podklad bo bardzo jasnej cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-18, 19:39   #1
Danae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 4

podklad bo bardzo jasnej cery


Czy moglaby mi Pani doradzic odpowiedni podklad do mojej bardzo jasnej, bladej cery?
Danae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-18, 20:57   #2
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: podklad bo bardzo jasnej cery

Jaką masz cerę i jak bardzo ją chcesz maskować?A jakie masz włosy i odcień skóry?
Niestety będziesz najprawdopodobniej musiała udać się do jakiejś fajnej drogerii żeby dobrać odcień. Próbój na rzuchwie (nie kości tylko części twarzy [img]icons/icon12.gif[/img].
Jasne odcienie ma Estee Lauder,L,Oreal (dwa jasne w serii Translucide) Bourjois - chłodny b.jasny beż, Max Factor-lekko złocisty...itd.Moja mama i ja mamy b.jasną skórę,każda o innym odcieniu i używamy tych mazidełek.
Ale Tobie przecież mogą spodobać się inne [img]icons/icon7.gif[/img]
Próbój ile się da aż trafisz na swój wymażony.
Pozdrawiam
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-18, 21:26   #3
Danae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 4
Re: podklad bo bardzo jasnej cery

Witaj Noa,

Mam bardzo jasna, lekko rozowa cere i rude wlosy.
Po drogeriach chodze od dluzszego czasu i wiekszosc podkladow jest albo za ciemna, albo sprawia ze moja cera nabiera zbyt rozowego koloru [img]icons/icon7.gif[/img]
Ale L'Oreal i Bourjois z checia wyprobuje, zeby tylko nie wypraly za bardzo mojej studenckiej kieszeni [img]icons/icon7.gif[/img]
Danae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-18, 21:51   #4
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: podklad bo bardzo jasnej cery

No to już wiem! Moja mama ma lekko różową cerę ( tzw.krew z mlekiem) i nie lubi jak ja te miksturki zróżowiają. Używa, za moją podstępną namową,podkładu bourjois le nu vous si va bien w odcieniu... czekaj muszę iść sprawdzić...kurczę,zdrapa ła...ale to chyba : beige clair - w każdym razie chłodny,ale nie ziemisty i nie różowiutki b.jasny beż.
Zresztą mama nie jest jedyną osobą,którą namówiłam na ten podkład- stosuje go też moja koleżanka ( też studentka, więc nie tarza się w luksusie)
A sam podkład? Lekki i delikatny.Niezbyt maskujący,ale zawsze można się tu i ówdzie maznąć korektorem.
pozdrawiam
kująca do sesji Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.