Kosmetyki Bandi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 10:07   #31
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki Bandi

Wczoraj przyszła przesyłka z próbkami Bandi. Przysłali mi dość sporo tych próbek, szkoda tylko, że one mają takie maluteńkie pojemności. Wolałabym dostać mniej rodzajów, ale w ilościach do nałożenia na 3-4 razy chociaż. No, ale narzekać nie mogę - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda Narazie mogę powiedzieć jedynie tyle, że krem tonujący jest baaardzo ciemny (jak dla mnie) i ma taki samoopalaczowy kolor i na moją buzię się nie nadaje - podkreślił wszystkie anomalie kolorystyczne, a jak przeciągnęłam na szyję (którą mam jaśniejszą niż buzia) to wyglądało, jakbym sobie mazę samoopalaczem właśnie zrobiła Także to napewno produkt nie dla mnie, choć muszę powiedzieć, że ma lekką, przyjemną konsystencję.
Co do pozostałych rzeczy będę po kolei testować i postaram się dać znać o moich odczuciach, jeśli oczywiście będziecie zainteresowane. Narazie mam trochę mieszane odczucia, bo w wielu składach jest paraffinum liquidum i alcohol denat. A zdaje mi się, że właśnie paraffinum liquidum mnie zapycha No ale mimo wszystko potestuję.

Cytat:
Napisane przez annia.m Pokaż wiadomość
No to może spróbuj tej Biodermy AR? Ona "ochroni" ci w dzień naczynka. A na noc może ten kompleks na naczynka z Naturalisa? I czytałam jeszcze wiele dobrego o Auriderm. Ja zastanawiam się właśnie też nad kremem migdałowym BANDI, ale pomimo, że można go niby stosować także w lato, to jakoś boję się. Wątpię, że w lato co dzień będę smarować się filtrem... Nie zabijcie, ale lubię lekką opaleniznę, w lato oczywiście,bo tak to cały rok bladzioch jestem
Muszę jeszcze wszystko porządnie przemyśleć i zaplanować tę moją pielęgnację. Bo zastanawiam się jeszcze nad podkładem mineralnym - jakiś czas temu przez kilka tygodni używałam i odniosłam wrażenie, że pozytywnie działały na moją skórę i jeśli się nie mylę mają w składzie naturalne filtry przeciwsłoneczne (jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi).
Czy masz na myśli ten krem Bandi? http://www.bandi.pl/sklep/produkt/id/151 Jeśli tak, to właśnie wczoraj nałożyłam go na noc i z pierwszych odczuć - lekki, taki dość wodnisty, szybko się wchłonął ale nie do matu. Rano buzia matowa, gładka, przyjemna w dotyku. Niestety kremu starczy mi tylko chyba na jeszcze jedno nałożenie, więc więcej na jego temat chyba nie będę mogła powiedzieć.

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-04-12 o 10:08
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:30   #32
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Uwielbiam ich kosmetyki !
Zamawiam przez Internet bo niestety w moich okolicach są niedostepne.

Szczególnie polecam Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Po nim mam wrażenie jakby mi przeszczepiono skórę noworodka
Ja od jakiś 3 tygodni stosuje Bandi ,krem złuszczający na noc i czekam na jakies skutki uboczne ale jak na razie nic ,może nie działa na mnie ?

Musze spróbować tego polecanego przez Ciebie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 11:41   #33
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Ja od jakiś 3 tygodni stosuje Bandi ,krem złuszczający na noc i czekam na jakies skutki uboczne ale jak na razie nic ,może nie działa na mnie ?

Musze spróbować tego polecanego przez Ciebie.

Spróbuj bo jest świetny !! Jak go nałożę na twarz to czuję takie lekkie mrowienie (?) trudno to określić ale czuć, że działa i pięknie pachnie
__________________


„Najpierw są kobiety, potem długo, długo nic. A następnie jest Ferrari”.

Al Pacino, "Zapach kobiety"





http://demotywatory.pl/2919083/Za-ka...kryje-sie-imie.

Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 07:14   #34
annia.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki Bandi

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;26309718]Wczoraj przyszła przesyłka z próbkami Bandi. Przysłali mi dość sporo tych próbek, szkoda tylko, że one mają takie maluteńkie pojemności. Wolałabym dostać mniej rodzajów, ale w ilościach do nałożenia na 3-4 razy chociaż. No, ale narzekać nie mogę - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda [/QUOTE]


Masz rację z tymi pojemnościami! Myślałam, że może przesadzam, ale to nie są próbki, a próbeczki jedynie Kremy jak kremy, są po prostu na jedno użycie, ale na przykład balsam brązujący, czy na celluit - jest tego tyle, że mogę sobie posmarować malutki fragment skóry, a więc ciężko w sumie stwierdzić jak się zachowują.
Chyba skuszę się na ten krem migdałowy
annia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:51   #35
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez annia.m Pokaż wiadomość
Masz rację z tymi pojemnościami! Myślałam, że może przesadzam, ale to nie są próbki, a próbeczki jedynie Kremy jak kremy, są po prostu na jedno użycie, ale na przykład balsam brązujący, czy na celluit - jest tego tyle, że mogę sobie posmarować malutki fragment skóry, a więc ciężko w sumie stwierdzić jak się zachowują.
Chyba skuszę się na ten krem migdałowy
Wczoraj nałożyłam go po raz drugi (chyba mi jeszcze wystarczy na jeden raz- jest jednak b.wodnisty) nie odczuwałam jakiegoś mrowienia jak dziewczyny pisały, raczej takie napięcie skóry i rano również buzia gładka, matowa. Krem może być faktycznie fajny, tylko się zastanawiam, czy wart jest swojej ceny, bo myślę, że w o połowę niższej cenie można sobie zrobić samemu krem (zakupując składniki w sklepie internetowym) z podobnym składem. Bo ja się znów nacięłam - idąc za moją dobrą opinią na temat Ziaji med i ich kremach na naczynka kupiłam sobie krem na noc na przebarwienia i oczywiście promocja zamuliła mi oczy i nie poczytałam składu - zdążyłam go parę dobrych razy poużywać jak mnie wysypało - on chyba jest winowajcą No ale to tak na marginesie.
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:18   #36
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Kosmetyki Bandi

Dziewczyny a mogłbyście podac skład kremu na naczynka z bandi niegdzie nie moge znaleźć
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:16   #37
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Kosmetyki Bandi

Poszukuję składu kremu z AHA i PHA. Wolałabym nie kupować w ciemno. Szukałam juz na wszelkie mozliwe sposoby. Moze któraś z Was ma pudełko i zechce umieścić tutaj i /lub na wątku do dopisywania brakujących składów kwc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0879&highlight

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Odwołuję. Znalazłam. (dla zainteresowanych:Aqua, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Mandelic Acid, Octyl Stearate, Caprylic/Capric Stearate, Gryceryl Stearate, Cetearyl Alkohol, Paraffinum Liquidum, Cyclopentasiloxane, Sodium Hydroxide, gluconolactone, Dimenthicone, Ceteareth-20, PEG 100 Stearate,Parfum, Dimenthicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, DMDM Hydatoin, Lactobionic Acid, Disodium EDTA, Cyclohexasiloxane, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Iodopropynyl Butylcarbamate, Limonen)
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 22:18   #38
marrikam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
GG do marrikam
Dot.: Kosmetyki Bandi

złamanie zakazu handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2013-04-23 o 11:37
marrikam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:14   #39
Emela
Raczkowanie
 
Avatar Emela
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki Bandi

Z serii Delicate Care miałam krem kojący dla cery tłustej z efektem matującym,ale po kilku godzinach strasznie się świeciłam na całej twarzy. Używałam też kremu intensywnie nawilżającego Hydro Care,a ten zatkał mi pory.
Emela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 22:07   #40
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Dot.: Kosmetyki Bandi

Ja mam cere tlusta ... kosmetyczka polecila mi produkty Bandi od dwoch miesiecy uzywam
-Kojacy krem do cery tlustej
-Krem na noc z kwasami AHA
-Krem wyrownujacy koloryt
-Oszyszczajaca maska drozdzowa
- AHA+PHA Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Mialam cere z tradzikiem i od czasu jak uzywam Bandi moja cera wyglada zdrowo
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:02   #41
marrikam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
GG do marrikam
Dot.: Kosmetyki Bandi

złamanie zakazu handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-09-14 o 10:21
marrikam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 09:28   #42
Plotkarrra
Rozeznanie
 
Avatar Plotkarrra
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 714
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez zaneta z Frankfurtu Pokaż wiadomość
Ja mam cere tlusta ... kosmetyczka polecila mi produkty Bandi od dwoch miesiecy uzywam
-Kojacy krem do cery tlustej
-Krem na noc z kwasami AHA
-Krem wyrownujacy koloryt
-Oszyszczajaca maska drozdzowa
- AHA+PHA Krem z kwasem migdałowym i polihydroksykwasami

Mialam cere z tradzikiem i od czasu jak uzywam Bandi moja cera wyglada zdrowo
ale uzywalas tych dwoch z kwasami JEDNOCZESNIE?
ja od jakichs 3 mcy uzywam tego z kwasem migdalowym, b. fajny ale mam ochote tez wyprobowac ten z AHA.....ktory wg Ciebie lepszy? chodzi mi o zaskorniki, rozszerzone pory
Plotkarrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:47   #43
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
ale uzywalas tych dwoch z kwasami JEDNOCZESNIE?
ja od jakichs 3 mcy uzywam tego z kwasem migdalowym, b. fajny ale mam ochote tez wyprobowac ten z AHA.....ktory wg Ciebie lepszy? chodzi mi o zaskorniki, rozszerzone pory
Na mnie lepiej zadziałał ten z kwasem migdałowym.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:52   #44
zaneta z Frankfurtu
Raczkowanie
 
Avatar zaneta z Frankfurtu
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 188
GG do zaneta z Frankfurtu
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez Plotkarrra Pokaż wiadomość
ale uzywalas tych dwoch z kwasami JEDNOCZESNIE?
ja od jakichs 3 mcy uzywam tego z kwasem migdalowym, b. fajny ale mam ochote tez wyprobowac ten z AHA.....ktory wg Ciebie lepszy? chodzi mi o zaskorniki, rozszerzone pory
Mi bardziej odpowiada ten z kwasami AHA
zaneta z Frankfurtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:08   #45
DeepRed21
Przyczajenie
 
Avatar DeepRed21
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Kosmetyki Bandi

Witam,


Czy może Któraś z Was używała kremu kolagenowego Bandi (kolagen i elastyna)? Rozważam zakup... aczkolwiek nie mogę znaleźć żadnych opini o tym produkcie
DeepRed21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 19:20   #46
Evelinkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Bandi

Hej dziewczyny,
czy nie wiecie może czy jeszcze wysyłają te próbki ?
Tak w ogóle to gdzie pisałyście w tej sprawie? Tzn na jakiegoś maila czy na ich forum? Jeśli na maila, to na którego, bo jest ich tam kiilka
No i może jakies nowe opinie hmm?
Evelinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 15:56   #47
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Kosmetyki Bandi

a czy te kremy z kwasami można używać wiosną i latem?
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:57   #48
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Kosmetyki Bandi

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
a czy te kremy z kwasami można używać wiosną i latem?
Zalecane jest aby je stosować jesienią, zimą i wczesną wiosną. Niestety te kremy nie zawierają filtrów, więc trzeba je dodatkowo aplikować.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 21:59   #49
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki Bandi

Miała któraś z Was styczność z tymi kremami złuszczającymi ?
Który z nich polecacie wybrać jako pierwszy?
Moge któryś z nich stosowac latem? Bo właśnie na jakimś forum przeczytałam , ze ten z kwasem migdałowym można
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 19:16   #50
anefigi
Przyczajenie
 
Avatar anefigi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opacz Mała
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Bandi

Witam, miałam krem z kwasem migdałowym, moja cera jest tłusta ze skłonnością do pryszczy i pozapychanych porów, do tego uwielbienie do solarium z przed kilku lat wychodzi mi bokiem, tzn w zmarszczkach mimicznych, szczegolnie na czole... mam 25 lat , krem bandi dostalam w prezencie w trakcie najwiekszego wysypu letniego, filtr 50 obowiazkowo troche przygasił mi zmiany ale bez rewelacji, nie powodował nasilenia ale nie był też lekarstwem, ma za to dwa pożądne plusy buzia w dotyku jak pupa niemolaka, gdzie czsem mam wrażenie, że moja skóra jest jak na słoniu i moje zmarszczki znikneły nistety dla mnie to za mało.Teraz testuje nowy z kwasem pirogronowym przy kuracji domowej kwasem glikolowym 30% wspomne tylko, dwa lata temu chodziłam do dermatologa na serie zabiegów kwasem pirogronowym bylo niezle ale koszty 150 zł za jeden raz mnie wykończyły
anefigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 18:48   #51
natalka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Bandi

Bandi, rewelacyjna firma. Pracowałam na tych kosmetykach na kursie kosmetycznym i po 2 tygodniach zostało mi zadane pytanie "czy byłam gdzieś na wakacjach zagranicznych" moja cera była odżywiona, promienna, zero zaskórników i nie robiłam z cerą nic oprócz stosowania kosmetyków właśnie BANDI + maski algowe z BIELENDY. Naprawde polecam!
natalka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 09:44   #52
julia_z_pragi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Bandi

Od jakiegoś czasu używam kosmetykow Bandi: kremu nawilżającego Hydro Care, żelu myjącego Young Care, maski drożdzowej, kremu złuszczającego Young Care, toniku Young Care, wczoraj jeszcze kupiłam serum nawilżające Hydro Care ale jeszcze nie próbowałam. Ogólnie jestem bardzo zadowolona, konsystencja, zapachy, działanie - super. Jednak zaskórniki dalej są na nosie, choć zmniejszone. Ogólnie super nawilżenie, dość dobre oczyszczenie i przyjemność stosowania. Wczoraj byłam w Hebe i akurat mają niezłe promocje na kremy Bandi, więc warto się przejść.
julia_z_pragi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:56   #53
Meg526
Przyczajenie
 
Avatar Meg526
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Bandi

Ja jestem na etapie próbowania tych kosmetyków. Jak narazie używam kremu z kwasem migdałowym ( 2 tydzień) i jest bardzo fajny... łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia.., używam też kremu z probiotykami SPF 25 i też jest bardzo fajny .. nakładam go pod podkład. ładnie wyrównuje koloryt skóry(nrobi cerę lekko bladą, ale mi to nie przeszkadza bo nakładam puder i podkład). Zakupiłam też aktywator ( stosuję go jako tonik, ale dopiero 3 razy go użyłam także zbyt wiele sie nie wypowiem) mam też krem głęboko nawilżający - również jest fajny, bardzo fajnie nawilża. Kupiłam też żel oczyszczający do twarzy i maskę/krem łagodzący ale napiszę Wam za jakiś czas jak się sprawdzają bo jeszcze nie próbowałam.... Mam też chrapkę na krem z kwasem pirogronowym,ale jest dość drogi...

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

a jak ta maska drożdżowa bo też nad nią myśle?
__________________
Meg526
Meg526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 10:57   #54
betka819
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Kosmetyki Bandi

Cześc dziewczyny.

ja osobiście mogę polecic wam kosmetyki firmy Bandi , ponieważ przez 2lata pracowałam na nich na pracowni kosmetycznej i nadal ich używam....także w sumie jakieś 3lata. Mam swoje konto i jestem jakby konsultantką......mam zniżki więc korzystają także moi znajomi.....

kosmetyczka
betka819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-10 11:57:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.