Fryzjer w Bielsku - Białej - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 07:54   #151
Siasia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Perlette - dzisiaj 16.00 trzymajcie kciuki Dam znać ...
Siasia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 20:17   #152
Siasia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Hej, hej jestem juz po wizycie w Perlette

REWELACJA!!! Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, kolor wyszedł idealny, obciecie takze - dokladnie tak jak chciałam.

Salonik Pani Joanny jest bardzo przytulny, swietnie usytuowany - moja ocena na piątke i to z duuuzym plusem
Siasia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 13:30   #153
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

to super, że jesteś zadowolona ile siedziałaś i ile zapłaciłaś??
Możesz pokazać jakieś foto??
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca!





alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 13:45   #154
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Smile Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

a nie mówiłam ....
ja byłam też bardzo zadowolona ...
jupi jupi
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 17:13   #155
kocicas
Przyczajenie
 
Avatar kocicas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 6
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Polecam http://www.hairvogue.pl/ Byłam z synem i rewela, ja nie pierwszy raz, byłam u różnych fryzjerów i zawsze porażka, długo nigdzie nie byłam bo szkoda mi było kasy, raz u Maćka Pawia może być ale brakowało mi tego czegoś, i tak poznałam Magdę w Kublinie, która teraz ma swój salon Voque na Szarotki 10. Mam tak ścięte jak chciałam ( ostro punkowa fryzurka asymetryczna ), a mój 4 letni syn był pierwszy raz i był zachwycony. Duży oszklony salon robi swoje. Polecam!!!
__________________
Kocica!
kocicas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 08:05   #156
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Thumbs down Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Droga kocicas,to co piszesz brzmi jak samo ocena o sobie .... heheh
CO SĄDZICIE DZIEWCZYNY ????
Tym bardziej już nie raz spotkałam się na różnych forach jak podajże Pani M.... robiła sobie samo reklamę,a tu nie o to chodzi ....
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 11:47   #157
Siasia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja także słyszałam wiele różnych opinii o atelier Vogue, jednakże chyba więcej było tych pozytywnych. Kiedyś sama chciałam się umówić na wizytę, ale niestety terminy były tak napięte, że musiałam wybrać inny salon (nawiasem mówiąc także super - Perlette - polecałam kilka wątków wcześniej).

Więc skoro Pani Magdalena ma tylu klientów to chyba samo mówi za siebie
Siasia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 04:56   #158
kocicas
Przyczajenie
 
Avatar kocicas
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: bielsko-biała
Wiadomości: 6
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Oj dziewczyny, możliwe,że tak zabrzmiało ale jak w kółko jesteś niezadowolona i w końcu jest to o co chodzi to człowiek pisze szybko z wrażenia. Ja byłam u Magdy dawno, jak jeszcze była w Kublinie i gdzieś wcięło mi nr tel, niedawno znalazłam a tu okazało się,że ma swój salon. A ja czytałam w międzyczasie tutaj gdzie iść i jakoś mnie nie zachęciłyście. Namówiłam siostrę ( bliźniaczkę) i jest zachwycona. Rzadko chodzę do fryzjera ( bo ciężko u nas w BB wybrać) i chcę mieć efekt ok! Ale jak znacie coś ekstra to piszcie może się skuszę i opiszę później wrażenia.
__________________
Kocica!
kocicas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 14:44   #159
Kamcza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 5
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Chodziłam kiedyś do młodej dziewczyny,nazywała się Marta Piprek i czesała w salonie fryzjerskim 'Aspazja' na 11 Listopada.
Później długo nie byłam u fryzjera i jak tam poszłam to już jej nie było (teraz czesze tam p.Marzena Mendroch) i wiem,że pracowała przez jakiś czas w McHair,również na 11 Listopada,a teraz nie wiem gdzie pracuje,a bardzo chętnie umówiłabym się na wizytę właśnie do niej.Jeśli wiecie gdzie teraz pracuje to bardzo proszę o namiary.
Pozdrawiam
Kamcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:43   #160
mr smakosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

To i ja może dorzucę swoje trzy grosze, tylko, że z pkt. widzenia "faceta". Długo się zbierałem do fryzjera, oj długo...
Śledząc różne posty na forach... wybór padł na.... studio fryzjerskie Pana Marcina Pawia. Osobiście nie byłem u samego osławionego właściciela, tylko u takiej sympatycznej Pani (co wita na samym wstępie przy wejściu). Sam nieśmiało zaproponowałem fryzurę i zostałem tak obcięty (przynajmniej w sposób bardzo zbliżony, ale to ze względu na układanie się włosów ). Mój problem jednak polegał na tym, że ostatni raz u fryzjera byłem 10 lat temu i moja metamorfoza była dość znacząca... mega-stres itp. przed lustrem moja mina przez tą godzinę bezcenna blady i w ogóle bez życia... myślałem, że padnę na zawał
Ale było warto, cieszę się, że swoje zapuszczone włosy oddałem do ścięcia w ręce fachowego zakładu i myślę, że tam już zostanę, co prawda mam tam ok 30km ... ale warto.

Zauważyłem jeszcze, że właściciel ma dość duże powodzenie również wśród mężczyzn (z początku wydawało mi się, że tylko kobiety tam się umawiają - po tych wszystkich postach), umawianie się po obcięciu na następną wizytę chyba o czymś świadczy... to tak, tylko zasłyszane z tego studio jak siedziałem na krześle. :P

Edytowane przez mr smakosz
Czas edycji: 2011-03-21 o 22:14
mr smakosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 13:50   #161
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

buuu...jak smutno własnie wróciłam od mojej fryzjerki... przenosi się ale ja za nią pójdę na koniec świata .... Jak zwykle zadowolona ze strzyżenia i farby.
Dziewczyny ale i tak ją polecam Panią Asie z Perlette
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 18:08   #162
irmairmelin
Przyczajenie
 
Avatar irmairmelin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

z czystym sumieniem mogę polecić Marcina Heroka czyli salon Carret na Broniewskiego w Bielsku. Ma świetne pomysły i potrafi dobrać fryzurę do osoby (to, że w gazecie podoba wam się jakaś fryzura nie oznacza, że do was to pasuje i będziecie w tym dobrze wyglądać). Pracuje na amerykańskich preparatach (zapomniałam nazwy, ale skuteczne są). Gość wie co robi, a ja pomimo że jestem alergikiem totalnym, oddaje moje włosy w jego ręce z pełną ufnością. Chodzę do niego ponad 2 lata i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Ceny umiarkowane, ścięcie chyba 45zł-50zł.
irmairmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:45   #163
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Thumbs down Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

SAMO REKLAMA ??? ZWŁASZCZA ŻE JEDEN WPIS nie no dajcie spokój droga "I" forum nie jest po to aby się reklamować
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 14:47   #164
irmairmelin
Przyczajenie
 
Avatar irmairmelin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 9
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Dziękuję Ci droga "A" za gorące przywitanie na forum. Wiesz trudno żebym w ciągu 1 dnia napisała co najmniej 100 komentarzy w różnych wątkach, skoro dopiero się zarejestrowałam w serwisie.

Z resztą, sama nie jesteś lepsza mając zaledwie 5 wiadomości. Dziecko, z czym do czego.

Edytowane przez irmairmelin
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:50
irmairmelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 21:36   #165
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Talking Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez modnia Pokaż wiadomość
buuu...jak smutno własnie wróciłam od mojej fryzjerki... przenosi się ale ja za nią pójdę na koniec świata .... Jak zwykle zadowolona ze strzyżenia i farby.
Dziewczyny ale i tak ją polecam Panią Asie z Perlette
Hej Modnia!
Ale co to znaczy? Salon się przenosi? Czy Pani Asia? Bo mówimy o tym salonie przy Pl. św. Mikołaja, tak?
A mogłabym Cię jeszcze prosic o zaktualizowanie nr telefonu?

wielkie dzięki za odpowiedź!
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 09:39   #166
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

witam was
mam pytanie odnosnie salonu perlette...ile was kosztuje ciecie i koloryzacja?wybieram sie do fryzjera a ze mam nie mile wspomnienia z nimi to chce byc 100% pewna ze bede zadowolona kogo tam polecacie?
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 12:56   #167
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witajcie dziewczyny tak przeniosła się Pani Asia
droga Annarello tak mówimy o tym salonie który był kiedyś na placu mikołaja,teraz Pani Asia z salonem perlette jest w mazańcowicach koło bielska droga prosta za makro,tel.o który prosisz 509451559,
droga Rynka ceny standardowe nie przerażą Cię tanio i dobrze,a chyba o to nam dziewczyną chodzi, co nie ???
Co do pytania czy z całym salonem to można tak powiedzieć
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:33   #168
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

osz kurde;/ szkoda ze sie przeniosla, a powiedz mi salon nadal nazywa sie perlette? i na jakiej ulicy sie znajduje jesli wiesz? pozdrawiam
aha! moglabys konkretnie napisac ile kosztuje ciecie i koloryzacja oczywiscie jesli mozesz
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:45   #169
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Dzięki za wyczerpujące info Umówiłam się na sobotę i na pewno zdam Wam relację o ile tam trafie he he!
Pełna nadziei na dobre zmiany - pozdrawiam wiosennie ;D
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 11:00   #170
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Dziewczyny - nie musicie więcej szukać!!! Pani Asia jest po prostu niesamowita!!!
Przerobiłam w swoim życiu chyba dziesięciu fryzjerów i za każdym razem wychodziłam załamana
Ostatnimi reszkami nadziei i za namową Modni - pojechałam do Mazańcowic. Droga prosta jak w pysk strzelił Na Makro a potem już tylko prosto jak po stole! Zakład przy drodze, z parkingiem, obok kosmetyczka
Niewielki ładny salonik, Pani Asia - młoda skromna osoba nie wzbudziła od razu mojego zachwytu. Nawet się jej zapytałam czy ona to na pewno ona!! :P Miałam już dość pomyłek i przypadkowych fryzjerów!
Ale kiedy zaczęłam z nią rozmawiać już nie miałam wątpliwości, że zna się na swoim fachu. Od razu mnie zapytała kto mnie tak wystrzygł!! (pamiętacie pisałam Wam o Farbiarni - omijajcie z daleka!!) U tego kolesia byłam w lutym i po wyjściu od niego zarzekałam się, że już w życiu nie pójdę do fryzjera (zapłaciłam wtedy za strzyżenie i farbę 160zł!)
Pani Asia szczerze mi powiedziała, że długości moich włosów nie da się uratować bo w środku mam wyciętą dziurę!!! Więc zdecydowałam się na radykalne ścięcie!
Zawsze podobał mi się BOB ale każdy fryzjer zawsze mi mówił, ze to się nie uda.
A P. Asia bez wahania powiedziała, że bez najmniejszego problemu to zrobimy i będzie naprawdę dobrze! Słuchała dokładnie wszystkich moich sugestii i obaw i równocześnie lekką ręką robiła swoje.
Dziewczyny przeżyłam szok największy w swoim życiu!
Przyszłam z kilkoma cienkimi gałązkami na głowie a wyszłam z burzą fantastycznie uczesanych włosów i w doskonale dobranym kolorze!!!! Bez magicznych "czapek" na głowie, i całej masy niepotrzebnych wspomagaczy typu lakiery, żele, pasty, gumy.... Zero ulepszaczy. Po prostu doskonałe cięcie!
Zrobiłam z dziewczyną dokładny wywiad. Pracuje w zawodzie od 11 lat (wliczając praktyki), pracowała długo w Trendy, trochę w Szalonych nożyczkach, U Maniewskiego i nawet chyba miała epizod u Kublina zanim przeszła na swoje
Jest naprawdę świetna! Polecam Wam ją szczerze z całego serca! Ja już na pewno u niej zostanę! NARESZCIE MAM SWOJEGO FRYZJERA!!!! I wróże jej dużą karierę w zawodzie!
Ale najlepsze zostawiłam na koniec, cena:
strzyżenie + delikatna farba bez amoniaku + czesanie z modelowaniem = 80zł !!
Czy nadal macie jakieś wątpliwości??

Pozdrawiam Was serdecznie
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 09:28   #171
elegancka_talia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez annarella Pokaż wiadomość
Dziewczyny - nie musicie więcej szukać!!! Pani Asia jest po prostu niesamowita!!!
Przerobiłam w swoim życiu chyba dziesięciu fryzjerów i za każdym razem wychodziłam załamana
Ostatnimi reszkami nadziei i za namową Modni - pojechałam do Mazańcowic. Droga prosta jak w pysk strzelił Na Makro a potem już tylko prosto jak po stole! Zakład przy drodze, z parkingiem, obok kosmetyczka
Niewielki ładny salonik, Pani Asia - młoda skromna osoba nie wzbudziła od razu mojego zachwytu. Nawet się jej zapytałam czy ona to na pewno ona!! :P Miałam już dość pomyłek i przypadkowych fryzjerów!
Ale kiedy zaczęłam z nią rozmawiać już nie miałam wątpliwości, że zna się na swoim fachu. Od razu mnie zapytała kto mnie tak wystrzygł!! (pamiętacie pisałam Wam o Farbiarni - omijajcie z daleka!!) U tego kolesia byłam w lutym i po wyjściu od niego zarzekałam się, że już w życiu nie pójdę do fryzjera (zapłaciłam wtedy za strzyżenie i farbę 160zł!)
Pani Asia szczerze mi powiedziała, że długości moich włosów nie da się uratować bo w środku mam wyciętą dziurę!!! Więc zdecydowałam się na radykalne ścięcie!
Zawsze podobał mi się BOB ale każdy fryzjer zawsze mi mówił, ze to się nie uda.
A P. Asia bez wahania powiedziała, że bez najmniejszego problemu to zrobimy i będzie naprawdę dobrze! Słuchała dokładnie wszystkich moich sugestii i obaw i równocześnie lekką ręką robiła swoje.
Dziewczyny przeżyłam szok największy w swoim życiu!
Przyszłam z kilkoma cienkimi gałązkami na głowie a wyszłam z burzą fantastycznie uczesanych włosów i w doskonale dobranym kolorze!!!! Bez magicznych "czapek" na głowie, i całej masy niepotrzebnych wspomagaczy typu lakiery, żele, pasty, gumy.... Zero ulepszaczy. Po prostu doskonałe cięcie!
Zrobiłam z dziewczyną dokładny wywiad. Pracuje w zawodzie od 11 lat (wliczając praktyki), pracowała długo w Trendy, trochę w Szalonych nożyczkach, U Maniewskiego i nawet chyba miała epizod u Kublina zanim przeszła na swoje
Jest naprawdę świetna! Polecam Wam ją szczerze z całego serca! Ja już na pewno u niej zostanę! NARESZCIE MAM SWOJEGO FRYZJERA!!!! I wróże jej dużą karierę w zawodzie!
Ale najlepsze zostawiłam na koniec, cena:
strzyżenie + delikatna farba bez amoniaku + czesanie z modelowaniem = 80zł !!
Czy nadal macie jakieś wątpliwości??

Pozdrawiam Was serdecznie
Hej A dowiesz sie ode mnie, czy robi tez trwala spiralna? Albo najlepiej podaj numer tel
elegancka_talia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:47   #172
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Nr telefonu jest jest dwa posty wyżej!! 509451559
pozdrawiam
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 10:58   #173
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

anarella a pamietasz moze jakiej firmy byla farba ktora Pania Asia Cie farbowala?dzwonie i umawiam sie tam ale sie boje:/

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

umowilam sie na przyszla sobote,zobaczymy co to bedzie
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 10:38   #174
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Kurde, nie pamiętam :/ Ale coś mi się tłucze po głowie Loreal!
Nie bój się! Na pewno będziesz zadowolona!!!! Farby ma delikatne bez amoniaku!!!!
Nastaw się tylko na dłuższy pobyt! P.Asia Jest bardzo dokładna a to niestety trwa :/
Ja siedziałam prawie 3 godziny ://
Odezwij się po. Ciekawa jestem Twojej opinii.
pozdrawiam
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 07:41   #175
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

i jak dziewczyny i jak wrażenia,ja się jutro do Pani Asi wybieram z kuzynką żeby jej Pani Asia coś fajnego zrobiła dziewczyna ma za 2 tygodnie wesele i żeby jak człowiek wyglądała =)
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:57   #176
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

ja tez siedzialam 3 godz;p
trafilam pez problemu...a co do calego efektu jestem zadowolna,przynajmniej narazie,zobaczymy co bedzie po umyciu wlosow...takze polecam,i szczerze mowiac wybiore sie napewno kolejny raz do niej. pozdrawiam;*
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:55   #177
wiolcia30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

polecam Mc Hair
wiolcia30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 21:14   #178
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

kogo polecacie
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 15:12   #179
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

ma ktoś jakieś doświadczenia z salonem "Kawulok" w Bielsku. Na Osiedlu Złote Łany??
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 14:57   #180
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

salon perlette rzecz jasna
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 12:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.