Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 21:59   #3091
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Paula koniecznie zrób TSH i FT4, a prolaktyna podwyższona to tez takie efekty daje + problemy z cerą, nerwowość i problemy ze snem. Generalnie pod wpływem stresu poziom prolaktyny się powiększa, ale nie powinien zbyt wysoko podskakiwać. Po podaniu metoclopramidu wzrost powinien być najwyżej 6ciokrotny. Ja podstawowy poziom prolaktyny mam bardzo dobry natomiast po meto podwyższenie x22. To się nazywa hiperprolaktynemia czynnościowa.
U mnie to przede wszystkim objawiało się cerą, nerwowością i nerwicą wręcz oraz bezsennością + libido niskie, no i problemy z @ i b. mocne PMS, ale jak pisałam wcześniej to nie jest częste zjawisko i ja po prostu przez swój pryzmat radzę, ale to chyba normalne...
W każdym bądź razie od 2 lat przyjmuję dostinex i chyba nigdy go nie odstawię, bo jestem teraz zupełnie inną osobą Lubię siebie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:02   #3092
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Atoja wiem wiem, tez czytalam, ale co zrobie jak dziecko chce jesc platki z mlekiem? zreszta tez jej ograniczylam zeby nie bylo jakiegos klopsa. z tym ze nie sadze by jej zaszkodzilo bo ona niewiele je tak naprawde. pod wzgledem roznorodnosci. trudno ja przekonac i tyle. tak wiec odrobine wiecej wapnia raz na 2 tygodnie mysle jej nie zaszkodzi

ehhh.. te wojny. zrobcie zawieszenie broni
ok, uciekam do wyrka. milej nocki.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:13   #3093
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Fergussonek za moim pośrednictwem przekazuje Wam kobietki pozdrowienia
Dziś już jej nie będzie, bo ma masę spraw.

Więc pozdrawiam od Fergussonka
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...






Edytowane przez wiedzma86
Czas edycji: 2009-10-08 o 22:19
wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:18   #3094
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Paula koniecznie zrób TSH i FT4, a prolaktyna podwyższona to tez takie efekty daje + problemy z cerą, nerwowość i problemy ze snem. Generalnie pod wpływem stresu poziom prolaktyny się powiększa, ale nie powinien zbyt wysoko podskakiwać. Po podaniu metoclopramidu wzrost powinien być najwyżej 6ciokrotny. Ja podstawowy poziom prolaktyny mam bardzo dobry natomiast po meto podwyższenie x22. To się nazywa hiperprolaktynemia czynnościowa.
U mnie to przede wszystkim objawiało się cerą, nerwowością i nerwicą wręcz oraz bezsennością + libido niskie, no i problemy z @ i b. mocne PMS, ale jak pisałam wcześniej to nie jest częste zjawisko i ja po prostu przez swój pryzmat radzę, ale to chyba normalne...
W każdym bądź razie od 2 lat przyjmuję dostinex i chyba nigdy go nie odstawię, bo jestem teraz zupełnie inną osobą Lubię siebie
Matko to mnie trochę zaniepokoiłaś... mam problemy z cerą, z bezsennością (chociaż to pewni stres jest) i ostatnio właśnie przed @ chodzę jak bomba, któa za chwilę wybuchnie... niby nie jes to jakieś straszne, ale wiem że sie wkurzam o byle g***, a kiedyś aż tak nie było. Może pomyśle o tych badaniach. Ten metoclopramid to chodzi o ten co działa przeciwwymiotnie?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:20   #3095
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Atoja, nie chciałam rzucać nikomu rękawicy, ani dramatyzować. Opisałam, co zaobserwowałam, może pobieżnie - jeśli moje obserwacje mamuś podających swoim dzieciom bez zastanowienia płynne i stałe słodycze nijak się mają do rzeczywistości, to tylko lepiej
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:23   #3096
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dominko..a jak wyglądały Twoje problemy z @ ??? Ja mam teraz tylko 2 dni i się martwię bo kiedyś miałam 5...co rok mam krócej, zaczynam się niepokoić. A bóle mam okropne..5 ketanolów wsuwam na dobę ...
A Fergie się oberwie..na skypie miała ze mna gadać
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:26   #3097
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Matko to mnie trochę zaniepokoiłaś... mam problemy z cerą, z bezsennością (chociaż to pewni stres jest) i ostatnio właśnie przed @ chodzę jak bomba, któa za chwilę wybuchnie... niby nie jes to jakieś straszne, ale wiem że sie wkurzam o byle g***, a kiedyś aż tak nie było. Może pomyśle o tych badaniach. Ten metoclopramid to chodzi o ten co działa przeciwwymiotnie?
No to cos tam żołądkowego jest, ale nie wiem dokładnie. Pamiętam tylko, że dopiero jak za kierę po badaniach wsiadłam to się zorientowałam, że chyba nie powinnam po tej tablecie prowadzić. Czułam się mocno zmęczona , niestety pielęgniarki mi tego nie powiedziały Jakoś dojechałam, ale to straszne było, tym bardziej ze wtedy byłam po 10 dniach pod rząd każdy przespany najwyżej po 2h
A teraz jest super Miewam problemy ze snem, chociaż oczywiście nie takie jak kiedyś, ale jaki spokój we mnie jest to szok Jak nigdy przedtem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 22:30   #3098
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Nieeee, no spoko dziewczyny!!! przecież wiem. tak tylko temat chciałam podtrzymać

Paula, Ty jako mama wiesz najlepiej i myślę,że zdrowy rozsądek i umiar we wszystkim łącznie z wytycznymi jest najlepszy. Krzywdy na pewno nie zrobisz! Swoją droga to wytyczne zywieniowe zmieniają się srednio raz na pół roku. nas karmiono mlekiem krowim od pierwszych miesięcy i jakoś żyjemy, no nie? Przynajmniej ja 30+ na pewno, a bez mleka umarłabym również. Martyna jada codziennie za to jogurt lub serek conajmniej 150g i to jedyny posiłek (właśnie dlatego przedspacerowy) bo znika w błyskawicznym tempie i bez cyrków. A jak mam dłuższą wyjazdówę, to wciągnie czasem 3 w ciągu dnia i też jest ok. A jaka za to szczęśliwa!

a kobity spoko spoko ja też miałam 30 jak zaciązyłam. A teraz tylko przeraża mnie mój wiek. drugie z 30 z ogonkiem, a chłop ci już 40 na karku w listopadzie. Leniwa jestem bardziej niż wczesniej i wygodniejsza to tyle, ale za to cierpliwości mam więcej mimo zdecydowanie większej życiowej frustracji
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:31   #3099
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dominko..a jak wyglądały Twoje problemy z @ ??? Ja mam teraz tylko 2 dni i się martwię bo kiedyś miałam 5...co rok mam krócej, zaczynam się niepokoić. A bóle mam okropne..5 ketanolów wsuwam na dobę ...
A Fergie się oberwie..na skypie miała ze mna gadać
Nie miałam specjalnych problemów z @ ale takie się przy podwyższonej prolaktynie zdarzają. Jeśli już to bolesne długie i mocne Ja raczej z PMS najbardziej problemy miałam i z zatrzymywaniem wody w organizmie No i jeszcze z pozaokresowymi krwawieniami, mimo diagnoz wielu w szpitalach wyszło w końcu że to hormony winne wszystkiemu. Podwyższona prolaktyna tak samo zresztą jak problemy z tarczycą rozregulowują całą gospodarkę hormonalną. Często to tarczyca jest winna podwyższonej prolaktynie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:33   #3100
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Atoja, masz Martynkę Lubię to imię, może dlatego, że moja sis Martynką się zowie
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:36   #3101
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Dominiko a powiedz mi, czy można tak zrobić że jednego dnia robie badanie pod katem prolaktyny, drugiego zażywam tabletkę metoclopramidu i po godzinie badanie ? Muszę pomyśleć koniecznie o tej prolaktynie, bo z tarczycą mam problemyod 16 lat, ale takich problemów z cerą jak teraz to nigdy nie miałam.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 22:36   #3102
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Kurcze..z jednej strony jestem zła..bo wszystkie obkjawy pasowały ,aale mam z okresem na odwrót. U mnie nie chcę pytać bo wiadomo, głupio gadać z przystojniakami o swoim okresie. Ale zaczynam się martwić bo kiedys miałam ok...Jak odstwiłam tabsy to wtedy zaczęło mi się skracać. Mam nadzieję że nie zaniknie kiedyś..ja chcę 3 dzieci
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:44   #3103
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Badanie jednego dnia tzn. pobierają Ci krew potem podają tabletę i po godzinie drugie badanie. PO kilku godzinach wyniki
Selenko powiem Ci to co mi powiedział mój endo, długotrwałe branie antytabsów (ja brałam ponad 8 lat Diane 35 na cerę niby, a to bardzo mocna dawka hormonów jest ) może spowodować rozrost komórek (gruczołów) w przysadce mózgowej odpowiedzialnych za wydzielanie prolaktyny. Ja podejrzewam, że moje wcześniejsze problemy z cerą i nerwica miały właśnie podłoże prolaktynowe, ale nie trafiłam na dobrego lekarza. Przez lata "leczyli" mnie dając mi Diane i po tych 8 latach po odstawieniu tych tabsów zrobił się koszmar
Całe szczęście w końcu (po wielu miesiącach walki) trafiłam do dobrego lekarza, bo już byłam skłonna znowu truć się tym świństwem byleby tylko czuć się z powrotem dobrze
Tak mi się teraz skojarzyło, że zanik miesiączki to prolaktyna podwyższona często wywołuje. No i oczywiście problem z zajściem w ciążę. Czytałam o tym sporo swego czasu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-10-08 o 22:46
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:49   #3104
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Kurcze..z jednej strony jestem zła..bo wszystkie obkjawy pasowały ,aale mam z okresem na odwrót. U mnie nie chcę pytać bo wiadomo, głupio gadać z przystojniakami o swoim okresie. Ale zaczynam się martwić bo kiedys miałam ok...Jak odstwiłam tabsy to wtedy zaczęło mi się skracać. Mam nadzieję że nie zaniknie kiedyś..ja chcę 3 dzieci
Ja też chcę 3! Spoooko, się dorobimy się
Badanka trzeba zrobić koniecznie. Zapisałam sobie do zrobienia tarczycowe i pasożyty. Test na helicobacter zrobiłam niedawno, nie mam, uff. Podobno helicobacter też może spowodować masakrę twarzową.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:50   #3105
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

No własnie..trafiłaś do dobrego lekarza. Mój mnie jeszcze okłamywał byle kasę wyłudzić za badania na aparacie w gabinecie. Musze popytać teraz o jakiegos dobrego ginekologa u mnie. Mam miesiączki regularne , nawet bardzo , co do dnia, więc to jakby usypia moją czujność. Ale musze koniecznie też sprawdzić poziom prolaktyny..tylko gdzie ja mam iść? Ginek mi tego nie zrobi chyba...
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:53   #3106
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Ale musze koniecznie też sprawdzić poziom prolaktyny..tylko gdzie ja mam iść? Ginek mi tego nie zrobi chyba...
Ginek może Ci dać skierowanko. Albo możesz zrobić badania na własną rękę, laboratoriów nie brakuje, tylko kaskę trza naszykować...
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 22:57   #3107
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Bo u nas miłe panie sex zaczyna się jak się wstaje z łóżka, miłym słowem, dobrym gestem, czułościami w ciągu dnia, uprzejmością i uśmiechem cały czas,tu szepnięciem, tam dotykiem itp. a sam bzyk to tylko zwieńczenie, a faceci niestety nie potrafią lub nie chcą tego zrozumieć, że na ochotę to po prostu trzeba sobie zapracować
AMEN!!! bo:

"Miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy, a kobiecie przez uszy" (Ludwika Godlewska)

mój TŻ już rzyga tym cytatem tyle razy go słyszy ode mnie

Angel - przygarnę Was i proponowałam, że mogę Was osobiście dostarczyć do Intimo


Byliśmy dzisiaj z Olafem na spacerze, maluch grzecznie spał całe 3 godziny i nawet ponad godzinę ja wózek pchałam, wow, dumny chrzestny-TŻ mnie dopuścił do chrześniaka - bo za pierwszym razem tylko na chwilę pozwolił będzie z niego tatuś kiedyś...


Dziś otwarto basen w Wieliczce zgodnie z lokalną tradycją burmistrz przepłynął go w garniturze jutro rano idę z koleżanką inaugurować walkę o lepszą kondycję


__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 23:01   #3108
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

I wiedzieć gdzie isć...będę musiała popytać koleżanek. Dawno nie korzystałam z polskiej słuzby zdrowia. Dobranoc dzieczyny Fanko...ucałuj Fiorda ode mnie
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 23:03   #3109
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Violl trzymamy za słowo w takim razie, i dziękujemy

helicobacter też może powodować problemy z cerą? to ja chyba idę już spać... za chwilę będę mieć wszystkie choroby świata, które powodują problemy z cerą dobranoc
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 23:12   #3110
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Fanko...ucałuj Fiorda ode mnie
Jak miło Pomiziam go po szyjce przy najbliższej okazji (mieszka u mojej sis)
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 23:15   #3111
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Ja tez nie chcialam rzucac rekawicy.
po prostu napisalam co wiedzialam i widzialam
wiem, ze sa matki ktorych dzieci pija wode i nie faszeruje sie ich tona slodyczy i chwala rodzicielkom za to

wicie, ja zamiast smigac na badania itd, to bym najpierw odstawila pigulki i poczekala ze 3 cykle i jesli nic by sie nie zmienilo to wtedy bym poszla na badania

smigam spac, bo musze rano trzeba wstac..
dobranoc
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 23:31   #3112
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Atoja, masz Martynkę Lubię to imię, może dlatego, że moja sis Martynką się zowie
wszelkie wczesniej upatrzone zrobiły się meeega popularne jak Maja 6%, nie wspominając już o amelii, która to częstotliwością się obrzydziła. Mi widziały się jeszcze Klara, Michalina (jak moja babcia najidealniejsza kobieta pod słońcem)... ale małż
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
AMEN!!! bo:

Byliśmy dzisiaj z Olafem na spacerze, maluch grzecznie spał całe 3 godziny i nawet ponad godzinę ja wózek pchałam, wow, dumny chrzestny-TŻ mnie dopuścił do chrześniaka - bo za pierwszym razem tylko na chwilę pozwolił będzie z niego tatuś kiedyś...

a do mnie przyjechać nie chcesz.... a ja ponawiam prośbę zapakuj i TŻta swego, będę o was dbać jak tylko umiem najbardziej, wszystko kupować, gotować i nocne głośne przekręcanie się na bok nie będę słyszała

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

zmykam, bo jutro na ślub sis się musze przygotować. na razie z łachą mi pranie mokre z piwnicy przyniósł, a jutro poprasować, wybrać zestaw mejkapowy i spakować się by o 9 wieczór wyjechać. Nie wiem jak ja dam radę...
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:27   #3113
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

wracając do podwyższonej prolaktyny, ja z nią walczę kilka lat. Nerwowość, wybuchowość, problemy ze snem, silne migreny no i niemożność zajścia w ciążę-to jedne z objawów. Od długiego czasu przyjmuję co kilka miesięcy (potem 2-3 miesiące przerwy) Bromergon i jakoś to jest.
Badanie prolaktyny z obciążeniem polega na pobraniu krwi ( na czczo, nie powinno sie też pić) potem łykasz tabletkę metoklopramidu, za godzinę znowu oddajesz krew i po godzinie jeszcze raz-czyli łącznie 3 razy. Miałam tych badań już chyba z 10
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:29   #3114
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

ja mam pytanie do kamiliwu odnośnie tego pudru jadwiga:

w recenzjach jedni piszą, że bieli i ogólnie dla bladych ludzi przeznaczon, a drudzy, że można używać jako samoopalacza, bo jest żółtopomarańczowy, ciemny
to jak to z nim jest?
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:39   #3115
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wracając do podwyższonej prolaktyny, ja z nią walczę kilka lat. Nerwowość, wybuchowość, problemy ze snem, silne migreny no i niemożność zajścia w ciążę-to jedne z objawów. Od długiego czasu przyjmuję co kilka miesięcy (potem 2-3 miesiące przerwy) Bromergon i jakoś to jest.
Badanie prolaktyny z obciążeniem polega na pobraniu krwi ( na czczo, nie powinno sie też pić) potem łykasz tabletkę metoklopramidu, za godzinę znowu oddajesz krew i po godzinie jeszcze raz-czyli łącznie 3 razy. Miałam tych badań już chyba z 10
Mi wystarczyło tylko jedno po godzinie (czyli łącznie 2) bo u mnie już wcześniej było wiadomo, że bez obciążenia poziom prolaktyny mam niski Poza tym ja nie próbuję zajść w ciążę Pamiętam jak lekarz mi powiedział, że wzrost najwyzejs x6 powinien być, "a u Pani to pewnie będzie coś koło 10". Miałam x22 Ja biorę Dostinex, Bromegron mi nie służył.
Wybuchowość to chyba jeden z głównych i najbardziej dokuczliwych objawów. Mówi się że prolaktyna to hormon stresu. Kiedyś stojąc w korku tak się wk..wiłam, że zadzwoniłam do małża, pokłóciłam się z nim, pieprznęłam telefonem w deskę rozdzielczą, ten się od niej odbił i przeleciał przez cały samochód po czym ofkors się rozpadł Teraz jak stoję w korku to wreszcie mam czas na posłuchanie muzyki, audiobooka lub dodatkowo jeszcze piłuję paznokcie np (to mój ostatni pomysł ). CHILL
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-10-09 o 08:51
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:45   #3116
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Kiedyś stojąc w korku tak się wk..wiłam, że zadzwoniłam do małża, pokłóciłam się z nim, pieprznęłam telefonem w deskę rozdzielczą, ten się od niej odbił i przeleciał przez cały samochód po czym ofkors się rozpadł
to była tzw. małżowina
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:48   #3117
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
ja mam pytanie do kamiliwu odnośnie tego pudru jadwiga:

w recenzjach jedni piszą, że bieli i ogólnie dla bladych ludzi przeznaczon, a drudzy, że można używać jako samoopalacza, bo jest żółtopomarańczowy, ciemny
to jak to z nim jest?
Samoopalacz? Chyba że dla kogoś o naprawdę ekstremalnie jasnej skórze (ja mam po prostu jasną, mój kolor to linen edm). Owszem, ma ciepły odcień, ale na pewno nie jest pomarańczowy. Zgodzę się natomiast co do tego, że tuż po nałożeniu lekko rozjaśnia, a potem minimalnie ciemnieje na twarzy. Ja używam go jako primer i jest git. Może po prostu różnie wchodzi w reakcje z rożnymi podkładami? A może szkopuł w tym, że są dwa rodzaje tego pudru - do cery trądzikowej (taki mam) i do cery suchej. Być może ten do suchej jest trochę inny. Jak chcesz, wyślę ci odsypkę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:51   #3118
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Samoopalacz? Chyba że dla kogoś o naprawdę ekstremalnie jasnej skórze (ja mam po prostu jasną, mój kolor to linen edm). Owszem, ma ciepły odcień, ale na pewno nie jest pomarańczowy. Zgodzę się natomiast co do tego, że tuż po nałożeniu lekko rozjaśnia, a potem minimalnie ciemnieje na twarzy. Ja używam go jako primer i jest git. Może po prostu różnie wchodzi w reakcje z rożnymi podkładami? A może szkopuł w tym, że są dwa rodzaje tego pudru - do cery trądzikowej (taki mam) i do cery suchej. Być może ten do suchej jest trochę inny. Jak chcesz, wyślę ci odsypkę
noż kobieto, bez przesady
tylko zapytać chciałam ja to w sumie chyba jestem zimą linen, latem golden/olive fair (zmieniłam z powodu obsesji żółtej szyi), to też nie powinno jakichś ekstremów kolorystycznych robić, i też byłoby ewentualnym primerem, ale to za jakiś czas, bo mam trochę innych, no i duuuuużo ryżu
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:51   #3119
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
to była tzw. małżowina
Dokładnie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-09, 08:52   #3120
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
noż kobieto, bez przesady
tylko zapytać chciałam ja to w sumie chyba jestem zimą linen, latem golden/olive fair (zmieniłam z powodu obsesji żółtej szyi), to też nie powinno jakichś ekstremów kolorystycznych robić, i też byłoby ewentualnym primerem, ale to za jakiś czas, bo mam trochę innych, no i duuuuużo ryżu
Jak chcesz, ale w razie czego służę
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.