Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 21:52   #4081
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Buczacza spróbuj arnikę wymieszać z czymś co masz np. jakis kremik , olejek, wazeline może wynajdziesz jakiś cudowny kremik Ty mój króliczku Ja dzisiaj samymi piorunami strzelałam, ale po butelce mi przeszło i jak mnie TŹ zaczął rozśmieszać to mi ta bojowość przeszła.
Dziewczyny tak dzisiaj rozmyślałam czy jestem szczęśliwa tak na prawdę Mam wszystko co bym chciała wszystkie zachcianki są zaspakajane, jako prezent bym nie wiedziala co bym chciała, jako życzenie czy marzenie - brak bo nic mi nie potrzeba. Ale jednak coś mi brak do szczęścia- CZASU Pamiętam kiedyś byłam radosna beztroska uśmiechnięta czas na miłość kolegów itp. Teraz zostałam przywrócona do poziomu, grawitacji ziemskiej i gdzieś się zapodziałam w codzienności. Mam zamiast uśmiechu maskę codzienności by nie zdradzić się z emocjami. Kiedy widziałam naprawdę szczęśliwą osobę - 2 lata temu, dla znajomego cała fabryka się spaliła a on był szczęśliwy że wszyscy żyją
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 21:52   #4082
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez aha19 Pokaż wiadomość
Ja właśnie z Nim/Nią mailuje, bo chce kupić
Z przesyłką to wychodzi 395$, (w przeliczeniu PayPalem coś koło 880zł)
Postawiłam warunek - jeśli wyślesz mi dzisiaj, po tym jak otrzymasz moją wpłatę - to kupię choćby zaraz. ( U nich jest 9 h wcześniej, więc jest to realne, aby dziś to wysłał, tymbardziej, że wysyła paczki DHL-em i tam kurierzy przyjeżdzają do domu po paczki, a ona mieszka w Nowym Jorku)

Bo już mam dość tych sprzedawców oferujących cosmelan na swoich aukcjach, choć tak naprawdę niewiadomo kiedy będą mieli, kiedy wyślą, kiedy dojdzie.
aha19 daj znać co załatwisz ja potrzebuję 3x cos2 jak u ciebie bedzie w porządku to zamawiam (dla siebie na zapas i dwóch koleżanek zauroczonych moim licem)
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:02   #4083
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dla Małgosi recepturka nie potrafię jej wkleić wiec spróbuję przepisać;vit a -3.0 vit e 0,3 urea puri(chyba)3.0 paraf.liop.(chyba) 10.0 lekobaza 100.0 .Same wiecie jak lekarze piszą ale pani w aptece na pewno bedzie umiała przeczytac
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:08   #4084
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

ane na co jest ta recepturka? kremik nawilżający na podrażnienia
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 22:11   #4085
cassatta
Zadomowienie
 
Avatar cassatta
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 764
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ane patrząc na składniki można samemu zrobić ten kremik wszystkie produkty można dostać na mazidłach, ale pewnie apteka zrobi szybciej i też w przestępnej cenie. To na co go dostałaś jako zastępczy Nanobase?
__________________
cassatta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 23:22   #4086
ARSZH
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Witam dziewczyny,
ja w sprawie zakupu cosmelanu przez ebay od znanej juz powszechnie glo. A więc na poczatku lipca zrobiłam podobnie jak parę z was i zakupilam cosmelan u tej pani. czekam do dzis a wymiana informacji ucichła juz tydzien temu w międzyczasie ciągle odpisywała mi ze za 3,2, 1 tydzień mogę spodziewać sie przesyłki nie wiem jak wy ale ja nawet dostałam potwierdzenie z paypala że została juz stworzona etykieta paczki i mam cierpliwie czekac niestety wciąż ma status niewysłanej. zadałam sobie nawet trud i zadzwoniłam do glo ale jej aut. skrzynka peka w szwach i nie przyjmuje juz wiadomości. poniewaz coraz mniej mam nadzieje na to ze zobaczę paczke zgłosiłam dzis spór na pay pal i sugerowałabym zrobic podobnie. nie wiem czy wiecie ale macie na to tylko 45 dni od zakupu po tym czasie wasze roszczenia nie maja sensu. odzyskanie pieniedzy bedzie mozliwe jeśli niejaka glo bedzie posiadac odpowiednie środki na koncie. jesli spór bedzie słuszny i zgłosi go wiecej osób moze to zaskutkowac blokada konta tego sprzedawcy. wciąż łudzę się ze dostane cosmelan ale wolałam sie zabezpieczyc jutro jade na urlop a paypal daje tej osobie 20 dni na jakis ruch później sam wkracza do akcji. poczytajcie o tym na ich stronie. problem mozna tez zgłosic na ebayu ale oni nie zajmuja sie sciaganiem pieniedzy. przepraszam za takie wiesci ale pomyślalam ze moze dobrze by bylo aby wiecej osób zgłosiło sprawe.
pozdrawiam.
ARSZH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 23:34   #4087
allegoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: kondyn
Wiadomości: 15
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Do kobitek, które Cosnolan kupiły na ebay-u
Napiszcie proszę, jak wygląda sprawa z cłem (ile wynosi) i jaka jest opłata za przesyłkę zestawu ze Stanów.

Jak zwykle, pięknie dziękuję.

Dobrej nocki ;-)
hej- watek 'podczytuje' namietnie, wiec sie 'udziele'. Wlasnie kupilam c2 na ebayu us od bapanam- mam nadzieje ze na koniec przyszlego tygodnia juz bedzie sobie stal na honorowym miejscu w lazience- dam znac jak wszystko bedzie ok Musze sie przyznac, ze poczytalam kilka watkow- i zrobilam sobie zabieg DIY: w metropolii Bydgoszczy lekarz 'z nazwiskiem' bral 2100- zdzierstwo!! Od tej pory zawsze kupuje c2 na necie i jeszcze nigdy nie mialam zadnych problemow- wiec az mi sie wlos jezy na wasze historie o glo_revitalize (na nia sie czailam, bo dlugo miala c2 jako jedyna na necie, ale ze kobitka 'wisi' z tym samym komunikatem od czerwca wiec postanowilam poczekac- kuracje przerwalam- plamy nie wrocily, tony ultra lekkiej emulskji La Rocha 50+, chyba zadzialala bo lico biale . No, ale wracajac do meritum- clo to po prostu VAT (22% + jakas tam drobna oplata administracyjna)- chyba ze- maly trick- sprzedawca wam to wysle jako 'gift' (prezent) lub zadeklaruje jakokolwiek wartosc ponizej 60 dolcow. Ja zawsze tak robie - napisze do sprzedawcy przed wysylka i jeszcze nie zdarzylo sie, zeby ktos odmowil... W sumie to clo to nie sa jakies straszne pieniadze, ale z drugiej strony za zaoszczedzone pieniadze mozna jakie dobre winko kupic... i wypic!! !! powodzenia- i trzymam kciuki paczki od anki z californii- zaby dotarly!! nadzieja jest- jakas posucha cosmelanowa na ebay'u od 3 m-cy byla i dopiero dzisiaj cos sie w temacie ruszylo (wierzcie mi, z desperacji wchodzilam 3 razu dziennie!!)
allegoria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 06:28   #4088
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hurra!Wczoraj dostałam w ciągu dnia moje serum retinolowe wiec się od razu wysmarowałam na szyi i dekolcie i potem , wbrew instrukcji , bo tylko raz dziennie( i przerwać jezeli będzie podraźnienie), znowu na noc. I dzisiaj patrzę, a mój dekolt bez zwykłych już od jakiegoś czasu pognieceń. I szyja też lepsza. Naprawde to widzę i nie mogę w to uwierzyć!!!
miłego dnia
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:33   #4089
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
dla Małgosi recepturka nie potrafię jej wkleić wiec spróbuję przepisać;vit a -3.0 vit e 0,3 urea puri(chyba)3.0 paraf.liop.(chyba) 10.0 lekobaza 100.0 .Same wiecie jak lekarze piszą ale pani w aptece na pewno bedzie umiała przeczytac

Dzień dobry Wszystkim, piękny dziś dzień nam sie zapowiada .
Dziękuję za przepis, napewno skorzystam .
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:47   #4090
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Hurra!Wczoraj dostałam w ciągu dnia moje serum retinolowe wiec się od razu wysmarowałam na szyi i dekolcie i potem , wbrew instrukcji , bo tylko raz dziennie( i przerwać jezeli będzie podraźnienie), znowu na noc. I dzisiaj patrzę, a mój dekolt bez zwykłych już od jakiegoś czasu pognieceń. I szyja też lepsza. Naprawde to widzę i nie mogę w to uwierzyć!!!
miłego dnia
A gdzie takie cudeńko nabyć można i jaka jest jego nazwa?
Ja ten problem mam odkąd urosły mi moje dwa meloniki, od czasu do czasu robi mi się rozmiar C i wtedy jak wstaję rano to mam na dekolcie podłużne zmarszczki.
Może mi też pomoże
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 07:48   #4091
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez allegoria Pokaż wiadomość
hej- watek 'podczytuje' namietnie, wiec sie 'udziele'. Wlasnie kupilam c2 na ebayu us od bapanam- mam nadzieje ze na koniec przyszlego tygodnia juz bedzie sobie stal na honorowym miejscu w lazience- dam znac jak wszystko bedzie ok Musze sie przyznac, ze poczytalam kilka watkow- i zrobilam sobie zabieg DIY: w metropolii Bydgoszczy lekarz 'z nazwiskiem' bral 2100- zdzierstwo!! Od tej pory zawsze kupuje c2 na necie i jeszcze nigdy nie mialam zadnych problemow- wiec az mi sie wlos jezy na wasze historie o glo_revitalize (na nia sie czailam, bo dlugo miala c2 jako jedyna na necie, ale ze kobitka 'wisi' z tym samym komunikatem od czerwca wiec postanowilam poczekac- kuracje przerwalam- plamy nie wrocily, tony ultra lekkiej emulskji La Rocha 50+, chyba zadzialala bo lico biale . No, ale wracajac do meritum- clo to po prostu VAT (22% + jakas tam drobna oplata administracyjna)- chyba ze- maly trick- sprzedawca wam to wysle jako 'gift' (prezent) lub zadeklaruje jakokolwiek wartosc ponizej 60 dolcow. Ja zawsze tak robie - napisze do sprzedawcy przed wysylka i jeszcze nie zdarzylo sie, zeby ktos odmowil... W sumie to clo to nie sa jakies straszne pieniadze, ale z drugiej strony za zaoszczedzone pieniadze mozna jakie dobre winko kupic... i wypic!! !! powodzenia- i trzymam kciuki paczki od anki z californii- zaby dotarly!! nadzieja jest- jakas posucha cosmelanowa na ebay'u od 3 m-cy byla i dopiero dzisiaj cos sie w temacie ruszylo (wierzcie mi, z desperacji wchodzilam 3 razu dziennie!!)

Bardzo ślicznie dziękuję za odpowiedź. Swoją drogą to dobry pomysł na to cło
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 08:00   #4092
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ach, jak ja przeżyję dzisiejszy dzień bez Was? Zaraz muszę uciekać. Idę na małe zakupy a potem do mojej pani dermatolog. Zobaczę jak ona wypowie się o Cosmelanie. To taka znana profesorka, kobitka ma ponoć wiedzę ogromną. Mój znajomy leczy się u niej na bardzo rzadką chorobę (ponoć u nas w Polsce to tylko 4 czy 5 osób to ma), jakieś paskudne cholerstwo. Leczył się przez kilka lat u różnych dermatologów, i jak to zwykle bywa leczyli go na wszystko tylko nie na to co trzeba. Trafił do niej po bardzo długim czasie i okazało się, że kobitka już po pierwszej wizycie stwierdziła co to takiego, chciała tylko zrobić mu badania żeby być w stu procentach pewnym. Najlepsze jest to, że choroba ta, nieleczona poprostu prowadzi do smierci. Więc mój znajomy miał dużo szczęścia, że trafił własnie do niej.
Piszę to tak nb. naszych dermatologów w Polsce, jak ciężko jest do nich się dostać a jak już pójdziesz to tak sie tobą zajmą...eh...
Ale wracając do sedna to ja się od niej dowiem co i jak z tym Cos. Nie to żebym wam nie wierzyła, bo tak czy siak to ja sobie to zrobię, tylko ciekawa jestem jej zdania. No i pogadam ile ewentualnie u niej by to kosztowało. Potem o wszystkim napiszę.
Mnie się, cholercia, zrobiły na całych nogach takie białe kropeczki wielkości łebka od szpilki. No i sie tym bardzo martwię. Może ona mi pomoże. Byłam jakieś 2 tyg. temu u pani dermatolog na Kazimierzowskiej w Wawce. Ona stwierdziła, że to przebarwienia posłoneczne, ale coś mi się wierzyć nie chce. no nie wiem, dermatologiem nie jestem. Ale jak pomyslę o ich, czasem tak "trafnych" diagnozach, cóż...a kasiorkę wzieli...
Ok, nie marudzę już.
Życzę Wszystkim sympatycznego dzionka ;-)
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:07   #4093
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Ach, jak ja przeżyję dzisiejszy dzień bez Was? Zaraz muszę uciekać. Idę na małe zakupy a potem do mojej pani dermatolog. Zobaczę jak ona wypowie się o Cosmelanie. To taka znana profesorka, kobitka ma ponoć wiedzę ogromną. Mój znajomy leczy się u niej na bardzo rzadką chorobę (ponoć u nas w Polsce to tylko 4 czy 5 osób to ma), jakieś paskudne cholerstwo. Leczył się przez kilka lat u różnych dermatologów, i jak to zwykle bywa leczyli go na wszystko tylko nie na to co trzeba. Trafił do niej po bardzo długim czasie i okazało się, że kobitka już po pierwszej wizycie stwierdziła co to takiego, chciała tylko zrobić mu badania żeby być w stu procentach pewnym. Najlepsze jest to, że choroba ta, nieleczona poprostu prowadzi do smierci. Więc mój znajomy miał dużo szczęścia, że trafił własnie do niej.
Piszę to tak nb. naszych dermatologów w Polsce, jak ciężko jest do nich się dostać a jak już pójdziesz to tak sie tobą zajmą...eh...
Ale wracając do sedna to ja się od niej dowiem co i jak z tym Cos. Nie to żebym wam nie wierzyła, bo tak czy siak to ja sobie to zrobię, tylko ciekawa jestem jej zdania. No i pogadam ile ewentualnie u niej by to kosztowało. Potem o wszystkim napiszę.
Mnie się, cholercia, zrobiły na całych nogach takie białe kropeczki wielkości łebka od szpilki. No i sie tym bardzo martwię. Może ona mi pomoże. Byłam jakieś 2 tyg. temu u pani dermatolog na Kazimierzowskiej w Wawce. Ona stwierdziła, że to przebarwienia posłoneczne, ale coś mi się wierzyć nie chce. no nie wiem, dermatologiem nie jestem. Ale jak pomyslę o ich, czasem tak "trafnych" diagnozach, cóż...a kasiorkę wzieli...
Ok, nie marudzę już.
Życzę Wszystkim sympatycznego dzionka ;-)
Małgosiu - może uda Ci się też dowiedziec, czy , jeżli chce się powtórzyć cos 1 np.po roku, to trzeba wcześniej odstawić na miesiąc cos2.?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:07   #4094
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Ane patrząc na składniki można samemu zrobić ten kremik wszystkie produkty można dostać na mazidłach, ale pewnie apteka zrobi szybciej i też w przestępnej cenie. To na co go dostałaś jako zastępczy Nanobase?
cassata a vit A skąd bierzesz? Taka zwykła z apteki jest ok?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:16   #4095
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Małgosiu - może uda Ci się też dowiedziec, czy , jeżli chce się powtórzyć cos 1 np.po roku, to trzeba wcześniej odstawić na miesiąc cos2.?

Dobrze że pytasz, zapytam napewno .
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:19   #4096
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Piszcie, jeśli macie jeszcze jakieś pytania do mojej dermatolog. Zapiszę i będę o wszystko pytać. W końcu za wizytę bierze kupę kasy.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:21   #4097
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cześć dziewczyny, mam pytanie, a nie mam kiedy przeczytać całego forum... Chciałam zaoszczędzić i zastosowałam tylko maskę cos1, lekarz dermatolog stwierdził, że tak też można, trzymałam 5 godz, po aplikacji miałam smarowć tylko Cicalfate Avene. Jestem drugi dzień po masce, nic mnie nie boli, jedynie skórę mam czerwoną. Zastanawiam się, jak długo to potrwa i czy dobrze zrobiłam, że nie używam cos2 ... Czy ktoś miał takie doświadczenia? poradźcie...
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:24   #4098
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie, a nie mam kiedy przeczytać całego forum... Chciałam zaoszczędzić i zastosowałam tylko maskę cos1, lekarz dermatolog stwierdził, że tak też można, trzymałam 5 godz, po aplikacji miałam smarowć tylko Cicalfate Avene. Jestem drugi dzień po masce, nic mnie nie boli, jedynie skórę mam czerwoną. Zastanawiam się, jak długo to potrwa i czy dobrze zrobiłam, że nie używam cos2 ... Czy ktoś miał takie doświadczenia? poradźcie...
Ja przeczytałam prawie wszystkie posty i z tego co wyczytałam to Cos2 ma kluczowe znaczenie dla tego zabiegu. Ale moze niech sie wypowiedzą doswiadczone Forumowiczki. Ja dopiero mam zamiar przeprowadzic sobie ten zabieg.
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:25   #4099
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Piszcie, jeśli macie jeszcze jakieś pytania do mojej dermatolog. Zapiszę i będę o wszystko pytać. W końcu za wizytę bierze kupę kasy.
skoro nalegasz To zadam pytanie, które do tej pory nie zna odpowiedzi - przchodzimy po dwóch tygodniach na cos2 raz dziennie - lepiej rano czy na noc? Moja lekarka twierdziła, ze cos2 ma filtry - na ile " szczelne " dla tego , co powoduje plamy?
Ja jednak mam opory i kłade teraz cos 2 na noc.
Czy jeżeli na dzień, to na to potem filtr ( pewnie tak, ale skoro możesz mieć powierdzenie .
Małgosiu - jeżeli uda Ci się zadać te pytania to wielka
Na temat cos 2 i jakie tam są filtry nie znalazłam info nigdzie !!!1d
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-14, 08:26   #4100
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie, a nie mam kiedy przeczytać całego forum... Chciałam zaoszczędzić i zastosowałam tylko maskę cos1, lekarz dermatolog stwierdził, że tak też można, trzymałam 5 godz, po aplikacji miałam smarowć tylko Cicalfate Avene. Jestem drugi dzień po masce, nic mnie nie boli, jedynie skórę mam czerwoną. Zastanawiam się, jak długo to potrwa i czy dobrze zrobiłam, że nie używam cos2 ... Czy ktoś miał takie doświadczenia? poradźcie...
Pierwsze słyszę !!!!!! Coś mi nie paduje ten Twój lekarz i jego wiedza na tmat tego zabiegu..
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:32   #4101
Malgosia0123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 74
GG do Malgosia0123
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
skoro nalegasz To zadam pytanie, które do tej pory nie zna odpowiedzi - przchodzimy po dwóch tygodniach na cos2 raz dziennie - lepiej rano czy na noc? Moja lekarka twierdziła, ze cos2 ma filtry - na ile " szczelne " dla tego , co powoduje plamy?
Ja jednak mam opory i kłade teraz cos 2 na noc.
Czy jeżeli na dzień, to na to potem filtr ( pewnie tak, ale skoro możesz mieć powierdzenie .
Małgosiu - jeżeli uda Ci się zadać te pytania to wielka
Na temat cos 2 i jakie tam są filtry nie znalazłam info nigdzie !!!1d
Jasne, że zapytam. Już nanotowałam . Zresztą, mi tez się ta wiedza przyda więc chętnie czegos dowiem się na ten temat.

Aj....ja juz nie moge doczekac się tego zabiegu, a tu jeszcze na paczke tyle trzeba czekać
Malgosia0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 08:34   #4102
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
Jasne, że zapytam. Już nanotowałam . Zresztą, mi tez się ta wiedza przyda więc chętnie czegos dowiem się na ten temat.

Aj....ja juz nie moge doczekac się tego zabiegu, a tu jeszcze na paczke tyle trzeba czekać
Przyda Ci się - już niedługo będziesz zrzucała skórę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:00   #4103
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Ojej, kamilia, czemu tak naskakujesz na mnie...? Pytam, bo nie wiem i chcę się dowiedzieć, a lekarka, która mi to robiła, nie jest jakimś tam "moim lekarzem" tylko normalnym dermatologiem z wieloletną praktyką. Nie sądzę, żeby nie wiedziała, co robi.
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:06   #4104
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam pytanie, a nie mam kiedy przeczytać całego forum... Chciałam zaoszczędzić i zastosowałam tylko maskę cos1, lekarz dermatolog stwierdził, że tak też można, trzymałam 5 godz, po aplikacji miałam smarowć tylko Cicalfate Avene. Jestem drugi dzień po masce, nic mnie nie boli, jedynie skórę mam czerwoną. Zastanawiam się, jak długo to potrwa i czy dobrze zrobiłam, że nie używam cos2 ... Czy ktoś miał takie doświadczenia? poradźcie...
Witaj- Jak mozna robić maske cos1 bez cos2 pożniej??????? Cos2 podtrzymuje efekty maski i to on zapobiega nawrotom plam.
Na Twoim miejscu jak najszybiej bym sie zaopatrzyła w cos2.
Pewnie lekarz wziął kase i zamiast tego co należałby dać to wcisną Ci jakiś nie znany Krem z oszczędności i oszustwa.
Nigdy z takim czymś sie nie spotkałam, obawiam sie że możesz sobie narobić wielkie KUKU. Dziewczyny czasem używają sam cos2 bez maski, ale nigdy odwrotnie.
Chyba zostałaś Najbardziej oszukana spsród już oszukach cosmelanek.
Mam nadzieje że używasz chociaż filtry...........
.
Biegnij po cosmelan2....
a ile zapłaciłaś za samą maskę????????????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:09   #4105
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Ojej, kamilia, czemu tak naskakujesz na mnie...? Pytam, bo nie wiem i chcę się dowiedzieć, a lekarka, która mi to robiła, nie jest jakimś tam "moim lekarzem" tylko normalnym dermatologiem z wieloletną praktyką. Nie sądzę, żeby nie wiedziała, co robi.
....................no chyba raczej wiedziała jak dobrze zaoszczędzić i wziąć kase od Ciebie.
Może i ma wieloletnią praktykę (w to nie wątpie) ale wiedze na temat cosmelanu i jego stosowania to ŻADNĄ!!!!!!!!!!!!!.
Ciekawe czy ta lekarz spi spokojnie..........i nie ma twojej bużki na sumieniu.?????????
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:19   #4106
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez gonia 31 Pokaż wiadomość
Ojej, kamilia, czemu tak naskakujesz na mnie...? Pytam, bo nie wiem i chcę się dowiedzieć, a lekarka, która mi to robiła, nie jest jakimś tam "moim lekarzem" tylko normalnym dermatologiem z wieloletną praktyką. Nie sądzę, żeby nie wiedziała, co robi.
Goniu - w ogóle moją intencją nie było naskoczenie na Ciebie. spróbuj te same słowa teraz przeczytać kiedy Ci to napisałam co teraz . my na tym forum mamy do siebie jedynie dobre emocje i się o siebie troszczymy. Także o to, by lekarze nie robili nas w bambuko, a wiele z nas ma to w życiorysie. Ja wyraziłam swoją emocję nie w stosunku do ciebie tylko lekarza.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:20   #4107
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hm, z tego, co mi mówiła, to cos2 jest podobny do cos1 tylko ma mniejsze stężenie, więc smarując się nim podtrzymujemy efekty cos1 i dalej "męczymy" skórę, na początku bardziej, potem coraz mniej. To jest nawet logiczne. Więc jeśli nie zastosuję cos2 to wychodzi na to, że ze skóry bez dalszych podrażnień powinno zacząć schodzić to zaczerwienienie... tak ?
Dobra, nie będę już wprowadzać zamieszania, zobaczę, co się będzie działo.
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:24   #4108
gonia 31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Kamilia, spoko
filtrów używam, ale w sumie nie wiem po co, bo i tak nie wychodzę z domu, jak niby z taką twarzą?
gonia 31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:55   #4109
jozefinka888
Raczkowanie
 
Avatar jozefinka888
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 105
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Goniu - w ogóle moją intencją nie było naskoczenie na Ciebie. spróbuj te same słowa teraz przeczytać kiedy Ci to napisałam co teraz . my na tym forum mamy do siebie jedynie dobre emocje i się o siebie troszczymy. Także o to, by lekarze nie robili nas w bambuko, a wiele z nas ma to w życiorysie. Ja wyraziłam swoją emocję nie w stosunku do ciebie tylko lekarza.
Czytam sobie te wszystkie okropności na temat lekarzy i nie mogę uwierzyć
Jak można tak beszczelnie Nas i tak już dostatecznie pokrzywdzone przez los oszukiwać i okradać.
Dziewczyny uważajcie na tych wszystkich oszustów!!!!!i nie dajcie zrobić się w bambukoSkoro płacicie tyle forsy za cały zestaw domagajcie się wszystkich kosmetyków wchodzących w skład zestawu.
Jeżeli chodzi o mnie to nie mogę powiedzieć- /dowiadywałam się telefonicznie co wchodzi w cenę zabiegu/ wszyscy lekarze czytaj: trzech,oferowali mi w cenie zabiegu również inne kosmetyki potrzebne do smarowania w dwóch pierwszych miesiącach ,w tym również cosmelan2.Bez niego zabieg nie ma sensu.Takie jest moje skromne zdanie.

Podsumowująć ,szukajcie tylko takich lekarzy,którzy Wam to gwarantują.Innych omijajcie szerokim łukiem i dzielcie się z innymi plamiastymi, uwagami gdzie i w jakim gabinecie oszukują.Po co im nabijać kabzę, skoro gdzie indziej można to zrobić taniej i ze wszystkimi potrzebnymi kosmetykami.

Jeżeli chodzi o ten konkretny zabieg ,to ja napewno żadnemu lekarzowi nie dam zarobić!!!!!Jak tylko dostanę swoją paczuszkę zabieram się do roboty .To przecież nic prostszego !!!Nałożyć maskę na 8 -10 godz.a potem ją zmyć.Do czego tu potrzebny lekarz????Wszystkiego można dowiedzieć się telefonicznie oraz od dziewczyn na forum,które to robiły pod kontrolą lekarza.Trzeba trochę poszperać,poczytać i już!!!

Edytowane przez jozefinka888
Czas edycji: 2008-08-14 o 10:26
jozefinka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-14, 09:55   #4110
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Malgosia0123 Pokaż wiadomość
A gdzie takie cudeńko nabyć można i jaka jest jego nazwa?
Ja ten problem mam odkąd urosły mi moje dwa meloniki, od czasu do czasu robi mi się rozmiar C i wtedy jak wstaję rano to mam na dekolcie podłużne zmarszczki.
Może mi też pomoże
Małgosiu - zapomnialam Ci odpisać - to jest retin-ox serum max , firmy Roc.
Możesz się zapytać lekarki, czy Tobie to poleca, czy szkoda kasy,bo cośtam. Ja kupiłam bo naczytałam się, że to w co warto inwestować, to kremy z retinolem i ,jak widzę - dobrze na nie reaguję tzn. mnie nie podrażniają. I to sukces, bo mam wrażliwą skórę. Może uda Ci zdobyć jakąs próbkę.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.