Kocham Lancome!!! - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 12:27   #2731
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
tak już ktoś pisał o tej drugiej literce i teraz się upewniłam. dzięki!
Ten KTOSIU to ja
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:38   #2732
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
EDIT: Laylo wziełam w łapcie swój bronzer słonik (limitówka 2008) i na nim jest kod ME0871.. może te drugie literki są odnośnikiem do roku to tylko moje przypuszczenie hehe
Thelila, mogłabyś napisać parę słów jak Ci się ten słonik sprawuje? Co prawda już do mnie leci ale chętnie coś o nim poczytam bo na razie znalazłam same niepochlebne opinie
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:45   #2733
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Thelila, mogłabyś napisać parę słów jak Ci się ten słonik sprawuje? Co prawda już do mnie leci ale chętnie coś o nim poczytam bo na razie znalazłam same niepochlebne opinie
Nim nabyłam słonia też dużo o nim czytałam i spotkałam same pozytywne komentarze
Wiesz nie znalazłam jeszcze swojego bronzera KWC ale słoń jest dla mnie jednym z lepszych Jakiś czas temu pisałam na priv z posiadaczką słonia, która też jest z niego zdowolona.
Nie ma drobinek, ewentualnie w słońcu pyciutkie świetliki można dostrzec. Pierwsza warstwa jest taka złotawa ale szybciutko znika (3-4użycia i juz jej nie ma). Składa się z 3kolorków które mozesz mieszac wedle uznania, ja na dzień używam samo tło a na wieczorne wyjścia tło + delikatnie pędzlem dotykam czerwonego siedziska dzięki czemu uzyskuje mocniejszy kolorek. Długo utrzymuje sie na polikach.. jakieś konkrtene pytania
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:54   #2734
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Nim nabyłam słonia też dużo o nim czytałam i spotkałam same pozytywne komentarze
Wiesz nie znalazłam jeszcze swojego bronzera KWC ale słoń jest dla mnie jednym z lepszych Jakiś czas temu pisałam na priv z posiadaczką słonia, która też jest z niego zdowolona.
Nie ma drobinek, ewentualnie w słońcu pyciutkie świetliki można dostrzec. Pierwsza warstwa jest taka złotawa ale szybciutko znika (3-4użycia i juz jej nie ma). Składa się z 3kolorków które mozesz mieszac wedle uznania, ja na dzień używam samo tło a na wieczorne wyjścia tło + delikatnie pędzlem dotykam czerwonego siedziska dzięki czemu uzyskuje mocniejszy kolorek. Długo utrzymuje sie na polikach.. jakieś konkrtene pytania
Dziękuję
Raz testowałam go pośpiesznie w perfumerii ale niewiele z tego testu pamiętam. Trafiła się jednak okazja na e-bay to kliknęłam, a co . Zobaczymy co to za cudo jak przyleci. Ja też ciągle szukam bronzera idealnego i jak na razie moim faworytem jest Star bronzer Lancome ale miałam ochotę na coś nowego.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 13:01   #2735
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Dziękuję
Raz testowałam go pośpiesznie w perfumerii ale niewiele z tego testu pamiętam. Trafiła się jednak okazja na e-bay to kliknęłam, a co . Zobaczymy co to za cudo jak przyleci. Ja też ciągle szukam bronzera idealnego i jak na razie moim faworytem jest Star bronzer Lancome ale miałam ochotę na coś nowego.
A proszę bardzo

Ostatnio testowałam starka na wyprzedaży.. ale chyba jednak bardziej podobuje mi sie słon Mam nadzieję że będziesz zadowolona
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:05   #2736
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ten KTOSIU to ja
Lilka nie jesteś żadnym ktosiem ktoś pisał o tej drugiej literce na tym wątku o kodach a Ty potwierdziłaś dlatego teraz już wiem z dwóch źródeł, od Ktosia i od Ciebie, że druga literka to rocznik ech.. wariatka! rozśmieszyłaś mnie
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:10   #2737
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Lilka nie jesteś żadnym ktosiem ktoś pisał o tej drugiej literce na tym wątku o kodach a Ty potwierdziłaś dlatego teraz już wiem z dwóch źródeł, od Ktosia i od Ciebie, że druga literka to rocznik ech.. wariatka! rozśmieszyłaś mnie
To masz szczęście hihihi
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 16:13   #2738
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
O tak TI jest fajniutkim podkładem (według mnie najlepszym w Lancome).. spróbuj sobie kolor 03 Beige Diaphane, różu w nim zero- przynajmniej ja nie dostrzegam..
kolor 03 czy w TI czy w PL jest taki sam.Moim zdaniem TI jest duzo gorszy od PL. Po TI buzia swiecila mi sie po kwadransie, PL trzymal sie nienagannie caly dzien. W ogole uwazam, ze PL to najlepszy podklad Ale wiadomo, ze kazdemu cos innego pasuje
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:20   #2739
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
kolor 03 czy w TI czy w PL jest taki sam.Moim zdaniem TI jest duzo gorszy od PL. Po TI buzia swiecila mi sie po kwadransie, PL trzymal sie nienagannie caly dzien. W ogole uwazam, ze PL to najlepszy podklad Ale wiadomo, ze kazdemu cos innego pasuje
Poprosze pania w Sephorze o probke PL porownam i na ktorys sie zdecyduje, mam bynajmniej taka nadzieje. Widze ile ludzi tyle opini
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:23   #2740
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
kolor 03 czy w TI czy w PL jest taki sam.Moim zdaniem TI jest duzo gorszy od PL. Po TI buzia swiecila mi sie po kwadransie, PL trzymal sie nienagannie caly dzien. W ogole uwazam, ze PL to najlepszy podklad Ale wiadomo, ze kazdemu cos innego pasuje
Nie wiem czy są takie same 03 TI i PL... bo ja mam je obydwa (tzn. PL zabrała mi psiapsióła) wyłącznie jako odcień 05 + próbkę TI 03..
Ja na początku byłam bardzo zadowolona z PL jednak z czasem stwierdziłam ze do mojej mieszanej się nie nadaje...im dłużej go używałam tym gorzej się sprawował .. owszem przez pierwsze 2godziny cuudo jednak później znikał z mojej twarzy i świeciłam sie straszliwie..
Zaś TI jest dla mnie świetnym podkładem, naprawde długo się utrzymuje ani troszkę się nie świecę a buzia wygląda idealnie...

Że nie mogą wymyślić czegoś co by nam wszystkich pasowało
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:31   #2741
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Nie wiem czy są takie same 03 TI i PL... bo ja mam je obydwa (tzn. PL zabrała mi psiapsióła) wyłącznie jako odcień 05 + próbkę TI 03..
Ja na początku byłam bardzo zadowolona z PL jednak z czasem stwierdziłam ze do mojej mieszanej się nie nadaje...im dłużej go używałam tym gorzej się sprawował .. owszem przez pierwsze 2godziny cuudo jednak później znikał z mojej twarzy i świeciłam sie straszliwie..
Zaś TI jest dla mnie świetnym podkładem, naprawde długo się utrzymuje ani troszkę się nie świecę a buzia wygląda idealnie...

Że nie mogą wymyślić czegoś co by nam wszystkich pasowało
No dokladnie!!
Ale z czego by firmy kosmetyczne zyly
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-17, 21:13   #2742
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Nie wiem czy są takie same 03 TI i PL... bo ja mam je obydwa (tzn. PL zabrała mi psiapsióła) wyłącznie jako odcień 05 + próbkę TI 03..
Ja na początku byłam bardzo zadowolona z PL jednak z czasem stwierdziłam ze do mojej mieszanej się nie nadaje...im dłużej go używałam tym gorzej się sprawował .. owszem przez pierwsze 2godziny cuudo jednak później znikał z mojej twarzy i świeciłam sie straszliwie..
Zaś TI jest dla mnie świetnym podkładem, naprawde długo się utrzymuje ani troszkę się nie świecę a buzia wygląda idealnie...

Że nie mogą wymyślić czegoś co by nam wszystkich pasowało
A ja mam dokladnie odwrotnie, a tez mam mieszana cere
A kupowalas oba podklady w polsce? Ja mialam tylko probki TI, a PL pelnowymiarowy i moim zdaniem odcienie byly identyczne.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 18:27   #2743
madziakawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kraina deszczowców:(
Wiadomości: 72
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A ja mam dokladnie odwrotnie, a tez mam mieszana cere
A kupowalas oba podklady w polsce? Ja mialam tylko probki TI, a PL pelnowymiarowy i moim zdaniem odcienie byly identyczne.
Są bardzo podobne może TI troszkę bardziej wpada w złoty PL w beżyk ale jest to niewielka różnica
A co do bronzerów nie wiem czy już dotarły do Polski ale jest nowa kolekcja bronzerków mineralnych-Tropiques Minerals.Moim zdaniem bardzo fajna-4 odcienie bronzerów prasowanych i 3 odcienie pyłkowych
__________________
MOJA KOLORÓWKA
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...biory&page=155
madziakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 10:29   #2744
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Troszke drożej niz ten Twoj ebayowski... jak limitówka no to szanse marne
ehm
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dzięki



to nie masz, co się zastanawiać Indianin jak nic ach i to, co pamiętam, to powstawały mi plamy na policzkach po kilku godzinach no chyba, że masz całkiem suchą cerę, to może się sprawdzić. ja mam mieszaną i były placki.
ee to nie chce. wole nie ryzykowac bo jak mam wygladac jak wsciekla to dziekuje bardzo
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie ... mam inny rozowy nie pamietam jaki numer i dopiero jak go skoncze to zabiore sie za nowy

tak to ten od Lili ... hihi... to go schowam i nie znajdziesz

bo gapa jestes

hihi
no nie ma i nie uzywa!


a tak wogole to czekam na 3 paczki, z tuszem, z pudrem i z JT tylko troche dlugo ida i cos mi sie nie podoba
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:01   #2745
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny wybralam dzisiaj odcien 03 Teint idol i tak mnie teraz naszlo czy on ciemnieje po jakims czasie ? Boje sie zeby tak nie bylo, dla mnie ten odcien jest chyba odrobine zbyt ciemny, nadzieja ze gdy przyjdzie juz nowy samoopalacz tak chwalony Xen-tan to wtedy bedzie ok cholera kupilam a teraz sie martwie...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:46   #2746
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ja używałam odcienia 03, kiedy byłam latem opalona. Na mojej twarzy rzeczywiście trochę ciemniał, a dokładniej zmieniał barwe na taką trochę pomarańczową. Ale ja mam generalnie taką tendencję, więc może w Twoim przypadku będzie inaczej. Mimo tego odcienia, wyglądało to całkiem nieźle Teraz używam idcienia 010 i pewnie spróbuje go wymieszać z 03, kiedy tylko zaczne sie opalac
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:52   #2747
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja używałam odcienia 03, kiedy byłam latem opalona. Na mojej twarzy rzeczywiście trochę ciemniał, a dokładniej zmieniał barwe na taką trochę pomarańczową. Ale ja mam generalnie taką tendencję, więc może w Twoim przypadku będzie inaczej. Mimo tego odcienia, wyglądało to całkiem nieźle Teraz używam idcienia 010 i pewnie spróbuje go wymieszać z 03, kiedy tylko zaczne sie opalac
ojej nie chce byc pomaranczowa:ee k: rzeczywiscie moglam chyba wziac ten jasniejszy
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 20:50   #2748
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Popieram..ja tez kiedys mialam odcien 03...po pewnym czasie twarz robila sie pomaranczowa...wkurzalo mnie to tak, ze szybko ten kosmetyk sprzedalam
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 08:24   #2749
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kocham Lancome!!!

Witam dziewczyny
Ja kocham tusze lancome- mam 2 swoje,które są moim KWCoraz cienie.
Mam kilka produktów z pielegnacji lancome i własnie czy jest wątek o pielegnacji lancome?szukałam w wyszukiwarce,ale wyskakują tylko jakieś,które maja po 7 postów
Chyba,że wy tu może rozmawiacie również o pielegnacji?
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 10:36   #2750
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
ojej nie chce byc pomaranczowa:ee k: rzeczywiscie moglam chyba wziac ten jasniejszy
Jeju mam nadzieje jednak że nie będziesz.. sama poleciłam Ci 03 sprawdzając jedynie próbke ale wybacz nie wiedziałam że z czasem on ciemnieje..

Anakazar tu możesz rozmawiać o wszystkim co związane z lancome

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-04-24 o 10:38
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 11:59   #2751
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Jeju mam nadzieje jednak że nie będziesz.. sama poleciłam Ci 03 sprawdzając jedynie próbke ale wybacz nie wiedziałam że z czasem on ciemnieje..
Nic sie nie stalo... to byla taka pierwsza chwila niepewnosci. Teraz juz sie uspokoilam czekam na samoopalacz Xen-tan (mam nadzieje ze bedzie tak rewelacyjny jak pisza) i wtedy podkladzik powienien byc w sam raz. tak porownalam go z kolorami podkladow ktore uzywalam i kolor jest zblizony. a mam nadzieje ze to ciemnienie nie bedzie jakies tragiczne...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:04   #2752
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Nic sie nie stalo... to byla taka pierwsza chwila niepewnosci. Teraz juz sie uspokoilam czekam na samoopalacz Xen-tan (mam nadzieje ze bedzie tak rewelacyjny jak pisza) i wtedy podkladzik powienien byc w sam raz. tak porownalam go z kolorami podkladow ktore uzywalam i kolor jest zblizony. a mam nadzieje ze to ciemnienie nie bedzie jakies tragiczne...

A sprawdzałaś Photogenic???
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:08   #2753
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kocham Lancome!!!

http://www.allegro.pl/item619522341_...lna_tanio.html

tadaaam
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:14   #2754
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość

A sprawdzałaś Photogenic???
Nie, jakos nie moglam sie do niego przekonac, na dodatek jest on niby rozswietlajacy, bynajmnmiej taki byl w sephorze, co nie bardzo odpowiadaloby chyba mojej cerze. Moze kiedys poprosze o probke, ale narazie jestem ciakawa mojego TI
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:16   #2755
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez feelin_soo_me Pokaż wiadomość
Nie, jakos nie moglam sie do niego przekonac, na dodatek jest on niby rozswietlajacy, bynajmnmiej taki byl w sephorze, co nie bardzo odpowiadaloby chyba mojej cerze. Moze kiedys poprosze o probke, ale narazie jestem ciakawa mojego TI
To ja od siebie dodam że Photogenic na mie strasznie ciemniał z czasem zaś z TI tego nie zauważyłam.. nie wiem dlaczego tak jest
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:25   #2756
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
To ja od siebie dodam że Photogenic na mie strasznie ciemniał z czasem zaś z TI tego nie zauważyłam.. nie wiem dlaczego tak jest
Jak zaczne uzywac TI to napisze czy ciemnieje/ jak bardzo, badz nie a dlaczego tak sie dzieje nie mam pojecia...
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:18   #2757
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
To ja od siebie dodam że Photogenic na mie strasznie ciemniał z czasem zaś z TI tego nie zauważyłam.. nie wiem dlaczego tak jest
ja dokladnie mialam tak samo TI uzywam od kilku lat i nic mi sie z nim nie dzieje, nie ciemnieje ani nic takiego
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:24   #2758
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
ja dokladnie mialam tak samo TI uzywam od kilku lat i nic mi sie z nim nie dzieje, nie ciemnieje ani nic takiego
No właśnie i przyszła kusicielka, która zainteresowała mnie TI w momencie gdy byłam pogniewana na wszystkie dotychczas używane podkłady Lancome Moniu muszę przynać Ci racje gdyż póki co świetnie sie u mnie sprawuję i bardzo go lubie (choc DW jest troszkę wyżej w mojej skali ocen)
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 16:59   #2759
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Ja kocham tusze lancome- mam 2 swoje,które są moim KWCoraz cienie.
Mam kilka produktów z pielegnacji lancome i własnie czy jest wątek o pielegnacji lancome?szukałam w wyszukiwarce,ale wyskakują tylko jakieś,które maja po 7 postów
Chyba,że wy tu może rozmawiacie również o pielegnacji?
oczywiscie, ze rozmawiamy
ja uwielbiam pielegnacje Lancome, wszystkie kremy jakich uzywam , mleczka i toniki to Lancome
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 18:15   #2760
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Kocham Lancome!!!

a czy ktoras z was miala juz szanse wyprobowac to "cudo" i jak to wlasciwie dziala? http://www.lancome.co.uk/_en/_gb/catalog/product_genifique.aspx?pr dcode=269013&CategoryCode =AXESkincare^F1_Smoothing ^F2_Smo_Youth&vname=name&
jak bylam niedawno porownac odcienie TI, trafilam na super konsultantke, ktora nie dosc ze dala mi 10ml probki (bez proszenia) to jeszcze zaprosila na maly makeover, zebym mogla sobie poprobowac innych rzeczy. chyba wtedy obadam pielegnacje, bo jakos wczesniej nie zwracalam uwagi na ich produkty, jakos lancome kojarzy mi sie bardziej z kolorowka. co myslicie o plynie micelarnym?? wart uwagi czy bywaja lepsze?
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.