Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 20:41   #4591
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Z tego co mi dziewczyny (w tym wątku) mówiły, to CT /7 jest zimny, ale już pozostałe Welle /7 są brązowe - czyli czerwonawe - w każdym bądź razie ciepłe.

I sto razy było mówione, że sklepowymi (raczej) nie uzyska się zimnego odcienia (mi się udało tylko raz, po Castingu Jasny brąz, jak już sprała się czerń).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 20:48   #4592
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

mhm. swoją drogą dziwne ze wella ma tak dziwne numeracje, ze w CT 7 jest chłodny a juz w innych 7 jest ciepły i to moze wprowadzić w błąd.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:01   #4593
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja też chciałam farbować Wellą, ale nie Color Touch, a Koleston Perfect, i dziewczyny powiedziały, że 7 tu jest nie-zimna A - tak mi się wydaje - że w drogeryjnych będzie jeszcze bardziej nie-zimna
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:30   #4594
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

z 7 roznie bywa.. np majirel 7 ma jako metalik
a wiele farb 7 traktuje jako brąz specjalny "kasztanowy"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:47   #4595
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

visionAM - Ja mam wręcz białą karnację i cerę naczynkową i uwierz mi, że też paskudnie wyglądam w ciepłych odzieniach. Jak chcesz próbować z popielem, to wybieraj 1 po przecinku. Jak następnym razem zarzucę 7 i 8 to napiszę co mi wyszło.

Dziewczyny, robiłam Wellą Color Touch 8.71+7/89 jakoś w marcu i kolor był naprawdę fajny.......tylko niestety na wodzie 1,9% i spłukało się strasznie szybko, dla kogoś kto chce tonować włosy polecam, ale po 3 tygodniach do poprawki, a dla myjących codziennie to jeszcze szybciej. Kolor wychodzi fajny, ale nietrwały jak szampon koloryzujący. Co prawda w ulotce jest, żeby robić na 4% wodzie, no ale mogą wyjść ciupinkę jaśńiejsze.
Nie miałąm do czynienia z Goldwellem SB (silwer brown) ponoć jest całkiem dobry , ale ponoć też się popiel szybko wypłukuję......I tak w kółko..... no i dalej cudujemy.......
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 21:56   #4596
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja się poddałam Po nieudanej przygodzie z majirelem, który spłukał mi się w trymiga, a potem z artego, poszłam do rossm i kupiłam l'oreala 5.0 i jestem zadowolona. Opalizuje trochę w stronę rudości, ale nie spływa tak szybko jak poprzednio wymienione i nie robi się, za przeproszeniem, sraczka na głowie
Powodzenia w walce o piękny chłodny odcień
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 07:09   #4597
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja mam jeszcez jedno krotkie pytanie? czy to jest mixton niebieski tylko inaczej nazwany? nie bede malowac CT bo jak ma zaraz spłynąc to szkoda kasy, mam ochote albo na chantal prosalon albo na allwaves 7.1 no i koniecznie musze miec mixton niebieski czy ten korektor błekitny to własnie to???
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 07:17   #4598
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez wioleta701 Pokaż wiadomość
ja mam jeszcez jedno krotkie pytanie? czy to jest mixton niebieski tylko inaczej nazwany? nie bede malowac CT bo jak ma zaraz spłynąc to szkoda kasy, mam ochote albo na chantal prosalon albo na allwaves 7.1 no i koniecznie musze miec mixton niebieski czy ten korektor błekitny to własnie to???
Chyba tak. Pewnie tak...
Ale tego sprzedającego NIE POLECAMY
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 07:33   #4599
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
6/77 to chyba powinien byc ciemny blond metaliczny ? a na opakowaniu wydaje się ciepły
66/0 to chyba podwójny ciemny blond? wydaje się chłodny
i tu mnie zmyliły numery 7/77- metaliczny średni blond? więc czemu mahoniowy?
Wella ma inne oznaczenia niż w L'orealu , 7 w welli to brąz ( więc raczej pod kasztan ), w L'orealu metaliczny. Także zupełnie inne oznaczenie i zdecydowanie ../7 to w welli ciepełko.
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:20   #4600
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Chyba tak. Pewnie tak...
Ale tego sprzedającego NIE POLECAMY
własnie czytałam, zże cos sie zaniedbal ostatnio.... ale tylko u niego bede miec wszystko czego mi potrzeba bo zapas odzywek, keratyny i i innych kosmwtyków mi sie skonczył a on ma wszystko czego mi potrzeba

na poczatku chciałam prosalon kupić ale wyczytałam że Shade pisała że ten niebieski nie byl trwały...

doradzcie allwaves 7.1 czy chantal6.1 (no bo 7 jakas jasna jest)

sama nie wiem, za długo sie zastanawiam hehheheh

Edytowane przez wioleta701
Czas edycji: 2010-08-06 o 08:52
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 08:53   #4601
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez wioleta701 Pokaż wiadomość
własnie czytałam, zże cos sie zaniedbal ostatnio.... ale tylko u niego bede miec wszystko czego mi potrzeba bo zapas odzywek, keratyny i i innych kosmwtyków mi sie skonczył a on ma wszystko czego mi potrzeba

na poczatku chciałam prosalon kupić ale wyczytałam że Shade pisała że ten niebieski nie byl trwały...

doradzcie allwaves 7.1 czy chantak 6.1 (no bo 7 jakas jasna jest)

sama nie wiem, za długo sie zastanawiam hehheheh
Musisz się przygotować, że na jego przesyłkę będziesz czekała ok. 3 tygodni, nie dostaniesz odpowiedzi na maila, jak mu nie wygarniesz, a zapewne jeszcze pomyli jakieś produkty i walnie tekst "najbliżej tego, co pani zamawiała"

A co do Allwaves, to mamie nią farbowałam i raczej nie polecam.
A Chantala nie znam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 10:29   #4602
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Musisz się przygotować, że na jego przesyłkę będziesz czekała ok. 3 tygodni, nie dostaniesz odpowiedzi na maila, jak mu nie wygarniesz, a zapewne jeszcze pomyli jakieś produkty i walnie tekst "najbliżej tego, co pani zamawiała"

A co do Allwaves, to mamie nią farbowałam i raczej nie polecam.
A Chantala nie znam
no to skutecznie mnie zniechecilas do zakupów u niego

a czemu Allwaves nie polecasz?
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:45   #4603
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No i połozyłam ten Majirel 6.1 - załamka (płacze). Mam na głowie miedziany brąz Fakt, nie jest czerwony ale to brąz o "pięknym" złotym połysku. Kładłam to na kompletnie szary jasny blond (chciałam przyciemnic) a wyszedl ciemny brąz i gratis złoty odcien ktory udało mi sie wyplenic ostatnio - wszystko na marne.

Załamka To juz loreal z drogerii byl normlanie popielaty a nie to
Juz nie wiem co mam zrobic Te jasne blondy popielatel typu 9 czy 8 z majirel tez tak zloto wychodza? Moze goodwell jest lepszy...?

Chyba zaloze watek: Farba i zdjecia po... juz mam dosc niespodzianek
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-08-06 o 11:03
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 10:51   #4604
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
No i połozyłam ten Majirel 6.1 - załamka (płacze). Mam na głowie miedziany brąz Fakt, nie jest czerwony ale to brąz o "pięknym" złotym połysku. Kładłam to na kompletnie szary jasny blond (chciałam przyciemnic) a wyszedl złoty ciemny brąz i gratis złoty odcien ktory udało mi sie wyplenic ostatnio - wszystko na marne.

Załamka To juz loreal z drogerii byl normlanie popielaty a nie to
Juz nie wiem co mam zrobic Te jasne blondy popielatel typu 9 czy 8 z majirel tez tak zloto wychodza? Moze goodwell jest lepszy...?

Chyba zaloze watek: Farba i zdjecia po... juz mam dosc niespodzianek
Myśmy wszystkie w wątku najpierw farbowały Majirel ale ona niestety wychodzi mało chłodno i szybko się wpłukuje... Spróbuj farb innej firmy - powinno być lepiej a wątek ze zdjęciami przed i po farbowaniu już jest
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:03   #4605
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Myśmy wszystkie w wątku najpierw farbowały Majirel ale ona niestety wychodzi mało chłodno i szybko się wpłukuje... Spróbuj farb innej firmy - powinno być lepiej a wątek ze zdjęciami przed i po farbowaniu już jest
Sorrki, ale trudno mi bylo przebrnac przez tyle stron wątku i mimo prób jakoś to do mnie nie dotarło. To jakie inne marki polecasz? Ten goodwell (chyba tak sie pisze) jest ok?
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:13   #4606
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
Sorrki, ale trudno mi bylo przebrnac przez tyle stron wątku i mimo prób jakoś to do mnie nie dotarło. To jakie inne marki polecasz? Ten goodwell (chyba tak sie pisze) jest ok?
Ja akurat Goldwella nie próbowałam jeszcze (ale już nie długo ) , przez dłuższy czas farbowałam Kolestonem Welli kolorem 6/71 (u mnie wychodził braz z efektem przyprószenia popiołem, bez rudości) z oksydantem 3% i on się u mnie b.dobrze trzymał teraz w ramach odżywiania włosów przeszłam chwilowo na Wellę Color Touch i ona zmywa się tak jak opisała Kayko (to półtrwała farba bezamoniakowa) obecnie używam mieszanki 7/89+6/71
Fotki moich włosów
Color touch : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=202
(teraz jestem po 2 farbowaniu CT i sa jeszcze chłodniejsze)
Koleston : https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=107
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-08-06 o 11:15
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 11:49   #4607
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez wioleta701 Pokaż wiadomość
no to skutecznie mnie zniechecilas do zakupów u niego

a czemu Allwaves nie polecasz?
No, serio, ja i... któraś z Nas (wybacz, nie pamiętam ) zamawiałyśmy w tym samym czasie i obydwie na tym dobrze nie wyszłyśmy. Ja w końcu dostałam to, co chciałam, ale - jak już mówiłam - po pełnym oburzenia mailu

A co do Allwaves - nie trzyma się siwków. Ani na 3%, ani na 6% oxy. Kolor jest taki dziwny matowy. Wychodzi znacznie ciemniej, a że szybciej schodzi z siwków, to ma się tęczę na głowie.
Z Renee Blanche jest tak samo jak Allwaves.
A teraz obydwie z mamą mamy Ce-Ce i te są już fajne Kilka lat temu też nimi farbowałyśmy, ale potem ja farbowałam Castingiem (błąd), Renee Blanche (błąd życiowy), a mama sklepowymi Wellami. Teraz powrót do korzeni

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
No i połozyłam ten Majirel 6.1 - załamka (płacze). Mam na głowie miedziany brąz Fakt, nie jest czerwony ale to brąz o "pięknym" złotym połysku. Kładłam to na kompletnie szary jasny blond (chciałam przyciemnic) a wyszedl ciemny brąz i gratis złoty odcien ktory udało mi sie wyplenic ostatnio - wszystko na marne.

Załamka To juz loreal z drogerii byl normlanie popielaty a nie to
Juz nie wiem co mam zrobic Te jasne blondy popielatel typu 9 czy 8 z majirel tez tak zloto wychodza? Moze goodwell jest lepszy...?

Chyba zaloze watek: Farba i zdjecia po... juz mam dosc niespodzianek
Gdzieś było w wątku dodane zdjęcie dziewczyny bo 6,1 i faktycznie nie była to popiel, wybacz, że sobie dopiero teraz o tym przypomniałam

A taki wątek już istnieje - klik.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:41   #4608
wioleta701
Rozeznanie
 
Avatar wioleta701
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 675
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
No, serio, ja i... któraś z Nas (wybacz, nie pamiętam ) zamawiałyśmy w tym samym czasie i obydwie na tym dobrze nie wyszłyśmy. Ja w końcu dostałam to, co chciałam, ale - jak już mówiłam - po pełnym oburzenia mailu

A co do Allwaves - nie trzyma się siwków. Ani na 3%, ani na 6% oxy. Kolor jest taki dziwny matowy. Wychodzi znacznie ciemniej, a że szybciej schodzi z siwków, to ma się tęczę na głowie.
Z Renee Blanche jest tak samo jak Allwaves.
A teraz obydwie z mamą mamy Ce-Ce i te są już fajne Kilka lat temu też nimi farbowałyśmy, ale potem ja farbowałam Castingiem (błąd), Renee Blanche (błąd życiowy), a mama sklepowymi Wellami. Teraz powrót do korzeni

ja nie mam siwych wiec moze Allwaves równo chwyci..... ale wlosy bez polysku ....
musze sie przespac z decyzja czy prosalon czy allwaves...
i tak zamawiac bede w niedziele bo czekam az koleżanka swoja liste kosmetków dołozy do zamówienia

a tym Chantalem Prosalon robił ktoś?? jak wychodzą kolory? duzo ciemniej??
z watku tylko mi sie o oczy obilo że Shade mixton niebieski nie trzymal sie dlugo na wlosach



farby w sumie niedrogie, ale jak kupie i beda zle to co ja potem z taka butla oxy zrobie

Edytowane przez wioleta701
Czas edycji: 2010-08-06 o 12:44
wioleta701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 12:49   #4609
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hej
Wiem, że te pytanie padało już z milion razy, ale przetestowałam kilka farb i liczę na porady czego jeszcze można spróbować Szukam farby trwałej. Ostatnio testowałam allwaves (kompletna katastrofa, wyszły za jasne i w niektórych miejscach kompletnie nie pokryło, a pokryte prawie całkowicie zmyły się po 3 myciach). Przerabiałam też koleston welli (wprawdzie nie popiele, ale farba jest dla mnie kompletnie nie wydajna i ta cena ). O majirel piszecie, że wychodzi ciepło Najlepsza do tej pory była voila , szkoda tylko że mój piękny kolor spłukał się po 4 myciach i wyszedł jaśniejszy taki średnio zimny ;/ Może farbowała któraś z was takimi farbami jak :
MATRIX COLOR SYNC
MATRIX SOCOLOR
CHANTAL ??
Proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam kupić. Aktualnie moje włosy są brązowe z przebłyskiem czerwieni
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 13:01   #4610
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Hej
Wiem, że te pytanie padało już z milion razy, ale przetestowałam kilka farb i liczę na porady czego jeszcze można spróbować Szukam farby trwałej. Ostatnio testowałam allwaves (kompletna katastrofa, wyszły za jasne i w niektórych miejscach kompletnie nie pokryło, a pokryte prawie całkowicie zmyły się po 3 myciach). Przerabiałam też koleston welli (wprawdzie nie popiele, ale farba jest dla mnie kompletnie nie wydajna i ta cena ). O majirel piszecie, że wychodzi ciepło Najlepsza do tej pory była voila , szkoda tylko że mój piękny kolor spłukał się po 4 myciach i wyszedł jaśniejszy taki średnio zimny ;/ Może farbowała któraś z was takimi farbami jak :
MATRIX COLOR SYNC
MATRIX SOCOLOR
CHANTAL ??
Proszę o pomoc, bo już sama nie wiem co mam kupić. Aktualnie moje włosy są brązowe z przebłyskiem czerwieni
O, Tobie Allwaves wychodził jasniej, u mnie ciemniej

Ja farbowałam SoColor Ale nie popielami A złotem. I bardzo tą farbę polubiłam, włosy miałam po niej, jakby mi nowe wyrosły, gładkie, zregenerowane, no cud.
No i nie wypadły mi po niej, to jeszcze większy cud
Ale jest zmywalna I Sync (chyba) też. Sync chyba służy do tonowania, a SoColor do farbowania... Łe, nie wiem

Ze strony producenta:
Cytat:
SOCOLOR.beauty to krem do trwałej koloryzacji
Nie, trwała to ona nie jest Albo inaczej - podobno wszystkie dobre farby się wymywają Tak więc - tak, to jest dobra farba Powtórzę - nie wiem, jak wychodzą popiele, ale jedna dziewczyna z wątku o matrixie i tych farbach robiła jakiś blond jasny popielaty i jej zielono wyszło
A jeszcze inna planuje fioletowo-popielaty, ale ani widu, ani słychu

Cytat:
COLOR Sync to pierwszy produkt do koloryzacji ton w ton
No, czyli dobrze kojarzyłam
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:04   #4611
MaybeTomorrow
Raczkowanie
 
Avatar MaybeTomorrow
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 83
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Koralyn Pokaż wiadomość
No i połozyłam ten Majirel 6.1 - załamka (płacze). Mam na głowie miedziany brąz Fakt, nie jest czerwony ale to brąz o "pięknym" złotym połysku. Kładłam to na kompletnie szary jasny blond (chciałam przyciemnic) a wyszedl ciemny brąz i gratis złoty odcien ktory udało mi sie wyplenic ostatnio - wszystko na marne.

Załamka To juz loreal z drogerii byl normlanie popielaty a nie to
Juz nie wiem co mam zrobic Te jasne blondy popielatel typu 9 czy 8 z majirel tez tak zloto wychodza? Moze goodwell jest lepszy...?

Chyba zaloze watek: Farba i zdjecia po... juz mam dosc niespodzianek
Oj Koralyn, doskonale Cię rozumiem dokładnie to samo opisałam wcześniej gdzieś jednym postem w tym wątku.
__________________
I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle.
But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Marilyn Monroe
MaybeTomorrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 13:16   #4612
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 322
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Eh dziewczyny, dzięki za wsparcie Dziś będę walczyć z tym co powstało, zrobiłam próbę dekoloryzacji z dodatkiem ciepłego blondu, na pasemku, po 10 minutach był jasny blond więc jestem dobrej myśli. Tudno, później czeka mnie regeneracja full service. O ja naiwana, zamiast zrobic próbkę tego majirel 6.1 na pasemku przed farbowaniem położyłam to na całość z myślą, że to profesjonalna farba więc będzie super. Teraz już zawsze będę pamiętać o tej próbie przedNo ale w sumie, ten kolor, który mi wyszedł jest identyczny jak na pr,óbniku więc nie ma się, co go czepiać. Koljeny raz zasada, aby nie kierować się nazwą farby tylko patrzeć na próbnik nieco bardziej. A ja nauczona doswiadczeniem, że jasny blond cieżko jest farbnąc kupiłam ten oto 6.1 ciemny w nadzieji, ze wyjdzie mi coś pomiedzy. No ale widocznie, to jednak dobra farba bo pokryła maksymlanie
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudnięcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-08-06 o 13:20
Koralyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-06, 14:25   #4613
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kayako dziękuję za odpowiedź Jeszcze coś innego wymyśliłam, skoro matrix nie jest trwały to może Goldwellem colorance spróbować? (kusi mnie ten kolor 6 SB srebrny brąz ) Widziałam, że jest to popularny kolor Można ktoraś ma fotke jak on wychodzi ??
__________________
72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 08:27   #4614
menxa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja w przyszłym tygodniu idę do fryzjera farbowac goldwellem 6sb to dam znac jak wyszło
menxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:27   #4615
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Czarna14 Pokaż wiadomość
Kayako dziękuję za odpowiedź Jeszcze coś innego wymyśliłam, skoro matrix nie jest trwały to może Goldwellem colorance spróbować? (kusi mnie ten kolor 6 SB srebrny brąz ) Widziałam, że jest to popularny kolor Można ktoraś ma fotke jak on wychodzi ??
Colorance t też farba pół trwała - czyli po ok miesiącu się mocno wypłucze eśli chcesz coś trwałego to Goldwell ma farbę Topchic
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:35   #4616
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Colorance t też farba pół trwała - czyli po ok miesiącu się mocno wypłucze eśli chcesz coś trwałego to Goldwell ma farbę Topchic
Farbowałaś może tą Topchic? Bo ja własnie się modlę,żeby zeszła choć trochę a się na to nie zapowiada
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:41   #4617
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Farbowałaś może tą Topchic? Bo ja własnie się modlę,żeby zeszła choć trochę a się na to nie zapowiada
Jeszcze nie ale jak farbowałam Kolestonem to mi się w ogóle nic nie wymywało no moze jakbym 3 mies. nie farbowała to trochę by zeszło, także (niestety) nie liczyłabym ze się zmyje... a jakim kolorem farbowałaś?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 10:53   #4618
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ale jak farbowałam Kolestonem to mi się w ogóle nic nie wymywało no moze jakbym 3 mies. nie farbowała to trochę by zeszło, także (niestety) nie liczyłabym ze się zmyje... a jakim kolorem farbowałaś?
Próbowałam różne farby i najczęściej brałam 4N i zawsze wychodził ładny naturalny ciemny brąz, dość zimny. Teraz wzięłam z Goldwella 4N i po zafarbowaniu miałam tak strasznie kruczą czerń,że się załamałam Teraz po miesiącu od farbowania trochę się zmyło do naturalniejszej czerni-ciemnego brązu ale wylazły jakieś brzydkie rude refleksy modlę się,żeby się gdzieś o ton rozjaśniło ale na próżno chyba
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 11:57   #4619
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Próbowałam różne farby i najczęściej brałam 4N i zawsze wychodził ładny naturalny ciemny brąz, dość zimny. Teraz wzięłam z Goldwella 4N i po zafarbowaniu miałam tak strasznie kruczą czerń,że się załamałam Teraz po miesiącu od farbowania trochę się zmyło do naturalniejszej czerni-ciemnego brązu ale wylazły jakieś brzydkie rude refleksy modlę się,żeby się gdzieś o ton rozjaśniło ale na próżno chyba
No czwórka to na pewno taka czarna wychodzi... u mnie nawet po kilku farbowaniach poziomem 6 wyszedł bardzo ciemny, taki pod czarny... jesli Ci sie nie spieszy to odczekaj co najmniej 2 miesiące to może sie choć trochę wypłucze, a jesli nie to niestety tylko dekoloryzacja...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-07, 12:05   #4620
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No czwórka to na pewno taka czarna wychodzi... u mnie nawet po kilku farbowaniach poziomem 6 wyszedł bardzo ciemny, taki pod czarny... jesli Ci sie nie spieszy to odczekaj co najmniej 2 miesiące to może sie choć trochę wypłucze, a jesli nie to niestety tylko dekoloryzacja...
Mi czwórka nigdy aż taka czarna nie wychodziła, zawsze była ładnym ciemnym brązem a dekoloryzacje miałam już 2 i naprawdę źle wyglądam w kolorze jaśniejszym niż poziom 5, nawet mój naturalny jest na tym poziomie, dlatego zawsze wracałam do ciemnego brązu. No nic, odczekam jeszcze z 1,5 miesiąca pewnie a potem zobacze, może się spłucze do ładnego ciemnego brazu
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.