Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 10:55   #4321
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bąble wyszły dopiero, jak nałożyłam top, na szczęście z daleka tego nie widać, więc nie ma dramatu
To samo u mnie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja mam Evelinka, niestety ciężko kolor oddać...
na blogu kilka zdjęć.
Super mani i ten brokat bardzo, bardzo mi sie tu podoba

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dla mnie optymalna temperatura to tak 25 stopni
To tak jak ja... jestem ciepłolubna, ale bez przesady..

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Mgiełka, czarne z zielonym brokatem wymiata pięknie też wyszedł zielony neon ze stemplami a makijaż bardzo przyjemny, aż sama mam ochotę na takie kolorki
Dzięki Kochana!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:23   #4322
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny w ten 30 kilku stopniowy upał, jakby ktoś jeszcze nie wiedział

Wstawiam znoszone, tygodniowe neony- wtedy była kiepska pogoda, dlatego zdjęcie takie anemiczne ;p Czułam się znakomicie w tym kolorze (podkreślał bladość mojej skóry) i pewnie kiedyś znowu go sobie zaaplikuję Końce starte, bo to fotka sprzed zmycia:



A to aktualne, nie miałam pomysłu i czasu na jakieś wydziwiajki
Ale neonek

I kropeczki urocze
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość



A to ostatnie.



Druga szansa dla Evelinkowej brzoskwinki, która jednak daje radę a kolor jest dla mnie idealny


Trochę wstydzę się wrzucać, ale to są paznokcie na drugi dzień i na bazie, na której zawsze wszystko mi się ładnie trzyma, nie wiem, dlaczego tak paskudnie poodpryskiwało, mimo wszystko cyknęłam przed zmyciem.
Wszystkie mani ładne
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Zrobiłam tuning
I nowe dzieci
Tadam


Super wyszło I fajne dzieciaczki
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość



Mani mam, przy mrocznym nastroju naszło mnie na czerń może dotrwa jutra bo na wskazówkach po sprzątaniu i nocy już biel końcy przebija. Światło trochę kijowe do zdjęć było przez co skóra ma dziwny odcień I już sobie przypomniałam dlaczego tak rzadko maluje paznokcie na ciemno
Kocham takie klimaty, piękne
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Tymczasem, jakieś wkupniaki:
z bliższa - widać niedoróbki...

Hipnotyzują
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

a ja mam Evelinka, niestety ciężko kolor oddać...
na blogu kilka zdjęć.
Wow, śliczne jak zwykle!
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:29   #4323
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Niestety to moja ogromna zmora bez względu na to jaki top coat wybiorę czy pomaluję na zakłade czy nie drugiego dnia na wskazówce i fakerze końce zaczynają przebijać
no wiem, pamiętam. Ciekawe, czy to kwestia paznokci...

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny nie cytuję, bo dużo by wyszło :P już wróciłam

Yen, te dwa różowe Bellki mi się bardzo podobają i Evelinka z brokatem baardzo ładna
Hejo

a dziękuję

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51739109]Idealnie do siebie pasują

[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ta Evelinka mi się podoba ale połączenie z brokatem niezbyt
spoko

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Super mani i ten brokat bardzo, bardzo mi sie tu podoba
dzięki

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Wow, śliczne jak zwykle!


__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:49   #4324
idealne_my
Raczkowanie
 
Avatar idealne_my
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 89
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Heeej dziewczyny ! Dopiero odkryłam wątek (: nie sądziłam, że tyle pięknych rzeczy można wyczarować samemu ! Od października do lutego miałam żele bądź hybrydy i teraz wreszcie, nareszcie wracam do swoich naturalnych pazurków ! Mogę powiedzieć, że dopiero teraz odzyskują swoją moc i długość. Ale to jeszcze nie jest to ):

Zazwyczaj maluje paznokcie jednym kolorem, tak mi się jakoś podobają, ale ostatnio zrobiłam ombre. Potrzebuję do tego jakieś dobrej gąbeczki.

Wrzucam moje 4 ostatnie tygodnie na paznokciach (:







idealne_my jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 17:07   #4325
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Iza, flamingi i babeczkowe mani mnie urzekło <3 a mroczne mani ekstra
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To tak jak ja... jestem ciepłolubna, ale bez przesady..
Otóż to

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Kocham takie klimaty, piękne


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no wiem, pamiętam. Ciekawe, czy to kwestia paznokci...
Nie mam pojęcia
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 17:45   #4326
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no w końcu jesteś
kochana

Cytat:
Napisane przez idealne_my Pokaż wiadomość
Heeej dziewczyny ! Dopiero odkryłam wątek (: nie sądziłam, że tyle pięknych rzeczy można wyczarować samemu ! Od października do lutego miałam żele bądź hybrydy i teraz wreszcie, nareszcie wracam do swoich naturalnych pazurków ! Mogę powiedzieć, że dopiero teraz odzyskują swoją moc i długość. Ale to jeszcze nie jest to ):

Zazwyczaj maluje paznokcie jednym kolorem, tak mi się jakoś podobają, ale ostatnio zrobiłam ombre. Potrzebuję do tego jakieś dobrej gąbeczki.

Wrzucam moje 4 ostatnie tygodnie na paznokciach (:
cześć

widzę pięknie zapowiadające się migdałki bo ten kształt z pierwszych zdjęć był brzydki :P ale już na ostatnim widać super kształt musisz tylko doczyszczać skórki proponuję skośny pędzelek do nakładania żelu w tym celu
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 19:45   #4327
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _black_witch_ Pokaż wiadomość
Moje pazurki. Obecnie mam te fioletowe
Te pierwsze za długie. Do tego mają różny kształt i długość i jak na kwadraty są za mało ostre. Drugie mają długość ok, tylko kwestia dopracowania kształtu i wyrównania. No i skórki do ogarnięcia i czyszczenia. Ale ogólnie to widzę płytkę z wielkim potencjałem, jak o nie porządnie zadbasz, to będą piękne.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
U mnie jedynym problemem po piłowaniu boczków jest brak przyrostu , więcej minusów nie widzę a jaką krzywdę sobie takim piłowaniem zrobiłaś??
Jestem pewna że to właśnie przez to mam między innymi ciągle problemy z odklejającymi się bokami. Chociaż jeszcze pół roku temu to była tragedia, a teraz wygląda to całkiem w porządku, mam nadzieję że jeszcze kilka miesięcy i będzie idealnie.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Byłam dziś z Młodą na zakupach- usilnie wybjam jej z głowy Vansy do Hiszpanii, nie wyobrażam sobie latać w 45 stopniowym upale z taką gumową podeszwą do tego w czarnym kolorze . Udało mi się ją przekonać do sandałków- a jakże, czarnych a sama na wyprz capnęłam spodenki pin-up, z baaardzo wysokim stanem i portfel za 20 złociszy i za 5 naszyjnik i wreszcie Ziajkową 50. Jestem usaty
W lato do Hiszpanii, to brzmi jak samobójstwo.
Spodenki wyglądają obiecująco, portfel też świetny.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja wczoraj usłyszałam od przyjaciela mniej więcej to: "jesteś zimną suką. Jesteś zimniejsza niż Antarktyda. Antarktyda przy tobie wieje gorącem"
Przynajmniej nie jest Ci gorąco w ten upał.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja mam Evelinka, niestety ciężko kolor oddać...
na blogu kilka zdjęć.
Eveline piękny, ale ten brokat mi tu nie tego.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Neko, jakie half moony idealne


Cytat:
Napisane przez idealne_my Pokaż wiadomość
Heeej dziewczyny ! Dopiero odkryłam wątek (: nie sądziłam, że tyle pięknych rzeczy można wyczarować samemu ! Od października do lutego miałam żele bądź hybrydy i teraz wreszcie, nareszcie wracam do swoich naturalnych pazurków ! Mogę powiedzieć, że dopiero teraz odzyskują swoją moc i długość. Ale to jeszcze nie jest to ):

Zazwyczaj maluje paznokcie jednym kolorem, tak mi się jakoś podobają, ale ostatnio zrobiłam ombre. Potrzebuję do tego jakieś dobrej gąbeczki.

Wrzucam moje 4 ostatnie tygodnie na paznokciach (:
Te drugie to w założeniu miał być gradient?

Migdałowate wyglądają lepiej niż kwadraty, ale chyba trochę za mocno spiłowane boczki.



Miałam obrabiać zdjęcia, ale przez ten upał ból rozsadza mi czaszkę i nie jestem w stanie nic robić, no masakra.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 20:48   #4328
idealne_my
Raczkowanie
 
Avatar idealne_my
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 89
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość


Te drugie to w założeniu miał być gradient?

Migdałowate wyglądają lepiej niż kwadraty, ale chyba trochę za mocno spiłowane boczki.






Hmm, jeśli gradient - to przejścia kolorów, to tak

Kwadraty miałam od lutego, dlatego, że po żelu paznokcie były bardzo kruche i ciągle się rozdwajały (czyli były to po prostu "pałki" , bo nie dało się tego zapuścić ni w ząb )

Właśnie nie piłuję za bardzo boków. Tylko leciutko (:
Z natury mam nawet ładną płytkę.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość



cześć

widzę pięknie zapowiadające się migdałki bo ten kształt z pierwszych zdjęć był brzydki :P ale już na ostatnim widać super kształt musisz tylko doczyszczać skórki proponuję skośny pędzelek do nakładania żelu w tym celu
Migdałki Już się nie mogę doczekać takich jak miałam wcześniej, bo z reguły lubię długie paznokcie i jeszcze brakuje mi trochę mm


Skórki z reguły doczyszczam po kąpieli, więc obstawiam, że zdjęcie było wykonane zaraz po zrobieniu (:

Dostanę gdzieś taki pędzelek w drogerii czy raczej przez neta?
idealne_my jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 21:01   #4329
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Przynajmniej nie jest Ci gorąco w ten upał.


Eveline piękny, ale ten brokat mi tu nie tego.
jakoś dziwnie, ale to nie działa w ten sposób, fuck

spoko



I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09055_untitled.jpg (41,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09062_untitled.jpg (54,8 KB, 28 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 07:09   #4330
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Ech tak fajnie wczoraj było... Piknik na Polach Mokotowskich... eeech


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u was burza, a wiesz co do mnie od Ciebie przyszło? wiatr, pogrzmiało, pobłyskało.. jakaś mżawka chyba była i tyle. a liczyłam na mocną ulewę i ochłodzenie tyle się naczytałam wczoraj o burzach, czekałam aż do mnie przywieje, a tutaj przywiało - suchą burzę
Następnej nocy jeszcze większa była... aż się szyby w oknach trzęsły tak waliło
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
To akurat jest naklejka całopaznokciowa
Aaa no prosze
Cytat:
Napisane przez _black_witch_ Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, ale człowiek uczy się na błędach. A jeżeli chodzi o kształt to mam z nim problem. Od jakiegoś czasu 2 paznokcie wginają się do środka. Stosowałam różne odżywki, ale nic nie pomogły. W końcu polecono mi, żebym zapuściła trochę te paznokcie, a później je skróciła i dobrze spiłowała. Więc eksperymentuję. Może się uda.
Ok. No jak tak to ok Na 100% się uda

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Śniegowa kiedyś miałam foto tych migdałów . Poszukam)
Fajnie
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

a ja mam Evelinka, niestety ciężko kolor oddać...
na blogu kilka zdjęć.
Hehe też się zastanawiałam nad takim połączeniem.
Cytat:
Napisane przez idealne_my Pokaż wiadomość
Heeej dziewczyny ! Dopiero odkryłam wątek (: nie sądziłam, że tyle pięknych rzeczy można wyczarować samemu ! Od października do lutego miałam żele bądź hybrydy i teraz wreszcie, nareszcie wracam do swoich naturalnych pazurków ! Mogę powiedzieć, że dopiero teraz odzyskują swoją moc i długość. Ale to jeszcze nie jest to ):

Zazwyczaj maluje paznokcie jednym kolorem, tak mi się jakoś podobają, ale ostatnio zrobiłam ombre. Potrzebuję do tego jakieś dobrej gąbeczki.

Wrzucam moje 4 ostatnie tygodnie na paznokciach (:
To samo myślę co Hana
Takie pędzelki w hurtowniach mani najłatwiej kupić. Czasem w sklepach typu chińskie centrum bywają.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.
Fajne połączenie, takie letnie, spłowiałe jakby wypalone słonkiem.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:19   #4331
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Powoli wracam do żywych, ostatnio jakiś okropny pech mnie dopadł w życiu normalnie szczególnie w tym tygodniu. W środę do promotorki wystałam się od 9 do 14 w kolejce cały dzień z głowy. Później dzwoniono do mnie w sprawie jednej oferty pracy umówiliśmy się na czwartek na dzień próbny. Wstałam o 6 rano jechałam do tego glupiego miasta i czekałam tam 40 minut bo pks mi inaczej nie pasował po czym przyszła pracownica i mówi że ona nic nie wie. Dzwoni do szefowej a ta że zapomniała zadzwonić że już kogoś mają Czyli powrót na dworzec godzina czekania na pks i humor na cały dzień poszedł. Wieczorem znów okazało się że z moją pracą lic. na jednej stronie jest coś nie tak i musiałam dziś znów tłuc się pks tylko po to aby podmienić tą jedną stronę Mam nadzieję, że dziś przejdzie już na kolejny etap w usosie i w poniedziałek będę mogła ją wydrukować i złożyć w dziekanacie wtedy stanę się chyba najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.
Ok wylałam swoje żale, wybaczcie ale gdzieś musiałam a tylko u was udzielam się na bieżąco


I pytanie do lakierowych ekspertek , poszukuję neonowego różu ale takiego rozbielonego pastelowego. Ktoś coś widział?
faktycznie pechowo ja też ostatnio szczęścia nie mam, niby w takich pierdołach, ale i tak wkurza niemiłosiernie

CC Flamingo fajny jest

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Pewnie będę zachwycona nawet jeśli będzie się tragicznie zmywał/nakładał, żarł top itd. Tylko niestety na rozdziewiczenie pewnie poczeka do jesieni, teraz dziwnie bym się czuła z takimi ciemnymi paznokciami.
taa, dla wymarzonego efektu można wiele znieść
serio? przecież to właśnie w słońcu będzie najfajniej błyskać

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Wstawiam znoszone, tygodniowe neony- wtedy była kiepska pogoda, dlatego zdjęcie takie anemiczne ;p Czułam się znakomicie w tym kolorze (podkreślał bladość mojej skóry) i pewnie kiedyś znowu go sobie zaaplikuję Końce starte, bo to fotka sprzed zmycia:
oba mani bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ogólnie nie chce mi się patrzeć na moje pazury z rozszerzającą się ku dołowi płytką. Piłuję po bokach, ale i tak mi się nie podoba. Może jakaś dobra dusza podpowie mi, w którą stronę kombinować z kształtem?
Myślę, że pasowałyby Ci owale/migdałki, ale kwadraty wg mnie też nie są nieosiągalne. Z tym, że ja bym je inaczej piłowała. Każdy w sumie robi kwadraty po swojemu, w zalezności może też od płytki itd., ale ja u siebie nie tykam boków absolutnie! wtedy by się rozszerzały właśnie. A tak paznokcie są szersze (po namoczeniu to mam łopaty jak talala), ale dzięki temu się zwijają w mocny tunel i są smukłe. Na dodatek po dłuższym czasie noszenia takiego kształtu płytka mi się zupełnie inaczej uformowała - z trapezowatej w normalną, podłużną.

Mani fajne zwłaszcza ostatni

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zrobiłam tuning
I nowe dzieci
Tadam
fajny, wesoły tuning choć wolałabym jakby wzorki były rzadsze to by więcej bazy było widać

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mani mam, przy mrocznym nastroju naszło mnie na czerń może dotrwa jutra bo na wskazówkach po sprzątaniu i nocy już biel końcy przebija. Światło trochę kijowe do zdjęć było przez co skóra ma dziwny odcień I już sobie przypomniałam dlaczego tak rzadko maluje paznokcie na ciemno
śliczne wskazówka cudnie tu wyszła

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Tymczasem, jakieś wkupniaki:
z bliższa - widać niedoróbki...
zakręciło mi się w głowie super!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 09:38   #4332
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Nie dziwię się zadowoleniu, mani mistrzowskie No wpisuje się w moje gusta w stu procentach
cieszę się bardzo, bo na żywo i tak fajniej się to wszystko mieniło

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Z pytaniami o piłowanie kwadratów zwróć się do Anuli, ona ma idealne.

Piona. Tzn. ja ogólnie jak mam jakiś wyjątkowy kolor to mi go szkoda używać, nieważne czy duża czy mała butla. A małe kupuję bo wyglądają słodko.
ojej dziękuję chyba się w miarę nauczyłam jak z mojej płytki wyciągnąć to co możliwe

hehe ja znowu jak są do wyboru małe i duże wersje to oczywiście wybieram tylko i wyłącznie duże, ale takie maluszki typu Jumpy też uwielbiam

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość

Nekofood ojj, tak, podziwoam kwadraty Anuli od kiedy trafila, na watek, uważnie ogladalam jej zdjecia i dochodzę do wniosku, ze u mnie nie da sie powtorzyc takiego ksztaltu. Chyba tak jak sugerowalas wczoraj sprobuje je zjajczyć
Wiesz co, każdy ma inne paznokcie więc raczej o identyczne to trudno ale efekty przemiany mogą być równie spektakularne ja też miałam rozszerzające się płytki.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
a ja mam Evelinka, niestety ciężko kolor oddać...
na blogu kilka zdjęć.
podoba mi się z tym brokatem

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

Anula, mani ze stemplami na Orly i Adosem jest przeboskie!
witamy z powrotem
dzięki

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.
ale świetne połączenie kolorów
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 09:49   #4333
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez idealne_my Pokaż wiadomość
Migdałki Już się nie mogę doczekać takich jak miałam wcześniej, bo z reguły lubię długie paznokcie i jeszcze brakuje mi trochę mm


Skórki z reguły doczyszczam po kąpieli, więc obstawiam, że zdjęcie było wykonane zaraz po zrobieniu (:

Dostanę gdzieś taki pędzelek w drogerii czy raczej przez neta?
tylko pamiętaj, żeby nie przesadzić z długością paznokci, bo wtedy nawet najbardziej wypicowane paznokcie nie wyglądają estetycznie

rozumiem. Śniegowa już podpowiedziała dodam jeszcze, że do eyelinera jakieś cienki by też pasował

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.
świetne, nawet ten żółty

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
witamy z powrotem
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:10   #4334
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Miałam obrabiać zdjęcia, ale przez ten upał ból rozsadza mi czaszkę i nie jestem w stanie nic robić, no masakra.

wczoraj jak wróciłam do domu to byłam taka wymęczona, że jak padłam na wyro to przespałam całe wiadomości


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.

ale ładne połączenie


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Następnej nocy jeszcze większa była... aż się szyby w oknach trzęsły tak waliło

ja liczyłam na ścianę deszczu, a tu nic.. ale dzisiaj deszcz i się ochłodziło znacznie



muszę zrzucić zdjęcia mani na laptopa, a tak mi się nie chce dumam też nad nowym mani i pedi..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:24   #4335
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Hehe też się zastanawiałam nad takim połączeniem.


Fajne połączenie, takie letnie, spłowiałe jakby wypalone słonkiem.


dzięki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

podoba mi się z tym brokatem


ale świetne połączenie kolorów
to miło

dzięki

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

świetne, nawet ten żółty
żółtek jest super

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale ładne połączenie

.


__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:27   #4336
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Nas na szczęście burze obeszły dzisiaj chwilkę tylko pogrzmiało, no ale ochłodziło się troszkę i pada deszcz. A ja jestem nie do życia dziś wyjątkowo
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:29   #4337
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Nas na szczęście burze obeszły dzisiaj chwilkę tylko pogrzmiało, no ale ochłodziło się troszkę i pada deszcz. A ja jestem nie do życia dziś wyjątkowo
Ja rano nie mogłam oczu odnaleźć
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:48   #4338
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja rano nie mogłam oczu odnaleźć
no to chyba miałaś to samo co ja jakby patrzenie bolało. Ale trochę przechodzi.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 11:50   #4339
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to chyba miałaś to samo co ja jakby patrzenie bolało. Ale trochę przechodzi.
Hahaha coś w tym stylu. I takie maleńkie były że otworzyć nie mogłam
Koleżanka mnie kawą ratowała.
Tak, przechodzi.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-15, 12:22   #4340
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha coś w tym stylu. I takie maleńkie były że otworzyć nie mogłam
Koleżanka mnie kawą ratowała.
Tak, przechodzi.
i takie ciężkie
u nas słońce wyszło, pewnie dlatego
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 12:24   #4341
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i takie ciężkie
u nas słońce wyszło, pewnie dlatego
No tu jeszcze nie.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 12:42   #4342
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez idealne_my Pokaż wiadomość
Kwadraty miałam od lutego, dlatego, że po żelu paznokcie były bardzo kruche i ciągle się rozdwajały (czyli były to po prostu "pałki" , bo nie dało się tego zapuścić ni w ząb )
Gratuluję rezygnacji z żelu. Jak zostaniesz u nas na wątku, to niedługo nie poznasz swoich paznokci.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.
Piękne połączenie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Następnej nocy jeszcze większa była... aż się szyby w oknach trzęsły tak waliło

Fajne połączenie, takie letnie, spłowiałe jakby wypalone słonkiem.
Z soboty na niedzielę to było? Aż się jasno robiło przy każdym błysku. Już myślałam że to ostatnie chwile mojego życia.

O, świetne porównanie.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
CC Flamingo fajny jest



taa, dla wymarzonego efektu można wiele znieść
serio? przecież to właśnie w słońcu będzie najfajniej błyskać
No niee, kolejna mi o nim przypomina.

Dlatego właśnie cierpliwie maluję 5 warstw Miyo Organic, ten kolor jest taki piękny że mogłabym dać i 10. Zwłaszcza że ma fajny pędzelek i konsystencję.
No właśnie nie, on najlepiej wygląda jak jest mało światła. Jak takie iskierki albo fajerwerki.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ojej dziękuję chyba się w miarę nauczyłam jak z mojej płytki wyciągnąć to co możliwe

hehe ja znowu jak są do wyboru małe i duże wersje to oczywiście wybieram tylko i wyłącznie duże, ale takie maluszki typu Jumpy też uwielbiam
Uwielbiam patrzeć na Twoje paznokcie bo od razu Ci zazdroszczę. Ale nie w takim sensie "a niech je sobie wszystkie połamie!" tylko "borze lesisty, jakie piękne, też takie chcę, idę po olejek".

Ja nie umiem się powstrzymać przed kupnem takich małych buteleczek. A jakiś czas temu włączył mi się obrońca uciśnionych, jak zobaczyłam ostatnią sztukę takiego malucha to złapałam nie patrząc na kolor. Bałam się że będzie mu smutno jak będzie tak sam stał.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja rano nie mogłam oczu odnaleźć
Ja mam tak codziennie przez całe, lato, zwłaszcza jak dłużej pośpię.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 13:27   #4343
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

I mam następne zaległe mani. na blogu kilka zdjęć w lepszej jakości.
Super połączenie
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 14:03   #4344
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Z soboty na niedzielę to było? Aż się jasno robiło przy każdym błysku. Już myślałam że to ostatnie chwile mojego życia.
(...)
Ja mam tak codziennie przez całe, lato, zwłaszcza jak dłużej pośpię.
Tak, dokładnie... Wrzasku narobiłam, jak walnęło kilka razy bardzo blisko...


A to ja dziś wręcz przeciwnie... do 2 nie mogłam usnąć
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 14:33   #4345
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Piękne połączenie.
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Super połączenie

dzięki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 14:56   #4346
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Nas na szczęście burze obeszły dzisiaj chwilkę tylko pogrzmiało, no ale ochłodziło się troszkę i pada deszcz. A ja jestem nie do życia dziś wyjątkowo

ja też, umysłowy Bangladesz albo żeby pozostać w kraju to Sosnowiec ale w końcu jest chłodniej, chociaż ten brak słońca i chmury wszędzie działają na mnie zamulająco.


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja rano nie mogłam oczu odnaleźć

ja swoich do tej pory nie odnalazłam, mam ochotę wejść pod kołdrę i obudzić się jutro


zmotywowałam się do zrzucenia zdjęć na laptopa, więc stwierdziłam, że wrzucę i tutaj, zanim mi się motywacja skończy
mój dream team - Bombka i Eveline
dla niecierpliwych dopisek, tak będą stemple na tym zestawieniu

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.


Edytowane przez meeow
Czas edycji: 2015-06-15 o 15:12
meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 16:03   #4347
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
faktycznie pechowo ja też ostatnio szczęścia nie mam, niby w takich pierdołach, ale i tak wkurza niemiłosiernie
CC Flamingo fajny jest
śliczne wskazówka cudnie tu wyszła
Tragedia, dziś chciałam już złożyc prace oprawiłam itp iiiii po ptokach na wpisy czekałam 2h i jeszcze jakiś kolejny papier w dziekanacie wymyślono i jadę znów jutro także błagam o magiczne kciukasy żeby jutro wzięli tą prace ode mnie
Całkiem całkiem po obronie moją nagrodą będą lakiery także muszę jakąś listę sporządzić
Właśnie ciężko mi ją okiełznać i przy każdym piłowaniu wygląda inaczej..
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 16:15   #4348
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Mam depresje. Inglot wycofał chyba część starych kolekcji... Jak żyć?(( ( albo w sklepie online mają burdziel) za pare dni pochwale się nowymi kolorami ))

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

meeow Czad. Piękna ta drobiniasta czerwień ( bordo) taki właśnie mi Inglot wycofał ślicznie u Ciebie wygląda

Yenotek super. Ale masz top nabłyszczający! prawie się w nim odbijasz
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-15 o 16:17
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 16:22   #4349
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
j
ja swoich do tej pory nie odnalazłam, mam ochotę wejść pod kołdrę i obudzić się jutro
O massz

Wow. Pierwszy raz mi się bombka tak podoba
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam depresje. Inglot wycofał chyba część starych kolekcji... Jak żyć?(( ( albo w sklepie online mają burdziel) za pare dni pochwale się nowymi kolorami ))[
Oj...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-15, 16:24   #4350
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

zmotywowałam się do zrzucenia zdjęć na laptopa, więc stwierdziłam, że wrzucę i tutaj, zanim mi się motywacja skończy
mój dream team - Bombka i Eveline
dla niecierpliwych dopisek, tak będą stemple na tym zestawieniu

super połączenie jestem ciekawa stempli

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Yenotek super. Ale masz top nabłyszczający! prawie się w nim odbijasz

haha, SH daje radę
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.