Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-18, 22:46   #1891
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kropelkarosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem kolorów 056 i 047 , wymyśliłam żeby stosować po warstwie jednego albo drugiego i na to warstwę transparentnego 002 albo 052 jak myślicie może to jakoś wyglądać? Chodzi mi o to żeby móc te kolory czasem rozjaśnić i stonowac bo niebardzo mogę nosić takie do pracy a ogólnie bardzo mi się podobają
taaak ja mam transparentny mleczny 050 i jest idealny żeby rozjaśnić mam kilka kolorów pomalowanych w ten sposób na wzorniku... np 022,023, 055. Kolory 002 i 052 raczej nadają się tylko do rozjaśnienia róży. 050 jest bardziej uniwersalny

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Oo, to ja mam chyba podobnie, bo czasami zrobię manicure, niby przed utwardzeniem 'czysto', a potem na niektórych paznokciach 'wyskakują' takie czarne 'kropeczki' ;/ Nie umiem tego tak dokładnie opisać i w sumie też nie wiem, czy to kwestia bąbelków (czasem udaje mi się zauważyć i 'zebrać' przed utwardzeniem) czy ten lakier jest jakiś 'zanieczyszczony', czy co się dzieje. Niby widać to tylko z bliska i aż tak rażące to nie jest, ale i tak mnie to denerwuje. Wydaje mi się, że to z lakierem coś jest nie tak, a nie z topem, ale mogę się mylić. Mam odcień 032, miała któraś z nim jakieś problemy?

I druga sprawa - miałyście może odcień 051? Waham się pomiędzy nim a 002.
ja mam 050 i jest taki mleczny, mi odpowiada ponieważ nie lubię do frencha różu...

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
To nie możliwe ,żeby tak nagle popsuła się ich jakość i jeszcze wtedy ,kiedy ja pierwszy raz zamówilam lakiery.I na dokładkę też w drogerii Celux.
Nie chcę straszyć ani nikogo oskarżać bo nie wiem czyja to wina ... ale moje lakiery które zamówiłam w pierwszej kolejności właśnie w drogerii Cellux też są problemowe...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Mi wszystko gra,a tez nie mam kursow.
Potrzebny jest specjalny preparat do skorek,kazdy ma te mikroskopijne skorki
Właśnie.. jakiego preparatu do skórek używacie? ja swój mam już jakiś czas i tak myślę że może jak się skończy to wypróbuję jakiś inny...
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-18, 22:54   #1892
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Giko Pokaż wiadomość
U mnie też na Pink Peach Milk było widać po kilku dniach takie kropeczki Teraz mam na paznokciach Mardi Gras niczego takiego nie widzę, jakość i wytrzymałość są bez zarzutu Swoją drogą Mardi Gras to piękny odcień, już dostałam kilka komplementów pod jego adresem no i jeśli chodzi o datę to akurat jest na czasie
A myślisz, że to kwestia tej konkretnej buteleczki czy danego koloru w ogóle? Bo osobiście nie spotkałam się nigdy, żeby ktoś miał problemy z tym Biscuit, wszyscy sobie chwalą, więc możliwe, że to był jakiś wadliwy egzemplarz? Czy może ja coś źle robię?




Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
ja mam 050 i jest taki mleczny, mi odpowiada ponieważ nie lubię do frencha różu...
Czyli ten 051 jest bardziej różowy, tak? Sporo się różnią? A jak z kryciem?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 06:04   #1893
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Obiecane wzorniczki ze sklepu w Lublinie. Wrzucam częściowo bo wszystkich na raz nie mogę coś załadować. Jednak nie umiem załadować. (:
może mają za dużą wielkość. Spróbuj zmniejszyć i dopiero załadować
Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość

Właśnie.. jakiego preparatu do skórek używacie? ja swój mam już jakiś czas i tak myślę że może jak się skończy to wypróbuję jakiś inny...
sally hansen cuticle remover lub preparat z kozmetika afrodita
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 06:04   #1894
mondra77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dla porównania mój wczorajszy 047 Pink Peach Milk oraz 099 Dark Purple Wine, tym razem nie miałam problemu z błyskiem hybrydy po przetarciu cleanerem, po prostu odczekałam kilka minut zanim to zrobiłam, tak aby "doszły" do siebie i jest cudo! (zdjęcie zrobione telefonem, słaba jakość). Nigdy z 047 nie miałam problemu jeśli chodzi o jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150219_064330.jpg (78,6 KB, 152 załadowań)
mondra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 08:01   #1895
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
taaak ja mam transparentny mleczny 050 i jest idealny żeby rozjaśnić mam kilka kolorów pomalowanych w ten sposób na wzorniku... np 022,023, 055. Kolory 002 i 052 raczej nadają się tylko do rozjaśnienia róży. 050 jest bardziej uniwersalny

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------


ja mam 050 i jest taki mleczny, mi odpowiada ponieważ nie lubię do frencha różu...

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



Nie chcę straszyć ani nikogo oskarżać bo nie wiem czyja to wina ... ale moje lakiery które zamówiłam w pierwszej kolejności właśnie w drogerii Cellux też są problemowe...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



Właśnie.. jakiego preparatu do skórek używacie? ja swój mam już jakiś czas i tak myślę że może jak się skończy to wypróbuję jakiś inny...
Sally hansen
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:01   #1896
linka_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 116
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Giko Pokaż wiadomość
U mnie też na Pink Peach Milk było widać po kilku dniach takie kropeczki Teraz mam na paznokciach Mardi Gras niczego takiego nie widzę, jakość i wytrzymałość są bez zarzutu Swoją drogą Mardi Gras to piękny odcień, już dostałam kilka komplementów pod jego adresem no i jeśli chodzi o datę to akurat jest na czasie
ja też mam takie kropeczki na jednym z lakierów...
jesli dobrze pamiętam to 083 Burgund Wine....
linka_so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 09:39   #1897
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
może mają za dużą wielkość. Spróbuj zmniejszyć i dopiero załadować


sally hansen cuticle remover lub preparat z kozmetika afrodita
mam właśnie ten z kozmetika afrodita, nie podoba mi się w nim to że nie można go zamknąć, jeśli sally hansen nie jest gorszy to może go teraz wypróbuję. Pani w hurtowni kosmetycznej kiedyś mi polecała jeszcze preparat do moczenia paznokci... nadaje się?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 09:40   #1898
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

kozmetika jest mocniejszy od sh
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 10:55   #1899
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ok dziękuję, to w takim razie bez sensu zmieniać,
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 11:54   #1900
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Szczurzynka Pokaż wiadomość
A ja nie jestem zadowolona z semilaca. Odlazi po bokach, nie mam pojęcia dlaczego, bo nie zalewam skorek, wszystko nakładami bardzo dokładnie. Mam lampe UV 36 W z silcare. U mnie lakiery normalne wszystkie trzymają się bardzo kiepsko, wiec po hybrydach tez nie spodziewałam się niewiadomo jakiej trwałości, no ale bez przesady, zeby po 3 dniach odłaziły.
Bazę mam z semilaca top również, płytkę przed nałożeniem odtłuszczam cleanerem z Diamond cosmetics.
Dodam że hybrydy robiłam również moim 2 koleżankom, którym normalne lakiery trzymają się dość długo, ale dzieje im się to samo co i mnie, hybrydy odchodzą po bokach, i to bez skubania przy paznokciach.
Ma ktoś może pomysł w czym jest problem?
Lakiery i wszystko inne co potrzeba kupiłam w drogerii Celux.
Cytat:
Napisane przez Szczurzynka Pokaż wiadomość
Hmm..to może rzeczywiście spróbuje nałożyć żel na płytkę i wtedy zobacze czy mam te skórki czy nie, chociaż myślę ze nie bo hybrydę robilam sobie ze 3 razy i za każdym razem przecieralam jeszcze bloczkiem plytke, wiec wydaje mi się ze juz i tak by się usunęły.
Co do grubości warstw, to nakładam je raczej średniej grubości, bardziej cienko niż grubo.
Kupie sobie hybrydę neonail i zobacze czy będzie się zachowywać tak samo.
przypuszczam, że skoro i Tobie i Twoim koleżankom odchodzi lakier to błąd leży w sposobie nakładania bazy. Baza Semilac "lubi" być położona ultracienko. Ja kładąc ją mam prawie suchy pędzelek, tylko ją wcieram porządnie w płytke. Stosuje też pimer bezkwasowy żeby lepiej trzymało. Wczoraj znajomej ściągałam hybrydy z 34-dniowym odrostem - stan idealny, zero odprysków. Sama byłam w szoku, że tak długo trzymało

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------



Nie chcę straszyć ani nikogo oskarżać bo nie wiem czyja to wina ... ale moje lakiery które zamówiłam w pierwszej kolejności właśnie w drogerii Cellux też są problemowe...

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



Właśnie.. jakiego preparatu do skórek używacie? ja swój mam już jakiś czas i tak myślę że może jak się skończy to wypróbuję jakiś inny...
ja raz czy dwa robiłam zamówienie z Cellux i wszystko było ok. Posiadam ponad 20 lakierów Semilac i tylko jeden miałam problematyczny - 105 dziurki się w nim robiły, ale go wymieniłam bez problemów. Z całą resztą jest idealnie, nie licząc słabego krycia 023

do skórek używam tak jak dziewczyny SH
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:02   #1901
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
Wczoraj znajomej ściągałam hybrydy z 34-dniowym odrostem - stan idealny, zero odprysków. Sama byłam w szoku, że tak długo trzymało
Wow, to musiało bardzo nieestetycznie wyglądać
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 12:06   #1902
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
przypuszczam, że skoro i Tobie i Twoim koleżankom odchodzi lakier to błąd leży w sposobie nakładania bazy. Baza Semilac "lubi" być położona ultracienko. Ja kładąc ją mam prawie suchy pędzelek, tylko ją wcieram porządnie w płytke. Stosuje też pimer bezkwasowy żeby lepiej trzymało. Wczoraj znajomej ściągałam hybrydy z 34-dniowym odrostem - stan idealny, zero odprysków. Sama byłam w szoku, że tak długo trzymało



ja raz czy dwa robiłam zamówienie z Cellux i wszystko było ok. Posiadam ponad 20 lakierów Semilac i tylko jeden miałam problematyczny - 105 dziurki się w nim robiły, ale go wymieniłam bez problemów. Z całą resztą jest idealnie, nie licząc słabego krycia 023

do skórek używam tak jak dziewczyny SH
ja po pierwszym użyciu 105 byłam przerażona dziury na całym paznokciu, a po utwardzeniu pomarszczony, ale przy następnych razach już nie robiły się dziurki, więc myślę że trzeba było nim trochę potrząsnąć. właśnie bardzo słabe krycie mają te lakiery zakupione w drogerii Cellux, chociaż inne dziewczyny chwaliły krycie tych kolorów...
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 12:12   #1903
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Emka i dlatego ja tak polecalam oddzielny pędzelek taki jak do żeli malutko cieniutkie i wszystko się trzyma ladnie

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:16   #1904
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Wow, to musiało bardzo nieestetycznie wyglądać
no przyznam, że tak wielkiego odrostu dawno nie widziałam

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Emka i dlatego ja tak polecalam oddzielny pędzelek taki jak do żeli malutko cieniutkie i wszystko się trzyma ladnie

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
wygodnie mi się używa pędzelka z bazy, nie widze potrzeby zmiany na taki do żelu. Bazy semilac używam kilka miesięcy i tylko raz miałam z nią problem - jak pierwszy raz jej użyłam. Dałam średnio cienką warstwe i lakier zszedł płatem po kilku dniach. Potem zaczęłam kłaść cieniutko i od tamtego czas trzyma idealnie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 13:25   #1905
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

czyli jak wsmarowujesz tą bazę to paznokieć nie jest on później taki gładki bo tej bazy mało jest, co nie?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 14:08   #1906
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no nie jest taki ładny gładki ale potem kolor ładnie wszystko wyrównuje
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 18:29   #1907
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dzięki Em ka trochę mnie uspokoiłaś bo już myslalam ,ze Celux ma jakieś stare lakiery .Tylko chyba dopiero dziś je wyslali bo godzinę temu odczytalam maila ,ze towar zostal wysłany .A zamawialam w poniedzialek
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:38   #1908
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziękuję Czuszka, zmniejszyłam rozmiar i chyba się udało. Cz I.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2122073a.jpg (69,2 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122072a.jpg (88,3 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122071a.jpg (81,8 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122070a.jpg (86,3 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122069a.jpg (82,4 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122068a.jpg (75,0 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122067a.jpg (82,6 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122066a.jpg (84,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122065a.jpg (81,0 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122064a.jpg (78,3 KB, 92 załadowań)
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-19, 19:39   #1909
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cz II i ostatnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2122063a.jpg (77,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122062a.jpg (75,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122061a.jpg (80,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122060a.jpg (77,4 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2122059a.jpg (76,1 KB, 90 załadowań)
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-19, 19:59   #1910
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

U mnie na monitorze wzorniki mają nieco chłodniejsze kolorki niż w rzeczywistości ale fajnie że wstawiłaś
Za to na miejscu kiedy przymierzyłam moją zrobiona hybrydę z wzornikiem nie było żadnej różnicy. Dobrze są wykonane, lepiej jest zobaczyć na żywo jeśli ma się taką możliwość.

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-02-20 o 00:39
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 07:32   #1911
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

TOMASZKA, świetnie, że wstawiłaś zdjęcia wzorników. Z pewności przydadzą się przy wyborze następnych kolorów A czy wiesz już może coś na temat nowych kolorów z Semilaca, kiedy będa dostepne ?
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 09:31   #1912
Giko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 118
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
A myślisz, że to kwestia tej konkretnej buteleczki czy danego koloru w ogóle? Bo osobiście nie spotkałam się nigdy, żeby ktoś miał problemy z tym Biscuit, wszyscy sobie chwalą, więc możliwe, że to był jakiś wadliwy egzemplarz? Czy może ja coś źle robię?
Właśnie też nie wiem dlaczego, dopiero zaczynam z hybrydami a 047 to pierwszy kolor, który robiłam Ale tak sobie myślę że może w lampie paznokcie nie utwardziły się do końca i przez to były bardziej narażone na zabrudzenia, itp Mam zwykłą lampę UV 36 W i paznokcie są utwardzone, ale nie tak bardzo twarde jak pisały niektóre dziewczyny np. po lampie led.
Giko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 10:57   #1913
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Do mnie wciąż nie dotarły moje lakiery chyba w końcu do nich napiszę.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 14:42   #1914
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Kaczorka, od grudnia chodzą słuchy o nowych 28 kolorach, ale nic nie wiem.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 16:35   #1915
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny a ja mam jeszcze takie pytanie. Po około tygodniu od strony skórek hybryda zaczyna mi się jakby podważać.
Nie widać tego zupełnie i pazurki dobrze się trzymają ale kiedy myję włosy to czuję że zaczepiają mi się o tą hybrydę, tak jakby wchodzą pod spód. Trochę to mnie denerwuje ;p
Tez tak macie czasem ? Fakt że użyłam złego topu bo nie miałam wtedy Semilaca , i nie wiem czy to wina właśnie niewłaściwego topu czy może tak już jest ?
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 19:52   #1916
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

podchodzi Ci powietrze, możliwe że masz tam skórki - ja je nazywam "błonkami", gołym okiem ich nie widać. To jak lakier trzyma zależy od bazy, top raczej na to nie wpływa jeśli niechcący zalałaś skórki przy malowaniu to też powietrze może podejść
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 20:04   #1917
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
podchodzi Ci powietrze, możliwe że masz tam skórki - ja je nazywam "błonkami", gołym okiem ich nie widać. To jak lakier trzyma zależy od bazy, top raczej na to nie wpływa jeśli niechcący zalałaś skórki przy malowaniu to też powietrze może podejść
Właśnie usuwam te skórki. Możliwe że popełniłam jakiś błąd przy nakładaniu bo zbytnio się nie starałam a paznokcie robiłam koło 3 rano ;p Topu użyłam od żelu ale popękał bo na hybrydę był za twardy dlatego się zastanawiałam że mogło to mieć jakiś wpływ, choć wiem że od bazy zależy przyczepność. Myślę że mogły mi się włosy zaczepiać tez o ten popękany top.
Ale nic to.. zaraz biorę się do robienia znowu. teraz już mam wszystko co trzeba więc mam nadzieje że tym razem będzie wszystko ok
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:21   #1918
nadka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 18
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ja też miałam problem z zostawianiem mikroskopijnych skórek. Mąż mi sprawił lampkę w tym tygodniu z lupą oświetloną ledami i normalnie bajka widać wszystko idealnie polecam dla tych gorszego wzroku jak ja lampka od poniedziałku jest w Lidlu za 139 zł, a jak szukałam w necie to takie za 369 zł są mega ułatwienie przy pracy na pazurkach
nadka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 21:44   #1919
Laila06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Wydaje mi się,że gdyby firma diamonds cosmetics zostawiła w spokoju sprzedaz detaliczną a zajęła się " na poważnie" promocją, logistyką , lepiej by na tym wyszli... Ja jakiś czas temu złoźyłam zamówienie na pazurki.pl i zapytałam kiedy będzie dostępny hard, pochwali dostałam odpowiedz ze DO 2 TYGODNI, poprosiłam o wstrzymanie realizacji zamówienia i o dołączenie harda do zamówienia, po trzech tygodniach(!!!) dostałam telefon źe nie są w stanie zrealizować mojego zamówienia bo nie mają 3 z 7 kolorów!!! Oywiście o bardzie nie było mowy.. W związku z tym poprosiłam o anulowanie mojego zamówienia to był czwartek. Ja w międzyczasie złożyłam zamówienie w innej drogerii i je dostałam a tydzień później dostałam paczkę z dc! Mają tam straszny burdel którego niestety nie ogarniają, a kontakt z nimi jest fatalny, może z samą dystrybucją poradziliby sobie lepiej:/
Laila06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 22:50   #1920
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Giko Pokaż wiadomość
Właśnie też nie wiem dlaczego, dopiero zaczynam z hybrydami a 047 to pierwszy kolor, który robiłam Ale tak sobie myślę że może w lampie paznokcie nie utwardziły się do końca i przez to były bardziej narażone na zabrudzenia, itp Mam zwykłą lampę UV 36 W i paznokcie są utwardzone, ale nie tak bardzo twarde jak pisały niektóre dziewczyny np. po lampie led.
Też mam lampę UV, ale hm, czy ja wiem, czy to mógłby być powód? Nie słyszałam, żeby ktoś miał takie problemy spowodowane lampą, a poza tym nawet na buteleczce jest napisane, że 2 min w UV albo 30s w LED. A poza tym w mojej lampie utwardzałam też inne hybrydy, nawet takie tanie i zapewne gorsze od Semilaca i nic takiego sobie nie przypominam...
Ale nie wiem, nie znam się.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.