Zenkowe pokusy :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-13, 07:49   #901
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Sala jaka diete stosowalas?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:22   #902
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Szczerze? Żadną zdefiniowaną, ot... zdroworozsądkową. Wyszliśmy z założenia (odchudzaliśmy się razem z mężem, tyle dobrze), że ogólnie teraz je się za dużo (przecież mało kto z nas pracuje fizycznie, a wpieprzamy jakbyśmy codziennie ręcznie obrabiali hektary).

Wywaliliśmy głównie węglowodany -- pieczywo, makarony itd, ale też zaczęliśmy czytać etykietki (te wszystkie "zdrowe" jogurciki składające się w 30% z cukru!!!) no i ogólnie, 3x się zastanawialiśmy, czy chcemy jeść, bo jesteśmy głodni, czy dlatego, że nam się nudzi.

Właściwie bez ograniczeń jedliśmy wołowinę (najczęściej -- z grilla kontaktowego, tak samo indyka/ kurczaka), ryby, jajka, twaróg, warzywa. Początki są ciężkie, bo jak się znacznie ograniczy jedzenie, to przez parę pierwszych dni organizm nie daje myśleć o niczym innym, ale po chwili się to uspokaja i naprawdę, okazuje się, że można zdrowo żyć jedząc porcje o 40% mniejsze.

No i żadnego jedzenia wieczorem, żadnych bzdur typu "soki" (sam cukier), słodkich gazowanych napojów (my piliśmy colę light), ale to oczywistości.

My codziennie rano (nadal!) się ważymy, wyniki zapisujemy, przy czym nie ma paniki że dzisiaj pół kg więcej czy mniej, bo wiadomo, że wahania zawsze są, byle trzymać się w jakichś ustalonych widełkach. Kontrolujemy średnią wagę z całego tygodnia, a nie dzień do dnia, i jak coś zaczyna odbiegać od normy, to wystarczy parę dni się przypilnować i jest OK.

Żeby jednak nie było wątpliwości: wszystko sprowadza się do zmiany podejścia, na stałe. To nie jest tak, że przez 3 miesiące się "poodchudzam", a potem wraca się do 6 posiłków dziennie i 3 kotletów na talerzu Natomiast nie mamy żadnego problemu z tym, że czasem zjemy jakiegoś hamburgera czy pizzę, więcej kawałków ciasta u teściowej niż było w planie czy podgryziemy sobie czekolady. Przez cały czas mamy też idealne wyniki badań krwi itd.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:26   #903
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

i
ja nie umiem zrezygnowac z pieczywa, makaronow, ziemniakow ryzu itp.
no nie umiem.
jak mam zjesc np jajecznice bez chleba, to ja juz wole sam chleb
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:29   #904
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

tez tak chce

Sala aw jakim czasie tyle schudliscie?
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2011-12-13 o 08:32
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:34   #905
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
i
ja nie umiem zrezygnowac z pieczywa, makaronow, ziemniakow ryzu itp.
no nie umiem.
jak mam zjesc np jajecznice bez chleba, to ja juz wole sam chleb
No straszne, Ilios, bo kto jak kto - Ty naprawdę potrzebujesz diety
A ja jem zdroworozsądkowo - gotowana ryba bardziej mi smakuje niż kotlet, lubię warzywa, nie lubię sosów itd, bez chleba byłoby mi ciężko, ale pewnie dałabym radę, ale rozwalają mnie słodycze Kurcze, dzień bez czekolady dniem straconym. Kurcze, może spróbuję z koralikiem, jak Mejkap. Może Zenkowa Grupa Wsparcia?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:35   #906
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

o tak
ZGW
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:38   #907
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zenkowe pokusy :)

@Ilios
Wiesz, mnie się też wydawało, że nie umiem... Czy jest coś lepszego od kromki świeżego, ciepłego chleba z masłem? Ale -- można zrobić naprawdę sporo, jak się trochę pokombinuje.

Raz -- zmniejszyć porcje. Dwa, nie jeść w kółko białego pieczywa. Trzy, myśleć o tym, ile się go je -- zamiast pięciu kanapek z wielką kromą i ledwie czym na wierzchu lepiej zrobić dwie z bogatszą zawartością (np. sałata, szynka, jajko), najesz się tak samo, a rozsądniej. My przekonaliśmy się do kaszy, ale też np. do obiadów składających się ze steków i rucoli z octem balsamicznym, bez niepotrzebnych dodatków. Jak zaczniesz od jednego, dwóch obiadów w tygodniu bez węglowodanów, to też jest to już coś na początek, a braki nie powinny być tak dotkliwe.

Co jest jednak najfajniejsze, to motywacja, jaką zyskuje się, widząc realny spadek wagi i centymetrów. Nic tak nie mobilizuje do dalszej walki jak widoczne efekty, a na to, że efekty się pojawiają, jestem najlepszym dowodem

@ranka
Moje wyniki z prowadzonego nadal arkusza:
2010-01-07: 71,5 kg (a bywało już gorzej )
2010-05-07: 59,60 kg
2010-09-04: 55,70 kg

Od tego czasu trzymam się mniej więcej w przedziale 54-56 kg.
No, trzymałam się, od niedawna mam na pokładzie dodatkowego pasażera , ale za rok mam zamiar wrócić do standardowej wagi...

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2011-12-13 o 08:44
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 08:52   #908
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
@Ilios
Wiesz, mnie się też wydawało, że nie umiem... Czy jest coś lepszego od kromki świeżego, ciepłego chleba z masłem?
Dzięki, dostałam ślinotoku

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
No, trzymałam się, od niedawna mam na pokładzie dodatkowego pasażera...
Gratulacje i wszystkiego dobrego

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
o tak
ZGW
To co? Od dzisiaj? Ale z przerwą na święta , tak?
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:53   #909
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
No straszne, Ilios, bo kto jak kto - Ty naprawdę potrzebujesz diety
A ja jem zdroworozsądkowo - gotowana ryba bardziej mi smakuje niż kotlet, lubię warzywa, nie lubię sosów itd, bez chleba byłoby mi ciężko, ale pewnie dałabym radę, ale rozwalają mnie słodycze Kurcze, dzień bez czekolady dniem straconym. Kurcze, może spróbuję z koralikiem, jak Mejkap. Może Zenkowa Grupa Wsparcia?
oj tam oj tam, ja sie dobrze maskuje
dieta nie dla mnie, ale ostatnio codziennie cwicze z hulahop

Cytat:
Czy jest coś lepszego od kromki świeżego, ciepłego chleba z masłem?


dodatkowo dla mnie antymotywujacy jest moj facet, ktory probuje mnie utuczyc a boooosko gotuje

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

oooooooooooooooooo kolejna mala truskawa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:59   #910
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Ha, skąd ja to znam... Wstyd się może przyznać, ale ja jak zaczęłam się w 2010 roku odchudzać, to z 72 kg (dramat) zeszłam do 54 kg. Czyli z 40 do 34 -- cała garderoba do wymiany. Natomiast moment, w którym poszłam na pierwsze zakupy po schudnięciu, nieśmiało zaczęłam od 38 (za duże), 36 (za duże), 34 (ha!) był bezcenny. Chyba zapamiętam to do końca życia.

Żeby było śmieszniej, mierzyłam wtedy w towarzystwie męża jakąś obcisłą sukienkę, kręcę się przed lustrem z niedowierzaniem, a z przebieralni obok wyszła taka babka pod sześćdziesiątkę, rzuciła na mnie okiem i mówi do mojego męża -- "no chyba się pan nie zastanawia? co pan tak tu stoi, już pan powinien być w kasie!"

Mejkapku, jeszcze raz gratulacje, wiem ile to kosztuje.
Ja zeszłam z 69 na 57;
wydawało mi sie to niemozliwe bo ostatnio tylke to wazyłam w podstawówce od 10 lat chyba zawsze było ok. 65 z wahaniami zależnymi od chwilowych "dietek"
tak jak Sala, nie stosowałam jakiejś diety cud czy coś - po prostu zmieniłam kompletnie patrzenie na jedzenie; ograniczenie węglowodanów - też mi sie wydawało że życie bez chleba to mordęga!!! szczególnie że chleb sama pieke i ten zapach jak sie unosi w domu.... ale da sie! naprawde; nie oznacza to że NIGDY nie jem chleba - co kilka dni owszem zjem kromke, ale nie białą bułkę z zapychaczami tylko własny chleb wieloziarnisty; cienkie skibeczki a na nich sałata, szynka z kurczaka, kawałek białego czy zółtego sera - wszystko co powinno być
na maxa ograniczyłam ziemniaki, makarony, ryże - ale to nie tak że je wyrzuciłam z diety - po prostu zamiast zjadać góre na talerzu jem tyle żeby nie być głodna;
i to też z czasem - nie można zacząć od głodzenia sie - tylko od powolnego zmniejszania porcji - jesli będziecie konsekwentne, ani sie obejrzycie a poczucia głodu nie bedzie

na śniadanie jadam otręby z rodzynkami , orzechami i jogurtem naturalnym - rewelacyjnie to na mnie działa, nasyca mnie naprawde mocno i daje kopa

żadnego jedzenia wielkiego wieczorami

no i w moim przypadku absolutne odrzucenie kupnych gotowych dań i przede wszystkim słodyczy; i teraz najważniejsze! to nie tak że nie jem słodyczy bo bym umarła CODZIENNIE jem coś słodkiego, tylko tym czymś jest pieczone przeze mnie ciasto a nie cukierki, czekoladki czy batony;
jadam torty, serniki, babki itp - wszystko sama robie; no i jem kawałek a nie cztery

precz wszystkim sokom, fantom itp - pije coca cole zero jak chce coś "chamskiego" a tak to herbate zielona;
odrzuciłam cukier z czarnej herbaty choć też wydawało mi sie to absolutnei niewykonalne - dziś nie wypiłabym słodkiej hernbaty; jak maż czasem zapomni i nasypie mi cukru to autentycznie nie wypie - nie smakuje mi!!!

Waże sie codziennie, nie histeryzuje jak jest ciut więcej ale od razu sie pilnuje bardziej;
Jem bardzo dużo warzyw, "zielska", nie zapycham się byle czym tylko planuje co zjem;
Świetnie mi z tym jak wyglądam, jak sie czuje - a jak w piątek kupiłam szorty rozmiar 34 to prawie padłam! stałam w sklepie i gęba mi sie śmiała!!!
i też tak mam że do dziś biore z wieszaka 38... a potem prosze o mniejsze - CUDNE UCZUCIE!!!

AAAAAA
i jeszcze UWIELBIAM to uczucie kiedy np. prosze o 38 a Pani do mnie " zwariowała Pani??? taka chudzina i 38??? " , albo " pomóc w czymść? XS niestety sie skończyły ale może Pani S spróbuje? " - no w takich momentach mogłabym rzucić jedzenie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?


Edytowane przez mejkapownia
Czas edycji: 2011-12-13 o 09:05
mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:01   #911
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

W dobrym momencie zaczęła się dyskusja o odchudzaniu! Tzn dobrym i złym.

Dobrym - bo niedługo minie rok od porodu a mi jeszcze 10 kg zostało! I między bajki włożyć teorię, że karmienie piersią "wyciąga" kilogramy - moich nie rusza

Złym - bo właśnie przed Świętami..... a za chwilę jedziemy na zakupy świąteczne

Ale trzeba wreszcie coś zrobić, bo zaczyna mnie już męczyć ten nadbagaż. Z chęcią więc przyłączę się do Zenkowej Grupy Wsparcia

Sala - najserdeczniejsze gratulacje!! Oczywiście z powodu małego pasażera Ale również wyników odchudzania
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:10   #912
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

u mnie tez rok od porodu i z 10 kilo do zrzucenia.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:20   #913
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
tylko uważaj z nimi jak coś bedziesz musiała oddać do reklamacji, bo wtedy jest naprawdę kiepsko, co ja się nasłuchałam o sobie jak ja niszczę i robijam zegarki
A w jakich innych jeszcze sklepach mogę kupić zegarek TH ?
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
W dobrym momencie zaczęła się dyskusja o odchudzaniu! Tzn dobrym i złym.

Dobrym - bo niedługo minie rok od porodu a mi jeszcze 10 kg zostało! I między bajki włożyć teorię, że karmienie piersią "wyciąga" kilogramy - moich nie rusza

Złym - bo właśnie przed Świętami..... a za chwilę jedziemy na zakupy świąteczne

Ale trzeba wreszcie coś zrobić, bo zaczyna mnie już męczyć ten nadbagaż. Z chęcią więc przyłączę się do Zenkowej Grupy Wsparcia

Sala - najserdeczniejsze gratulacje!! Oczywiście z powodu małego pasażera Ale również wyników odchudzania
Melduję się zatem jako kolejna członkini Zenkowej Grupy Wsparcia. Muszę pozbyć się 5-6 kg
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:28   #914
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie tez rok od porodu i z 10 kilo do zrzucenia.
To możemy sobie podać ręce

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Melduję się zatem jako kolejna członkini Zenkowej Grupy Wsparcia. Muszę pozbyć się 5-6 kg
Tylko 5 kg? eeeeee to się nie liczy

Witaj w ZGW
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:34   #915
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość


Melduję się zatem jako kolejna członkini Zenkowej Grupy Wsparcia. Muszę pozbyć się 5-6 kg
He, ja tak zawsze chcę te 5 kilo. A ta ostatnia 5-tka to najgorsze do zrzucenia cholerstwo.
Czyli ZGW - hopsa, hopsa To ja spróbuję bez słodyczy i bez białej mąki - na razie do świąt.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość

Tylko 5 kg? eeeeee to się nie liczy
Liczy, liczy, to zawsze jakieś takie wstrętne, najbardziej zaprawione w oporze kilogramy.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:35   #916
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Sala a tak poza tym to gratuluje i wagi i dzidziola
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:36   #917
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

to ja tez sie przylacze, ale bede stosowac diete MŻ
i tez 5 kg chce
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:59   #918
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Że się tak wbiję w off top > pewnie niepotrzebnie ale co tam.
Rozsądna, zbilansowana dieta to podstawa, ale jeszcze ważniejszy jest sport, ruch, ćwiczenia. Bez ćwieczeń można się wychudzić (to dobre słowo) ale przy okazji bardzo się fizycznie osłabić i...w dalszej perspektywie też...sflaczeć niestety. Można mieć szczupłe ciało ale słabej "jakości". Dobrze zbudowana - rozbudowana stosownie do fizjologii tkanka mięśniowa to najważniejsza sprawa w całym tym zamieszaniu Zwłaszcza po 30tce jest to ważne.
Ja, odkąd regularnie ćwiczę czuję się krzepka jak koń Choć obwody mi się zmniejszyły, to masa ciała trochę podskoczyła, bo mięśnie są cięższe niż tłuszcz.

Widzę, że wątek nieco ożył.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-12-14 o 14:12
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:09   #919
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
To możemy sobie podać ręce



Tylko 5 kg? eeeeee to się nie liczy

Witaj w ZGW
Oj liczy Te uparte pięć jest najgorsze
Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
He, ja tak zawsze chcę te 5 kilo. A ta ostatnia 5-tka to najgorsze do zrzucenia cholerstwo.
Czyli ZGW - hopsa, hopsa To ja spróbuję bez słodyczy i bez białej mąki - na razie do świąt.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------


Liczy, liczy, to zawsze jakieś takie wstrętne, najbardziej zaprawione w oporze kilogramy.
No właśnie, ostatnia piątka najgorsza
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
to ja tez sie przylacze, ale bede stosowac diete MŻ
i tez 5 kg chce
Ależ ten Zenek potrafi być dla nas źródłem inspiracji

****
Dziewczyny z innej beczki. Od pewnego czasu łazi mi po głowie ten zegarek TH. Byłam w Swiss, żeby go naoczni obejrzeć i bardzo mi się spodobał, ale kosztuje 805 zł (no zaoferowała mi babka 5% zniżki) W internecie w Polsce ten model jest po 685 zł, ale ma inny kolor napisu Nikt nie wie dlaczego ten sam model wygląda inaczej na niektórych zdejęciach. Na jednej stronie po polsku znalazłam go w wersji złotej i oznaczony jako nowość jesień/zima 2011, więc to pewnie po prostu nowe wydanie tego modelu Na stronach zagranicznych jest już dostępny jakby w dwóch wersjach. Ponieważ nie oglądałam go w wersji z czarnymi literami, to chciałabym kupić ten, który oglądałam na żywo - czyli ze złotym napisem. Ale chciałambym, nie ukrywam, kupić go taniej. Na stronie głównej TH w USA jest on po 135 USD, na Amazonie po 105 USD tylko zastanawiam się czy warto zegarek kupować na Amazonie ? Pewnie bylby kłopot z gwarancją ? No i być może z oryginalnością ???
Znalazłam taką ofertę, ale nie wiem czy to pewny sprzedawca. Po prostu nie znam języka i tego portalu, żeby nie wdepnąć przypadkiem.
http://www.amazon.com/gp/product/B00...A1J5CJ9ANUQPLL
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hilfiger-1781146.jpg (52,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TH-1781146.jpg (102,3 KB, 5 załadowań)
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:11   #920
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Co radzicie Drogie Kobitki ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:17   #921
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Co radzicie Drogie Kobitki ?
ja nic nie poradzę, bo się kompletnie nie znam, przykro mi.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:22   #922
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dzięki, dziewczyny ! Zobaczymy jeszcze, czy Truskawka, czy Truskawek -- aktualnie nie mam preferencji, więc i nie oczekuję nerwowo niczego konkretnego

Wagi jednak nadal pilnuję, więc do frontu jak najbardziej się przyłączam, no i służę radą/ wsparciem, jakby co.

Niezłe jest to, że wygląda, jakbyśmy z Mejkapownią poszły tą samą drogą -- a skoro obie niezależnie doszłyśmy do tego samego, to wygląda, że coś w tym jest. Mnie osobiście zawsze wkurzały wszelkie diety gazetowe/ znane z nazw, głównie dlatego, że były mało praktyczne. Denerwowały mnie przepisy typu "jedna kromka super-specjalnego-chleba z jednym plasterkiem czegoś-tam" i "trzy łyżeczki jogurtu", kolejne dni coś zupełnie innego -- zawsze mnie fascynowało, co należy w takim razie zrobić z resztą tego, czego się nie zjadło. Wyrzucić?

Tak czy siak, w kupie siła, trzymam kciuki za wytrwałość! Najważniejsze to się nie zniechęcać, nie oczekiwać wyników natychmiast i nie przejmować się, jak nieraz wskazówka na wadze stoi -- ważne, żeby robić swoje, a wyniki przyjdą, obiecuję.

@Mariola
Wydaje mi się, że z Amazona lepiej jest kupować tylko to, co sprzedawane jest przez sam Amazon, a nie sklepy wystawiające się tam. Amazon raczej nie fika z gwarancją itd., a taki przypadkowy sprzedawca to pojawia się i znika dokładnie tak samo jak na eBayu itd. Pamiętaj też, że kupując ze Stanów możesz dostać dorzucony VAT/ cło, więc w ostatecznym rozrachunku może Ci się to średnio opłacić.

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2011-12-13 o 11:01
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:34   #923
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
ja nic nie poradzę, bo się kompletnie nie znam, przykro mi.
Ale i tak dziękuję
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
@Mariola
Wydaje mi się, że z Amazona lepiej jest kupować tylko to, co sprzedawane jest przez sam Amazon, a nie sklepy wystawiające się tam. Amazon raczej nie fika z gwarancją itd., a taki przypadkowy sprzedawca to pojawia się i znika dokładnie tak samo jak na eBayu itd. Pamiętaj też, że kupując ze Stanów możesz dostać dorzucony VAT/ cło, więc w ostatecznym rozrachunku może Ci się to średnio opłacić.
No właśnie też tak sobie myślę Amazon z tego co wyczytałam też go ma za 105 USD, ale do PL nie wysyła Może to znak, żeby jednak kupić w PL
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:46   #924
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Możesz jeszcze poszukać na Amazon.co.uk i Amazon.de. Brytyjski ma darmową przesyłkę od 25 funtów, a przesyłka z niemieckiego to kilka EUR. Może akurat coś znajdziesz w rozsądnej cenie.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:50   #925
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze poszukać na Amazon.co.uk i Amazon.de. Brytyjski ma darmową przesyłkę od 25 funtów, a przesyłka z niemieckiego to kilka EUR. Może akurat coś znajdziesz w rozsądnej cenie.
Szukałam, szukałam, ale nie ma, a jak jest to w EUR i cena niemal identyczna jak u nas. Chyba zamówię zaraz w PL na dobry początek odchudzania
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:11   #926
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Mariolu - jeżeli coś Ci to pomoże - ja kupiłam w czwartek zegarek w Swiss i mąż mi wynegocjował 15% zniżki a to już jest coś
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:27   #927
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Mariolu - jeżeli coś Ci to pomoże - ja kupiłam w czwartek zegarek w Swiss i mąż mi wynegocjował 15% zniżki a to już jest coś
Łoł to nieźle
Zamówiłam go przed chwilą na Minuta.pl Wczoraj do nich dzwoniłam to mówili, że oni zegarki biorą od Swiss i gwarancja jest Swiss, cena 685 zł i darmowa przesyłka kurierska, to jak teraz liczę to własnie jest o 155 mniej niż sklep Swiss Dodałam w uwagach, że ma być ze złotymi literkami, więc jeśli nie będą mieli takiego to będę męczyć sklep, żeby mi zeszli o te 15%
Dziekuję, że mi powiedziałaś, że można tyle z nich wydusić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 11:38   #928
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Łoł to nieźle
Zamówiłam go przed chwilą na Minuta.pl Wczoraj do nich dzwoniłam to mówili, że oni zegarki biorą od Swiss i gwarancja jest Swiss, cena 685 zł i darmowa przesyłka kurierska, to jak teraz liczę to własnie jest o 155 mniej niż sklep Swiss Dodałam w uwagach, że ma być ze złotymi literkami, więc jeśli nie będą mieli takiego to będę męczyć sklep, żeby mi zeszli o te 15%
Dziekuję, że mi powiedziałaś, że można tyle z nich wydusić
Mój mąż powiedział sprzedawczyni, że możemy kupić zegarek w Zibi, gdzie jest dokładnie o 15% taniej (kupując w internecie)
Więc nie miała wyjścia
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:00   #929
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dziewczyny w temacie odchudzania mam prośbę - jakie macie wagi łazienkowe? Muszę coś kupić, a nie mam pojęcia jaką markę model warto
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:12   #930
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dziewczyny w temacie odchudzania mam prośbę - jakie macie wagi łazienkowe? Muszę coś kupić, a nie mam pojęcia jaką markę model warto
My mamy Soehnle, od wielu lat, więc nie żaden najnowszy model. Modeli jest strasznie dużo, nasza pokazuje jakieś przerażające rzeczy typu ile kg tłuszczu się ma , ale w sumie nie zawracamy sobie tym głowy.

Zazwyczaj w wagach jest pamięć dla iluś osób: wpisujesz wiek, płeć, wzrost itd. i ona Cię potem rozpoznaje. Niektóre mają bardziej skomplikowane feature'y, ale w sumie my i tak wszystko spisujemy do arkusza kalkulacyjnego, potem można sobie na tym robić dowolne wyliczenia, wykresy, prognozy itd.

Wybierz sobie pasującą do wystroju łazienki
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.