Solarium czy samoopalacz w moim przypadku ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-03, 22:16   #1
ross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 92
GG do ross

Solarium czy samoopalacz w moim przypadku ???


Witam!!! Mam pytanie zwiazane opalaniem i moja dolegliwoscia...otóż lecze tradzik - obecnie uzywam Skinorenu i Differinu (żel) co prawda efekty leczenia sa bdb. bo juz rzadko cos gdzies wyskoczy a jak wyskoczy to niewielkie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif ale dermatolog zalecił mi wciąż uzywanie preparatów ,zeby sie tradzik nie nawrócił i teraz tak, przy stosowaniu tych leków podobno nie nalezy sie eksponowac zbytnio na słonce wiec solarium tez odpada... (??) Chyba ,ze mógłbym smarowac twarz specjalnym kremem z filtrem (20stka) bo taki dostałem ( dla osób z tradzikiem) i wtedy korzystac ze słońca ... czy moze to nie zadobre?? i jesli juz odpada solarium i słonce to jakiego samoopalacza uzywac, jaki jest najlepszy??? od pół roku codzien po zajeciach mecze sie na siłowni i z efektów jestem zadowolony tylko jestem strasznie blady na ciele prócz miejsc ,które sa odsłoniete ( rece , twarz troche) Dziekuje z góry za każda pomoc...
ross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 13:07   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Solarium czy samoopalacz w moim przypadku ???

samoopalacz + filtry
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.