Paramedic or Mental Health Nurse - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 00:14   #1
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri

Paramedic or Mental Health Nurse


Czesc kobitki Czy znajda sie moze uczestniczki ktore studiuja Paramedic badz Mental Health Nurse kierunek w UK?? Chcialabym zapytac o kilka spraw poniewaz sama chce podjac jeden z tych kierunkow. Pozdrawiam
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:45   #2
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

ja poszlam w tym roku probowac (dokladnie tydzien temu) na
Learning disabilities nursing,nie dostalam sie, bo nie mam doswiadczenia ,a co z tym idzie wiedzy.
komisja uwazala,ze Adult Nursing,to cos dla mnie.glupia zlozylam podanie,tylko na jeden kurs i teraz musze czekac do stycznia,mimo iz chceli mnie przetransferowac na inny kierunek. interview bylo takie same dla wszystkich na pielegniarstwie.
pracowalam w Nursing Homie,Methodist,a teraz jestem home care. 4 lata,to moje doswiadczenie.
teraz bede probowala na to co Ty,plus Adult i Child,a co tam....
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 17:03   #3
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

aga a mniejszych literek sie nie dalo??

kwasanri, najlepiej idz do swojego collegu czy uni i tak sie wypytaj o wszytsko
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:07   #4
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
aga a mniejszych literek sie nie dalo??

kwasanri, najlepiej idz do swojego collegu czy uni i tak sie wypytaj o wszytsko
mialam nadzieje,ze jak napisze mniejszymi,to nie wszyscy przeczytaja,ze sie nie dostalam
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 19:15   #5
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Dziewczyny, ja co prawda nie mieszkam w UK i nie mam zamiaru byc Paramedic czy Mental Health Nurse, ale chcialam Wam napisac, ze bardzo podziwiam Was za to, ze chcecie sie podjac tak bardzo odpowiedzialnej i stresujacej pracy (i pewnie tez bardziej trudnej w porownaniu z innymi).
Ja mieszkam w USA i mam ogromne marzenie, zeby zostac Neonatal Nurse - czyli pracowac z noworodkami. Pozostalo mi jeszcze 3 przedmioty z pre-nursing i potem moge w sumie zaczynac bezposrednio pielegniarstwo... ale musze wlasnie najpierw zdac test, ktory mialam juz 13-go marca i czekam na wyniki. Tyle ze wiem, ze zawalilam ta czesc, gdzie testuja z angielskiego - poprostu dali za malo czasu na zadanie jak dla mnie.
Trzymam kciuki za Was, kwasanri i maatra, zeby jednak sie Wam udalo dotrzec do wymarzonego celu
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 21:40   #6
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

eno aga, nie przesadzaj. dostaniesz sie w styczniu, choc to kupa czasu
powiedz mi czemu nie skaldalas papierow na wiecej kierunkow?
sa jakies oplaty za te egzaminy, jak na polskich uczelniach?

caly czas maltretuje sarah zeby zapytala sie juliette co z tym nursing coursem, za ktory jej placa

a ja chyba jak mi mala troche podrosnie rozejrze sie za praca z maluchami, juz mam dosc autystycznych ludzi. agresywni sa ostatnio
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 22:49   #7
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
eno aga, nie przesadzaj. dostaniesz sie w styczniu, choc to kupa czasu
powiedz mi czemu nie skaldalas papierow na wiecej kierunkow?
sa jakies oplaty za te egzaminy, jak na polskich uczelniach?
nie placi sie wiecej
nawet inter bylo takie samo dla calego dzialu nursing(komisja mi tak powiedziala)

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
caly czas maltretuje sarah zeby zapytala sie juliette co z tym nursing coursem, za ktory jej placa

a ja chyba jak mi mala troche podrosnie rozejrze sie za praca z maluchami, juz mam dosc autystycznych ludzi. agresywni sa ostatnio
do stycznia masz czas
napewno jakis kurs Ci sie przyda,ale to pewnie bardziej przyuczenie do zawodu.na studia chyba isc nie musisz...

gdybym dziecia nie miala ,moglabym sie teraz bawic w zdobywanie doswiadczenia,ale jakos pracowanie za darmo w obecnej sytuacji mi sie nie podoba

schoolcraft Tobie rowniez zycze powodzenia
mi ktos wmawial ,ze w uk na kazdym tescie z matmy daja kalkulatory. we wtorek zaczelam nvq i na wstepie byly ksiazeczki(ok 16 stron) testy z angielksiego i matmy. dziewczyny w takim tempie rozwiazywaly zadania ,ze az oniemialam.bylam ostatnia a cieszylam sie jak glupia,gdy zobaczylam ulamki,procenty itp...i jeszcze wypalilam,ze z matmy to ja genialna jestem
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 23:08   #8
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

o z matma to ja leze. matko <wow>
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 23:16   #9
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
o z matma to ja leze. matko <wow>
powaga ???
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 09:05   #10
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

No to ja was zastrzele jesli chodzi o oplaty za studia. Poniewaz jestem w walii i staram sie dostac na kierunek medyczny wszystko oplaca NHS Brzmi pieknie i prawdziwie. Mozna sie starac jeszcze o dodatkowe wsparcia, typu dofinasowanie do ksiazek i tym podobne.

schoolcraft dziekuje za podniesienie na duchu i wsparcie. Oczywiscie i tobie zycze powodzenia i sukcesow. Wiem co czujesz, pragnienie zrealizowania sie jest niesamowite takze wytrwalosci!!!

maatra zastanawiam sie nad tym przesluchaniem ktore mialas do universytetu. poniewaz ja jeszcze takiej rozmowy za soba nie mam, czy jest to podobne do typowego interview o prace??Wspomnialas ze tak samo jak w polsce o pielegniarstwo.

katakumpa a czy ty tez masz zamilowanie do nauk medycznych?? opowiadaj jak tam z toba jest

Pozdrawiam
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 10:02   #11
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Cytat:
Napisane przez kwasanri Pokaż wiadomość
No to ja was zastrzele jesli chodzi o oplaty za studia. Poniewaz jestem w walii i staram sie dostac na kierunek medyczny wszystko oplaca NHS Brzmi pieknie i prawdziwie. Mozna sie starac jeszcze o dodatkowe wsparcia, typu dofinasowanie do ksiazek i tym podobne.
mnie nie zastrzelilas. mialam prezentacje przed inter i ostateczna oplata za studia,jesli pozdajesz wszystko i bedziesz regularnie uszczeszczac,zdobywac punkty itp,to 7 000 funtow.

Cytat:
Napisane przez kwasanri Pokaż wiadomość
maatra zastanawiam sie nad tym przesluchaniem ktore mialas do universytetu. poniewaz ja jeszcze takiej rozmowy za soba nie mam, czy jest to podobne do typowego interview o prace??Wspomnialas ze tak samo jak w polsce o pielegniarstwo.
ja tak napisalam????? chyba,zle mnie zrozumialas, bo nie mam bladego pojecia na temat pielegniarstwa w pl. mialam na mysli,ze przesluchania dla calego nursingu byly takie same.
duzo wiecej luzu niz na rozmowie o prace. na duzych Uni zdarza sie,ze inter odbywa sie w 6 osob.podobno nie ma nic gorszego.pytania maja takie same i wszyscy musza na nie odpowiedziec.
ja zadzwonilam wczesniej i sie dowiedzialam jak to u mnie wyglada. kazdy mial rozmowe indywidualna.
w komisji 2 osoby. caly czas zagladaly w moj personal statment. na wstepie:
cos o sobie,doswiadczenie,pozni ej kilka pytan od nich do tego co powiedzialas. co robisz w wolnym czasie,jak masz zamiar pogodzic studia z social life i praca.
CO ZROBISZ jak jedna z seniorek niewlasciwie traktuje pacjenta.
i na koniec ktortka historyjka. pracuje w szpitalu na praktykach i moja przelozona pyta sie jak sobie radzi jej siostrzenica,czy nie ma problemow w nowym otoczeniu,jak sie odnajduje w nowej sytuacji itp.CO JEJ ODPOWIEM?
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2009-03-28 o 10:04
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 11:07   #12
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

hehe, ja mialam tego typ pytanie jak mnie przyjmowali do szkoly do after school clb - odpowiedzialam zgodnie z prawda ze powiem prawde oraz ze staram sie jej zaaklimatyzowac
slowem sie nie odezwalam ze to zalezy od charakteru czlowieka czy jego umiejetnosci
ale ja wode to zawsze umialam lac. wlasnie dlatego gorzej z matematyka. poziom klasy 5 szkoly podst, a to i tak w ogonie klasy pewnie bym byla

ja mam wyksztalcenie socjologiczne, po licencjacie polityka spoleczna, po mgr ogolne, z uwzglednieniem resocjalizacji, jako ze 5 rok poswiecilam pracy w wiezieniu i areszcie (praca z mlodocianymi) i tez na ten temat pisalm mgr

tutaj pracowalam jak maarta, ze starszymi osobami przez rok, nie to zebym jakos byla szczegolnie w tym kierunku zapatrzona, ale w pracy ktora chcialam dostac wymagali doswiadczenia rocznego na terenie uk. teraz jestem na macierzynskim, ale przed zajsciem w ciaze dostalam ta prace o ktora mi chodzilo, w duzej firmie (priory group - np amy winehouse tudziez inni uzytkownicy dragow lecza sie w ich klinice w londynie)

tam zajmowalam sie praca z ludzmi z syndromem aspergera (aspekt autyzmu, lagodna wersja tak to ujmijmy) w wieku 20 - 30 lat. tylko ze ostatnimi czasy zaczeto przyjmowac ludzi z innymi niepelnosprawnosciami jak schizofrenia czy dwubiegunowa osobowosc, co w efekcie daje mieszanke wybuchowa. np w 7 miesiacu ciazy kolezka zaatakowal mnie gasnica

teraz mysle o kursie zeby pracowac z dziecmi do lat 5. niestety nie mam wyksztalcenia kierunkowego np biologia czy fizyka, wiec w szkole nie moge uczyc, ale dzieci do lat 5 akurat mi pasuja. z ta grupa wiekowa juz pracowalam, lubie fakt ze dla nich wszytsko jest nowe i niesamowite, ze nie sa zdegenerowane czy zepsute (oczywiscie sa wyjatki )
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:00   #13
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
hehe, ja mialam tego typ pytanie jak mnie przyjmowali do szkoly do after school clb - odpowiedzialam zgodnie z prawda ze powiem prawde oraz ze staram sie jej zaaklimatyzowac
slowem sie nie odezwalam ze to zalezy od charakteru czlowieka czy jego umiejetnosci
ale ja wode to zawsze umialam lac. wlasnie dlatego gorzej z matematyka. poziom klasy 5 szkoly podst, a to i tak w ogonie klasy pewnie bym byla

ja mam wyksztalcenie socjologiczne, po licencjacie polityka spoleczna, po mgr ogolne, z uwzglednieniem resocjalizacji, jako ze 5 rok poswiecilam pracy w wiezieniu i areszcie (praca z mlodocianymi) i tez na ten temat pisalm mgr

tutaj pracowalam jak maarta, ze starszymi osobami przez rok, nie to zebym jakos byla szczegolnie w tym kierunku zapatrzona, ale w pracy ktora chcialam dostac wymagali doswiadczenia rocznego na terenie uk. teraz jestem na macierzynskim, ale przed zajsciem w ciaze dostalam ta prace o ktora mi chodzilo, w duzej firmie (priory group - np amy winehouse tudziez inni uzytkownicy dragow lecza sie w ich klinice w londynie)

tam zajmowalam sie praca z ludzmi z syndromem aspergera (aspekt autyzmu, lagodna wersja tak to ujmijmy) w wieku 20 - 30 lat. tylko ze ostatnimi czasy zaczeto przyjmowac ludzi z innymi niepelnosprawnosciami jak schizofrenia czy dwubiegunowa osobowosc, co w efekcie daje mieszanke wybuchowa. np w 7 miesiacu ciazy kolezka zaatakowal mnie gasnica

teraz mysle o kursie zeby pracowac z dziecmi do lat 5. niestety nie mam wyksztalcenia kierunkowego np biologia czy fizyka, wiec w szkole nie moge uczyc, ale dzieci do lat 5 akurat mi pasuja. z ta grupa wiekowa juz pracowalam, lubie fakt ze dla nich wszytsko jest nowe i niesamowite, ze nie sa zdegenerowane czy zepsute (oczywiscie sa wyjatki )

heheh to zupelnie jak ja z ta matma nie naleze do orlow w tej dziedzinie. Jednak uparlam sie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Niestety ja nie mam zadnej profesji czy dyplomu takze byloby to dla mnie cos nowego.

Maarta jesli chodzi o te rozmowe na studia nie brzmi to tak zle. Ja takie pytania przerabialam do pracy w szpitalu. Myslalam ze jest gorzej, jednak jak to w zyciu bywa duzo zalezy rowniez od SZCZESCIA tak jak mialam z rozmowa o prace w spzitalu. Udalo sie ale jedynie na Bankno ale od czegos trzeba zaczac.

Maarta chyba faktycznie cosik zle zrozumialamz ta rozmowa, sorki


Katakumba, szczerze zazdroszcze ci doswiadczenia, masz sie czym pochwalic. Sama chcialabym miec takie doswiadczenie pracownicze jak ty masz. Musisz sie tylko umiec sprzedac. Ja zaczynam na oddziale psychiatryczym w chwili obecnej i nie moge sie juz doczekac
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:22   #14
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

rozmowa bardzo latwa.trudniejsze i wiecej pytan mialam na rozmowie o prace. no ale co z tego,ze latwe,dobrze odpowiedzialam...jak i tak doswiadczenie male i sie nie dostalam

ja nie mam skad wziac doswiadczenia, bo nie mam czasu na jego zdobywanie.myslalam,ze nursing,methodist i to co robie teraz wystarczy.
chyba utknelam w martwym punkcie....

kwasanri jak w psychiatrycznym.prace czy wolontariat ?
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:36   #15
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Paramedic or Mental Health Nurse

Hej dziewczyny, mam do was pytanie. Skończyłam w zeszłym roku pielegniarstwo w warszawie, ale nie obroniłam jeszcze pracy licencjackiej. Z przyczyn losowych będę jechać na początku maja do UK a właściwie do Cambridge, noi będe musiałą znaleźć sobie jakaś pracę. Poniewaz nie obronie sie do wyjazdu ( aczkolwiek walczę) to nie załątwie wszystkich papierów ( dyplom, przyznanie prawa wykonywania zawodu w polskiej izbie) chciałam podjęć pracę jako care assistat, w zasadzie nie mam zprecyzowanych wmgac czy chce pracowac w domach, czy w ośrodku dla seniorów, czy w szpitalu jako asysta pielęgniarki, dlatego ma też do was pytanie - gdzi udeżać? gdzie jest najfajniej i najlepiej płaca? noi gdzie moge znaleźć prace w sytuacji w której jestem - czyli brak dyplomu, ale studia skonczone, czy może żeby być opiekunką też wymagają jakiś formalnych kursów? :/

czy któraś z was byłą care assistant? prosze powiedzcie cos więcej....
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.