nieustanne mdłości - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-10, 13:33   #1
BBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23

nieustanne mdłości


Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do poruszenia tego tematu, ale chyba innego na tym forum nie znajdę

Otóż od jakiegoś tygodnia, jak nie dłużej, męczą mnie przez caly dzień mdłości. Oczywiście najbliżej by mi było do schizowania na temat mojej rzekomej ciąży, ale przecież z samego pettingu, podczas którego ma się kontakt z samym preejakulatem w ciąże się raczej nie zachodzi prawda? Poza tym na pierwsze oznaki ciąży byłoby chyba jeszcze za wcześnie, nie w pierwszym, drugim tygodniu od potencjalnego zaplodnienia... Czekam na miesiączkę, ale staram się nie świrować. Nie wiecie może, co może być przyczyną tych mdłości?

pozdrawiam
BBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 18:26   #2
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: nieustanne mdłości

Cytat:
Napisane przez BBB Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do poruszenia tego tematu, ale chyba innego na tym forum nie znajdę

Otóż od jakiegoś tygodnia, jak nie dłużej, męczą mnie przez caly dzień mdłości. Oczywiście najbliżej by mi było do schizowania na temat mojej rzekomej ciąży, ale przecież z samego pettingu, podczas którego ma się kontakt z samym preejakulatem w ciąże się raczej nie zachodzi prawda? Poza tym na pierwsze oznaki ciąży byłoby chyba jeszcze za wcześnie, nie w pierwszym, drugim tygodniu od potencjalnego zaplodnienia... Czekam na miesiączkę, ale staram się nie świrować. Nie wiecie może, co może być przyczyną tych mdłości?

pozdrawiam

używasz słowa preejakulat a nie wiesz ze w nim też mogą znajdować się plemniki???

Rada ------> kup test ciążowy
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:08   #3
BBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: nieustanne mdłości

a to dziwne, bo dziewczyny odpowiadające na pytania w temacie: czy mogę być w ciąży twierdzą, że w preejakulacie jako takim plemników nie ma...
BBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:28   #4
Milusiowo
Przyczajenie
 
Avatar Milusiowo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 20
Dot.: nieustanne mdłości

Wystarczy poczytać : "Badania przeprowadzone w 2007 roku na Uniwersytecie Cambridge oraz New York Presbyterian Hospital pod przewodnictwem Davida Resnicka potwierdziły, że zapłodnienie poprzez płyn ejakulacyjny nie jest możliwe. Jednak, jak ostrzegają specjaliści zajmujący się edukacją seksualną i tematyką planowania rodziny, w preejakulacie mogą znajdywać się plemniki pochodzące z poprzednich wytrysków, dlatego stosunek seksualny nie zakończony wytryskiem może stanowić ryzyko ciąży." (źródło: Wikipedia)

Proponuję wybrać się do swojego ginekologa. Same mdłości nie muszą oznaczać od razu ciąży, może to być wina źle dobranych tabletek. Trzymaj się.



Milusiowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:43   #5
BBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: nieustanne mdłości

Tabletek nie biorę, ponieważ jeszcze nie zaczęłam współżycia, tego dnia TŻ też nie miał wytrysku, więc raczej nie powinnam się tym tak zamartwiać, ale dzięki
BBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:25   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: nieustanne mdłości

Cytat:
Napisane przez Milusiowo Pokaż wiadomość
Wystarczy poczytać : "Badania przeprowadzone w 2007 roku na Uniwersytecie Cambridge oraz New York Presbyterian Hospital pod przewodnictwem Davida Resnicka potwierdziły, że zapłodnienie poprzez płyn ejakulacyjny nie jest możliwe. Jednak, jak ostrzegają specjaliści zajmujący się edukacją seksualną i tematyką planowania rodziny, w preejakulacie mogą znajdywać się plemniki pochodzące z poprzednich wytrysków, dlatego stosunek seksualny nie zakończony wytryskiem może stanowić ryzyko ciąży." (źródło: Wikipedia)
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:40   #7
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: nieustanne mdłości

mdlosci nie musza byc tylko objawem ciazy ja na przyklad mialam podobnie jakis czas temu a mdlosci byly objawem problemow z zoladkiem (palenie papierosow i picie kawy na czczo)
1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 18:04   #8
erina22
Raczkowanie
 
Avatar erina22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 169
Dot.: nieustanne mdłości

Cytat:
Napisane przez BBB Pokaż wiadomość
a to dziwne, bo dziewczyny odpowiadające na pytania w temacie: czy mogę być w ciąży twierdzą, że w preejakulacie jako takim plemników nie ma...

zachowałam oryginalna pisownię.

A są plemniki nie jako takie? Kup test, sprawdzisz i będziesz miała pewność.Pozdrawiam.
erina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:09   #9
botak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: nieustanne mdłości

powiem tyle: ja właśnie jestem w ciąży a stało się to za przyczyną "jako takich" plemników. więc jak radzono wcześniej: zrób test ;]
botak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:24   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: nieustanne mdłości

Cytat:
Napisane przez BBB Pokaż wiadomość
Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do poruszenia tego tematu, ale chyba innego na tym forum nie znajdę

Otóż od jakiegoś tygodnia, jak nie dłużej, męczą mnie przez caly dzień mdłości. Oczywiście najbliżej by mi było do schizowania na temat mojej rzekomej ciąży, ale przecież z samego pettingu, podczas którego ma się kontakt z samym preejakulatem w ciąże się raczej nie zachodzi prawda? Poza tym na pierwsze oznaki ciąży byłoby chyba jeszcze za wcześnie, nie w pierwszym, drugim tygodniu od potencjalnego zaplodnienia... Czekam na miesiączkę, ale staram się nie świrować. Nie wiecie może, co może być przyczyną tych mdłości?

pozdrawiam
tak trudno zrobic test ?

badania na temat ew. zaplodnienia przez plemniki z plynu przed sa rózne i ja bym raczej nie ryzykowala bo i po co ?nie prosciej uzyc gumke od poczatku zabawy ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:51   #11
BBB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: nieustanne mdłości

[QUOTE=erina22;13688750]zachowałam oryginalna pisownię.[QUOTE] dobrze, ze zachowałaś orginalną pisownię.
W preejakulacie jako takim, tak to właśnie miało brzmieć, bo "jako takim" odnosiło się do preejakulatu, nie do plemników. A mialo znaczyć, że z tego co udało mi się zrozumieć, preejakulat jest śluzem z prostaty a plemniki jeśli się wraz z nim wydobywają są pozostalością po poprzednim wytrysku.

Pozdrawiam, mimo wszystko zrobię test.

Edytowane przez BBB
Czas edycji: 2009-08-11 o 20:36
BBB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 14:48   #12
wera369
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Smile Dot.: nieustanne mdłości

Nie wiem w którym dniu cyklu jesteś - ale u pewnej grupy kobiet mdłości występują w czasie okołoowulacyjnym a maja na to wpływ hormony.
wera369 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.