Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 11:25   #1
blablablabla165
Przyczajenie
 
Avatar blablablabla165
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6

Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!


Wątek dla tych które myślą że są przegrane i nie mają siły walczyć oraz dla tych które też tak myślały i zaczynają od nowa bądź przedtem zaczeły i udało się Pamiętajcie nieważne czy macie wykształcenie podstawowe, gimnazjalne czy zawodowe! nigdy nie jest za późno na kontynuacje nauki
blablablabla165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 19:33   #2
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Cytat:
Napisane przez blablablabla165 Pokaż wiadomość
Wątek dla tych które myślą że są przegrane i nie mają siły walczyć oraz dla tych które też tak myślały i zaczynają od nowa bądź przedtem zaczeły i udało się Pamiętajcie nieważne czy macie wykształcenie podstawowe, gimnazjalne czy zawodowe! nigdy nie jest za późno na kontynuacje nauki
nie rozumiem co ten wątek ma na celu? Powiedzieć sobie, że fajnie iść na studia jak się ma 40 lat?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 20:49   #3
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie rozumiem co ten wątek ma na celu? Powiedzieć sobie, że fajnie iść na studia jak się ma 40 lat?
Jak ktoś musi albo ma taką potrzebę, to czemu nie? przecież studia nie są zarezerwowane tylko dla osób 19-27 lat.
Wydaje mi się, że intencją autorki jest przekaz, że nigdy nie jest za późno na dokształcanie się i nie wiedzę w tym nic złego ani dziwnego.

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2014-09-19 o 20:50
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:15   #4
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

To ja zacznę - mam 24 lata i jutro zaczynam szkołę policealną na kierunku Technik usług kosmetycznych i nie mogę się doczekać
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 06:57   #5
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Jak ktoś musi albo ma taką potrzebę, to czemu nie? przecież studia nie są zarezerwowane tylko dla osób 19-27 lat.
Wydaje mi się, że intencją autorki jest przekaz, że nigdy nie jest za późno na dokształcanie się i nie wiedzę w tym nic złego ani dziwnego.
Ja też nie widzę w tym nic złego ani dziwnego ale po co od razu wątek? Jak widać nie ma zainteresowania

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
To ja zacznę - mam 24 lata i jutro zaczynam szkołę policealną na kierunku Technik usług kosmetycznych i nie mogę się doczekać
Hej, jesteś widzę z mojej rodzinnej mieściny. Czujesz się staro zaczynając tę szkołę? bez przesady.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 07:59   #6
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę w tym nic złego ani dziwnego ale po co od razu wątek? Jak widać nie ma zainteresowania

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------


Hej, jesteś widzę z mojej rodzinnej mieściny. Czujesz się staro zaczynając tę szkołę? bez przesady.
Tak, czuję się staro, zwłaszcza że ostatnie 3 lata dosłownie siedziałam w domu. Zaczęcie szkoły w takim wypadku to jest dla mnie coś dużego.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 09:43   #7
ondatrazibethicus
znaczy piżmak
 
Avatar ondatrazibethicus
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 599
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę w tym nic złego ani dziwnego ale po co od razu wątek? Jak widać nie ma zainteresowania
Żeby sobie pogadać. Wątek założony wczoraj, ciężko, żeby w jeden dzień bardzo się rozwinął.

Kibicuję osobom, które mimo wieku kontynuują lub rozpoczynają naukę.
Ja mam 28 lat i mimo, iż jestem po studiach i pracowałam to stwierdziłam, że zmieniam branżę i też rozpoczęłam w tym roku policealną szkołę.
Jestem bardzo zmotywowana i mam dużo zapału, bo to jest to co mnie naprawdę interesuje, dodatkowo mam poczucie, że ta wiedza wchodzi mi do głowy dużo łatwiej, niż gdy uczyłam się czegoś parę lat temu (a ponoć jest odwrotnie?)
Życzę wszystkim podobnego zapału i powodzenia
__________________
We are young, we are here,
So, let's make a deal and try to forget our fear

b.
ondatrazibethicus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 09:49   #8
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

A co do pytań o sens wątku - kurczę, są tu wątki o na przykład zakupach w biedronce, wielbicielek świąt BN, różnych grup wiekowych i w sumie masa innych. Takie dziwne że powracające do szkoły też będą miały swój?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 10:38   #9
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ja też nie widzę w tym nic złego ani dziwnego ale po co od razu wątek? Jak widać nie ma zainteresowania[COLOR="Silver]
Na wizażu jest tyle dziwnych i z pupy wziętych wątków, że na serio nie rozumiem Twojego zdziwienia, w końcu to forum i jak się nie łamie regulaminu, to można pisać o czym się chce a ten wątek się rozkręci, może być całkiem pożyteczny, bo jak sama pewnie zauważyłaś w Edukacji - wiele osób w wieku 24 lat i później w kwestii wykształcenia ma się już za staruchy, a to przecież bzdura
tak więc Dziewczyny, powodzenia, człowiek uczy i dokształca się całe życie, nigdy nie jest za późno
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 15:02   #10
blablablabla165
Przyczajenie
 
Avatar blablablabla165
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 6
Dot.: Te które zaczynają szkołe od nowa :D Motywacja!

Nie wiedziałam że mój wątek wzbudzi aż takie emocje Jeśli chodzi o jego sens to może być bardzo pomocny np. jak ktoś myśli że jest za stary bądź brak mu/jej odwagi to może się zmotywować

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
To ja zacznę - mam 24 lata i jutro zaczynam szkołę policealną na kierunku Technik usług kosmetycznych i nie mogę się doczekać
Gratuluje i życzę pomyślnej nauki i oczywiście dużo frajdy z niej
blablablabla165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-20 16:02:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.