Nasze blogi - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 08:57   #1231
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
To ja też zapraszam na mój, na razie raczkujący blog będzie głównie o kosmetykach azjatyckich, LUSH, pielęgnacja naturalna itp
http://bzeltynka.blogspot.com/

i jeszcze mam taką niesmiałą sugestię - na wielu blogach (nie ukrywam, ze na moim tez) są bannerki reklamowe z googli - klikajmy sobie wzajemnie koncząc czytac nowe notki, co? zawsze to kilka groszy dodatkowych na nowe kosmetyki do testowania i opisywania
uwielbiam pielęgnację naturalną.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:07   #1232
whitedaisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
mój Tż nie dość, że jest pomysłodawcą tego abym założyła bloga to jeszcze zajmuje się "szatą graficzną" - nagłówek, szufladki-zakładki to wszystko jego dzieło a podglądać też podgląda, kiedyś tylko oglądał obrazki a teraz czasem nawet na tekst zerknie :P
W takim razie masz zdolnego faceta Mnie za to wspiera moja siostra, która podsuwa mi pomysły na nowe notki na blogu
__________________
BLOG
zapraszam
"Młodość, to stan nieważkości, jedyny w całym życiu"
whitedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:30   #1233
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

moj mąż też sie pewnie ucieszy, że mam bloga, bo nie będę jego zamęczac opowieściami :P

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

możecie mi coś doradzic? bloga mam zalozonego na adres mailowy z o2.pl i wszystko fajnie chodzi, notki się dodają, logowanie działa, ale jak chciałam dodac komentarz pod postem i wybrałam opcję że to komentarz z konta google to wyskakuje mi komunikat, ze moje obecne konto nie ma uprawnien do wyświetlania tej strony
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:35   #1234
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
możecie mi coś doradzic? bloga mam zalozonego na adres mailowy z o2.pl i wszystko fajnie chodzi, notki się dodają, logowanie działa, ale jak chciałam dodac komentarz pod postem i wybrałam opcję że to komentarz z konta google to wyskakuje mi komunikat, ze moje obecne konto nie ma uprawnien do wyświetlania tej strony
ja też mam o2 i nie miałam ani nie mam takich problemów ...

ale jedna koleżanka tu z wizażu pamiętam, coś podobnego miała i zmieniła przeglądarkę może i Ty spróbuj ...
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:41   #1235
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

jamapi ślicznie dziękuję ja korzystam z explorera, ale sprawdziłam na firefoxie i zadziałało
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:57   #1236
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

A u mnie znowu się nie aktualizuje notka
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 09:59   #1237
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
A u mnie znowu się nie aktualizuje notka
Ja już nie wiem, od czego to zależy... Mam dwa blogi, na obu wyczyszczoną tą rubrykę w kanale, a jeden aktualizuje się zawsze od razu, a drugi dłuuugo nie... :<

W każdym razie informuję o notkach na obu blogach
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 10:00   #1238
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A ja się nie muszę nikomu tłumaczyć .
ja też nie i dobrze, czasem tylko sobie potrafię wytłumaczyć niektóre zakupy
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:07   #1239
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem, od czego to zależy... Mam dwa blogi, na obu wyczyszczoną tą rubrykę w kanale, a jeden aktualizuje się zawsze od razu, a drugi dłuuugo nie... :<

W każdym razie informuję o notkach na obu blogach
Ja swoją aktualizację chyba wykrakałam, bo jak napisałam posta to się właśnie notka zaktualizowała
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:15   #1240
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
moj mąż też sie pewnie ucieszy, że mam bloga, bo nie będę jego zamęczac opowieściami :P

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

możecie mi coś doradzic? bloga mam zalozonego na adres mailowy z o2.pl i wszystko fajnie chodzi, notki się dodają, logowanie działa, ale jak chciałam dodac komentarz pod postem i wybrałam opcję że to komentarz z konta google to wyskakuje mi komunikat, ze moje obecne konto nie ma uprawnien do wyświetlania tej strony
Też mam o2 i nie mam żadnych problemów z blogiem.

Co do tłumaczenia sie to nikomu się nie tłumaczę z zakupów, małża i tak wiekszość roku nie ma w domu, wiec nie orientuje się czego mi przybywa a czego ubywa :P

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
mój Tż nie dość, że jest pomysłodawcą tego abym założyła bloga to jeszcze zajmuje się "szatą graficzną" - nagłówek, szufladki-zakładki to wszystko jego dzieło a podglądać też podgląda, kiedyś tylko oglądał obrazki a teraz czasem nawet na tekst zerknie :P
Hahaha mój to tylko kompa umie włączyć, wejść w google i skypa włączyć
Dla niego komputery mogły by nie istnieć, nie lubi ich, a jak ma coś napisać to się wkurza :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 10:23   #1241
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

Mój tz w blogowaniu mnie bardzo wspiera i cieszy się z każdego nawet małego sukcesu chodzi mi po głowie zmiana wizerunku bloga bo mi się znudził muszę coś fajnego wymyślic

co do testowania kosmetyków uważam ze to bardzo przykre prowadzic bloga tylko po to żeby dostawać coś za darmo. MI blogowanie daje tyle radości i pozytywnej energii że nie umiem przestać wysyłam czasem maile do firm bo myślę że to nic złego, czasem im się spodoba moja praca czasem nie ale jak ktoś mnie docenia to normalnie w 7 niebie jestem
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 10:58   #1242
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Mój TŻ także mnie wspiera, a nie mówi, że tracę czas na pierdoły, jak to robią faceci moich znajomych... Wie, że mnie to interesuje i może mi kiedyś pomóc w zawodzie.
Przy okazji zapraszam na bloga trochę dzisiaj popisałam o targach kosmetycznych, bo stronę mają fatalną... Wybiera się któraś na te targi do Wrocławia? Przy okazji zapraszam na moje pierwsze rozdanie!

PS. Ewalucja - masz przepiękne włosy!

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-19 o 11:03
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:13   #1243
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
No nawet ładny ten nowy sposób wyświetlania zdjęć

W ogóle to dzisiaj TŻ odkrył mojego bloga Nie żebym się jakoś ukrywała, ale On nie przepada za uzewnętrznianiem się w necie, więc się nie afiszowałam No ale obejrzał, spodobało się i dał swoje błogosławieństwo
A ze mnie się śmiał przez jakis czas ... póki nie zobaczył nowego wyglądu wtedy to było "super" .
A tak to... za grosz poszanowania dla ludzkiej pracy
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:16   #1244
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mój tz w blogowaniu mnie bardzo wspiera i cieszy się z każdego nawet małego sukcesu chodzi mi po głowie zmiana wizerunku bloga bo mi się znudził muszę coś fajnego wymyślic

co do testowania kosmetyków uważam ze to bardzo przykre prowadzic bloga tylko po to żeby dostawać coś za darmo. MI blogowanie daje tyle radości i pozytywnej energii że nie umiem przestać wysyłam czasem maile do firm bo myślę że to nic złego, czasem im się spodoba moja praca czasem nie ale jak ktoś mnie docenia to normalnie w 7 niebie jestem
Ja nie jestem łasa na propozycje współpracy i tak jak ktoś kiedyś tu napisał nie brałabym do testów kosmetyków których sama bym nie kupiła np. joko,vipera, mary kay itp.
Miałam tylko jedną współpracę i mi to wystarczy wiadomo cieszy jak ktoś się Tobą zainteresuje, ale jeśli nie to nic nic na siłę, albo mnie sami znajdą albo nie :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:17   #1245
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

Wana dziękuję wybrałabym się ale mam za daleko:/
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:43   #1246
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

blogowanie strasznie wciaga
moj Tzt zapomina chyba, ze mam nawet bloga
ale moze tylko udaje?

niestety ja robie przerwe od blogowania poprawki czekaja i czasu brakuje, ale moze uda mi sie cos napisac bo to tak relaksuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 11:46   #1247
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

fiska żadnego poszanowania padłam jak to przeczytałam swoją drogą jaka jesteś łądna i blog fajnie wygląda

jak ktoś jeszcze niepoinformowany to zapraszam do mnie na rozdanie KLIK
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:14   #1248
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Targi są zawsze w duzych miastach ostatnio chyba w Warszawie były. Ja jestem z Legnicy, więc do Wrocka mam blisko, inne miasta jak Kraków czy Warszawa to nie na moje siły hehe.

Ja piszę tylko do firm, których kosmetyki mnie interesują, ale albo nie są w ogóle dostępne w sklepach w moim mieście, albo ich cena nie jest taka niska i zastanawiam się czy byłyby warte zakupu.Nie dlatego, że jestem łasa na darmowe produkty A jak mnie ktoś jeszcze doceni, to się bardzo cieszę. Poza tym może wśród tych produktów są perełki, które będę używać w mojej pracy i z chęcią je polecać.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:20   #1249
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

ja nie pisze do nikogo glupio mi tak jakos pomysla sobie jeszcze, ze wymuszam kosmetyki i tylko dlatego bloga pisze jak sie ktos sam zainteresuje to taki milo itd
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 12:24   #1250
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Ja kilka razy napisałam, nie nachalnie, tylko, że prowadzę bloga i dlaczego to robię (szkoła kosmetyczna i zainteresowanie). Też mi było głupio, nadal trochę jest hehe, ale póki co mam kilka współprac i wystarczy nie podzielę się na kilka części by wszystko na raz testować.
Mi się chce śmiać z niektórych osób, co mają tylko po to konto na blogerze, bo czyhają na rozdania...
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:35   #1251
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

oj takie blogi mi sie nie podobaja...
kiedys zamiescilam w notce, ze takie blogi, ktore zawieraja tylko informacje o rozdaniach nie licza sie kiedy robie rozdanie i jest 1 los za notke. Te osoby najczesciej tylko wchodza na blogi po to, zeby sprawdzic gdzie jest rozdanie i nic ich nie interesuje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 12:45   #1252
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Dokładnie tak, tacy łowcy nagród hehe szkoda, że coraz częściej się takich spotyka... Trzeba olać. Mi się do rozdania takie 3 osoby zgłosiły... Dwie bez bloga, jedna ma bloga i wklejone rozdania + zdanie: Sorki, że tak meczę was tymi rozdaniami, ale muszę dodawać te notki. ;p
Ale tej można wybaczyć, bo prowadzi bloga i ma 12 lat,a przynajmniej tak pisze Lecą ludzie na darmowe... Nie powiem, fajnie jest coś wygrać, sama raz wygrałam, ale na paczkę czekam i czekam... od 4 września... Ale jak już się zakłada konto tylko po to to zwykłe pazerstwo.

Zauważyłam, że też moje wpisy w blogrollach zaczęły się pojawiać z dużym opóźnieniem jak u innych blogerek... i coś dziwnego się dzieje z obserwatorami.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-19 o 12:48
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:05   #1253
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

a co to jest blogroll?

zajrzałam na kilka blogów z rozdaniami i w większości dziwią mnie zasady - jak ja kiedyś zrobię rozdanie to na zasadzie losowania spośrod osob z komentarzy pod notką, bez dodatkowych losów, sprawdzania kto dodał gdzie, a kto nie itd, ale to już zależy pewnie kto co rozdaje i na jaką formę ma czas

co do testowania kosmetyków - mam pełne szafy i zdarza mi się wygrac cos w konkursach, wiec mam o czym pisac, ale pewnie gdyby zgłosiła się do mnie jakas firma oferująca kosmetyki pielęgnacyjne do testów to bym się zgodziła, bo po prostu lubię nowości - makijażowe cuda jakos mnie tak nie kręcą jak np maseczki

rozpędziłam się i dodałam nową notkę :P a miałam się zająć robotą
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:12   #1254
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

http://i-clothes-and-cosmetics.blogspot.com/ Zapraszam
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:19   #1255
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

bzeltynka, blogroll to ten pasek boczny gdzie masz linki, blogi, informacje. Możesz dodawać blogi do blogrolla, wtedy widzisz kto i kiedy dodał nowy post, bo się aktualizuje. Opcje dodajesz w Projekcie.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 13:26   #1256
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, tacy łowcy nagród hehe szkoda, że coraz częściej się takich spotyka... Trzeba olać. Mi się do rozdania takie 3 osoby zgłosiły... Dwie bez bloga, jedna ma bloga i wklejone rozdania + zdanie: Sorki, że tak meczę was tymi rozdaniami, ale muszę dodawać te notki. ;p
Ale tej można wybaczyć, bo prowadzi bloga i ma 12 lat,a przynajmniej tak pisze Lecą ludzie na darmowe... Nie powiem, fajnie jest coś wygrać, sama raz wygrałam, ale na paczkę czekam i czekam... od 4 września... Ale jak już się zakłada konto tylko po to to zwykłe pazerstwo.

Zauważyłam, że też moje wpisy w blogrollach zaczęły się pojawiać z dużym opóźnieniem jak u innych blogerek... i coś dziwnego się dzieje z obserwatorami.
a to jej jeszcze tak
od 4 wrzesnia to troche czekasz.... a cos fajnego wygralas czy nie bedziesz plakac?
mi sie udalo raz wygrac na pierwszym rozdaniu
Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a co to jest blogroll?

zajrzałam na kilka blogów z rozdaniami i w większości dziwią mnie zasady - jak ja kiedyś zrobię rozdanie to na zasadzie losowania spośrod osob z komentarzy pod notką, bez dodatkowych losów, sprawdzania kto dodał gdzie, a kto nie itd, ale to już zależy pewnie kto co rozdaje i na jaką formę ma czas

co do testowania kosmetyków - mam pełne szafy i zdarza mi się wygrac cos w konkursach, wiec mam o czym pisac, ale pewnie gdyby zgłosiła się do mnie jakas firma oferująca kosmetyki pielęgnacyjne do testów to bym się zgodziła, bo po prostu lubię nowości - makijażowe cuda jakos mnie tak nie kręcą jak np maseczki

rozpędziłam się i dodałam nową notkę :P a miałam się zająć robotą
kazdy ustala takie zasady jak mu pasuje
jedni chca zeby sie dodali do obserwowanych, inni napisac notki jeszcze inni polubic na facebooku- jego prawo bo i jego rozdanie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:11   #1257
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze blogi

no tak, jasne, ze każdy robi jak mu pasuje chodziło mi o to, że po prostu strasznie duzo roboty wtedy z takim rozdaniem bo trzeba każdą osobę sprawdzic, zeby przydzielic jej odpowiednią liczbę głosów

swoją drogą rozdawanie wciąga pewnie tak jak kupowanie i testowanie - dopiero zaczęłam bloga a juz kombinuję, co mogłabym komus sprezentowac
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:11   #1258
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze blogi

Fajna sprawa takie blogowanie Codziennie daję sobie czas na hurtowe przeglądanie blogów. Jak mnie coś kompletnie nie zainteresowało albo nie wywarło na mnie wrażenia to nic nie piszę. Ale tak to wszędzie staram się zostawić jakiś znak po sobie, żebyście wiedziały, że czytam

Inna sprawa, że czytam też komentarze pod postami i rozwala mnie to jak pierwsze pytanie jest o coś co oczywiście w poście było opisane, ale widocznie ktoś nie dotarł do końca. Wydaje mi się to bardzo lekceważące. Rozumiem, jak coś ktoś pominie, bo nie zauważył, ale w tekście jak byk jest o czymś napisane i pierwszy komentarz o to samo <gleba>
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:15   #1259
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

dimiti, mini tubki BB kremów z Lioele czekam jeszcze tydzień.

Annaluka, tak, to jest masakra, od razu widać, że nie czyta się, staram się pisać krótko i na temat, jak mnie czyjaś notka nie interesuje lub nie mam dnia na czytanie to nie czytam.

"Lubię" komentarze typu: masz naprawdę świetnego bloga, dużo przydatnych informacji, obserwujemy? zapraszam do mnie.
Kurcze, jak ktoś chce niech obserwuje... Jak ktoś u mnie zostawia komentarz to zawsze zajrzę na jego bloga i się odwdzięczam, ale na spamerów nie ma siły, mozna podac link i zaprosić do siebie po sensownym komentarzu, ale pusty koment i to "obserwujemy"? szok.

Edytowane przez Wena90
Czas edycji: 2011-09-19 o 14:16
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-19, 14:18   #1260
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi

hehe ja tez caly czas planuje co kupic, ile tego ma byc, na ile nagrod itd
juz postanowilam, ze chyba zrobie jak obserwatorow bedzie 600 albo jak liczaba odslon przekroczy 100000
zawsze jakis powod
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.