Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 00:53   #301
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Napiszcie jakie jest Wasze "najulubieńsze" mydełko oczywiście z LF

Mogę zacząć mój ulubieniec (na razie) to Owsiany Bobas
Moje póki co to Kleopatra

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Po otwarciu buteleczki czuc ocet z elementami roznych ekstraktow ziolowych. Natomiast po rozcienczeniu zostaje juz tylko sam zapach ziol , ktory jest nieewyczuwalny po wyschnieciu wlosow.
Patrz, a dla mnie z butelki pachnie niemalże samymi ziołami, a rozcieńczona zaczyna zalatywać octem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 01:21   #302
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Moje póki co to Kleopatra



Patrz, a dla mnie z butelki pachnie niemalże samymi ziołami, a rozcieńczona zaczyna zalatywać octem
Podejrzewam,ze kazdy sort produkcyjny moze byc inny albo Twoj zmysl wechu jest szalenie wyczulony na ocet ;d

A jak oceniasz nalewke?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 07:57   #303
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja nie mam ulubionego mydla,gdyz nie mam porownania Swoja mydelkowa przygode rozpoczelam jakies dwa tygodnie temu i jestem w fazie testow

Natomiast chcialam podzielic sie z Wami opinia na temat nalewki łopianowo - pokrzywowej. Jest rewelacyjna! Stosuje ja do ostatniego plukania ,nie splukujac jej juz woda,po prostu wcieram we wlosy i tak juz zostawiam. Co prawda nie uzywalam jej jeszcze po umyciu wlosow mydlem ,wiec w tym kontekscie nie bede ja oceniac.

Po otwarciu buteleczki czuc ocet z elementami roznych ekstraktow ziolowych. Natomiast po rozcienczeniu zostaje juz tylko sam zapach ziol , ktory jest nieewyczuwalny po wyschnieciu wlosow.

To nalewka to jakies cudo jak dla mnie. Wlosy po jej uzyciu sa po prostu piekne! Niesamowicie sie blyszcza, sa lejace,wygladzone i sypkie, nie przetluszczaja sie, ze skora glowy nic sie nie dzieje i co mnie zaskoczylo ta plukanka przedluzyla mi swiezosc wlosow. Zazwyczaj mylam co drugi dzien, teraz wlosy byly w tak dobrym stanie ze umylam je dopiero po 4.
Oj ale kusisz bardzo jestem ciekawa nalewki. Na mojej liście jest bardzo wysoko.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 08:47   #304
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Podejrzewam,ze kazdy sort produkcyjny moze byc inny albo Twoj zmysl wechu jest szalenie wyczulony na ocet ;d

A jak oceniasz nalewke?
Też mi się wydaje, że każda nalewka jednak inna będzie, poza tym kwestia odczuwanego zapachu jest względna Ale zabawne, że jedną nalewkę dwie osoby mogą zupełnie inaczej odczuwać
Jak już polewam włosy płukanką, to bardzo octem zajeżdża, na szczęście we włosach tak nie zostaje

Według mnie działa jak normalny ocet (jeszcze nie widzę jej zbawiennego działania ziołowego, bo dopiero kilka razy użyłam jej), wypłukuje resztki mydła i odżywki, włosy są trochę bardziej miękkie Ale ja po myciu właśnie odżywki zawsze używam, więc ona robi najwięcej z tego całego zestawu Jednak nie wyobrażam sobie nie użyć płukanki po myciu mydłem, chyba bym włosów nie mogła rozczesać i byłyby szorstkim, matowym sianem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 11:44   #305
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

O kurcze, bardzo rozważałam domówienie nalewki na dniach ale przez ciąże mam odruch wymiotny na ocet więc się wstrzymam
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:48   #306
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Ja za bardzo nie jestem zadowolona z tej płukanki. Właśnie ze względu na to, że pozostawia włosy takie sypkie i miękkie jak u dziecka, a ja nie cierpię tego efektu. Włosy mają być mięsiste, a nie lejące . Zużyję do końca i więcej nie kupię.

Polecam mydło Konfetti - świetnie wygląda w łazience
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:48   #307
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że każda nalewka jednak inna będzie, poza tym kwestia odczuwanego zapachu jest względna Ale zabawne, że jedną nalewkę dwie osoby mogą zupełnie inaczej odczuwać
Jak już polewam włosy płukanką, to bardzo octem zajeżdża, na szczęście we włosach tak nie zostaje

Według mnie działa jak normalny ocet (jeszcze nie widzę jej zbawiennego działania ziołowego, bo dopiero kilka razy użyłam jej), wypłukuje resztki mydła i odżywki, włosy są trochę bardziej miękkie Ale ja po myciu właśnie odżywki zawsze używam, więc ona robi najwięcej z tego całego zestawu Jednak nie wyobrażam sobie nie użyć płukanki po myciu mydłem, chyba bym włosów nie mogła rozczesać i byłyby szorstkim, matowym sianem
Rozumiem, wiec chyba mnie przypadly dobrodziejstwa z niej plynace Ja zanim ja kupilam rowniez uzywalam rozwtoru z octu jablkowego i wody. Efekt byl ok,ale nie az taki jak teraz Zreszta niejednokrotnie sie podkresla,ze reakcja na produkt to sprawa szalenie indywidualna
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:33   #308
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja za bardzo nie jestem zadowolona z tej płukanki. Właśnie ze względu na to, że pozostawia włosy takie sypkie i miękkie jak u dziecka, a ja nie cierpię tego efektu. Włosy mają być mięsiste, a nie lejące . Zużyję do końca i więcej nie kupię.

Polecam mydło Konfetti - świetnie wygląda w łazience
Ja za to po myciu mydłem i płukaniu octem (podkreślam oba, bo nie wiem czyja to zasługa) mam włosy jeszcze bardziej mięsiste, w ogóle nie sypkie Naprawdę, co osoba to inne wrażenia

To Konfetti będzie kolejne do mycia łapek
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:35   #309
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
wczoraj zaczęłam testować próbkę plaster miodu i jak dla mnie to mydełko w ogóle nie ma zapachu szkoda. Plaster wosku jakoś mi przeszkadza podczas mycia. Jeżeli chodzi o właściwości myjące to jest ok, ale chyba nie zdecyduję się na zakup całego mydełka. Z nowych nabytków delikatny peeling był o wiele fajniejszy
Hehe a ja znowu Plaster miodu uwielbiam Ale ostatnio zachwycam się Płatkami nagietka-rewelacja
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja nie mam ulubionego mydla,gdyz nie mam porownania Swoja mydelkowa przygode rozpoczelam jakies dwa tygodnie temu i jestem w fazie testow

Natomiast chcialam podzielic sie z Wami opinia na temat nalewki łopianowo - pokrzywowej. Jest rewelacyjna! Stosuje ja do ostatniego plukania ,nie splukujac jej juz woda,po prostu wcieram we wlosy i tak juz zostawiam. Co prawda nie uzywalam jej jeszcze po umyciu wlosow mydlem ,wiec w tym kontekscie nie bede ja oceniac.

Po otwarciu buteleczki czuc ocet z elementami roznych ekstraktow ziolowych. Natomiast po rozcienczeniu zostaje juz tylko sam zapach ziol , ktory jest nieewyczuwalny po wyschnieciu wlosow.

To nalewka to jakies cudo jak dla mnie. Wlosy po jej uzyciu sa po prostu piekne! Niesamowicie sie blyszcza, sa lejace,wygladzone i sypkie, nie przetluszczaja sie, ze skora glowy nic sie nie dzieje i co mnie zaskoczylo ta plukanka przedluzyla mi swiezosc wlosow. Zazwyczaj mylam co drugi dzien, teraz wlosy byly w tak dobrym stanie ze umylam je dopiero po 4.
Bardzo się cieszę, bo właśnie tę nalewkę zamówiłam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 18:52   #310
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Hehe a ja znowu Plaster miodu uwielbiam Ale ostatnio zachwycam się Płatkami nagietka-rewelacja
Ja też

Zaczęłam używać Makowego Duetu i niestety wysusza mi dłonie Dobrze, że to gratisowa próbka, bo zastanawiałam się nad zakupem. Teraz już wiem, że nie dla mnie to mydełko
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:19   #311
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja za to po myciu mydłem i płukaniu octem (podkreślam oba, bo nie wiem czyja to zasługa) mam włosy jeszcze bardziej mięsiste, w ogóle nie sypkie Naprawdę, co osoba to inne wrażenia

To Konfetti będzie kolejne do mycia łapek
Po zwykłej płukance z octem jabłkowym tak nie mam . Chyba resztę tej nalewki z LF zużyję jako wcierki - może tu się spisze.

Konfetti jest bardzo kremowe, dobrze się pieni. Naprawdę przyjemne.

No i pani Ewa każe nam bardzo długo czekać na Plastelinki. Nie mogę się już doczekać
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 05:24   #312
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

wszystkie mydla z LF dobrze sie pienia, no przynajmniej te, ktore do tej pory probowalam

a mnie nalewki ziolowo octowe pachna i delikatny zapach octu wcale nie przeszkadza
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 08:15   #313
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Ale kochane kusicie. Czekam z zamówieniem na nową odsłonę, ale lista coraz większa i większa. Mam nadzieję, że załapię się jeszcze na nalewkę. Chciałabym jeszcze jakieś mydło do włosów.

Jakie jest Wasze ulubione?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 12:33   #314
Ameria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 32
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Napiszcie jakie jest Wasze "najulubieńsze" mydełko oczywiście z LF

Mogę zacząć mój ulubieniec (na razie) to Owsiany Bobas
Moim faworytem jest Orzeźwiające Maroko. Glinka powoduje, że piana jest kremowa i super zmiękcza skórę. Zapach jest miętowo- mydlany i mam dzięki niemu wrażenie, że dobrze się dopucowałam.
Ameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:24   #315
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Ameria Pokaż wiadomość
Moim faworytem jest Orzeźwiające Maroko. Glinka powoduje, że piana jest kremowa i super zmiękcza skórę. Zapach jest miętowo- mydlany i mam dzięki niemu wrażenie, że dobrze się dopucowałam.
Muszę w końcu wypróbować to mydełko W listopadzie dostałam gratisową próbkę do zamówienia i do tej pory leży w szufladzie. Sama nie wiem dlaczego jeszcze po nią nie sięgnęłam
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 15:54   #316
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Moment, moment... Kto tu ostatnio otrzymał próbkę Orzeźwiającego Maroka ? Bzeltynka? Pochwal się, kobietko, wrażeniami
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 08:34   #317
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Rozumiem, wiec chyba mnie przypadly dobrodziejstwa z niej plynace Ja zanim ja kupilam rowniez uzywalam rozwtoru z octu jablkowego i wody. Efekt byl ok,ale nie az taki jak teraz Zreszta niejednokrotnie sie podkresla,ze reakcja na produkt to sprawa szalenie indywidualna
ja tez sie zachwycam nalewkami
co prawda po myciu uzywam odzywki aleterry ale jak nie konczylam plukania nalewka to wlosy mialam takie se a teraz znajomi zwracaja uwage ze mam piekne, zdrowe wlosy i co takiego magicznego z nimi robie ze pomimo czapek i szali moje wlosy lsnia i blyszcza ...no to same widzicie

ale pewnie co wlos to inna opinia

zrobilam drugie podejscie do plastelinek, wciaz zero zachwytu
nie wiem ...poewnie to moje oczekiwania przerosly wszystko ...chcialam efektu wow i sie przeliczylam

ale dziele sie swoimi mydlekami ze znajomymi i rodzina i wszyscy jak jeden maz zachwyceni ich dzialaniem
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 09:56   #318
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ale kochane kusicie. Czekam z zamówieniem na nową odsłonę, ale lista coraz większa i większa. Mam nadzieję, że załapię się jeszcze na nalewkę. Chciałabym jeszcze jakieś mydło do włosów.

Jakie jest Wasze ulubione?
Trzy Korzenie Rozmarywnowy Twist też jest super, ma do tego bardzo ładny zapach

Też czekam z zamówieniem jak już strona będzie "nówka sztuka" Może coś ciekawego się znajdzie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 12:09   #319
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Trzy Korzenie Rozmarywnowy Twist też jest super, ma do tego bardzo ładny zapach

Też czekam z zamówieniem jak już strona będzie "nówka sztuka" Może coś ciekawego się znajdzie?
Dziękuję. Muszę jeszcze raz spróbować umyć włosy mydłem. A jak już będzie oryginalna płukanka Pani Ewy, to musi się udać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 14:03   #320
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Strasznie mnie zaciekawiłyście dziewczyny tymi mydełkami do włosów. Napiszcie proszę jak się sprawują włosy po umyciu takim mydełkiem. Czy nie plączą się, łatwo jest je rozczesać?
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 15:47   #321
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

łatwo rozczesac pod warunkiem, że zrobi się kwaśną płukankę
a ja ostatnio robię inaczej - pierwsze mycie mydłem, a drugie szamponem bez sls, ziołowym - ten szampon swietnie zmywa mydlany osad, a w duecie powiększają objętosc włosow na maksa sam szampon tak nie działał a w parze z mydłem - wow

a co do orzeźwiającego maroko - ma delikatny, miętowo "ziemisty" zapach, ale bardziej czuc miętę, a ta ziemia to przez glinkę jest bardzo delikatne, skóra nie jest ściągnięta ani wysuszona - fajniutkie, chociaz nadal wolę przywrotnik urody bo jest chyba ciut bardziej oczyszczający
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:38   #322
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Dziewcvzyny które mydełko polecacie zamówić aby sprawdzić czy moje włosy polubią mycie mydłem ? czytam i czytam i kazde wydaje sie fajne z tych do włosów
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 18:46   #323
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziewcvzyny które mydełko polecacie zamówić aby sprawdzić czy moje włosy polubią mycie mydłem ? czytam i czytam i kazde wydaje sie fajne z tych do włosów
Trzy korzenie albo Skrzypiące mydełko
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 19:25   #324
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
łatwo rozczesac pod warunkiem, że zrobi się kwaśną płukankę
a ja ostatnio robię inaczej - pierwsze mycie mydłem, a drugie szamponem bez sls, ziołowym - ten szampon swietnie zmywa mydlany osad, a w duecie powiększają objętosc włosow na maksa sam szampon tak nie działał a w parze z mydłem - wow

a co do orzeźwiającego maroko - ma delikatny, miętowo "ziemisty" zapach, ale bardziej czuc miętę, a ta ziemia to przez glinkę jest bardzo delikatne, skóra nie jest ściągnięta ani wysuszona - fajniutkie, chociaz nadal wolę przywrotnik urody bo jest chyba ciut bardziej oczyszczający
Mogłabyś podać nazwę tego szamponu?

To wezmę Przywrotnik, skoro lepiej oczyszcza.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 19:44   #325
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a ja ostatnio robię inaczej - pierwsze mycie mydłem, a drugie szamponem bez sls, ziołowym - ten szampon swietnie zmywa mydlany osad, a w duecie powiększają objętosc włosow na maksa sam szampon tak nie działał a w parze z mydłem - wow
napisz porosze co to za szampon

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Dziewcvzyny które mydełko polecacie zamówić aby sprawdzić czy moje włosy polubią mycie mydłem ? czytam i czytam i kazde wydaje sie fajne z tych do włosów
dla mnie skrzypiace albo pokrzywa
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:28   #326
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

szampon Babci Agafii, z propolisem, KLIK

a z mydeł do włosow to na razie używam zamiennie rozmarynowego twista i krzepkiej pokrzywy i sama nie wiem, które bardziej lubię oba są super, a w kolejce czekają trzy korzenie
i bardzo lubię ich nazwy, jakoś takie swojsko przytulne, nie wiem jak to określić

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2012-03-01 o 20:30
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:56   #327
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez klara1985 Pokaż wiadomość
Strasznie mnie zaciekawiłyście dziewczyny tymi mydełkami do włosów. Napiszcie proszę jak się sprawują włosy po umyciu takim mydełkiem. Czy nie plączą się, łatwo jest je rozczesać?
Jeśli przepłukałabyś włosy po myciu mydłem płukanką octową, to nie powinny się plątać i być nieprzyjemne w dotyku. Na moich włosach mydło bardzo dobrze się sprawuje


Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
i bardzo lubię ich nazwy, jakoś takie swojsko przytulne, nie wiem jak to określić
Też tak uważam Swojsko tak, nazwy ładnie wpadają w ucho
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 07:21   #328
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
szampon Babci Agafii, z propolisem, KLIK

a z mydeł do włosow to na razie używam zamiennie rozmarynowego twista i krzepkiej pokrzywy i sama nie wiem, które bardziej lubię oba są super, a w kolejce czekają trzy korzenie
i bardzo lubię ich nazwy, jakoś takie swojsko przytulne, nie wiem jak to określić
ciekawa stronka tak swoja droga

ja tez lubie nazwy mydelek LF
i pasuja mi wszystkie
a jeszcze powoli zarazam corki i mame i namawiam do naturalnej pielegnacji, mama zna mydla bo kiedys dawniej tak sie mylo wlosy czyli mydlo i octowa plukanka ale teraz mydelka sa przyjazniejsze skorze i octy nie spirytusowe a jablkowe czy ziolowe
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:07   #329
Poli Mana
Raczkowanie
 
Avatar Poli Mana
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Pod stopami piasek a przede mną morskie fale :)
Wiadomości: 258
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

A jak z przydatnością nalewek z LF? Do kiedy mają termin użycia?
__________________
Wystarczy zwracać się do mnie Poli
Poli Mana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-05, 21:19   #330
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Naturalne kosmetyki z Lawendowej Farmy

Cytat:
Napisane przez Poli Mana Pokaż wiadomość
A jak z przydatnością nalewek z LF? Do kiedy mają termin użycia?
6 miesięcy od daty wytworzenia (data wytworzenia jest podana na opakowaniu)
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-03 14:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:21.