Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 21:53   #991
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Pintalabios Pokaż wiadomość
Odpowie ktoś?
Idąc na uzupełnienie rzęs np. do stylistki pracującej na Nl po zalożeniu wcześniej całości w XL czy innej firmie nie ma przeszkód. Wszystko jest zależne od tego jakie miało sie wcześniej założone rzęsy oraz jakie rzesy posiada firma do ktorej chcesz się wybrac.
Codzi mi tutaj np. oto że Nl maja zupełnie inne rzęsy pod względem grubości i podkręcenia niz pare innych firm. Co jest np. ważne jeśli miałas wcześniej założone np. mocno podkręcone. Clarena np. nieposiada w swojej ofercie rzęs mocno podkręconych z tad musiałam nawiązac współpracę z inną firma któa takie posiada. Dodam iz nie żałuję ;-)

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Beataboni Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam taką sprawę.
Otóż uczę się w szkole kosmetycznej i moja Pani od Kosmetologii ma uprawnienia na prowadzenie szkoleń.

Chce nam zrobić szkolenie na przedłużanie rzęs właśnie tylko potrzebujemy zestawów startowych - podstawowych najlepiej do ok. 400zł (do 500 już znalazłyśmy). Myślę, że ok. 10 na pewno. Mogłybyście coś doradzić?

W Internecie niestety nic ciekawego nie znalazłam, wszędzie startery z kursem.
Napisz co miałoby się zawierać w składzie zestawu ,który by was interesował. Postaram sie pomóc jesli bedę miała jakieś konkretne informacje. Najlepiej to jakie produkty wam zaproponowano w cenie 500zł , porównam z swoimi i prześlę wam info. Kontakt do mnie permanent_lashes@tlen.pl
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:31   #992
Pintalabios
Raczkowanie
 
Avatar Pintalabios
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa/Paris
Wiadomości: 36
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. To nie dla mnie rzęski, tylko dla szwagierki przekażę jej, to sie pewnie ucieszy, że znów nie musi wydawać 700zł.
Pintalabios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 06:32   #993
rzeskiolsztyn
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 58
GG do rzeskiolsztyn
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

dzieki tak jak pisałam, te rzesy nei sa do klejone do powieki , faktycznie na zdjeciu troche tak wyglada .Jedną z z wazniejszych zasad jest to aby rzesy byly doklejane w odpowiedniej odleglosci od powieki.
rzeskiolsztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 08:23   #994
beataaga5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie rzęs????????

moze mi ktos napisze jak nalezy pielegnowac takie rzesy dziekuje za odpowiedz
beataaga5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 09:22   #995
Ananas
Raczkowanie
 
Avatar Ananas
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 65
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Misiorekk Pokaż wiadomość
dziewczyny czy któraś z was mogłaby polecić mi jakiś profesjonalny kurs przedłużania rzęs najlpiej w olsztynie lub w okolicach (super jakby cena też była atrakcyjna
ja moge od siebie polecic JB LASHES- chociaz nie sa z Olsztyna to moga dojechac na szkolenie do Twojego miasta. 2 miesiace zastanawialam sie nad roznymi firmmi i ciagle cos wybrzydzalam, ale rozmawialam z trenerka JB przez telefon i podjelam decyzje. moja znajoma wybiera sie teraz do nich na szkolenie

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Beataboni Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny mam taką sprawę.
Otóż uczę się w szkole kosmetycznej i moja Pani od Kosmetologii ma uprawnienia na prowadzenie szkoleń.

Chce nam zrobić szkolenie na przedłużanie rzęs właśnie tylko potrzebujemy zestawów startowych - podstawowych najlepiej do ok. 400zł (do 500 już znalazłyśmy). Myślę, że ok. 10 na pewno. Mogłybyście coś doradzić?

W Internecie niestety nic ciekawego nie znalazłam, wszędzie startery z kursem.
jak bedziesz miala certyfikat (pytanie czy go ta kosmetyczka wystawia?) mozesz na stronie jblashes.pl kupic ich produkty bez koniecznosci skonczenia u nich kursu.

Edytowane przez Ananas
Czas edycji: 2010-04-18 o 11:10
Ananas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:56   #996
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

A czy jak się ma przedłużone rzęsy to można sobie normalnie kremować oczy? Do twarzy używam kremu Garniera Intensywna pielęgrancja bardzo suchej skóry i zostawia taki film na skórze i przy okazji na oczy go nakładam. Ale nie pisze na nim czy jest tłusty. To moge jego używać?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:23   #997
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny ;-)

Czy któraś z was słyszała- wie coś może o przedłużaniu rzęs przy użyciu rzęs zrobionych z włosa zwierząt. Jedna z moich klientek wspomniała że jej znajoma zafundowała sobie z lisa i płaciła ok 1200zł . Jestem ciekawa jaka firma posiada takie rzęsy i czy to faktycznie prawda? Ciekawi mnie tez cena za np. pudełeczko takich rzęs.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 20:03   #998
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez beataaga5 Pokaż wiadomość
moze mi ktos napisze jak nalezy pielegnowac takie rzesy dziekuje za odpowiedz


Ponieważ sama zafundowałam sobie rzęski i jestem bardzo zadowolona, mogę ci co nieco podpowiedzieć.
- na noc nakładam krem na całą twarz i pod oczy również ale przed snem pozbywam się reszty nie wchłoniętego kremu. Podobno tłuste preparaty rozpuszczają klej i mogą rzęski szybciej odpaść.
Na początku było trudno ale teraz już się przyzwyczaiłam i nawet nie pamiętam że mam sztuczne rzęsy.
- poza tym (czasami, bo na co dzień tego nie robię) używam tyszu na bazie wody, zakupiłam go u dziewczyny u której robiłam.
- przemywam je codziennie patyczkami bezwókienkowymi nasączonymi płynem do demakijażu zakupionym również u dziewczyny u której robiłam je.
- nauczyłam się spać tak by ich nie przygniatać. To było najtrudniejsze bo do tej pory spałam na brzuchu.

A na co dzień podkręcam je zalotką z podgrzewaczem i wyglądają rewelacyjnie.
Nie ma przy nich wiele pracy, a efekt jest rewelacyjny
Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 14:55   #999
Sothis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 27
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny wiem ,że trochę nie w temacie ale nie mogłam znaleźć żadnego który by do tego "pytania " pasował
Sama zajmuję się przedłużaniem rzęs ale bardzo chciałabym też sama piękne rzęsiska nosić a jak z praktyki wszystkie wiemy sama sobie raczej nie założę.
Więc pytam nieśmiało (proszę nie krzyczcie )
Jest w Warszawie jakaś chętna dziewczyna na taki uklad by wzajemnie sobie zakładać rzęsy?
pozdrawiam
__________________
Martwy ptak- kilka piór i oddech przerwany...
Sothis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 17:33   #1000
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczęta napaliłam się na te rzęsy może macie namiary na jakąś kosmetyczkę w Toruniu no i aby cena oscylowała wokół 200zł. Pozdrawiam
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 19:53   #1001
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Mam jeszcze jedno pytanie czy oby to przedłużenie rzęs nie jest podobnym zabiegiem jak zakładanie paznokci żelowych nie chodzi tu o materiał oczywiście tylko noszenie takowych sztuczności. Pytam ponieważ paznokcie żelowe u mnie się niesprawdziły poprostu za duża sztuczność czułam je non stop nie wspomnając że korzystanie z ubikacji to makabra, poza tym wytrzymywały mi ok tygodnia , póżniej był odrost mało fajny wizualnie gdzieś tam uszczerbek itp- jednym słowem klapa. Więc moje pytanie co do przedłużonych rzęs czy ma się podobne odczucie sztuczności i czy po dwóch tygodniach gdy część z nich wypadnie jest widoczna różnica między jednym okiem a drugim - myślę o efekcie teatralnym. nie chcę znowu wydać bez sensu kasy a one będą na tydzień. Pzdr
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 20:37   #1002
sarrita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
A czy jak się ma przedłużone rzęsy to można sobie normalnie kremować oczy? Do twarzy używam kremu Garniera Intensywna pielęgrancja bardzo suchej skóry i zostawia taki film na skórze i przy okazji na oczy go nakładam. Ale nie pisze na nim czy jest tłusty. To moge jego używać?
kazdy krem zawiera substancje oleiste - nie musi byc na nim napisane 'tlusty'. tyczy sie to nawet wody termalnej.
wiele kobiet smaruje sie kremami - ja rowniez, ale jesli chca nosic rzesy musza je omijac. musisz zwrocic uwage, zeby kremu nie pakowac do oczu... w innym wypadku bardzo szybko doklejone rzsy Ci wypadna.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ;-)

Czy któraś z was słyszała- wie coś może o przedłużaniu rzęs przy użyciu rzęs zrobionych z włosa zwierząt. Jedna z moich klientek wspomniała że jej znajoma zafundowała sobie z lisa i płaciła ok 1200zł . Jestem ciekawa jaka firma posiada takie rzęsy i czy to faktycznie prawda? Ciekawi mnie tez cena za np. pudełeczko takich rzęs.
fanaberia i bzdura... jesli takie rzesy w ogole istnieja napewno sa syntetyczne w innym przypadku np. po kontakcie z woda czy lzami zachowywalyby sie jak futro. na pewno nie wygladaloby to ladnie i zapewne efekt nie bylby dlugotrwaly.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez KELLLINKA Pokaż wiadomość
Ponieważ sama zafundowałam sobie rzęski i jestem bardzo zadowolona, mogę ci co nieco podpowiedzieć.
- na noc nakładam krem na całą twarz i pod oczy również ale przed snem pozbywam się reszty nie wchłoniętego kremu. Podobno tłuste preparaty rozpuszczają klej i mogą rzęski szybciej odpaść.
Na początku było trudno ale teraz już się przyzwyczaiłam i nawet nie pamiętam że mam sztuczne rzęsy.
- poza tym (czasami, bo na co dzień tego nie robię) używam tyszu na bazie wody, zakupiłam go u dziewczyny u której robiłam.
- przemywam je codziennie patyczkami bezwókienkowymi nasączonymi płynem do demakijażu zakupionym również u dziewczyny u której robiłam je.
- nauczyłam się spać tak by ich nie przygniatać. To było najtrudniejsze bo do tej pory spałam na brzuchu.

A na co dzień podkręcam je zalotką z podgrzewaczem i wyglądają rewelacyjnie.
Nie ma przy nich wiele pracy, a efekt jest rewelacyjny
Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem
nie powinno sie uzywac zadnego tuszu, nawet na bazie wody oraz zalotek... po to stylista dobiera podkrecenie, grubosc i dlugosc aby nie musiec ich dodatkowo 'ruszac'. zapewne gdybys tego nie robila rzesy trzymalyby Ci sie dluzej. ogolna zasada brzmi... im mniej dotykania, ruszania i czorchania doczepionych rzes tym dluzej sie trzymaja i pozostaja piekne.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie czy oby to przedłużenie rzęs nie jest podobnym zabiegiem jak zakładanie paznokci żelowych nie chodzi tu o materiał oczywiście tylko noszenie takowych sztuczności. Pytam ponieważ paznokcie żelowe u mnie się niesprawdziły poprostu za duża sztuczność czułam je non stop nie wspomnając że korzystanie z ubikacji to makabra, poza tym wytrzymywały mi ok tygodnia , póżniej był odrost mało fajny wizualnie gdzieś tam uszczerbek itp- jednym słowem klapa. Więc moje pytanie co do przedłużonych rzęs czy ma się podobne odczucie sztuczności i czy po dwóch tygodniach gdy część z nich wypadnie jest widoczna różnica między jednym okiem a drugim - myślę o efekcie teatralnym. nie chcę znowu wydać bez sensu kasy a one będą na tydzień. Pzdr
niestety, odczucia sa tak idywidualne, ze nie sposob Ci nic poradzic... musisz sama sprobowac i przetestowac czy dobrze czujesz sie w rzesach. sa osoby przewrazliwione, ktore niestety musza zdjac rzesy bo maja niezmienne odczucia chodzenia i spania w makijazu - czuja, ze maja niedomyte oczy... sa tez takie osoby, ktore uwazaja, ze dbanie o rzesy jest zbyt upierdliwe, choc jest zaledwie kilka zasad, ktore szybko wchodza w krew.
moze znajdz styliste, ktore na poczatek zalozy Ci efekt naturalny abys po piersze mniej zaplacila a po drugie przekonala sie czy nie przeszkadza Ci ich noszenie. przy uzupelnieniu - jesli sie zdecydujeszn a noszenie - zawsze mozna dolozyc rzesy do efektu teatralnego.
__________________
It is better to die on your feet then live on your knees

Edytowane przez sarrita
Czas edycji: 2010-04-19 o 20:38
sarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 21:01   #1003
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

I ja po szkoleniu z Clareny i myślałam że bęzie łatwiej. Nie zrobiłam zdjęć efektu niestety. Instruktorce to tak sprawnie szło że nie wiem, ja czasem do jednej rzęsy podchodziłam pare razy a ta od razu. Wam też na początku odstawały troche sztuczne rzęsy od prawdziwej? Tak że nie cała prawdziwa się chciała przykleić do sztucznej końcówka rzęsy troche odstawała. Mam nadzieje że z czasem wszystkiego się wyćwicze i będzie ładniej
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 08:59   #1004
KELLLINKA
Raczkowanie
 
Avatar KELLLINKA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sarrita Pokaż wiadomość




nie powinno sie uzywac zadnego tuszu, nawet na bazie wody oraz zalotek... po to stylista dobiera podkrecenie, grubosc i dlugosc aby nie musiec ich dodatkowo 'ruszac'. zapewne gdybys tego nie robila rzesy trzymalyby Ci sie dluzej. ogolna zasada brzmi... im mniej dotykania, ruszania i czorchania doczepionych rzes tym dluzej sie trzymaja i pozostaja piekne.

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Hmmm... a może jednak nie z wszystkimi trzeba z taką delikatnością się obchodzić?
Owszem, nie wymagają malowania na co dzień, ale czasami je maluje. Są sytuacje kiedy trzeba podkreślić oko na ważniejsze wyjścia. Nigdy bym się nie zdecydowała na założenie gdybym nie mogła ich czasami pomalować. Zmywam je delikatnie patyczkami bezwłókienkowymi i płynem do demakijażu zakupionymi w firmie. Nic złego się z nimi nie dzieje. Moje rzęski są odrobinę dłuższe od moich naturalnych bo takie chciałam. To był mój pierwszy raz i bałam się zaszaleć. Ale dobrze zrobiłam bo super sie z nimi czuję.
Rzęsy które mi założono można malować i zalotkę używać( oczywiście nie mechaniczną). Klej rozpuszcza tłuszcz, wiec co ma do tego zalotka i kosmetyki beztłuszczowe.
Jeśli uważasz że nie należy ich dotykać to znaczy że nie należy myć oczu? To było by straszne, bo na rzęsach chyba też odkładają się różne zanieczyszczenia.:confuse d:
KELLLINKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 14:58   #1005
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

[QUOTE=sarrita;18566846]

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------



niekoniecznie... rzęsy rosną w kilku rzedach, akurat te moga miec cebulki wyzej... na zdjeciu ciezko dojrzec. za to jest kilka kropel kleju na powiece, ale to mozna latwo usunac.

otóz to dlatego zapytałam bo na zdjęciu tak to wyglada troszkę a ze muszą być ok 1mm od skóry się wie , podstawy szkolenia )
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:15   #1006
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedłużanie rzęś !?!?!?

Dziewczyny mam pytanie- 4 tygodnie temu przedłużałam rzęsy, są w rewelacyjnym stanie, pare mi może wypadło. Dalej wyglądają jak "nowe". Umówiłam się z babką na dopełnienie za tydzień a ona chce bym zapłaciła jak za nowe. Nie rozumiem tego kompletnie ponieważ nie ma czego w sumie uzupełniać, specjalnie z lupą prześledziłam braki i może brakuje mi z 20 rzęs, nawet jeśli bedzie to 5 tygodni po założeniu a i uzupełniać nie bedzie czego bo z natury mi wolno rzęsy rosną, uważam na nonsens płacenie 400 zł za 20-30 nowych rzęs. Stylistka powiedziała mi że inaczej "nie da rady"?!
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 15:57   #1007
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez isska25 Pokaż wiadomość
nie wspomnając, że korzystanie z ubikacji to makabra, .......... Pzdr
co to znaczy makabra?????????
ja nosze paznokcie od 6 lat i nie mam problemu z korzystaniem z toalety
Jedyne co mi przyszlo do glowy co mogloby powodowac ryzyko zadrapania pupy to długość jak u Joli Rutowicz.... to wtedy mozna sobie pewnei pupe padrapac niechcacy )))))

przepraszam ze pytam tylko o drobiazg.... ale mnie to zdumialo nieprawdopodobnie

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

niestety, odczucia sa tak idywidualne, ze nie sposob Ci nic poradzic... musisz sama sprobowac i przetestowac czy dobrze czujesz sie w rzesach. sa osoby przewrazliwione, ktore niestety musza zdjac rzesy bo maja niezmienne odczucia chodzenia i spania w makijazu - czuja, ze maja niedomyte oczy... sa tez takie osoby, ktore uwazaja, ze dbanie o rzesy jest zbyt upierdliwe, choc jest zaledwie kilka zasad, ktore szybko wchodza w krew.
[/QUOTE]

oj tak, tak. Trzeba sprobować inaczej nei da sie ocenić. Wlasnie w sobote mialam taka klientke ktora przymierzala sie meisiac , dzwonila i zadawala mi milion pytań... w koncu sie zdeydowala. Zalozywlysmy - ma blade i krotkie rzesy tak, ze założyłam 8, 7 ( byly prawie polowe dłuższe od jej naturalnych...) Efekt w moje ocenie naprawdę ładny i naturalny.

W niedziele rano , a wiec w 24 godz po założeniu pani zadzwoniła ze chce zdjąć bo jak to napisałaś Sarrita "tak to ja wyglądam jak nie zmyje makijażu". Zdjęłyśmy bo nie przekonywały ja argumenty, ze wygląda naprawdę dobrze i żeby sobie dala jeszcze dzień, dwa na przyzwyczajenie się do zupełnie nowego wyglądu

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie- 4 tygodnie temu przedłużałam rzęsy, są w rewelacyjnym stanie, pare mi może wypadło. Dalej wyglądają jak "nowe". Umówiłam się z babką na dopełnienie za tydzień a ona chce bym zapłaciła jak za nowe. Nie rozumiem tego kompletnie ponieważ nie ma czego w sumie uzupełniać, specjalnie z lupą prześledziłam braki i może brakuje mi z 20 rzęs, nawet jeśli bedzie to 5 tygodni po założeniu a i uzupełniać nie bedzie czego bo z natury mi wolno rzęsy rosną, uważam na nonsens płacenie 400 zł za 20-30 nowych rzęs. Stylistka powiedziała mi że inaczej "nie da rady"?!

Bzdura! Wszystko da rade ;-) Moim zdaniem chce Cie naciągnąć
Oczywiście ze ogolna zasada jest taka ze cennik ustala sie do tygodni ubiegajacych od ostatniego uzupełniania ale to ma związek z ubytkiem. bo zwykle jest tak, ze tak ze im więcej czasu upływa tym wiecej ubytków.

Jeśli po 5 tygodniach masz niewiele ubytków to ja policzyłabym adekwatnie do tego. Mam podobną klientkę jak ty, przychodzi co 4 tygodnie z ubytkiem niespełna 50% i tak ja liczę. Ostatnio przyszla po 6 tygodniach juz prawie całkiem obsypana (wypłakała i wytarła ścieraniem łez przez żałobę narodową) i naturalnym było ze ustalilysmy stawkę jak za nowe założenie.

Słowem uważam, że można sie dogadac elastycznie Zrozumialabym sztywny cennik salonu, który prowadzi ewidencje etc.
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 16:00   #1008
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Cytat:
Napisane przez Sothis Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem ,że trochę nie w temacie ale nie mogłam znaleźć żadnego który by do tego "pytania " pasował
Sama zajmuję się przedłużaniem rzęs ale bardzo chciałabym też sama piękne rzęsiska nosić a jak z praktyki wszystkie wiemy sama sobie raczej nie założę.
Więc pytam nieśmiało (proszę nie krzyczcie )
Jest w Warszawie jakaś chętna dziewczyna na taki uklad by wzajemnie sobie zakładać rzęsy?
pozdrawiam
Szkoda,ze nie jestes z Łodzi bo ja szukam wlasnie kogos takiego tutaj.A moze bywasz w Łodzi?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:29   #1009
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Ja przy moich rzęskach mam taka zasade.Im mniej działania przy nich tym lepiej.W ogóle rzecz jasna ich nie maluje,wodą ochlapuję i lekko do tykam ręcznikiem.Kremuje sie pod oczami bo stara jestem wiec musze.Jeśli faktycznie zostanie nadmiar tłustej poświaty to troche podcieram zeby nie przeniosła sie na rzęski.Ot tyle.Trzymam zawsze pełne 4 tygodnie i uzupełniam sobie do pełnego efektu.BOmba.Ale co ja bede zachwalać juz wiele z was sie przekonało ze warto i ze super rozwiązanie.Sciskam
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 12:00   #1010
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: przedłużanie rzęs????????

z tym korzystaniem z toalety jak u mnie był problem z przebijaniem papieru i kupką na tipsach - raz mi się tak zrobiło - żeby nie było - ale się troszkę zraziłam i jakoś nie mam do nich przekonania, nie mówiąc że strasznie niszczą płytkę naturalną. Przed przygodą z żelami nigdy mi się paznokcie nie rozdwajały a teraz to norma.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Mantisa Pokaż wiadomość
co to znaczy makabra?????????
ja nosze paznokcie od 6 lat i nie mam problemu z korzystaniem z toalety
Jedyne co mi przyszlo do glowy co mogloby powodowac ryzyko zadrapania pupy to długość jak u Joli Rutowicz.... to wtedy mozna sobie pewnei pupe padrapac niechcacy )))))

przepraszam ze pytam tylko o drobiazg.... ale mnie to zdumialo nieprawdopodobnie

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

niestety, odczucia sa tak idywidualne, ze nie sposob Ci nic poradzic... musisz sama sprobowac i przetestowac czy dobrze czujesz sie w rzesach. sa osoby przewrazliwione, ktore niestety musza zdjac rzesy bo maja niezmienne odczucia chodzenia i spania w makijazu - czuja, ze maja niedomyte oczy... sa tez takie osoby, ktore uwazaja, ze dbanie o rzesy jest zbyt upierdliwe, choc jest zaledwie kilka zasad, ktore szybko wchodza w krew.
oj tak, tak. Trzeba sprobować inaczej nei da sie ocenić. Wlasnie w sobote mialam taka klientke ktora przymierzala sie meisiac , dzwonila i zadawala mi milion pytań... w koncu sie zdeydowala. Zalozywlysmy - ma blade i krotkie rzesy tak, ze założyłam 8, 7 ( byly prawie polowe dłuższe od jej naturalnych...) Efekt w moje ocenie naprawdę ładny i naturalny.

W niedziele rano , a wiec w 24 godz po założeniu pani zadzwoniła ze chce zdjąć bo jak to napisałaś Sarrita "tak to ja wyglądam jak nie zmyje makijażu". Zdjęłyśmy bo nie przekonywały ja argumenty, ze wygląda naprawdę dobrze i żeby sobie dala jeszcze dzień, dwa na przyzwyczajenie się do zupełnie nowego wyglądu

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------




Bzdura! Wszystko da rade ;-) Moim zdaniem chce Cie naciągnąć
Oczywiście ze ogolna zasada jest taka ze cennik ustala sie do tygodni ubiegajacych od ostatniego uzupełniania ale to ma związek z ubytkiem. bo zwykle jest tak, ze tak ze im więcej czasu upływa tym wiecej ubytków.

Jeśli po 5 tygodniach masz niewiele ubytków to ja policzyłabym adekwatnie do tego. Mam podobną klientkę jak ty, przychodzi co 4 tygodnie z ubytkiem niespełna 50% i tak ja liczę. Ostatnio przyszla po 6 tygodniach juz prawie całkiem obsypana (wypłakała i wytarła ścieraniem łez przez żałobę narodową) i naturalnym było ze ustalilysmy stawkę jak za nowe założenie.

Słowem uważam, że można sie dogadac elastycznie Zrozumialabym sztywny cennik salonu, który prowadzi ewidencje etc.[/QUOTE]
Jeśli chodzi o korzystanie z toalety z tipsami raz mi się zdarzyło przebić papier no i kupka na tipsach - fuu - i od tego czasu się zraziłam i tyle.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Jutro zakładam rzęski. ciekawa jestem efektu, podkreślam że ogólnie mocno się maluję stąd moje pytanie. Czy oko jest bardziej podkreślone sztucznymi rzęsami w porównaniu z mascarą? naturalne rzęsy mam średniej długości dość gęste
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 15:35   #1011
kasia87pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

top up nie zdazylam wrocic z łazienki a moja klientka juz w pelnym make upie,hehe.
kasia87pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 23:55   #1012
fixed
Raczkowanie
 
Avatar fixed
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 150
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

fanaberia i bzdura... jesli takie rzesy w ogole istnieja napewno sa syntetyczne w innym przypadku np. po kontakcie z woda czy lzami zachowywalyby sie jak futro. na pewno nie wygladaloby to ladnie i zapewne efekt nie bylby dlugotrwaly.
A jednak to prawda sa to rzesy z norek tu masz link
http://www.uptomyeyes.ie/?gclid=CMmn...FQhBlAodaXV3Mg
__________________
przepraszam za bledy
fixed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:39   #1013
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

No i fundnęłam sobie fajowe rzesiska , super jestem zadowolona i pewna że będę chciała mieć je dłużej niż 2mc. Jeszcze dziewcznki mam pytanko czy mogę je nosić non stop np przez 8mc bez szkód dla moich naturalnych rzęsek? Kosmetyczka która zakładała mówiła , że niewskazane raczej tak długo nosić i ,że lepiej np założyć na wakacje albo jakąś okazję, no i że takim zabiegiem naturalne słabną itp. Troszkę się boje ,że po całkowitym zdjęciu za powiedzmy te 8mc nie będe miała co tuszować. Ogólnie kosmetyczka pochwaliła moje naturalne rzęsy że gęste i długie nie chce zrobić im krzywdy. Co wy na to?

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Jeszcze jedno. Kosmetyczka powiedziła że dla super efektu powinnam przyjść na korektę po 3-4tyg i wtedy będą supeer. Ogólnie kobietka bardzo fajna cena też -200zł a korekta 120. Też chodzicie na korekte po 3tyg i wkleja wam więcej rzęsek??(dla mnie bomba i bez zagęszczenia póżniej wstawię fotkę)
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:43   #1014
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Mam troche chyba głupie pytanie. Czego mogę używać do odtłuszczenia rzęs jeśli nie mam odtłuszczacza? Tzn babka na szkoleniu odtłuszczała rzęsy preparatem do dezynfekcji skóry a mogę zamiast niego użyć np. spirytusu salicylowego albo czegoś podobnego? Jestem świerzo po szkoleniu więc nie linczujcie
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 13:47   #1015
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Dziewczyny ,o co pytać przed założeniem rzęs aby nie wpaśc w nie fachowe ręce ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 14:14   #1016
isska25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 132
Send a message via Skype™ to isska25
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Polecam gabinet kosmetyczny Euforia w Toruniu jest naprawdę tanio i profesjonalnie a pani kosmetyczka symatyczna kobietka od no i PROFESJONALNIE nie zawsze cena świadczy o jakości usługi przekonałam się kolejny raz. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz na powyższe posty
isska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 19:12   #1017
skitels
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Czesc

Od pół roku noszę rzęsy(nouveau lashes)
Jestem bardzo zadowolona-rzęsy wyglądają naturalnie, dobrze się układają.
Zdecydowałam się na nie z powodu wygody. Jest to super rozwiązanie dla osób które nie lubią lub nie mają czasu się malować.

ps. oto zdjęcie moich oczu
Jeżeli ktoś chce namiar na moją stylistkę(Katowice) to pisać na priv bo tak na forum to chyba była by reklama
skitels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-22, 23:44   #1018
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

gsk
nie wiem co to było za szkolenie, ale tego rodzaju preparatami można zrobić krzywdę klientce. Ja sama bym nie przetarła swojej powieki spirytusem a co dopiero zrobiła coś takiego klientce. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić jak można podrażnić oko. Niestety coraz tańsze szkolenia ciągną za sobą cięcie kosztów na produktach i wymyślanie tego rodzaju zamienników. Nawet na Allegro znajdziesz coś do odtłuszczania. Nie eksperymentuj, bo jak zrobisz krzywdę klientce i spotkacie się w sądzie to możesz się nie wypłacić na odszkodowanie. Tu naprawdę nie ma miejsca na eksperymenty.
Mam jeszcze pytanie do ogółu, co raz częściej spotykam się z opinią, że rzęsy trzeba zdejmować co jakiś czas i założyć od początku. Robiąc szkolenie nic takiego nie miałam przekazywane, mam klientki z kilkuletnim stażem i nigdy nie robiłyśmy przerwy a rzęsy są nadal w super stanie. Ja osobiście nie jestem wstanie znaleźć racjonalnego wytłumaczenia dla takiego działania, no może tylko takie żeby co jakiś czas wyciągnąć kasę za pełne założenie. Ale może jestem w błędzie.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:27   #1019
kachna12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

dziewczyny a czy któraś z was wie może jak zostać instruktorem przedlużania rzęs? będę wdzięczna na odpowiedź
kachna12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 08:31   #1020
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

No ta instruktorka nie powinna być instruktorką. Chyba wszystkie dziewczyny nie były zadowolone bo podeszła pokazała jak przykleja rzęse i poszła do innych osób. Nie powiedziała jak, nie sprawdziła czy od razu robi się dobrze.
Wiadomo że w grupie jest ciężej zwłaszcza że takie szkolenie powinno być indywidualne ale na takie nietstety nie mogę sobie pozwolić. A ta babka sobie gadała z naszą nauczycielką zamiast "kontrolować" jak nam to idzie tylko podeszła ze 2 razy na załóżmy 3 godziny żeby popatrzeć chwile, chyba że się ją zawołało. Nie mówiła co się robi źle, właściwie nic nie wytłumaczyła.
Więc ja nie jestem zadowolona z tego szkolenia (z Clareny).
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.