Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 07:18   #2701
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Chce znowu byc blondynką! Tylko czy mogę? Pomóżcie

ja tez jestem po dekoloryzacji farbowałam swoje karmelowe wlosy na brazy... nie moglam zniesc jasnych odrostow i zdecydowalam sie na dekoloryzacje zaplacilam 120 zł i spedzilam u fryzjera jakies 3 godziny a wlosy mam krotkie bo sciete na boba teraz mam swoj kolor, fryzjerka idealnie dobrala farbe do mojego naturalnego koloru jestem bardzo zadowolona
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:15   #2702
acinlos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez julqa007 Pokaż wiadomość
Hej. Jakiś miesiąc temu pofarbowałam sobie włosy, z mojego naturalnego koloru ciemny blond wyszedł brązowo-rudy. Kolor był okropny, dlatego nastepnego dnia kupiłam krem koloryzujący Loreal Casting do 28 myć. Kolor wyszedł ładny czarno-brązowy, ale minął miesiąc i kolor zmył sie w jakimś stopniu. Obecnie zaczyna zbliżać się do tego okropnego brązowo-rudego. Może któraś z Was miała już podobny problem i mogłaby mi doradzić czy po dekoloryzacji będe miała swoj naturalny kolor albo chociaż zbliżony?? Jestem załamana bo nie chcę mieć rudych włosów.. Co mam zrobić?? Lepsza jest dekoloryzacja u fryzjera?? Czy w mojej sytuacji mogę zrobić to sama??

polecam ci wizyte u fryzjera ale nie byle jakiego problem rudosci jest dosc uciazliwy dlatego ze w 70 % to naturalny kolor wlosow.nawet jak go zamalujesz bardzo ciemnym brazem to i tak po jakims czasie wyjdzie ci ta czerwien,jedyna metoda to dodawanie popielu do koloru ktory chcesz uzyskac jesli chcesz sciagnac kolor tez musi to byc dobrze zrobione nie na mocnych srodkach tylko posrednich np na wodzie 6-9% dlatego ze to proces bedzie delikatny wlosy nie dostana szoku podczas sciagania i sie nie spala jakto czasem bywa u niektorych fryzjerow,a co najwazniejsze bedzie kontrolowal proces sciagniecia,a nie nagle sie obudzi z reka w nocniku a ty bedziesz bez wlosow widzialem i takie przypadki kobiety przychodzily z polowa wlosow.
acinlos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 10:39   #2703
irminek88
Raczkowanie
 
Avatar irminek88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
GG do irminek88
Dot.: Chce znowu byc blondynką! Tylko czy mogę? Pomóżcie

Cytat:
Napisane przez Iza8 Pokaż wiadomość
irminek dziękuję za komplement ja byłam bardzo niecierpliwa i już po miesiącu pobiegłam robić te pasemka, chociaż fryzjerka poleciła mi odczekać przynajmiej dwa.
A żeby kolor bardzo się zmył to nie zauważyłam, ale podkreślam że miałam położoną profesjonalną farbę w bardzo dobrym salonie wiec to chyba nie było bez znaczenia
no wlasnie ja tez bylam w takim salonie.. ale na szczescie ten moj kolor teraz sie troche zmywa.. staje sie bardziej rowny i jasniejszy.. co prawda preferuje chlodne odcienie, ale musze sie jeszzce troche cieplic do konca pazdziernika.. albo dluzej..wtedy zrobie wiecej chlodnych pasemek..
__________________

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak - wiecznie - aż do końca...



55->54->53->52->51 ..50?
irminek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 21:50   #2704
cpaulinka
Przyczajenie
 
Avatar cpaulinka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Z czarnego na blond

Mi w salonie fryzjerskim powiedziano że czarnych włosów nie da sie rozjaśnić do blondu chyba że chce mieć siano na głowie. Pani fryzjerka powiedziała, że jeżeli mimo to zdecyduje się, będę musiała rozjaśniać włosy conajmniej dwukrotnie w odstępach dwutygodniowych. Przeraża mnie to że po pierwszej dekoloryzacji będę miała na głowie kolor marchewki. Jak mam wyjść z czymś takim na głowie do ludzi!!!Farbuje włosy na czarno już od 4 lat (moje naturalne to ciemny brąz), chce się pozbyć tego koloru ale nie za cenę wypadania włosów i wstrętnej marchewy na włosach. Jeżeli znacie jakiś lagodniejszy sposób to prosze o pomoc, jeżeli nie to będę walczyć razem z rozjaśniaczem w zaciszu domu. Nie jestem cierpliwa
cpaulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 09:33   #2705
WelcomeToMiami
Raczkowanie
 
Avatar WelcomeToMiami
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Miami
Wiadomości: 55
Dot.: Jak zejść z ciemnych włosów?Prosze o ratunek.....

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Mi tez, ale moze to nie bylo dekoloryzacja z prawdziwego zdarzenia (choc na pudelku Joanny bylo napisane, ze to dekoloryzator ) wydaje mi sie jednak, ze byl dosc delikatny, a wlosy ucierpialy mniej niz przy farbowaniu na braz zwykla farba Garniera ..
ee ja dekoloryzcaję miałam u fryzjera przeprowadzana ;]]]] w domu bym sie nie odwazyła
__________________
Welcome to Miami , bienvenido a Miami
WelcomeToMiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 09:44   #2706
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Z czarnego na blond

Cytat:
Napisane przez cpaulinka Pokaż wiadomość
Mi w salonie fryzjerskim powiedziano że czarnych włosów nie da sie rozjaśnić do blondu chyba że chce mieć siano na głowie. Pani fryzjerka powiedziała, że jeżeli mimo to zdecyduje się, będę musiała rozjaśniać włosy conajmniej dwukrotnie w odstępach dwutygodniowych. Przeraża mnie to że po pierwszej dekoloryzacji będę miała na głowie kolor marchewki. Jak mam wyjść z czymś takim na głowie do ludzi!!!Farbuje włosy na czarno już od 4 lat (moje naturalne to ciemny brąz), chce się pozbyć tego koloru ale nie za cenę wypadania włosów i wstrętnej marchewy na włosach. Jeżeli znacie jakiś lagodniejszy sposób to prosze o pomoc, jeżeli nie to będę walczyć razem z rozjaśniaczem w zaciszu domu. Nie jestem cierpliwa
pasemka bdz balejaz a na to farba rozjasniajaca,ja tak robilam i juz jestem od pary tygodni blond
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 10:59   #2707
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Z czarnego na blond

Ja przechodziłam z czarnego na blond w następujący sposób zapuściłam odrosty do połowy głowy a może nawet za ucho trochę sprałam kolor-częste a nawet bardzo częste mycie i poszłam do fryzjerki i zrobiła mi pasemka na odrostach piękne a na tych resztkach już brązowych wyszły mi rude pasemka, fryzjerka powiedziała mi żebym przyszła za dwa miesiące pod koniec wakacji rozjaśnią mi się od słońca i jeszcze raz zrobi pasemka i później za dwa miesiące trzeci raz do tego ładnie się podetnie i tak wciągu półkroku miałam mieć piękne włoski ale ja drugi raz nie poszłam tylko pofarbowałam się na czarno. Później jak poszłam za kilka miechów z tą czarna farbą na głowie to powiedziała że tego nawet nie ruszy chyba ze chcem mieć trzy włosy na krzyż i siano.Czasami żałuje czasami nie ale wiem że lepiej być cierpliwym niż mieć wszystko na teraz.I wiem ze na moim naturalnym kolorku wychodzi piękna patynka więc może kiedyś się skusze.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 19:50   #2708
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witajcie Wizażanki

Również miałam wykonaną dekoloryzację i jestem bardzo zadowolona. Po tym co się naczytałam bardzo się bałam, jednak po dokładnej rozmowie i sprawdzeniu wiedzy fryzjerki zdecydowałam się. Fryzjerka użyła dekoloryzatora w żelu Renee Blanche - z czystym sumieniem mogę polecić, produkt niezwykle delikatny, nie działał kompletnie na odrosty oraz na pasemka wykonane rozjaśniaczem, po użyciu go miałam wrażenie, że włosy są jakby lżejsze, mniej obciążone, miększe. Z czerni zeszłam bo blizej nieokreślonego jasnego brązu na końcach, do jaśniejszego ciemnego blondu, żółci na górze, na co miałam nałożoną farbę firmy Artego w jasnym miedzianym kolorze. Kolor chwycił bardzo ładnie, wyszedł efekt balejażu, końcówki jednak ciemniejsze, całośc jednak jak dla mnie rewelacja, duża odmiana po ponad roku czerni Za całą tą przyjemność czyli dekoloryzacja + farbowanie + strzyżenie zapłaciłam 150 zł, czyli cena całkiem przystępna

Rada dla dziewczyn dekoloryzujących włosy - nie dajcie sobie wmówić, że rozjaśniacz jest tym samym co dekoloryzator, profesjonalny dekoloryzator (nie drogeryjne pseudo dekoloryzatory) wypłukuje farbę z włosa, przez co jest mniej inwazyjny od rozjaśniacza, który wypala pigment.

Pozdrawiam
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:43   #2709
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Byłam dziś u fryzjerki i pokazałam jej moje stare zdjęcia (miałam kolor coś podobny do takiego co ma Żmuda-Trzebiatowska) i że właśnie znów chciałabym, mieć taki kolor włosów, a obecnie mam coś w stylu ciemnego brązu, tylko w bardziej ciepłym odcieniu. Powiedziała, że może zrobić mi dekoloryzację + kolor lub jakiś inny zabieg (nie pamiętam już nazwy, ale coś o jakimś zapienieniu wspominała, czy czymś takim) + pasemka. Wolałabym chyba dekoloryzację, ale boję się że mi zniszczy włosy (które i tak przeżywaja katusze przez używanie suszarki i prostownicy). Co radzicie? Czy po dekoloryzacji bardzo wam się zniszczyły włosy? Czy wyszedł wam potem taki kolor jak chciałyście? Czy potem kolor szybko się wypłukuje?

ktos odpowie na moje poprzednie pytania? Niedługo wizyta u fryzjera :/

Pisałam o tym w podforum Fryzury i styling ale nie doczekałam się odzewu, a potrzebuję odpowiedzi na kilka pytań. Byłam wczoraj u fryzjerki i pokazałam jej moje stare zdjęcia (miałam kolor coś podobny do takiego co ma Żmuda-Trzebiatowska) i że właśnie znów chciałabym mieć taki kolor włosów, a obecnie mam coś w stylu ciemnego brązu, tylko w bardziej ciepłym odcieniu. Powiedziała, że może zrobić mi dekoloryzację + kolor lub jakiś inny zabieg (nie pamiętam już nazwy, ale coś o jakimś zapienieniu wspominała, czy czymś takim) + pasemka. Wolałabym chyba dekoloryzację, ale boję się że mi zniszczy włosy (które i tak przeżywaja katusze przez używanie suszarki i prostownicy).
1. Co radzicie?
2. Czy po dekoloryzacji bardzo wam się zniszczyły włosy?
3. Czy wyszedł wam potem taki kolor jak chciałyście?
4. Czy potem kolor szybko się wypłukuje?
5. Czy na odrostach wyszedł wam jaśniejszy kolor?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-10-19 o 17:12
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 15:05   #2710
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez khrrr Pokaż wiadomość
Byłam dziś u fryzjerki i pokazałam jej moje stare zdjęcia (miałam kolor coś podobny do takiego co ma Żmuda-Trzebiatowska) i że właśnie znów chciałabym, mieć taki kolor włosów, a obecnie mam coś w stylu ciemnego brązu, tylko w bardziej ciepłym odcieniu. Powiedziała, że może zrobić mi dekoloryzację + kolor lub jakiś inny zabieg (nie pamiętam już nazwy, ale coś o jakimś zapienieniu wspominała, czy czymś takim) + pasemka. Wolałabym chyba dekoloryzację, ale boję się że mi zniszczy włosy (które i tak przeżywaja katusze przez używanie suszarki i prostownicy). Co radzicie? Czy po dekoloryzacji bardzo wam się zniszczyły włosy? Czy wyszedł wam potem taki kolor jak chciałyście? Czy potem kolor szybko się wypłukuje?
ja schodzilam z czanego balejazem i farbami rozjasniajacymi.potem fryzjerka powiedziala mi ze byl to blad i bylo sie zxdecydowac na dekoloryzacje ,bo wlosy tak czy tak w srednim stanie ,a przy dekoloryzacji jest to chociaz jednorazowe - dlatego wg tego co uslyszalam,lepsza dekoloryzacja
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 18:28   #2711
MalvinkaxD
Raczkowanie
 
Avatar MalvinkaxD
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 73
Dot.: Muszę podjąć decyzję. Szukam rady

To może ja postaram się pomóc

1. Myślę, że mogłabyś się poddać lekkiej dekoloryzacji, powinien wyjść Ci kolor który byś chciała. Schodzenia pasemkami raczej nie polecam, rozjaśniacz bardziej wyniszcza - bo z pewnością użyje go fryzjer do pasemek, niż dekoloryzator. Może najpierw daj odpocząć trochę włosom od suszarki itp., z pewnością wyjdzie im to na dobre

2. Nie zauważyłam zniszczenia włosów, co prawda mam dość mocne włosy,a fryzjerka użyła delikatnego dekoloryzatora. Myślę, że w większości przypadków bardzo mocnego zniszczenia włosów po dekoloryzacji powodem jest użycie nieodpowiedniego środka do dekoloryzacji.

3. Tak wyszedł taki kolor, jednak końcówki są lekko ciemniejsze.

4. W moim przypadku nie - dobra farba, odpowiednia pielęgnacja włosów po zabiegu, kosmetyki do włosów farbowanych robią swoje.

5. Naprawdę trzeba się przypatrzeć, żeby zobaczyć, że mój odrost jest minimalnie jaśniejszy ( a to dlatego, że farbowałam na czerń, mój naturalny kolor to taki mysi blond)

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
Powodzenia, i pochwal się co postanowiłaś.
__________________
' I got the poison, I got the remedy... '

' I fell in love, in love with you suddenly
There’s no place else I could be, but here in your arms...' P.
MalvinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 19:42   #2712
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Muszę podjąć decyzję. Szukam rady

dzięki wielkie!
Jak podejmę decyzję to napiszę o moich zamiarach

Każda rada mi napewno się przyda . Także czekam na więcej
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 21:15   #2713
Gwiazdka90
Przyczajenie
 
Avatar Gwiazdka90
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam mam pytanie bo mam ciemny kolor wlosow prawie czarny... i chcialabym zrobic sobie pasemka blond czy to jest mozliwe za pierwszym razem ?? Prosze o odp
Gwiazdka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 22:51   #2714
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Gwiazdka90 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie bo mam ciemny kolor wlosow prawie czarny... i chcialabym zrobic sobie pasemka blond czy to jest mozliwe za pierwszym razem ?? Prosze o odp
wszystko o dekoloryzacji i odpowiedz na Twoje pytanie jest w tym watku...moze troszke poczytaj?
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 23:05   #2715
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Muszę podjąć decyzję. Szukam rady

Cytat:
Napisane przez khrrr Pokaż wiadomość
dzięki wielkie!
Jak podejmę decyzję to napiszę o moich zamiarach

Każda rada mi napewno się przyda . Także czekam na więcej
a moze jednak zaprosze Cie do watku o dekoloryzacji?
tam sa opisane rozne sytuacje i rady zwiazane z dekoloryzacja...
bo pytania ktore zadalas zwiazane sa wlasnie z nia
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-20, 21:26   #2716
CryBebe
Raczkowanie
 
Avatar CryBebe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 434
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

czy ktoś wie gdzie kupie ten dekoloryzator elgon ale ten po 75 ml bo na stronie elgona sa tylko te po 30
CryBebe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:55   #2717
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Z ciemnych do ukochanego blondu

Witam Wizażanki i zwracam się z pytankiem
Obecnie moje włosy ufarbowane są farbą L'oreal Casting Ciemny brąz. Kolor na początku był czarny , obecnie przyjął zapewnianą przez producenta barwę i powoli jaśnieje.
Jednak ja miałam wiecznie jasne włosy i chciałabym znów do nich wrócić-> wiem że jednym z wyjść jest dekoloryzacja lub blond balayage ale wpadłam na inny pomysł.
Wiadomo że brązy się spłukują,
Czy uda mi się dojść do blondu gdy na przykryciu odrostów (co 2 miesiące) będe stosowała coraz jaśniejsze farby czyli ciemny brąz- >jasny brąz/brąz -> orzech ciemny - >średni blond -> blond
Czy taka "operacja" jest w ogóle możliwa???Czy ciemne włosy da się w ten sposób rozjaśnić???
Czy może:
ciemny brąz -> rudy -> blond
lub
ciemny brąz-> karmel/cynamon -> blond

Bardzo proszę o odpowiedzi
Pozdrawiam Cieplutko
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:47   #2718
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki i zwracam się z pytankiem
Obecnie moje włosy ufarbowane są farbą L'oreal Casting Ciemny brąz. Kolor na początku był czarny , obecnie przyjął zapewnianą przez producenta barwę i powoli jaśnieje.
Jednak ja miałam wiecznie jasne włosy i chciałabym znów do nich wrócić-> wiem że jednym z wyjść jest dekoloryzacja lub blond balayage ale wpadłam na inny pomysł.
Wiadomo że brązy się spłukują,
Czy uda mi się dojść do blondu gdy na przykryciu odrostów (co 2 miesiące) będe stosowała coraz jaśniejsze farby czyli ciemny brąz- >jasny brąz/brąz -> orzech ciemny - >średni blond -> blond
Czy taka "operacja" jest w ogóle możliwa???Czy ciemne włosy da się w ten sposób rozjaśnić???
Czy może:
ciemny brąz -> rudy -> blond
lub
ciemny brąz-> karmel/cynamon -> blond

Bardzo proszę o odpowiedzi
Pozdrawiam Cieplutko
w praktyce nie wyjdzie tak jak piszesz

Casting to farba teoretycznie poltrwala, ale u wielu osob nie zbywa sie.

do ladnego blondu tym sposobem nie zejdziesz, mowie to z pelna swiadomoscia.

etap czerwieni/rudosci jest nie do przeskoczenia bez rozjasniania.

bedziesz sie tak bawic w farbowanie odrostow miesiacami, lepiej rozjasnic i stopniowo wracac do naturalnego koloru lub zblizonego

ja bym Ci proponowala konsultacje u dobrego fryzjera, niech obejrzy wlosy.

dekoloryzacja wszedzie strasza, uwazam, ze w wielu opiniach na jej temat jest sporo przesady: wszystko zalezy od stanu wlosow, wyjsciowego efektu, uzytego srodka, czasu dzialania, pielegnacji po itd

nie masz czarnych wlosow wiec nie powinno byc tak zle
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 23:07   #2719
xScarlettx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
wielkie farbowanie B-)

witam.
myślicie, że zejście z prawie czarnych włosów do koloru poniżej jest możliwe.. po jednej wizycie u fryzjera? :- D przy okazji bylabym wdzieczna za zarekomendowanie mi dobrego, krakowskiego salonu.

hop:
http://images.askmen.com/galleries/m...-picture-2.jpg
xScarlettx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 15:17   #2720
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
ja po jednej wizycie zeszłam do mniej więcej takiego koloru.. tylko że z czarnymi pasemkami bo mi nie chciała zrobić całych żeby mi nie zniszczyć..

acha i jeszcze dodam że kilka cZerwonych pasemek mi wyszło..
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-23 o 20:10 Powód: post pod postem
agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:47   #2721
xScarlettx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: wielkie farbowanie B-)

pocieszające tylko martwią mnie te czerwienie.. ale to chyba tak przejściowo?
xScarlettx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 11:34   #2722
kasiuuullllka
Raczkowanie
 
Avatar kasiuuullllka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 46
Dot.: Z czarnego na blond

Witam was piszecie ze farby palette bardzo szybko sie zmywają ja przez rok robiłam sobie czarna i już po miesiącu miałam swoj kolor prawie naturalny średni brąz. Zaznaczam ze robiłam farbę trwałą ale może na każde włosy działają inaczej... Raz zrobiłam inna firma już nie pamiętam dokładnie jaką ale farba mi sie trzymała bardzo długu i później mi sie blond spodobał ciężko było mi dojść do niego jak mi sie już czarny znudził, a robiłam pasemkami balejażami itd bardzo powolutku i bardzo długo... Pozdrawiam
kasiuuullllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:01   #2723
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Też mam podobny problem, na razie spłukuję przeciwłupiezowym (dzisiaj Nizoral przetestuję..) a później chyba zrobię jasne pasemka na całość, boję się tej dekoloryzacji, miałam kiedyś 6 lat temu i skutki były opłakane A baleyage robiłam kiedyś z dnia na dzień i było lepiej, ehh czy zawsze tak musimy kombinować bez sensu
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:18   #2724
ula414
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 236
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

a nie lepiej rozjaśnic sobie włoski.A potem pofarbować na swój naturalny kolor(zbliżony)Albo idz do fryzjera oni mają mocniejsze farby,pewnie coś by ci dobrali
ula414 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 10:54   #2725
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez ula414 Pokaż wiadomość
a nie lepiej rozjaśnic sobie włoski.A potem pofarbować na swój naturalny kolor(zbliżony)Albo idz do fryzjera oni mają mocniejsze farby,pewnie coś by ci dobrali
Nie wiem do kogo skierowany ten post, jesli o mnie chodzi to wszystkie wpadki kolorystyczne zaliczam u fryzjerów właśnie
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:19   #2726
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Dziękuje za odpowiedzi!
Chce je rozjsaśnić tak aby były jak najmniej zniszczone, w oko wpadł mi miodowy blond ( z rudym refleksem)
Czy taki uda mi się uzyskać???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ef-orig.jpg (30,3 KB, 52 załadowań)
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:23   #2727
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi!
Chce je rozjsaśnić tak aby były jak najmniej zniszczone, w oko wpadł mi miodowy blond ( z rudym refleksem)
Czy taki uda mi się uzyskać???
farba nie zmywa farby, bedziesz musiala najpierw je rozjasnic a potem zafarbowac.

btw: wydaje mi się, ze ten odcien wyjdzie zwyczajnie marchewkowy i z blondem bedzie mial raczej niewiele wspolnego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:34   #2728
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
farba nie zmywa farby, bedziesz musiala najpierw je rozjasnic a potem zafarbowac.

btw: wydaje mi się, ze ten odcien wyjdzie zwyczajnie marchewkowy i z blondem bedzie mial raczej niewiele wspolnego
Nie chodzi mi o zmycie ale o pokrycie
Czyli nie ma innej opcji niż użycie rozjaśniacza??
A jeśli nałożyłabym na moje włosy słoneczny blond?
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-26, 18:48   #2729
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o zmycie ale o pokrycie
Czyli nie ma innej opcji niż użycie rozjaśniacza??
A jeśli nałożyłabym na moje włosy słoneczny blond?
pokryc ciemniejsza farbe jasniejsza

to sie nie da

pisalam: farba nie zmywa farby, chyba, ze mowimy o tzw. farbach rozjasniajacych, sa to najczesciej bardzo bardzo jasne blondy, zawieraja rozjasniacz, wiec sa teoretycznie w stanie rozjasnic ciemne farbowane wlosy.

co wyjdzie z takich eksperymentow, nie wiemy na 100%

moga wyjsc jasniejsze, moga pozostac takie same albo przybrac obrzydliwa barwe, w dodatku niejednolita.

powierzenie sie doswiadczonemu fryzjerowi jest mniej ryzykowne niz samodzielne eksperymenty
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 15:25   #2730
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Z ciemnych do ukochanego blondu

nigdy ciemniejszej farby nie pokryjesz jasniejsza.. te kombinacje co wymysliłas nie wyjda w praktyce.. musisz poczkeac az ci sie farba zmyje do takiego wyblakłego i najwyżej wtedy, albo rozjaśniacz( strasznie niszczy to włosy ) albo dekoloryzacja.. chyba że jeszcze przez pasemka
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.