Objawy ciąży - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 15:31   #1
gonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20

Objawy ciąży


Słuchajcie dziewczyny,
jakie są objawy ciąży w pierwszych np 4 dniach....?? Pewnie każda inaczej co nie? Slyszałam że wymioty, omdlenia, ale czy np delikatne plamienie może też być?? albo wzdęty brzuch?Czy raczej twardy? czy mięki?
Dzięki z gory
gonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 15:35   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Objawy ciąży

Cytat:
Napisane przez gonek Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny,
jakie są objawy ciąży w pierwszych np 4 dniach....?? Pewnie każda inaczej co nie? Slyszałam że wymioty, omdlenia, ale czy np delikatne plamienie może też być?? albo wzdęty brzuch?Czy raczej twardy? czy mięki?
Dzięki z gory
w pierwszy 4 dniach, czyli jakos tydzien po stosunku to żadnych ubjawów nie ma...
jedyne, co to może być plamienie implantacyjne.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 16:08   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Objawy ciąży

4 dniowa ciaza ?ciekawe.

zrob test w dniu spodziewanego okresu i tylko co mozesz zrobic w tej kwestii.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:14   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Objawy ciąży

W czarodziejskiej szklanej kuli można zobaczyć taką czterodniówkę. Nigdzie więcej... O rany.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:20   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Objawy ciąży

w 4 dniu od stosunku to niekiedy pan plemnik dopiero panią jajo spotyka...
a jak już są po spotkaniu, to jest tego pewnie jakieś 256 komórek nieświadomie sunących do macicy.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:39   #6
gonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 20
Dot.: Objawy ciąży

właśnie chodzi o to że komorka zyje 24 godziny, plemnik nawet 5 dni spoko...ale sęk w tym ze do konca nigdy nie wiadomo... czy zaplodnienie mialo miejsce czy nie... :/ 18 dzien cyklu to tak wg moich obliczen dzien nieplodny...
gonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:50   #7
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: Objawy ciąży

W 4 dniu nic nie poczujesz, wiem to, a jak szukasz czegoś, po pozwolę sobie na wklejenie forum tylko o ciąży www.forum.e-mama.pl
te obiawy, które opisałaś występują około 2go miesiąca.
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 20:52   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Objawy ciąży

Proponuję udać się do tego wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64000

Uprzedzam, że nie musisz być w błogosławionym stanie, aby móc tam zajrzeć.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:12   #9
martyska45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Objawy ciąży

prosze o pomoc jak mozecie to odpisujcie mi na wiadomosci prywatne lub na emaila malinka5@poczta.onet.pl co mi moze byc?? mam pytanie. czy to ciaza? poniewaz napuchlo mi pod brzuchem...i jak przechylam sie np, w lewą to i to sie przechyla....okres mialam dostac 29 listopaada a dostalam 3 grudnia. i trwal 3 dni. a teraz juz normalnie dostaje.strasznie bola mnie piersi nie cale tylko na dole i na okolo widac ze mi urosly sa jedrniejsze.mam duzy apetyt.. do tego dostalam w tym miesiacu okres normalnie 29 grudnia i skocnczyl mi sie 2 stycznia . jakis 1 cm pod pepkiem mam taka jasno brazowa kreske i prowadzi ona do lona,.. pomocy. czy to ciaza?? czy pojawienie sie tej kreski moze miec inny powod czy tylko ciaza??
aha i na piersiach widac zyly
dzis mialam jakis brazowy sluz.. ale nic mnie nie piecze ani nic...dodam ze kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia pomocy prosze odpiszcie..i do tego np jak wstaje rano to mam mniejszy brzuch. a z dniem sie powieksza.. i jest twardszy.. i dodam ze moj oikres zawsze trwał tydzien. i dostawalam zawsze pod koniec miesiaca mierzylam, wczoraj temperature w pochwie i mialam 37,5.:c mok:
martyska45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:17   #10
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Objawy ciąży

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262447 Tu jest temat na takie pytania

Kiedy kochaliście się bez zabezpieczenia?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 18:14   #11
martyska45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: Objawy ciąży

kochalismy sie jakis czas temu zreszta caly czas ei kochamy bez zabezpieczenia
martyska45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 21:56   #12
madaK
Rozeznanie
 
Avatar madaK
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 804
Dot.: Objawy ciąży

Cytat:
Napisane przez martyska45 Pokaż wiadomość
prosze o pomoc jak mozecie to odpisujcie mi na wiadomosci prywatne lub na emaila malinka5@poczta.onet.pl co mi moze byc?? mam pytanie. czy to ciaza? poniewaz napuchlo mi pod brzuchem...i jak przechylam sie np, w lewą to i to sie przechyla....okres mialam dostac 29 listopaada a dostalam 3 grudnia. i trwal 3 dni. a teraz juz normalnie dostaje.strasznie bola mnie piersi nie cale tylko na dole i na okolo widac ze mi urosly sa jedrniejsze.mam duzy apetyt.. do tego dostalam w tym miesiacu okres normalnie 29 grudnia i skocnczyl mi sie 2 stycznia . jakis 1 cm pod pepkiem mam taka jasno brazowa kreske i prowadzi ona do lona,.. pomocy. czy to ciaza?? czy pojawienie sie tej kreski moze miec inny powod czy tylko ciaza??
aha i na piersiach widac zyly
dzis mialam jakis brazowy sluz.. ale nic mnie nie piecze ani nic...dodam ze kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia pomocy prosze odpiszcie..i do tego np jak wstaje rano to mam mniejszy brzuch. a z dniem sie powieksza.. i jest twardszy.. i dodam ze moj oikres zawsze trwał tydzien. i dostawalam zawsze pod koniec miesiaca mierzylam, wczoraj temperature w pochwie i mialam 37,5.:c mok:
po pierwsze zrób test lub idz do lekarza.a po drugie jest cały watek-czy moge byc w ciazy.
madaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 09:25   #13
Paraboliczna
Raczkowanie
 
Avatar Paraboliczna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 373
Dot.: Objawy ciąży

Cytat:
Napisane przez martyska45 Pokaż wiadomość
kochalismy sie jakis czas temu zreszta caly czas ei kochamy bez zabezpieczenia
A Ty chcesz w tej ciąży być?
Bo z tego wynika, kiedy piszesz, że się cały czas kochacie bez zabezpieczenia.
Zrób test ciążowy i będziesz wiedziała.
__________________
Round here we talk just like lions
But we sacrifice like lambs
Paraboliczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 09:51   #14
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Objawy ciąży

Ja stawiam, że to prowokacja przeglądając wszystkie posty autorki.

Jeżeli zaś chodzi o poradę, będzie bez maila: idź do lekarza.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 17:30   #15
missisipi42
Przyczajenie
 
Avatar missisipi42
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Dot.: Objawy ciąży

dziewczyny juz tak nie gadajcie, ze nie mozna czuc, ze sie jest w ciazy nawet paredniowej. Ja w pierwszej ciazy, po paru dniach milam mdlosci, napuchniety brzuch , tak moj organizm reaguje na zaplodnienie. Teraz jestem w dwutygodnioej i bylo idendycznie, poprostu czulam po 2 dniach. Tak miala moja mama i siostra, wiedzialy po 2 dniach, ze zachodza w ciaze, kazda kobieta jest inna.
missisipi42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 23:02   #16
Ewa1603
Raczkowanie
 
Avatar Ewa1603
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 173
GG do Ewa1603
Dot.: Objawy ciąży

Po 4 dniach nie ma żadnych objawów ciąży!jeśli już się jakieś objawy pojawiają to najwcześniej w kilka tygodni po zajściu w ciąże.Po 4 dniach to nawet test,ani ginekolog nie stwierdzi ciąży.Jeśli są obawy to tak czy siak trzeba odczekać i jeśli miesiączka się nie pojawi to kupić test lub też bezpośrednio udać się do ginekologa. Pozdrawiam
Ewa1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:35   #17
xVoguex
Przyczajenie
 
Avatar xVoguex
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Objawy ciąży

Cytat:
Napisane przez martyska45 Pokaż wiadomość
prosze o pomoc jak mozecie to odpisujcie mi na wiadomosci prywatne lub na emaila malinka5@poczta.onet.pl co mi moze byc?? mam pytanie. czy to ciaza? poniewaz napuchlo mi pod brzuchem...i jak przechylam sie np, w lewą to i to sie przechyla....okres mialam dostac 29 listopaada a dostalam 3 grudnia. i trwal 3 dni. a teraz juz normalnie dostaje.strasznie bola mnie piersi nie cale tylko na dole i na okolo widac ze mi urosly sa jedrniejsze.mam duzy apetyt.. do tego dostalam w tym miesiacu okres normalnie 29 grudnia i skocnczyl mi sie 2 stycznia . jakis 1 cm pod pepkiem mam taka jasno brazowa kreske i prowadzi ona do lona,.. pomocy. czy to ciaza?? czy pojawienie sie tej kreski moze miec inny powod czy tylko ciaza??
aha i na piersiach widac zyly
dzis mialam jakis brazowy sluz.. ale nic mnie nie piecze ani nic...dodam ze kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia pomocy prosze odpiszcie..i do tego np jak wstaje rano to mam mniejszy brzuch. a z dniem sie powieksza.. i jest twardszy.. i dodam ze moj oikres zawsze trwał tydzien. i dostawalam zawsze pod koniec miesiaca mierzylam, wczoraj temperature w pochwie i mialam 37,5.:c mok:
Skoro współżyjesz bez zabezpieczenia to oczywiście możesz być w ciąży.Proponuję wykonanie testu ciążowego , a w przypadku wyniku pozytywnego wizyte u lekarza.Tylko tyle możemy Ci pomóc, przecież przez internet nie stwierdzimy czy jesteś w ciąży. Powodzenia! ;*
xVoguex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.