Promocja w Sephorze - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-19, 22:03   #2311
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ooo nie sadziłam, że tak może być. A jakich używasz podkładów? żółtych, czystych beży czy lekko różowych? Czy pszczoły lekko nie ochładzają cery?


hmm pani powiedziała że nowe 03 robią świnkę??? to juz sama nie wiem...

nie nie,powiedziala ,ze pszczoly robia swinie ;D i,ze jak lubie w normalnej wersjji 03 to nie warto kupowac pszczolek hmmm ale to u Ciebie sa te pszczoly w 3 odcieniach?? u mnie sa tylko w jednym...


btw miala ktoras??

http://www.luxlux.pl/artykul/16641/p...cy_puder_skeen
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2010-11-19 o 22:06
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 22:20   #2312
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocja w Sephorze

uff... to ok, bo juz się wystraszyłam, że te nowe 03 świnkowe są...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-19, 23:23   #2313
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny napiszcie co jest ciekawego w tym katalogu? To jest katalog z giftami?? Jakimi??
Jestem bardzo zadowolona z pszczół a cerę mam raczej opaloną ( heh fakt faktem- samoopalaczem z diora, bo nie opalam twarzy "naturalnie") używam podkładów w beżu- ale w odcieniu lekko żółtym ( idole ultra 03 lub 04, teint miracle 03 lub 04, DW ultra 3.0, chanel 40 - w zalezności od stopnia opalenia ciała heh ) i pszczoły nie robią ze mnie świnki... no ale jak kto woli
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 09:44   #2314
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
szczesciara ;D Ja jeszcze takiej w S nie mam ale zaczynam sie powoli przerzucac tylko na S wiec moze juz niedlugo taka sie znajdzie;D hehe
no właśnie ciężko jest kupować tylko u jednej ja będę starała się chodzić w piątki o tej samej porze jak coś, bo mnie bardzo dobrze obsłużyła a to się rzadko zdarza. no ale zimno na dworze, to adidasy zdjęłam z nóg, może to coś zmienia w Sephorze

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie co jest ciekawego w tym katalogu? To jest katalog z giftami?? Jakimi??
Jestem bardzo zadowolona z pszczół a cerę mam raczej opaloną ( heh fakt faktem- samoopalaczem z diora, bo nie opalam twarzy "naturalnie") używam podkładów w beżu- ale w odcieniu lekko żółtym ( idole ultra 03 lub 04, teint miracle 03 lub 04, DW ultra 3.0, chanel 40 - w zalezności od stopnia opalenia ciała heh ) i pszczoły nie robią ze mnie świnki... no ale jak kto woli
większość promocji katalogowych znajdziesz tutaj http://www.sephora.pl/pl/pid3271/raj-prezentow.html nic ciekawego ten katalog, tylko to -20% fajne :P
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:32   #2315
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Byłam wczoraj na Vipach w Silesii i mój mąż kupił mi pod choinkę paletkę Diora Uwielbiam cienie diora a tutaj jest ich 6 i dodatkowo róż, puder, tusz i błyszczyk
Wybaczcie musiałam się pochwalić
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:56   #2316
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na Vipach w Silesii i mój mąż kupił mi pod choinkę paletkę Diora Uwielbiam cienie diora a tutaj jest ich 6 i dodatkowo róż, puder, tusz i błyszczyk
Wybaczcie musiałam się pochwalić
ja cieni diora nie znoszę, ale Twojego męża to chyba lubię
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 10:56   #2317
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na Vipach w Silesii i mój mąż kupił mi pod choinkę paletkę Diora Uwielbiam cienie diora a tutaj jest ich 6 i dodatkowo róż, puder, tusz i błyszczyk
Wybaczcie musiałam się pochwalić
mm, kolory cieni dla mnie idealne
wmawiam sobie, że póki co nic nie potrzebuję.


co do meteorytów, mam 03 z nowej kolekcji i pszczółki. Mam ciemniejszą karnacje i nie robią efektu świnki, jak dla mnie różnią się tym, że są subtelniejsze od 03, mają mniejsze drobinki.
Malowała się nimi również moja siostra, która jest raczej bladziochem i świnkowego efektu nie miała
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 11:29   #2318
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
mm, kolory cieni dla mnie idealne
wmawiam sobie, że póki co nic nie potrzebuję.


co do meteorytów, mam 03 z nowej kolekcji i pszczółki. Mam ciemniejszą karnacje i nie robią efektu świnki, jak dla mnie różnią się tym, że są subtelniejsze od 03, mają mniejsze drobinki.
Malowała się nimi również moja siostra, która jest raczej bladziochem i świnkowego efektu nie miała
No cienie są super Takie fiolety złamane brązem albo szarością... Dosyć "orginalne" kolory))
A co do meteorytów- to powtarzam n-ty raz, że nie są absolutnie różowe. Róż i fiolet bardzo ładnie korygują poszarzałą, zmęczoną twarz- szczególnie jak wstaję o 6 rano po 3 godzinach snu hehehe.
I akurat mogę coś powiedzieć na ten temat, bo mam wszystkie standardowe - 01,02,03 i moim skromnym zdaniem pszczoły dają najlepszy efekt "photoshopa" i są subtelniejsze, jeżeli chodzi o rozświetlenie. W 01 drobiny są wręcz brokatowe- i jak ktoś patrzy z bliska to może sobie pomyśleć, że to jakiś bazarowy puder a nie kosmetyk za 205 zł!!!
Dlatego białe i złote kulki ( z tych standardowych ) powyjmowałam- przynajmniej większą część.
A z pszczółek nie muszę, bo drobinki rozświetlające owszem są- ale dużo mniejsze.
W ogóle to jestem trochę zła na Guerlain- ich kultowy kosmetyk- w nowej odsłonie powinien być lepszy. Tzn poprawili kruchość kulek- są bardziej miałkie i lepiej się nakładają na pędzel ale te brokatowe drobiny dalej są takie same. W starej wersji matowe kulki ( czyli te brązowe, beżowe, różowe, zielone, fioletowe ) po kilkunastu użyciach robiły się takie świecące ( skamieniałe ) i trudno było je nałożyć na pędzel a rozświetlające ( białe, złote ) kruszyły się i szybko zużywały-całość dawała efekt iście bazarowy ( kupiłam je w Sephorze, więc to nie były "podróby" ).
No to tyle na temat kulek hehehehe
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:58   #2319
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na Vipach w Silesii i mój mąż kupił mi pod choinkę paletkę Diora Uwielbiam cienie diora a tutaj jest ich 6 i dodatkowo róż, puder, tusz i błyszczyk
Wybaczcie musiałam się pochwalić
bosssskie!! kusisz... ale tego tuszu nienawidze;p

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja cieni diora nie znoszę, ale Twojego męża to chyba lubię

__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 11:59   #2320
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na Vipach w Silesii i mój mąż kupił mi pod choinkę paletkę Diora Uwielbiam cienie diora a tutaj jest ich 6 i dodatkowo róż, puder, tusz i błyszczyk
Wybaczcie musiałam się pochwalić
Super paletka!
Ona ma jakąś nazwę? Poszukałabym u nas w Sephorach.

Byłam dzisiaj w Sephorze, pani chciała mnie pozbawić kuponu na 20% (tego, który przyszedł w liście). Dopiero po moim stanowczym upomnieniu się o kupon, oddała mi go
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/

Edytowane przez margaretka02
Czas edycji: 2010-11-20 o 12:05
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:00   #2321
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny a nie orientujecie się może ile kosztuje w Sephorze podkład w kompakcie Diorskin Forever? Tak się przymierzam do niego a teraz jeszcze te -20% A wogóle może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kompaktem?
__________________
Mój wątek kosmetyczny Zapraszam! Dokładki!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504362

Kocham
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200510102438.png
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 12:17   #2322
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na Vipach w Silesii i mój mąż kupił mi pod choinkę paletkę Diora Uwielbiam cienie diora a tutaj jest ich 6 i dodatkowo róż, puder, tusz i błyszczyk
Wybaczcie musiałam się pochwalić
Cudna paletka
Nawet mi,co to cieni ani tuszy Diora nie zdzierżam, ślina pociekła
Kurcze,mają ludzie talent do tworzenia takich śliczności
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:26   #2323
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez nikusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie orientujecie się może ile kosztuje w Sephorze podkład w kompakcie Diorskin Forever? Tak się przymierzam do niego a teraz jeszcze te -20% A wogóle może któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym kompaktem?
199 zł. bardzo dobry, ale wolę prasowane meteoryty i nakładany gąbeczką szybko ucieka, lepiej pędzlem.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
I akurat mogę coś powiedzieć na ten temat, bo mam wszystkie standardowe - 01,02,03 i moim skromnym zdaniem pszczoły dają najlepszy efekt "photoshopa" i są subtelniejsze, jeżeli chodzi o rozświetlenie. W 01 drobiny są wręcz brokatowe- i jak ktoś patrzy z bliska to może sobie pomyśleć, że to jakiś bazarowy puder a nie kosmetyk za 205 zł!!!
Dlatego białe i złote kulki ( z tych standardowych ) powyjmowałam- przynajmniej większą część.
A z pszczółek nie muszę, bo drobinki rozświetlające owszem są- ale dużo mniejsze.
W ogóle to jestem trochę zła na Guerlain- ich kultowy kosmetyk- w nowej odsłonie powinien być lepszy. Tzn poprawili kruchość kulek- są bardziej miałkie i lepiej się nakładają na pędzel ale te brokatowe drobiny dalej są takie same. W starej wersji matowe kulki ( czyli te brązowe, beżowe, różowe, zielone, fioletowe ) po kilkunastu użyciach robiły się takie świecące ( skamieniałe ) i trudno było je nałożyć na pędzel a rozświetlające ( białe, złote ) kruszyły się i szybko zużywały-całość dawała efekt iście bazarowy ( kupiłam je w Sephorze, więc to nie były "podróby" ).
No to tyle na temat kulek hehehehe
a czy nakładasz meteoryty pędzlem guerlain'a? bo on je "inaczej" nabiera, jest sztywny i dosyć twardy, inaczej nabiera puder niż miękki pędzel. meteoryty nakładane miękkim pędzlem szybciej się kończą i efekt jest bardziej brokatowy. a ten pędzel je tak jakby ściera tylko po powierzchni, bajka, ale do żadnego innego pudru się nie nadaje niestety. nawet do prasowanych

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
bosssskie!! kusisz... ale tego tuszu nienawidze;p



Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Super paletka!
Ona ma jakąś nazwę? Poszukałabym u nas w Sephorach.

Byłam dzisiaj w Sephorze, pani chciała mnie pozbawić kuponu na 20% (tego, który przyszedł w liście). Dopiero po moim stanowczym upomnieniu się o kupon, oddała mi go
nie dość, że zostawiamy tam fortunę, to jeszcze nam zniżki zabierają ehhh
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:38   #2324
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Cudna paletka
Nawet mi,co to cieni ani tuszy Diora nie zdzierżam, ślina pociekła
Kurcze,mają ludzie talent do tworzenia takich śliczności
Dlaczego nie lubicie kosmetyków Diora???
Tusze do Diora nie są najlepsze, ale extase kocham- nie kończy się w połowie opakowania ( nie robi się suchy jak wiór po 3 tyg. ), super wydłuża i nie robi owadzich nóżek- jak klasyczny diorshow.

Mnie ta paletka zdecydowanie zadowala... szczególnie, że mogę jej już używać, a znając mojego "Bejb" kupi mi jeszcze coś, żeby pod choinką nie było łyso hahahaha

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Super paletka!
Ona ma jakąś nazwę? Poszukałabym u nas w Sephorach.

Byłam dzisiaj w Sephorze, pani chciała mnie pozbawić kuponu na 20% (tego, który przyszedł w liście). Dopiero po moim stanowczym upomnieniu się o kupon, oddała mi go
Dior Holiday Collection Makeup Palette i tyle...jest w srebrnym kartoniku. Kosztuje 338 zł ale, że była noc zakupów i w Sephorze -20% to kupiłam ją za 270,40 ( ekm.. mąż mi kupił- właśnie mnie poprawia...).
Mój mąż uwielbia jak o siebie dbam, dlatego lubi mi kupować coś, co mi się podoba i sprawia mi radość oraz podkreśla urodę . Ale ostatnio oznajmił mi, że nigdy nie kupi mi butów i błyszczyków... i że nawet złotówki nie dołoży...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 12:44   #2325
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie lubicie kosmetyków Diora???
Tusze do Diora nie są najlepsze, ale extase kocham- nie kończy się w połowie opakowania ( nie robi się suchy jak wiór po 3 tyg. ), super wydłuża i nie robi owadzich nóżek- jak klasyczny diorshow.

Mnie ta paletka zdecydowanie zadowala... szczególnie, że mogę jej już używać, a znając mojego "Bejb" kupi mi jeszcze coś, żeby pod choinką nie było łyso hahahaha


---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



Dior Holiday Collection Makeup Palette i tyle...jest w srebrnym kartoniku. Kosztuje 338 zł ale, że była noc zakupów i w Sephorze -20% to kupiłam ją za 270,40 ( ekm.. mąż mi kupił- właśnie mnie poprawia...).
Mój mąż uwielbia jak o siebie dbam, dlatego lubi mi kupować coś, co mi się podoba i sprawia mi radość oraz podkreśla urodę . Ale ostatnio oznajmił mi, że nigdy nie kupi mi butów i błyszczyków... i że nawet złotówki nie dołoży...

Ja uwielbiam cienie diora, właściwie maluje się tylko nimi mam pare paletek i wydaje mi się, że 4 cienie z tej paleki mam w swoich 5tkach.

Mój mężczyzna mówi to samo Chodzi ze mną na kosmetyczne zakupy i jak się nad czymś zachwycam to słyszę ' dobra kupię Ci to na.. /urodziny, swieta, mikołaja czy dzień dziecka:P/
a później się zachwyca jak się tym wszystkim maluję:P

Zastanawiam się nad zakupem pędzla idealnego do meteorytków, możecie coś polecić? Czy ten z guerlaina jest taki wspaniały? Może jakiś sephorowy się idealnie nadaje?
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:24   #2326
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie lubicie kosmetyków Diora???
Lubicie,lubicie
Ale tylko puderek (nude),róże i pomadki. Te Addicty. Zwłaszcza Addict Lip Gloss Uwielbiam.
Ale z cieniami mi nie idzie (na szczęście,bo te piątki drogie bardzo

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Mój mąż uwielbia jak o siebie dbam, dlatego lubi mi kupować coś, co mi się podoba i sprawia mi radość oraz podkreśla urodę . Ale ostatnio oznajmił mi, że nigdy nie kupi mi butów i błyszczyków... i że nawet złotówki nie dołoży...
Że błyszczyków,to rozumiem,ale że Ci butów nie kupi
Zima idzie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:40   #2327
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Lubicie,lubicie
Ale tylko puderek (nude),róże i pomadki. Te Addicty. Zwłaszcza Addict Lip Gloss Uwielbiam.
Ale z cieniami mi nie idzie (na szczęście,bo te piątki drogie bardzo

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------


Że błyszczyków,to rozumiem,ale że Ci butów nie kupi
Zima idzie
Bo mam z 50 par? Błyszczyków też podobna ilość...
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:44   #2328
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam cienie diora, właściwie maluje się tylko nimi mam pare paletek i wydaje mi się, że 4 cienie z tej paleki mam w swoich 5tkach.

Mój mężczyzna mówi to samo Chodzi ze mną na kosmetyczne zakupy i jak się nad czymś zachwycam to słyszę ' dobra kupię Ci to na.. /urodziny, swieta, mikołaja czy dzień dziecka:P/
a później się zachwyca jak się tym wszystkim maluję:P

Zastanawiam się nad zakupem pędzla idealnego do meteorytków, możecie coś polecić? Czy ten z guerlaina jest taki wspaniały? Może jakiś sephorowy się idealnie nadaje?
tak, pisałam wyżej. jest genialny. nie poleciłabym go tylko osobom o bardzo wrażliwej skórze, bo on jest naprawdę szorstki ale miękkie pędzle psują efekt meteorytów wg mnie..

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=12410&next=1
tutaj są opinie; przy -20% zapłaciłam ok. 100 zł.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 13:45   #2329
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pędzla idealnego do meteorytków, możecie coś polecić? Czy ten z guerlaina jest taki wspaniały? Może jakiś sephorowy się idealnie nadaje?
Ja mam meteoryty 01 i pędzel z guerlaina i uważam, że jest super na twarzy nie mam mega brokatu, twarz jest gładka, wszystko się trzyma cały dzień - generalnie photoshop
Mi tym pędzlem fajnie nakłada się róż, też Guerlainowy ten 4 kolory - jedno machnięcie i jest tyle ile trzeba, gdzie trzeba, no i na cały dzień. Tak więc mogę polecić. Nie mam doświadczeń z innymi pędzlami do meteorytów, więc to moze być subiektywne....
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 14:38   #2330
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
a dawno temu robilas trans ?? bo ja np w Dougu jedna robilam prawie tydzien temu i do dizsiaj nie mam punktow nabitych;/
w seph ponoc trwa to do 3 dni

jakieś dwa tyg. temu, jedne zakupy w poniedziałek - i to tych nie naliczyli, bo miała to być czwarta transakcja, a potem w czwartek okazało się, że mam tylko trzy, nie cztery
a w czwartek była podwójne zakupy, bo jeszcze się wróciłam po cienie, i te transakcje są naliczone, bo pojawiły się w tym samym czasie
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:06   #2331
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny, jako że znacie sie widze bardziej na produktach z Sephory może miałyście kiedyś palety cieni z Sephory? mam zamiar w jakąś zainwestować, ale rzadko kupuje w Sephorze i nie mam pojęcia czy są dobre jakościowo, chodzi mi o użytek bardziej profesjonalny, malowanie klientek itp chodzi mi głównie o tą palete pierwsza od góry , dziękuje za odpowiedź http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=2595
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:27   #2332
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że znacie sie widze bardziej na produktach z Sephory może miałyście kiedyś palety cieni z Sephory? mam zamiar w jakąś zainwestować, ale rzadko kupuje w Sephorze i nie mam pojęcia czy są dobre jakościowo, chodzi mi o użytek bardziej profesjonalny, malowanie klientek itp chodzi mi głównie o tą palete pierwsza od góry , dziękuje za odpowiedź http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=2595
ja jak zaczynałam przygode z kosmetykami to miałam sporo marki sephora i byłam z większości zadowolona oglądałam tą paletkę i gdybym nie miała świra na punkcie diora to pewnie bym ją nabyła
Cienie są odpowiednio napigmentowane, kolory fajne, także myślę, że warto Proponuje zaopatrzeć się w baze pod cienie i uważam, że bedą służyć
Ps. nie polecam baz z sephory. bardzo średnie są póki co u mnie króluje artdeco.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:27   #2333
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Dziewczyny a mozecie polecic mi jakies kremy nawilzajace przeciwzmarszczkowe ? zblizaja sie swieta i chce mamie kupic w prezencie moze jeszcze podczas tego -20% ';P myslalam o day wear + ale to chyba dla troche mlodszych osob..
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 15:31   #2334
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ja jak zaczynałam przygode z kosmetykami to miałam sporo marki sephora i byłam z większości zadowolona oglądałam tą paletkę i gdybym nie miała świra na punkcie diora to pewnie bym ją nabyła
Cienie są odpowiednio napigmentowane, kolory fajne, także myślę, że warto Proponuje zaopatrzeć się w baze pod cienie i uważam, że bedą służyć
Ps. nie polecam baz z sephory. bardzo średnie są póki co u mnie króluje artdeco.
Dziękuje za odpowiedź A wiesz w jakiej jest cenie w Sephorze? na stronie pisze że 210 zł, a czy bazy artdeco są w sephorze? w jakiej cenie ? skoro mówisz że warto to myśle że sie w nią zaopatrze a posiadasz jakieś większe palety godne polecenia ?
__________________

Edytowane przez Ccarolinaa
Czas edycji: 2010-11-20 o 15:33
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 16:53   #2335
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedź A wiesz w jakiej jest cenie w Sephorze? na stronie pisze że 210 zł, a czy bazy artdeco są w sephorze? w jakiej cenie ? skoro mówisz że warto to myśle że sie w nią zaopatrze a posiadasz jakieś większe palety godne polecenia ?
ta duża kosztuje 210zł(jest w niej 70błyszczyków, 98 cieni, 5kredek, 3 róze, maskara i akcesorie Jeśli się załapiesz na te -20% to masz ponad 40zł w kieszeni
Baza artdeco jest ogólnie chwalona, przeczytaj sobie na kwc, dzięki niej na moich powiekach cienie trzymają się do momentu aż ich nie zmyję Kosztuje ona w sephorze ok 40zł.
Co do większych palet cieni, to nie mam, bo nie są mi potrzebne Kosmetyki mam na swój własny użytek, więc cała gama kolorystyczna jest mi zbędna w tym akurat nie pomogę
Jednak zastanow się czy błyszczyki w takiej palecie nie są zbędne, bo jak dla mnie bez sensu Ewenatualnie gdy malujesz modelki na jakiś pokaz czy sesje Ja osobiscie wolałabym kupić 5 mniejszych palet, 3 osobne róże w każdym odcieniu i osobno pomadki Tak czy siak paletek w seph powstało pare, więc pewnie coś wybierzesz:P

W sephorze będzie pewnie niebawem promocja 2+1 lub gdy kupisz 4 produkty masz 40%

uf, sie rozpisałam;p
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:02   #2336
Eleanor Rigby
Raczkowanie
 
Avatar Eleanor Rigby
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 208
Dot.: Promocja w Sephorze

Cześć, dziewczyny
Mam do Was pytanie, mam nadzieję, że wątek w miarę odpowiedni.

Czy zdarzyło Wam się dostać ofertę z sephory, zniżka -20% na cały asortyment i w sklepie, ekspedientka nie mogła Was znaleźć w bazie? Kartę zapodziałam, więc lipka, ale 2 miesiące temu kupowałam perfumy też z promocji z smsa i wszystko było ok, tylko filia sklepu gdzie indziej. Problemy miałam w Galerii Mokotów.
__________________
Życie to sztuka wyboru.
Eleanor Rigby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:18   #2337
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
ta duża kosztuje 210zł(jest w niej 70błyszczyków, 98 cieni, 5kredek, 3 róze, maskara i akcesorie Jeśli się załapiesz na te -20% to masz ponad 40zł w kieszeni
Baza artdeco jest ogólnie chwalona, przeczytaj sobie na kwc, dzięki niej na moich powiekach cienie trzymają się do momentu aż ich nie zmyję Kosztuje ona w sephorze ok 40zł.
Co do większych palet cieni, to nie mam, bo nie są mi potrzebne Kosmetyki mam na swój własny użytek, więc cała gama kolorystyczna jest mi zbędna w tym akurat nie pomogę
Jednak zastanow się czy błyszczyki w takiej palecie nie są zbędne, bo jak dla mnie bez sensu Ewenatualnie gdy malujesz modelki na jakiś pokaz czy sesje Ja osobiscie wolałabym kupić 5 mniejszych palet, 3 osobne róże w każdym odcieniu i osobno pomadki Tak czy siak paletek w seph powstało pare, więc pewnie coś wybierzesz:P

W sephorze będzie pewnie niebawem promocja 2+1 lub gdy kupisz 4 produkty masz 40%

uf, sie rozpisałam;p
Dziękuje Wydaje mi sie że błyszczyki też by mi sie przydały bo kompletuje kosmetyki do kuferka i mam zamiar malować klientki itp więc chyba sie przydadzą baze artdeco odrazu też bym kupiła a ta promocja 4 produkty i 40% zniżki wiesz kiedy będzie? można kupić 4 rzeczy powiedzmy za 400 zł i 40% od 400 zł ? nie wiem czy dobrze rozumiem bo taka opcja bardzo by mi się opłacała
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 17:40   #2338
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że znacie sie widze bardziej na produktach z Sephory może miałyście kiedyś palety cieni z Sephory? mam zamiar w jakąś zainwestować, ale rzadko kupuje w Sephorze i nie mam pojęcia czy są dobre jakościowo, chodzi mi o użytek bardziej profesjonalny, malowanie klientek itp chodzi mi głównie o tą palete pierwsza od góry , dziękuje za odpowiedź http://www.cogdziezaile.pl/index.php?n=2595
Chciałam tą pierwszą- największą dziś kupić mamie na prezent- ale kolory są mega przekłamane na tych fotkach- ogladałam wszystkie pokazane na tej stronie. Cienie są ok- chociaż nie są tak intensywne jak na fotkach, poza tym są przekłamane kolory. Ale np w tej największej paletce błyszczyki ( to te okrągle ) są beznadziejne- piękne kolory, ale większość z nich jest bezbarwna lub prawie ( na ciemniejszych ustach nie będzie widać "poblasku" tych kolorów ). Podobno cienie są jakościowo takie same jak pojedyńcze, pudry są ok, ale róż jest mega krzykliwy,Jakbym ją dostała w prezencie- nie kręciłabym nosem, ale ogólnie szału nie ma. Wydaje mi się, że cienie wykorzystałabyś, pudry, kredki też, ale błyszczyki są naprawdę słabe.... No i nie wiem jaki miałabyś stosunek do tego rożu
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:27   #2339
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Dziewczyny a mozecie polecic mi jakies kremy nawilzajace przeciwzmarszczkowe ? zblizaja sie swieta i chce mamie kupic w prezencie moze jeszcze podczas tego -20% ';P myslalam o day wear + ale to chyba dla troche mlodszych osob..
DW plus to dla młodych Raczej. Chociaż ja sama mam,ale tylko na jakieś fajne serum nakładam i tylko jak słońca mało (np. gdy akurat z domku nie wychodzę) bo niski filtr.
Ja osobiście nie wierzę w pielęgnację z perfumerii,radziłabym się udać do apteki (a i tak zapłacisz mniej niż w Sephorze,nawet licząc tą zniżkę
Chyba,że Mama by chciała coś ekskluzywnego... ale nie wiem,mnie tam wszystkie Laudery i Chanele zawiodły (pielęgnacyjnie
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2010-11-20 o 18:29
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-20, 18:56   #2340
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
DW plus to dla młodych Raczej. Chociaż ja sama mam,ale tylko na jakieś fajne serum nakładam i tylko jak słońca mało (np. gdy akurat z domku nie wychodzę) bo niski filtr.
Ja osobiście nie wierzę w pielęgnację z perfumerii,radziłabym się udać do apteki (a i tak zapłacisz mniej niż w Sephorze,nawet licząc tą zniżkę
Chyba,że Mama by chciała coś ekskluzywnego... ale nie wiem,mnie tam wszystkie Laudery i Chanele zawiodły (pielęgnacyjnie
w sumie masz racje,jakby tak pomyslec to ostatnio uzywala Vichy i byla z 10 razy bardziej zadowolona niz ze wszystkich poprzednich "Diorow i nie diorow".
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.