makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-17, 17:04   #1321
Obsessive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny brwi

DO WSZYSTKICH DZIECZYN Z ZACIEMNYMI BRWIAMI PO ZABIEGU!!!
Milam zbyt ciemno zrobione brwi, zastanawialam sie duzo nad usunieciem, uzywalam roznych srodkow ale bez rezultatu pillingu, chemii, roznych kremow rozjasniajacych itp, nie moglam sie pryzwyczaic byly jak namalowane grubo kredka i nie pasowaly mi do koloru wlosow, po 1,5 roku poszlam na poprawke i zostal prowadzony barwnik w kolorze skory, zostaly zrobione jasne przeswity skory w takim samym kierunku jak brwi oraz calosc zostala cieco rozjasniona glownie strony nosa.... efekt jest super i bardzo naturalny, kamien spadl mi z serca i dopiero teraz sie dobrze z tym czuje, barwnik switnie dopasowany do skory, takze wcale go nie widac, jest to troche taki efekt jak metoda piorkowa, gdzie buduje sie brwi z malych kresek. Tym ktore byc moze zastanawialy sie nad rozjasnieniem lub nawet usunieciem pernamentnego ....naprawde polecam!!!
Obsessive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 18:10   #1322
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Obsessive Pokaż wiadomość
DO WSZYSTKICH DZIECZYN Z ZACIEMNYMI BRWIAMI PO ZABIEGU!!!
Milam zbyt ciemno zrobione brwi, zastanawialam sie duzo nad usunieciem, uzywalam roznych srodkow ale bez rezultatu pillingu, chemii, roznych kremow rozjasniajacych itp, nie moglam sie pryzwyczaic byly jak namalowane grubo kredka i nie pasowaly mi do koloru wlosow, po 1,5 roku poszlam na poprawke i zostal prowadzony barwnik w kolorze skory, zostaly zrobione jasne przeswity skory w takim samym kierunku jak brwi oraz calosc zostala cieco rozjasniona glownie strony nosa.... efekt jest super i bardzo naturalny, kamien spadl mi z serca i dopiero teraz sie dobrze z tym czuje, barwnik switnie dopasowany do skory, takze wcale go nie widac, jest to troche taki efekt jak metoda piorkowa, gdzie buduje sie brwi z malych kresek. Tym ktore byc moze zastanawialy sie nad rozjasnieniem lub nawet usunieciem pernamentnego ....naprawde polecam!!!

MOGE PROSIC O ZDJECIE:pro si:
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-25, 16:34   #1323
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny brwi

do Mala526- hej , ja podobnie jak Ty, robiłam brwi w Szczecinie w Cosmedice. Myślałam, ze dobrze trafiłam, bo salon wygląda "profesjonalnie" certyfikaty, dobry sprzęt i barwinki ( sprzęt BioEvolution). Byłam pewna, że wszytko przebiegnie zgodnie z planem.
Na początku byłam zadowolona z efektu, kształt i kolor wyszły bardzo ładnie. Miałam robione brwi kolorem grafitowym, jednak z po krótkim czasie pojawiły sie takie dziwne prześwity, tak jakby pigment sie nie przyjął. Szczególnie na końcach, brwi prawie nie widać, są jakieś takie czerwone. Byłam już na dwóch poprawkach i dalej przebija czerwień. Brwi robiłam w kwietniu, a wygłądam jakby mialy juz z dwa trzy lata. Jestem naprawdę zła, bo zapłaciłam sporo, i byłam pewna ,że bedzie tak jak sobie wymarzyłam. To nie był zabieg wykonywany u jakiejś chałupnicy, tylko w profesjonalnym salonie o dobrej opinii, nie wiem czemu tak wyszło. Musze szukac kogos kto mi ładnie dopigmentuje te brwi
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 12:49   #1324
kacjaryna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja polecam Der-Med w Krakowie a szczególnie panią Anne Stasz. Zrobiłam sobie u niej brwi jestem bardzo zadowolona. Ta kobieta jest profesjonalistką w wykonywaniu tego typu makijażu. Polecam!
kacjaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 08:19   #1325
lea24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: makijaż permanentny brwi

jezeli jest tu ktos kto sie tym zajmuje to co mozecie powiedziec 0 kolorach swiss color bo u mnie w miescie babeczka na tej firmie pracuje.
lea24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:31   #1326
amoniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkich dzisiaj tutaj dołączyłam jako "brewkowa" wczoraj robiłam i napiszę tak... fajnie się czuję, bo moje były niewidoczne, codziennie musiałam malować teraz mam, ale .... dzisiaj zauważyłam,że... jedna jest niżej a druga wyżej !!! a tego bałam się najbardziej. Za dwa tyg mam korektę i Pani powiedziała,że to "naprawi" teraz działa mi to na nerwy. Są ciemne, ale podobno barwnik schodzi, aczkolwiek ciemne są fajne bo ja czarna jestem w sensie włosy czarne, prawie

pozdrawiam serdecznie i oczywiście wczytuję się we wszystkie posty
amoniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:04   #1327
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez amoniaczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich dzisiaj tutaj dołączyłam jako "brewkowa" wczoraj robiłam i napiszę tak... fajnie się czuję, bo moje były niewidoczne, codziennie musiałam malować teraz mam, ale .... dzisiaj zauważyłam,że... jedna jest niżej a druga wyżej !!! a tego bałam się najbardziej. Za dwa tyg mam korektę i Pani powiedziała,że to "naprawi" teraz działa mi to na nerwy. Są ciemne, ale podobno barwnik schodzi, aczkolwiek ciemne są fajne bo ja czarna jestem w sensie włosy czarne, prawie

pozdrawiam serdecznie i oczywiście wczytuję się we wszystkie posty
Mogłabyś wrzucić jakąś fotkę samych brwi albo całej twarzy?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 11:58   #1328
amoniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić jakąś fotkę samych brwi albo całej twarzy?

Kochana, wrzucę, wrzucę tylko się "naumiem" bo ja jeszcze patrzę jak tu wsio robić
amoniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 09:37   #1329
kariba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć wszystkim!

Zapisałam się na makijaż permanentny ust, oczu i brwi w Poznaniu do salonu "Christiana" Krystyny Zych. Bardzo proszę o opinie o p. Krystynie. Czy któraś z Was robiła tam makijaż, lub Wasze znajome? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Bardzo zależy mi na opiniach, boję się, jak większość, że coś wyjdzie nie tak.

Pozdrawiam
kariba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:10   #1330
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam Was forumowiczki
wreszcie udalo mi sie przebrnac przez to forum:P ja rowniez chcia bym sobie zrobic makijaz permanentny brwi metoda wloskowa bo ta metoda jest dla mnie jak najbardziej naturlana z tego forum poleciacie najczesciej z terenu slaska Pania Viole drozdz, gabinet " w dobrym stylu " w Katowicach,gabinet Q10 Pania Magde oraz studia la perla w bielsku.zastanawiam sie rowniez nad Pania Anna Stasz z dermedu w Krakowie tylko czy mi sie oplaca jechac tak daleko(ja jestem z bielska)moze z tej listy co wypisalam znajdzie sie naprawde dobry fachowiec! blagam was dziewczyny pomozcie mi w wyboze bo jak wiadomo makijaz brwi to powazna rzecz i na lata
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 14:18   #1331
Snupi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
też zastanawiam się nad metodą włoskową. Mam rzadkie brwi i muszę niestety malować kredką. Dalekie to od ideału. Nie wygląda zbyt naturalnie, choć bardzo się staram nie wyglądać jak porcelanowa lalka. Widuję nieraz dziewczyny z "namalowanymi" jednolitą kreską brawiami i nie chciałabym tak wyglądać. Znalazłam reklamę gabinetu Beata w Gliwicach (jestem z Zabrza), ale niestety nie znam żadnych opinii na jego temat. Ma któraś z Was jakieś doświadczenia? Podkreślam jeszcze raz: zależy mi na naturalnym efekcie a nie "więziennym tatuażu". Pozdrawiam
Snupi222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 16:52   #1332
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam!
Jestem doświadczoną lingerystką/ wizażystką z Warszawy. Polecam swoje usługi - foto makijaży w mojej galerii.
Edyta
0608 380 476

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mala526 Pokaż wiadomość
Witam ja robilam makijaz pernamentny brwi w szczecinie w Cosmedica na pocztowej .Makijaz jest koloru czerwonego brwi maja rozny ksztalt,i jedna jest dluzsza!!!!!Wyglada to tragicznie !!!Nie polecam nikomu tego salonu.Czy moze mi ktos pomoc jak moge ten ochydny makijaz usunac?
Witam!
Wg mnie czerwony barwik na brwiach wcale nie musi oznaczać, że lingerystka wykonała makijaż przy pomocy chemicznego barwnika. Odpowiedz jest prosta - żle dobrany odcień barwnika!!!

Wybór barwnika zwłaszcza w przypadku brwi jest sprawą nadrzędną. Powinien być to odpowiedni odcień, dopasowany do typu urody. Lingerystka powninna przewidzieć wygląd takiego makijażu za kilka miesięcy/ lat.

Jeśli jest Pani zainteresowana, jestem w stanie pomóc w kamuflarzu. Pokryjemy odpowiednim barwnikiem nieudany makijaż i następnie narysujemy nowe (włoskowe - bardzo naturalnie wyglądające) brwi.

Polecam swoje usługi. Zdjęcia moich makijaży znajdują się w galerii.
Edyta
0 608 380 476
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:07   #1333
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witaj w klanie Snupi222) w 100% zgadzam sie z toba szczeze to nie slyszalam o Pani Beacie z gliwic wiec trudno mi cos powiedziec.Ja chyba sie zdecyduje na Pania Wiolette Drozdz ale nie wiem do konca
pozdrawiam
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:15   #1334
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Neofelis-> to nie jest miejsce na darmową reklamę! Możesz się spodziewać "nagrody" od moderatora
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 19:35   #1335
Caro_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam
przeczytałam wszystkie Wasze posty i wczoraj zrobiłam sobie makijaż permanentny brwi jestem zadowolona chociaz według mnie trzeba jedna brew troszke podniesc bo jest nie równo z druga??prosze o opinie.
Makijaż zrobiony wczoraj a wiec na pewno dużo się wyłuszczy. Na poprawkę idę za ok 3 tygodnie. Swoje brwi miałam prawie niewidoczne przez wyskubywanie w latach młodzieńczych i połowę jednej brwi prawie nie było..domalowywałam kredka ale masakra . Nosiłam przez to zawsze grzywkę ale teraz zapuszczam włosy i chce już bez grzywki
wkleję zdjęcia dzisiaj rano zrobione
pierwsze to bez makijażu sama namalowałam sobie a następne to ze strupkami. jak eis wygoi i po poprawce dam następne
co myślicie?

Edytowane przez Caro_S
Czas edycji: 2010-01-12 o 19:36
Caro_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 21:40   #1336
Aischa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zdecydowanie ta lewa (twoja lewa ;-)) brew jest wyzej niz ta prawa. Da sie to skorygowac ale niestety nie do konca, jakis cień zostanie.
__________________
Asia z Nikolą 11.01.2002 i Norbertem 01.02.2007
Moje dzieci
Aischa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:50   #1337
Snupi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Do Agnieszka 100
Obejrzałam sobie galerię Pani Wioletty i niestety tylko niektóre efekty jej pracy mi się podobają. Nie wiem, może zdjecia były robione zaraz po zabiegach. Jak dla mnie z reguły te brwi wyglądają strasznie nienaturalnie i zupełnie dominują twarz. Nie wiem. Może jestem zbyt wybredna, ale jak już zdecyduję się na taki zabieg, to po to żeby dobrze się z tym czuć i wyglądać lepiej, a nie żeby wszyscy gapili się na moje tatuaże na twarzy.

Jeśli znajdę galerię, która może spełniać moje oczekiwania, to dam znać.

Pozdrawiam gorąco.
Snupi222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:56   #1338
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wygląda to faktycznie strasznie

A macie jakieś namiary na porządny salon we WROCŁAWIU?
ja polecam DER-MED
www.dermed.pl

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnieszka100 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie rowniez nad Pania Anna Stasz z dermedu w Krakowie tylko czy mi sie oplaca jechac tak daleko(ja jestem z bielska)moze z tej listy co wypisalam znajdzie sie naprawde dobry fachowiec! blagam was dziewczyny pomozcie mi w wyboze bo jak wiadomo makijaz brwi to powazna rzecz i na lata
Agnieszka, nie musisz jechać do Krakowa. Ja robiłam brwi w DER-MEDzie w Katowicach - to ta sama firma. Mają też oddział we Wrocławiu.
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 22:01   #1339
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Agnieszka100 Pokaż wiadomość
.Ja chyba sie zdecyduje na Pania Wiolette Drozdz ale nie wiem do konca
pozdrawiam
Ja robilam u pani Violi brwi i usta.
Jestem bardzo zadowolona .
Do konca nie wiedzialam jaki mam wybrac ksztalt brwi. Ona mi doradzila i nie zaluje , bardzo mi sie podobaja.


W sumie dzis to nie problem znalezc gabinet w ktorym robi sie permamentny , problemem jest znalezc kogos polecanego.
A ta pania wlasnie mi polecano .
Zreszta duzo czytalam na roznych forach i dlugo sie "przygotowywalam" , w koncu tu chodzi o twarz.

Snuppi222 zdjecia w tej galerii sa zaraz po zabiegu , dlatego kolory sa intensywne i nienaturalne .
Po wyluszczeniu makijaz jest duzo bledszy , wiec jak myslisz , ze mialabys tak mocne usta to sie mylisz.
Ja pierwszego dnia mialam prawie sine obwodki a teraz juz po wygojeniu mysle czy by nie isc dopigmentowac na silniejszy kolor.
To wciaga

Marze jeszcze o oczach i chyba sie odwaze ...
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 07:46   #1340
Snupi222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 10
Dot.: makijaż permanentny brwi

Peanut 1,
a jak długo te kolory były takie intensywne? Robiłaś tylko usta, czy brwi też? Cały czas myślę o metodzie włoskowej, ale nigdy nie widziałam "na żywo" efektów takiego zabiegu.
Snupi222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 10:34   #1341
mikrula2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam jstem tu nowiutka i próbuje zdecydowac sie na makijaz perm. brwi a moze i oczu.. zastanawia mnie jedna rzecz. Jezeli nie jestem zadowolona ze swojego ksztaltu brwi to czy pani najpierw nada im ksztalt i dopiero zabierze sie do pacy??
mikrula2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 12:22   #1342
godzinaczwarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny, a czy mozna uzupełnic brakujące włoski brwi makijażem permanentnym, zamiast robic na całosci? Od tygodnia nie odrastają mi włoski w jednej brwi i mam taką łysa przerwę na ok. pół cm, ratuje się kredką, ale wizja takiej przerzedzonej brwi załąmuje mnie. Nigdy nie robiłam sobie cieniutkich kreseczek, ale z upływm czasu wskutek depilacji mam ich coraz mniej, sa raczej rzadkie i rosna wolniej. Martwie sie czy mi odrosna, smaruje olejkiem rycynowym, kupiłam nawet polecana przez wizazanki odzywke Reflectocil. Myslicie ze jak mi nie odrosna te włoski, to mogę uzupełnic ten brak makijazem? Prosze o pomoc, bo jestem podłamana:/
godzinaczwarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 12:37   #1343
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witajcie ja normalnie za wami nie nadazam na tym forum:P dzien mnie nie bylo a tu juz tyle postowSnuppi 22 ja rowniez ogladlam sobie uwaznie galerie Pani Wioletty i mi sie w sumie one podobaja i mysle ze ona u siebie w studio ma duzo wiecej fotek niz na stronie internetowej.Moze dlatego Ci sie nic sie spodobalo poniewaz te fotki tak jak mowi Peanut 1 sa zaraz po zabiegu wiec dlatego to moze strasznie wygladac ja np tak samo nie lubie ostrych kolorow i mam stracha jak bede wygladac zaraz po zabiegu bo ten kolorek bedzie dosc intensywny ale slyszalam ze on schodzi po paru dniach w sumie ja wybralam pania Wiole dlatego ze jest ona bardzo polecana w zyciu bym jej nie wziela wiedzac ze ma zla opinie . lepiej isc do takiej znanej niz pozniej zalowac bo brwi to powazna rzecz i napewno nie chcemy zeby nas oszpecily no nie?? Mikrula2 ja slyszalam ze Pani Linergistka rysuje Ci pierwsze ksztalt brwi a pozniej bierze sie do dziela oczywiscie wczesniej pyta sie Ciebie czy Ci sie podobaja i wybieracie wspolnie
a ja skontaktowalam sie z der-medem w Krakowie i mi powiedziano ze Pani Anna Stasz umawia sie tylko na zabieg a nie pierwsze na konsultacje hmm to bez sensu w sumie

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Witaj godzinaczwarta
J amam dokladnie ten sam problem co ty w skutek depilacji pozbylam sie bardzo duzo wloskow takze stosowalam olejek rycynowy on mi w sumie pomogl alw w tych miejscach co nie mialam wloskow nic nie odrosloolejek sprawil ze moje brwi staly sie ciemniejsze. mysle ze tobie jak i mnie pomogl by makijaz metoda wloskowa bo w tej metodzie linegistka dorysowuje brwi przec co bedziesz miala ich wiecej
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 12:46   #1344
godzinaczwarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Agnieszko, a myslisz, ze mozna zrobic ten makijaz tylko w miejscu gdzie nie ma włoskow? Nie chcie robic całych brwi, to to juz jest na wiele lat, boje sie skutkow no i to kosztowne. Nie ma to jak natura No i moze jeszcze odrosna, co? Tydzien chyba jeszcze nie przesadza o uszkodzonych cebulkach?
godzinaczwarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 15:26   #1345
Caro_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

hej dziewczyny
ja jestem już 3 dzień po zrobieniu sobie brwi na razie nadal strupy i ciemny kolor ale jest juz lepiej niz było w pierwszym dniu...strupki pewnie zejda lada chwila i będę mogła ocenić efekt. na razie są dla mnie za ciemnie i sztuczne..a miało byc naturalnie. Pani która mi robiła powiedział ze na poczatek zrobi mi cienkie kreski aby przy poprawce jak już będzie wiadomo jak barwnik się przyjmuje nadać ostateczny kształt brwiom i kolor poprawka za 3 tygodnie.
jak strupki zejdą i się wszystko wygoi to dam fotki bo teraz to masakra wyglądam...dobrze ze mam grzywkę
Caro_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:25   #1346
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

do godzinaczwarta:
Hmmm... mysle ze mozna dorysowac wloski w niektorych miejscach jesli nie chcesz na calej brwi to wszystko zalezy od tego ile masz swoich brwi.Ale mysle ze lepiej by bylo jak bys sie skontaktowala z kims kto sie lepiej zna
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:56   #1347
mikrula2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Znalazlam jakis salonik w warszawie gdzie organizuja szkolenia odnosnie makijazu i potrzebuja "modelek" (zeby bylo na kim cwiczyc) hehehe ) oczywiscie za zupelna darmoche... zastanawiam sie czy nie zglosic swojego udzialu??? oczywiscie kontaktowalam sie z tym salonem i pytalam co bedzie jesli cos nie wyjdzie i nie bedzie mi sie podobal koncowy efekt i odpowiedziano mi ze nie ma takiej opcji poniewaz wszytsko jest robione pod okiem fachowca ;/
co o tym sadzicie???
mikrula2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:36   #1348
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Nigdy w życiu bym się nie zgodziła
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:30   #1349
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Snupi222 Pokaż wiadomość
Peanut 1,
a jak długo te kolory były takie intensywne? Robiłaś tylko usta, czy brwi też?
Robilam brwi i usta.
W sumie tylko pierwszego i drugiego dnia troche " straszylam intensywnoscia " bo jak usta zaczely sie zluszczac kolor zaczal schodzic.

O wiele bardziej wzrok przyciagala tlusto wysmarowana twarz , totez siedzialam sobie spokojnie w domu ok kilku dni.

Agnieszko100 musze najpierw zrobic ftki , potem ci wysle.

Mikrulo2 zawsze ktos kiedys zaczyna, to fakt.
Ja jednak nie chcialabym byc tym krolikiem doswiadczalnym dla nowicjuszki, nawet jesli propozycja jest kuszaca.
" Pod okiem fachowca" to nie znaczy , ze fachowiec bedzie makijaz robic.
A co bedzie jak jej sie reka poruszy , braknie jej pewnosci siebie lub tez wkluje sie za gleboko ?
Oczywiscie wcale nie znaczy , ze tak musi byc, moze akurat te praktykantki maja talent i wszystko bedzie super.

Mysle jednak , ze nawet w przypadku gdyby spartaczyly robote , nie masz prawa sie wyklocac bo pewnie sie ubezpiecza szybciej i kaza ci zaakceptowac jakies warunki i uwzglednic fakt , ze jestes modelem praktykanki i musisz sie liczyc z efektem jej pracy.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:19   #1350
mikrula2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Właśnie tez sie zastanawiam co robic... moze lepiej sobie odpuszcze i zaczne wrzucac do skarbony az wkoncu uzbieram na ten makijaz hehehe )
mikrula2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:27.