Pomoc w doborze fryzurki pasującej do twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-10, 17:03   #1
Catherine003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83

Pomoc w doborze fryzurki pasującej do twarzy


Witam Serdecznie
Bardzo prosiłabym o pomoc w wyborze fryzurki pasującej do owalu mojej twarzy. ( w ogóle to nie wiem jaką mam twarz, czytałam troszkę tutaj na forum i wychodzi mi, że owalną ale nie jestem pewna)
Zaledwie 2 tygodnie temu byłam u fryzjera a fryzura wygląda nijak
Chciałabym coś zmienić, żeby wyglądać ładniej.
Mam włosy to szyi, zamierzam zapuścić do ramion. Niestety są niesforne, układają się w różne strony, najgorzej jest gdy wstaję z rana.
Zaznaczam, że nie chcę używać codziennie prostownicy ani suszarki.
Lubię mocno wycieniowane włosy, mam teraz grzywkę na bok i raczej wolałabym zostać przy tym.
Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące fajnego ścięcia włosów to piszcie

Pozdrawiam

Ps. Nie noszę codziennie okularów, jeśli to ma jakieś znaczenie w wyborze fryzury.

http://images46.fotosik.pl/121/2cac3dc8c11d1824m.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2cac3dc8c11d1824m.jpg (3,1 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-05-10 o 19:38
Catherine003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 17:14   #2
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Pomoc w doborze fryzurki pasującej do twarzy

Cytat:
Napisane przez Catherine003 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie
Bardzo prosiłabym o pomoc w wyborze fryzurki pasującej do owalu mojej twarzy. ( w ogóle to nie wiem jaką mam twarz, czytałam troszkę tutaj na forum i wychodzi mi, że owalną ale nie jestem pewna)
Zaledwie 2 tygodnie temu byłam u fryzjera a fryzura wygląda nijak
Chciałabym coś zmienić, żeby wyglądać ładniej.
Mam włosy to szyi, zamierzam zapuścić do ramion. Niestety są niesforne, układają się w różne strony, najgorzej jest gdy wstaję z rana.
Zaznaczam, że nie chcę używać codziennie prostownicy ani suszarki.
Lubię mocno wycieniowane włosy, mam teraz grzywkę na bok i raczej wolałabym zostać przy tym.
Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące fajnego ścięcia włosów to piszcie

Pozdrawiam

Ps. Nie noszę codziennie okularów, jeśli to ma jakieś znaczenie w wyborze fryzury.

http://images46.fotosik.pl/121/2cac3dc8c11d1824m.jpg

Masz śliczną buzie, a jak ma sie taką twarz to nie wolno jej zasłaniac włosami - to moje zdanie. Ja na Twoim miejscu zapuściłabym włosy (tak do łokci) i chodziłabym w kucyku, długim prostym, włosy zostawiłabym ciemne i raz w okularach raz w szkłach. Wydaje mi sie, ze krótkie włosy postarzyłyby Cię, noś długie ile sie da, na ścinanie masz jeszcze czas
pozdrawiam.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

[quote=Anielka_;12240708]Masz śliczną buzie, a jak ma sie taką twarz to nie wolno jej zasłaniac włosami - to moje zdanie. Ja na Twoim miejscu zapuściłabym włosy (tak do łokci) i chodziłabym w kucyku, długim prostym, włosy zostawiłabym ciemne i raz w okularach raz w szkłach. Do tego dokładny, staranny makijaz, henna na brwi, masz ładne spojrzenie, eksponuj swoje atuty
Wydaje mi sie, ze krótkie włosy postarzyłyby Cię, noś długie ile sie da, na ścinanie masz jeszcze czas Uważam, ze włosy mozna zawsze sciąć.
Nie widać na zdjęciu czy masz gęste włosy, jezeli nie to zawsze mozna zagęścić zeby, kucyk bedzie wygladał super.

pozdrawiam
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 19:39   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pomoc w doborze fryzurki pasującej do twarzy

Masz zdjęcie większych rozmiarów i jakości... ? Poza tym zapraszam do regulaminu... zdjęcia należy załączać w załącznikach.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.