BARDZO BARDZO PROSZE O RADE!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-16, 17:05   #1
aalekss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 10

BARDZO BARDZO PROSZE O RADE!!!


Mam dość duży problem - jak zreszta ostatnio większość dziewczyn przed którymi studniówka. Mianowicie nie mam kompletnie pomysłu na makijaż... jestem blondynką, mam niebieskie oczy...Kupiłam czarną kreację (spódnica + bluzka) - wydaje mi sie że jest to połącznie stylu eleganckiego ze sportowym. Chciałabym prosić o radę, jakieś propozycje jak się umalować - cokolwiek. Dodam tylko że nie używam cieni do oczu i zwykle na codzień pociągam jedynie rzesy czarnym tuszem - dlatego nie potrafię dość dobrze wykonać takiego makijażu. Zależałoby mi na czymś prostym, delikatnym może właśnie jakieś fajne rozwiązanie dla rzęs -widziałam np. fajne zdjęcia oczu lekko podkreślonych z paroma sztucznymi rzesami... ale kompletnie nie wiem czy i w jaki sposób można sie do tego zabrać. Dlatego licze na pomoc i jakieś fajne pomysły/zdjęcia. I z góry wieeeelkie dzięki!!!
aalekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 21:52   #2
aalekss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 10
PANI AGNIESZKO!!!

Pani Agnieszko bardzo proszę o jakieś choćby zdjęcia dleikatnych makijaży i fotki oczek o jakich mówiłam wcześniej. Dodam może że będę mieć wyprostowane włosy, "przerzucone" bardziej na 1 stronę a z tyłu głowy - tak przeciwnie do wszystkich włosów będzie wpięty czarny kwiat. Może dokładnie nie potrafie tego opisać ale fryzura jest naprawde ładna i kobieca. Dlatego właśnie chciałabym by pani podsunęła pomysł na fajne ozdobienie rzęs BARDZO PROSZĘ Aleksandra
aalekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-17, 10:24   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: BARDZO BARDZO PROSZE O RADE!!!

Droga Aleksandro
Osobiście namawiam Cię jednak do użycia jakiegoś cienia. To naprawdę nic skomplikowanego. Najlepiej jest położyć delikatny, ze środkowej tonacji kolorystycznej, cień na całą powiekę górną i dolną i delikatnie rozetrzeć brzegi w górę i w dół ( nie nakładaj cienia aż do samych brwi) a przy samych rzęsach połóż cień dużo ciemniejszy. Może być w tej samej kolorystyce lub na zasadzie kontrastu.

To jest najprostsza metoda.

Dużo trudniejszy jest makijaż z kępkami rzęs ( ostatnie zdjęcie); Już teraz musiałabyś kupić kępki, dobry klej ( polecam Duo - więcej informacji w wyszukiwarce) i zacząć ćwiczyć;

Rzęski mogą być tej samej długości co Twoje naturalne rzęsy, lub dużo dłuższe. Pamiętaj jednak, że te drugie nie są zbyt wygodne. O sposobie nakładania napisałam w Kursie makijażu http://www.wizaz.pl/kurs_eyeliner.php

Jeśli chodzi o cienie to polecam Art Deco, Isa Dora, bądź Bourjois

Jak opisałaś swój strój to ja osobiście oczami wyobraźni widzę Cię w makijażu nr1 , ale nie wiem czy masz regularne, pełne usta i czy będziesz potrafiła tak się pomalować. To nie jest proste.

Serdecznie pozdrawiam

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (28,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (26,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (22,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (23,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (23,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (21,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image13.jpg (26,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (12,2 KB, 7 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-18, 13:16   #4
aalekss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 10
JESZCZE RAZ

dziękuję za propozycje podobają mi się i postanowiłam się troszkę nauczyć. Mam jeszcze jedno pytanko: może ma pani bądż wy dziewczyny jakieś zdjęcia z przyklejanymi rzęsami ale może nie tak normalinie- na całej długośći ale tak gdzieś gdzieś kępkami - kiedyś widziałam takie zdjęcie ale to było kiedyś i trudno mi teraz to odtworzyć wiec fajnie by było gdybym coś w tym stylu ujrzała raz jeszcze... nie wiem czy w ogóle coś takiego miałoby jakikolwiek wygląd i właśnie jak mam te kępki rozmieścić żeby mi troszkę otworzyły oczki....
aha i gdyby Pani mogła podać mi jeszcze jakąś dobrą markę tych rzęsek noi cenę bo kompletnie nie wiem jak duży to będzie wydatek...
a co do kleju który pani doradzała - Duo - to nie wiem dlaczego nic nie mogę znaleźć w wyszukiwarce..?? może mogę prosić o jakiś link??
bardzo bardzo już jestem wdzieczna i jeszcze bardziej będe i dziekuje i uścisk pozdrawiam Aleksandra
aalekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 10:38   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: JESZCZE RAZ

Witaj
Co do sztucznych rzęs możesz je poprzyklejać np. w zewnętrznych kącikach. Dają one w miare naturalny efekt, który możesz wzmocnić przyklejając wiekszą ilość kępek lub kupić rzęsy dłuższe od naturalnych. Co do firmy to praktycznie każda którą kupowałam - czy to było Art Deco czy Kryolan czy sporo tańsza firma - sprawdziła mi się. Możesz poszukać w mniejszych sklepikach z kosmetykami. Ważny natomiast jest klej - ten dołaczany do rzesek niestety nie bardzo się nadaje.

Co do makijażu to powienien być on nieco mocniejszy - wymaga tego czerń, w którą bedziesz ubrana. Bardzo fajny i elegancki makijaż masz na zdjęciu nr 1 przesłanym przez Agę.
Poćwicz cieniowanie oka - niezależnie od tego czy będziesz się posługiwała jasnymi czy ciemnymi barwami jest to bardzo wazna część makijażu.
Przesyłam Ci kilka makijazy, które mogą służyc za wzory do ćwiczeń. Nie zniechęcaj się jezeli nie oda razu będziesz zadowolona z efektu. Ćwiczenia czynią mistrza

powodzenia i wytrwałości

pozdrawiam
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (13,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (18,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (12,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (22,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (17,5 KB, 2 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-19, 15:08   #6
aalekss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 10
Re: JESZCZE RAZ

a mógłby mi ktoś napisać jak taki makijaż zrobić(zdj. 1 od Agi)tzn jake kosmetyki będą potrzebne, jakie to odcienie i ile ich tam jest....ja sie po prostu nie znam i nie wiem co kupić by poćwiczyć. I jakich jeszcze mogę użyć kolorów które pasowałyby do czerni sukienki i moich jasnych włosów i niebieskich oczu?? wielkie thanks buzzi
aalekss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.