Jaką książkę obecnie czytacie? II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 18:59   #2131
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

romeo i julia
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:30   #2132
Kissi
Raczkowanie
 
Avatar Kissi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 459
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Czytam drugą książkę, obok "Pereł i wieprzy" z dylogii Makuszyńskiego, mianowicie "Po mlecznej drodze"
Kontynuuje ona wątki poruszane w poprzedniej ( rola młodopolskiego artysty i jego miejsce w świecie) oraz przedstawia dalsze koleje losów znanych już bohaterów ( Eustachy Szczygieł)
Pisana równie dowcipnym językiem, pełnym aforyzmów, oraz zwrotów do adresata.
Kissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 19:49   #2133
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Agatha Christie "Dom zbrodni".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg domzbrodni.jpg (93,5 KB, 1 załadowań)
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 21:10   #2134
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Gdzie jesteś, Amando? Dennis Lehane
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-20, 23:34   #2135
dzasmina
Raczkowanie
 
Avatar dzasmina
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 371
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Czytam "Targowisko próżności" Thackeray'a i jestem urzeczona Niesamowicie wciąga, czuć niepowtarzalny klimat epoki (czasy napoleońskie), a uszczypliwe i maksymalnie satyryczne ujęcia autora wprost powalają na kolana, włącznie z wciąż aktualnymi 'prawdami życiowymi'. Zaraz po skończeniu lektury zabieram się za film
dzasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:04   #2136
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Asia31 Pokaż wiadomość
Ja zabijam-Faletti
Jak skończysz napisz jak ci się podobała...

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Czytam:
"Krew czasu" - Maxime Chattam
Brzmi ciekawie, a moja ciekawość tym większa, że książka czeka na półce na swoją kolej. Napisz jak wrażenia po lekturze.

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Agatha Christie "Dom zbrodni".
Fajna?

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Gdzie jesteś, Amando? Dennis Lehane
Właśnie się tak zastanawiałam: "Lehane, Lehane...", coś mi to mówiło.
I doszłam, że czytałam jego książkę "Wyspa skazańców". Była świetna!
Napisz recenzję jak skończysz "Gdzie jesteś, Amando?", choć już się na nią napaliłam.

A ja teraz czytam SF: "Trzy stygmaty Palmera Eldritcha" - Philip K.Dick, i mimo początkowego oporu (nie jestem wielkim miłośnikiem SF) książka mnie wciągnęła i nie żałuję czasu jej poświęconego
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 08:07   #2137
DrEaMsTaR
Raczkowanie
 
Avatar DrEaMsTaR
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: NiEbOoOo.. ;))
Wiadomości: 37
GG do DrEaMsTaR
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Teraz czytam "Sage o Ludziach Lodu" po prostuu kocham te książki Teraz jestem na 20 tomie i musze sie zaopatrzyć o kilka następnych
__________________

Gonię marzenia i wierzę w to, że kiedyś się spełnią.
Mam odwage marzyć i cholerny upór by pragnienia prawdą się stały...
DrEaMsTaR jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 08:51   #2138
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Zmęczyłam wreszcie Miłość Leny Judith Kuckart i biorę się dzisiaj za "Barocco" Tobiasza W. Lipnego - połączenie powieści erotycznej z kryminałem jak zachwala wydawca. No zobaczymy...
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 09:06   #2139
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Właśnie skończyłam SPALONĄ ŻYWCEM, którą zaczęłam wczoraj, strasznie mnie wciągnęła, dawno już nie pochłonęłam książki w takim tempie, strasznie mnie wzruszyła ta historia. Zaraz zaczynam "Spójrz na mnie" Jennifer Egan - mój nowy nabytek.
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 10:54   #2140
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

"Dogonić tęczę" Fannie Flagg
I bardzo podoba mi się styl autorki i klimat lat 40.
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 11:23   #2141
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
"Dogonić tęczę" Fannie Flagg
I bardzo podoba mi się styl autorki i klimat lat 40.
ja też bardzo ją lubię w kolejce czeka na mnie "Nie mogę się doczekać..."
istari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 11:30   #2142
kamilciaop
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 450
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

a ja zaczełam czytac "Dziewczyna numer 44"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 83-7311-137-9.jpg (35,1 KB, 4 załadowań)
kamilciaop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:09   #2143
madziaa189
Raczkowanie
 
Avatar madziaa189
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 331
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Skończyłam "Pamiętnik narkomanki" a na zmianę klimatu "Ida sierpniowa" Musierowicz, tak dla odciążenia myśli
__________________
Summer aupair we Fracji? We'll see...

Aparatka od:
20.11.07- dół, metal
06.03.08-góra, metal


madziaa189 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:10   #2144
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Skończyłam 'Ogród marzeń' Barbary Delinsky - niby zwykły romans, ale ma w sobie też coś innego, podobał mi się

Casey, młoda psychoterapeutka, dziedziczy po zmarłym ojcu dom w eleganckiej dzielnicy Bostonu. Wraz z nim pokojówkę, przystojnego ogrodnika i ogród, który stanie się dla niej najlepszym miejscem na ziemi. Szukając w domu śladów ojca - sławnego psychologa, którego nawet nigdy nie poznała - trafia na tajemniczy dziennik, opowiadający wstrząsające dzieje pewnej młodej kobiety, związanej z jej rodziną. Jak ją znaleźć? Jak pomóc? Historia Jenny w nieoczekiwany sposób splata się z życiem Casey, a powoli odkrywane sekrety najbliższych zaczynają wpływać na jej codzienne życie... Bolesna przeszłość, uzdrawiająca miłość i zaskakujący finał w pełnej niespodzianek powieści obyczajowej.

A teraz czas na 'Cmentarzysko' Michaela Connelly:

Kiedy pies jednego z mieszkańców okolicy Hollywood Hills znalazł kość, wydawałoby się, że to nic nadzwyczajnego. Ale właściciel zwierzęcia - emerytowany lekarz - rozpoznał w zdobyczy pupila ludzkie szczątki. Policja podczas przeszukiwania terenu odkryła niemal kompletny szkielet chłopca. Badania kryminalistyczne ujawniły, że ofiara została zamordowana kilkanaście lat wcześniej, a za życia była regularnie maltretowana. Detektyw Harry Bosch rozpoczyna śledztwo, by rozwikłać mroczną zagadkę sprzed wielu lat, ale po upływie tak długiego czasu dochodzenie jest niezwykle trudno prowadzić, a Departament Policji Los Angeles naciska Boscha, by jak najszybciej zamknął sprawę.

Cytat:
Napisane przez kaasia
Dziewczyny, co sądzicie o "Pamiętniku narkomanki"? Przypominam sobie, że też czytałam - jakieś 10 lat temu - ale nie zrobił na mnie zbyt wielkiego wrażenia. Pewnie dlatego, że byłam już po lekturze "My, dzieci z dworca ZOO"...
Ja osobiście swego czasu szalałam za 'Pamiętnikiem...' (choć też wcześniej czytałam 'My, dzieci...'), był dla mnie swego rodzaju biblią okresu dorastania i tego "buntu". Nadal uważam, że to jedna z lepszych książek. Ale jak widać, są różne opinie..
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2008-03-21 o 13:34
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 07:37   #2145
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

A ja dalej "męczę" Świat Zofii
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:06   #2146
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez protka Pokaż wiadomość
Fajna?
Podobała mi sie i to podwójnie bo nie było w niej postaci detektywa Herkulesa Poirota, który z lekka mi sie znudził.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy nakręcono na podstawie tek książki film, bo czytając miałam wrażenie deja vu.
Może pożyczyłam ją parę lat temu z biblioteki i dlatego, sama nie wiem...
Pod koniec można domyślić sie rozwiązania zagadki, ale i tak to jedna z lepszych powieści Christie.


Czytam "Harry Potter i Zakon Feniksa".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakonfeniksa.jpg (76,2 KB, 2 załadowań)
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:55   #2147
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Zaczynam czytać "Emma i ja" - Elizabeth Flock
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:09   #2148
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
A ja dalej "męczę" Świat Zofii
mnie Świat Zofii" wkurzał i pod koniec już zaczęłam omijać te filozoficzne fragmenty (a czytałam w wieku 14 lat, więc było to dla mnie potwornie nudne) i jakoś przebrnęłam.

Przeczytałam "Już nie płacz" Joy Fielding - początek był bardzo słaby, banalny i już chciałam dać sobie spokój z tą książkę, ale akcja przybrała zupełnie niespodziewany obrót i bardzo mnie wciągnęło świetna, ciekawie napisana i zaskakująca książka! Bardzo mi się podobała. Na pewno sięgnę po inne książki tej pisarki

Teraz czytam "Złodzieja czasu" T. Pratchett'a
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:21   #2149
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Lir391 polecam inne książki J. Fielding. Ja niestety "Już nie płacz" nie czytałam, ale "Laleczka", "Nie zdradzaj żadnych tajemnic" bardzo mi się podobały, a "Pierwszy raz" wzruszył do łez
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-22, 11:25   #2150
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez gasta18 Pokaż wiadomość
Lir391 polecam inne książki J. Fielding. Ja niestety "Już nie płacz" nie czytałam, ale "Laleczka", "Nie zdradzaj żadnych tajemnic" bardzo mi się podobały, a "Pierwszy raz" wzruszył do łez
Właśnie dzięki Tobie zainteresowałam się tą pisarką, strasznie zachwalałaś i nie zawiodłam się
Na pewno przeczytam te, które wymieniłaś, jeśli tylko uda mi się je zdobyć
a jak tam "Krew czasu"? Przeczytałaś już? Bo zaintrygował mnie opis, który wkleiłaś i jestem ciekawa Twojej opinii
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 11:31   #2151
gasta18
Wtajemniczenie
 
Avatar gasta18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 321
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Niedawno skończyłam
No i podobała mi się ale jednak stwierdzę, że poprzednie książki M. Chattama są troszkę lepsze. Czytałam wszystkie książki tego autora (4) i najbardziej podobała mi się "W ciemnościach strachu".
__________________
2013
49
gasta18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:10   #2152
nikozja_dg
Rozeznanie
 
Avatar nikozja_dg
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 510
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

ostatnio przeczytalam bardzo ciekawa ksiazke joanny banik "rody opolskie" zawierającą historie znanych opolskich rodow, a teraz czytam książkę w j.niemieckim M.M. Kaye "Tod in Kenia"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187158 => książki wyd.Znak, kryminały, thrillery, religijne, powieści i wiele innych

http://czy-ten-rudy-pies-to-kot.blogspot.com/ => Co aktualnie czytam lub co odkładam na półkę





nikozja_dg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:26   #2153
protka
Zakorzenienie
 
Avatar protka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 715
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam SPALONĄ ŻYWCEM, którą zaczęłam wczoraj, strasznie mnie wciągnęła, dawno już nie pochłonęłam książki w takim tempie, strasznie mnie wzruszyła ta historia. Zaraz zaczynam "Spójrz na mnie" Jennifer Egan - mój nowy nabytek.
A ja właśnie dziś ją zaczęłam. Potworne, że w XXI wieku jeszcze dochodzi do takich rzeczy...

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Podobała mi sie i to podwójnie bo nie było w niej postaci detektywa Herkulesa Poirota, który z lekka mi sie znudził.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy nakręcono na podstawie tek książki film, bo czytając miałam wrażenie deja vu.
Może pożyczyłam ją parę lat temu z biblioteki i dlatego, sama nie wiem...
Pod koniec można domyślić sie rozwiązania zagadki, ale i tak to jedna z lepszych powieści Christie.
To będę ją miała na uwadze jak przeczytam swoje kryminałki
protka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 12:35   #2154
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Wczoraj zaczęłam i wczoraj skończyłam "Barocco" Lipnego - bardzo fajne czytadło. Książeczka niegruba, bo zaledwie 180 stron, krótkie rozdziały, duży druk, czyta się szybko no i co najważniejsze - wciąga. Odłożyłam ją praktycznie dopiero po skończeniu całości (do północy siedziałam), co w moim przypadku jest skrajną rzadkością.
Jeśli ktoś lubi detektywistyczne zagadki w stylu Pana Samochodzika to polecam. Miła lektura na jedno popołudnie
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:09   #2155
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Wczoraj skończyłam "Morderstwo w Madingley Grange"C. Graham. Właściwie nie wiem ,co to było, bo na pewno nie kryminał. Książka mi się nie podobała. W notce piszą" znakomity, przezabawny kryminał w stylu Agaty Christie".Ani on zabawny , ani znakomity. Młody człowiek wymyśla sobie weekend z morderstwem w posiadłości swej ciotki , przekonuje do tego pomysłu siostrę. Ludzie spragnieni tego typu rozrywki zjawiają się w wiejskiej posiadłości. I przez 200 bitych stron poznaję przyzwyczajenia, marzenia , dziwactwa tych osób. Owego wymyślonego morderstwa ani widu ani słychu .Gdy czytelnik - w tym przypadku ja- jest juz zmęczony, cos się zaczyna dziać.( ma na to autorka 78 stron). To "coś " jednak jest tak dziwaczne, że brak mi słów. Poza tym nie będę opisywać dokładnie kryminału . Może się komuś spodoba. Dla mnie to rozczarowanie.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:15   #2156
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Pani Graham ma taki styl pisania - bardziej przypomina mi to styl pisarstwa P.D.James - ta to dopiero potrafi strzelac opisy na wiele stron!

Obecnie czytam "Harry Potter i Insygnia Śmierci" w wersji polskiej - do tej pory czytalam tylko wersję anglojęzyczną.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:20   #2157
basilissa
Rozeznanie
 
Avatar basilissa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 625
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Ondine, współczuję. Nie ma to jak porządny trup już na początku.
__________________
Mądrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać głupio. I dobrzy ludzie, kiedy się zbiorą do gromady, mogą działać okrutnie. R. Kapuściński
basilissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:34   #2158
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Pani Graham ma taki styl pisania - bardziej przypomina mi to styl pisarstwa P.D.James - ta to dopiero potrafi strzelac opisy na wiele stron!

Obecnie czytam "Harry Potter i Insygnia Śmierci" w wersji polskiej - do tej pory czytalam tylko wersję anglojęzyczną.
Masz racje Aggie, P.D.James tez czytałam 1-2 powiesci i wiecej nie, ponad moje siły.
Cytat:
Napisane przez basilissa Pokaż wiadomość
Ondine, współczuję. Nie ma to jak porządny trup już na początku.
Dzieki.Pewnie , porzadny trup na poczatku to podstawa.U Agatki choc trup jest wtedy, gdy trzeba. Nie ma porównania z ta powiescią p. Graham.
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:36   #2159
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Ondine, jesli lubisz inteligentne kryminały to polecam twórczośc Henninga Mankella - czyta go moja mama, kuzynka, a ja to w ogóle wsiąkłam.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 13:46   #2160
Ondine
Rozeznanie
 
Avatar Ondine
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraina nieznana
Wiadomości: 842
Dot.: jaką książkę obecnie czytacie? II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ondine, jesli lubisz inteligentne kryminały to polecam twórczośc Henninga Mankella - czyta go moja mama, kuzynka, a ja to w ogóle wsiąkłam.
Aggie . Mankella czytałam do tej pory jedną książkę "Fałszywy trop".Niestety, bibliotekę mam słabo zaopatrzoną, wiec musiałabym kupowac. Pewnie to zrobie ,ale troche poźniej. Ksiażka Mankella mi sie podabała. A czytałaś cos I. Rankina?
Ondine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.