Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-22, 20:07   #451
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aichi Pokaż wiadomość
Polecam Decoratorię z Lublina, sama będę u nich zamawiac, bo byłam, mala firemka w domku, można pójść, obejrzeć zaproszenia na żywo, doradzają, pogadać normalnie można

Dziewczynki gdzie w Lublinie można w normalnej cenie kupić rękawiczki - chodzi mi o białe, koronkowe, koniecznie pięciopalczaste. I żeby nie kosztowały 200 zł...

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------



A czy możesz kogoś konkretnego polecić??

Zapisz
Ja jestem ze swidnika wiec tutaj będę robić bo mam sprawdzonego jubilera. W Lublinie niestety nie mam kogo polecić.

Ja właśnie czekam na poprawę mojego projektu z drukarni, ale chyba szybciej sama to zrobie i podeśle im gotowy projekt do wydruku, bo im już tydzien schodzi by poprawić tylko 4slowa...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-23, 07:49   #452
kasia15051
Raczkowanie
 
Avatar kasia15051
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Ja jestem ze swidnika wiec tutaj będę robić bo mam sprawdzonego jubilera. W Lublinie niestety nie mam kogo polecić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znajomi polecali Symbol na Narutowicza, my też zamierzamy się tam wybrać
kasia15051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 21:15   #453
karola2308
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Panna Młoda z października 2016.
polecam kwiaciarnię Wiła Wianki Lublin.
dopiero co założona przez siostrę, ale miałam już okazję, aby wykonała mi całą dekorację ślubną i weselną.
w szczególności podradzam wianek ślubny. Miałam na drugi dzień wesela, super sprawa, byłam chwalona na każdym kroku za niego

w razie gdyby któraś była zainteresowana - link poniżej. jeden z nich to mój ślubny
https://www.facebook.com/wilawiankilublin/
karola2308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 06:22   #454
LadyIntrovert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Optymistka27 Pokaż wiadomość
Polecam Tobie z całą pewnością Magdę Szalak, robi przepiękne fryzury ślubne które pięknie wyglądają i bardzo długo sie trzymają
Dzięki bardzo! Obejrzałam w internecie zdjęcia fryzur pani Magdy i udało mi się zarezerwować termin.
Czy macie jakieś godne polecenia sklepy z bielizną w Lublinie? Mój rozmiar jest mało popularny i nie występuje w większości sieciówek, wolałabym uniknąć kupowania przez internet.
LadyIntrovert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 09:35   #455
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Kolorowa3 Pokaż wiadomość
tylko 800 zł? jakiej szerokości wzięliście? klasyczne z żółtego złota?
Klasyka obie ważyły chyba niecałe 7 gram, bo mój narzeczony ma dłonie pianisty całkiem grube ja mam chyba rozmiar 13 on 14,5. 3 mm szerokości

Chcieliśmy delikatne i takie właśnie wyszły no i z grawerem w środku, ale to już nas jubiler namówił, bo miały być bez grawera
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 11:04   #456
Optymistka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 38
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez LadyIntrovert Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo! Obejrzałam w internecie zdjęcia fryzur pani Magdy i udało mi się zarezerwować termin.
Czy macie jakieś godne polecenia sklepy z bielizną w Lublinie? Mój rozmiar jest mało popularny i nie występuje w większości sieciówek, wolałabym uniknąć kupowania przez internet.
Może Triumph albo Kwestia biustu na narutowicza lub Body na Lubartowskiej. Ja zawsze kupuję w Esotiq lub La Vantil ale podobno w tych dwóch pierwszych są brafitterki
Optymistka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 11:16   #457
isiowaa
Raczkowanie
 
Avatar isiowaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

My wczoraj zamówiliśmy obrączki. Klasyczne z żółtego złota. Ja się zdecydowałam na 4,5 mm, a narzeczony na 5 mm. Oboje mamy dosyć grube palce, więc u mnie stanęło na tym, że wzięłam rozmiar 19, a narzeczony 23.5. Wyszło nam za to w sumie 1627 zł. Wzięliśmy też grawer, bo był gratis i mamy dożywotnią możliwość zmiany rozmiaru, więc całkiem nieźle
__________________
17.07.2010 - Dziewczyna
14.02.2011 - Narzeczona
22.07.2017 - Żona
isiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 18:49   #458
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

isiowaa i gdzie zamawialiście obrączki? jaki czas realizacji ?
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 18:55   #459
isiowaa
Raczkowanie
 
Avatar isiowaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 1990pajaczek1990 Pokaż wiadomość
isiowaa i gdzie zamawialiście obrączki? jaki czas realizacji ?
Zamawialiśmy u Niewęgłowskiego. Tylko wyszło nam tyle za nie, bo mieliśmy 20% rabatu, tak to byśmy musieli za nie zapłacić 2034 zł. Co do czasu realizacji to nie pamiętam Mają do nas dzwonić, ale myślę, że w przyszłym miesiącu będą już do odbioru.
__________________
17.07.2010 - Dziewczyna
14.02.2011 - Narzeczona
22.07.2017 - Żona
isiowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 18:58   #460
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez LadyIntrovert Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo! Obejrzałam w internecie zdjęcia fryzur pani Magdy i udało mi się zarezerwować termin.

Czy macie jakieś godne polecenia sklepy z bielizną w Lublinie? Mój rozmiar jest mało popularny i nie występuje w większości sieciówek, wolałabym uniknąć kupowania przez internet.
Kwestia biustu i intimissimi
Cytat:
Napisane przez Optymistka27 Pokaż wiadomość
Może Triumph albo Kwestia biustu na narutowicza lub Body na Lubartowskiej. Ja zawsze kupuję w Esotiq lub La Vantil ale podobno w tych dwóch pierwszych są brafitterki
W triumphie wielu rozmiarów nie maja, ale kwestia biustu już tak, za to w intimissimi maja poprawki krawieckie w cenie, ale na stanik trzeba czekać Ok 1-2tygodnie jeśli chce się poprawiać obwód.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 19:56   #461
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny, a skąd zamawiacie ciasta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-25, 19:58   #462
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez LadyIntrovert Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo! Obejrzałam w internecie zdjęcia fryzur pani Magdy i udało mi się zarezerwować termin.
Czy macie jakieś godne polecenia sklepy z bielizną w Lublinie? Mój rozmiar jest mało popularny i nie występuje w większości sieciówek, wolałabym uniknąć kupowania przez internet.
Dobry wybór! Ja też idę do Pani Magdy, z wielu źródeł słyszałam, że jest rewelacyjna

Sklep Body - bardzo polecam! Ceny wysokie, ale bielizna z najwyższej półki no i obsługa na najwyższym poziomie, gwarancja satysfakcji

Raz jeszcze podbijam swoje pytanie, gdzie w Lublinie kupię koronkowe rękawiczki z pięcioma paluszkami i w normalnej cenie? Może jednak któraś z Was gdzieś widziała?
Zapisz

Edytowane przez aichi
Czas edycji: 2017-01-25 o 20:01 Powód: niekomplatny post
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 20:10   #463
LadyIntrovert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aichi Pokaż wiadomość
Dobry wybór! Ja też idę do Pani Magdy, z wielu źródeł słyszałam, że jest rewelacyjna

Sklep Body - bardzo polecam! Ceny wysokie, ale bielizna z najwyższej półki no i obsługa na najwyższym poziomie, gwarancja satysfakcji

Raz jeszcze podbijam swoje pytanie, gdzie w Lublinie kupię koronkowe rękawiczki z pięcioma paluszkami i w normalnej cenie? Może jednak któraś z Was gdzieś widziała?
Zapisz
Widziałam w necie ofertę tego sklepu i w weekend się tam wybiorę, szkoda że nie wiedziałam o nim wcześniej, wczoraj byłam w okolicy
LadyIntrovert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 13:00   #464
vanilllia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 21
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny a jakąś florystkę możecie polecić?
vanilllia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 07:41   #465
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez vanilllia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakąś florystkę możecie polecić?
Przerabiałam temat wnikliwie ostatnio razem z koleżanką Przeglądałyśmy opinie w necie, na wizażu i wybrałyśmy 3 propozycje (popatrz sobie na stronach i na fb):
- Passja Flora, czytałam mega super opinie. Podobno bardzo kreatywna pracownia, nieco szalona i ze smakiem, ponoć mają super pomysły i potrafią "wyczuć" Młodych.
- Kaja Najpiekniejsze Aranżacje - dobre opinie - bardzo rzetelni, ta Maja jest bardzo rzetelna, zajmuje się całą kwiatową oprawą wesela lub samymi bukietami, jak chcesz Jej bukiety bardzo mi leżą - są takie delikatne, pastelowe, takie boho
- Pracownia Wedding Story - jakoś nas najmniej przekonali, ale też robią ładne bukiety i mieli świetne opinie, także też możesz 'prześwietlić'

Ja chyba się zdecyduję na Kaja Najpiękniejsze Aranżacje, ale jeszcze myślę nad pierwszą i drugą pracownią
Zapisz

Edytowane przez aichi
Czas edycji: 2017-01-27 o 07:44
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 10:56   #466
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aichi Pokaż wiadomość
Przerabiałam temat wnikliwie ostatnio razem z koleżanką Przeglądałyśmy opinie w necie, na wizażu i wybrałyśmy 3 propozycje (popatrz sobie na stronach i na fb):
- Passja Flora, czytałam mega super opinie. Podobno bardzo kreatywna pracownia, nieco szalona i ze smakiem, ponoć mają super pomysły i potrafią "wyczuć" Młodych.
- Kaja Najpiekniejsze Aranżacje - dobre opinie - bardzo rzetelni, ta Maja jest bardzo rzetelna, zajmuje się całą kwiatową oprawą wesela lub samymi bukietami, jak chcesz Jej bukiety bardzo mi leżą - są takie delikatne, pastelowe, takie boho
- Pracownia Wedding Story - jakoś nas najmniej przekonali, ale też robią ładne bukiety i mieli świetne opinie, także też możesz 'prześwietlić'

Ja chyba się zdecyduję na Kaja Najpiękniejsze Aranżacje, ale jeszcze myślę nad pierwszą i drugą pracownią
Zapisz
Ja tez prawdopodobnie zdecyduję się na Kaję

Ponawiam pytanie o ciasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 11:57   #467
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

anlaya ja też jeszcze nie wiem, co z ciastem zrobić, ale lubię ciasta z piekarni na Zemborzyckiej w Lublinie Smakują mi i kiedy mi się nie chce piec, to tam kupuję Ale jak to wygląda przy ciastach weselnych, to nie wiem, chociaż mam zamiar zapytać, czy można u nich zamówić i jak to wygląda cenowo, bo ceny nie są najniższe...
Zapisz

Edytowane przez aichi
Czas edycji: 2017-01-27 o 11:59
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 14:41   #468
kasia15051
Raczkowanie
 
Avatar kasia15051
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aichi Pokaż wiadomość
anlaya ja też jeszcze nie wiem, co z ciastem zrobić, ale lubię ciasta z piekarni na Zemborzyckiej w Lublinie Smakują mi i kiedy mi się nie chce piec, to tam kupuję Ale jak to wygląda przy ciastach weselnych, to nie wiem, chociaż mam zamiar zapytać, czy można u nich zamówić i jak to wygląda cenowo, bo ceny nie są najniższe...
Zapisz
Ja też zastanawiam się nad tą cukiernią ostatnio do nich dzwoniłam i tak ciasta 18,5zł/kg, serniki 19,5, tort 47, dowóz gratis. Można na sobotę którąś zamówić sobie próbki (ok. 2kg róznych ciast).
Dzwoniłam jeszcze do Greli ceny podobne, ciasto 18, tort w śmietanie 50, tort w masie cukrowej 55 i tutaj również na weekend można zamówić próbki ciast, które zostaną dostarczone do wybranego przez nas sklepu firmowego.
kasia15051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 17:59   #469
Kolorowa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny a jak jest z zakupem używanej sukni od prywatnej osoby? Chodzi mi o rozmiar - na ile większy mogę sobie pozwolić, żeby krawcowa mogła bez problemu ją przerobić? 1 rozmiar? I tak samo długość - jestem niska, mam około 160 cm wzrostu, dojdzie obcas tak około 6-8 cm. To suknia uszyta na ponad 170 cm da się skrócić, żeby na tym nie ucierpiała? Chcę suknię z górą koronkową a dół z muślinu/tiulu. Nie chcę żeby się okazało że kupię suknię, której nie da się przerobić, a z trafieniem idealnie w rozmiar i fason ciężko...
Kolorowa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-27, 20:31   #470
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a skąd zamawiacie ciasta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre ciasta ma Sowa, ale cenowo na wesele wychodzą dość drogo. Ja zamawiam w cukierni Finezja w Świdniku. Maja naprawdę dobre i lekkie ciasta.

Natomiast z tortem szalejemy i zamawiamy w Zbyszku tort Royal z belgijskiej czekolady. Jest drogi, ale obłędny!

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kolorowa3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z zakupem używanej sukni od prywatnej osoby? Chodzi mi o rozmiar - na ile większy mogę sobie pozwolić, żeby krawcowa mogła bez problemu ją przerobić? 1 rozmiar? I tak samo długość - jestem niska, mam około 160 cm wzrostu, dojdzie obcas tak około 6-8 cm. To suknia uszyta na ponad 170 cm da się skrócić, żeby na tym nie ucierpiała? Chcę suknię z górą koronkową a dół z muślinu/tiulu. Nie chcę żeby się okazało że kupię suknię, której nie da się przerobić, a z trafieniem idealnie w rozmiar i fason ciężko...

Ja niby mierzyłam suknie w rozmiarze 42 (mój rozmiar), w tym modeli który mi się podobał, ale niestety suknie są szyte na miarę i wyglądałam źle w takich sukienkach, bo np inna PM miała długi tułów, albo inna szerokość. dlatego zdecydowałam, że trudno, jestem nietypowa i zamawiam suknie w salonie, szyta na moją miarę. Musisz próbować mierzyć, może Ci się uda ja raczej szczęścia nie miałam.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 11:38   #471
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aichi Pokaż wiadomość
anlaya ja też jeszcze nie wiem, co z ciastem zrobić, ale lubię ciasta z piekarni na Zemborzyckiej w Lublinie Smakują mi i kiedy mi się nie chce piec, to tam kupuję Ale jak to wygląda przy ciastach weselnych, to nie wiem, chociaż mam zamiar zapytać, czy można u nich zamówić i jak to wygląda cenowo, bo ceny nie są najniższe...
Zapisz

Całkiem niezłe są też ciasta z Nivpolu, moi rodzice je czasem kupują I stamtąd chyba zamówimy. Tort też można u nich zamówić, ale widziałam ich torty na zdjęciach i nie robią wrażenia, więc będziemy zamawiać z innego źródła.

A gdzie zamawiacie alkohol? Chodzi o to, żeby wyszło jak najtaniej, bo oprócz standardowej wódki, wina i piwa będziemy chyba też mieli drinkbar - nasz lokal oferuje taką usługę za dodatkową opłatą, ale alkohol do drinków musimy dostarczyć sami. Myślę, że mimo wszystko wyjdzie taniej niż obsługa barmańska "z zewnątrz"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 13:34   #472
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Kolorowa3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z zakupem używanej sukni od prywatnej osoby? Chodzi mi o rozmiar - na ile większy mogę sobie pozwolić, żeby krawcowa mogła bez problemu ją przerobić? 1 rozmiar? I tak samo długość - jestem niska, mam około 160 cm wzrostu, dojdzie obcas tak około 6-8 cm. To suknia uszyta na ponad 170 cm da się skrócić, żeby na tym nie ucierpiała? Chcę suknię z górą koronkową a dół z muślinu/tiulu. Nie chcę żeby się okazało że kupię suknię, której nie da się przerobić, a z trafieniem idealnie w rozmiar i fason ciężko...
Wydaje mi się ze powinnaś znaleźć krawcową i pokazać jej suknie na zdjęciu, jej wymiary, pokazać siebie i wtedy by mogła ci odpowiedzieć. Co krawcowa to inne umiejętności i inna odpowiedz na pytanie "ile da się zmniejszyć"
Cytat:
Napisane przez MakowaPanna Pokaż wiadomość
Dobre ciasta ma Sowa, ale cenowo na wesele wychodzą dość drogo. Ja zamawiam w cukierni Finezja w Świdniku. Maja naprawdę dobre i lekkie ciasta.

Natomiast z tortem szalejemy i zamawiamy w Zbyszku tort Royal z belgijskiej czekolady. Jest drogi, ale obłędny!
Potwierdzam, ze finezja ma dobre ciasta. Lubie tam chodzić. Sąsiad mój tam robił praktyki i tez mówił ze "od kuchni" jest Ok
Chociaż ja biorę z sikoreczka z trawnik bo mam bliżej do sali i są troszkę mniej słodkie, co mi pasuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 12:56   #473
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Kolorowa3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jest z zakupem używanej sukni od prywatnej osoby? Chodzi mi o rozmiar - na ile większy mogę sobie pozwolić, żeby krawcowa mogła bez problemu ją przerobić? 1 rozmiar? I tak samo długość - jestem niska, mam około 160 cm wzrostu, dojdzie obcas tak około 6-8 cm. To suknia uszyta na ponad 170 cm da się skrócić, żeby na tym nie ucierpiała? Chcę suknię z górą koronkową a dół z muślinu/tiulu. Nie chcę żeby się okazało że kupię suknię, której nie da się przerobić, a z trafieniem idealnie w rozmiar i fason ciężko...
Wiesz co, wg mnie powinnaś się skonsultować z krawcową, bo my tu możemy sobie gdybać, a najlepiej jakbyś dostała informację z pierwszej ręki od kogoś, kto to będzie robił w sumie to też zależy od samej krawcowej, wiem, że niektóre nie lubią robić po kimś poprawek itp, także ja bym zaczęła od tego tematu...
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:37   #474
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

hej Dziewczyny może ktoś z was ma biżuterie a nawet obrączki z salonu valore ??
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 23:08   #475
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Ja ciasto zamawiam w mmstaszek w lubartowie �� ceny ciasta 15-17 zl/kg a za tort 35zl/kg. Jak sie przedstawia cenowo Kaja arazacje? Bo nie wiem czy jest sens sie z nia umawiac ��
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 11:20   #476
aichi
Raczkowanie
 
Avatar aichi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez werus9 Pokaż wiadomość
Ja ciasto zamawiam w mmstaszek w lubartowie �� ceny ciasta 15-17 zl/kg a za tort 35zl/kg. Jak sie przedstawia cenowo Kaja arazacje? Bo nie wiem czy jest sens sie z nia umawiac ��
Ceny jeszcze nie znam niestety, ale myślę, że możesz napisać do niej maila czy może na fb z zapytaniem - powinna być w stanie podać jakiś zarys cen, tak myślę
aichi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 18:04   #477
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

czy ktoś się orientuje czy w okolicy lubartowa jest jakaś firma (lub osoba prywatna) w której można wypożyczyć gołębie do wypuszczenia przed kościołem?
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:25   #478
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Chociaż ja biorę z sikoreczka z trawnik bo mam bliżej do sali i są troszkę mniej słodkie, co mi pasuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jadłam w sylwestra ciasto z sikoreczki na weselu u znajomych i było całkiem smaczne.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 20:47   #479
Kolorowa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

A gdzie proponujecie kupić buty? Chodzi mi o dobrej jakości buty, ale nie białe
Kolorowa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 08:12   #480
werus9
Przyczajenie
 
Avatar werus9
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Kolorowa3 Pokaż wiadomość
A gdzie proponujecie kupić buty? Chodzi mi o dobrej jakości buty, ale nie białe
Ja kupiłam w Ryłko
werus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.