Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-15, 19:48   #601
mycha2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 25
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny
czy znacie może jubilera w Lublinie co robi obrączki na zamówienie? Chodzi mi, żeby obrączki było różnej szerokości, np. jedna 4 mm, a druga 6 mm. w YESie i Aparcie powiedzieli nam, że dany wzór ma konkretną szerokość i tego nie zmieniają, jeśli chcemy mieć różnej szerokości to musimy wybrać różne wzory... ale tutaj to robią masowo, więc może w mniejszych salonach podchodzą indywidualnie?
mycha2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 07:48   #602
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez mycha2017 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
czy znacie może jubilera w Lublinie co robi obrączki na zamówienie? Chodzi mi, żeby obrączki było różnej szerokości, np. jedna 4 mm, a druga 6 mm. w YESie i Aparcie powiedzieli nam, że dany wzór ma konkretną szerokość i tego nie zmieniają, jeśli chcemy mieć różnej szerokości to musimy wybrać różne wzory... ale tutaj to robią masowo, więc może w mniejszych salonach podchodzą indywidualnie?
Robiliśmy obrączki na deptaku i nie było najmniejszego problemu z kombinacjami w zakresie danego modelu
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-16, 16:49   #603
mycha2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 25
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Robiliśmy obrączki na deptaku i nie było najmniejszego problemu z kombinacjami w zakresie danego modelu

o to super a u którego jubilera, bo jest tam kilka
mycha2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 08:37   #604
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez mycha2017 Pokaż wiadomość
o to super a u którego jubilera, bo jest tam kilka
Figaro Robiliśmy z własnego złota
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-20, 08:44   #605
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

My tez w Figaro i różnej szerokości i moja z diamencikiem. Ale pytalismy we wszystkich po kolei na deptaku i nie bylo problemu ze zmianami

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Gdzie będą strzyc się i ewentualnie czesać wasi przyszli mężowie? Ślub 10.06 a mój wciąż nie ma fryzjera. Trochę boję się żeby szedł do najbliższego osiedlowego bo zależy nam na modnej eleganckiej fryzurze... A znowu nie chcę żeby zapłacił 15o zl lub wiecej....
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 18:52   #606
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

co dajecie rodzicom na podziękowanie i dziadkom?
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-21, 21:17   #607
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Narzeczony idzie się ostrzyć na kilka dni przed ślubem, a w dniu ślubu idzie do swojej fryzjerki, żeby mu włosy ułożyła. Ale ma stałą fryzjerkę i ona jest genialna jeśli chodzi o męskie fryzury.

Podziękowania dla rodziców:
- prezentem będą bilety do teatru, ponieważ zarówno moi rodzice jak i przyszli teściowie bardzo lubią teatr
- dodatkowo kupimy zapewne po ładnym storczyku

Podziękowania dla dziadków:
- my zrezygnowaliśmy z podziękowań, ponieważ żyją tylko moi dziadkowie.
- mój brat i bratowa robili dla nich kosze prezentowe (cukierni, kawa, herbata, alkohol)
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-25, 07:39   #608
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczęta, jakie macie pomysły na sesję zdjęciową ślubną?? Mam na myśli miejsca niezbyt daleko od Lublina. Znam parę miejsc, ale nie czuję że to jest to.. Próbowałam podpytać fotografa ale nie napisal mi nic konkretnego -tzn ze robia wedlug sugestii mlodych itp czasem w mało znanych miejscach typu sad, ale nie maja nic przeciwko popularnym miejscom, wymienil tylko Botanik itp (z Lublina), Kozłówkę i Kazimierz.
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 17:06   #609
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Lubelskie Panny Młode 2017!

Jeśli jeszcze któraś z was nie ma pudełka na obrączki to polecam stronę na fb Wianek.
Tu strona na Allegro: http://<br /> http://allegro.pl/Show...tem=6800147963
Dostałam od nich cudowne, super zrobione i tanie pudełeczko! Moje wyglada tak:
IMG_1495728406.257001.jpg
IMG_1495728508.116452.jpg
Zamowilam w piątek, dzisiaj je dostałam. Wiec i dla dziewczyn z czerwca nawet się nada
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2017-05-25 o 17:08
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 13:04   #610
LadyIntrovert
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

W ten weekend był nasz ślub i wesele, może komuś przyda się małe podsumowanie:
- lokal "Trzy róże" - jesteśmy bardzo zadowoleni, wystrój, który był w cenie w zupełności nam wystarczył, jedzenie wszystkim smakowało i było go bardzo dużo. Z racji, że wszystko działo się bardzo szybko nie miałam okazji spróbować nic poza daniami głównymi Po uroczystości można było zabrać pozostałe jedzenie do domu. Obsługa była bardzo miła i pomocna, czystość lokalu też bez zarzutu. Otwartość na współpracę i dostosowanie się do zachcianek pary młodej. Goście byli zadowoleni z noclegu w hotelu i ze śniadania. Polecamy!

- tort, ciasta i słodki stół - cukiernia "Trzy róże". Po wielu próbach z tortem w końcu wybraliśmy w ciemno ofertę z lokalu. Tort bardzo dobry, jak dla mnie mógłby być bardziej owocowy, nie zapychał i łatwo się kroił. Słodki stół praktycznie zniknął i nie mieliśmy okazji spróbować, goście bardzo chwalili deserki w słoiczkach i pewnie gdybyśmy spróbowali ich wcześniej wzięlibyśmy ich znacznie więcej. Ciasta były tylko w gościńcach na wynos.

- makijaż Aneta Błaszczak - polecam bardzo, o ile są jeszcze wolne miejsca Makijaż wykonany bardzo starannie, wytrzymał bez uszczerbku całą noc, dostosowanie do życzeń panny młodej i niesamowicie miła, rozluźniająca atmosfera.

- fryzura Magda Szalak - również bardzo polecam, fryzura dobrana do urody i życzeń panny młodej, wytrzymała naprawdę wiele, miła atmosfera.

- paznokcie Justyna z Mani & Pedi Instytut. Miło i przyjemnie, ogromna ulga po fachowym zaopiekowaniu się moimi stopami.

- suknia Anna Kara - suknia bardzo się podobała i pasowała do mojej osoby. Była lekka i wygodna, co było dla mnie niesamowicie ważne.

- zespół Vinyl Band z Lublina - długo zastanawialiśmy się nad zespołem, przeglądając ofertę różnych grup. Wiele zespołów ma bardzo ładne filmy prezentacyjne w internecie, ale już na własnych stronach próbki utworów wypadają gorzej. Zdarza się, że przy części piosenek wokaliści nie wyrabiają i brzmi to kiepsko. Nie chcieliśmy też zespołu, który nie dostosowuje się do wymagań państwa młodych, a i takie opinie czytaliśmy o innych "dobrych" zespołach.
Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Vinyl Band, gdzie mieliśmy okazję widzieć ich wcześniej w akcji na innym weselu. Wysoki poziom artystyczny, zróżnicowany i szeroki repertuar, który wpadł w gust wszystkich gości, zabawy dostosowane do oczekiwań młodych - bez alkoholu i podtekstów. Naprawdę bardzo polecamy!

- nauka tańca - Elżbieta Głos ze szkoły tańca Lider - zaczynaliśmy od zera i w ciągu kilku lekcji uzyskaliśmy nieocenioną pomoc przy nauce pierwszego tańca. Dostaliśmy kilka propozycji utworów, ale ostatecznie wybraliśmy własny i pani Ela wymyśliła ciekawy układ, który zaskoczył i podobał się gościom. Oczywiście kosztowało nas to też sporo własnej pracy i ćwiczeń poza lekcjami, jednak było warto

- kwiaty - Passja Flora - pani dobrała kwiaty pod urodę panny młodej i suknię. Zarówno bukiet jak i wianek z żywych kwiatów wytrzymały cały dzień i noc, pięknie pachniały i zachwyciły gości. Ceny wyższe niż w "zwykłej" kwiaciarni, jednak nie żałuję wydanych pieniędzy.

- zaproszenia i winietki - ArtMa Lublin. Zamówienie przez internet, gościom podobała się spójność zaproszeń z winietkami, szybka realizacja i przystępne ceny.

Ogólnie nie sądziliśmy, że własny ślub i wesele to tak niesamowite przeżycie. Bardzo cieszymy się, że wszystko się udało i podobało.
LadyIntrovert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 14:16   #611
maleni
Przyczajenie
 
Avatar maleni
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
GG do maleni
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta, jakie macie pomysły na sesję zdjęciową ślubną?? Mam na myśli miejsca niezbyt daleko od Lublina. Znam parę miejsc, ale nie czuję że to jest to.. Próbowałam podpytać fotografa ale nie napisal mi nic konkretnego -tzn ze robia wedlug sugestii mlodych itp czasem w mało znanych miejscach typu sad, ale nie maja nic przeciwko popularnym miejscom, wymienil tylko Botanik itp (z Lublina), Kozłówkę i Kazimierz.


Ja myślałam, żeby zrobić sesję w Szklanej Stodole, w tzw. Uroczysku Motycz. Wydaje mi się fajnym i klimatycznym miejscem. Nie wiem czy suma summarum się zdecyduję bo myślałam jeszcze nad Zalewem Zembrzycki, ale ogólnie jest na liście
maleni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-05, 07:25   #612
laclos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 256
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cześć Dziewczyny.

Możecie polecić restaurację na obiad po ślubie cywilnym na ok 30-40 osób?
Zależy mi na dobrym jedzeniu i ładnym wystroju, najlepiej w okolicy starego miasta/centrum.
Wiem, że jest tam mnóstwo restauracji, ale wolałabym coś z polecenia
__________________

Wszystkie rzeczy są definiowane przez swoje nazwy. Wystarczy zmienić nazwę, a zmienia się obiekt.

Terry Pratchett
laclos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-06, 20:27   #613
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny same robiłyście numerki na stół i winietki?/ jak to może macie jakieś fajne szablony
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 06:03   #614
Kamellea5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej,
byłam na sali dogadać szczegóły i doznałam szoku, bo sala została całkowicie przemalowana, a nawet przebudowana

Są jakieś Panny Młode z Oli z Jabłonnej? Jeśli tak i jeszcze nie byłyście na sali w tym roku to radzę Wam pojechać jak najszybciej!!!!!!
Oczywiście właściciel w licznych kontaktach z nami nic nie wspominał o tym, że sala wygląda zupełnie inaczej.

Tu znalazłam zdjęcia sali już po fakcie
https://dekoracjeclover.wordpress.co...loru-i-detali/
Kamellea5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-07, 08:58   #615
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 1990pajaczek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny same robiłyście numerki na stół i winietki?/ jak to może macie jakieś fajne szablony

Ja wpisałam w Google free vector beckgrounds i działałam na stronach tego co chce. Jeśli ma Adobe illustrator to dasz radę zrobić.
Ja już zrobiłam projekt winietek i kartki o księdze gości. Jeszcze jedną naklejkę na butelkę i będzie tyle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 21:56   #616
Mysunia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczyny!

Czy w tyn roku modne sa jeszcze kokardy na krzesla? Moim motywem przewodnim bedzie niebieski i chcialam kokardy, ale teraz zaczelam sie zastanawiac czy mie zamienic kokard na obrusy niebieskie? Nie wien czy jeszcze ktos zdobi krzesla kokardami...
Mysunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 12:02   #617
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Mysunia90 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Czy w tyn roku modne sa jeszcze kokardy na krzesla? Moim motywem przewodnim bedzie niebieski i chcialam kokardy, ale teraz zaczelam sie zastanawiac czy mie zamienic kokard na obrusy niebieskie? Nie wien czy jeszcze ktos zdobi krzesla kokardami...
Przelicz sobie ile cię to wyniesie wydaje ki się ze tu nie o modę a o to co nam się podoba chodzi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 11:58   #618
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Wooo sala naprawdę wygląda inaczej! I chyba niestety mniej korzystnie 😢
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-17, 18:19   #619
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej

Ja już witam się jako mężatka. Wesele odbyło się w Domu Weselnym Ola w Jabłonnej. I też przeżyłam niemały szok, kiedy zobaczyłam zmiany w wystroju. Zmieniły się nie tylko kolory, ale też została trochę przebudowana. Na zdjęciach, które tu wrzuciłyście faktycznie średnio to wygląda, ale na żywo robi zupełnie inne wrażenie. Ja akurat wolę te kolory, które są teraz, więc generalnie byłam zadowolona Poniżej opiszę usługodawców i co nieco o sali:

Dom Weselny Ola
Jak wspomniałam wcześniej, mi akurat zmiana przypadła do gustu, ale faktycznie dowiedzieliśmy się o niej dopiero po przyjeździe na miejsce w celu ustalenia menu tydzień przed weselem. Właściciel zupełnie nic nie mówił o zmianie wystroju. Nasze kolory przewodnie to mięta + brzoskwinia, akurat bardzo wpasowały się w klimat - wszystko prezentowało się pięknie. Ale jeśli ktoś wybrał sobie mniej pasujący kolor przewodni, to rzeczywiście można poczuć zawód...

Sama obsługa 4.5/5. Właściciel bardzo w porządku, pomocny, bardzo elastyczny. Kelnerki i pani menadżer sali (jak się domyślam) również bardzo miłe i uprzejme.
Jedzenie przepyszne, klimatyzacja działała bez zarzutu (chociaż musiałam poprosić o jej włączenie). Jedyne zgrzyty to pierwsze danie - umówiliśmy się na rosół z kluseczkami naleśnikowymi, a serwowany był zwykły, ale że był bardzo dobry, to nic nie mówiliśmy. Drugi zgrzyt - obsługa postawiła na stół przeterminowaną Mirindę... termin ważności kończył się w maju, a mieliśmy już czerwiec. Ale przeprosili, szybko wymienili, a właściciel przy rozliczeniu parę złotych opuścił cenę.

Wracając do jedzenia - naprawdę NIGDY nie jadłam tak dobrego jedzonka na żadnym weselu. Żałuję, że tego dnia nie mogłam pojeść więcej, skubnęłam tylko odrobinę każdego ciepłego dania, a przystawki popróbowałam dnia następnego (obsługa zapakowała nam tego naprawdę dużo, nie sposób tego przejeść, dorzucili nawet trochę ciepłych dań, chociaż pierwotnie miała iść do opakowań tylko zimna płyta ze stołów). Krem pomidorowy - niesamowity, polecam! <3

Atrakcje
- Zamówiliśmy candy bar z sali (koszt 300 zł). Zrobił furorę! Pięknie wyglądał, były przeróżne pyszne i świetnie wyglądające deserki, słodycze oraz ciasto (zamawiane z Alicji z Nasutowa - było bardzo dobre, podobnie zresztą jak tort - naked cake z owocami, truskawkowy - pyszny i lekki). Poprosiliśmy również o zrobienie lemoniady - podobno była pyszna - dużo osób zachwalało.

- Stolik alkoholowy - skomponowaliśmy sami. Sala użyczyła szkło. Do wyboru było wino oraz alkohole i syropy do drinków: whisky z colą, gin z tonikiem, mohito, sex on the beach. Na tablicy korkowej przymocowane były wydrukowane przez nas przepisy na drinki i naprawdę goście chętnie z tego stolika korzystali. Koszt ok. 700 zł.

- Zimne ognie - kupiłam na allegro takie 70 cm, zapaliliśmy je w ogrodzie zaraz po podziękowaniach dla rodziców. Były wspólne zdjęcia, ogólnie fajna zabawa, wszyscy byli zachwyceni

Fryzjer
Aldona Oleksy - wyczarowała mi piękne, romantyczne upięcie, we włosy miałam wpleciony wianuszek z Anelis Atelier (bardzo polecam!). Pod koniec trochę zaczęły wyłazić pojedyncze pasma, ale generalnie trzymała się świetnie i wyglądała cudownie nawet, gdy zaczęła się delikatnie rozwalać - taki artystyczny nieład W ogóle polecam Aldonę, bo naprawdę się stara i wychodzi się od niej wyglądając jak milion dolców

Makijaż
Katarzyna Kręglicka - pięęęknie pomalowała mi oczy, trochę problemów sprawiły jej brwi (ale to moja obsesja, musiały być idealne), podkład trzymał się dobrze, nic nie poprawiałam, nic się nie błyszczało, nie zważyło, wszystko wyglądało świetnie aż do zmycia makijażu. A na temat makijażu wiem naprawdę sporo, więc muszę przyznać, że Kasia sprostała moim ogromnym wymaganiom

Foto
Marcin Kamiński - fajny, kontaktowy facet, który czuje "bluesa" i doskonale ogarnia nasze klimaty. Zrobił nam przecudowną sesję narzeczeńską, a w kościele parę razy nawet podpowiadał, co mamy robić, kiedy wstać itp. Współpraca z nim to przyjemność. Na zdjęcia jeszcze czekamy, ale obiecał nam kilka podesłać jeszcze w ten weekend
edit.: reportaż wyszedł świetnie

Wideo
Ron Art - bardzo pozytywna ekipa, również kontaktowi i sympatyczni, pomagali nam w takich praktycznych rzeczach przy ujęciach, podczas wesela byli niemal niewidoczni Dostaliśmy już zapowiedź filmu, która wyszła tak cudownie, że nie mogę doczekać się reszty!
edit.: film z wesela jest GENIALNY

Dekoracje
Kaja - najpiękniejsze aranżacje - Pani Kaja jest przemiłą, kreatywną i energiczną osobą z głową pełną pomysłów. Potrafi doradzić i zasugerować fajne rozwiązania, ale jednocześnie dokładnie słuchała, jakie są oczekiwania klientów. Efekt końcowy był niesamowity. Nasze miętowe dekoracje idealnie wpasowały się w klimat sali i chociaż mięta jako kolor przewodni jest problematyczna (ciężko dostać dodatki w tym kolorze), to Pani Kaja stanęła na wysokości zadania. Wszystko było takie piękne, dokładnie tak, jak sobie wymarzyłam. A bukiet - przecudowny!
Jeśli macie jakieś pytania - chętnie odpowiem

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2017-09-23 o 12:14
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-19, 07:40   #620
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej my już po, podam trochę konkretnych informacji
-sala Vesaria - generalnie ładnie pięknie ale jeśli chodzi o obsługę to mogłoby być lepiej. W późniejszych godzinach kelnerzy nie zabierali w ogole brudnych talerzyków, nie dokładali jedzenia trzeba było zwracać uwagę. Najgorzej wkurzyłam się z tortem. Zgodnie z sugestiami właścicielki nie mieliśmy rac mieli oświetlić efektownie świeczkami, owszem postawili parę świeczek ale nawet świateł nie przygasili, nie było żadnego efektu wow. W dodatku nie założyli mojego toppera!!! a po weselu znalazł się połamany (dotarł z Chin, przyjechał z Anglii a w Vesarii nie przetrwał). Jeśli chodzi o jedzenie to wydaje mi się że były małe porcje (zwłaszcza rzuca się w oczy przy daniu głównym, ale też przystawki), nie które dania takie sobie a niektóre na prawdę smaczne (sałatka z boczkiem na poprawinach zrobiła furorę). Było też sporo na plus np pięknie układają owoce i ciasta na szwedzie na lustrach, piękny wystrój -za młodymi nie trzeba dodatkowych dekoracji. Dodatkowy minus to że właścicielka przy dogadywaniu szczegółów próbowała na czymś dodatkowo zarobić - raptem kokardy na krzesła są płatne, a dodatkowa opcja "wjazdu garmarażyjnego (pierogi, bigos)" z 6 zł skoczyła na 10.
DJ Band - w składzie dj, wodzirej, akordeonista. Z całego serca polecam. Goście bawili się lepiej niż przy nie jednym zespole. Super dobrana muzyka i prowadzenie imprezy. Jedyne co mogę złego powiedzieć to nie do końca zastosowali się do naszych sugetii np meliśmy wybraną inną piosenkę na wjazd tortu była inna, chcieliśmy pasowanie na teściów a nie zrobili...
Foto i film Studio Creative. Mili ludzie, kontaktowi, efektów jeszcze nie widzieliśmy.
Tort, ciasta, deserki - Ciastkarnia Obszyńscy ciasta ani złe ani za☠☠☠iste. Dobra były limonkowe i jedno z wiśnią. Ale tanio. Tort z brzoskwinią pycha. Wizualnie nie najgorsze ale też bez szału. Poza tym super obsługa, darmowa degustacja.
Suknia Ślubne Atelier - na początku nie byłam zadowolona i miałam trochę przejść - zmiana nazwy i adresu salonu bez żadnej informacji, przymiarka u niemiłej krawcowej na majdanku, ostatecznie jednak mam pozytywne wrażenie. Właściciel miły, pomocny, wypożyczył za darmo halkę, welon mam gratis. Krawcową na szczęście zmienili. Minus taki że suknię pomaga zakładać facet więc można się czuć niezbyt komfortowo.
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-19, 23:44   #621
Mysunia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dzieki za wyczerpujacy opis co do sali w Vesarii. Czyli ogolnie tragedii nie ma. Co do jedzenia to na pewno kazdy znalazl cos dla siebie. Mieliscie podawane dania na polmiskach czy kazdy swoj talerz juz z porcja?? W ogole byl wybor jak ustalaliscie szczegoly?

Czy Wlascicielka robila problemy co do wlasnego bimbru lub cytrynowki na wiejskim stole??

I jaki mialas kolor przewodni? Ja mam wesele w sali na pietrze i chce royal blue
Mysunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 02:45   #622
pasikoniczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 57
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczyny! Przepraszam za lekki offtopic. Widzę, że przeszłyście do fazy podsumowań. Ja też już po. Wszystko się udało, ale od ostatniego piątku męczy mnie jedna sprawa. Może spotkałyście się z podobną "akcją"? Czy to normalne? Przyznam szczerze, że mocno skołowana jestem...

Otóż: pod koniec maja braliśmy ślub cywilny, w lubelskim USC. Podczas ceremonii po sali śmigał jakiś gość z aparatem. Byłam mocno zdenerwowana i - mimo że mnie niepotrzebnie irytował (podkreślam: nie zamawialiśmy fotografa z USC!) - nie zwróciłam mu uwagi, nie powiedziałam, że sobie nie życzę etc.

O sprawie zapomnieliśmy, aż do ostatniego piątku. Wyobraźcie sobie, że prawie miesiąc po ślubie, 23 czerwca około 17:00 mój (już) mąż dostał SMS o treści "Robiłem zdjęcia na ślubie usc czy są państwo zainteresowani.jak tak to wyślę na maila. Do wybrania .fotograf" (pisownia oryginalna). Lekko (ekhm) zdębieliśmy. Mąż odpisał ("A kim Pan jest?") i dostał odpowiedź o treści (znów pisownia oryginalna) "Fotografem z USC ? Tak sobie robiłem dla siebie ale pomyślałem że może wam się też przydadzą". Na smsa o treści "Ile?" Pan fotograf nie raczył odpowiedzieć.

Zgooglowałam numer gościa. Facet ma (lub miał?) firmę foto (portfolio wygląda na amatorskie, ale to kwestia gustu). Zdaje się, że gość pracuje w USC (znalazłam go na FB, wspólny znajomy potwierdził, że gość pstryka fotki w urzędzie). Ale... Powiedzcie mi, zdarzyła Wam się taka akcja? Dlaczego facet pisze smsy? Dlaczego kontaktuje się poza godzinami pracy urzędu? Dlaczego - do cholery! - pstrykał nam fotki na naszym ślubie, bez naszej zgody? Nie wiem, teraz chce je sprzedać? O co kamman? Urząd takie działania akceptuje? Daje faciowi dostęp do naszych danych? W końcu napisał smsa pod numer, który podaliśmy podczas "zaklepywania" daty ślubu.

Cholera... No drażni mnie ta sytuacja. Miałyście podobne doświadczenia?
pasikoniczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 05:41   #623
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez pasikoniczyna Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przepraszam za lekki offtopic. Widzę, że przeszłyście do fazy podsumowań. Ja też już po. Wszystko się udało, ale od ostatniego piątku męczy mnie jedna sprawa. Może spotkałyście się z podobną "akcją"? Czy to normalne? Przyznam szczerze, że mocno skołowana jestem...

Otóż: pod koniec maja braliśmy ślub cywilny, w lubelskim USC. Podczas ceremonii po sali śmigał jakiś gość z aparatem. Byłam mocno zdenerwowana i - mimo że mnie niepotrzebnie irytował (podkreślam: nie zamawialiśmy fotografa z USC!) - nie zwróciłam mu uwagi, nie powiedziałam, że sobie nie życzę etc.

O sprawie zapomnieliśmy, aż do ostatniego piątku. Wyobraźcie sobie, że prawie miesiąc po ślubie, 23 czerwca około 17:00 mój (już) mąż dostał SMS o treści "Robiłem zdjęcia na ślubie usc czy są państwo zainteresowani.jak tak to wyślę na maila. Do wybrania .fotograf" (pisownia oryginalna). Lekko (ekhm) zdębieliśmy. Mąż odpisał ("A kim Pan jest?") i dostał odpowiedź o treści (znów pisownia oryginalna) "Fotografem z USC ? Tak sobie robiłem dla siebie ale pomyślałem że może wam się też przydadzą". Na smsa o treści "Ile?" Pan fotograf nie raczył odpowiedzieć.

Zgooglowałam numer gościa. Facet ma (lub miał?) firmę foto (portfolio wygląda na amatorskie, ale to kwestia gustu). Zdaje się, że gość pracuje w USC (znalazłam go na FB, wspólny znajomy potwierdził, że gość pstryka fotki w urzędzie). Ale... Powiedzcie mi, zdarzyła Wam się taka akcja? Dlaczego facet pisze smsy? Dlaczego kontaktuje się poza godzinami pracy urzędu? Dlaczego - do cholery! - pstrykał nam fotki na naszym ślubie, bez naszej zgody? Nie wiem, teraz chce je sprzedać? O co kamman? Urząd takie działania akceptuje? Daje faciowi dostęp do naszych danych? W końcu napisał smsa pod numer, który podaliśmy podczas "zaklepywania" daty ślubu.

Cholera... No drażni mnie ta sytuacja. Miałyście podobne doświadczenia?
Napiszcie do niego pismo ze nie wyrażacie zgody na publikacje nigdzie waszych zdjęć. Najlepiej przez prawnika. Macie prawo do wizerunku swojego i jeśli nie zamawialiscie foto z USC musi on dostać od was pozwolenie na publikacje nawet na swojej stronie.
No i o cała resztę tez prawnika spytajcie, bo wydaje mi sie ze nie powinien urząd bez waszej zgody udostępniać waszych danych i numerów fotografowi. Ale jeśli jest on tam zatrudniony to może ma dostęp do danych jako tamtejszy pracownik. Ale to musi powiedzieć wam osoba która będzie ogarniać prawo bardziej niż ja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-25, 14:33   #624
pasikoniczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 57
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Napiszcie do niego pismo ze nie wyrażacie zgody na publikacje nigdzie waszych zdjęć. Najlepiej przez prawnika. Macie prawo do wizerunku swojego i jeśli nie zamawialiscie foto z USC musi on dostać od was pozwolenie na publikacje nawet na swojej stronie.
No i o cała resztę tez prawnika spytajcie, bo wydaje mi sie ze nie powinien urząd bez waszej zgody udostępniać waszych danych i numerów fotografowi. Ale jeśli jest on tam zatrudniony to może ma dostęp do danych jako tamtejszy pracownik. Ale to musi powiedzieć wam osoba która będzie ogarniać prawo bardziej niż ja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź. Z prawnikiem jeszcze nie gadaliśmy, wiemy, że gość nie ma prawa wykorzystywać naszych zdjęć etc. Jutro będziemy dzwonić do USC. Opisałam sprawę, bo zastanawiałam się, czy ktoś jeszcze miał podobny "problem". Sama przyznasz, że sytuacja jest dziwna i niepokojąca. Jutro ustalę, czy facio działa na legalu, za przyzwoleniem (nawet cichym) urzędu. Jak nie - postaram się nagłośnić wszystko tak, aby ostrzec innych, bo to na kilometr śmierdzi próbą wciśnięcia fotek, których się nie zamawiało.
pasikoniczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 07:20   #625
nteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Sopot/ Świdnik
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny
zwracam się zarówno do tych "już po" i "jeszcze przed", które na swoim weselu (będą) miały barmana, właśnie zaczęłam poszukiwania, ale lubię "brać" ludzi z polecenia, więc jeśli da radę, proszę o namiary.
mam jeszcze drugą kwestię, a mianowicie do jakich salonów sukien ślubnych się wybrać w Lublinie? jakie salony polecacie? może są takie, w których można robić zdjęcia przed podpisaniem umowy?
będę wdzięczna za wszelkie polecenia
nteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-26, 16:51   #626
Kolorowa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez nteczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny
zwracam się zarówno do tych "już po" i "jeszcze przed", które na swoim weselu (będą) miały barmana, właśnie zaczęłam poszukiwania, ale lubię "brać" ludzi z polecenia, więc jeśli da radę, proszę o namiary.
mam jeszcze drugą kwestię, a mianowicie do jakich salonów sukien ślubnych się wybrać w Lublinie? jakie salony polecacie? może są takie, w których można robić zdjęcia przed podpisaniem umowy?
będę wdzięczna za wszelkie polecenia

Najlepiej wybrać się na Fabryczną, tam jest kilkanaście salonów w jednym miejscu, więc można wybrać coś dla siebie mnie urzekł salon Amanda na Zamojskiej, bardzo duży wybór sukni, miła obsługa mi ostatecznie udało mi się kupić suknię z olx, więc co do umowy nie pomogę, ale raczej jest zakaz fotografowania, chyba, że po kryjomu

Edytowane przez Kolorowa3
Czas edycji: 2017-06-26 o 16:53
Kolorowa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 07:33   #627
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez pasikoniczyna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Z prawnikiem jeszcze nie gadaliśmy, wiemy, że gość nie ma prawa wykorzystywać naszych zdjęć etc. Jutro będziemy dzwonić do USC. Opisałam sprawę, bo zastanawiałam się, czy ktoś jeszcze miał podobny "problem". Sama przyznasz, że sytuacja jest dziwna i niepokojąca. Jutro ustalę, czy facio działa na legalu, za przyzwoleniem (nawet cichym) urzędu. Jak nie - postaram się nagłośnić wszystko tak, aby ostrzec innych, bo to na kilometr śmierdzi próbą wciśnięcia fotek, których się nie zamawiało.
Dzwon dzwon. To wyglada jak próba wyłudzenia pieniędzy za zdjęcia których nie chcieliście.
Cytat:
Napisane przez Kolorowa3 Pokaż wiadomość
Najlepiej wybrać się na Fabryczną, tam jest kilkanaście salonów w jednym miejscu, więc można wybrać coś dla siebie mnie urzekł salon Amanda na Zamojskiej, bardzo duży wybór sukni, miła obsługa mi ostatecznie udało mi się kupić suknię z olx, więc co do umowy nie pomogę, ale raczej jest zakaz fotografowania, chyba, że po kryjomu
Zgadzam się, na fabrycznej jest tego mnostwo. Ja odbieram dziś suknie z lady in white na fabrycznej. Kobiety bardzo fajne, pomocne. Szyja z projektów indywidualnych i ze swoich (ich suknie można przymierzać do woli i zmieniać do woli). Ja zdjęć nie robiłam ale znajoma robiła sobie zdjęcia w sukienkach na pierwszych przymiarkach.


Co do barmana to nie pomogę bo nie mam.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 07:58   #628
focusonme
Raczkowanie
 
Avatar focusonme
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 53
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Jeśli chodzi o sukienie ślubną to polecam Aleksandrę Mirosław

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
focusonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 19:36   #629
1990pajaczek1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

dziewczyny może wiecie czy w lublinie jest jakiś komis sukni ślubnych
gdzie mogę sprzedać swoją suknie ślubna?/
1990pajaczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-10, 19:57   #630
Kolorowa3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dziewczyny, byłyście może na Dniach Skupienia na Bursztynowej? Podobało Wam się jak było to prowadzone?
Kolorowa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.