Potrzebuje kilku rad! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-09, 15:38   #1
agnieszkajak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8

Potrzebuje kilku rad!


Witam,
chciałabym prosić o kilka rad dotyczących makijażu, stylu uierania się (kolorystyki), oraz fryzury (!!!!). Jestem osobą szczupłą (filigranową) i niską (tylko 153 cm) i mam swoje lata-ćwierćwiecze już blisko. Załączam krótki opis poniżej:
1. Jak się opalasz - dość szybko nierównomiernie i najpier na czerwono, a odcień opalenizny to przykurzony brąz.
2. Kolor oczu - niebiesko-szare z ciemniejszą obwódką, brwi i rzęsy jasne i niestety nawet bardzo ciemne obwódki wokół oczu, dające efekt zapadniętych oczu.
3. Piegi - szaro-brązowe.
4. Cera - odcień raczej chłodny, blada, rumienie się na czerwono
5. Naturalny kolor włosów - mysi bląd, teraz mam na włosach pozostałości po pasemkach, chce wrócić do naturalnego koloru, niestety włosy mam bardzo rzadkie, cienkie i wypadające i nie mogę pozwolić sobie nawet na ich układanie jestem w trakcie kuracji wzmacniającej. Chciałam je zapuścić ale jest ich naprawdę mało i niewygląda to ładnie.
7. Kolor odpowiada mi każdy.

Na załączonych zdjęciach mam trochę opalenizny, korektora pod oczami i na powiekach oraz lekko wytuszowane rzęsy i ostatnie zdjęcie zwykle tak się maluję (można by powiedzieć wszystko naturalnie tylko same korekty )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20090509265.jpg (31,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090509267.jpg (33,0 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20090509262.jpg (37,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20081231092.jpg (101,7 KB, 126 załadowań)
agnieszkajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 19:39   #2
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Myślę, że filigranowa budowa to twój atut
Masz bardzo delikatną urodę. Nie musisz jej bardzo podkreślać- jesteś urocza, kiedy wyglądasz naturalnie. Podkreślić to możesz delikatnie różem do policzków (Bourjois jest cudowny )
Co do delikatnych włosów- charakterystyczne dla blondynek. Jest mnóstwo serii do pielęgnacji włosów blond.

(Ostatnie zdjęcie- za mocna oprawa. Taki makijaż Cię postarza. I może mniej przytłaczające kolory ubrań?)
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:17   #3
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Zgadzam się z anikondą! Naturalny look bardzo do Ciebie pasuje. Ostatnie zdjęcie bardzo Cię postarzyło i nie wyglądasz korzystnie w tej fryzurze. Może zapuścisz włosy? Według mnie nie potrzebujesz wykonywać mocnego makijażu, wystarczy delikatny, by podkreślić piękno Twojej urody Róż jak najbardziej! Widzę też, że masz delikatną grzywkę, bardzo Ci pasuje, powinnaś ją zapuścić, albo układać bardziej na środek
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 14:34   #4
agnieszkajak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Dziękuje za rady!

Tylko tyle, nikt mi więcej nie podpowie już !!!!!!!

Ostatnio wprowadziłam do swojej garderoby kolorki, ale nie wiem jakie odcienie tak naprawdę pasują do mojego typu urody. Chciałbym też ubierać się bardziej elegancko.

A włoski? Jakie fryzurki proponujecie do takiego kształtu twarzy i tak delikatnych włosów, takich jak moje i oczywiście adekwatnie do wieku-nie chce wymładzać się jeszcze(a zdecydowanie nie wyglądam na tyle co mam)!!!!

POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Naturalnie mam proste włosy a na ostatnim zdjęciu podkręciłam je lokówką trochę.


---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Włosy próbuje zapuścić od 8 miesięcy, niestety prawie nie rosną i wypadaja, a wszystko to stres w pracy!!!!!

Nie czuje się dobrze we fryzurze, którą mam ponieważ mam strasznie mało tych włosków są "przylizane", a przy próbie układania wypadają.
agnieszkajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 15:29   #5
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Hmm... A próbowałaś pianek do włosów? Na przykład Wella 2dniowa objętość? Bo kształt fryzury moim zdaniem jest dobry. Ewentualnie można minimalnie je pocieniować, żeby się trochę uniosły, ale to musi być zrobione u dobrego fryzjera, żeby nie przerzedził Ci za bardzo włosków.

A kolorki w szafie popieram (tylko pamiętaj, że masz delikatną urodę i nie powinny Cię przytłaczać).
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 21:19   #6
agnieszkajak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Oczywiście mam piankę Nivea diamentowy blask, ale przestałam używać. Nie modeluje włosów i nie używam szuszarki żeby nie uszkadzać włosów bo strasznie łamią się. Dlatego pianki nadające objętości są bezużyteczne chyba!??!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
agnieszkajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 22:12   #7
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

wg mnie wyglądasz zbyt mdło i blado Może przefarbować włoski na jakiś złoty odcień blondu?
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 09:49   #8
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Cytat:
Napisane przez agnieszkajak Pokaż wiadomość
Oczywiście mam piankę Nivea diamentowy blask, ale przestałam używać. Nie modeluje włosów i nie używam szuszarki żeby nie uszkadzać włosów bo strasznie łamią się. Dlatego pianki nadające objętości są bezużyteczne chyba!??!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!
To polecam Dove Damage Therapy szampon i odżywkę i ampułki Joanny do zniszczonych włosów.
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 19:30   #9
agnieszkajak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

A może je jeszcze trochę wycieniować by uniosły się u nasady lekko?
agnieszkajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 06:17   #10
aniakonda
Raczkowanie
 
Avatar aniakonda
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 92
Dot.: Potrzebuje kilku rad!

Cytat:
Napisane przez agnieszkajak Pokaż wiadomość
A może je jeszcze trochę wycieniować by uniosły się u nasady lekko?
Jestem za
__________________
lloret de mar <3
aniakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.