Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-21, 22:39   #3451
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Winly- ja pamiętam, że na zdjęciu na stronie głównej był postcard ale w dziale best seller w kicie już go nie dawali. Nie pamiętam tylko taki to kit był Natomiast w sping kit best seller były 4 sample i pędzelek.

Widział ktos junior eye kabuki na EDM?
no właśnie chyba zaraz go kliknę razem z resztą, która do mnie nie dotarła

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

poprztykałam z mężem o buty.. stwierdził, że mam ich za dużo i żebym wywaliła część.. mam całe 5 par letnuch: japonki, sandałki płaskie, sandałki na szpilce, klapki na koturnie i klapki na szpilce.. plus adidaski, pantofle na okazje (2pary) i balerinki.. też myślicie, że to dużo? dla mnie to absolutne minimum zbulwersowałam się, bo powstrzymuję się jak mogę od kupowania obuwia i torebek a on mi tak pojechał..
dlatego muszę sobie pędzelki kupić..
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:42   #3452
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Viollet- wklejaj zdjęcia zdobyczy
Hehe powklejam, ale jutro - teraz idę spać bo padam a na jutro krzepa i moc potrzebne

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Viollet, top pod spódnicę? nic dzis nie piłam
z ciuchami masz rację, jakies to wszystko mlodzieżowe i tandetne
ale do Egiptu kupiłam sobie dwie zwiewne sukieneczki
ja będę musiała też moja cukinie opielić
nie nie, to są BODY - tyle, że nie bieliźniane, a takie ładne, z żabotem. I na te body ubieram spódnicę - tak, że dolna część body jest pod nią, a górna nad - przez to wyglądają jak top czy teraz jaśniej?

A zresztą niech stracę, idę cyknąć fotki, może wyjdą
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:45   #3453
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Wróciłam właśnie z urlopu a tu takie rewelacje.Nie mam kontaktu z Pastereczką ani innych układów Odebrałam tylko swoją paczkę kilka tygodni temu.Mam telefon i dałam go Hexx.Wiem tylko że to dodatkowy telefon i rzadko go zabiera ze sobą.Dziwne to wszystko.Widziałam u niej te sterty do wysłania i nie dziwię że się pogubiła Mam nadzieję że szybko odzyskacie swoje skarby.
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:49   #3454
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziękujemy za wieści Gołąbku

Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 2-3dni wszystko sie wyjaśni i każdy otrzyma to za co zapłacił.

mamoNiny- w kicie te pędzelki bierzesz? Ja mam mniej par butów i strasznie żałuję także ciesz się i nie słuchaj męża
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:52
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:51   #3455
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
poprztykałam z mężem o buty.. stwierdził, że mam ich za dużo i żebym wywaliła część.. mam całe 5 par letnuch: japonki, sandałki płaskie, sandałki na szpilce, klapki na koturnie i klapki na szpilce.. plus adidaski, pantofle na okazje (2pary) i balerinki.. też myślicie, że to dużo? dla mnie to absolutne minimum zbulwersowałam się, bo powstrzymuję się jak mogę od kupowania obuwia i torebek a on mi tak pojechał..dlatego muszę sobie pędzelki kupić..
Ja uważam że to wcale nie jest dużo masz rację to absolutne minimum Ale mało który facet to rozumie
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:52   #3456
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jezuuu, jesteście okropne, już myślałam, że mam wszystko co chciałam a tu tymczasem na EDM maluch eye kabuki, a na SN super hiper brązer, chyba czas na odwyk (ale podobno tutejsza grupa wsparcia jakaś mało skuteczna, a można by nawet powiedzieć, że wprost przeciwnie )
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 22:56   #3457
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dzięki Gołąbku

MamoNiny
chopy som gupie, o! naprawdę to nie jest dużo
ja mam: 3 pary pep tojów szpilek(w tym jedne zaliczane do sandałków), potem 3 pary klapek na obcasie, sandały na szpilce, foot luzy, balerikni szt. 4, adidasy, 3 pary japonek płaskich i pewnie coś jeszcze znalazłabym to tak na lato, a potem leci jesienno-zimowe, wiosenne, ech bo ja kocham butki

no dobra, czas spać, jutro pierwszy dzień do pracy po urlopie
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-07-21 o 22:59
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 23:09   #3458
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Ja uważam że to wcale nie jest dużo masz rację to absolutne minimum Ale mało który facet to rozumie
Ja też mam tyle butów, jak nie więcej w sumie taaak, jak pomyślę to mam więcej... więc też nie rozumiem o co mu chodzi facetom wystarcza para sandałów, para butów eleganckich i para butów sportowych, ot co. Nie mają w czym wybierać, dlatego się nie znają




A na wniosek WI oraz aby dogłębnie oświecić Ilonę dodaję zdjęcia zdobyczy.

Do sukienki biało-czarnej mam czarne sandałki na obcasie, czarną bransoletkę z niby-koralików i kolczyki. Podobnie zresztą jak do zestawu nr 2 ta czarna bluzka jest pożyczona, a szkoda bo strasznie mi się podoba. Na wierzchu z subtelnej koronki, dekolt w serek. Ostatnie trzy zdjęcia prezentują zestaw z body do tego założę fioletowo-kolorowe drewniane korale (ost. foto - załączam na szybkości bo zapomniałam od razu ). I już się cieszę, bo poszaleję z makijażem


Edit: dodaję fotki sukienki, w której idę na wrześniowe wesele. Odpięłam tę klamrę z czarnego paska i trochę ją skróciłam (teraz sięga mi kilka cm nad kolano). Wczoraj zapomniałam dodać (kupiłam tę sukienkę już jakiś czas temu) a chciałam zapytać o radę - jak się do niej uczesać? Lubię luźne fryzurki, za spiętymi włosami nie przepadam (broń Boże od zbitych koków). Może grube loki/fale i część włosów do góry? No i mam problem z kolczykami mam drobną buzię więc nie mogą być okazałe, koniecznie czarne jak reszta dodatków. Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka biała.jpg (109,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw czarno-biały.jpg (54,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw różowy.jpg (70,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zestaw różowy 2.jpg (80,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg body.jpg (113,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7222446.jpg (86,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moja River Island.jpg (76,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sukienka+river+island-sprzedam+z+metkami.jpg (12,7 KB, 10 załadowań)
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-07-22 o 07:44
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 23:16   #3459
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Ja też mam tyle butów, jak nie więcej w sumie taaak, jak pomyślę to mam więcej... więc też nie rozumiem o co mu chodzi facetom wystarcza para sandałów, para butów eleganckich i para butów sportowych, ot co. Nie mają w czym wybierać, dlatego się nie znają
Otóż to, mają maks. 4 pary i myślą że to do szczęścia wystarczy A jak powszechnie wiadomo - nie wystarczy A jeszcze do tego torebki...

Cytat:
Napisane przez Violet87
Do sukienki biało-czarnej mam czarne sandałki na obcasie, czarną bransoletkę z niby-koralików i kolczyki. Podobnie zresztą jak do zestawu nr 2 ta czarna bluzka jest pożyczona, a szkoda bo strasznie mi się podoba. Na wierzchu z subtelnej koronki, dekolt w serek. Ostatnie trzy zdjęcia prezentują zestaw z body do tego założę fioletowo-kolorowe drewniane korale (ost. foto - załączam na szybkości bo zapomniałam od razu ). I już się cieszę, bo poszaleję z makijażem
Świetne zakupy fajne to fioletowe body i sukienka, wszystko fajne
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 23:18   #3460
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie ma za co.Niestety nie pomogłam za bardzo.Mam nadzieję że lada dzień wszystko się wyjaśni
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 00:00   #3461
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ooo ja też jeszcze nie dostałam jednego z 2 zamówień EDM z 02.07 i też nierejestrowana z którego jest Twoja przesyłka?
Jeszcze czekam na te 25 dni roboczych, ale mam smutne przeczucia
bo chyba jak przesyłki trafiają do UC to urząd celny szybko zawiadamia adresata, nie? Pisz jak idą poszukiwania!

moje z 15.06 ehh

ja tez mam nadzieje ze sprawa z pastereczka sie wkrotce wyjasni
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 00:29   #3462
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość

poprztykałam z mężem o buty.. stwierdził, że mam ich za dużo i żebym wywaliła część.. mam całe 5 par letnuch: japonki, sandałki płaskie, sandałki na szpilce, klapki na koturnie i klapki na szpilce.. plus adidaski, pantofle na okazje (2pary) i balerinki.. też myślicie, że to dużo? dla mnie to absolutne minimum zbulwersowałam się, bo powstrzymuję się jak mogę od kupowania obuwia i torebek a on mi tak pojechał..
dlatego muszę sobie pędzelki kupić..
eee, to nie jest za dużo Mieścisz się w jednej szafie? To znaczy, że należą Ci się następne A mąż nie ma czegoś, co przydałoby się przejrzeć i powyrzucać niepotrzebne

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tahiti sweetie- klon hoola
cathy się nim zachwycała niedawno!
Rozi - fajnie, że już wróciłaś
Ale mnie chyba skleroza niezła dopadła, bo nie pamiętam, żebym się tahiti zachwycała. Jeżeli tak było, to na odwyk idę
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Majorka ale to naprawdę była duuuża okazja na last minute
taa... niektórym tu się powodzi... Okazja powiadasz
Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć... dałabym plamę przy wszystkich jakbym weekendowym gościom zaserwowała brownies z malinami
raz zachwycały się babki ciastem kruchym z jabłkami i takim budyniem (oetkera) glut - przepraszam za określenie bez smaku, ładu itp. Ciasto czekoladowe - kolejna zwykły biszkopt z kakaem 100 razy lepszy, nie wspominając o murzynku. Mufinów nie robiłam 9kupiłam na próbę w piekarni i paczuszkę w lidlu) zwykłe babkowe smaczniejsze. Albo ja jestem taka wybredna, albo nie wiem co. Rękę do gotowania i pieczenia mam, pojęcie bardzo dobre. Czym tu ugościć?????
Atoja - ja zrezygnowałam już z pieczenia czegoś, czym się na forach zachwycają, bo albo ja mam kompletnie inny gust smakowy, albo mi jakieś dziwadła wychodzą, które rzeczywiscie powinny inaczej smakować
piekę tylko to, co wiem, że się uda i w kwestii wypieków cukierniczych jestem dość konserwatywna

Rzeczywiscie tutaj coś ostatnio jakiś ponury nastrój panuje. Ech, ten niepokój i mi się zaczął już udzielac, bo wiecie, że broniłam Asi jak mogłam i że generalnie jestem dość wyrozumiałą osobą. Ale też zaczynam się już nieco denerwować i jestem o krok od zrobienia zamówienia na EGM, bo zastanawiam sie, czy ono nie przyjdzie wcześniej niż paczka od Pastereczki. Liczę wciąż jednak na sensowne wyjaśnenie tej całej sytuacji.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 01:09   #3463
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

jak tak kulinarnie tutaj się zrobiło, to powiem że ostatnio wyczytałam na kulinarnym blogu którejś wizażanki (cholera, nie pamiętam której ) przepis na sernik z pierniczkami w czekoladzie no i powiem że całkiem smaczny
ale w takie upały ciasta piec to nie na moje zdrowie
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 07:36   #3464
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziękuje za uwago dot Lumiere. Wiem że powinnam na wątku lumiere pisać, ale chciałam zapytać Wil., a wiem, e ona tutaj bywa. Jak już potestuje to na pewno napsze tam swoje wrażenia.

Piszcie piszcie o tych wypiekach, chociaz sobie poczytam. Małż mój jest na diecie i troszkę dotrzymuję mu towarzystwa i troszkę wygłodniała jestem różnych smakołyków.

Cathy, czy dziewczyny wybieraja się do Cebie, a może już były na posiadówie mineralnej? Wil i Foxxxy - cos wspominałyście jak się widziałyśmy o takim spotkaniu... może w ten weekend, jak Wam pasuje...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 07:46   #3465
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

pociesze Was, że ja tez mam jakiś wykrzywiony gust smakowy bo mi znakomita większość tych wszystkich wychwalanych ciast nie smakuje

Viollet, dzięki za oświecenie chociaz ja żabot jakos inaczej sobie wyobrażam
bardzo moje kolory
tylko jedna uwaga, ten rózowy pasek jest zbyt ciężki do tego zestawu, i do koralików też, lepsze byłyby koraliki z kryształków i gładki, nienabijany pasek


mamaNiny, to jest duzo butów przesadził, a przeleć się po jego kabelkach czy nie wiem czym tam jeszcze
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 07:56   #3466
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
eee, to nie jest za dużo Mieścisz się w jednej szafie? To znaczy, że należą Ci się następne A mąż nie ma czegoś, co przydałoby się przejrzeć i powyrzucać niepotrzebne
taaak, też myślę że to dobry sposób na to żeby się odczepił

Cathy dziękuję za wymiankę już pisałam w wątku EDM, że Jump Rope okazał się być wcale nie taki boski jak myślałam, ale zakochałam się w Photo Album! Jego oczywiście też nie ma, dlatego że ja sobie go upatrzyłam zapewne ale chyba New Shoes chwalony przez Winly jest podobny?

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
jak tak kulinarnie tutaj się zrobiło, to powiem że ostatnio wyczytałam na kulinarnym blogu którejś wizażanki (cholera, nie pamiętam której ) przepis na sernik z pierniczkami w czekoladzie no i powiem że całkiem smaczny
ale w takie upały ciasta piec to nie na moje zdrowie
No dokładnie, na taki upał (jaki ma być dzisiaj w Krakowie, 32 stopnie) to nawet jeść mi się nie chce. Mam ochotę na jakiś chłodnik, może ogórkowy...? trzeba poszukać przepisu w Necie.


Ech... uciekam do plewienia ogrodu wpadnę w przerwie na pewno

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Viollet, dzięki za oświecenie chociaz ja żabot jakos inaczej sobie wyobrażam
bardzo moje kolory
tylko jedna uwaga, ten rózowy pasek jest zbyt ciężki do tego zestawu, i do koralików też, lepsze byłyby koraliki z kryształków i gładki, nienabijany pasek
No ja ogólnie też mam trochę inną definicję żabotu, ale to jest coś... żabotopodobnego nie wiedziałam jak nazwać. Co do paska - trzeba mieć nienabijany różowy pasek ale może jakaś koleżanka ma to pożyczę, zrobię rozpoznanie terenu. Szkoda mi kasy powoli a koraliki na pewno gdzieś się znajdą, dzięki pomierzę i zdecyduję. Ten biało-różowy zestaw to dopiero na sierpień, więc mam czas. Na pierwszy ogień (najbliższa sobota) idzie zestaw z czarnym topem (bo muszę go niedługo oddać ).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:06   #3467
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

moje plażóweczki

__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:11   #3468
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II


testuję wstawianie zdjęć dla Rzabki, działa [img]link[img]
mam nadzieje że o to chodziło
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:16   #3469
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
testuję wstawianie zdjęć dla Rzabki, działa [img]link[img]
mam nadzieje że o to chodziło
O mamo, jaki cudak...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 08:19   #3470
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

ojaaaaaaaaa, ale słodziak
a jak to się robi? img] tu wpisuję link do zdjecia [img] to to już koniec? łał, czlowiek cale zycie sie uczy
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-07-22 o 08:21
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:36   #3471
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

proszę napiszcie mi namiary na priva do Pastereczki, prawdopodobnie przejadę się do niej (zmiana planów)
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:40   #3472
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

testuję wstawianie zdjęć dla Rzabki, działa [img]link[img]
mam nadzieje że o to chodziło

Boski

cos mi nie bardzo dziala ale juz wiem
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-07-22 o 08:44
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:41   #3473
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziekuje Rozi

ja tez probuje ale cos nie bardzo



edit: udalo sie
nie wiem dlaczego wczoraj nie dzialalo
to jeszcze proba inna


cudne koty
a to u gory to nasz myszaczek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-07-22 o 08:45
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:45   #3474
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
proszę napiszcie mi namiary na priva do Pastereczki, prawdopodobnie przejadę się do niej (zmiana planów)

Moze ktoras z dziewczyn jest w posiadaniu obu nr telefonow bo od Gołabka dowiedzialam sie,ze korzysta z obu i on tez jest podany w kontakcie z All ale on caly czas jest wylaczony
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:50   #3475
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moze ktoras z dziewczyn jest w posiadaniu obu nr telefonow bo od Gołabka dowiedzialam sie,ze korzysta z obu i on tez jest podany w kontakcie z All ale on caly czas jest wylaczony
Z tego co się orientuję, to Pastereczka mieszka teraz gdzieś bardzo blisko mnie. Więc jesli ktoś ma jakieś namiary i może mi je podać na PW, to ja mogę do niej podejść po wspólne zakupy i ew. potem paczki porozsyłać.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 08:53   #3476
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
[IMG]
testuję wstawianie zdjęć dla Rzabki, działa [img]link[img]
mam nadzieje że o to chodziło
Właśnie moja 2,5 roczna córka go zobaczyła i mówi: mama kup takiego. A ja jej się pytam: a jak się nim będziesz opiekować ? A ona mówi, że będzie go miziać po futerku

Kocham koty. Miałam kiedyś dachowca pospolitego
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2009-07-22 o 08:57 Powód: literówka
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:00   #3477
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Całą noc się zastanawiałam nad tą całą durną sytuacją aż mi się przyśniło, że Pastereczka zadzwoniła do mnie

Jestem za tym aby wprowadzić regulamin wspólnych zakupów mineralnych! Sprawdza się wg. mnie ten z zakupów zagranicznych. Nie chodzi tutaj o Pastereczkę konkretnie bo wiadomo, że spełniłaby spokojnie te wymagania a my jej ufałyśmy i pewnie innym też zaufamy.
W tej sytuaci po prostu widać naszą bezradność bo tak naprawdę wiele zrobić nie możemy a nie chcę aby ktoś w przyszłości chciał to wykorzystać. To nie allegro i nie jest spisywana żadna umowa pomiędzy organizatorem a uczestnikami zamówień.
Przydałaby się też lista osób dopuszczonych do organizacji zamówień wraz z kolorami konkretnymi i obowiązkowe arkusze do których osoby zamawiające będą miały wgląd (terminy, zapłaty, wysyłka, lista zakupów, ewentualne problemy itp.- czyli tak jak ma np. Faa, Foxxxy i inne osoby).
Mam nadzieję, że napisałam to w sposób w miarę zrozumiały i zgodzicie się ze mną.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-22 o 09:01
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:00   #3478
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

o rajuśku jaka cudna kulka - oby tylko Oli go nie zobaczyła

zdjęcia wstawia tylko z sieci?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:11   #3479
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Całą noc się zastanawiałam nad tą całą durną sytuacją aż mi się przyśniło, że Pastereczka zadzwoniła do mnie

Jestem za tym aby wprowadzić regulamin wspólnych zakupów mineralnych! Sprawdza się wg. mnie ten z zakupów zagranicznych. Nie chodzi tutaj o Pastereczkę konkretnie bo wiadomo, że spełniłaby spokojnie te wymagania a my jej ufałyśmy i pewnie innym też zaufamy.
W tej sytuaci po prostu widać naszą bezradność bo tak naprawdę wiele zrobić nie możemy a nie chcę aby ktoś w przyszłości chciał to wykorzystać. To nie allegro i nie jest spisywana żadna umowa pomiędzy organizatorem a uczestnikami zamówień.
Przydałaby się też lista osób dopuszczonych do organizacji zamówień wraz z kolorami konkretnymi i obowiązkowe arkusze do których osoby zamawiające będą miały wgląd (terminy, zapłaty, wysyłka, lista zakupów, ewentualne problemy itp.- czyli tak jak ma np. Faa, Foxxxy i inne osoby).
Mam nadzieję, że napisałam to w sposób w miarę zrozumiały i zgodzicie się ze mną.
ja od początku jestem bardzo ZA wprowadzeniem regulaminu, tak jak na zakupach ciuchowych bo póki co to tutaj jest taka samowolka właściwie,
niby OK bo sie w sumie wszysyc znają mniej lub bardziej, ale teoretycznie każdy moze coś zorganizować i kogos oszukać...
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 09:13   #3480
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Rzabko śliczny gryzoń ale te czerwone oczy

Hexxana- to Twój kociak?

Nie wklejajcie zdjęć kotów bo marzy mi się 2 sierściuszek

I ja spróbuję Mój ukochany Ragdoll w moim ukochanym umaszczeniu

Nie wyszło
Ten link z internetu czy z komputera?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.