Męskie perfumy... - dla kobiety? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 20:58   #1
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574

do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn


Czy ktoś kiedykolwiek zorientował się, że pachniecie zapachem "męskim" i nie omieszkał tego skomentować?
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:21   #2
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

mi raz tzt powiedzial ze pachne jak facet a to eau des merveilles bylo
a powaznie to mysle ze kobiecie wszystko ujdzie gorzej mogloby byc w druga strone, tzn facet pachnacy typowo kobieco (mam tu na mysli slodkie kwiatki owocki itd a nie zapachy z Gryksiowego watku )- obawiam sie ze zaraz by odpowiednia "metke" w otoczeniu dostal
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:14   #3
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

ja na ogół używam zapachów męskich i unisexów [z Musc Ravageur i Avignon'em na czele] i jakoś nikt się nie zorientował...co najwyżej Avignon bywał komentowany jako wampiryczny, cmentarny itp
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:50   #4
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

kiedyś pachniałam na uczelni Gucci pour Homme. koleżanka siedząca obok najpierw zrobiła zdziwioną minę, a potem stwierdziła, że pachnę jak jej facet. okazało się, że on też używa Gucci po dłuższym wwąchiwaniu się w moją szyję koleżanka orzekła, że na mnie pachnie bardziej kadzidlanie. w sumie odbyłyśmy rzeczową dyskuję na temat różnic w zapachach w zależności od skóry noszącego. wydaje mi się, że w dobie wszechobecnych uniseksów używanie perfum, ciuchów, fryzur odgórnie przypisanych do przeciwnej płci nikogo już nie dziwi.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:56   #5
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

nie, pachnac meskim zapachem nie zostałam nigdy skrytykowana.. a byłam nawet pochwalona, że pięknie pachnę ( zarówno przez stronę męską jak i żeńską)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:08   #6
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Za Gucciego PH dostałam komplement, że ładnie pachnę kadzidłem
za Tumulte PH, że lasem i indyjskim kadzidełkiem (?)
za Encre Noire i Black Tourmaline, że seksownie (?)
za Pi, że słodko i pudrowo.
Nikt nie zauważył "męskości" tych zapachów.

Ale w lawendowo-cytrusowym zapachu nie odważyła bym się wystąpić. Czy tam w jakimś popularnym Aqua di Gio.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:32   #7
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

najczęściej pachnę zapachami męskimi lub unisexami
i za męskie zbieram najwięcej komplementów
mam wrażenie też, że to właśnie one najbardziej kręcą mężczyzn
w każdym razie na mnie
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 09:32   #8
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Kiedys na sylwestra wypsikalam sieBaldessarini (te z 2002r). Nikt sie nie zorientowal, a impreza byla barrrdzo udana
Takze z taty polki podkradalam Acqua di Gio, nadal zadnej reakcji, ze cos dziwnie pachne. A skoro tak to teraz psikam sie Dior Higher, Escada Moon Sparkle Homme (niestety probka mi sie juz konczy, a zapach ciekawy) oraz "zwykla" Puma Aqua Man.

Natomiast na stale zagoscily u mnie wszelkie sezonowki Ck One Summer. Ale to juz unisex

Ale jakby nie bylo i tak wiecej komplementow zbieram przy damskich zapachach.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:14   #9
Cheza01
Zadomowienie
 
Avatar Cheza01
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 985
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Puma Aqua Man.
Też tego używałam Poza tym Moschino Friends - bardzo podobny zapach
__________________
http://www.pmiska.pl/ wyklikaj karmę dla zwierzaka

Moja wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280666


I'm swimming in the smoke
Of bridges I have burned
Cheza01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 21:39   #10
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
mi raz tzt powiedzial ze pachne jak facet a to eau des merveilles bylo
a powaznie to mysle ze kobiecie wszystko ujdzie gorzej mogloby byc w druga strone, tzn facet pachnacy typowo kobieco (mam tu na mysli slodkie kwiatki owocki itd a nie zapachy z Gryksiowego watku )- obawiam sie ze zaraz by odpowiednia "metke" w otoczeniu dostal
myślę, że masz zupełną rację
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:36   #11
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Cheza01 Pokaż wiadomość
Też tego używałam Poza tym Moschino Friends - bardzo podobny zapach
O, kurcze. I co, teraz bedzie mi po glowie chodzilo Friends Bede musiala przetestowac
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 21:19   #12
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Mnie się w ogóle wydaje, że pośród zapachów opisanych "Pour Homme" niewiele jest takich, które byłyby zdecydowanie męskie. Ile razy szukam czegoś nowego dla męża, zawsze po męskiej stronie na 1 ciekawy zapach ewentualnie dla niego znajduję z 5 ciekawych zapachów takich bardziej dla mnie. Choćby dzisiaj - przegrzebałam męską półkę w moim lokalnym Mariannaud i fajny męski wydał mi się Zegna Extreme, wzięłam go na blotterek, a potem pobrałam próbki blotterkowe i nadgarstkowo-podłokciowe obu wersji męskich Obsessionów, Xeryus Rouge i nawet Body Kouros (który generalnie jest dla mnie jednak męski, ale tak mi się podoba, że psiknęłam się i już). Tak wypachniona zrobiłam zakupy i jakoś nikt dziwnie na mnie nie patrzył, a potem przyszłam do domu i poprosiłam męża o opinie o wszystkich zapachach. Wszystkie z wyjątkiem Xeryusa bardzo mu się podobały, a gdy dowiedział się, że to męskie, w ogóle mi nie uwierzył, normalnie myślał, że go wkręcam.
Tak więc generalnie uważam, że zdarzają się męskie zapachy, które na kobiecie mogą pachnieć dziwnie, ale to raczej mniejsza część męskiej półeczki.
__________________


Edytowane przez OlaVS
Czas edycji: 2010-08-04 o 21:31
OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:10   #13
Mitsouko
Zadomowienie
 
Avatar Mitsouko
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

zawsze męskie zapachy wydawały mi się bardziej interesujące , ale jako konserwatystka używam przeważnie damskich. Moja skóra i nos nie mogą się jednak oprzeć : Opium PH, Habit Rouge i Vetiver Guerlain, Gucci PH. Chętnie nosiłabym Bengale PdE, ale ten jest samczy wybitnie
__________________

Mitsouko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:15   #14
laura286
Rozeznanie
 
Avatar laura286
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 574
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

no to rzeczywiście zaskakujące, szczególnie, że Twój facet nie chciał uwierzyć, że to były zapachy "męskie" Osobiście zauważyłam, że dużo łatwiej jest mi znaleźć zapach męski , który mi się podoba niż damski.
laura286 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 21:56   #15
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Na ten czas z etykietką PH używam Gustawa i Encre Noire, Opium edp. Czekam też na He Wood Rocky Mountain, które strzeliłam w ciemno.]

Nie liczę tu Czarnego Trumalina, któremu w Twoim Stylu podarowano przynależność do męskiej półki. oraz New Haarlem, klasyfikowane jako męskie. Oba obłędnie piękne i moje.

Fajnie pachnie też Crisp Forest Avonu, ale nietrwały strasznie i oddałam koledze.

Ogólnie po męskiej stronie Sephory i Douglasa kusi mnie piękne drewno (zwłaszcza prawdziwy nieukwiecony cedr), którego z damskich perfumach jak na lekarstwo (powoli na szczęście zaczyna się to zmieniać).

Z męskich zapachów, z którymi próbowałam sięzbratać, ale się nie udało, wymienić mogę np.
niby słodkiego A*Men'a (coś mi w nim nie gra, może to połączenie czekolady z lawendą...),
Nemo (zbyt męskie otwarcie, później zaczyna się robić ciekawiej, ale ja niecierpliwa jestem i pół godziny to dla mnie za długo, żeby czekać...)
A także typowo męskie, naszpikowane świeżością Faun Lalique, Only the Brave Diesel.
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 22:37   #16
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: do kobiet używających zapachów handlowo kierowanych do mężczyzn

Cytat:
Napisane przez laura286 Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście zaskakujące, szczególnie, że Twój facet nie chciał uwierzyć, że to były zapachy "męskie" Osobiście zauważyłam, że dużo łatwiej jest mi znaleźć zapach męski , który mi się podoba niż damski.

obawiam sie ze Twoim przeznaczeniem są niszowce
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:54   #17
jojoanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 82
Męskie zapachy - kto, jakie stosuje?

Od zawsze uzywam męskich zapachów pefrum - Higher, Creave..mogłabym mnozyć..nuta świerzości, morza, energii...
Z kobiecymi feromonami dają zupełnie odmienna barwe zapachową..
Czy stosujecie?
__________________
"Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach"
jojoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 23:13   #18
marek_zaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Mam taki jeden ulubiony... Carolina Herrera 212 się nazywa. Mistrz. Uwielbiam nim pachnieć sam dla siebie.

Nie polecam żadnych gó*** zapachów FM, które są "płaskie" jak decha i krótko dają o sobie znać, przyćmione alkoholową wonią.

Z męskich polecam też bezsprzecznie Faranheita nieśmiertelnego, versace friche, hugo boss bottled oraz jedynego w swoim rodzaju Channel Egoiste. Gusta są różne oczywiscie.
marek_zaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 08:31   #19
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Marek pytanie byłe raczej do damskiej części forum :P Facet to wiadomo, że męskich używa
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 08:55   #20
marek_zaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Cytat:
Napisane przez rob9 Pokaż wiadomość
Marek pytanie byłe raczej do damskiej części forum :P Facet to wiadomo, że męskich używa
aha. No tak, kobiety coraz częściej "robią się na chłopaków" i to je kiedyś w końcu zgubi. Fryzury na chłopaka (np. taka Gardias.. w długich wyglądała kobieco), ciuchy chłopskie i teraz jeszcze zapachy chłopskie Ich wybór
marek_zaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 10:25   #21
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Cytat:
Napisane przez marek_zaxxx Pokaż wiadomość
aha. No tak, kobiety coraz częściej "robią się na chłopaków" i to je kiedyś w końcu zgubi. Fryzury na chłopaka (np. taka Gardias.. w długich wyglądała kobieco), ciuchy chłopskie i teraz jeszcze zapachy chłopskie Ich wybór
Marek, co ty bredzisz Jestem dlugowlosa kobieta, chodze w szpilkach a jednak nie przeszkadza mi to uzywac meskich zapachow m.in. Higher (jak kolezanka Jojoanna) czy tez 'zwykla' Puma Aqua Man. Po prostu mam czasem ochote na cos czysto swiezego, a meskie zapachy maja inne "swieze" nuty niz damskie.

A tak na marginesie: byly juz podobne tematy
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:41   #22
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Marek - głupoty gadasz... Ja lubię siebie w wersji lekko męskiej. Obecnie mam krótkie, ścięte na chłopaka włosy, lubię makijaż i ciuchy ze spodniami i koszulą.. Po prostu jest mi w tym do twarzy i w tym czuję się seksownie, a najseksowniej czuje się w białej koszuli, czarnych spodniach i czarnym krawacie.
A co do męskich zapachów, to mój signature scent to Gustaw vel Gucio vel Gucci Pour Homme.
I co najciekawsze, niewiele (raczej nisza niż mainstream) damskich zapachów się na mnie dobrze rozwija. Moja skóra i nos lubi zapachy uniseksy i męskie. Dodatkowo nigdy w Douglasie nie znajdę po damskiej stronie idealnego drzewnego zapachu, idealny ziół, idealnego orientu, idealnych zapachów świeżych, moje ulubione grupy zapachów to te głównie reprezentowane przez męską stronę. Damskie zapachy niestety na mnie zlewają się w jedną maź, a jaśminu w ogóle nie mogę używać, bo pachnie na mnie ekskrementami, kwiaty robią się mydlane, wanilia jest nie do zniesienia. A piżmo i ambra mnie zabija - wyjątek ambrowy to Ambre Soie Armaniego. Moje ukochane nuty to cedr i inne drzewa (wetiwer jest moją miłością), zioła, kadzidło, przyprawy (poza wanilią), nuty świeże. Nie żadne nuty owocowo - kwiatowe. Dlatego po męskiej stronie znalazłam swój signature scent - Gustawa, którego kocham miłością dozgonną, za aptekarsko zielarską nutę, za imbir i goździki walące po nosie. I nie dla mnie popularny Angel czy Alien czy Cinema, czy Chance, czy inne zapachy z damskiej strony Chanel, Guerlain etc... Damskie są nie dla mnie, przynajmniej te w mainstreamie. A w niszy, to kij mi, czy damski czy męski, byle był z moimi nutami, ale częściej trafię tam na uniseks niż na damski, choć są wyjątki, lub na męski, ale większość niszy to uniseksy.
A co do ulubieńców męskich to:
L'Instant de Guerlain pour Homme by Guerlain
Gucci, Gucci Pour Homme
London for Men by Burberry
Comme une Evidence Homme by Yves Rocher
Hugo Spray by Hugo Boss
Opium Pour Homme by Yves Saint Laurent
Encre Noire by Lalique
I to jest tyle na póki co z tego co pamiętam.
Pozdrawiam

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2010-09-18 o 11:52
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:44   #23
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

tu jest podobny wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...zapachy+kobiet

Ja kilku używam,najbardziej lubię Gucci pour homme i Tumulte
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:00   #24
marek_zaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

słodka, przekonałaś mnie. Zresztą też słyszałem opinię, że męskie zapachy są ciekawsze. Mnie samemu z damskich urzekły w życiu może dwa (słownie: D W A ), reszta jest dusząca, mało ciekawa...

To apropo kobiet to był taki "kij w mrowisko", przekoloryzowane na maksa itd.
marek_zaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:41   #25
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Cytat:
Napisane przez marek_zaxxx Pokaż wiadomość
aha. No tak, kobiety coraz częściej "robią się na chłopaków" i to je kiedyś w końcu zgubi. Fryzury na chłopaka (np. taka Gardias.. w długich wyglądała kobieco), ciuchy chłopskie i teraz jeszcze zapachy chłopskie Ich wybór
W jaki sposób zgubi?
Gardias wg mnie w kótkich włosach wygląda zdecydowanie lepiej, figlarniej i zadziorniej, w długich to był banał do bólu.
Co do zapachów męskich, to mam Declaration Cartiera, ale to uniseks zdaje się.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:57   #26
rob9
Raczkowanie
 
Avatar rob9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 93
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
W jaki sposób zgubi?
Gardias wg mnie w kótkich włosach wygląda zdecydowanie lepiej, figlarniej i zadziorniej, w długich to był banał do bólu.
Co do zapachów męskich, to mam Declaration Cartiera, ale to uniseks zdaje się.
Gardias ogólnie jest dość atrakcyjną kobietą, niezależnie od fryzury
rob9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:48   #27
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Cytat:
Napisane przez marek_zaxxx Pokaż wiadomość
słodka, przekonałaś mnie. Zresztą też słyszałem opinię, że męskie zapachy są ciekawsze. Mnie samemu z damskich urzekły w życiu może dwa (słownie: D W A ), reszta jest dusząca, mało ciekawa...

To apropo kobiet to był taki "kij w mrowisko", przekoloryzowane na maksa itd.
Niestety... tak jest u mnie, mój nos niestety przestał trawić wszelkie słodkości - przykład wanilii. Nawet w niszy są zapachy, które uznaję, że spokojnie mogły by stać w Sephorze czy Douglasie - przykład zapachy Annick Goutal czy odmiany róży z Les Parfums de Rosine. Choć zdarzają się wyjątki od zasady, ale nie jest ich wiele. Choć nawet u mnie wyjątki są niezbyt. Na przykład podam słynne BC - nowa wersja to u mnie mydliny - obecnie jest u innej wizażanki. A Hypnotic Poison by Dior to po po prostu plastikowa wanilia. Już lepsza jest z niszy UBV - Un Bois Vanille by Serge Lutens - bardziej słodka, wytrawna, przypominająca wanilię w lasce. W Nu YSL nie ma u mnie kadzidła, jest pieprz i mydliny. Niestety tak w większości reaguje mój nos.
W niszy można znaleść wiele ciekawostek, wystarczy czytać blogi zapachowe - tu z miejsca polecam bloga Sabb, bloga LouLou, Co w nosie kręci, Pracownię Alchemiczną, bloga Favkes i nie muzyczną pięciolinię a z męskich to http://perfumowyblog.wordpress.com/. Dzięki temu można coś znaleźć.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 19:50   #28
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Kiedyś pomykałam w męskim Joopie ale on jest dla mnie bardziej uniseksowy ten różowy
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:01   #29
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

yyym, ja używam męskiego red delicious
ale gdyby mój facet go użył to wyleciałby z hukiem, to się dla faceta nie nadaje. oprócz tego to raczej unisexy od F. Malle
w szczególności angeliques sous la pluie
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:07   #30
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Męskie zapachy_kto, jakie stosuje?

Wprawdzie nie ja, ale mój brat używa Gucci pour Homme Kiedyś w nie zainwestuję, bo są cudne i wcale by mi nie przeszkadzało to, że są męskie
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 23:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.