plamienie podczas brania tabletek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 08:56   #1
fluister
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1

plamienie podczas brania tabletek


Witam. Mam taki problem. Biore tabletki antykoncepcyjne, juz pol roku. Od pewnego czasu czuje momentami pieczenie w pochwie. Ginekolog przepisywala mi tabletki dopochwowe na moj stan zapalny ale musialam zmienic ginekologa i gdy poszlam do drugiej osoby to zrobila mi badania na cytologie i dopiero za miesiac beda wyniki. Czy po takim badaniu ginekolog powie mi cos na temat stanu zapalnego?
A teraz druga sprawa, jestem w trakcie brania tabletek, ostatni tydzien i potem przerwa i okres... jednak dzis zauwazylam ze zaczelam plamic. To jest kolor czerwony a taki bardziej brazowy. To jest za wczesnie na okres a ten czas co moglam krwawic minal juz po pierwszych 2-3 miesiacach.
Bardzo was prosze o odpowiedz, moze ktoras z was miala podobnie jak ja. W ciazy raczej nie powinnam byc. Pomocy!
fluister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 09:03   #2
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: plamienie podczas brania tabletek

Plamienie może być oczywiście jednorazowe. Poczekaj, czy w następnym miesiącu również wystąpi. Jeśli tak- niestety tabletki mogą okazać się za słabe i będzie potrzebna zmiana. Za słabe nie znaczy, że nie chronią przed ciążą. Chronią, spokojnie.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 14:11   #3
karolag17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: plamienie podczas brania tabletek

Witam serdecznie,jestem tutaj nowa więc proszę o wyrozumiałość.
Otóż obudziłam się rano i w toalecie zauważyłam brązowe plamki na bieliźnie. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Nie jestem też na 100% w ciąży. Ostatnio miałam trochę stresów - praca,szkoła,choroba taty. Mam 20lat, ostatnio byłam u ginekologa byłam miesiąc temu i wszystko było okej. Jedyne co miałam to grzybice ale został zastosowany antybiotyk i wszystko było okej. Okres powinnam dostać 6.11 , jest on regularny co miesiąc i tak jak mówię nigdy takich plamień nie miałam. I tak jak szybko się pojawiły tak znikneły. Czy jest to coś czym mam się martwić? proszę o radę
karolag17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-28 15:11:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.