Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 08:41   #2611
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A ja jednak czuje sie ujowo... musze sie powstrzymywac zeby nie puscic pawia. Jeszcze godzina i ostatnie pobranie. Buzie sobie zakleje ale sie nie dam... masakra
jakby coś to głowa do tyłu, żeby cofki nie było
moja mądra siostra uczyła mnie tak wódkę pić

ja dziś czuję się jak emerytka. Jesteśmy 3/4 po remoncie, wczoraj Tż wynosił kartony i folie zabezpieczające i trzeba było posprzątać ten bałagan. Jak odkurzyłam i umyłam 2 razy spiżarkę i garderobę (więc nie za duże pomieszczenia) to sapałam jak lokomotywa Tż już mi się nie dał dotknąć do mycia korytarza, sam szorował na kolanach dziś jak wróci z pracy to przykręci stojaki i będę układać rzeczy..
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:42   #2612
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

dzień dobry


Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No to moje nie.
A na jednej aplikacji w telefonie mam taką opcję śledzenia ruchów płodu. Po prostu jak poczujesz to naciskasz. Ciekawi mnie jak to działa, może spróbuję.
tez mam apke z licznikiem ruchów, i za każdym razem kiedy próbuje z nią liczyć ruchy mała się uspakaja.
Tak samo jak wywija, brzuch się cały trzęsie, czasem przez skórę wdać, że coś wypina, wołam tż-eta i jak tylko ten jest w pobliżu nastaje cisza. A odejdzie i dalej impreza

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Heloł

Dziś odebraliśmy zwierza, wielki dzień dla rodziny, ogólnie podniecenie, zainteresowanie i oczywiście pierwsze karmienie. Miał byc samiec Gucio, a okazało sie ze jest samica Marlenka. Więc, trzech chłopaków i dwie babki w naszej familii.
Oto nasz smok.
fajny stworek i jakie spojrzenie a te pazurki

Cytat:
Napisane przez mamcia092015 Pokaż wiadomość
U mnie to tak wyglądało gin kazała mi wybrać godzinę np. między 9-10 i codziennie o tej porze liczyć. Jeśli naliczyłam 10 ruchów np. w 20-30 min to ok.


Witam się po długiej nieobecności Czytam na bieżąco ale wieczorem zasypiam i nie mam siły odpisać.


Mi też siara jeszcze nie leci myślę że dopiero po 30 a nawet 35 tyg się pokaze jak w 1 ciąży.
mi położna tak to właśnie wytłumaczyła, żeby zaobserwować kiedy następuje największa aktywność i w tedy liczyć. U nas ta aktywność jest po śniadaniu, uwielbiam wtedy patrzeć na brzuszek
Zauważyłam też, że szaleństwo się odbywa też po soku malinowym i truskawkach

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Te z Lovi są super wygodne ale mają folii sporo więc się boję o brak wentylacji.
Siary może za wiele nie jest, ale cholerstwo mega ciężko schodzi z ubrań więc już noszę grzecznie te wkładki...
jak mi jakiś czas temu po basenie poleciała siara to kupiłam te najtańsze w rossmanie, trochę mnie przeraziła wielkość, ale są ok, nic się nie klei do piersi.
Dostałam tez kilka z Tomme tippee i one tez duże bardzo podobne do tych z rosska
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:46   #2613
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Mi polozna powiedziała że już tak.powinno zostać. Ze juz będzie sobie tak leżał z głową w dół.

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------



No to już spory dzidziol. Ja dopiero usg 26.06. A jakie masz te bóle. Bo ja też miewam i nie wiem czy to normalne bo w końcu jest ucisk spory plus rozciaganie.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------



Mi się marzy kolejne dziecko i to chyba w miarę szybko ale mąż musi być super stabilny finansowo a to ciężkie do oszacowania. Nie wuobrazam sobie mieć jedynaka.

A wanienke będę miała zwykła.

Takie bóle jak przed miesiączką, z tym, że trwające naprawdę długo, bo np wczoraj praktycznie przez cały dzien.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj kontrolę u mojego gin na 13:40 i zobaczymy co tam u mnie. W nocy mnie na trochę opuścił ból. Co to była za ulga móc się poruszać bez żadnego bólu

Trzymam kciuki za wizytę !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ale duży dzieciak, zazdroszczę usg!
No tylko spodenki i bluzy to już wyższa szkoła jazdy bo trzeba mieć te ściągacze, jeszcze nie próbowałam... Opaski na pewno najprostsze a najbardziej efektowne.



Nie miałam szkarlatyny właśnie, no ale zobaczymy, może mnie ominie, oby

A mi się marzy to tummy tub do kąpania, tylko drogie to i patrze czy ktoś w okolicy nie ma do sprzedania, nie wiem czy mi się uda upolować

To też zależy, które opaski, bo z tymi niewiązanymi też jest troche zabawy. A próbowałaś robic ściągacze z tego samego materiału? Jak dla mnie efekt ten sam, a szyje się ciut latwiej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:47   #2614
mama_izka
Raczkowanie
 
Avatar mama_izka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 88
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Agu23 i ja siedze teraz w przychodni. Drugie pobranie za 15 minut. Wyjde stad o 11. Ale przynajmniej glodna jyz nie jestem a mala byszuje jak szalona

Ja mialam liczenie z drugim synkiem. 3 razy dziennie po sniadaniu obiedzie i kolacji.

Moja koszula porodowa odpiera sie dzielnie. Pierwszego w niej urodziłam. Drugiego. Teraz tez ze mną pojedzie i wyglada dobrze B-)
mama_izka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 08:55   #2615
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Agu- współczuje. Ja zasłabłam przed 2 pobraniem . A dieta cukrzycowa powinna sie nazywać kiblowa bo od wc sie nie da odejść, masakra jakaś to chyba od tego błonnika.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 09:14   #2616
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
mamcia092015, Sandrusia91
To widzę nie jestem sama w odczuciach hehe . Najgorzej jak mi wpycha nogi pod żebra i zgniata żołądek bo cofam i ulewam... właśnie mi się zdarzyło ....
współczuję takich atrakcji.
moje dziecię jest jak na razie delikatne, raz tylko przywaliło w wątrobę, a raz podczas grillowania w żołądek. Ale jak na razie jej imprezowanie nawet jak mocniej naciągnie mi skórę to jest bardzo przyjemne

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
słuchajcie ten szlafroczek piżamka ciążowa i do porodu za☠☠☠iste mi przyszły, ta poporodzie M fajna taka dopasowana nie jak wór nawet ładnie wyglam w niej ta do porodu fajna szeroka taka idealna, a szlafroczek dodaje uroku polecam dziewczyny
granatowa http://allegro.pl/sliczna-koszula-ko...868026820.html
http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...863662447.html tylko zamiast guzików mogła by mieć zatrzaski ale jest idealna

i wzięłam ten szladroczek granatowy http://allegro.pl/szlafrok-ciaza-100...863977811.html jest prześliczny i napewno bd go używać poza ciążą naprawde elegancki
fajne, tylko mi takich rzeczy było by szkoda do porodu i szpitala, z tego co mówią doświadczone koleżanki i ostatnio w szkole rodzenia, po porodzie koszula zazwyczaj nadaje się do wyrzucenia, bo jest brudna. Dlatego myślałam, że wezmę koszulkę tż-eta do porodu, ale ostatnio wygrzebałam w lumpku 2 koszule primarkowe xxl i te wezme do porodu. Nad szlafroczkiem się zastanawiam, bo z tego co mówią koleżanki w szpitalach na oddziałach położniczych jest bardzo gorąco i im się nie przydało.

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do tych, które są w kolejnej ciąży. Co was zmotywowało by zdecydować się na drugie dziecko? Ja kiedyś chciałam mieć 3, ale cała ciąża to zdecydowanie nie jest super okres w moim życiu i raczej się nie zdecyduje na kolejne, chyba, że wyjdzie nieplanowane...
ja nie w kolejnej ciąży, ale mimo, że ciąża też okazała się być dla mnie niezbyt fajnym czasem, to jednak za 2/3 lata postaramy się o kolejne bobo, bo jakoś nie chce by moje dziecko było jedynakiem.
Nie mówię, że jedynacy są gorsi, ale sama mam brata, kogoś z kim się wychowywałam, ktoś do kogo mogę zadzwonić i mnie zrozumie.

No i tez myślę, że posiadane rodzeństwa też dobrze wpływa na psychikę człowieka, przez zabawy, życie z "konkurencją" uczy się negocjacji, kompromisów itp.

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
No jestem ciekawa kiedy juz ta glowka zostaje na dole, bo 3tyg temu jak bylam na usg to mlody byl ulozony glowka na dol, ale to sie jeszcze pewnie zmienia? 😉
mi lekarka mówiła, że do 36tc może się jeszcze zmienić, moja co badanie to w innej pozycji, trochę lekarka mnie przestraszyła bo moje dziecię najbardziej lubi siedzieć w poprzek, a jak tak się usadowi, to wiadomo cc no ale jaka matka taka córka, mam to szczęście, że teraz jest usg i przed porodem monitorują położenie. Ja też byłam w poprzek, i mojej mamie cc zrobili w ostatniej chwili

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja zazdroszczę Wam ze możecie szyć te opaski, sukieneczki itd bo dla chłopca nie ma tyle możliwosci, a opaskę można zrobić ze skrawka materiału. Ja uszylam póki co dwie czapki i jedną chustę dwustronna, ale przemyślalam i dla noworodka i dziecka leżącego taka chusta pod szyjkę zapinana na napy jest do d*** bo będzie przeszkadzała w szyjkę :/ za to komin tez nie bardzo bo dzieci nie lubią przeciskania ubrań przez głowę, dlatego jedynie czapki jeszcze uszyje.

Boję się bo jestem jeszcze lekko przeziębiona, wczoraj byłam na urodzinach a dziś cała trójka dzieciaków ma szkarlatyne:/ jednak używałam do rąk tego ręcznika co oni, mam stracha... U mnie zawsze coś, w przedniej ciąży zagrażała różyczka, a teraz to ;(
z tego co widziałam u koleżanek, te chustki zapinane pod szyjką, to fajna sprawa. Szczególnie jak dziecię ulewa, czy się ślini.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 09:19   #2617
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Kupilam sobie to zelazo a dokładniej Biofer folik. Narazie nie bede brac falvit mama poszprycuje sie tym zelazem.
zobaczymy czy cos to da. Oby
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 09:20   #2618
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Takie bóle jak przed miesiączką, z tym, że trwające naprawdę długo, bo np wczoraj praktycznie przez cały dzien.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
i czesto ci sie pojawiaja czy tyko np w czasie kiedy normalnie miałs miesiaczke?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 09:25   #2619
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Agu- współczuje. Ja zasłabłam przed 2 pobraniem . A dieta cukrzycowa powinna sie nazywać kiblowa bo od wc sie nie da odejść, masakra jakaś to chyba od tego błonnika.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Biedna ty
Co ty musisz przejść aby się tak namęczyć.

Dopiero wstałam jakoś mi ciężko. W domu duszno mury się nagrzały a na dwórze chłodno.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 09:37   #2620
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
i czesto ci sie pojawiaja czy tyko np w czasie kiedy normalnie miałs miesiaczke?

Takie bóle mam od dwóch dni. Dzisiaj to samo, od rana czuję, ale na szczęście słabsze niż wczoraj.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:06   #2621
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Agu- współczuje. Ja zasłabłam przed 2 pobraniem . A dieta cukrzycowa powinna sie nazywać kiblowa bo od wc sie nie da odejść, masakra jakaś to chyba od tego błonnika.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Lepsze to niż zaparcia i hemoroidy... Ja mimo że zjadam o wiele więcej błonnika niż wcześniej, popycham się też śliwkami suszonymi to zdarzają mi się zastoje. No ale z moim zespołem jelita drażliwego to i tak nie jest źle.

Agu i jak tam? Wytrzymałaś jakoś?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 10:11   #2622
mamcia092015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Kupilam sobie to zelazo a dokładniej Biofer folik. Narazie nie bede brac falvit mama poszprycuje sie tym zelazem.
zobaczymy czy cos to da. Oby
Ja tez mam to brać Na ostatniej wizycie moja gin kazała kupić
mamcia092015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:12   #2623
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Ja i moj wieelki bebzunek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150609_084241.jpg (84,8 KB, 58 załadowań)
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:18   #2624
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamcia092015 Pokaż wiadomość
Ja tez mam to brać Na ostatniej wizycie moja gin kazała kupić
I co będziesz bralala razem ze swoimi witaminami ?
Tam jest napisane zeby brac 2-3 dziennie wiec dzis wezme 3 i zobaczę jak moje nogi wieczorem.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:29   #2625
mamcia092015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
I co będziesz bralala razem ze swoimi witaminami ?
Tam jest napisane zeby brac 2-3 dziennie wiec dzis wezme 3 i zobaczę jak moje nogi wieczorem.
Mii gin zaleciła 1-2 razy dziennie I magnez W witaminach, które biorę nie mam w ogóle żelaza tylko jakieś inne składniki i kwasy dha więc będę brała po jednej tabletce witamin i tego biofera

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja i moj wieelki bebzunek
Fajny i duuży brzuszek Ja pod koniec dnia też taki mam rano jakby trochę mniejszy

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Takie bóle mam od dwóch dni. Dzisiaj to samo, od rana czuję, ale na szczęście słabsze niż wczoraj.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie fajnie, mi też się takie zdarzały ostatnio trochę częściej biorę nospę i na razie nie wracają.
mamcia092015 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:33   #2626
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Takie bóle jak przed miesiączką, z tym, że trwające naprawdę długo, bo np wczoraj praktycznie przez cały dzien.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------




Trzymam kciuki za wizytę !


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------




To też zależy, które opaski, bo z tymi niewiązanymi też jest troche zabawy. A próbowałaś robic ściągacze z tego samego materiału? Jak dla mnie efekt ten sam, a szyje się ciut latwiej.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie próbowałam, jakoś mi się to trudne wydaje, ale może kiedyś spróbuję


W załączniku moje uszytki


Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
z tego co widziałam u koleżanek, te chustki zapinane pod szyjką, to fajna sprawa. Szczególnie jak dziecię ulewa, czy się ślini.
Tylko ja chciałam chustki nie jako sliniaki tylko jako komplet na dwór razem z czapka, takie grubsze, wiec te zatrzaski mogą uciskac szyjkę z tyłu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1433842233964.jpg (65,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1433842306210.jpg (88,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1433842397066.jpg (89,1 KB, 13 załadowań)
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:53   #2627
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

To może jakoś na boku zrób zapiecie
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 10:56   #2628
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI


Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Boję się bo jestem jeszcze lekko przeziębiona, wczoraj byłam na urodzinach a dziś cała trójka dzieciaków ma szkarlatyne:/ jednak używałam do rąk tego ręcznika co oni, mam stracha... U mnie zawsze coś, w przedniej ciąży zagrażała różyczka, a teraz to ;(
Ja byłam wczoraj w pracy i też się okazało, że dzieciaki mają Ja nie miałam szkarlatyny, ale w dzieciństwie miała siostra i mnie nie złapało i w pracy, co roku też jest więc mam nadzieję, że mnie nie złapie.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A mi się marzy to tummy tub do kąpania, tylko drogie to i patrze czy ktoś w okolicy nie ma do sprzedania, nie wiem czy mi się uda upolować
My też się zastanawiamy nad nim Położna polecała w przypadku kolek
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:26   #2629
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Owieczka- ani zaparcie ani biegunka nie jest fajna. Myśle ze moje jelita sie przyzwyczaja do błonnika. Najśmieszniejsze jest ważenie jedzenia


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-09, 11:32   #2630
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

A u mojego brata w przedszkolu szaleje ospa, pewnie brat zachoruje, ale ja już przechodziłam. To strachu nie ma chyba?
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A ja w przychodni. Za 20 minut minie pierwsza godzina od wypicia tego dziadostwa. Babsko nie dalo mi scisnac cytryny a na dodatek stala nade mna az wypije i pilnowala zebym tej cytryny nie uzyla. Czuje sie ok poza tym ze jest mi troche niedobrze (ale tak samo sie czuje jak przesadze z czekolada albo innymi slodyczami) no i poza tym tak straszliwie chce mi sie spaaaac... mam gazete, ksiazke i krzyzowki ale nie jestem w stanie sie na nich skupic.
Nie strasz bo mnie to czeka niedługo....

Cytat:
Napisane przez mama_izka Pokaż wiadomość
Agu23 i ja siedze teraz w przychodni. Drugie pobranie za 15 minut. Wyjde stad o 11. Ale przynajmniej glodna jyz nie jestem a mala byszuje jak szalona

Ja mialam liczenie z drugim synkiem. 3 razy dziennie po sniadaniu obiedzie i kolacji.

Moja koszula porodowa odpiera sie dzielnie. Pierwszego w niej urodziłam. Drugiego. Teraz tez ze mną pojedzie i wyglada dobrze B-)
A to Ty będziesz mieć 3 dziecko?? Jakoś nie załapałam wcześniej
Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Kupilam sobie to zelazo a dokładniej Biofer folik. Narazie nie bede brac falvit mama poszprycuje sie tym zelazem.
zobaczymy czy cos to da. Oby
Mi się żelazo poprawiło a biorę pregna plus

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 11:49   #2631
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Agu i jak tam? Wytrzymałaś jakoś?
Wytrzymałam do ostatniego pobrania i prosto z fotela leciałam do łazienki zwymiotować. Już przez ostatnie 10 minut myślałam, że nie dam rady ale otworzyłam okno tam gdzie siedziałam, oddychałam głęboko i nie myslalam o tym. Leżę juz w domu w lóżku i ciągle chodzę wymiotować. Nic mnie nie boli tylko te mdłości. Chyba zaraz spróbuję zasnąć i to przespać...

P.S. a kurcze chcialam byc taka twarda i opowiadać wszystkim, że to badanie mnie nic a nic nie ruszyło

Edytowane przez agu23gda
Czas edycji: 2015-06-09 o 12:01
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:02   #2632
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Witajcie

Ale pospałam dzisiaj a co tam, należy mi się
Dzisiaj wizyta u gina na 16 mały mi szaleje po brzuszku niemal 24h na dobę ale musze z ginem tez porozmawiac na temat bólów brzucha a la miesiączkowych, bo gin mi zalecił na nie magnez, ktory łykam, jest duzo lepiej, ale i tak nadal są
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:03   #2633
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A u mojego brata w przedszkolu szaleje ospa, pewnie brat zachoruje, ale ja już przechodziłam. To strachu nie ma chyba?

Nie strasz bo mnie to czeka niedługo....



A to Ty będziesz mieć 3 dziecko?? Jakoś nie załapałam wcześniej

Mi się żelazo poprawiło a biorę pregna plus

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Chyba można drugi raz przejść ospę.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:03   #2634
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wytrzymałam do ostatniego pobrania i prosto z fotela leciałam do łazienki zwymiotować. Już przez ostatnie 10 minut myślałam, że nie dam rady ale otworzyłam okno tam gdzie siedziałam, oddychałam głęboko i nie myslalam o tym. Leżę juz w domu w lóżku i ciągle chodzę wymiotować. Nic mnie nie boli tylko te mdłości. Chyba zaraz spróbuję zasnąć i to przespać...
Omg ! Aż tak źle to zniosłas? ; ( ja jutro jadę! I tez będę miała napewno problem bo w tej ciąży nie znoszę słodkiego! Nawet jak tż poslodzi z przyzwyczajenia 2 łyżeczki cukru to już kawy nie wypije bo za słodko. On pójdzie ze mną, na wypadek gdybym haftnela będzie mnie trzymał za włosy
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:10   #2635
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Mam to samo caly dzien buszuje az sie zastamawiam kiedy on odpoczywa 😁

A jak wysoko czujecie swoje maludy, ja jestem na koncu 25tyg a maly caly czas buszuje pod pepkiem i nisko lona
Ja czuję Jagodę już w pionie. Pod żebrami i w spojeniu. Wcześniej była pod skosem ale się przemieściła.

Hej Dzisiaj pospałam do 11
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:13   #2636
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Owieczka- ani zaparcie ani biegunka nie jest fajna. Myśle ze moje jelita sie przyzwyczaja do błonnika. Najśmieszniejsze jest ważenie jedzenia


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Oj tam, ja przed ciążą ważyłam jedzenie i idzie się przyzwyczaić. A musisz liczyć makro? Bo ja dodatkowo liczyłam, trochę męczące.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:18   #2637
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ja czuję Jagodę już w pionie. Pod żebrami i w spojeniu. Wcześniej była pod skosem ale się przemieściła.

Hej Dzisiaj pospałam do 11
Dzien dobry ☺ dopiero sie zebralam by cos nagryzmolic 😉 tez dzis pospalam do 9 z hakiem a zawsze o 7 juz mam oczy jak 5zl pewnie to ta pogoda, bo u mnie od wczoraj wieczor caly czas pada blee
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:22   #2638
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Kupilam sobie to zelazo a dokładniej Biofer folik. Narazie nie bede brac falvit mama poszprycuje sie tym zelazem.
zobaczymy czy cos to da. Oby
przeczytałam kupiłam sobie żelazko pewnie dlatego, że będę musiała kupić żelazko, bo moje coś ostatnio długo się grzeje.

A żelazo zalecił ci lekarz?? Mi lekarka zaleciła zmianę witamin na falvit mamę, bo w składzie ma całkiem sporo żelaza, ale też inne potrzebne witaminy. I powiedziała, że na razie mam spróbować dietą podbić żelazo.
Mam szczęście bo mojej mamy znajoma jest dietetyczką i dała mi listę produktów, które mam jeść. I udało się ostatnie wyniki badań idealne
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:23   #2639
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja i moj wieelki bebzunek
Super
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Wytrzymałam do ostatniego pobrania i prosto z fotela leciałam do łazienki zwymiotować. Już przez ostatnie 10 minut myślałam, że nie dam rady ale otworzyłam okno tam gdzie siedziałam, oddychałam głęboko i nie myslalam o tym. Leżę juz w domu w lóżku i ciągle chodzę wymiotować. Nic mnie nie boli tylko te mdłości. Chyba zaraz spróbuję zasnąć i to przespać...

P.S. a kurcze chcialam byc taka twarda i opowiadać wszystkim, że to badanie mnie nic a nic nie ruszyło
Chyba powinnaś o tym powiedzieć lekarzowi bo zawsze takie rzeczy każą zgłaszać. Zdrówka.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-09, 12:29   #2640
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VI

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
przeczytałam kupiłam sobie żelazko pewnie dlatego, że będę musiała kupić żelazko, bo moje coś ostatnio długo się grzeje.

A żelazo zalecił ci lekarz?? Mi lekarka zaleciła zmianę witamin na falvit mamę, bo w składzie ma całkiem sporo żelaza, ale też inne potrzebne witaminy. I powiedziała, że na razie mam spróbować dietą podbić żelazo.
Mam szczęście bo mojej mamy znajoma jest dietetyczką i dała mi listę produktów, które mam jeść. I udało się ostatnie wyniki badań idealne
Nie nie zalecil.
mam syndrom czy jak to tam niespokojnych nog wizyte mam dopiero 18 i chyba oszalala bym do tego czasu. A w necie poczytalam ze to niskie zelazo. Zobaczymy.
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886

Edytowane przez aakkzzii
Czas edycji: 2015-06-09 o 12:32
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 19:53:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.