Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-03, 15:53   #1801
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dziewczyny a ja się chciałam przywitać. Czytam Was baaardzo długo, ale jakoś teraz postanowiłam dołączyć Kończę właśnie 29 tydzień i oczekuję synka !!!!


Ps. dopiero się uczę poruszać po forum więc wybaczcie ewentualne błędy
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 15:53   #1802
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się chciałam przywitać. Czytam Was baaardzo długo, ale jakoś teraz postanowiłam dołączyć Kończę właśnie 29 tydzień i oczekuję synka !!!!


Ps. dopiero się uczę poruszać po forum więc wybaczcie ewentualne błędy
Hej, witaj
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 15:54   #1803
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Szlag mnie dzisiaj chyba trafi
Kupiliśmy na all czajnik, bo w mieszkaniu tu jest elektryczny, a chcemy normalny, żeby przyoszczędzić. Poczytałam trochę o tych czajnikach, żeby znowu za pół roku nie zmieniać, wybraliśmy, na all był i to jeszcze można na Woli w Wawie odebrać i wtedy zapłacić, dodatkowy plus. Kupiłam. I co? Nie dostałam informacji, kiedy mogę go odebrać, napisałam więc wiadomość do sprzedawcy, który łaskawie mnie poinformował, że w sprawie odbioru trzeba dzwonić do sklepu. Tż zadzwonił wczoraj, babka poinformowała go, że takiego wzoru nie mają i niech zadzwoni jutro (a na aukcji oczywiście xx dostępnych ilości). Zadzwonił dzisiaj, babka powiedziała, że mają, owszem, taki wzór jak chcemy, ale z innej firmy i podobno lepiej wykonany. Noż kurde Może i on jest lepiej wykonany, może i firma lepsza, a może tylko tak gada, bo innego nie ma - fakty są takie, że zakupiłam konkretny towar, którego nie mają
Strasznie mnie wkurzają takie sytuacje. Mam nadzieję, że tż pojedzie tam po pracy i ich ochrzani (w co wątpię niestety).

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy macie wciąż wstręt do jakiegoś jedzenia? Chcialabym zjeść jajecznicę taką na masełku z pomidorami, ale... jak miesiąc temu próbowałam zjeść omlet to rzygałam jak kot cały dzień :/ odrzuciło mnie całkiem od jajek i zastanawiam się czy teraz tez by tak było...
Ja mam tylko do kotletów mielonych, ale nie wstręt jakiś, tylko niechęć. I do kebabów (ale nie wiem, czy to przez te afery ostatnie, czy przez ciążę )

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
A co do zrzucania to mimo wszystko polecam pójść do specjalisty, poradzić się dobrego dietetyka i ułożyć z nim odpowiednią dietę jesli same tego nie potrafimy zrobić.
Szczególnie przy karmieniu piersią nie jest polecane katowanie się dietami typu dukan, które nie są dobrze zbilansowane. Już nie mówiąc, że i dla naszego organizmu są kiepskie w skutkach.
Koleżanka była u dietetyka, ułożył jej fajną dietę pod kp, dołożyła do tego trochę ruchu i super doszła do siebie po ciąży.
A ja tam nie jestem za takimi dietami. Dla mnie dieta powinna być na całe życie. Nigdy nie stosowałam konkretnej diety, a problemów z wagą nie miałam (dopiero teraz ). Co innego, jak ktoś ma sporą nadwagę, czy jakieś problemy, to rozumiem diety, ewentualnie jak się chce schudnąć na konkretne wydarzenie, np na ślub
Po porodzie chcę być na takiej diecie, że zmieniam styl życia, na zdrowszy i bardziej aktywny. Wtedy efekty będę miała na całe życie, a nie tylko na czas diety Poza tym rozpiska, co mam dzisiaj zjeść, a co jutro - to kompletnie nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Mam tą szczotkę
Przed ciążą myłam włosy co drugi dzień. Teraz gdy przyszły upały to prawie codziennie.
Ja też ją mam, świetna jest
A co do włosów, od dawna myję 3x w tygodniu i teraz też częściej nie muszę, całe szczęście

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Hahaha ciekawe czy o moim mężu tak gadają
Mój na szczęście bardzo kontaktu z klientami nie ma chociaż ostatnio jak jeden z nich miał coś wytłumaczyć klientce (jakaś młoda kobieta, zapewne ładna), to pierwszy poleciał

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Jest taka piosenka o mechaniku hehe
Mój mąż ciągle jej słucha
https://youtu.be/wrm9kgQ04KI
Ooo powinnam mieć matiza chyba

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja to nie pamiętam kiedy ostatni raz na rowerze jeździłam.
Chyba z dwa lata temu.
Przebijam - ja w gimnazjum. Mam uraz jeszcze z podstawówki. Ale mam nadzieję, że kiedyś, jak się przeprowadzimy, zakupimy sobie z mężem rowery i będziemy z dziećmi jeździć po lesie (niestety, ale na drogę nie wyjadę, zwłaszcza na wsi).

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Moje dziecko ma wiecej ciuchow odemnie

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Moja córa też
Ale już niedługo...

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A dziś w sklepie widziałam dziewczynę w ciąży, z chłopczykiem ok 4 lat i brzuszkiem na naszym etapie mniej więcej, była bez makijażu ale tak promiennie wyglądała ze się napatrzeć nie mogłam, taka gładziutka cera, ale takim zazdroszczę! Ja to cały czas ślady potradzikowe, tłusta cera i nawet w make upie nie wyglądam tak jak ona bez ;(
To ja mam z cerą dobrze w ciąży, jedyny mój problem jest taki, że jestem anemicznie blada. Gdybym twarz opaliła, to latałabym bez makijażu wszędzie
Ja ostatnio widziałam kobietę 30+ w ciąży (na oko nawet 35+), wysokie koturny (wkładane), szczupła, zgrabna, i z małym chłopczykiem (mniej więcej 10 msc) na rękach. A szła taka dumna, głowa wysoko i non stop uśmiechnięta, jakby całe CH stało i ją podziwiało
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 15:56   #1804
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Dziewczyny kojarzycie gdzie można kupić takie pudełka do zawieszenia przy łóżeczku jak na tym filmiku?

http://ciaza.siostraania.pl/33-tydzi...-my-chyba-tez/

Będę miała małą komodę obok na ubranka więc tylko na niej miejsce na kosmetyki dla małej, przydałoby się takie coś.
Nie widziałam żeby ktoś odpowiadał

Bardzo podobne są w IKEI za 29.90 dwa lub trzy pojemniki na drobiazgi plus jeden zamykany na brudne pieluszki.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 15:57   #1805
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

To taki off topic: ostatnia czerwcowa mamuśka rodzi właśnie :-D

Co do suchych szamponów to tylko batiste ja mam wersję dla brunetek i bardzo polecam. A też przetestowalam już różne syoss itp. Dla mnie to wybawienie bo mam dość długie włosy i strasznie grube, co oczywiście jest super pomijając że mycie +nałożenie wszystkich cudów i suszenie to godzina jak się sprezam :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:01   #1806
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Virves
Witamy witamy! Napisz coś o sobie

grita
Też fakt, ale to co jest w LBN to porażka :/

Panna Izabela
Też mnie kebaby nie porywają ostatnio...

Agu

A może warto pójść do gastrologa? Mnie polprazol pomagał i famogast, ale to było przed ciążą...

Panna Izabela
Ja się śmieje bo mój też dostaje pod nos samochód i tyle .
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:03   #1807
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Mam dzisiaj wolne i zamierzałam spać do oporu, a tu panowie od rana koszą trawniki na osiedlu. Mimo że się wkurzyłam, to i tak nie narzekam, bo nie chciałabym być na ich miejscu.

Mały szaleje od rana. Położę się na plecach- źle, na prawym boku- jeszcze gorzej. Jedynie lewy mu odpowiada, ale wtedy mnie ciągnie brzuch, więc staram się tak nie leżeć.

Wczoraj byłam na wizycie u ginekologa. Szyjka długa, mały waży już 1,3 kg. Na następnej wizycie (27 lipca) już chyba poproszę o L4. Coraz ciężej mi się ostatnio chodzi i chyba nie dam rady dłużej pracować.
Mi polozna mówiła że powinno się głównie na lewym boku. Plecy i prawy bok.sporadycznie bo tam przebuegaja żyły główne dotleniajace macice i dzidzievwiec lepiej dać im swobode przeplywu.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Gratulacje wizyty:-D
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 16:05   #1808
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
To jeszcze duzo rzeczy nie widzialas

Tu to norma jechac w garniaku czy w sukience do pracy. Kiedys mnie to dziwilo... teraz juz nie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Zreszta z zakupem roweru jest podobnie jak z zakupem ubrania dobierasz go pod siebie. Do swojego wzrostu itp.
widziałam tak w niemczech, ale jakbym to zrobiła u siebie w mieście to pomyśleliby, że zwariowałam

Virves - Witaj

Edytowane przez ali_ma
Czas edycji: 2015-07-03 o 16:07
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:18   #1809
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Elcia ty podałas normy dla glukozy 50 gram
Ale ja 75 pilam

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Też muszę w końcu fryzjera odwiedzić. Wlosybmam krotkie. tak co drugi dzień a nawet codziennie muszę myć.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Byłam na tej poczcie, na szczęście nie było kolejki.

I zrobiłam domowe lody na patyku, jogurt naturalny, miód i truskawki, po południu będę się delektować stwierdziłam ze jak lody to tylko domowe! A potem zrobię dżem z truskawek, na próbę z 1kg ale na tym żel fixie.
Ja robię na żel fixie i jest pyszny

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Probowalam herbate z miety ale pozniej wyczytalam w necie ze mieta wspomaga zgage. Tak mnie rura pali ze no nie moge. Zaraz usiade i bede plakac jak dziecko. Doslownie chodze caly dzien z wlasnymi rzygami w buzi bo inaczej nazwac juz tego nie potrafie
Współczuję, a coś słyszałam.ze renii mozna
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:19   #1810
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Czkawka jest od lapczywego polykania wód plodowych. Na chłopski rozum dzieciaczki lubią słodkie wody może mało jesz słodkiego i stad nie ma czkawek. 😊
Haha, to moja chyba pije jak dama i nie miewa czkawek

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja malo slodkiego ?
Moje wody plodowe maja konsystencje czekolady


Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Ja to w ciazy pierwszy raz w zyciu mialam orgazm pochwowy
A ja w ciąży mam w ogóle problem dojść.

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Nie stosuj tej durne diety bo sobie nerki rozwalisz. Moja koleżanka niestety doprowadziła sobie nerki do tragedii.
Lepiej jedz normalnie a z umiarem i przy dziecku nie będzie się nam nudziło.
Dziewczyny błagam nie stosujcie tych durnych dukanowych diet. I nerki, i metabolizm, i brak energii... ta dieta w większości przypadków kończy się efektem jo jo. Naprawdę lepiej ograniczyć kalorie w mądry sposób i z odpowiednim rozkładem białka, węglowodanów i tłuszczu i nie ma siły, żeby nie zadziałało, zwłaszcza jak dodamy do tego trochę wysiłku. Ani głodówki ani diety eliminacyjne takie jak dukan nie są zdrowe i nie kończą się dobrze...

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
A seks w ciąży bardzo lubię, bo o wieeele łatwiej o orgazm Ale też czuję się już ciężka, trudno mi złapać oddech i zmienić pozycję. Uroki końcówki ciąży...

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

A co do zrzucania to mimo wszystko polecam pójść do specjalisty, poradzić się dobrego dietetyka i ułożyć z nim odpowiednią dietę jesli same tego nie potrafimy zrobić.
Szczególnie przy karmieniu piersią nie jest polecane katowanie się dietami typu dukan, które nie są dobrze zbilansowane. Już nie mówiąc, że i dla naszego organizmu są kiepskie w skutkach.
Koleżanka była u dietetyka, ułożył jej fajną dietę pod kp, dołożyła do tego trochę ruchu i super doszła do siebie po ciąży.
Zazdroszczę z tym orgazmem, mi jest w ciąży trudniej od samego początku. Kiedyś brak orgazmu był dla mnie bardzo sporadyczny, teraz raz się uda, raz nie.

Zgadzam się, z tym, że trudno znaleźć dobrego dietetyka. Niestety bardzo popularne jest wciskanie klientkom diet bardzo niskokalorycznych, bo co tu dużo mówić - działają. Ale co z tego jak nie dostarczamy organizmowi wystarczającej ilości wartości odżywczych a po diecie nadchodzi jo jo. Ciężko z dobrym dietetykiem, ale na pewno jak się już znajdzie to jest zbawieniem. Ja bym nie ufała nikomu kto proponuje dietę typu 1200-1300 kcal.

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
I zrobiłam domowe lody na patyku, jogurt naturalny, miód i truskawki, po południu będę się delektować stwierdziłam ze jak lody to tylko domowe! A potem zrobię dżem z truskawek, na próbę z 1kg ale na tym żel fixie.
Jaka jest metoda - wystarczy zblendować wybrane owoce z czymś mokrym (mleko, jogurt, woda) i zamrozić, i już? chętnie bym zrobiła.

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się chciałam przywitać. Czytam Was baaardzo długo, ale jakoś teraz postanowiłam dołączyć Kończę właśnie 29 tydzień i oczekuję synka !!!!


Ps. dopiero się uczę poruszać po forum więc wybaczcie ewentualne błędy
Witaj

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Nie widziałam żeby ktoś odpowiadał

Bardzo podobne są w IKEI za 29.90 dwa lub trzy pojemniki na drobiazgi plus jeden zamykany na brudne pieluszki.
Ja kupiłam takie pojemniki! Nazywają się ONSKLIG, w Ikei za 29,99 jest zestaw: 4 pojemniki i jeden haczyk, z czego jeden pojemnik jest duży i zamykany a reszta mała, otwarta.

W ogóle zrobiliśmy dziś w Ikei spore zakupy. Dwie komody, z czego część zajmą rzeczy dziecięce, lampy, pudełka, narzuty - takie pierdoły, i łóżeczko dziecięce z materacem do tego prześcieradła i ochraniacz na materac, tylko zdziwiło mnie że jego rozmiar to 100x70 ale nie było wyboru. A przecież łóżeczko ma 120x60. Nie bardzo to rozumiem. Materac wybrałam sprężynowy. Czytałam o wadach i zaletach różnych i w końcu wybrałam ten, bo ponoć nie odkształca się tak łatwo jak inne. Zobaczymy. Ale łóżeczka na razie nie składamy, szkoda miejsca. Nie wiem kiedy poskładamy te komody - może jutro po południu.

Po zakupach pojechaliśmy do stacjonarego bobowózki - okazało się, że jest obok katowickiej Ikei chciałam zobaczyć na żywo wózki z mojej listy wózków do obejrzenia, ale żaden z nich nie podobał mi się bardzo niż Bebetto Silvia. Ale... wypatrzyliśmy śliczną nowość - Camarelo Vision naprawdę ładnie wygląda, solidnie, elegancko. Bardzo nam się spodobał. Fajna spacerówka, co ciekawe wózek składa się razem z nią, tzn, nie trzeba jej odczepiać. Pasuje do fotelika BeSafe IziGo. Wagowo średniak, pan mówił, że po złożeniu jest minimalnie mniejszy niż Silvia, jest też trochę lżejszy. A mój mąż, który wcześniej mówił, że jemu wszystko jedno, od razu powiedział, że ten i żaden inny i on nie będzie z jakimś dziadowskim wózkiem jeździł i ten mu się podoba
Ta wersja kolorystyczna nam się spodobała. Oczywiście w necie można kupić sto razy taniej, a na stronie bobowózki jeszcze go w ogóle nie ma - mimo, że na sklepie stoi. Poczekamy na wypłatę męża i zamawiamy
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:21   #1811
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się chciałam przywitać. Czytam Was baaardzo długo, ale jakoś teraz postanowiłam dołączyć Kończę właśnie 29 tydzień i oczekuję synka !!!!


Ps. dopiero się uczę poruszać po forum więc wybaczcie ewentualne błędy
Witam:-D
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 16:22   #1812
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Panna Izabela
Ja się śmieje bo mój też dostaje pod nos samochód i tyle .
A Twój tż jest mechanikiem ogólnym? Czy konkretna specjalizacja?
No mój niby też auto na stanowisko, ale akurat stanowisko ma na środku a na środku jest otwarte i widzi klientów i klienci jego też tyle że młode kobiety tam się rzadko trafiają (w ogóle kobiety jakoś rzadko).

Tż wraca z czajnikiem. Babka się wytłumaczyła, że mieli przeprowadzkę i najlepiej jak klient PO ZAKUPIE przedmiotu zadzwoni i się spyta, czy ten przedmiot jest. Czyli najlepiej, wysłać kasę, zadzwonić i dowiedzieć się, że tego przedmiotu nie ma
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:24   #1813
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
A Twój tż jest mechanikiem ogólnym? Czy konkretna specjalizacja?
No mój niby też auto na stanowisko, ale akurat stanowisko ma na środku a na środku jest otwarte i widzi klientów i klienci jego też tyle że młode kobiety tam się rzadko trafiają (w ogóle kobiety jakoś rzadko).

Tż wraca z czajnikiem. Babka się wytłumaczyła, że mieli przeprowadzkę i najlepiej jak klient PO ZAKUPIE przedmiotu zadzwoni i się spyta, czy ten przedmiot jest. Czyli najlepiej, wysłać kasę, zadzwonić i dowiedzieć się, że tego przedmiotu nie ma
My dużo wody nie gotowaliśmy, więc czajnik nam był nie potrzebny. Jeśli już mieliśmy gotować ( bo np. Mój brat sobie kawę "sypana" robił, bo z maszyny była za słaba) to uzywalismy małego garnuszka.
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:36   #1814
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
My dużo wody nie gotowaliśmy, więc czajnik nam był nie potrzebny. Jeśli już mieliśmy gotować ( bo np. Mój brat sobie kawę "sypana" robił, bo z maszyny była za słaba) to uzywalismy małego garnuszka.
U nas się gotuje codziennie - tż pije często rano kawę, a jak nie rano, to po pracy. Ja czasem jakąś herbatę, poza tym do galaretki czy czegokolwiek innego gotujemy zawsze w czajniku. Nie mogłabym gotować w garnku, może to po prostu kwestia przyzwyczajenia No i jak się czasem więcej naleje, to stoi w czajniku i mamy przegotowaną gotową do użycia.
Także dla nas to zakup potrzebny ale nie wiedziałam, że tyle nerwów mnie będzie kosztować...
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:39   #1815
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Tu jest zalecana jazda na rowerze dla kobiet w ciąży. Sporty różne też... Tylko z głową.
Ja odkąd miałam jakieś dziwne odczucie ' popuszczenia' po rowerze nie jeżdżę. A było dwa miesiące temu, wole nie ryzykować nie wiem co to było. . Ale kiedy zsiadlam z roweru miałam mokre gacie i czułam jak bym się zlała w majty.





Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mozna w ciazy na zgage zazywac? Nie mowie juz o domowych sposobach ale o czyms z apteki.
Mnie lekarz pozwolił rennie, ale jeśli tobie nie pomaga to ja nie wiem, bo ja po połowie juz odczuwam ulgę i biorę pół tabsa.


Dziś mam mega doła. Mój mąż pojechał do pracy i przyjedzie dopiero za dwa miesiące dwa tygodnie przed porodem. ; (
Nie zamierzam się rozpakowywac przed 10 września koniec i kropka.

Najgorzej ze tak nie lubię sama spać .. ;/
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:48   #1816
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
U nas się gotuje codziennie - tż pije często rano kawę, a jak nie rano, to po pracy. Ja czasem jakąś herbatę, poza tym do galaretki czy czegokolwiek innego gotujemy zawsze w czajniku. Nie mogłabym gotować w garnku, może to po prostu kwestia przyzwyczajenia No i jak się czasem więcej naleje, to stoi w czajniku i mamy przegotowaną gotową do użycia.
Także dla nas to zakup potrzebny ale nie wiedziałam, że tyle nerwów mnie będzie kosztować...
My tylko gotowaliśmy do kawy (ją codziennie kilka filiżanek musiałam wypić, bo inaczej nie funcjonowałam). Problem się rozwiązał jak moja mama wymieniała maszynę do kawy na nowszy model.
Kupiła sobie najzwyklejsza maszyne, a ta z bajerami oddała nam. Co z tego jak sobie teraz maszyna grzecznie leży w Polsce, a ja muszę mleka dolewac do kawy.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ja odkąd miałam jakieś dziwne odczucie ' popuszczenia' po rowerze nie jeżdżę. A było dwa miesiące temu, wole nie ryzykować nie wiem co to było. . Ale kiedy zsiadlam z roweru miałam mokre gacie i czułam jak bym się zlała w majty.







Mnie lekarz pozwolił rennie, ale jeśli tobie nie pomaga to ja nie wiem, bo ja po połowie juz odczuwam ulgę i biorę pół tabsa.


Dziś mam mega doła. Mój mąż pojechał do pracy i przyjedzie dopiero za dwa miesiące dwa tygodnie przed porodem. ; (
Nie zamierzam się rozpakowywac przed 10 września koniec i kropka.

Najgorzej ze tak nie lubię sama spać .. ;/
Ja też nie lubię sama spac. Kupiłam sobie ta cebuszke, a i tak TŻ w nocy służy mi jako poduszka
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:51   #1817
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Dziś mam mega doła. Mój mąż pojechał do pracy i przyjedzie dopiero za dwa miesiące dwa tygodnie przed porodem. ; (
Nie zamierzam się rozpakowywac przed 10 września koniec i kropka.

Najgorzej ze tak nie lubię sama spać .. ;/
Współczuję... Ja bym tygodnia nie wytrzymała.
Oby się dziecko nie pospieszyło i zaczekało na tatusia!!
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:55   #1818
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Jeśli chodzi o moją osobę to ciąża od początku nie przebiega tak jak bym chciała. Na początku Ponad trzy miesiące leżenia, a na dokładkę od 24 tygodnia zmagam się z cukrzycą ciążową teraz co prawda jest już w miarę ok. Niestety z wyprawką nie jestem za bardzo zaawansowana jak niektóre obecne tu mamy. Mam jedynie kilka ciuszków i upatrzony wózek. Chyba przez to że dmucham na zimne od początu ( to moja druga ciąża)
Virves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 16:57   #1819
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mozna w ciazy na zgage zazywac? Nie mowie juz o domowych sposobach ale o czyms z apteki.
Chyba poza tymi Rennie i innymi opartych na tej samej zasadzie to nic nie wolno. I zresztą sądzę że żaden lek nie pomógłby bo zgagę masz nie od nadmiaru kwasu tylko od poziomej pozycji żołądka. Mam jedną znajomą, która zaczyna 9 miesiąc i od 2 miesięcy ma taką zgagę że już dwa razy była w szpitalu bo wymiotowała krwią od podrażnienia przełyku.
Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Heheh sama nie wiem skad az tyle moze przykolorowali na nadaniu 😊 wzielam dwa plyny do prania i płukania one mogly wazyc ale reszta to same lekkie rzeczy 😉
Aaaa może to przez te płyny faktycznie.
Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się chciałam przywitać. Czytam Was baaardzo długo, ale jakoś teraz postanowiłam dołączyć Kończę właśnie 29 tydzień i oczekuję synka !!!!


Ps. dopiero się uczę poruszać po forum więc wybaczcie ewentualne błędy
Witamy

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Mi polozna mówiła że powinno się głównie na lewym boku. Plecy i prawy bok.sporadycznie bo tam przebuegaja żyły główne dotleniajace macice i dzidzievwiec lepiej dać im swobode przeplywu.
Jak ja bym tego słuchała to już bym się dawno udusiła bo jak się kładę na lewym to od razu duszności mnie łapią. Śpię po trochu w każdej pozycji (nawet potrafię się obudzić przekręcona trochę na brzuch...)
Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Tż wraca z czajnikiem. Babka się wytłumaczyła, że mieli przeprowadzkę i najlepiej jak klient PO ZAKUPIE przedmiotu zadzwoni i się spyta, czy ten przedmiot jest. Czyli najlepiej, wysłać kasę, zadzwonić i dowiedzieć się, że tego przedmiotu nie ma
Co za paranoja...
Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Dziś mam mega doła. Mój mąż pojechał do pracy i przyjedzie dopiero za dwa miesiące dwa tygodnie przed porodem. ; (
Nie zamierzam się rozpakowywac przed 10 września koniec i kropka.

Najgorzej ze tak nie lubię sama spać .. ;/
Ojoj Nie dziwię Ci się bo chyba też bym w depresję wpadła, towarzystwo męża jest dla mnie ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 16:58   #1820
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o moją osobę to ciąża od początku nie przebiega tak jak bym chciała. Na początku Ponad trzy miesiące leżenia, a na dokładkę od 24 tygodnia zmagam się z cukrzycą ciążową teraz co prawda jest już w miarę ok. Niestety z wyprawką nie jestem za bardzo zaawansowana jak niektóre obecne tu mamy. Mam jedynie kilka ciuszków i upatrzony wózek. Chyba przez to że dmucham na zimne od początu ( to moja druga ciąża)
Nie przejmuj się ja też nic nie mam same ciuszki
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:06   #1821
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Haha, to moja chyba pije jak dama i nie miewa czkawek







A ja w ciąży mam w ogóle problem dojść.



Dziewczyny błagam nie stosujcie tych durnych dukanowych diet. I nerki, i metabolizm, i brak energii... ta dieta w większości przypadków kończy się efektem jo jo. Naprawdę lepiej ograniczyć kalorie w mądry sposób i z odpowiednim rozkładem białka, węglowodanów i tłuszczu i nie ma siły, żeby nie zadziałało, zwłaszcza jak dodamy do tego trochę wysiłku. Ani głodówki ani diety eliminacyjne takie jak dukan nie są zdrowe i nie kończą się dobrze...



Zazdroszczę z tym orgazmem, mi jest w ciąży trudniej od samego początku. Kiedyś brak orgazmu był dla mnie bardzo sporadyczny, teraz raz się uda, raz nie.

Zgadzam się, z tym, że trudno znaleźć dobrego dietetyka. Niestety bardzo popularne jest wciskanie klientkom diet bardzo niskokalorycznych, bo co tu dużo mówić - działają. Ale co z tego jak nie dostarczamy organizmowi wystarczającej ilości wartości odżywczych a po diecie nadchodzi jo jo. Ciężko z dobrym dietetykiem, ale na pewno jak się już znajdzie to jest zbawieniem. Ja bym nie ufała nikomu kto proponuje dietę typu 1200-1300 kcal.



Jaka jest metoda - wystarczy zblendować wybrane owoce z czymś mokrym (mleko, jogurt, woda) i zamrozić, i już? chętnie bym zrobiła.



Witaj



Ja kupiłam takie pojemniki! Nazywają się ONSKLIG, w Ikei za 29,99 jest zestaw: 4 pojemniki i jeden haczyk, z czego jeden pojemnik jest duży i zamykany a reszta mała, otwarta.

W ogóle zrobiliśmy dziś w Ikei spore zakupy. Dwie komody, z czego część zajmą rzeczy dziecięce, lampy, pudełka, narzuty - takie pierdoły, i łóżeczko dziecięce z materacem do tego prześcieradła i ochraniacz na materac, tylko zdziwiło mnie że jego rozmiar to 100x70 ale nie było wyboru. A przecież łóżeczko ma 120x60. Nie bardzo to rozumiem. Materac wybrałam sprężynowy. Czytałam o wadach i zaletach różnych i w końcu wybrałam ten, bo ponoć nie odkształca się tak łatwo jak inne. Zobaczymy. Ale łóżeczka na razie nie składamy, szkoda miejsca. Nie wiem kiedy poskładamy te komody - może jutro po południu.

Po zakupach pojechaliśmy do stacjonarego bobowózki - okazało się, że jest obok katowickiej Ikei chciałam zobaczyć na żywo wózki z mojej listy wózków do obejrzenia, ale żaden z nich nie podobał mi się bardzo niż Bebetto Silvia. Ale... wypatrzyliśmy śliczną nowość - Camarelo Vision naprawdę ładnie wygląda, solidnie, elegancko. Bardzo nam się spodobał. Fajna spacerówka, co ciekawe wózek składa się razem z nią, tzn, nie trzeba jej odczepiać. Pasuje do fotelika BeSafe IziGo. Wagowo średniak, pan mówił, że po złożeniu jest minimalnie mniejszy niż Silvia, jest też trochę lżejszy. A mój mąż, który wcześniej mówił, że jemu wszystko jedno, od razu powiedział, że ten i żaden inny i on nie będzie z jakimś dziadowskim wózkiem jeździł i ten mu się podoba
Ta wersja kolorystyczna nam się spodobała. Oczywiście w necie można kupić sto razy taniej, a na stronie bobowózki jeszcze go w ogóle nie ma - mimo, że na sklepie stoi. Poczekamy na wypłatę męża i zamawiamy
No my też te pojemniki będziemy kupować

Właśnie wynalazłam, że waga stelaża tego wózka to 8 kg, czyli dość miło. Dla mnie na przykład kilogram różnicy dużo robi, bo jestem drobna, a sama będę musiała wnosić wózek. Muszę go u nas poszukać... A jak jest z wpinaniem gondoli? Bo jak oglądaliśmy Camarelo Carera to podziękowałam, bo bardzo źle się i wypinało i wpinało gondolę.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:34   #1822
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
No my też te pojemniki będziemy kupować

Właśnie wynalazłam, że waga stelaża tego wózka to 8 kg, czyli dość miło. Dla mnie na przykład kilogram różnicy dużo robi, bo jestem drobna, a sama będę musiała wnosić wózek. Muszę go u nas poszukać... A jak jest z wpinaniem gondoli? Bo jak oglądaliśmy Camarelo Carera to podziękowałam, bo bardzo źle się i wypinało i wpinało gondolę.
Wydają się fantastyczne na takie podręczne rzeczy, no i plastik - czyli jak się pobrudzą jakąś oliwką czy nie daj boże dziecięcą kupą to w 5 sekund czyste

Wypinanie gondoli wydawało się spoko. Klik z jednej, klik z drugiej, odskoczy i już, można wyciągać. Najgorsze, że to nowość, więc opinii żadnych nie ma, ani filmiku na YT.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:36   #1823
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Heheh sama nie wiem skad az tyle moze przykolorowali na nadaniu wzielam dwa plyny do prania i płukania one mogly wazyc ale reszta to same lekkie rzeczy
To widocznie te płyny dużo ważą :P

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
U mnie na odwrót. W ciąży myję rzadziej. Normalnie musiałam myć codziennie, teraz co 3 dzień i jestem zachwycona czasem się wspomogę suchym szamponem, ale po 3 dniach wyglądają lepiej niż przed ciążą pod wieczór w upalny dzień.


Ja używam Insany i dla mnie jest ok, ale nie używałam tego Batiste (też chyba wypróbuję, bo waszych opiniach), co dziewczyny polecały. Za to raz używałam jakiegoś innego, którego nazwy nie pamiętam i był do kitu
Szczęściara

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam ten słynny microlife , elektroniczny, w Gemini za 11 zł
Jaki model?

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja się chciałam przywitać. Czytam Was baaardzo długo, ale jakoś teraz postanowiłam dołączyć Kończę właśnie 29 tydzień i oczekuję synka !!!!


Ps. dopiero się uczę poruszać po forum więc wybaczcie ewentualne błędy
Witamy witamy

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Szlag mnie dzisiaj chyba trafi
Kupiliśmy na all czajnik, bo w mieszkaniu tu jest elektryczny, a chcemy normalny, żeby przyoszczędzić. Poczytałam trochę o tych czajnikach, żeby znowu za pół roku nie zmieniać, wybraliśmy, na all był i to jeszcze można na Woli w Wawie odebrać i wtedy zapłacić, dodatkowy plus. Kupiłam. I co? Nie dostałam informacji, kiedy mogę go odebrać, napisałam więc wiadomość do sprzedawcy, który łaskawie mnie poinformował, że w sprawie odbioru trzeba dzwonić do sklepu. Tż zadzwonił wczoraj, babka poinformowała go, że takiego wzoru nie mają i niech zadzwoni jutro (a na aukcji oczywiście xx dostępnych ilości). Zadzwonił dzisiaj, babka powiedziała, że mają, owszem, taki wzór jak chcemy, ale z innej firmy i podobno lepiej wykonany. Noż kurde Może i on jest lepiej wykonany, może i firma lepsza, a może tylko tak gada, bo innego nie ma - fakty są takie, że zakupiłam konkretny towar, którego nie mają
Strasznie mnie wkurzają takie sytuacje. Mam nadzieję, że tż pojedzie tam po pracy i ich ochrzani (w co wątpię niestety).

Ja mam tylko do kotletów mielonych, ale nie wstręt jakiś, tylko niechęć. I do kebabów (ale nie wiem, czy to przez te afery ostatnie, czy przez ciążę )


A ja tam nie jestem za takimi dietami. Dla mnie dieta powinna być na całe życie. Nigdy nie stosowałam konkretnej diety, a problemów z wagą nie miałam (dopiero teraz ). Co innego, jak ktoś ma sporą nadwagę, czy jakieś problemy, to rozumiem diety, ewentualnie jak się chce schudnąć na konkretne wydarzenie, np na ślub
Po porodzie chcę być na takiej diecie, że zmieniam styl życia, na zdrowszy i bardziej aktywny. Wtedy efekty będę miała na całe życie, a nie tylko na czas diety Poza tym rozpiska, co mam dzisiaj zjeść, a co jutro - to kompletnie nie dla mnie


Ja też ją mam, świetna jest
A co do włosów, od dawna myję 3x w tygodniu i teraz też częściej nie muszę, całe szczęście


Mój na szczęście bardzo kontaktu z klientami nie ma chociaż ostatnio jak jeden z nich miał coś wytłumaczyć klientce (jakaś młoda kobieta, zapewne ładna), to pierwszy poleciał


Ooo powinnam mieć matiza chyba


Przebijam - ja w gimnazjum. Mam uraz jeszcze z podstawówki. Ale mam nadzieję, że kiedyś, jak się przeprowadzimy, zakupimy sobie z mężem rowery i będziemy z dziećmi jeździć po lesie (niestety, ale na drogę nie wyjadę, zwłaszcza na wsi).


Moja córa też
Ale już niedługo...


To ja mam z cerą dobrze w ciąży, jedyny mój problem jest taki, że jestem anemicznie blada. Gdybym twarz opaliła, to latałabym bez makijażu wszędzie
Ja ostatnio widziałam kobietę 30+ w ciąży (na oko nawet 35+), wysokie koturny (wkładane), szczupła, zgrabna, i z małym chłopczykiem (mniej więcej 10 msc) na rękach. A szła taka dumna, głowa wysoko i non stop uśmiechnięta, jakby całe CH stało i ją podziwiało
No Iza kupuj matiza

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
To taki off topic: ostatnia czerwcowa mamuśka rodzi właśnie :-D

Co do suchych szamponów to tylko batiste ja mam wersję dla brunetek i bardzo polecam. A też przetestowalam już różne syoss itp. Dla mnie to wybawienie bo mam dość długie włosy i strasznie grube, co oczywiście jest super pomijając że mycie +nałożenie wszystkich cudów i suszenie to godzina jak się sprezam :-P
Tak urodziła, za dwa miesiące u nas maraton się zacznie
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Haha, to moja chyba pije jak dama i nie miewa czkawek







A ja w ciąży mam w ogóle problem dojść.



Dziewczyny błagam nie stosujcie tych durnych dukanowych diet. I nerki, i metabolizm, i brak energii... ta dieta w większości przypadków kończy się efektem jo jo. Naprawdę lepiej ograniczyć kalorie w mądry sposób i z odpowiednim rozkładem białka, węglowodanów i tłuszczu i nie ma siły, żeby nie zadziałało, zwłaszcza jak dodamy do tego trochę wysiłku. Ani głodówki ani diety eliminacyjne takie jak dukan nie są zdrowe i nie kończą się dobrze...



Zazdroszczę z tym orgazmem, mi jest w ciąży trudniej od samego początku. Kiedyś brak orgazmu był dla mnie bardzo sporadyczny, teraz raz się uda, raz nie.

Zgadzam się, z tym, że trudno znaleźć dobrego dietetyka. Niestety bardzo popularne jest wciskanie klientkom diet bardzo niskokalorycznych, bo co tu dużo mówić - działają. Ale co z tego jak nie dostarczamy organizmowi wystarczającej ilości wartości odżywczych a po diecie nadchodzi jo jo. Ciężko z dobrym dietetykiem, ale na pewno jak się już znajdzie to jest zbawieniem. Ja bym nie ufała nikomu kto proponuje dietę typu 1200-1300 kcal.



Jaka jest metoda - wystarczy zblendować wybrane owoce z czymś mokrym (mleko, jogurt, woda) i zamrozić, i już? chętnie bym zrobiła.



Witaj



Ja kupiłam takie pojemniki! Nazywają się ONSKLIG, w Ikei za 29,99 jest zestaw: 4 pojemniki i jeden haczyk, z czego jeden pojemnik jest duży i zamykany a reszta mała, otwarta.

W ogóle zrobiliśmy dziś w Ikei spore zakupy. Dwie komody, z czego część zajmą rzeczy dziecięce, lampy, pudełka, narzuty - takie pierdoły, i łóżeczko dziecięce z materacem do tego prześcieradła i ochraniacz na materac, tylko zdziwiło mnie że jego rozmiar to 100x70 ale nie było wyboru. A przecież łóżeczko ma 120x60. Nie bardzo to rozumiem. Materac wybrałam sprężynowy. Czytałam o wadach i zaletach różnych i w końcu wybrałam ten, bo ponoć nie odkształca się tak łatwo jak inne. Zobaczymy. Ale łóżeczka na razie nie składamy, szkoda miejsca. Nie wiem kiedy poskładamy te komody - może jutro po południu.

Po zakupach pojechaliśmy do stacjonarego bobowózki - okazało się, że jest obok katowickiej Ikei chciałam zobaczyć na żywo wózki z mojej listy wózków do obejrzenia, ale żaden z nich nie podobał mi się bardzo niż Bebetto Silvia. Ale... wypatrzyliśmy śliczną nowość - Camarelo Vision naprawdę ładnie wygląda, solidnie, elegancko. Bardzo nam się spodobał. Fajna spacerówka, co ciekawe wózek składa się razem z nią, tzn, nie trzeba jej odczepiać. Pasuje do fotelika BeSafe IziGo. Wagowo średniak, pan mówił, że po złożeniu jest minimalnie mniejszy niż Silvia, jest też trochę lżejszy. A mój mąż, który wcześniej mówił, że jemu wszystko jedno, od razu powiedział, że ten i żaden inny i on nie będzie z jakimś dziadowskim wózkiem jeździł i ten mu się podoba
Ta wersja kolorystyczna nam się spodobała. Oczywiście w necie można kupić sto razy taniej, a na stronie bobowózki jeszcze go w ogóle nie ma - mimo, że na sklepie stoi. Poczekamy na wypłatę męża i zamawiamy
Mnie tego nie musisz mówić, ja na pewno na dukana nie wrócę
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:36   #1824
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

hej. jestem w końcu w domu
najedzona pizzą i lodami po brzegi

no i nie mam cukrzycy, morfologia taka sobie, ale bywało gorzej

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
To taki off topic: ostatnia czerwcowa mamuśka rodzi właśnie :-D

Co do suchych szamponów to tylko batiste ja mam wersję dla brunetek i bardzo polecam. A też przetestowalam już różne syoss itp. Dla mnie to wybawienie bo mam dość długie włosy i strasznie grube, co oczywiście jest super pomijając że mycie +nałożenie wszystkich cudów i suszenie to godzina jak się sprezam :-P
ostatnia czerwcowa urodziła
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:51   #1825
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

No teraz lipcowe. Sierpniowe. I dopiero my
Zdazymy sie ugotowac

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:56   #1826
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
To widocznie te płyny dużo ważą :P


Szczęściara


Jaki model?



Witamy witamy



No Iza kupuj matiza


Tak urodziła, za dwa miesiące u nas maraton się zacznie


Mnie tego nie musisz mówić, ja na pewno na dukana nie wrócę
MT 16C2

Owieczko przyszła juz ta niania do Ciebie?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:56   #1827
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No teraz lipcowe. Sierpniowe. I dopiero my
Zdazymy sie ugotowac

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Będzie nocne zagladanie na wizaż która wylądowała w nocy na porodowce :-D

Dopiero? I już my :-D ja to się już nie mogę doczekać bo mi się dupa robi kwadratowa od tego leżenia ;-)
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:57   #1828
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No teraz lipcowe. Sierpniowe. I dopiero my
Zdazymy sie ugotowac

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Niewykluczone że pierwsze od nas (w tym ja i dziewczyny z początku września) przegonią późne sierpniówki.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 17:58   #1829
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Mi polozna mówiła że powinno się głównie na lewym boku. Plecy i prawy bok.sporadycznie bo tam przebuegaja żyły główne dotleniajace macice i dzidzievwiec lepiej dać im swobode przeplywu.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Gratulacje wizyty:-D
Wiem, wiem Dlatego staram się głównie na lewym boku, ale młody mnie wtedy jednocześnie kopie i chyba bije rączkami (bo z dwóch stron czuję), więc długo tak nie umiem niestety wytrzymać.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-03, 18:08   #1830
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość

Ja kupiłam takie pojemniki! Nazywają się ONSKLIG, w Ikei za 29,99 jest zestaw: 4 pojemniki i jeden haczyk, z czego jeden pojemnik jest duży i zamykany a reszta mała, otwarta.
o ja, dzięki
kupię sobie jak pojadę po komodę.
ridja - fajny ten wózek! Zamawiać będziesz w entliczku? Ja coś to polecam ten sklep, mieszkam na następnej ulicy i sama będę u nich zamawiać

Virves - witamy i dzięki za trop
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 20:30:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.