Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-06, 21:49   #2281
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/koldra-4-cztery-po...093890745.html

taka teraz mielismy niby z owczym wloknem i
fajnie bo naturalna niby no ale miala jeden minus.. nie mozna bylo jej prac, strasznie mnie wkurzalo to

a poszewki takie
http://allegro.pl/posciel-200x220-dw...026429781.html
teraz czekam na kuriera niecierpliwie
Oo ładna też muszę kupić pościel więc chyba też taką zamówie bo nie moglam się zdecydowac
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 21:53   #2282
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
to zależy

mi wody odeszły i nie miałam żadnych skurczy.
pojechałam spanikowana do szpitala a tam zero skurczy i powiedzieli ze do 24 godz muszę urodzić

wszystko zależy czy bedziesz miala skurcze jak ci wody odejdą.. bo jeśli ci odejdą i nie bedziesz miala skurczy to spokojnie zdążysz pojechać do szpitala itd
Mnie znów położna mówiła zależy jakie te wody odejdą. Jak są czyste to spokojnie można jeszcze się najeść wziąć kąpiel i dopiero jechać a jak są dziwne to od razu
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 21:54   #2283
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
No chyna jest jakis regulamin dotyczacy informacji co dzieje sie z krwia

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
No jest, ale to już konkretnej firmy trzeba czytać. I jak już się będziesz decydować to się zapytaj czy nie będą ściągać kasy za nic jak coś się stanie z próbką (w labie to nie jest aż tak nieprawdopodobne, kilkukrotnie sama traciłam odczynniki z głupich powodów).
Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj byłam na ostatnim prenatalnym i niestety, ale ma trochę za mały brzuszek i nóżki jak na wiek ciąży. Mam przyjść na kontrolę za 2 tygodnie. Zastanawialam się czy to przypadkiem nie przez ten mój cukier, ale lekarz powiedział, że mam się nie martwić, tylko trzeba monitorować

A i aktualnie położenie nóżkami w dół. Dziś tak mnie kopie, że pierwszy raz to nie jest mile tylko zwijam się z bólu
O no to ja też tak miałam, gin kazał jeść więcej białka i mój mały nadgonił z nadwyżką. Więc może też spróbuj.

Sama nie wiem czy nóżkami w dół to lepiej czy gorzej, wciskanie stóp pomiędzy żebra też nie jest najprzyjemniejsze...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:01   #2284
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Oo ładna też muszę kupić pościel więc chyba też taką zamówie bo nie moglam się zdecydowac
Ja nie lubie kotków, kwiatków itp na pościeli więc tak jest dla mnie jako jedna z nielicznych do zaakceptowania ;-)
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:07   #2285
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dostałam dzisiaj paczuszkę czekam na kolejne. Piwo, drink (bezalko), smoczek dla "new born", krem na brzuch, sliniaczek, próbki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1436216770307.jpg (78,9 KB, 27 załadowań)
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:10   #2286
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

BOSZE NIEWYGODNIE MI W ZADNEJ POZYCJI . Chyba mi sie dzieciak w brzuchu obkrecil bo normalnie cos jest nie teges z jej ulozeniem. Na siedzaco jest mi najwygodniej.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:16   #2287
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
BOSZE NIEWYGODNIE MI W ZADNEJ POZYCJI . Chyba mi sie dzieciak w brzuchu obkrecil bo normalnie cos jest nie teges z jej ulozeniem. Na siedzaco jest mi najwygodniej.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Nie chcę cię martwić ale chyba tak już będzie do końca. Mi nawet na siedząco często niewygodnie bo mam stopy małego w żebrach. Generalnie ilość wód płodowych teraz już spada (w stosunku do "objętości" dziecka) więc wszystko mocniej można czuć.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-07-06 o 22:20
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 22:17   #2288
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
BOSZE NIEWYGODNIE MI W ZADNEJ POZYCJI . Chyba mi sie dzieciak w brzuchu obkrecil bo normalnie cos jest nie teges z jej ulozeniem. Na siedzaco jest mi najwygodniej.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
A ja za to mam wrazenie ze moje dziecie mnie poddusza kilka razy a nawet i wiecej w ciagu dnia czuje momenty gdy zaczyna mi brakowac powietrza, ciezko zlapac oddech, robi sie goraco i sie trzesa rece. Czasami jak leze to takie cos tez mam, ze az mroczki w oczach widac. A potem czuje jak mala przeplywa gdzies i wszystko wraca do normy. Mala chce sie chyba juz za wczasu matki pozbyc :P nie wie tylko, ze ojciec cycka jej nie da
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:17   #2289
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie chcę cię martwić ale chyba tak już będzie do końca. Mi nawet na siedząco często niewygodnie bo mam stopy małego w żebrach. Generalnie ilość wód płodowych teraz już spada więc wszystko mocniej można czuć.
Mój pierwszy "objaw" ciąży taki właśnie był. Siedziałam przed komputerem i czułam tam mała kulkę i też było mi nie wygodnie....
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:25   #2290
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Normalnie idzienpora snu moj tz sie myje i zaraz kładzie a ja nie chceeee wgl spac mi sie nie chce to po pierwsze a po drugie probowalam sie ulozyc jakos i huj nie da rady.
Na wznak mi najlepiej ale skoro dusze małą to mam spac na siedzaco o jezuuuuuu

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:30   #2291
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
Normalnie idzienpora snu moj tz sie myje i zaraz kładzie a ja nie chceeee wgl spac mi sie nie chce to po pierwsze a po drugie probowalam sie ulozyc jakos i huj nie da rady.
Na wznak mi najlepiej ale skoro dusze małą to mam spac na siedzaco o jezuuuuuu

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Spokojnie z tym duszeniem, po prostu na plecach jest niewskazane leżenie ale zapewne wiele kobiet tak leży i jest dobrze. Więc nie panikuj, jeszcze żaden płód nie obumarł od leżenia na plecach
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-06, 22:31   #2292
truskafffka91
Wtajemniczenie
 
Avatar truskafffka91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 950
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

http://www.pregnancyvideos.us/giving...sarean-section
truskafffka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-06, 22:53   #2293
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Spokojnie z tym duszeniem, po prostu na plecach jest niewskazane leżenie ale zapewne wiele kobiet tak leży i jest dobrze. Więc nie panikuj, jeszcze żaden płód nie obumarł od leżenia na plecach
Okej


Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 00:21   #2294
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
lóddd !
wczoraj wlałam sobie przegotowanej wody do butelek, wsadziłam do zamrażalki i rano michał mi to potłukł i pijeeee to ilościami niezliczonymi jest bosko

faktycznie Izabelko wyglądasz strasznie ładnie ty to raczej nic nie przytyłaś a jak przytyłaś to nic po tobie nie widać i nie powinnaś wcale narzekać że wyglądasz źle. jest naprawde dobrze, a brzuch jakby doklejony masz
ja się toczę jak mała beczka i wyglądam już jak te umęczone ciążą baby z których się "śmiałam" na początku ciązy
Nie byłam pewna, bo na kostki nie wyglądało

A przytyłam teraz już pewnie z 10 kg...

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja bym taką figurę bez ciąży chciała mieć... zazdraszczam oficjalnie!

A widzisz, na zdjęciach ja mam odwrotnie, wydaje mi się że wyglądam okej, robię fotę a tam wieloryb...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------


Ja na szczęście znalazłam jeden lab, w którym jest normalnie podgląd wyniku w internecie. Skoro i tak tylko ja mam dostęp to po co robić z tego tajemnicę...
Lepszy wieloryb na fotce niż w realu


Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Sliczny brzucholek
Ja mam to samo na fotach wydaje mi sie ze wygladam ok a na zywo jak wieloryb. Jeszcze mam wrazenie ze w tym tyg to mnie tak wywaliło ze hej ;-)
I już chyba będzie wywalać coraz bardziej, tak czuję...

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość


A to mój bebech kilka dni temu 30 tydzień.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
O i można wyglądać? Można!
Ja mam w porównaniu z Tobą jakoś niżej ten brzuch chyba..

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Iza no extra wyglądasz! Taki patyk i bez kitu jak arbuz zamiast brzuszka porównaj to swoje zdjęcie do tego mojego co wrzucałam wtedy na fb też bokiem. Przy Tobie wyglądam jak waleń

Owieczka w faktach mówili o tym ZZO w kazdym szpitalu na zyczenie od lipca. Czy tobie coś o tym wiadomo jaki stosunek do tego ma Zaspa??
Wcale nie!
Ale już może nie będę narzekać. Smutno mi trochę, bo byłam taka pewna, że nie przytyję więcej niż 10 kg do porodu, a jednak będzie więcej. Trudno się przestawić ale wyjścia nie mam...

Ja wiem, jaki stosunek do tego ma szpital z moich okolic. Mama mi dziś opowiadała o dziewczynie, która urodziła tam ostatnio (już lipiec). Po 12 h porodu sn w szpitalu, stwierdzili, że zrobią cesarkę, bo dziecko chyba jest jednak za duże...
Osobiście, jakbym tyle czasu stękała z bólu i próbowała urodzić naturalnie, a z racji takiej, że coś nie idzie, więc pewnie dziecko za duże dopiero by mnie kroili, to bym ich wystrzelała jak kaczki. Przecież to tak jakby mieć 2 porody, sn i cesarkę jednocześnie
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ratunku, śmietana mi się nie chce ubić.
30%, schłodzona, nie wiem o co chodzi
Chyba bez śmietanfixu się nie obejdzie... Na białko jajka działa soda, ale nie wiem czy by poszło ze śmietanką...
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Od pogody mogła się nie ubić Ja zazwyczaj kupuje 36%, bo ona w 99% się ubija.
Takiej jeszcze nie widziałam w sklepach

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Owieczka nooo dokladnie. Wtedy to i pewnie sie skusiłabym na poród tam

Jeśli chodzi o mocz to u mnie od początku ciaży też wiecznie były liczne bakterie, i brałam globulki, i antybiotyk, ale faktycznie sie poprawily wyniki jak przed nasiusianiem do pojemnika podmylam się płynem do intymnej, dobrze opłukałam, osuszyłam ręcznikiem papierowym i wtedy dopiero siusiu. Zawsze sikalam na spiocha z samego rana i bylo mi wszystko jedno. Ale prawda tez tak jak mowi owieczka, nie zawsze sposob pobierania moczu ma wplyw na polepszenie wynikow.
A ja zawsze oddaję na śpiocha pierwszy mocz i jeszcze nigdy nie miałam bakterii w moczu. Ale może teraz wyjdą, bo mam przecież infekcję.
Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
A ja właśnie dostałam łóżeczko
Pochwal się zdj
Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam sobie domowe spa do stop. Wymoczylam, spumeksowalam, potem peeling i maseczka. Rany jak mi dobrze


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Podobnie jak ja, tylko ja tarką na baterię i bez maseczki, za to wymoczyłam stopy w chłodnej wodzie, na upał w sam raz i mam zielone paznokcie, jakoś się jeszcze udało tak zgiąć

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
https://m.facebook.com/feedopl/photo...pe=1&source=48

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Po komentarzach widać, że to raz działa, raz nie
Ja chyba wykorzystam sztuczkę z tym, że jakieś zwierzątko zabrało, albo z prezentem ale to już opcja dla starszych dzieci.
Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Nie bylo mnie dwa dni a tyle nadrabiania. Dzisiaj bylam na drugich zajeciach w szkole rodzenia. Babeczka mowila o epino. Slyszala ktoras z Was? Zastanawiam sie nad kupieniem czeskiego zamiennika No i masaz obowiazkowo. Ja to w tej ciąży sie wymasuje za wszystkie czasy

I jeszcze jedno pytanko. Co sadzicie o bankowaniu krwi pepowinowej?
A co to epino??
Cytat:
Napisane przez Sandrusia91 Pokaż wiadomość
wydaje mi się, ze tak samo.
jesli dziecku nic nie jest i wszystko jest dobrze to wypuszczają normalnie.

ja miałam najpierw z małą tak ze nie trzymala temperatury i dostała glukoze, potem spadla z wagi po odstswieniu i w miedzyczasie nadrabiania z waga zoltaczka wyszla i tak nam zeszło z zoltaczka i z waga prawie 2 tyg.

a kolezanka w pl urodzila tez w 36 tygodniu i wszystko było dobrze i wyszli na 3 dobę
Oby nie zniesę w szpitalu 3 dni a co mówić dłużej...

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej
nie nadrabiam dzisiaj, bo humor mi padł, hormony chyba szaleją, bo od wczoraj co jakiś czas ryczę, wczas zaczęłam się zastanawiać czy jestem gotowa na dziecko




tak czasem boli, mam w okolicy pępka dwie blizny po operacyjne i czasem jak skóra się naciąga, to mało przyjemne :/

za to całkiem przyjemne jest gdy Matyldek wali w okolicy pępka, czasem mam wrażenie, że chce go wypchnąć

w ogóle jeszcze nie tak dawno marudziłam, że prawie ruchów nie czuję, to teraz zaczyna mnie przerażać, to jak często i jak bardzo jest aktywna. Potrafi urzędować pół nocy i w ciągu dnia często też daje znać o sobie, myślałam, że te małe istoty potrzebują więcej odpoczynku/snu
Faktycznie w czas, ale zaprawdę powiadam Ci, na pewno jesteś gotowa
Też myślałam, że dzieci w brzuchu dużo śpią, jakoś moja nie zamierza...
Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Mnie znów położna mówiła zależy jakie te wody odejdą. Jak są czyste to spokojnie można jeszcze się najeść wziąć kąpiel i dopiero jechać a jak są dziwne to od razu
Dziwne tzn jakie mogą być?
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie chcę cię martwić ale chyba tak już będzie do końca. Mi nawet na siedząco często niewygodnie bo mam stopy małego w żebrach. Generalnie ilość wód płodowych teraz już spada (w stosunku do "objętości" dziecka) więc wszystko mocniej można czuć.
Mama mi mówiła ostatnio, że będę mieć gorzej a problem z wybraniem pozycji ma zdecydowana większość mam, bo ciągle o tym słyszę. Ale już niedługo, bliżej niż dalej
Ja jestem w 31 tc, niedługo 32, więc do tp zostanie 8 tyg jak to trochę strasznie brzmi...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 04:55   #2295
Sandrusia91
Zadomowienie
 
Avatar Sandrusia91
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 960
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Mnie znów położna mówiła zależy jakie te wody odejdą. Jak są czyste to spokojnie można jeszcze się najeść wziąć kąpiel i dopiero jechać a jak są dziwne to od razu
no tak. zapomniałam :/ tez o tym

no ale to wiadomo ze jak sa zielone, z krwią czy śmierdzą to trzeba jechać odrazu.

albo jak się ruchów nie czuje itd

---------- Dopisano o 04:55 ---------- Poprzedni post napisano o 04:51 ----------

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
BOSZE NIEWYGODNIE MI W ZADNEJ POZYCJI . Chyba mi sie dzieciak w brzuchu obkrecil bo normalnie cos jest nie teges z jej ulozeniem. Na siedzaco jest mi najwygodniej.

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
a ja nie mogę czasem nawet normalnie usiąść ani nic bo dupcie z nóżkami mam nad zebrami :/

a jak juz się rusza porządnie to masakraaaa.
a najgorzej jak przechodzi sobie z prawej na lewą.. to nieraz aż oddychać nie mogę.
__________________
MAJUSIA 27.04.2011r.
http://s6.suwaczek.com/201104274865.png



JULEK 16.08.2015
http://s10.suwaczek.com/201508161756.png
Sandrusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 06:11   #2296
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Nie ma jak skurcze w obu lydkach na dzień dobry... Już nigdy nie będę pomstować na budzik bo budzi mega łagodnie haha
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 06:44   #2297
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Nie ma to jak ponarzekać sobie z ranca ja mam taki jeden punkt po lewej stronie ze jak mały kopnie to boli jak cholera. Dziś trochę zimniej tzn nie pali się trawa od słońca wiec jadę nad jezioro.
Słuchajcie mam ten program baby protect w pralce i jeszcze go nie odpalalam ale dzisiaj z rana chciałam włączyć prześcieradła i wiecie że tam jest ustawione aż na 90 stopni. Chyba ich pogrzalo, gdzie poprzednie ciuchy pralam w 40 :/ musze chyba o tym doczytac co to za program i czemu tyle stopni:/
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 07:11   #2298
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Panna _ Izabela epino to balonik do trenowania krocza. Przygotowuje do porodu. Rozciaga je. W skrócie wkładasz balonik pompujesz i go "rodzisz" i tak stopniowo pompujesz go do coraz większych rozmiarów aż dojdziesz do średnicy 10cm , czyli taka jak główka. Krocze juz jest przyzwyczajone przy porodzie do takiej pracy i ponoć idzie szybciej i rzadko pęka albo trzeba nacinac
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 07:16   #2299
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Nie ma to jak ponarzekać sobie z ranca ja mam taki jeden punkt po lewej stronie ze jak mały kopnie to boli jak cholera. Dziś trochę zimniej tzn nie pali się trawa od słońca wiec jadę nad jezioro.
Słuchajcie mam ten program baby protect w pralce i jeszcze go nie odpalalam ale dzisiaj z rana chciałam włączyć prześcieradła i wiecie że tam jest ustawione aż na 90 stopni. Chyba ich pogrzalo, gdzie poprzednie ciuchy pralam w 40 :/ musze chyba o tym doczytac co to za program i czemu tyle stopni:/
Może dlatego się nazywa baby protect, bo chroni dziecko przed zarazkami wygotowując je

Ja nie mam jeszcze na co narzekać, zasnęłam koło 3 a to nie najgorzej... Ewentualnie na to, że już nie śpię, chętnie bym jeszcze pospała. A tak muszę wstać i robić jedzonko.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
Panna _ Izabela epino to balonik do trenowania krocza. Przygotowuje do porodu. Rozciaga je. W skrócie wkładasz balonik pompujesz i go "rodzisz" i tak stopniowo pompujesz go do coraz większych rozmiarów aż dojdziesz do średnicy 10cm , czyli taka jak główka. Krocze juz jest przyzwyczajone przy porodzie do takiej pracy i ponoć idzie szybciej i rzadko pęka albo trzeba nacinac
Ojej a to nie powoduje wcześniejszego porodu??

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-07, 07:16   #2300
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

A ja lecę na basen. I jest kilka stopni chłodniej wiec jakość życia sie poprawia.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 07:28   #2301
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Nie ma to jak ponarzekać sobie z ranca ja mam taki jeden punkt po lewej stronie ze jak mały kopnie to boli jak cholera. Dziś trochę zimniej tzn nie pali się trawa od słońca wiec jadę nad jezioro.
Słuchajcie mam ten program baby protect w pralce i jeszcze go nie odpalalam ale dzisiaj z rana chciałam włączyć prześcieradła i wiecie że tam jest ustawione aż na 90 stopni. Chyba ich pogrzalo, gdzie poprzednie ciuchy pralam w 40 :/ musze chyba o tym doczytac co to za program i czemu tyle stopni:/
W moim szajsungu tez jest opcja na ubranka dzieciece i tez 90 st. W dodatku to pranie trwa ok 2 h. Nie korzystam. Piore w normalnym trybie zgodnie z temp na metkach tylko plukanie 2 razy.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:13   #2302
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Ależ się zirytowałam - dostałam negatywny komentarz od tego sprzedawcy czajnika, a jakie bzdury tam napisał

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:22   #2303
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Dzień dobry

przywaliłam w słupek przodem tak się idealnie chciałam ustawić do labo.. Całe szczęście nic nie widać. Poszłam 30 min przed otwarciem i byłam druga, baba jakiś moher ani myślała wpuścić mnie przed siebie. Teraz wcinamy śniadanko (raczej pożeramy).

My zdecydowaliśmy się na bankowanie krwi pępowinowej w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Mam już zestaw. Moi rodzice finansują inaczej raczej byśmy się nie zdecydowali. Umowę podpisaliśmy przed końcem 25 tygodnia i skorzystaliśmy z rabatu 500 zł, + 200 zł za to, że jesteśmy z polecenia. Mój brat, który też bankuje też miał 50% na roczną opłatę za przechowywanie.

Wczoraj mi koleżanka opowiadała, że jej znajoma urodziła we wtorek naturalnie SN 4800.. aż mi się słabo zrobiło.
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:25   #2304
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Może dlatego się nazywa baby protect, bo chroni dziecko przed zarazkami wygotowując je

Ja nie mam jeszcze na co narzekać, zasnęłam koło 3 a to nie najgorzej... Ewentualnie na to, że już nie śpię, chętnie bym jeszcze pospała. A tak muszę wstać i robić jedzonko.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------


Ojej a to nie powoduje wcześniejszego porodu??

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Rozmawiałam z położna jest bezpieczny. Oczywiście nie wolno go używać w przypadku ciąży zagrożonej. Ćwiczenia można zacząć od 37 tyg.jak jest donoszona
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:41   #2305
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry

przywaliłam w słupek przodem tak się idealnie chciałam ustawić do labo.. Całe szczęście nic nie widać. Poszłam 30 min przed otwarciem i byłam druga, baba jakiś moher ani myślała wpuścić mnie przed siebie. Teraz wcinamy śniadanko (raczej pożeramy).

My zdecydowaliśmy się na bankowanie krwi pępowinowej w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Mam już zestaw. Moi rodzice finansują inaczej raczej byśmy się nie zdecydowali. Umowę podpisaliśmy przed końcem 25 tygodnia i skorzystaliśmy z rabatu 500 zł, + 200 zł za to, że jesteśmy z polecenia. Mój brat, który też bankuje też miał 50% na roczną opłatę za przechowywanie.

Wczoraj mi koleżanka opowiadała, że jej znajoma urodziła we wtorek naturalnie SN 4800.. aż mi się słabo zrobiło.
O mamuniu.... Nie chciałabym być na jej miejscu.

Przede mną ostatni dzień urlopu. Już posprzątałam, zaraz jeszcze wstawię pranie do pralki i z domowymi sprawami do czasu obiadu spokój. Myślałam, że będę się nudzić siedząc w domu, ale nic z tych rzeczy, cały czas sobie znajduje jakieś zajęcie. Teraz już tylko będę odliczać czas do 10 sierpnia i idę na L4.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:42   #2306
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
W moim szajsungu tez jest opcja na ubranka dzieciece i tez 90 st. W dodatku to pranie trwa ok 2 h. Nie korzystam. Piore w normalnym trybie zgodnie z temp na metkach tylko plukanie 2 razy.
Ja tez w końcu wszystko piore na 30 i plukam dwa razy. Matko ile to trwa

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:56   #2307
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez misiskuku Pokaż wiadomość
Dzień dobry

przywaliłam w słupek przodem tak się idealnie chciałam ustawić do labo.. Całe szczęście nic nie widać. Poszłam 30 min przed otwarciem i byłam druga, baba jakiś moher ani myślała wpuścić mnie przed siebie. Teraz wcinamy śniadanko (raczej pożeramy).

My zdecydowaliśmy się na bankowanie krwi pępowinowej w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Mam już zestaw. Moi rodzice finansują inaczej raczej byśmy się nie zdecydowali. Umowę podpisaliśmy przed końcem 25 tygodnia i skorzystaliśmy z rabatu 500 zł, + 200 zł za to, że jesteśmy z polecenia. Mój brat, który też bankuje też miał 50% na roczną opłatę za przechowywanie.

Wczoraj mi koleżanka opowiadała, że jej znajoma urodziła we wtorek naturalnie SN 4800.. aż mi się słabo zrobiło.
Dobrze ze nic sie nie wgniotlo ;-)

Ja wczoraj bylam zapisana na wizyte jako pierwsza przychodze pol godz przed lekarzem by sobie z polozna pogadac a tam przede mna 3 babki juz siedza normalnie

Tez sie obawiam jak to bedzie u mnie z wielkiscia bobo bo rosnie jak na drożdżach 😊

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja tez w końcu wszystko piore na 30 i plukam dwa razy. Matko ile to trwa

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Malutki masz brzusiolek
Musze sie zabrac za pranie w koncu w t upaly tak mi sie nic nie chce
Ja jestem przyzwyczajona do podwójnego plukania. Zawsze jak skoncze prac to wlewam plyn i ustawiam na krochmalenie(kolezanka mi ten patent sprzedala) rzeczy potem pachna duzo dłużej i intensywniej 😊
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki

Edytowane przez Blondynka17
Czas edycji: 2015-07-07 o 09:01
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:57   #2308
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
A ja se tak siedze i marze o tym by byc chuda

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
ja wczoraj wyjątkowo przyjrzałam sie sobie w świetle dziennym. i stwierdziłam ze robie sie straszna. dupa jakaś wielka, cellulit na nogach, plecy i dekolt zsypane jakimiś krosteczkami i krostami. do tego sucha skóra na nogach.bożeny nawet nie widze ale boje sie golić w taki upał bo podraznienie bedzie jeszcze gorsze niż buszMASAKRA i tu nie chodzi że sie zaniedbałam ale to juz wymknęło sie spod kontroli. mam nadzieje ze po porodzie uda mi się wrócic do wzglęgnej normalności
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:59   #2309
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Spokojnie z tym duszeniem, po prostu na plecach jest niewskazane leżenie ale zapewne wiele kobiet tak leży i jest dobrze. Więc nie panikuj, jeszcze żaden płód nie obumarł od leżenia na plecach
Ja sama tak czesto leze. Klade sie na boku a budze na plecach nie jestem w stanie tego kontrolowac ;-) ale moj brzdac mam wrazenie bardziej kopie jak leze na boku niz wlasnie na plecach 😉
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 08:59   #2310
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VII

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ależ się zirytowałam - dostałam negatywny komentarz od tego sprzedawcy czajnika, a jakie bzdury tam napisał

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Zgłoś to do allegro bo tak nie można robić. A to negatyw w odwecie za wasz zapewne?

A jeśli chodzi o wagę dziecka to ona ma mniejsze znaczenie od średnicy głowy. Takie klocki są zazwyczaj proporcjonalne, gorsze są chudzielce z ogromną głową...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 20:30:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.