Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-03, 13:12   #3151
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja tez po dzisiejszej wizycie idę na ciacho bądź lody.

Moj ginekolog uważa że do 15 kg to taka norma dla kobiet. Chociaż uważa że kobieta przy kości powinna mniej przy tyć.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Zobaczycie przyszło mi zamówienie z Miko.
Kocyk+podusia i rozek dla małego.
Love
Wszystko takie mięciutkie i ładnie zapakowane
Ja juz czuje ten pyszny smak
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:15   #3152
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Trochę mnie tu nie było i zastanawiałam się wchodząc dzisiaj na forum, czy przypadkiem nie zobaczę informacji, że któraś z sierpniowych dziewczyn już urodziła, ale widzę, że na razie bez większych zmian

Od czwartku jestem na L4 i zmiana o 180 stopni. Bez problemu chodzę, już mnie tak mocno nie boli brzuch. Żałuję, że nie poszłam wcześniej na zwolnienie
Tak myślałam co tam u Ciebie
Będziesz wynajmować położną?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:17   #3153
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Chyba w ogóle od 4 dają bo wcześniej poród może się zatrzymać.
To prawda, zzo podają dopiero przy 4 cm rozwarciu, ja przyjechałam do szpitala miałam 1 cm ale skurcze juz długo trwały do 4 cm czekałam aż 10 godzin:/ po znieczuleniu jakoś szybciej poszło bo za 5 godzin urodziłam. Ale i tak trwało to wieki!




Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o to czy jest za darmo czy nie, tylko o to że szpitali nie stać na zatrudnienie anestezjologa, który byłby specjalnie na porodówce. U mnie na 4 szpitale w jednym tylko możesz dostać znieczulenie całą dobę, w drugim do południa, a w pozostałych znieczulenie niby jest ale nie ma
Haha ha nie mogę! Jak to jest ale nie ma to mnie najbardziej rozwala. U mnie w szpitalu mówią bezpośrednio nie ma i nie będzie. Koniec i kropka nie mam się na co nastawiać. ale koleżanka rodziła niedawno i mówię to brałas gaz.. a ona mowi ze nie ma gazu. Ja mówię jak to nie ma na stronie jest napisane jak wół ze jest !! ale pewnie nikt jej tego nie zaproponował. No cóż. Jak nie to i tak będę się dała ze dwa oddziały dalej będą mnie słyszeli hyhhyhy
loudres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:17   #3154
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
nie wiem co oni od Ciebie chcą, to normalna waga przecież, ja już mam jakieś 11-12kg i szczerze to jestem z siebie dumna! bo chce tak 15 przytyć.

Bo norma dla Japonek jest 7-10kg i mnie tak samo traktuja ;-) Tylko gdzie z moja budowa a ich. Powiedzialam, ze w Pl normy sa inne, w pierwszej ciazy bylo +12, to troche odpuscila. Lekarz ma luz w tym temacie. Zwlaszcza, ze moje dziecko w 34tc ma juz 2,5kg a tu wiekszosc donoszonych noworodkow z taka waga sie rodzi
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:19   #3155
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Ja juz czuje ten pyszny smak
Ja tez
Nic uciekam pod prysznic i trochę ogarnąć bozenke bo ostatnimi czasy strasznie zarośla
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:22   #3156
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja tez
Nic uciekam pod prysznic i trochę ogarnąć bozenke bo ostatnimi czasy strasznie zarośla
No to maratoński wysiłek przed Tobą.
Ja już tylko podcinam, golenie mnie wykańcza fizycznie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:23   #3157
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Właśnie dokładnie ten sam anestezjolog znieczula rodzące, z tym, że znieczulenie do operacji ratujących życie ma pierwszeństwo, a rodzące znieczula się na końcu tej kolejki.
wiadomo, że rodzące w tym wypadku na końcu, ale u nas rodzące wcale nie mają takiej opcji ;/
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Tyle że to nie jest tak, że anestezjolog robi znieczulenie i sobie idzie. Pacjentkę trzeba monitorować, ewentualnie dołożyć dawkę, do tego wszystkiego wchodzi sprzęt, na który często szpital nie ma kasy, pielęgniarka anestezjologiczna itd.
no to chyba nie mam co liczyć na cud u mnie w szpitalu
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 13:24   #3158
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Ja tez
Nic uciekam pod prysznic i trochę ogarnąć bozenke bo ostatnimi czasy strasznie zarośla
Tez ogarnialam dzisiaj bozene. Masakra. Wlosy zrobily si tam jak sloma. To nawet nie siano. To juz sloma.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:25   #3159
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No to maratoński wysiłek przed Tobą.
Ja już tylko podcinam, golenie mnie wykańcza fizycznie.
Co ty ja ją tylko mam zamiar podciac. Dla mnie to normalne że są tam włosy i dla ginekologa to widok codzienny.
Nawet mężowi zapowiedziałam ze na czas ciąży niech on sobie zapomni ze tak będzie gladziutko. Zresztą potem dostaje takiego uczulenia tam ze ciężko wytrzymać z drapaniem.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Tez ogarnialam dzisiaj bozene. Masakra. Wlosy zrobily si tam jak sloma. To nawet nie siano. To juz sloma.
Tak mass racje.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:31   #3160
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Dzięki dziewczyny
Owieczka, no myślę, że Twoje dziecko jakoś da radę z tą myślą, że nie ma literek Ale to naprawdę prosta sprawa, odrysować wzór i przyszyć ręcznie


Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość

Tusia literki świetne, a jaki piękny pokoik! zazdroszczę takiej możliwości lokalowej!
No cóż, mieszkanie za 29 lat będzie w pełni nasze


Macie jakiś pomysł na obiad z kurczakiem? Bo to jedyne, co mam w lodówce
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:32   #3161
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
A jaka datę ważności mają? Tzn po jakim czasie zaczynają się psuć?
Najgorzej kupić drogi lakier który po niedługim czasie zaczyna gestniec.

Kurde ja teraz jak mała się nie rusza to się tak stresuje. Wiem ze czasami śpi po prostu ale potem siedzę i naslu☠☠☠☠ę i czekam.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja mam to samo. Wczoraj maly sie nie ruszal wieczorem przez godzine to myslalam ze oszaleje. Tylko meczylam i klulam palcami brzucho. Az TZ sie wkurzal, ze mecze dziecie... az w koncu tak zaczal kopac, ze myslalam ze mi bozene rozsadzi
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 13:35   #3162
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Wczoraj maly sie nie ruszal wieczorem przez godzine to myslalam ze oszaleje. Tylko meczylam i klulam palcami brzucho. Az TZ sie wkurzal, ze mecze dziecie... az w koncu tak zaczal kopac, ze myslalam ze mi bozene rozsadzi
Hehe skopał Cię bo mu zakłócasz sen.
Nie dobra jesteś
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Owieczka, no myślę, że Twoje dziecko jakoś da radę z tą myślą, że nie ma literek Ale to naprawdę prosta sprawa, odrysować wzór i przyszyć ręcznie



No cóż, mieszkanie za 29 lat będzie w pełni nasze :


Macie jakiś pomysł na obiad z kurczakiem? Bo to jedyne, co mam w lodówce :
Hmmm ja bym podsmażyla mięsko w kostce i dodała przyprawy gyros i do tego frytki z szybkich obiadów.
A jak nie chcesz to zawsze podsmażam z cebulką dodaje trochę smiatany tworzę sos i makaron gotuje i tak jemy z Tz.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:36   #3163
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Zrobiłam sobie całą michę sałatki z fetą i pomidorkami koktajlowymi, zaraz pęknę, ale nie mogę się odczepić

Cytat:
Napisane przez truskafffka91 Pokaż wiadomość
Jeszcze dziecka nie mamy. Więc w ciąży wracamy do Polski. Na sam termin czeka się bardzo długo, bo ambasadzie się nie śpieszy. Znajomy czekał koło 4/MSC na paszport.
Zapach mi też nigdy nie przeszkadzał, no, ale teraz słabo się poczułam. W domu śmierdzi jak w coffieshopie (oni też palą), a mieszkania nie wietrzą, bo wiadomo, że na szybki wzrost potrzeba ciepła.
I to chyba najlepsza decyzja, skoro tak ciężko wam coś teraz znaleźć to jedynie co zostaje to wrócić do Pl, nawet tylko na czas porodu i dochodzenia do siebie. Potem zawsze może najpierw pojechać tż, naszykować wam miejsce i wrócić po was.
Najgorsze, że tu pracy nie będzie miał na początku, ale mam nadzieję i trzymam kciuki, żeby się szybko coś znalazło!

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Ostatnia kroplówka i do domku
Relaksowanie
Super! Nie ma to jak u siebie! A masz jakieś zalecenia poszpitalne? Musisz leżeć i się oszczędzać czy niekoniecznie?

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A my się z Alą witamy w 38 tc (37t0d z OM) i na dzień dobry dostałyśmy info na aplikację- ciąża donoszona (jak to ładnie brzmi), możesz urodzić w każdej chwili (prosimy nie dziś bo idziemy na kolacje do znajomych ).

Owieczka, TusiaeM- to co zakładamy klub 21 i o północy 21.08 zjawiamy się na porodówkach
Gratulacje!! Trzymam kciuki za wasz klub, niech się układa po waszej myśli

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Ej no dzień jak co dzień chociaż od dwóch dni wieczorem mam skurcze ale rzadziej niż co 10 minut i są krótkie. Chyba się przez weekend przeforsowałam i tyle (kładłam fugę między wanną a płytkami bo mi się wykruszyła i woda ciekła). Ja to pewnie będę miała tak jak moja mama, nic się nie działo, nic się nie działo a potem łup skurcze i jak dojechała do szpitala to już było 6 cm rozwarcia
Poród marzenie! Oby i u Ciebie tak było!

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Właśnie zjadłam rogalika z nutella, ale nic. No postaram się nie stresować, pozmywam, powiesze pranie, usiade z kawą i może się obudzi a jak nie to wtedy się będę martwić.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
I jak tam, Milenka się już obudziła?
Mój też ostatnio miał taki leniwy wieczór, stresa miałam okropnego, bo to była zazwyczaj jego pora aktywności, ale na szczęście się po 2-3 godzinach rozruszał ostro.

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
bianeczkaa
Trzymają matki na Staszica max 7 dni, wiem o tym, ale do rzeźni na Lubartowską za nic nie pójdę!
Ja chyba wybieram Staszica, potem próbuję na Jaczewskiego i ostatecznie na Lubartowską. Na Kraśnickie ode mnie jest kawał drogi, przez korki jedzie się nawet 40 minut, no i nie mam stamtąd lekarza, a bez tego to średnio.
Ja właśnie z Młodą leżałam na Staszica 7 dni po porodzie, ale już mi przy obchodzie powiedzieli, że to mój ostatni dzień i mnie wypisują, a Małej jeszcze raz robili morfologię i jak wyniki się nie poprawią to ona zostaje. Na szczęście już wszystko było ok, ale stres był niezły. Boję się powtórki teraz szczerze mówiąc...
Ale żadnego niemiłego komentarza nie słyszałam. Położne były bardzo wyrozumiałe, pediatra też mnie pocieszała jak miałam baby bluesa w 3-4 dobie, no i doszedł stres czy mnie nie wypiszą samej.. Kilka dziewczyn leżało na patologii piętro niżej, bo dzieci miały żółtaczki, a na położnictwie już nie było miejsc. Ale zawsze to lepiej piętro niżej niż dojeżdżać codziennie z domu.

I też mnie przeraża mnie ten wrześniowy zamęt na porodówkach, mam nadzieję że rozpakuję się jeszcze w sierpniu i mnie to ominie...

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ja na szczęście mam taką minigarderobę i postawiłam w torbie z h&m'a tą pościel. A z rzeczami dla dziecka mam komodę i też mi zaczyna brakować miejsca już Rzeczy zimowe, które dostałam od kumpeli zapakowałam do torby na razie i zostało mi jeszcze tylko jedno pranie do wyprasowania

misiskuku mój TŻ też miał umową do końca maja i kazałam od razu mu powiedzieć o urlopie ojcowskim I na szczęście powiedział, ale szef się zdziwił trochę, bo TŻ mówi, że będzie brał ten urlop, bo żona w ciąży i pod koniec sierpnia rodzi, a szef mówi "Coś krótka ta ciążą'
Ale pewnie i tak będzie musiał pracować w domu w tym czasie...

Aakkzzii
u mnie też nie ma znieczulenia

Moja mam urodziła mnie chyba 14 czy 10 dni przed terminem, a siostrę kilka dni.


Skończyłam moje literki I macie tutaj jeszcze mojego brzucholca w 9 miesiącu
Super literki A Ty wyglądasz przepięknie, prześliczny brzuszek

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
no mam niby blisko ale zalezy to w której części dnia będe rodzić bo niestety most jeden zamknięty i akurat wszyscy sie pchają w ta stronę w którą ja muszę do szpitala wiec korki są nieziemskie
pozatym chyba autobusem bede jechać z tż na porodówkę bo samochodu mu nie dam prowadzić bez dokumentów, po tatę dzwonić nie będe bo chce by tż był ze mną tylko a do taksówek podobno nie biorą

to będzie niezła przygoda :P
Haha, niezły hardkor Dowiedz się może o te taksówki, ja słyszałam że nie robią jakichś większych problemów.

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Trochę mnie tu nie było i zastanawiałam się wchodząc dzisiaj na forum, czy przypadkiem nie zobaczę informacji, że któraś z sierpniowych dziewczyn już urodziła, ale widzę, że na razie bez większych zmian

Od czwartku jestem na L4 i zmiana o 180 stopni. Bez problemu chodzę, już mnie tak mocno nie boli brzuch. Żałuję, że nie poszłam wcześniej na zwolnienie
Super, że już się lepiej czujesz, bardzo długo pracowałaś! Jednak nie ma to jak odpoczynek

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Dzis bylam na wizycie: dziecie 2557g, rosnie caly czas w swoim tempie, mialam pobrany material na GBS i pierwszy raz badal mnie lekarz od marca na samolocie (o dziwo bez kotary; w szoku bylam) i szyjka 4cm i nie ma zagrozenia przedwczesnym porodem. No i polozna musiala dorzucic swoje kilka groszy odnosnie wagi - +10,5kg ;-)
Widzę, że pewnie przykładają do Ciebie japońską miarę, przecież 10,5 to jest naprawdę niewiele. Super, że wszystko ok u Malutkiej
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:41   #3164
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Tusia
Super wyglądasz! Pokoik pełna klasa!
Masz woreczki do pieczenia? Ja dziś wsadzam w worek mięsko i podpiekę w ziołach czekam aż kurczak się rozmrozi.

bianeczkaa
Ja tam się nie boję. Będzie co będzie. Bez przesady, że w ani jednym ani drugim szpitalu miejsc nie będzie, oni i tak muszą znaleźć wtedy miejsce dla rodzącej, jeżeli w żadnym szpitalu w LBN to poza. To ich obowiązek.

grita
Najbliżej mam Jaczewskiego i Lubartowską(przed Lubartowską będę się bronić. Porody rodzinne trzeba wcześniej ustalać a ja nie mam lekarza stamtąd) potem Staszica. Kraśnicka to odpada bo bym musiała cały Lublin dosłownie przejechać. Świdnik jeszcze dalej chociaż jakby lecieć obwodnicą to szybciej niż Kraśnicka .
__________________
Szalona żona i matka wariatka

Edytowane przez namisek1990
Czas edycji: 2015-08-03 o 13:45
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:42   #3165
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Co ty ja ją tylko mam zamiar podciac. Dla mnie to normalne że są tam włosy i dla ginekologa to widok codzienny.
Nawet mężowi zapowiedziałam ze na czas ciąży niech on sobie zapomni ze tak będzie gladziutko. Zresztą potem dostaje takiego uczulenia tam ze ciężko wytrzymać z drapaniem.
Dla mnie to też normalne, że tam są włosy, ginekologiem to się w ogóle nie przejmuję taki zawód TŻ lubi na gładko ale i tak teraz nam się pod tym względem nie klei więc i tu nie ma problemu
I też nienawidzę tego swędzenia jak odrastają brrrr!
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Owieczka, no myślę, że Twoje dziecko jakoś da radę z tą myślą, że nie ma literek Ale to naprawdę prosta sprawa, odrysować wzór i przyszyć ręcznie


Macie jakiś pomysł na obiad z kurczakiem? Bo to jedyne, co mam w lodówce
No cóż, i tak mi się nie chce
Moje ulubione dania z kurczakiem to sałatka Cezar z grillowanym kurczakiem z ziołami albo kurczak grillowany z czosnkiem i suszonymi pomidorami w pergaminie i grillowane pomidory
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:43   #3166
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
owieczkaa
Moja koleżanka już wróciła do wagi sprzed ciąży damy radę, ale mówię Ci już nie mogę się doczekać spodni... tego jak już będę normalnie wyglądać.

ridja devojka
Też mam czasem schizy, spokojnie . I jak Ci się ten blog podoba?

Skończyłam moje literki I macie tutaj jeszcze mojego brzucholca w 9 miesiącu
A ile jej to zajęło czasu (koleżance)?
Nie oglądałam tego bloga jakoś dogłębnie, koleżanka zalajkowała coś z niego na fb więc weszłam i obejrzałam o tej wyprawce tylko pewnie zajrzę jeszcze na niego dziś.

Śliczne literki i śliczny brzuch, mamy taką samą poduchę do spania

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Zobaczycie przyszło mi zamówienie z Miko.
Kocyk+podusia i rozek dla małego.
Love
Wszystko takie mięciutkie i ładnie zapakowane
Ooo, ja od tego samego sprzedawcy chcę kupić jako jedyni mają w odpowiadających mi kolorach, wzorach. Śliczne są

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Co ty ja ją tylko mam zamiar podciac. Dla mnie to normalne że są tam włosy i dla ginekologa to widok codzienny.
Nawet mężowi zapowiedziałam ze na czas ciąży niech on sobie zapomni ze tak będzie gladziutko. Zresztą potem dostaje takiego uczulenia tam ze ciężko wytrzymać z drapaniem.
Ja póki co sięgam jakoś, mimo, że się nagimnastykuję, więc golę i okolice bikini, i krocze, resztę skracam maszynką na 2 mm, to akurat mogę robić na ślepo.

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Macie jakiś pomysł na obiad z kurczakiem? Bo to jedyne, co mam w lodówce
Pierś? Czy coś innego?
Pierś jest najprostsza i najszybsza i cokolwiek się z nią zrobi jest ok. Pokrój, przypraw czymś fajnym, podsmaż z jakimiś warzywami (nie będziesz już musiała robić sałatki) i zjedz z ryżem, ziemniakami czy kaszą.

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Wczoraj maly sie nie ruszal wieczorem przez godzine to myslalam ze oszaleje. Tylko meczylam i klulam palcami brzucho. Az TZ sie wkurzal, ze mecze dziecie... az w koncu tak zaczal kopac, ze myslalam ze mi bozene rozsadzi
No moja się trochę ruszyła kilka razy ale dość delikatnie. Bardziej czułam, że zmienia pozycję bo np. czułam, że bokiem mi się wybrzusza jakaś noga czy inna kończyna a za chwilę jej nie ma i w tym miejscu mam miękko, czyli coś się ruszyła. Potem jak usiadłam to też kilka ruchów było, więc nie panikuję.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 13:57   #3167
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

UWAGA O 15:00 PORODY NA POLSAT CAFE

hie hie :P
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:03   #3168
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
UWAGA O 15:00 PORODY NA POLSAT CAFE

hie hie :P
I tak już wszystkie na ipli widziałam Chyba że jakieś nowe są.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:05   #3169
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Tusia
Super wyglądasz! Pokoik pełna klasa!
Masz woreczki do pieczenia? Ja dziś wsadzam w worek mięsko i podpiekę w ziołach czekam aż kurczak się rozmrozi.

bianeczkaa
Ja tam się nie boję. Będzie co będzie. Bez przesady, że w ani jednym ani drugim szpitalu miejsc nie będzie, oni i tak muszą znaleźć wtedy miejsce dla rodzącej, jeżeli w żadnym szpitalu w LBN to poza. To ich obowiązek.

grita
Najbliżej mam Jaczewskiego i Lubartowską(przed Lubartowską będę się bronić. Porody rodzinne trzeba wcześniej ustalać a ja nie mam lekarza stamtąd) potem Staszica. Kraśnicka to odpada bo bym musiała cały Lublin dosłownie przejechać. Świdnik jeszcze dalej chociaż jakby lecieć obwodnicą to szybciej niż Kraśnicka .
Chyba mieszkamy niedaleko siebie

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
UWAGA O 15:00 PORODY NA POLSAT CAFE

hie hie :P
Aż chyba włączę z ciekawości, chociaż nigdy tego typu programów nie oglądałam Ach Ty niedobra, miałam się brać za sprzątanie, a nie przed tv zalegać
grita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-03, 14:10   #3170
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
A my się z Alą witamy w 38 tc (37t0d z OM) i na dzień dobry dostałyśmy info na aplikację- ciąża donoszona (jak to ładnie brzmi), możesz urodzić w każdej chwili (prosimy nie dziś bo idziemy na kolacje do znajomych ).

Owieczka, TusiaeM- to co zakładamy klub 21 i o północy 21.08 zjawiamy się na porodówkach
gratuluję donoszonej ciąży

jejku nie mogę uwierzyć, zaraz my mamy wrześniowe będziemy rodzić. A dopiero co witałam się z wami w 6 tygodniu ciąży

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
no wreszcie wracacie do Chłopa i Mopsi-ona to się pewnie STESKNIŁA,COOOOOOOOOOOOO?

No niech Was nafaszerują magnezami na zapas


Ja jak byłam na piątkowym ktg to położna każdej babce,która w tym dniu skorzystała z ktg dawała jakieś próbki proszków,płynów Vizir do prania ciuszków dla dzieci (ona ma swój prywatny zakładzik,tzw.Szkołe Rodzenia,połącznoną z labo) i przyłażą do niej różni komowojażeowie z duperelami no i stąd miała te chemikalia. Leżę na zapisie,ona mi to przynosi a ja wypalam tekstem na cały gabinet(że mnie w poczekalni inne babki słyszały) : "łee tylko taki proszek? ja to bym wolała dopalacze". Jessos myślałam,że byłyśmy same a jak wyszłam z ktg to pacze a tam w poczekalni OCZY jak mnie obsmarowały-jak ćpunkę (no nie każdy kuma moje poczucie humoru)

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------



też mamy taki materac i nie pierzemy.
nie pierz tego bo Ci jakieś gremliny z tej gryki wyjdą jeszcze :P
(pamietaj,że w tym zdarzają sie robale-kiedys gadałyśmy tu o tym) hehe




Właśnie wpierdzielam na śniadanie pizze na przemian z poączkowym wielkim preclem
Na koniec ciąży znowu powróciły jedzeniowe dziwne połączenia z początku ciĄŻy
Mopsia bardzo stęskniona, bo nie dość, że ja nie wróciłam do domu, to moja mama ją wzięła na weekend. Jak mnie zobaczyła, to była ogromna psia radość, a zaraz potem zaczęła na mnie szczekać, wyzywać mnie.
czy radość z chłopa, to nie wiem, bo oczywiście chłop jak był sam to połowy rzeczy nie widział, które wymagają zrobienia......


Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Noc minela mi chyba prawie 3/4 w toalecie, siku, siku, siku, siku i siiikuu.... i tak w kolko.
Widzialam ze piszecie o skurczach, twardniejący jak kamien brzuch mam od jakiegoś czasu, ale wlasnie od kilku dni szczegolnie w nocy pobolewa mnie b rzuch jak na okres, niby spoko, zdarzalo mi sie to przez cala ciaze, ale teraz jest to bardzo bolesne, az mnie budzi... no ale w koncu zasypiam dalej. Czasami ide az do lazienki w nocy i spradzam odruchowo czy na gatkach nie ma krwi. Czy to tez sa skurcze?

Rano spakowałam torbe dla Ewci. Mam 2 takie same, jedna chcialam dla niej - rozową i tak tez zrobilam, a drugą zielona dla siebie, ale ni ☠☠☠☠ nie ma opcji, ze sie zmieszcze. Co prawda nie mam dokladnych info co potrzeba a co nie, ale przygotowalam sobie dla siebie do torby to co uwazam za sluszne. Jest tego sporo i nie ma w ogole co myslec ze sie zmieszcze w tą torbe zieloną. Polozylam wszystko w jednej kupie na komodzie, popytam siostr czy maja cos wiekszego, bo kupowac specjalnie torby nie bede.
jeśli by to uczucie jak na @ trwało dłużej, a do tego doszły by inne dolegliwości lepiej sprawdzić.
mnie właśnie tak pół nocy muliło na @, do tego doszły te bóle w podbrzuszu podczas chodzenia. I dobrze, że pojechałam sprawdzić. Choć pół rodzinki mówiła, że panikuję....

dziwnie tak w domku siedzieć ze świadomością, że przez najbliższe dni, tygodnie będę uziemiona w domu
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:11   #3171
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

ridja devojka
Ciekawa jestem czy masz takie same zdanie o tym blogu co ja hehe ale to na priv

Ta koleżanka co miała CC 20lipca więc praktycznie 2 tygodnie.

My tu o jedzeniu a ja muszę na męża czekać z obiadem :P
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:13   #3172
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
UWAGA O 15:00 PORODY NA POLSAT CAFE

hie hie :P
dzieki za info, zaraz włączę, tylko już się boję

zjadłam zupę z łyżką oleju lnianego dla zdrowia, ale ten olej to masakra, czuje go do teraz i mi się cofa... a w pierwszym trymestrze próbowałam łyżkę rano wypijać, chyba od tego czasu mam odrzut;/...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2015-08-03 o 14:14
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:14   #3173
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
ridja devojka
Ciekawa jestem czy masz takie same zdanie o tym blogu co ja hehe ale to na priv

Ta koleżanka co miała CC 20lipca więc praktycznie 2 tygodnie.

My tu o jedzeniu a ja muszę na męża czekać z obiadem :P
A ja mam obiad na wynos od teściowej więc tylko podgrzeje :-D nawet ogórki malosolne dostałam już pokrojone :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:16   #3174
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Co do ogarniania bozeny to ja nie moge wytrzymac jak tam cos jest. Od kiedy pamietam nosze sie na gladko po calosci i jak teraz zdarzy mi sie troche zapuscic to nie moge wytrzymac. Drapie, swedzi. Wczoraj jak sie wieczorem ogolilam to poczulam taka ulge tam... normalnie szok. No pomojam fakt wyginania sie i golenia na dotyk i pamiec. siedze w poczekalni. Za 13 min moja kolej. Nikogo poza mna w poczekalni. To az niemozliwe. mysle sobie co zezre jak wyjde. Czy eklera u sowy czy szejka z maka
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:17   #3175
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dzieki za info, zaraz włączę, tylko już się boję

zjadłam zupę z łyżką oleju lnianego dla zdrowia, ale ten olej to masakra, czuje go do teraz i mi się cofa... a w pierwszym trymestrze próbowałam łyżkę rano wypijać, chyba od tego czasu mam odrzut;/...
są dwie ciąże jak zwykle
dwa cesarskie cięcia
jedna jak zwykle z jakims zagrożeniem
druga bliźniacza
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:18   #3176
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Tak myślałam co tam u Ciebie
Będziesz wynajmować położną?
Ostatecznie nie. Marzy mi się poród na Kamieńskiego, ale zdaję sobie sprawę z obecnej sytuacji we Wrocławiu i niewykluczone, że ostatecznie wyląduję np. na Klinikach, więc nie będę kombinować z położną. A Ty się zdecydowałaś ?
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:20   #3177
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
są dwie ciąże jak zwykle
dwa cesarskie cięcia
jedna jak zwykle z jakims zagrożeniem
druga bliźniacza
A to miałam nadzieje na poród SN bo szczerze te cesarki to jak zwykle, przy cesarkach powinni pokazywać poród i tydzień po, bo wtedy dopiero się zaczynają klocki.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:22   #3178
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
A to miałam nadzieje na poród SN bo szczerze te cesarki to jak zwykle, przy cesarkach powinni pokazywać poród i tydzień po, bo wtedy dopiero się zaczynają klocki.
ja tam lubie ten moment jak te dzieci wychodzą lub jak je wyjmuja nie mogę się wtedy nadziwić ze u mnie siedzi takie samo coś
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:28   #3179
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

grita
A możliwe możliwe

Mten
Nie za dobrze Ci? hehe

party
Do sałatek dodawaj ten olej wtedy jest ok. Do dań nie polecam :/

Agu
Wiesz co moja koleżanka wymyśliła? Żeby golić Bożenę maszynką do strzyżenia głowy dla mężczyzn i mówi, że w tym tygodniu wypróbuje
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-03, 14:32   #3180
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. VIII

Można też spróbować kremu do depilacji intymnej, bodajże z Eveline, kosztuje ok 10zl... Podobno właśnie nie.podrażnia i daje rade tylko trzeba chwilę dłużej potrzymac na skórze, ok 10min
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-10 19:31:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.