Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 12:07   #1321
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Wyszłam z małym na spacer ale stres mnie nie opuszcza. Ładna pogoda przynajmniej. Chociaż krążę w sumie wokół domu bo się boję ze mały uruchomi syrene.
Mamcia luzik moj tylko wyruszam to zasypia twoj pewnie tez pod wplywem bujania odplynie
Ja wczoraj z 2h spacerowalam i byl cichosza. Jak przystawalam to sie rozbudzal ale tylko ruch poczuł i kima

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:21   #1322
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ja tez nadaje ze spacerku Ale u nas dzis zimnawo wiec zaraz sie zawijamy.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:21   #1323
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Wyszłam z małym na spacer ale stres mnie nie opuszcza. Ładna pogoda przynajmniej. Chociaż krążę w sumie wokół domu bo się boję ze mały uruchomi syrene.
Myśmy właśnie wrócili. Syrena włączyła się dopiero pod domem. Mały znowu na dzisiaj dzień sikania na bok i mokre ubranka

A co do karmienia to podczas jest ok, tylko że właśnie po bolą mnie całe piersi, a nie brodawki
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:26   #1324
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Mamcia luzik moj tylko wyruszam to zasypia twoj pewnie tez pod wplywem bujania odplynie
Ja wczoraj z 2h spacerowalam i byl cichosza. Jak przystawalam to sie rozbudzal ale tylko ruch poczuł i kima

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Nie było tak źle, mały spał w czasie całego spaceru i śpi nadal. Więc mogę nabrać trochę dystansu i się wyluzować. Wrrr te hormony.
Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Ja tez nadaje ze spacerku Ale u nas dzis zimnawo wiec zaraz sie zawijamy.
U nas dzisiaj upał, w krótkim rękawku było mi za gorąco.
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Myśmy właśnie wrócili. Syrena włączyła się dopiero pod domem. Mały znowu na dzisiaj dzień sikania na bok i mokre ubranka

A co do karmienia to podczas jest ok, tylko że właśnie po bolą mnie całe piersi, a nie brodawki
To możliwe że gromadzi ci się mleko albo w ten sposób odczuwasz wypływ mleka. Opisz ten ból jakoś.
A z sikaniem to pilnujesz żeby sprzęt był skierowany w dół? Mały jest w pieluchach jedynkach czy dwójkach?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:36   #1325
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Dziewczyny ja już na oddziale na obserwacji. Mam dwie fajne dziewczyny - jedna 8 dni po terminie - zero skurczy.
Druga po terminie 7 dni właśnie wróciła z porodówki (okscytocyna nie działa, ale ma skurcze).
Ja miałam kto, skurcze do 50/60 czasami kiedy indziej 5-6 kiedy indziej 20.
Położna zaskocZona że to w ogóle pierwsze kto- no ale jak ciąża poprawna fizjologicznie.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:40   #1326
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To możliwe że gromadzi ci się mleko albo w ten sposób odczuwasz wypływ mleka. Opisz ten ból jakoś.
A z sikaniem to pilnujesz żeby sprzęt był skierowany w dół? Mały jest w pieluchach jedynkach czy dwójkach?
Tak mnie ciągną piersi jakbym cały dzień chodziła bez stanika i mi ciążyły przez to. Nie wiem jak to inaczej opisać.

Sprzęt zawsze kieruję na dół i ostatni tydzień był spokój. Dzisiaj to wróciło. A aktualnie używam pampersów 1.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:50   #1327
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
My już po obchodzie, idziemy do domku !
Super!

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj pierwszy dzień z małym w domu. Strasznie mi samotnie, nie wiem czemu mnie nagle taka deprecha złapała.
Ja też miewam takie dołki jak jestem sama, szczególnie jak starsza wróci z przedszkola i często gęsto z Młodym przy cycku maluję z nią farbami, podgrzewam jej obiad, układam klocki czy puzzle. Mały kwęczy, ale przecież nie mogę skakać tylko i wyłącznie wokół niego, a starszą zostawić samą. I tylko patrzę na zegarek ile jeszcze czasu do powrotu tżta i przejęcia jednego z dzieciaków...

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja też... Na razie skończyło się na tym, że mały przy piersi, a ja kanapki jadłam, bo od 6 nie śpi

Wczoraj miałam mega kryzys. Mały jadł co godzinę i nie miałam już do tego siły. Do tego strasznie mnie piersi po kamieniu bolą i co go przystawiałam to miałam łzy w oczach. Dzisiaj na razie jest lepiej, ale na jak długo?
A bardzo płacze jak nie śpi a go odłożysz? Ja przy starszej reagowałam na każde kwęknięcie dochodzące z łóżeczka, teraz dopóki nie ma płaczu to dalej robię swoje, bo inaczej nic bym w domu nie zrobiła. Zdarza się, że pokwęczy chwilę i zaraz sam się uspokaja i podsypia. A czasem się rozżali oczywiście i dopiero wtedy przybywam z odsieczą

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Jestem już na oddziale. Trafiłam na ginekologię, bo na patologii nie było miejsc. Nie jest źle, co chwile ktoś przychodzi- najpierw był doktor, teraz mam KTG. Tylko głodna jestem
Kciuki!! Daj znać koniecznie co u Ciebie!!

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już na oddziale na obserwacji. Mam dwie fajne dziewczyny - jedna 8 dni po terminie - zero skurczy.
Druga po terminie 7 dni właśnie wróciła z porodówki (okscytocyna nie działa, ale ma skurcze).
Ja miałam kto, skurcze do 50/60 czasami kiedy indziej 5-6 kiedy indziej 20.
Położna zaskocZona że to w ogóle pierwsze kto- no ale jak ciąża poprawna fizjologicznie.
A wiadomo mniej więcej kiedy będą u Ciebie wywoływać? Jutro czy dopiero po weekendzie?
Kciuki za szybkie rozwiązanie
grita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 12:52   #1328
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Tak mnie ciągną piersi jakbym cały dzień chodziła bez stanika i mi ciążyły przez to. Nie wiem jak to inaczej opisać.
Hmmm dziwne. Takie uczucie też mam jak już się pora karmienia zbliża (jak junior ma akurat taki dobry dzień, że ich raczy przestrzegać) ale bólem bym tego nie nazwała. Dyskomfort raczej.
Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Super!



Ja też miewam takie dołki jak jestem sama, szczególnie jak starsza wróci z przedszkola i często gęsto z Młodym przy cycku maluję z nią farbami, podgrzewam jej obiad, układam klocki czy puzzle. Mały kwęczy, ale przecież nie mogę skakać tylko i wyłącznie wokół niego, a starszą zostawić samą. I tylko patrzę na zegarek ile jeszcze czasu do powrotu tżta i przejęcia jednego z dzieciaków...
Dobrze wiedzieć, że to normalne i nie tylko ja tak mam
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 12:56   #1329
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Hmmm dziwne. Takie uczucie też mam jak już się pora karmienia zbliża (jak junior ma akurat taki dobry dzień, że ich raczy przestrzegać) ale bólem bym tego nie nazwała. Dyskomfort raczej.

Dobrze wiedzieć, że to normalne i nie tylko ja tak mam
Oj normalne. I jak sobie pomyślę o tych szarych jesiennych i zimowych dniach, gdzie słońca jak na lekarstwo, spacery nie za długie, bo wieje i leje, to mnie od razu deprecha łapie

A tak w ogóle to masz poród spóźniony o 28 dni Nieźle się przeterminowałaś
Lecę, bo u mnie zaczyna się afera Miłego popołudnia
grita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:08   #1330
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

600 gram sie dopiero zaczyna a ja juz rycze. Od kiedy mam Ewke jestem miekka faja
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:15   #1331
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Małego wzięli na szczepienie to walne opis. Tomus urodził się sn o 9:35, 4330 g szczęścia i 56 cm miłości😀😍.o 2 wstawilam się na porodowke że skurczami co 5 min. Po godz skurcze znacznie się nasilily i dostalam zastrzyk p/bolowy. Ale niewiele pomogl, ale ładnie oddychalam i pomalu jakoś wytrzymywalam. Rozwarcie na 2 palce cały czas. Ok 8 podłączyli oksy i po badaniu wody odeszły. Znów dali cos p/ bolowego ale zaczely się skurcze parte. Bolały jak cholera. Nie darlam sie tylko dalej oddychalam. Musialam czekać na wolny fotel i już sam poród zn wypieranie małego trwał że 20 min bo grzecznie parlam jak mi kazano i nie krzyczałam nic. Polecam słychać poloznych. Wszyscy mnie pochwalili że ładnie parlam i oddychalam i jestem z siebie dumna😀 gorzej było przy szyciu bo to jakby na żywca było😒teraz boli mnie krocze i ruszyć doopa nie mogę. Ale to cudo zasługuje na wszystko, moje cierpienie to pikys prxy tym szczęściu. Jest śliczny i ma czarne gęste wlosieta😍 od razu pięknie chwycił za piers oby tylko pokarm był 😎

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Życzę każdej takiego porodu. Personel cudowny mimo zmasowanych pacjentek😃

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Tak przelotem widzę że dziewczyny które miały że mną rodzic jeszcze nierozpakowane.powodzenia 😀 ja narazie ulga i mega zmeczenie ale szczęśliwa niesamowicie
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 13:15   #1332
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Kissek musisz byc cierpliwa moje poczatki wygladaly tak samo. Maly nie chcial ssac tylko beczal nie umial chwycic cyca a jak w koncu chwycil to nic nie lecialo wiec znow bek a ja wykonczona. Przystawiaj i stymuluj elektrycznym laktatorem. Ja mialam reczny to niestety ciezko szlo a jak pozyczylam szpitalny elektryczny to w drugiej dobie rozchulalam cyce i zaczelo cos leciec, potem w domu ruszyla niagara

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
A może źle przystawiasz? Pokazywał Ci ktoś jak? Mi pokazała, żeby robić kanapkę z piersi,mały brzuchem do Twojego brzucha. I musi chwycić jak najwięcej otoczki. Dolna warga powinna być wywinieta. Jak przestaje ssac,to trykaj mu nosek,brodke albo za uszkiem.

Ja mam odwrotny problem-nawał. I mały też ma problem z chwyceniem jak się za bardzo napompuja. Plus wtedy za bardzo mu sika i mu się ulewa. Pomaga odessanie laktatorem przed dostawieniem.mam reczny, ale z 10 machniec i jest ok.




Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie było tak źle, mały spał w czasie całego spaceru i śpi nadal. Więc mogę nabrać trochę dystansu i się wyluzować. Wrrr te hormony.

U nas dzisiaj upał, w krótkim rękawku było mi za gorąco.

To możliwe że gromadzi ci się mleko albo w ten sposób odczuwasz wypływ mleka. Opisz ten ból jakoś.
A z sikaniem to pilnujesz żeby sprzęt był skierowany w dół? Mały jest w pieluchach jedynkach czy dwójkach?
Ja się nie mogę doczekać spaceru, ale u nas leje.

A ja się dopytam o ten sprzęt w dół. Ja nie zwracam na to uwagi. Przeciwnie w tetrze raczej robie do góry, bo robie taka kieszonkę
melawen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:19   #1333
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Małego wzięli na szczepienie to walne opis. Tomus urodził się sn o 9:35, 4330 g szczęścia i 56 cm miłości😀😍.o 2 wstawilam się na porodowke że skurczami co 5 min. Po godz skurcze znacznie się nasilily i dostalam zastrzyk p/bolowy. Ale niewiele pomogl, ale ładnie oddychalam i pomalu jakoś wytrzymywalam. Rozwarcie na 2 palce cały czas. Ok 8 podłączyli oksy i po badaniu wody odeszły. Znów dali cos p/ bolowego ale zaczely się skurcze parte. Bolały jak cholera. Nie darlam sie tylko dalej oddychalam. Musialam czekać na wolny fotel i już sam poród zn wypieranie małego trwał że 20 min bo grzecznie parlam jak mi kazano i nie krzyczałam nic. Polecam słychać poloznych. Wszyscy mnie pochwalili że ładnie parlam i oddychalam i jestem z siebie dumna😀 gorzej było przy szyciu bo to jakby na żywca było😒teraz boli mnie krocze i ruszyć doopa nie mogę. Ale to cudo zasługuje na wszystko, moje cierpienie to pikys prxy tym szczęściu. Jest śliczny i ma czarne gęste wlosieta😍 od razu pięknie chwycił za piers oby tylko pokarm był 😎

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Życzę każdej takiego porodu. Personel cudowny mimo zmasowanych pacjentek😃

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Tak przelotem widzę że dziewczyny które miały że mną rodzic jeszcze nierozpakowane.powodzenia 😀 ja narazie ulga i mega zmeczenie ale szczęśliwa niesamowicie
Elcia gratulacje!!! Duzy chłopak!!
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:24   #1334
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość

A wiadomo mniej więcej kiedy będą u Ciebie wywoływać? Jutro czy dopiero po weekendzie?
Kciuki za szybkie rozwiązanie

Lekarz prowadzący w środę mówił, że po weekendzie. Tu lekarz nie mówił o wywoływaniu a zobaczy się po wizycie.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:57   #1335
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

elcia gratulacje a miałaś rodzić ze mną ... :-P


Ja byłam na dłuuugim spacerze, oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie zawinęła do sklepu. Kupiłam Jasiowi dwie grube książki z baśniami Będę mu duuużo czytać
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 13:59   #1336
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Gratuluję elcia

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 14:12   #1337
malena1979
Zadomowienie
 
Avatar malena1979
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 310
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Elcia, gratulacje!

Mój dziś też cały dzień na cycu i ciągle mu mało. Spać oczywiście nie chce. Powoli mam dość normalnie.

Edytowane przez malena1979
Czas edycji: 2015-09-25 o 14:13
malena1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 14:41   #1338
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to masz poród spóźniony o 28 dni Nieźle się przeterminowałaś
Lecę, bo u mnie zaczyna się afera Miłego popołudnia
Cóż
Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
A ja się dopytam o ten sprzęt w dół. Ja nie zwracam na to uwagi. Przeciwnie w tetrze raczej robie do góry, bo robie taka kieszonkę
Może z powodu kieszonki lepiej działa. W pampersie jak nie dopilnowałam to zawsze miałam zalane ubranie.

Mały zasnął w chuście. I udało mi się ją samej zamotać i to lepiej niż z pomocą męża, mały stabilnie i prosto w niej siedzi. Powiesiłam pranie, pośpiewałam i jest spanie jak ta lala.
Aha meneq pytałaś jaka chusta - w końcu wzięliśmy elastyczną, później kupimy tkaną jeśli jako starszy chłopak Ignaś zechce w niej siedzieć. Na razie jestem pełna optymizmu.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez owieczkaa
Czas edycji: 2015-09-25 o 14:46
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 14:43   #1339
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Elcia - gratki


A moje dziecie jak zwykle odwrotnie do innych dzieci ni uja nie chce spac w wozku. A jak juz zasnie to sie kreci i nie daj boze krzywo kostka jedna na chodniku i wozkiem mocnoej zabuja to od razu ryk. Maaaaatko
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-25, 14:52   #1340
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

meryy82 co tam, rodzisz?
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 15:03   #1341
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Cóż

Może z powodu kieszonki lepiej działa. W pampersie jak nie dopilnowałam to zawsze miałam zalane ubranie.

Mały zasnął w chuście. I udało mi się ją samej zamotać i to lepiej niż z pomocą męża, mały stabilnie i prosto w niej siedzi. Powiesiłam pranie, pośpiewałam i jest spanie jak ta lala.
Aha meneq pytałaś jaka chusta - w końcu wzięliśmy elastyczną, później kupimy tkaną jeśli jako starszy chłopak Ignaś zechce w niej siedzieć. Na razie jestem pełna optymizmu.

To super, ze sie udalo zamotac i oboje jestescie zadowoleni. Ja nie wiem, jak sobie radzilam bez chusty przy starszej - u nas tez sie sprawdza swietnie

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Elcia - gratki


A moje dziecie jak zwykle odwrotnie do innych dzieci ni uja nie chce spac w wozku. A jak juz zasnie to sie kreci i nie daj boze krzywo kostka jedna na chodniku i wozkiem mocnoej zabuja to od razu ryk. Maaaaatko

Nie, jeszcze o tak ciezkim przypadku nie slyszalam. A w samochodzie?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 15:12   #1342
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Elcia - gratki


A moje dziecie jak zwykle odwrotnie do innych dzieci ni uja nie chce spac w wozku. A jak juz zasnie to sie kreci i nie daj boze krzywo kostka jedna na chodniku i wozkiem mocnoej zabuja to od razu ryk. Maaaaatko
Moja na początku spaceru też płacze, ale potem jej mija i zasypia. A moja odwrotnie - im większe nierówności to lepiej śpi :P
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 15:12   #1343
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Ooo w samochodzie tak ale wraz z modlitwa by nie bylo czerwonego swiatla bo sekunda postoju i foch. Serio przypadek nie z tej ziemii. Mam malego kosmite :P
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 15:31   #1344
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Jestem 4 w kolejce na indukcję jutro. W życiu się nie doczekam...
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 15:47   #1345
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Ooo w samochodzie tak ale wraz z modlitwa by nie bylo czerwonego swiatla bo sekunda postoju i foch. Serio przypadek nie z tej ziemii. Mam malego kosmite :P

Przynajmniej cos. Miejmy nadzieje, ze z tego szybko wyrosnie, bo sie wykonczysz. Co z chusta?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 15:52   #1346
CienSkrzydla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 303
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Elcia gratulacje!!! Ja chce być taka dzielna jak Ty
CienSkrzydla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:08   #1347
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Elcia
GRATULUJĘ!!! Dobrze, że nie trafiłaś na tę położną co ja miałam. Odpoczywaj byłaś dzielna
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:11   #1348
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Jestem 4 w kolejce na indukcję jutro. W życiu się nie doczekam...
A to kolejka jest do tego ?
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:14   #1349
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Pokaż wiadomość
A to kolejka jest do tego ?

Tak, bo jest za mało miejsc ma bloku
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-25, 16:15   #1350
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Mamusie wrześniowe 2015 r. cz. XI :)

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Tak, bo jest za mało miejsc ma bloku
Heh to może w tym oczekiwaniu samo się zacznie
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-22 19:36:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.