O co mu chodzi ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-17, 11:29   #1
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Unhappy

O co mu chodzi ?


Czuje się z tym dziwnie.Mam chłopaka,ale tak jakbym go nie miała.Ostatni raz widzieliśmy się 11 dni temu choć mieszkamy niedaleko siebie w jednej miejscowości...
Na początku było inaczej.Po dwóch tygodniach napisał mi,że mnie kocha Gdy wchodził na gg,a mnie nie było to pisał sms czy wejdę,pisał mi słodkie smsy na dobranoc.A teraz?Jakbym go nie obchodziła,jakby wogóle ze mna nie był...Nie pisaliśmy już dwa dni na gg,(ani nie widzieliśmy się oczywiście )a on nawet nie raczył napisać sms NIC kompletnie nic.Nawet nie zostawił żadnej wiadomości na gg.Smuci mnie to,a jednocześnie denerwuje.Wczoraj o mało się nie popłakałam przez to.Wiele razy chciałam z tym skończyć,bo stwierdziłam,że jeśli tak to ma wyglądać to to jest bez sensu Napisałam mu to,a on praktycznie się tym nie przejął...


Dziewczyny napiszcie jak według was to wygląda? Czy to wszystko ma jakikolwiek sens ? Nie chciałabym go stracić,bo mi na nim zależy... Pomocy...
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci




Edytowane przez qathe
Czas edycji: 2007-11-17 o 12:09 Powód: nie potrzebna ta rozmowa gg
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:36   #2
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: O co mu chodzi ?

qathe a czy wy juz dlugo jestescie para? i dlaczego np sama mu nie zaproponujesz spotkania? Takich rozmow raczej nie powinno sie przynajmniej wgf mnie prowadzic na gg. Skoro mowisz ze mieszkacie calkiem niedaleko siebie to czemu np do niego nie pojdziesz? troche dla mnie malo konkretnie opisalas sytuacje.
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:48   #3
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: O co mu chodzi ?

Rozmowa na gg trochę bez sensu. dlaczego mu nie napisąlas tak jak prosił prosto z mostu - słuchaj nie podoba mi sie to ze ostatnio tak zadko sie widujemy. Kiedys pisałes mi sms, gadalismu na gg teraz to się zmieniło. CZy cos sie stało???. Chciałabym się z Toba spotkac. Moze dzis????
Tak sie załatwia sprawy. Po co od razu ten tekst "nie pasujemy do siebie"
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:54   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: O co mu chodzi ?

Dziewczyny mają rację - troszke niedokładnie opisałaś sytuację. Czy jest jakiś powód dla którego nie możecie się widywać? Bo z romowy na gg wynika, że to niczyja wina. Jak to niczyja? Ja spotykłam się z moim dzisiejszym mężem, pomimo dzielącej nas 80 km odległości i nic nie było w stanie nam przeszkodzić. A wy jesteście blisko siebie i nic?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:57   #5
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: O co mu chodzi ?

Ja też nie bardzo rozumiem, dlaczego Ty nie nie zadzwonisz do niego i nie zaproponujesz spotkania?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:58   #6
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: O co mu chodzi ?

a dlaczego nie napisałaś mu o co ci chodzi? bo z tej rozmowy nic nie wynika.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:08   #7
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: O co mu chodzi ?

Ja chciałabym się spotkać tylko nie ma gdzie za bardzo...U mnie odpada,bo stary na dworze nie,bo zimno,a u niego jakoś nie lubie przebywać.Fakt byłam tylko raz,jego mama popatrzyła na mnie jakbym była jakims wrogiem.Siedzieliśmy praktycznie cały czas na kompie,a koło nas jego brat składał jakiś tam głośnik.Dodam,że to nie był jego pokój tylko taki jakby wspólny No i tak wygląda sprawa ze spotykaniem się.

Co do tej rozmowy to napisałam mu,że chciałabym z nim pogadać,ale widze,że za bardzo nie mamy się jak spotkać i czasu też nie ma (szkoła )to napisał,żebym w takim razie napisała o co chodzi na gg.Więc napisałam...Oczywiście napisałam mu wszystko co mi na sercu leżało.że mógłby chociaż raz sam od siebie napisac jakiegoś miłego sms i czemu tego nie robi,a on na to,że dlatego,że ja mu nie pisze też...heh.

Dodam,że jesteśmy ze sobą ok. 3 miesięcy
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 12:16   #8
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: O co mu chodzi ?

Wnioskuje ze jesteście jeszcze bardzo młodziutcy- skoro macie problem z miejscem na spotkanie.
To ja nic nie poradzę bo sytuacja jak dla mnie bardzo odległa.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:24   #9
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: O co mu chodzi ?

a nie możecie iść do jakiejś kawiarni? poza tym nie ma wcale tak zimno, chyba, że chcecie wysiadywać na ławce, a nie spacerować.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:24   #10
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: O co mu chodzi ?

ale to jednak dla mnie troche dziwne ze problem ze spotkaniem wynika z faktu ze jakby nie ma gdzie. zawsze jest gdzie. mozna nawet sie wybrac na glupi sok do jakiejs kawiarenki. jak sie chce to sie potrafi. tak mi sie wydaje.
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 12:40   #11
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: O co mu chodzi ?

zawsze na początku jest inaczej niż w dalszym etapie związku.. albo i przeważnie
najpierw częste spotkania, codzienne smsy..
potem wszystko zwalnia tempa...
chłopak myśli, że jeśli jesteś z nim to nie musi się już starać..
pozatym szybko wyznał ci miłość.. może i nie całkiem przemyślanie..
Miałam w swoim życiu dwóch facetów, którzy wyznawali uczucie po baardzo krótkim czasie i nic poważnego z tego nie wyszło..
ale to nie jest regułą
porozmawiaj z nim w realu a nie na gg..
bez oskarżeń i wyrzutów - tylko spokojnie zapytaj czy coś jest nie tak, czy coś się zmieniło. ..
Życzę powodzenia
I jakby co pamiętaj , gdzieś czeka ten właściwy
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 15:28   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Czuje się z tym dziwnie.Mam chłopaka,ale tak jakbym go nie miała.Ostatni raz widzieliśmy się 11 dni temu choć mieszkamy niedaleko siebie w jednej miejscowości...
Na początku było inaczej.Po dwóch tygodniach napisał mi,że mnie kocha Gdy wchodził na gg,a mnie nie było to pisał sms czy wejdę,pisał mi słodkie smsy na dobranoc.A teraz?Jakbym go nie obchodziła,jakby wogóle ze mna nie był...Nie pisaliśmy już dwa dni na gg,(ani nie widzieliśmy się oczywiście )a on nawet nie raczył napisać sms NIC kompletnie nic.Nawet nie zostawił żadnej wiadomości na gg.Smuci mnie to,a jednocześnie denerwuje.Wczoraj o mało się nie popłakałam przez to.Wiele razy chciałam z tym skończyć,bo stwierdziłam,że jeśli tak to ma wyglądać to to jest bez sensu Napisałam mu to,a on praktycznie się tym nie przejął...


Dziewczyny napiszcie jak według was to wygląda? Czy to wszystko ma jakikolwiek sens ? Nie chciałabym go stracić,bo mi na nim zależy... Pomocy...
1) Pisanie po 2 tygodniach o miłości to dowód niedojrzałości i chyba nie rozumienia co to jest miłość i z czym się wiąże.
2) 11 dni bez odzywania się? Widać nie ma ochoty na kontakt z Tobą.
3) Sama napisz z prośbą o jasne i konkretne wyjaśnienie sytuacji i przyjmij każdą jego odpowiedź. Jeśli napisze, że nie interesuje go już chodzenie z Tobą - trudno, w tym wieku tak bywa. Jeśli ktoś "zakochuje się" w 2 tygodnie, to niestety odkochać się potrafi nawet w dzień, czy dwa.
4) Znajdź sobie jakieś inne, ciekawe zajęcie i staraj się o tym nie myśleć. Popłacz sobie jeśli musisz. Dzięki temu szybciej Ci przejdzie. Rób cokolwiek innego: zacznij robić ozdoby świąteczne, ostrzyż psa sąsiada, napisz poemat heroikomiczny, albo naucz się układu tanecznego z teledysku Nelly Furtado...
5) Jak ludziom zależy, to znajdą miejsce na spotkanie się - można nawet iść razem na sanki, czy porzucać się śnieżkami. Robienie sztucznych problemów z brakiem miejsca na spotkanie to - niestety - świadectwo tego, że chęci brak.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:13   #13
kasialbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
Dot.: O co mu chodzi ?

Byłam w takiej samej sytuacji,rozumiem Cię na początku pisał,że kocha słodkie słówka esemeski a potem? nic jakbym mu się znudziła związek trwał 3 tygodnie bo nie zniosnałm tego olewania i się rozstaliśmy.
kasialbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:44   #14
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: O co mu chodzi ?

Strasznie mi z tym źle.Chyba nic z tego dalej nie będzie...Muszę się z nim spotkać i wyjaśnić w końcu tą całą sytuacje.Szkoda,że to chyba koniec,bo było mi z nim tak dobrze
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:10   #15
kasialbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Strasznie mi z tym źle.Chyba nic z tego dalej nie będzie...Muszę się z nim spotkać i wyjaśnić w końcu tą całą sytuacje.Szkoda,że to chyba koniec,bo było mi z nim tak dobrze
nie martw się będzie dobrze z czasem o nim zapomnisz .Jeżeli chłopak nie ma dla ciebie czasu ma cie gdzies nie interesuje się Tobą to poprostu nie jest Ciebie wart a prawdziwą miłość jeszcze znajdziesz chłopaka na którym będziesz mogła polegać i mu zaufac piszesz ze było wam dobrze własnie "było" ale teraz juz nie jest bo jak cie olewa to po co masz sie z nim meczyc? codziennie chodzic smutna potesknisz napewno po rozstaniu ale potem juz bedzie lepiej zobaczysz 3-maj sie cieplutko pozdrawiam
kasialbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:16   #16
buńczuczny_karczoch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Cieszyn... mam nadzieję niedługo Kraków :)
Wiadomości: 75
Dot.: O co mu chodzi ?

chyba tu czegoś nie rozumiem: wasz cały kontakt ograniczał się do rozmów na gg?! no bo skoro nie macie się gdzie spotkać... nie, ja tego nie rozumiem.

Chłopak mojej przyjaciółki normalnie umarłby za nią, nie sa wcale b. długo ze sobą, a kochają się naprawdę jak mało kto. Wszędzie razem, są tak zakochani że aż miło popatrzeć wiedzą o sobie wszystko, nawet ona jest przedstawiona jego rodzinie już tyle że tu jest duża różnica wieku i on ma 23 lata.... więc jakby nie było dojrzały jest.
a miesce do spotkania? to nigdy nie jest problem, bo spotkac można się WSZĘDZE!!!
buńczuczny_karczoch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:00   #17
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
5) Jak ludziom zależy, to znajdą miejsce na spotkanie się - można nawet iść razem na sanki, czy porzucać się śnieżkami. Robienie sztucznych problemów z brakiem miejsca na spotkanie to - niestety - świadectwo tego, że chęci brak.
W sedno trafione. Ja bym i ze 3 godziny w mrozie na dworcu stała, jakby mi zależało!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 19:32   #18
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: O co mu chodzi ?

Powiem tak : Wydaje mi sie,ze jest niedojrzaly i wychodzi z załozenia , ze nie bedzie sie ciagle starał, ze Ty tez mozesz zadzwonic/napisac . Ja tez to przechodzilam majac nascie lat (niektorzy strasi tez tak maja....), To jest tak zwana duma chłopieca ' Nie, nie zadzwonie dzisiaj, niech ona zadzwoni. Czemu ja mam ciagle dzwonic? Nie jestem przeciez mieczakiem . Jak powiem chlopakom, ze znowu idę sie z Nią spotkac to pomysla ze wpadlem na dobre i beda sie ze mnie zbijac/nabijac" -powaznie tak mysla czasami. Wiec zadzwon, powiedz , ze sie steskniłas. Nastpenym razem nie zarzucaj mu ze nie zrobil tego pierwszy po prostu w pewnym momencie zapytaj; "stalo sie cos Kochanie ostatnio? " jak on zapyta " a czemu tak myslisz?" to powiedz "Pomyslalam tak bo nie odzywales sie i nie wiedzialam czy moze masz ochote pobyc sam, czy moze cos sie stalo?" .Wiem, ze bedzie dobrze-tylko podejrz do tego z innej strony. Napisalas zreszta ze dal Ci znak-ze moglas sie pierwsza odezwac- i o to mu na pewno chodzi, ze to nie do niego musi ciagle nalezec pierwszy przyslowiowy krok
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 08:23   #19
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Powiem tak : Wydaje mi sie,ze jest niedojrzaly i wychodzi z załozenia , ze nie bedzie sie ciagle starał, ze Ty tez mozesz zadzwonic/napisac . Ja tez to przechodzilam majac nascie lat (niektorzy strasi tez tak maja....), To jest tak zwana duma chłopieca ' Nie, nie zadzwonie dzisiaj, niech ona zadzwoni. Czemu ja mam ciagle dzwonic? Nie jestem przeciez mieczakiem . Jak powiem chlopakom, ze znowu idę sie z Nią spotkac to pomysla ze wpadlem na dobre i beda sie ze mnie zbijac/nabijac" -powaznie tak mysla czasami. Wiec zadzwon, powiedz , ze sie steskniłas. Nastpenym razem nie zarzucaj mu ze nie zrobil tego pierwszy po prostu w pewnym momencie zapytaj; "stalo sie cos Kochanie ostatnio? " jak on zapyta " a czemu tak myslisz?" to powiedz "Pomyslalam tak bo nie odzywales sie i nie wiedzialam czy moze masz ochote pobyc sam, czy moze cos sie stalo?" .Wiem, ze bedzie dobrze-tylko podejrz do tego z innej strony. Napisalas zreszta ze dal Ci znak-ze moglas sie pierwsza odezwac- i o to mu na pewno chodzi, ze to nie do niego musi ciagle nalezec pierwszy przyslowiowy krok

Może masz racje że jest niedojrzały to zauważyłam dawno Ale mnie to boli jak ze mną postępuje Wczoraj napisałam żeby wszedł na gg po tym sms był na gg za 40 min. byłam dostępna i nie odezwał się pierwszy więc zapytałam czy możemy się jutro spotkać,bo chciałabym pogadać,napisał "tak".Później była taka rozmowa błacha.Skończył się temat,jakiś czas nie pisaliśmy nic i ...on poprostu poszedł sobie z gadu,nie pisząc nawet głupiego "pa"... Myślałam,że jak to przeważnie bywa wywaliło go z neta,ale nie bo zwykle odzywał się po góra godzinie-półtorej i pisał,że przeprasza,że się nie odzywał,ale go z neta wywaliło.Wczoraj nie napisał już nic Nie wiem czy był jeszcze dostępny później czy nie,ale nie zostawił żadnej wiadomości A przed tą rozmową nie rozmawialisy na gg dwa dni i nawet nie napisał mi sms "co robie", "gdzie jestem?" ,"czy wejde na gg?" NIC Tak nagle przestało mu na mnie zależeć? Stopniowo zaczął się odsuwać ode mnie Ja nie chcę go stracić,bo mi na nim zależy.Gdyby tak nie było to nie płakałabym przez niego wczoraj pół dnia Nienawidze takich sytuacji.Już raz straciłam chłopaka którego kochałam i długo leczyłam się z tej miłości.Nie wiem czy jego akurat kocham...Chociaż powiedziałam mu ,że kocham,ale tak naprawde nie wiem Wczoraj wiezorem,gdy tak sobie poszedł z gg bez niczego nie wytrzymałam i napisałam mu sms-"Napisz mi wreszcie o co ci chodzi" Nie raczył nawet odpisać Fakt nie ma nic na konie,ale zawsze pisał z bramki SMS.Nie wiem czy sprawia mu przyjemność ranienie mnie ?
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 12:39   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Może masz racje że jest niedojrzały to zauważyłam dawno Ale mnie to boli jak ze mną postępuje Wczoraj napisałam żeby wszedł na gg po tym sms był na gg za 40 min. byłam dostępna i nie odezwał się pierwszy więc zapytałam czy możemy się jutro spotkać,bo chciałabym pogadać,napisał "tak".Później była taka rozmowa błacha.Skończył się temat,jakiś czas nie pisaliśmy nic i ...on poprostu poszedł sobie z gadu,nie pisząc nawet głupiego "pa"... Myślałam,że jak to przeważnie bywa wywaliło go z neta,ale nie bo zwykle odzywał się po góra godzinie-półtorej i pisał,że przeprasza,że się nie odzywał,ale go z neta wywaliło.Wczoraj nie napisał już nic Nie wiem czy był jeszcze dostępny później czy nie,ale nie zostawił żadnej wiadomości A przed tą rozmową nie rozmawialisy na gg dwa dni i nawet nie napisał mi sms "co robie", "gdzie jestem?" ,"czy wejde na gg?" NIC Tak nagle przestało mu na mnie zależeć? Stopniowo zaczął się odsuwać ode mnie Ja nie chcę go stracić,bo mi na nim zależy.Gdyby tak nie było to nie płakałabym przez niego wczoraj pół dnia Nienawidze takich sytuacji.Już raz straciłam chłopaka którego kochałam i długo leczyłam się z tej miłości.Nie wiem czy jego akurat kocham...Chociaż powiedziałam mu ,że kocham,ale tak naprawde nie wiem Wczoraj wiezorem,gdy tak sobie poszedł z gg bez niczego nie wytrzymałam i napisałam mu sms-"Napisz mi wreszcie o co ci chodzi" Nie raczył nawet odpisać Fakt nie ma nic na konie,ale zawsze pisał z bramki SMS.Nie wiem czy sprawia mu przyjemność ranienie mnie ?
A nie jest przypadkiem tak, że Ty jesteś podekscytowana samym faktem, że MASZ CHŁOPAKA i zakochana w samym fakcie zakochania się? Może częściowo dośpiewałaś sobie jaki on jest, wyidealizowałaś go w swoich myślach i marzeniach. A to zwyczajny chłopak. Tematy między Wami się po prostu skończyły i nie macie o czym gadać - widać, poza nagłym porywem uczucia, niewiele więcej Was łączy. Obecnie Wasz związek chyba bardziej rozwija się w Twoich marzeniach, myślach, snach, niż w rzeczywistości. Po prostu wymarzony ideał robi się powoli przyziemny - otwierają Ci się oczy i pierwsza fala uniesienie zdążyła opaść, stąd Twoje poczucie, że coś się zepsuło, że już nie jest tak samo. I on na pewno nie zdaje sobie sprawy, z tego co ty przeżywasz, odczuwasz etc. W tym wieku nie rani się kogoś specjalnie. Po prostu nie ma Ci o czym pisać, a i Ty najwidoczniej niewiele masz mu do napisania, nie ma tematu między Wami, który by go zainteresował. Faceci nie są tacy, żeby siedzieć na gg i gadać godzinami o pierdołach i swoich uczuciach.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 16:53   #21
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A nie jest przypadkiem tak, że Ty jesteś podekscytowana samym faktem, że MASZ CHŁOPAKA i zakochana w samym fakcie zakochania się? Może częściowo dośpiewałaś sobie jaki on jest, wyidealizowałaś go w swoich myślach i marzeniach. A to zwyczajny chłopak. Tematy między Wami się po prostu skończyły i nie macie o czym gadać - widać, poza nagłym porywem uczucia, niewiele więcej Was łączy. Obecnie Wasz związek chyba bardziej rozwija się w Twoich marzeniach, myślach, snach, niż w rzeczywistości. Po prostu wymarzony ideał robi się powoli przyziemny - otwierają Ci się oczy i pierwsza fala uniesienie zdążyła opaść, stąd Twoje poczucie, że coś się zepsuło, że już nie jest tak samo. I on na pewno nie zdaje sobie sprawy, z tego co ty przeżywasz, odczuwasz etc. W tym wieku nie rani się kogoś specjalnie. Po prostu nie ma Ci o czym pisać, a i Ty najwidoczniej niewiele masz mu do napisania, nie ma tematu między Wami, który by go zainteresował. Faceci nie są tacy, żeby siedzieć na gg i gadać godzinami o pierdołach i swoich uczuciach.
Zgadzam się z Doris.
Gdyby chciał Cię ranić, to po prostu mówiłby Ci przykre rzeczy.
Sama mówisz, że nie jesteś pewna czy go kochasz. Nie boisz się stracić ukochanej osoby- nie chcesz w ogóle stracić chłopaka. Może i on jest dziecinny (ale w tym wieku u chłopców nie należy oczekiwać wielkiej dojrzałości), ale mówienie komuś, że się go kocha, wcale nie będąc tego pewnym, jest właśnie dziecinne.
Coś na krój asekuracji.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:19   #22
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: O co mu chodzi ?

qathe, nie wszystkie związki są udane Patrząc globalnie większość prędzej czy później się rozpada, więc nie zawsze jest sens o coś walczyć na siłę. Trzeba szukać szczęścia tu i teraz, a nie liczyć na to, że coś zmieni za miesiąc, jeśli sami nie mamy na to wpływu. Tak jak Ty nie zmusisz chłopaka do innego podejścia do sprawy.
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:35   #23
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: O co mu chodzi ?

Cytat:
Napisane przez qathe Pokaż wiadomość
Napisałam mu to,a on praktycznie się tym nie przejął...

Przestan! chlopak Cie olewa - badzmy szczere, po co to ciagniesz? tracisz tylko swoj cenny czas!
Zerwij ta znajomosc bo to bez sensu
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 19:38   #24
Mrochna Tajemnica
Rozeznanie
 
Avatar Mrochna Tajemnica
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 652
Dot.: O co mu chodzi ?

Mialam podobnie. Chłopak się w ogóle do mnie nie odzywał, to mu w przenośni powiedziałam, żeby spadał na drzewo to było po ponad miesiącu chodzenia i dzisiaj widze, że to było zauroczenie, nic więcej...
__________________

<3
Mrochna Tajemnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.