Walka o kobiete - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-24, 12:13   #1
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11

Walka o kobiete


Drogie Wizażystki! To mój pierwszy post, więc na początku bardzo dziękuję przypadkowi, który sprawił, że któregoś dnia trafiłem na to super-forum. A teraz przejdę do meritum:
Oto sytuacja:
Chłopak poznaje dziewczynę, dostaje numer telefonu, i umawiają się na pierwszą schadzkę. Chłopak mimo, że jest na co dzień osobą towarzyską, dość ciekawą i uśmiechniętą , praktycznie od pierwszej minuty spotkania nie potrafi skoncentrować się na dziewczynie na tyle by mogli sobie pożartować, by mógł sprawić jej komplementy, by rozmowa płynęła swobodnie. Słowem atmosfera kulawa, o drugiej randce nie mam mowy... Niby wspólnych tematów nieskończenie wiele. A przez jakąś blokadę wewnętrzną chłopaka - fiasko. Dziewczyna co zrozumiałe( również dla chłopaka ) nie odpisuje. Chłopak stara się nie zaprzątać już nią głowy i prawie mu się udaje , gdy...spotyka dziewczynę na ulicy i podchodzi:
Chłopak: Czesc
Dziewczyna: Czesc. Słuchaj sorry że nie odpisywałam...
Chłopak: (przerywając samiczce) spoko, nie szkodzi (choć wcale tak nie jest!!!!)
(dalej gadka szmatka, pitu pitu, na razie, na razie-flaki z olejem jednym słowem)
Każda z Was wie, że w tym momencie chłopak jest NAJWIĘKSZĄ DUPĄ GATUNKU MĘSKIEGO NA KULI ZIEMSKIEJ zarówno w oczach dziewczyny, wszystkich dziewczyn i w swoich własnych też...
Chłopak dałby sobie może i spokój, ale nie może się pogodzić że wyszedł na takiego dupka. Po przeprowadzeniu dokładnej analizy sytuacji dochodzi do wniosku że nie zostawi tak sytuacji i postanawia walczyć i spróbować stworzyć sobie drugą szansę by pokazać dziewczynie że jest facetem z jajami i dopiąć swego
Chciałbym żeby to był punkt wyjściowy naszej dysputy. O czym chłopak musi pamiętać przy drugim podejściu? Czy powinien raczej zaniechać? Odczekać dłuższą chwilę? Czy ruszyć do działania przy najbliższej okazji? Sadzę iż wiele z Was było w podobnej sytuacji. Będzie mi miło, jeśli podzielicie się ze mną spostrzeżeniami, radami, doświadczeniami odnośnie tej sytuacji Za wszelkie uwagi, porady, nagany z góry dziękuje

Edytowane przez czexen
Czas edycji: 2007-11-24 o 13:25
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:15   #2
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Walka o kobiete

samiec? samiczka?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:16   #3
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Walka o kobiete

przede wszystkim unikac okreslen samiec i samica
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:34   #4
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: Walka o kobiete

Panie Samiec zmień Pan te swoje określenia, to po pierwsze
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:52   #5
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Walka o kobiete

samiec, samiczka - poczulam sie jak w zoologicznym...
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:56   #6
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Walka o kobiete

hahaha
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 12:56   #7
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Walka o kobiete

Przede wszystkiem Panie Samcze zastanowić się czy z jej strony zaiskrzyło? Bo jeśli ona ewidentenie daje znać poprzez nie odpisywanie na smsy, że tak nie było, to chyba lepiej odpuścić? Po co robić coś na siłę
Może następnym razem spotkasz kogoś (samiczke ) kto będzie ciągnął równie mocno do Ciebie co Ty do niej.
Pozdrawiam.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 12:58   #8
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez katalinka17 Pokaż wiadomość
Panie Samiec zmień Pan te swoje określenia, to po pierwsze
a po drugie?
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:02   #9
Canilette
Raczkowanie
 
Avatar Canilette
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 109
Dot.: Walka o kobiete

I oto Krystyna Czubówna wprowadza nas w świat dzikich zwierząt. Dziś odcinek o zachowaniach godowych samców i samic. Co dalej zrobi samiec?
Dowiecie się Państwo w kolejnym odcinku


czexen moze zmień podejście po prostu bo jak na mój gust jest ono trochę zbyt przedmiotowe. Zwłaszcza jeśli chpdzi o te samice i samców
__________________
Chcieć zrozumiec wszystko... nawet kamień
Canilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:02   #10
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Walka o kobiete

wiedzialam ze posypia sie komentarze o samcu i samiczce. to jest tak przywidywalne ze az strach.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:07   #11
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez Canilette Pokaż wiadomość
I oto Krystyna Czubówna wprowadza nas w świat dzikich zwierząt. Dziś odcinek o zachowaniach godowych samców i samic. Co dalej zrobi samiec?
Dowiecie się Państwo w kolejnym odcinku
hahaha widze ze niezly ubaw macie ze mnie. no ale cóż poardzić jak czlowiek ma "w czubie" z powodu jednej takiej
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 13:10   #12
Canilette
Raczkowanie
 
Avatar Canilette
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 109
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez czexen Pokaż wiadomość
hahaha widze ze niezly ubaw macie ze mnie. no ale cóż poardzić jak czlowiek ma "w czubie" z powodu jednej takiej

po prostu rozbawił mnie sposób w jaki to napisałeś a to chyba nic złego

a co do sytuacji to może nie tak do tego podchodzisz. Napisz coś więcej o niej...o waszych relacjach. Bo jeśli ona faktycznie Cię "spławia" to ciężko będzie
__________________
Chcieć zrozumiec wszystko... nawet kamień
Canilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:12   #13
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Walka o kobiete

Załóżmy, że Twoje określenia mnie nie uraziły, a rozbawiły - to po pierwsze.
Po drugie, dobre zagadnienie poruszyła Camilla - czy dziewczyna jest Tobą rzeczywiście zainteresowana?
Jeżeli jest, a Tobie po prostu za pierwszym razem nie bardzo wszystko wyszło, to spokojnie możesz próbować ją "czarować" dalej.
Gorzej jak ją przestraszyłeś.

Jeżeli nie jest zainteresowana, to chyba wtedy się mimo wszystko odpuszcza - zależy co chcesz osiągnąć...
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:28   #14
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
czexen moze zmień podejście po prostu bo jak na mój gust jest ono trochę zbyt przedmiotowe. Zwłaszcza jeśli chpdzi o te samice i samców
Dzieki za radę i od razu wprowadzam ja w zycie

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-11-24 o 15:00 Powód: poprawka cytatu
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:35   #15
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Jeżeli jest, a Tobie po prostu za pierwszym razem nie bardzo wszystko wyszło, to spokojnie możesz próbować ją "czarować" dalej.
Gorzej jak ją przestraszyłeś.
Jeżeli mogłem ją przestraszyć swoją nieporadnością to ją przestraszyłem. Poza tym to raczej odwrotnie- wydaje mi się że wypadłem po prostu nijak. "Ot taki sobie wyblakły koleś może i ciekawy ale w ogóle nie potrafi mnie bardziej zainteresować. szkoda czasu"- jestem ( na tyle na ile mogę) pewien, że tak pomyślała.
Co w takim razie byś doradziła?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-11-24 o 14:59 Powód: poprawka cytatu
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:39   #16
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Walka o kobiete

Doradzić to Ci coś możemy, pytanie czy ona będzie chciała się spotkać? Bo może byc tak, że im więcej bedziesz naciskać tym bardziej ona będzie uciekać...
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:39   #17
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Walka o kobiete

Ja wychodzę z założenia, że spróbować zawsze można i że należy postępować tak, by nigdy nie móc zarzucić sobie, że się odpuściło za wcześnie. Dlatego może spróbuj coś przebąknąć o kolejnym spotkaniu, i na nim skoncentruj się W PEŁNI na dziewczynie?
A właściwie to czemu na pierwszym spotkaniu "ten chłopak"- 'nie potrafi skoncentrować się na dziewczynie'? Co go rozpraszało?
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:43   #18
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez czexen Pokaż wiadomość
Jeżeli jest, a Tobie po prostu za pierwszym razem nie bardzo wszystko wyszło, to spokojnie możesz próbować ją "czarować" dalej.
Gorzej jak ją przestraszyłeś.

Jeżeli mogłem ją przestraszyć swoją nieporadnością to ją przestraszyłem. Poza tym to raczej odwrotnie- wydaje mi się że wypadłem po prostu nijak. "Ot taki sobie wyblakły koleś może i ciekawy ale w ogóle nie potrafi mnie bardziej zainteresować. szkoda czasu"- jestem ( na tyle na ile mogę) pewien, że tak pomyślała.
Co w takim razie byś doradziła?
A ja mam podstawowe pytanie - chcesz wrócić do gry, bo jakoś ci na tej dziewczynie zależy, czy ambicja cię ponosi? Bo z pierwszego twojego postu wynika, że to drugie.. Jeśli chcesz tylko jej lub sobie udowodnić - jak to ująłeś - że jesteś facet z jajami, to z szacunku dla tej dziewczyny - odpuść sobie.. Chyba, że ci zależy na niej, ale to pisz wprost, a nie..
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:46   #19
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez czexen Pokaż wiadomość
Jeżeli mogłem ją przestraszyć swoją nieporadnością to ją przestraszyłem. Poza tym to raczej odwrotnie- wydaje mi się że wypadłem po prostu nijak. "Ot taki sobie wyblakły koleś może i ciekawy ale w ogóle nie potrafi mnie bardziej zainteresować. szkoda czasu"- jestem ( na tyle na ile mogę) pewien, że tak pomyślała.
Co w takim razie byś doradziła?

Musiałabym obserwować tę konkretną sytuację, bądź też w niej uczestniczyć.
Nie wiem, co ONA czuje ani jak wyglądało Wasze spotkanie.
Nie wiem jakie zdanie ma na Twój temat.

Ponawiam pytanie: co chcesz osiągnąć??
Pokazać jej, że jednak nie jesteś taki, jakim się zaprezentowałeś??
Może będziesz miał jeszcze okazję.
Tylko musi się taka nadarzyć.
Molestowanie ją wiadomościami, na które nie odpisuje nie będzie krokiem naprzód.
Jak już, to bardziej konkretne działania typu telefon, rozmowa, zamiast nieśmiało z niedopowiedzeniami.
Pod warunkiem, że ona tego chce.

Cierpliwości.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-24, 13:47   #20
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
A właściwie to czemu na pierwszym spotkaniu "ten chłopak"- 'nie potrafi skoncentrować się na dziewczynie'? Co go rozpraszało?
Ciężko z koncentracją bo chłopak był powalony jej widokiem i w ogóle możliwością przebywania z nią . W głowie jakaś pustka. Bardzo chciał ale mu nie wychodziło.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-11-24 o 15:01
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:53   #21
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A ja mam podstawowe pytanie - chcesz wrócić do gry, bo jakoś ci na tej dziewczynie zależy, czy ambicja cię ponosi? Bo z pierwszego twojego postu wynika, że to drugie.. Jeśli chcesz tylko jej lub sobie udowodnić - jak to ująłeś - że jesteś facet z jajami, to z szacunku dla tej dziewczyny - odpuść sobie.. Chyba, że ci zależy na niej, ale to pisz wprost, a nie..
Masz rację, owinąłem ta jakoś w bawełnę, a tak naprawdę zależy mi na niej bardzo.
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:54   #22
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Walka o kobiete

Niech się Samczyk w garść weźmie.
Trzy głębokie oddechy kiedy "powala".
Echh, trochę Ci zazdroszczę...
To takie miłe uczucie.
"Powalać" i "być powalaną".
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:02   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez czexen Pokaż wiadomość
Jeżeli mogłem ją przestraszyć swoją nieporadnością to ją przestraszyłem. Poza tym to raczej odwrotnie- wydaje mi się że wypadłem po prostu nijak. "Ot taki sobie wyblakły koleś może i ciekawy ale w ogóle nie potrafi mnie bardziej zainteresować. szkoda czasu"- jestem ( na tyle na ile mogę) pewien, że tak pomyślała.
Co w takim razie byś doradziła?
A co jest odzwotnością nijakiego wypadnięcia wg Ciebie? Odśpiewanie serenady przez tele? Zakrzyczenie dziewczyny, że MA się z Tobą umówić? Dyskusja o ciekawej książce? Nie każda dziewczyna lubi długie rozmowy przez tele (i może stąd Twoje wrażenie, że wyszło tak sobie). Najlepiej zadzwoń w konkretniej sprawie umówienia się, zamiast prowadzić długie, nie prowadzące do niczego rozmowy.


A tak w ogóle to jesteśmy Drogimi Wizażankami, nie "Wizażystkami", drogi wizażowy kolego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:04   #24
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Niech się Samczyk w garść weźmie.
Trzy głębokie oddechy kiedy "powala".
Echh, trochę Ci zazdroszczę...
To takie miłe uczucie.
"Powalać" i "być powalaną".
Masz całkowitą rację. Wezmę się w garść, uzbroję się w cierpliwość. Jeśli nadarzy się okazja to spróbuję ją oczarować, a jeśli nie będzie okazji to zadzwonię i podam się za ankietera z radia, powiem że wygrała konkurs i jeśli uda mi się ją nabrać to oznajmię że nagrodą będzie spotkanie ze mną
Dziękuję Ci bardzo Backie za pozytywne rady i mobilizację. To chyba najcenniejsza umiejętność by negatywne emocje przerobić na dynamit energii i wizję działania
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:04   #25
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Walka o kobiete

Możesz spróbowac nawiązać z nią kontakt i zaproponować kolejne spotkanie. Jeśli się zgodzi to połowa sukcesu juz osiągnieta
Tym razem weź kilka głębokich oddechów i wyluzuj. Mimo, że z pewnością, piekna z niej kobieta, to jest też takim samym człowiekiem jak Ty. Bądź poprostu sobą i tyle
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:11   #26
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Walka o kobiete

No to jak ci na niej zależy, to ok
Dobra, więc tak - spróbować MUSISZ, bo jeśli tego nie zrobisz, to będziesz się mordował myślą "Co by było, gdyby..?" Ktoś kiedyś napisał, że na starość nie żałuje się głupot, jakie się zrobiło, tylko sytuacji, których się nie wykorzystało". To raz. Dwa - wiem, że łatwo się mówi "wrzuć na luz", "weź sie w garść". Tylko jak to zrobić, nie?? Uświadom sobie, że ta dziewczyna - jak idealna wg ciebie by nie była - to też człowiek, też ma stresa, też jej się pocą ręce.. Oboje się denerwujecie. Trzy - jeśli dojdzie do spotkania, to niczym bardziej jej nie rozłożysz, jak powiedzeniem jej tego, co tu napisałeś - że byłeś nią tak oszołomiony, że straciłeś grunt pod nogami.. Etc. Jeśli nic z tego i tak nie będzie, to widać nie ta jest ci pisana, ale niczego nie ryzykujesz.. Więc do dzieła i nie kryj się z uczuciami do niej.. (Wiem, że jako facet możesz inaczej to widzieć, ale dziewczyny trochę różnią się od was.. )
I powodzenia.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:11   #27
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A co jest odzwotnością nijakiego wypadnięcia wg Ciebie?
Zainteresowanie dziewczyny sobą i udowodnienie ze mogę być jednak ciekawym partnerem do rozmowy itd. To w jaki sposob to zrobie lezy tylko w mojej gestii. Sęk w tym żeby mieć sensowną okazję i pomysł.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2007-11-24 o 16:04
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:21   #28
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Dziekuję Ci Deede za cenne rady. Poradź mi tylko w kwestii czasoprzestrzennej jak mam to rozegrać, jeśli możesz. Czy lepiej spróbować w najbliższym czasie, czy wtedy kiedy będę gotowy na to, bo w końcu zależy mi na niej to mogę poczekać, żeby już nie stracić gruntu pod nogami?
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:36   #29
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez czexen Pokaż wiadomość
Dziekuję Ci Deede za cenne rady. Poradź mi tylko w kwestii czasoprzestrzennej jak mam to rozegrać, jeśli możesz. Czy lepiej spróbować w najbliższym czasie, czy wtedy kiedy będę gotowy na to, bo w końcu zależy mi na niej to mogę poczekać, żeby już nie stracić gruntu pod nogami?
To zależy, za ile będziesz gotowy..? Nie wiem, czy nie będzie tak, że im więcej czasu minie, tym trudniej będzie ci sie do tego zabrać..? Jak będziesz to odwlekał, to dziewczyna też może pomyśleć, że już cię nie interesuje. Jeśli potrzebujesz, to daj sobie kilka dni, ale ja bym za długo nie zwlekała na twoim miejscu.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 14:49   #30
czexen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 11
Dot.: Walka o kobiete

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
To zależy, za ile będziesz gotowy..? Nie wiem, czy nie będzie tak, że im więcej czasu minie, tym trudniej będzie ci sie do tego zabrać..?
Gotowy będę już za kilka dni. Chodziło mi tylko od dłuższą przerwę by przypomnieć o sobie z zaskoczenia, ale rozumiem że to raczej nie ma sensu, bo faktycznie pomyśli że nie jestem nią już zainteresowany i jeśli wyskoczę za dwa miesiące z propozycją spotkania to nici mogą być z tego.
czexen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.