Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-16, 12:38   #2551
sniegu89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Miesiączka i seks - informacja dla wystraszonych

Witam ! mam pytanie , bardzo prosze o szybką odpowiedz bo ja i moja partnerka umieramy ze strachu tak więc:
kochalismy sie 14 lutego bez zabezpieczen był to jej 4 dzien okresu(w poniedziałek -11 miala pierwsze krwawienie) czy moze byc w ciąży?? ostania miesiączke miala 13 stycznia - wtedy było pierwsze krwawienie.
Błagamy o pomoc! i szybką odpowiedz
pozdrawiam
sniegu89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 12:47   #2552
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Witam

Ostatni okres miałam 18 stycznia (mam regularne, 28 dniowe cykle). Przed terminem spodziewanej miesiączki (13 luty) zaczęłam "coś" podejrzewać, więc zaopatrzyłam się w test ciążowy (AMIL), który wykonałam trzynastego rano, nie czekając do wieczora, czy okres się spóźni, czy nie i był negatywny. Około 11 lutego powiększył mi się węzeł chłonny i stał się bolesny (standard przy okresie ) i piersi, były okropnie ciężkie i bolesne. Przez cały czas "wypływa" ze mnie mlecznobiały, gęsty śluz, piersi się "uspokoiły" (bolą tylko po bokach), to samo z węzłem chłonnym. Organizm zachowuje się tak, jakby był już po okresie. Temperatura mierzona w pochwie to 36,9 - 37 stopni... Czy możliwe, że test się "pomylił"?

Dodam jeszcze, że miałam lekkie zakażenie pęcherza bakteriami, a gdzieś wyczytałam, że one mogą mieć wpływ na wynik testu.

Chciałabym wiedzieć, czy słyszałyście o przypadkach, że test się pomylił i czy warto wykonać jeszcze jeden..? Pozdrawiam
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 12:58   #2553
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: prawdopodobieństwo...

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z Was miala bardzo wyrazne przeczucia ze jest w ciazy,pomimo braku wyraznych objawow,czula sie tak jakos inaczej...?bo ja tak mam w tej chwili,...wyszukuje i czytam wszystko na temat ciazy,czuje sie tak 'inaczej'...jeszcze za wczesnie na test bo od momentu kiedy sie kochalismy minelo 11 dni....jedyne co mi dolega to sennosc,nadwrazliwosc,i.. ..strasznie 'swedza mnie piersi hehe' Pozdrawiam wszystkie Wizazanki!!!

Tak, co miesiąc sie tak czuje hahah a dziudziusia nie mam do tej pory
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 13:04   #2554
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: seks z rana i nocą...

do sexu nie wystarczy tylko 2 cial...warto tez moze by sie zabezpieczyc wiedza na jego temat by wiedziec w przyszlosci jakich zachowan sie wystrzegac by nie zostac tatusiem/mamusia...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 13:19   #2555
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: prawdopodobieństwo...

a ja wlasnie pierwszy raz....wiele razy nie uzywalismy zabezpieczenia i teoretycznie moglam juz dawno zajsc(nie pogniewalabym sie zreszta),ale teraz pierwszy raz sie tak czuje....i jakos mi sie piersi zmienily...takie biale male uwypuklenia wokol otoczki...nie wiem moze shizuje....ale we wtorek i tak zrobie test ,tak w razie czego....dzieki i pozdrawiam!!!
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 13:43   #2556
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: seks z rana i nocą...

Cytat:
Napisane przez chilligirl Pokaż wiadomość
do sexu nie wystarczy tylko 2 cial...warto tez moze by sie zabezpieczyc wiedza na jego temat by wiedziec w przyszlosci jakich zachowan sie wystrzegac by nie zostac tatusiem/mamusia...
NIEODPOWIEDZIALNYM TATUSIEM I MAMUSIA
__________________
~~ Szczęśliwa że z Tobą ~~

nariatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 15:47   #2557
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: seks z rana i nocą...

No dziewczyny, przeceiż skąd to wiadomo. Może plemniczki były wyposażone w sprzęt przeciw broni chemicznej i zadekowały się gdzieś w owłosieniu łonowym, żeby przeczekać inwazję mydła! O rany...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 16:59   #2558
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: seks z rana i nocą...

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No dziewczyny, przeceiż skąd to wiadomo. Może plemniczki były wyposażone w sprzęt przeciw broni chemicznej i zadekowały się gdzieś w owłosieniu łonowym, żeby przeczekać inwazję mydła! O rany...
hehe...no bardzo mozliwe...wlasnie wyobrazilam sobie plemniczki z maskami gazowymi na glowkach...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 17:03   #2559
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: seks z rana i nocą...

A wystarczało bywac na lekcji biologi...
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 17:32   #2560
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: seks z rana i nocą...

no i internet tez nie gryzie jak widac...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 18:31   #2561
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez ewwelinaa89 Pokaż wiadomość
Witam

Ostatni okres miałam 18 stycznia (mam regularne, 28 dniowe cykle). Przed terminem spodziewanej miesiączki (13 luty) zaczęłam "coś" podejrzewać, więc zaopatrzyłam się w test ciążowy (AMIL), który wykonałam trzynastego rano, nie czekając do wieczora, czy okres się spóźni, czy nie i był negatywny. Około 11 lutego powiększył mi się węzeł chłonny i stał się bolesny (standard przy okresie ) i piersi, były okropnie ciężkie i bolesne. Przez cały czas "wypływa" ze mnie mlecznobiały, gęsty śluz, piersi się "uspokoiły" (bolą tylko po bokach), to samo z węzłem chłonnym. Organizm zachowuje się tak, jakby był już po okresie. Temperatura mierzona w pochwie to 36,9 - 37 stopni... Czy możliwe, że test się "pomylił"?

Dodam jeszcze, że miałam lekkie zakażenie pęcherza bakteriami, a gdzieś wyczytałam, że one mogą mieć wpływ na wynik testu.

Chciałabym wiedzieć, czy słyszałyście o przypadkach, że test się pomylił i czy warto wykonać jeszcze jeden..? Pozdrawiam
identyczne mialam objawy. test robilam ten sam co Ty - AMIL i byl pozytywny, ale rzeczywiscie testy czesto nie wykrywaja wczesnej ciazy. najlepiej powtorzyc za pare dni, dla pewnosci z rana.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 18:33   #2562
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: prawdopodobieństwo...

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
a czy ktoras z Was miala bardzo wyrazne przeczucia ze jest w ciazy,pomimo braku wyraznych objawow,czula sie tak jakos inaczej...?bo ja tak mam w tej chwili,...wyszukuje i czytam wszystko na temat ciazy,czuje sie tak 'inaczej'...jeszcze za wczesnie na test bo od momentu kiedy sie kochalismy minelo 11 dni....jedyne co mi dolega to sennosc,nadwrazliwosc,i.. ..strasznie 'swedza mnie piersi hehe' Pozdrawiam wszystkie Wizazanki!!!
zadnych przeczuc nie mialam, nawet po tescie pozytywnym nie chcialo mi sie wierzyc a jestem w ciazy
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 09:18   #2563
dagmarab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 157
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

moja sytuacja jest taka.okres normalnie mialam(to sie zdarza na poczatku)ale wszytskie inne objawy sie zgadzaja!lacznie z porannymi mdlosciami.przestala mi smakowac kawa ktora uwielbialam jak dotad.nawte jej zapach przyprawia mnie o odruchy wymiotne.jestem senna i tak dalej.bylam u lekarza na poczatku lutego to powiedzial mi ze "raczej nie jestes w ciazy"!!!pod koniec miesiaca mam kolejna wizyte.ciekawe co powie.boje sie zrobic test ciazowy bo boje sie wyniku.co o tym sadzicie?
dagmarab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 09:39   #2564
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
moja sytuacja jest taka.okres normalnie mialam(to sie zdarza na poczatku)ale wszytskie inne objawy sie zgadzaja!lacznie z porannymi mdlosciami.przestala mi smakowac kawa ktora uwielbialam jak dotad.nawte jej zapach przyprawia mnie o odruchy wymiotne.jestem senna i tak dalej.bylam u lekarza na poczatku lutego to powiedzial mi ze "raczej nie jestes w ciazy"!!!pod koniec miesiaca mam kolejna wizyte.ciekawe co powie.boje sie zrobic test ciazowy bo boje sie wyniku.co o tym sadzicie?
wiec jak jestes w ciazy to przez 9miesiecy bedziesz sobie wmawiala, ze wystajacy brzuch to opuchlizna glodowa bo bedziesz sie bala dowiedziec prawdy? zrob test. okres taki normalny naprawde nie zdarza sie czesto w ciazy.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 09:53   #2565
dagmarab21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 157
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

niestety w mojej rodzinie czesto.a boje sie dowiedziec czy jestem poniewaz wlasnie zostawil mnie narzeczony...i nie wiem co ja sama zrobie..
dagmarab21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:07   #2566
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
niestety w mojej rodzinie czesto.a boje sie dowiedziec czy jestem poniewaz wlasnie zostawil mnie narzeczony...i nie wiem co ja sama zrobie..
no, ale to, ze bedziesz to odciagala nie wplynie na wynik:/ jak zrobisz to moze sie akurat uspokoisz. na Twoim miejscu pobiegalabym do apteki
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:08   #2567
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez dagmarab21 Pokaż wiadomość
niestety w mojej rodzinie czesto.a boje sie dowiedziec czy jestem poniewaz wlasnie zostawil mnie narzeczony...i nie wiem co ja sama zrobie..
Nie sama jak potrafił zrobić to teraz niech się zaopiekuje tobą i dzidzi, o ile jesteś w ciąży. Masz obowiązek mu powiedzieć, bo to w końcu jego dziecko.

Leć po test i będziesz wiedziała co i jak.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:16   #2568
karolajna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
Urojona?

Witam,
mam pewien problem.
Uwazam iz mam urojoną ciąże.
Nie wiem co mam sobie z tym zrobic.
Wraz z chlopakiem mial miejsce petting.
Miał miejsce wytrysk.Dotykał tego nasienia.
Potem wytarł ręcechusteczkami i dopiero zrobil mi "dobrze".
Mialam wtedy dni płodne.
Od całej sytuacji mija juz 5 miesiac.
A ja wciąż jak głupia o tym mysle.
Robilam rowniez 2 testy.
Jeden ok 3 tygodnie po zdazeniu,a drugi 3 miesiace po zdazeniu.
Oczywiście przez ten caly czas mam okres.
Normalnie 6dniowy.Występuje rowniez na okolo 13-14dnia cyklu sluz plodny.Cykle mam 27-28dniowe.
Wszyscy mi mowia ze w ciazy nie jestem i wogole, a ja wciaz chodze i patrze w lustro czy brzuch mi sie nie powiekszył , czy moge go wciągnąć i wogole.
Co mam robic?
poradzcie
karolajna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:33   #2569
wisniowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 444
Dot.: Urojona?

Wydaje mi się, że największym autorytetem w tej sprawie będzie lekarz ginekolog. On fachowo Tobie wszystko wytłumaczy, bo my możemy jedynie przypuszczać jak jest. Podejrzewam, że dla Twojego spokoju, lekarz, wykona kilka badań i podejrzewam, że lepiej wpłynie na Twoją psychikę, bo z tego co mówisz, to okres masz normalnie, a urojona ciąża, to chyba jedynie wytwór Twojej wyobraźni, która łączy się z obawami.
wisniowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 10:43   #2570
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

ale co to zmieni że nie zrobisz testu? będziesz szkodziła dziecku nie jedząc tego co powinnaś, pijąc np lampkę wina do obiadu...świat pełen pokus. Wmawiając sobie że go nie ma, nie spowoduje że ono zniknie. To właśnie teraz powinnaś jak najszybciej pójść po test,upewnić się i nawet najgorsza prawda powoduje że spada nam kamień z serca. Nie ma nic bardziej obciążającego psychikę niż niewiadoma. A może jutro sprawdzisz i dowiesz się że strach był niepotrzebny i zaoszczędzisz sobie potwornego strachu i bólu. Trzymamy kciuki i daj znać i zrób test jak najszybciej!

<z własnego doświadczenia powiem ci że jakiś czas temu robiłam trzy testy plus badanie na betaHcg i żadnemu nie dałam wiary bo tak mocno wmówiłam sobie że to może być ciążą że miałam i mdłości i wzrost wagi i wszystkie inne objawy- bałam się panicznie ciąży i sobie ją wmówiłam ze strachu; wszystko się dobrze skończyło. Cztery testy nie kłamały >
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:52   #2571
karolajna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
Dot.: Urojona?

tak tylko ja nie chce isc do gina
ja mam taka psychike ze zas bede przezywała ginekologa przez pol roku
karolajna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 10:58   #2572
kosmiteczka
Zadomowienie
 
Avatar kosmiteczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

dziewczyny mają rację. i tak się dowiesz wcześniej czy później. A lepiej będzie dla wszystkich jak to będzie wcześniej.
kosmiteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 11:22   #2573
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Urojona?

O matko od 5 miesięcy martwisz się że jesteś w ciąży Jakbys była w piątym miesiącu to miałabys już dosyć widoczną ciąże i nie musiałabyś sie jej doszukiwać.
Okres podczas 5 miesiącznej ciąży jest niemożliwy.
Skoro jesteś tak niedojrzała psychicznie to może poczekaj kilka lat z kontaktami z chłopakami....

Skoro wydaje Ci się że jesteś w ciąży nie zamierzasz iść do lekarza to co chcesz rodzic w domu sama??? Nie boisz się o dziecko że bez opieki lekarskiej coś może byc nie tak... nie wiesz czy sie prawidłowo rozwija...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 11:48   #2574
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.3

Cytat:
Napisane przez kosmiteczka Pokaż wiadomość
dziewczyny mają rację. i tak się dowiesz wcześniej czy później. A lepiej będzie dla wszystkich jak to będzie wcześniej.
Dokładnie tak. Zrób test. Teraz to już nie liczy się czy jesteś z nim czy nie, jeśli jesteś w ciąży to musisz zadbać o dziecko, jakikolwiek jest twoj stan cywilny ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 12:09   #2575
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Urojona?

to nie jest ciąża urojona, ale ubzdurana zupełnie niepotrzebnie, bo się bez sensu zadręczasz.
Jeśli zrobiłaś testy i wyszły negatywnie, to jakim cudem miałabyś być w ciąży? Niech wreszcie trafi do Ciebie, że nie jesteś i wreszcie przestań się zadręczać.

Poza tym ciąża urojona niesie za sobą objawy fizjologiczne, jak przy zwykłej ciąży. Doświadczasz takich? Czy tylko brzuch Ci się wydaje duży?
I jeszcze jedno... takie zaburzenia siedzą przede wszystkim w psychice i jako takie są leczone jako zaburzenia psychiczne.
Jeśli decydujesz się na pożycie intymne, to musisz ponosić tego konsekwencje. Wszystkie. Ucieczka od nich nie spowoduje, że znikną, ale że zamiatasz je pod dywan. Więc jeśli nadal myślisz, że jesteś w ciąży, to jak każda świadoma kobieta, idź do lekarza na badanie: ginekologiczne, a jak to nie pomoże, to trzeba będzie skorzystać z pomocy psychiatry...

Poczytaj sobie dodatkowo:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143300
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ci%C4%85%C5%BCa_urojona
http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,237,7837
http://www.psychiatria.pl/leksykon/ep,3207
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 12:23   #2576
Poohatka
Rozeznanie
 
Avatar Poohatka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 625
GG do Poohatka
Dot.: Urojona?

współczuje takich stresów...tez pare razy miałam takie akcje, tzn nie do końca takie, miałam ministres ale zawsze jak dostałam okres to cały stres mijał, zresztą zawsze się zabezpieczałam a moje obawy związane były raczej z tym, ze coś gdzieś widziałam, czytałam, słyszałam itp. Ja myslę, że tu nie tylko ginekolog musi się wypowiedzieć. W każdym razie w ciązy nie jesteś to fizycznie niemożliwe...Piaty miesiąc ciąży...to jest za połową, nie w ogóle trudno mi to sobie wyobrazić jak Ty to czujesz. pozdrawiam
__________________
" I've been a martyr for love
And I will die in the flames
As I draw my last breath
As I'm closing on death
I will call out your name.. "

Depeche Mode
10-11. 02. 2010 Łódź Arena
Poohatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 12:52   #2577
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Urojona?

Czy takie osoby nie powinny już udać się do psychologa... albo i psychiatry? (pytam zupełnie poważnie).
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 12:57   #2578
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Urojona?

Skoro decydujesz się na tego typu "zabawy" to widocznie masz na tyle lat że powinnaś już mieć za sobą wizytę u ginka... Wg. mnie to jest troche chore.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 12:59   #2579
karolajna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 33
Dot.: Urojona?

CAlkiem i mozliwe,że powinnam sie tam wybrac ponieważ moj problem juz tkwi w mojej glowie.
karolajna17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 13:01   #2580
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Urojona?

Do psychologa psychitary może... ale najpierw może do mamy albo lekarza ogólengo skor boi sie ginekologa który wytłumaczy jej skąd się biorą dzieci oraz jak wygląda przebieg ciąży... bo karolajna nie ma o tym pojęcia...

Zrób sobie dziewczyno test z krwii i udowodnij sobie że w ciązy nie jesteś... taki test się nie myli...
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.