Kwietniówki 2018 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-10, 15:08   #2251
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Czilala na pełen etat wróciłaś? I jak pierwsze dni rozłąki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-10, 22:26   #2252
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Cześć i czołem
Ale narobilam sobie zaległości... Zaczęło się w styczniu przez te okropne zdarzenia u nas w Gdańsku podczas finału WOŚP... Morderstwo, walka o życie, przenikliwa cisza i wielki ból, całe miasto w żałobie... Powiem Wam, że bardzo to przeżyłam i długo nie mogłam się pozbierac... A później gonilam Was i gonilam, aż w końcu nadrobilam zaległości
Dziękuję Wiolecie za troskę o mnie i wiadomości - zmotywowalas mnie do wrocenia na forum

Gratuluję wszystkich ząbków, odstawien od piersi, a szanownym małym Jubilatom i Jubilatkom życzę wszystkiego najwspanialszego
Niesamowite jak czas leci, u nas za tydzień roczek... A mam wrażenie jakbym niedawno chodziła z brzuchem i rodziła...

Mamy się dobrze, raczkujemy z prędkością światła, wspinamy się przy wszystkim gdzie się da, ale o samodzielnym chodzeniu narazie nie ma mowy. Stan ząbków bez zmian od 4 mscy - sztuk 8. Redukujemy trochę karmienia, w sumie same się redukują, ja nie naciskam. Adunia w końcu zaczęła w nocy cycać 1-2x, a nie jak jeszcze z msc temu co 1.5h. W dzień też coraz dłuższe przerwy, chociaż ostatnio panna jest humorzasta i czasem tylko pierś ratuje sprawę. Cóż. Do 18stki na pewno się odstawimy Co do pracy to zobaczymy co teraz nauczyciele wystrajkują, pewnie od września również wrócę do zawodu. Na końcówkę roku szkolnego nikt mnie nigdzie nie przyjmie. (Chociaż nie wiem jak przeżyję rozłąkę...)

Roczek wyprawiamy w pierwszy dzień świąt, a ja od lutego mam taki zryw, że wszystkie pieniądze wydaje na urządzenie mieszkania, żeby w końcu jakoś wyglądało. Jedynie pokoik Aduni zostawiamy na lato.
To tak w skrócie co u nas
Dobrze do Was wrócić i być znów na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez emelcia
Czas edycji: 2019-04-10 o 22:27
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 06:52   #2253
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Cześć i czołem
Ale narobilam sobie zaległości... Zaczęło się w styczniu przez te okropne zdarzenia u nas w Gdańsku podczas finału WOŚP... Morderstwo, walka o życie, przenikliwa cisza i wielki ból, całe miasto w żałobie... Powiem Wam, że bardzo to przeżyłam i długo nie mogłam się pozbierac... A później gonilam Was i gonilam, aż w końcu nadrobilam zaległości
Dziękuję Wiolecie za troskę o mnie i wiadomości - zmotywowalas mnie do wrocenia na forum

Gratuluję wszystkich ząbków, odstawien od piersi, a szanownym małym Jubilatom i Jubilatkom życzę wszystkiego najwspanialszego
Niesamowite jak czas leci, u nas za tydzień roczek... A mam wrażenie jakbym niedawno chodziła z brzuchem i rodziła...

Mamy się dobrze, raczkujemy z prędkością światła, wspinamy się przy wszystkim gdzie się da, ale o samodzielnym chodzeniu narazie nie ma mowy. Stan ząbków bez zmian od 4 mscy - sztuk 8. Redukujemy trochę karmienia, w sumie same się redukują, ja nie naciskam. Adunia w końcu zaczęła w nocy cycać 1-2x, a nie jak jeszcze z msc temu co 1.5h. W dzień też coraz dłuższe przerwy, chociaż ostatnio panna jest humorzasta i czasem tylko pierś ratuje sprawę. Cóż. Do 18stki na pewno się odstawimy Co do pracy to zobaczymy co teraz nauczyciele wystrajkują, pewnie od września również wrócę do zawodu. Na końcówkę roku szkolnego nikt mnie nigdzie nie przyjmie. (Chociaż nie wiem jak przeżyję rozłąkę...)

Roczek wyprawiamy w pierwszy dzień świąt, a ja od lutego mam taki zryw, że wszystkie pieniądze wydaje na urządzenie mieszkania, żeby w końcu jakoś wyglądało. Jedynie pokoik Aduni zostawiamy na lato.
To tak w skrócie co u nas
Dobrze do Was wrócić i być znów na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, witamy z powrotem Tez się zastanawiałam gdzie przepadlas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 09:19   #2254
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Kwietniówki 2018

Cześć!

Nie bylo mnie prawie rok. Pewnie juz nikt mnie nie pamięta. No bo i 1 strona zapomniala

Wszystkim Maluszkom sto lat!


Moja Ada zaczęła szybko siadać i raczkować. Bo jak miała 5,5msc. Jednak nadal nie chodzi, bo się boi :P Waży 8,33kg i ma 74cm. Ma długie włoski, bo za ramiona, więc ma super kitki <3

Nadal karmię kp. Nocki ech, bardzo często się budzi, to się nie zmieniło. Niestety albo stety śpi nadal z nami. Ma 6 ząbków. Ciągle się uśmiecha i uwielbia psy

Drzemki zazwyczaj dwie.



Urlop mam do 20.08, więc jeszcze trochę z Nią posiedzę w domu
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]

Edytowane przez Magdzia85F
Czas edycji: 2019-04-11 o 09:49
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:02   #2255
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

Hej laski super ze się odezwalyscie
Magda pewnie że pamiętamy. Kurcze marzy mi się córeczka abym też mogła takie kitki robić

Nas dzisiaj czeka szczepienie. Już się tego boję, będzie znowu płacz.
Pamiętam, że kiedyś pisałyście o skrzypieniu zębami, długo to trwało u was? U nas wyszła nie dawno górna 1 i mały cały czas skrzypi, słuchać tego nie mogę:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:05   #2256
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Ale powroty super dziewczyny ze piszecie zazdroszczę wam że macie jeszcze urlopy, ja już za miesiac wracam do kieratu.


Wioleta to moja tak zgrzytala i niestety dalej to robi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 10:33   #2257
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Hej Magda! Pamiętamy, pamiętamy ))
Wioleta mój też zgrzytał ale krótko, teraz czasem mu się zdarzy ale rzadko.
U mnie przygotowania do imprezy roczkowej która będzie w niedzielę. Niby tylko obiad dla rodzinki w domu, ale jednak prawie 20 osób z dzieciakami będzie, więc trochę tego jedzonko trzeba przygotować. No i postanowiłam że sama upiekę małemu tort, to będzie mój pierwszy tort w życiu więc trzymajcie kciuki! ;D Z dekoracji zrobiłam już girlandę ze zdjęciami z każdego miesiąca i nawet już sobie od kilku dni wisi w salonie a co tam
Aaaa i wczoraj wieczorem mieliśmy pierwsze samodzielne kroczki <3 Akurat w swoje urodziny! ))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 10:53   #2258
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Grewana jaki tort robisz? Gratuluję pierwszych kroczków i spóźnione najlepsze życzenia dla synka

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 11:26   #2259
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Grewana jaki tort robisz? Gratuluję pierwszych kroczków i spóźnione najlepsze życzenia dla synka

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Na YouTubie znalazłam filmik kanału Allegro na ktorym dziewczyna pokazuje jak zrobić tort z dodatkiem ciasteczek Oreo do masy i z polewą czekoladową spływająca po bokach takimi a la soplami. Modlę się aby mój tort nie zostal kolejnym bohaterem memów "oczekiwania vs rzeczywistość" ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:45   #2260
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja to nie mam talentu do ciast, żadne mi nie wychodzą, myślałam że to wina piekarnika ale jak szwagierka raz u mnie robiła to wszystko jej wyszło więc niestety wina leży po mojej stronie.

My już po szczepieniu, Ignas waży 10.6kg i 84 cm, wszyscy się dziwią jaki jest długi.
Teraz czeka nas szczepienie 15.05 kolejna dawka pneumokokow. I potem dopiero na 1.5 roczku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 12:59   #2261
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

A dzisiaj jakie mieliście Wioleta? My mamy jeszcze jedne pneumokoki zaległe a nie mam się kiedy umówić bo ciągle terminów nie ma

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-11, 13:04   #2262
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Grewena , gratuluję pierwszych kroczków.Wioleta ,długi chłopak jak Igaś z babcią dał radę?My mieliśmy szczepić się na meningokoki ale ciągle coś,i jeszcze się nie umówiłam.
Moja nie ma szansę żeby z kimś została dłużej niż 20 minut ,jedynie z tatą.
U nas też się udało odsmoczkowac,i małą już tydzień śpi u siebie w pokoju. Ma normalne łóżeczko już.Je teraz raz dziennie i zastanawiam się kiedy mi się pokarm skończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 13:58   #2263
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Tak, wrocilam na caly etat. Poki co jest ok, Mala chyba jakos bardzo nie teskni, choc rano czasem jest placz pod lazienka jak sie szykuje do wyjscia i mam ochote ja zabrac ze soba. Jakos malo mi jej ostatnio bo najpierw mnie nie ma, potem Mala spi i jak wstaje to juz w sumie dzien sie powoli konczy. Z drugiej strony ja jakos inaczej funkcjonuje jak jestem chociaz troche miedzy doroslymi. No i kiepsko z kp- tzn nadal sporo karmie popoludniami i w nocy, ale w pracy mnie zalewa. Mam nadzieje ze niedlugo mi sie ta produkcja sama ograniczy, bo nawet nie mam jak sciagac a poza tym nie chce dodatkowo pobudzac laktacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-11, 22:01   #2264
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Muminka2 Pokaż wiadomość
Grewena , gratuluję pierwszych kroczków.Wioleta ,długi chłopak jak Igaś z babcią dał radę?My mieliśmy szczepić się na meningokoki ale ciągle coś,i jeszcze się nie umówiłam.
Moja nie ma szansę żeby z kimś została dłużej niż 20 minut ,jedynie z tatą.
U nas też się udało odsmoczkowac,i małą już tydzień śpi u siebie w pokoju. Ma normalne łóżeczko już.Je teraz raz dziennie i zastanawiam się kiedy mi się pokarm skończy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalne łóżko w sensie jaki rozmiar? Bez szczebelków? Kurde mi się wydaje że mój mały już też wyrósł z łóżeczka :/ on się strasznie kręci przez sen i tam ma za ciasno przez co się wybudza często. Jak śpi w naszym łóżku i ma miejsca do woli budzi się dużo mniej, tylko na kp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 06:48   #2265
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Tak,ja kupiłam to https://allegro.pl/oferta/lozko-bial...dShowitemShare
U mnie Mała jakieś 3 miesiące spała z nami w łóżku bo u siebie miała ciasno,ona lubi się rozłożyć.To łóżeczko jest niskie , tylko jak bym miała kupować jeszcze raz to bym wzięła szersze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 07:13   #2266
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Witam zaginione dziewczyny

Grewana gratuluję pierwszych kroczkow, będzie pamiętna data, a mogłabyś mi podać linka do tego tortu z ciasteczkami oreo, mój starszy uwielbia a muszę mu jakiś tort wymyślić na urodziny.

Ja też już myślę o wymianie łóżka na większe, tyle że młody dalej śpi z nami i będzie stało pewnie puste ale łóżeczko jest nam zupełnie zbędne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 07:42   #2267
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Fajne to łóżko. My kilka dni temu kupiliśmy dziewczynom niskie łóżko piętrowe, starsza śpi na górze a na dole młodsza ma materac na ziemi i może tam spać, ale jeszcze nie jestem gotowa żeby ją tam kłaść

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 07:49   #2268
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

Też myślałam o łóżku dla małego, bo się mocno kręci i miejsca nie ma ale niestety nie mamy warunkow. W przyszłym roku na wiosnę się przeprowadzimy na swoje to wtedy kupimy. Ogolnie mały ma łóżeczko które można zmienić w tapczanik, ale śpi obok nas bo zrobiliśmy dostawke z łóżeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 08:02   #2269
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Bardzo ładne łóżeczka . Ja córkę przeniosłam do normalnego jak miała prawie 2 lata, przedtem spała w łóżeczku, tylko ze zdjętą barierką (ja mam 120).

Zaciekawiłaś mnie Grewana tym tortem, podzielisz się linkiem? Ja oczywiście nie mogę sobie pozwolić na takie ekstrawagancje, Powiem wam szczerze, że ciężko jest zrobić tort jak nie można użyć niczego pochodzącego od krowy. Pewnie znowu coś poeksperymentuje z budyniem na mleku migdałowym, bo on to na razie z owoców sporo ma wykluczone, choć obecnie AZS już się uspokaja, więc będę mogła próbować wprowadzać potencjalne alergeny.

Ale mnie alergolog o mało co nie wpuściła w kanał. Kobieta mi notorycznie źle wypisuje recepty. Tym razem postanowiła dać T mleko jeszcze bardziej specjalistyczne, Neocate, na próbę, żeby zobaczyć czy mu się jeszcze poprawi ta skóra, bo zmiana z Bebilonu na Nutramigen pomogła, ale dalej ma lekkie zmiany. Wszystko spoko, tylko zapomniała dać że ma być mleko refundowane, więc jak mi farmaceuta podał cenę to zbladłam. Myślałam ze 60 zł za puchę mleka to dużo, ale ten preparat kosztuje prawie trzy razy tyle o.O... Za jedną 400g puszkę. Dobrze że mój pediatra nie robi problemów z przepisywaniem tych recept.

Witam ponownie powracające dziewczyny . Gratuluje kroczków .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-12, 09:38   #2270
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Link do tego tortu: https://www.youtube.com/watch?v=OBY5...&feature=share


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 09:41   #2271
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Ciasteczka Oreo są wegańskie więc akurat przy wykluczeniu nabiału też mogą być kiedyś robiliśmy taki torcik, sam biszkopt przełożony ubitym mleczkiem kokosowym z pokruszonymi Oreo

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 09:46   #2272
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Super ten tort może spróbuję zrobić, to będzie mój debiut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 10:02   #2273
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Super ten tort może spróbuję zrobić, to będzie mój debiut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po weekendzie zdam relacje jak poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 11:58   #2274
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Muminka2 Pokaż wiadomość
Tak,ja kupiłam to https://allegro.pl/oferta/lozko-bial...dShowitemShare
U mnie Mała jakieś 3 miesiące spała z nami w łóżku bo u siebie miała ciasno,ona lubi się rozłożyć.To łóżeczko jest niskie , tylko jak bym miała kupować jeszcze raz to bym wzięła szersze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chce kupić właśnie to samo, Nela też nie lubi szczebelkow i ciasnoty, a w dużym lozku spi elegancko powoli też chce ja do pokoju transportować, ale brak lozka mnie zatrzymuje. Hmm, może w sumie narazie materac położę, postawie cos jako zabezbieczenie ewentualnie i zobaczę jak będzie. Tak, to misja na dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 12:21   #2275
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ciasteczka Oreo są wegańskie więc akurat przy wykluczeniu nabiału też mogą być kiedyś robiliśmy taki torcik, sam biszkopt przełożony ubitym mleczkiem kokosowym z pokruszonymi Oreo

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Przerabiałam już tą metodę z mleczkiem kokosowym, niestety u mnie w domu są osoby które nie przepadają za jego smakiem. No i nie próbowałam jeszcze Tomkowi dać czekolady, nie wiem jak zareaguje, a kakao też lubi uczulać. Same wyrzeczenia przy tym maluchu .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 15:53   #2276
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

o pokaże mojemu łóżeczko - może w koncu coś wyprodukuje DDDDD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-12, 19:45   #2277
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
o pokaże mojemu łóżeczko - może w koncu coś wyprodukuje DDDDD
Ja też bede gonic męża do zrobienia takiego łóżka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 08:11   #2278
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Kwietniówki 2018

Hello!


O jaaa, to tylko moja nadal z Nami śpi :P Ada ciągle cyc w nocy po milion razy



U nas menigokoki to był koszmar. Gorączka prawie 39, do tego ból nóżki i tak 2 doby Namęczyła się Bidulka. Teraz 29.04 mamy kolejną dawkę.


Najbardziej boję się MMR...ech.
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 08:22   #2279
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Magdzia moja też śpi z nami łóżko stoi dla picu.

Ja też się mega boje mmr. Tym bardziej że gdzieś czytałam, że teraz nie ma priorixa tylko właśnie mmr ale co najgorsze, chłopczyk z grupy mojej córki ma wlasnie odre a ja codziennie odbieram starsza z przedszkola razem z młodsza!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-13, 09:05   #2280
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas stan podgorączkowy był po pneumokokach, a po meningokokach problemy brzuszkowe, chyba mu było niedobrze. Na MMR idę zaraz po świętach, po córce ta szczepionka "spłynęła jak po kaczce" więc jestem dobrej myśli.

My też śpimy z małym... Jak jest sam w łóżeczku budzi się i płaczę co 30 min, jak śpi z nami, przesypia po kilka godzin. Ząbki go swędzą.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.