Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-02, 17:14   #3181
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
Asia witam Cie widze że już napisałaś co u mnie to dobrze nie bedziemy pisały tego dwa razy
marzenka- hahahahahahaah
hahahahahahaha
to jutro TY napisz co u MNIE, zaoszczędzisz mi palców z góry wiem że opiszesz idealnie moje uczucia
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:16   #3182
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
Dziękuję wam ;*;*;* ale domyślacie się jak mi trudno... jak probowałam sie uśmiechnąć raz do niego to mi dziwny grymas wyszedł haha
Znowu zagadał na gg..ja mu napisałam: "sorry, ale jak masz mi cos do powiedzenia zrób to w szkole- masz na to pół dnia nie chcę psuć Twojego dobrego humoru także pogadamy jutro. W szkole!" A on odp tylko: tak mam wyśmienity humor!! W ostatnim czasie bardzo dużo się zmieniło.
Uhhh
nieSmutna dawaj tego Norbercika to go naślę na Exa
Kasiu Ty to jesteś boska! Jak coś napiszesz, to normalnie !!
Wiem, wyobrażam sobie jak Ci źle. Strasznie się zachowuje. Przykro mi, że tak Cię traktuje Pewnie mu głupio wobec Cieie, a oni nie myślą, czy zrobią przykrośc, czy też nie. Myślą tylko o sobie
Trzymaj się maleńka nasza
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:20   #3183
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
marzenka- hahahahahahaah
hahahahahahaha
to jutro TY napisz co u MNIE, zaoszczędzisz mi palców z góry wiem że opiszesz idealnie moje uczucia

oki jutro kolejka moja Twoje paluszki pójdą na urlop a moje będą harować mam nadzieje że spiszę sie tak dobrze jak Ty dziś
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:25   #3184
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
oki jutro kolejka moja Twoje paluszki pójdą na urlop a moje będą harować mam nadzieje że spiszę sie tak dobrze jak Ty dziś
na pewno! bo ja dziś bardzo skromnie, jednym zdaniem tylko,
jutro na 100% zrobisz to lepiej
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:33   #3185
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Oki to kto sie jeszcze pisze na akcje " Norbert Grizzzzzzli" ??????Dzieciak pocwiczy zęby a my sie odegramy na EXiorach i tych ich nowych Pudernicach

ASIA no 5.30 bo tak dzieciaki podrzucają VIPy z mojego City ( czytaj. pracownice targu, piekarze i inni tacy )

MARZENKA no jak to za co?? Za żywota A poważnie to za to, ze sobie radzisz i to solo ze wszystkim

Buziaki
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:35   #3186
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
na pewno! bo ja dziś bardzo skromnie, jednym zdaniem tylko,
jutro na 100% zrobisz to lepiej
kochana jedno zdanie ale mówiąc dokładnie wszystko, tak jak jest.
Ja też nie obiecuję że jutro będzie obficie bo jakoś mój stan psychiczny sie pogarsza ale dam z siebie wszystko
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 17:37   #3187
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Oki to kto sie jeszcze pisze na akcje " Norbert Grizzzzzzli" ??????Dzieciak pocwiczy zęby a my sie odegramy na EXiorach i tych ich nowych Pudernicach

ASIA no 5.30 bo tak dzieciaki podrzucają VIPy z mojego City ( czytaj. pracownice targu, piekarze i inni tacy )

MARZENKA no jak to za co?? Za żywota A poważnie to za to, ze sobie radzisz i to solo ze wszystkim

Buziaki

to ja chciałabym zrobić jako pierwsza rezerwację na " Norbert Grizzzzzzli"
a co do radzenia sobie to jakoś nie jestem zadowolona z tego, brakuję mi szczęścia
kochana nasza nieSmutna nasz anioł
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 17:43   #3188
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
kochana jedno zdanie ale mówiąc dokładnie wszystko, tak jak jest.
Ja też nie obiecuję że jutro będzie obficie bo jakoś mój stan psychiczny sie pogarsza ale dam z siebie wszystko
marzenka- o! i bardzo dobrze popisz jutro, mi sie nastrój nie pogarsza bo cały czas jest zły więc bardziej już nie będzie
psychika, morale i chęc do życia dawno na poziomie zerowym ciągne na resztkach

nieSmutna-
vipy to chyba chcą cię wykończyć dobrze chociaż ze pracujesz krotko ja bym te dzieciaki pozabijała gdyby mi kazali na 5.30 przychodzić, myśle, ze miałabym taki humor że ciedziałyby cicho po kątach grrrrr, robie się zła jak mi nie daje się spać
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:11   #3189
scoryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Ja to przezywam
on mnie juz nie chce, po 3 latach wspolnych, on juz nie chce ze mna byc.
Serce mi peka, chodze jak cien.
Boze ja go tak bardzo kocham. Zrobilabym dla niego wszystko.
Ja juz nie wytrzymuje, wariuje. Najgorzej jest gdy sie przebudze w nocy

Misiu wroc do mnie
__________________
--------------------------------------------------------
Mieć siłę by zacząć od nowa...

02.03.

--------------------------------------------------------
scoryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 18:23   #3190
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Hej dziewczynki

ech nie pisałam... dosyć długo bo dużo sie działo.Wszystko na głowe mi spadło...jeszcze szkoła...już kombinują z tą maturą... ech...ja już nie daje rady...jak pomysle co mnie czeka... a ten mój "kolega" to ja bede pisać o nim "R" żeby było wiadomo o kogo chodzi. Bo wiec ten R do mnie dziś dzwonił... wiecie ja sie chyba zakochałam i co ja zrobie jak to nie wypaliii lece czytać co napisałyście
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:02   #3191
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

WANTXME e tam zaraz nie wypali...Co ty tu piszesz...Uda sie, bo komu jak nie nam tu wszystkim na forum

MARZENKA ja i anioł....uuuu...toś mi zasłodziła wieczorek Kochana Chyba wpadnę na te twoje tereny z flachą i ASIĄ naturalnie

ASIA no ja jak mam na 5.30 to świadomosc sie mi zapala o 10, wiec duchem i ciałem jestem tam tylko do 12 kiedy kończę.Biorę torebkę i adioooos.....
PS . Asia kończ juz z tym celibatem i zaszalej cosik.....Poczytałabym jakies extazyjne opowieści
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 19:03   #3192
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
KASIU Tbg Kochana jaka ty jestes dzielna, bo ja bym nie dała rady i chyba bym non stop w kiblu siedziała... A ty podchodzisz, rozmawiasz, walczysz o kontakt ze znajomymi..Kochana pamietaj ze i ty masz prawo tam byc, odzywac sie, czuc sie swobodnie i to on powinien sie ulokowac na marginesie! Ty nie zrobiłas nic złego, nie masz za co i przez co nosić załoby wiec Kochana nie daj sie tam..Ludzie sie rozstają a maja gorzej bo i dzieci współne i mieszkanie i praca... a ty masz tylko taki etap, bo ja wierze ze to chwilowe u ciebie tylko... A jak ktos nie czai, ze rozstania sie tez czasem miewa to niech sie pałuje, bo jest dzieciak i tyle...Olewaj te komentarze, staraj sie robic swoje a z czasem to minie,zobaczysz..Trzymam za ciebie... A jak nie dasz rady to ci podesle Norberta z moich 5- latków bo dzis ugryzł takiego innego wiec wiem ze potrafi wieeeele....


A ja juz po pracy. dzis było na 5.30 i jak na złosc klucze posiałam i zas była poranna nerwówka... A klucze mama potem znalazła po południu..Dorabiac wiec nie trzeba ale co sie nawk..... to moje....Limit przekroczony, bo tak rzucałam panienkami, ze az pies zwiał Generalnie było oki, piosenka naumiana, policzone tez to i owo i nawet wszyscy przezyli

DREAMERKA Twoje fociaki tez extraśne są! A EXa nic tylko olewac i nie łapac jego toksycznych wyczynów....

ASIA buziaki tradycyjnie Ty nasza Vioooollllooo

MARZENKA

JAJEK taaaak kolezanka, a niech se z nią nawet w karty gra...I tak widac ze to szczeniak jak tak sie po strusiemu zachowuje

KASKAAAA i SLONECZTUNIUS co u was Perły?????

WANTXME i jak tam u was wystepy?? U nas Feel był oki, ale wiecej spiewaliśmy my niz on...chyba mu wiało za bardzo czy cosik

a po wystepach ok bardzo ok hehe dużo dzieki temu sie pomienialo bo pogodziłąm sie z różnymi ludźmi min. z tym taki P co kiedyś do mnie kręciła ja go odepchnęłam..trzymaj kciuki za mnie!1 i za rózwój sytuacji...!!
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:05   #3193
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Wiecie co? Czuję się taka pusta w środku. Czasem zastanawiam się po co rano wstawać z łóżka. Przecież to wszystko jedno co zrobię. Osoba, na której najbardziej mi zależy o to nie dba. Więc czemu ja powinnam

To tak strasznie boli. Nie mogę tego niczym zagłuszyć.
Czas nic nie zmienia. Może tylko zamienia smutek zewnętrzny w postaci łez na ból wewnętrzny. Jeszcze trudniejszy do zniesienia. I to pytanie: "Dlaczego?"


Jestem Julią - Halina Poświatowska
Jestem Julią
mam lat 23
dotknęłam kiedyś miłości
miała smak gorzki
jak filiżanka ciemnej kawy
wzmogła
rytm serca
rozdrażniła
mój żywy organizm
rozkołysała zmysły

odeszła

Jestem Julią
na wysokim balkonie
zawisła
krzyczę wróć
wołam wróć
plamię
przygryzione wargi
barwą krwi

nie wróciła

Jestem Julią
mam lat tysiąc
żyję
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:20   #3194
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
WANTXME e tam zaraz nie wypali...Co ty tu piszesz...Uda sie, bo komu jak nie nam tu wszystkim na forum

MARZENKA ja i anioł....uuuu...toś mi zasłodziła wieczorek Kochana Chyba wpadnę na te twoje tereny z flachą i ASIĄ naturalnie

ASIA no ja jak mam na 5.30 to świadomosc sie mi zapala o 10, wiec duchem i ciałem jestem tam tylko do 12 kiedy kończę.Biorę torebkę i adioooos.....
PS . Asia kończ juz z tym celibatem i zaszalej cosik.....Poczytałabym jakies extazyjne opowieści
nieSmutasku- taaa, flacha i ja! jestem na TAK
jakoś nie mam nastroju na koniec celibatu, co jak co ale nie poczytasz moich erotycznych historii
uparłam się na exa i tego się trzymam eh, wszystkim poszczęści się na tym forum tylko nie mi, między innym dlatego ze ja nie chce na razie nikogo innego poza exem i nie wiem kiedy to się zmieni, ja jestem stała w uczuciach, jak kocham to na zabój i jest mi bardzo ciężko nawet myśleć o innych.
Wiem jednak że będę musiała to zrobić bo nie mogę spędzić samotnie życia a na bycie z exem szanse zerowe

a co do twojej pracy to w sumie jak tylko do 12 to ok! tak to można pracować, potem cały dzien dla ciebie i możesz szaleć
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:26   #3195
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

:|
nie moge ogladac Barw Szczescia ;((( tam sie ca-luuuuuuuuuuuuuu-jąąąąąąąąąąąąą!! a ja zyje jak zakonnica od prawie roku:|
Gosiuch <przytul>
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:39   #3196
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Gosiuch uwielbiam ten wiersz... jest piekny. Smutny a mimo wszystko ost linijki pokazują że mimo wszystko można żyć dalej.
Ja jestem pewna, jak nigdy niczego (oprócz tego że kocha[kochałam..?] Exa) że ON nie żywi już do mnie cienia uczucia. Nigdy nie spojrzy na mnie jak na "potencjalną dziewczynę"
Boże, jutro znowu od nowa to wszystko przeżywać z nim
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:43   #3197
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość
:|
nie moge ogladac Barw Szczescia ;((( tam sie ca-luuuuuuuuuuuuuu-jąąąąąąąąąąąąą!! a ja zyje jak zakonnica od prawie roku:|
Gosiuch <przytul>
Hehhheehheeheheh...mimo wszystko to zabawne co napisałas..Ironia losu...Jeny, za chwile sie bedziemy podniecac Modą na Sukces itd Całują się...uuuu

ASIA ty to jestes uparta jak osiołek ze Shreka i wierna jak Szarik ale masz serducho wielllkie jak ta Villas wiec chocbys chciała to sama nie bedziesz....oj nieeee....Jeszcze nie raz napiszesz tu, ze chłop z banku wraca z kasiorką i ze szczesliwa jestes na maxa.....Bo Ty jestes z tych laseczek na forum co nic, nic a potem jak ruszyły to extremalnie....I nie protestuj tu, bo dostaniesz chmurkę z piorunkiem za złe zachowanie
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:48   #3198
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

do juterka[ mam nadzieje...] dziewczynnnki ide robić zadania z matmy...;/
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:49   #3199
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Hehhheehheeheheh...mimo wszystko to zabawne co napisałas..Ironia losu...Jeny, za chwile sie bedziemy podniecac Modą na Sukces itd Całują się...uuuu

ASIA ty to jestes uparta jak osiołek ze Shreka i wierna jak Szarik ale masz serducho wielllkie jak ta Villas wiec chocbys chciała to sama nie bedziesz....oj nieeee....Jeszcze nie raz napiszesz tu, ze chłop z banku wraca z kasiorką i ze szczesliwa jestes na maxa.....Bo Ty jestes z tych laseczek na forum co nic, nic a potem jak ruszyły to extremalnie....I nie protestuj tu, bo dostaniesz chmurkę z piorunkiem za złe zachowanie
hehe właśnie, ja jak ten Szarik trwam wiernie aż do końca, eh
chłop co z banku wraca to by mi się przydał bo z kasą cienki, ja oczywiście mam nie protestować ale nie mogę sie powstrzymać- ja chce exa, nigdy nigogo innego nie poznam i nie uznam za fajnego, każdy będzie mi się wydawał idiotą, a na starośc zostane z psami
ale, zaraz, zaraz- psy mogą nie dożyć! cholera! więc na starość zostane sama??
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 19:50   #3200
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

hihihihih nieSmutna wpadaj ależ byłaby jazda , jedno słowo a ja już wychodzę po Ciebie i Asię na dworze
Asia a ja na chwilę zeszłam z forum i już o mnie zapomniałaś przecież mi też się nie poszczęści, przecież miałyśmy tu razem zostać, przecież ja tez uparłam się na exa moje życie zamienia się w życie zakonne bez faceta,
kochana proszę tu o mnie nie zapominać
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 19:53   #3201
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
do juterka[ mam nadzieje...] dziewczynnnki ide robić zadania z matmy...;/

miłego wieczoru i dozobaczenia jutro buziaczki
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:00   #3202
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez nieSmutna24 Pokaż wiadomość
Hehhheehheeheheh...mimo wszystko to zabawne co napisałas..Ironia losu...Jeny, za chwile sie bedziemy podniecac Modą na Sukces itd Całują się...uuuu
heh. Mody na Sukces nie ogladam, wiec..
no co, mnie takie rzeczy naprawde doluja :/ ale ok
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:19   #3203
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
hihihihih nieSmutna wpadaj ależ byłaby jazda , jedno słowo a ja już wychodzę po Ciebie i Asię na dworze
Asia a ja na chwilę zeszłam z forum i już o mnie zapomniałaś przecież mi też się nie poszczęści, przecież miałyśmy tu razem zostać, przecież ja tez uparłam się na exa moje życie zamienia się w życie zakonne bez faceta,
kochana proszę tu o mnie nie zapominać
marzenka- nie zapomniałam o tobie pisałam w liczbie pojedyńczej bo przecież wiadomo że pisze o NASZYCH odczuciach, dziś opisuje je ja, a ty jutro mnie wyręczysz. Zgodnie z umową. Tylko potem będzie mi smutno jak znajdziesz sobie jakieś ciacho albo wróci twój ex a ja zostane tu sama jak palec
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:28   #3204
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
marzenka- nie zapomniałam o tobie pisałam w liczbie pojedyńczej bo przecież wiadomo że pisze o NASZYCH odczuciach, dziś opisuje je ja, a ty jutro mnie wyręczysz. Zgodnie z umową. Tylko potem będzie mi smutno jak znajdziesz sobie jakieś ciacho albo wróci twój ex a ja zostane tu sama jak palec
no tak dobrze piszesz , ja jakos dziś nie myśle jane że o nas pisałas.
No wiesz ja sobie nikogo nie znajdę i to wiem , nikogo nie szukam , nie chce na siłe coś robić żeby uciec od samotnośc, widocznie tam na górze wyznaczyli mi droge zeby iśc przez zycie w samotności a mój ex napewno nie wróci, napewno tyle czasu nie jestesmy razem wiec jakby mił wrócić to juz by wrócił a on ma mnie głeboko w dupie.
Asia będziemy tu na dobre i na złe
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:40   #3205
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

A ja zawsze muszę tak wszystko przeżywać nie mam już na nic siły. Było lepiej i nagle wszystko się rozsypało. cały dzień chodze poddenerwowana, wali mi serce jak o nim pomyślę, zaczynam się trząść, prawie nic dzisiaj nie zjadłam wejdzie się w takie gów*o, a potem sę wyjść nie da..masakra.
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 20:43   #3206
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
no tak dobrze piszesz , ja jakos dziś nie myśle jane że o nas pisałas.
No wiesz ja sobie nikogo nie znajdę i to wiem , nikogo nie szukam , nie chce na siłe coś robić żeby uciec od samotnośc, widocznie tam na górze wyznaczyli mi droge zeby iśc przez zycie w samotności a mój ex napewno nie wróci, napewno tyle czasu nie jestesmy razem wiec jakby mił wrócić to juz by wrócił a on ma mnie głeboko w dupie.
Asia będziemy tu na dobre i na złe
cholercia, zostaniemy tu do końca świata i jeden dzień dłużej
czy ja dobrze pamiętam że już rok minął od rozstania? tyle już jesteś sama? czy coś mi się pomyliło?
myślisz ze może tak być, ze kochałyśmy tylko jednego faceta i nigdy już nie pokochamy nikogo innego? to w sumie byłoby straszne,
nie, to chyba niemożliwe inne dziewczyny układają sobie życie, przecież nie możemy zostać same! moze potrzebujemy więcej czasu, a już sama nie wiem. Myśle ze można kochać jedną osobe do końca życia ale jeżeli związek nie udaje się to co się dzieje z tym uczuciem? co z nim począć
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:09   #3207
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
cholercia, zostaniemy tu do końca świata i jeden dzień dłużej
czy ja dobrze pamiętam że już rok minął od rozstania? tyle już jesteś sama? czy coś mi się pomyliło?
myślisz ze może tak być, ze kochałyśmy tylko jednego faceta i nigdy już nie pokochamy nikogo innego? to w sumie byłoby straszne,
nie, to chyba niemożliwe inne dziewczyny układają sobie życie, przecież nie możemy zostać same! moze potrzebujemy więcej czasu, a już sama nie wiem. Myśle ze można kochać jedną osobe do końca życia ale jeżeli związek nie udaje się to co się dzieje z tym uczuciem? co z nim począć

tak do końca świata tu zostaniemy tak minął rok od rozstania a przez ponad pół tok utrzymywaliśmy ze sobą kontakt, widywaliśmy się, od jakiś 4 miesiecy nie mamy kontaktu żadnego. Ehh kurde pamiętam jak juz nie bylismy razem ale jak miałam urodziny dzwonił z życzeniami, spotkaliśmy się i dostalam od niego prezent, dzień kobiet przyjechał po mnie specjalnie pod uczelni odwiłózł mnie do domu a na koniec dostałam od niego różę, moje imieniny tez zadzwonił z życzeniami i tez się spotkaliśmy i poszliśmy na pizzę. Ehhh i wiele spotkań tak bez okzaji było, rozmowy na gg a teraz tak sie odwrócił ode mnie, czje jakby niechciał mnie znac nie obchodzę go w ogóle

Myslę Asiu że tak właśnie jest kochamy jednego faceta, jesteśmy tego świadome ze sa naszą miłościa, przeciez po co bysmy sie tak krzywdziły i wmawaiły tylko to, ale tak jest naprawdę my ich kochamy całym sercem.
Ja kompletnie nie wiem czy kogoś pokocham innego, nie jestem w stanie nawet sobie wyobrazić mnie i jakiegos innego faceta. Nie wiem może nam kiedyś kiedyś przejdzie, może jednak stanie na naszej drodze facet który bedzie z nami już na zawsze i nas nie opuści. Ja nie wiem co bedzie ze mna tyle czasu mija a u mnie tak samo, żadnych rewelacji właśnie zazdroszczę dziewczynom że im się udaje
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:29   #3208
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

marzenka- ja też zazdroszcze, ale z drugiej strony czuje ze nie chce faceta teraz. Z jednej strony samotność mnie dobija ale z drugiej nie mogę nawet znieść myśli o innym facecie.
Zresztą sama wiesz jak jest
Przeraża mnie myśl ze rozstałam się z tym jednym, jedynym, którego będę kochać zawsze.
Jeżeli to prawda to cała reszta życia jest bez sensu?
Aj, wieczór sie zrobił i znowu mnie smutne myśli nachodzą.
Jeżeli to była ta jedna, największa miłość- a przecież wiem, ze to nie było zauroczenie czy fascynacja, a głębokie uczucie- i tej miłości już nie ma i nie będzie, to ja naprawde nie wiem co z sobą robić
Ty już rok jesteś po rozstaniu a uczucie nie minęło, jeżeli u mnie będzie to samo? a zapowiada się na to że tak właśnie bedzie.
i niedługo święta, wiem ze dopiero wrzesień ale przecież czas tak szybko leci, to będą moje pierwsze samotne święta od 8 lat. KU****a, nakręcam się sama, kończe już bo jeszcze się porycze
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:36   #3209
dominika0411
Raczkowanie
 
Avatar dominika0411
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lw
Wiadomości: 84
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez zielona0noc Pokaż wiadomość
A ja zawsze muszę tak wszystko przeżywać nie mam już na nic siły. Było lepiej i nagle wszystko się rozsypało. cały dzień chodze poddenerwowana, wali mi serce jak o nim pomyślę, zaczynam się trząść, prawie nic dzisiaj nie zjadłam wejdzie się w takie gów*o, a potem sę wyjść nie da..masakra.
dokladnie wyjść jest ciężko... ohh jak ja bym juz chciała zapomnieć
dominika0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-02, 21:46   #3210
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez dominika0411 Pokaż wiadomość
dokladnie wyjść jest ciężko... ohh jak ja bym juz chciała zapomnieć
Ja też, chce zapomnieć tylko jak, skoro ciągle docierają do mnie rewelacje z pierdo*onego życia exa. Przez to wszystko się pieprzy
__________________
When I grow up
I wanna be famous
I wanna be a star
I wanna be in movies
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.