Filtry UV a makijaż - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-02, 23:48   #3031
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ehh, wlasnie nie wiem czemu sie tak zalaczylo to zdjecie
Zdecydowanie mam chlodny odcien skory Jak masz cieply to pewnie wygladasz jak ja w Dermablendzie Jak sie proboje podklad wyraznie inny od odcienia skory tzn. w przypadku cieplej wyraznie zimny i odwrotnie to wtedy te kolory "dominujace" w podkladzie sie jakos "uaktywniaja", u mnie zolty a u Ciebie rozowy... Przynajmniej tak zaobserwowalam
Rowniez zycze spokojnej nocy
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 06:55   #3032
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Dlatego tym bardziej wielkie dzięki, thanks, danke i merci dla tej paskudy Agi za udostępnienie mi materiałów do tak obszernych testów.
E, nie dziekuj jakby co, to nie ja się rabnelam, tylko apteka, ale wątpię - kiedyś mialam probki firmowe dwóch najjaśniejszych podkładów Avene i dla mnie były koszmarnie ciemne z czego drugi w kolejności był chyba jasniejszy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 08:39   #3033
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Weronisiu, jak już wcześniej wspomniałam, nie widzę w jego składzie żadnych filtrów (ani chemicznych ani mechanicznych), więc informacja na opakowaniu, że ma on SPF20, wydaje mi się naprawdę absurdalna.
Poza tym w składzie nie ma ani talku, miki, ani dwutlenku tytanu czy tlenku cynku (owszem, titanium dioxide pojawia się, ale na liście "may contain", więc to są raczej śladowe ilości).

Dochodzę zatem do wniosku, że jest on całkowicie bezpieczny dla filtrów. Nie tylko LRP.
Ufff... Właśnie na taką jasną odpowiedź czekałam Dzięki Justyce. Na prawdę dużo mi pomogłaś.
Bo ja tak sobie pomyślałam, że w dni pochmurne/domowe to bym sam podkład kładła skoro on ma SPF 20, a tu taka heca Nic z tego nie rozumiem Jak to możliwe, że tak znana firma pisze takie głupoty na opakowaniu.. Dobrze, że mamy wizaż Dzięki Justyce. Uratowałaś moją twarz przed nowymi przebarwieniami

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Mówimy o kompakcie czy fluidzie? Bo ja mówię o tym:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14285
Nie wiem, dla mnie on w pudełeczku wygląda ciemno, na pewno ciemniej niż Toleriane; może Aga się rąbnęła? Kidding, kidding.
Nieważne Właśnie maznęłam się nim po policzku i .... wyglądam jak Indianka troszkę zjaśniał rozsmarowany, ale za mało.

Gama kolorystyczna jest np. tu:
http://www.leguidesante.co.uk/B6B/pu...orcelain-30ml/ można sobie powiększyć obrazek i ja tam widzę Porcelaine - wygląda tak, jak to, co mam przed sobą.

Rayne ja mówię o podkładzie
Z Avene Couverance miałam wszystkie odcienie. Dostałam całą masę tych próbek od jednej Polki z apteki Mogłam więc testować i testować i testować...
Moja cera jest blada, ale nie różowa. Jestem raczej z tych żółtawych Jedynie naczynka mnie zaczerwieniają.
Ten kolor Porcelanowy nr1 na mojej twarzy był tak biały, że już lepiej wyglądałam wysmarowana filtrem i skrobią
Natomiast odcień nr 2 Naturalny był ciut ciemniejszy niż moja biel twarzy, ale i tak wyglądał pięknie, bo bardzo naturalnie, był prawie nie zauważalny na twarzy.

Duża zaleta tych podkładów to to, że one nie brudzą ubrań. Pierwszy raz w życiu moje szaliki nie są obsmarowane podkładem
Jednak i tak nie lubię tego podkładu, bo nie ukrywa niczego, ani przebarwień , ani pryszczy, ani cieni pod oczami. Ten podkład jakby znika z twarzy. A na filtr wcale się nie nadaje. Strasznie się swieciłam. Na szczęście po miesiącu testowania próbki mi się skończyły

Nie wiem jak się spisze Toleriane, bo miałam tylko próbkę nr 13 i nie używałam jej, bo wyglądałam w niej jak mulatka. Dlatego wzięłam ten najjaśniejszy odcień. Zobaczymy co zrobi z moim czarno-białym szalikiem
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:31   #3034
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Weronisia
A Avene Couverance ma ładny kolor nr 02 taki naturalny. Ale jakościowo jest do bani - nic nie kryje, znika tuż po posmarowaniu.
a dla mnie to podkładowy ideał-będę bronic jak niepodległości
a tak serio,to dla mnie krycie jest ok-jakbym chciała zakryc wszystko co mam do ukrycia,to nadał by sie chyba tylko dermacol...z wiadomym skutkiem
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:44   #3035
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Smile Dot.: Filtry UV a makijaż

Fajnie, że Couverance ma jednak swoich zwolnenników

A jeszcze mam pytanie o jeden skład.
Nie chciałao mi się przepisywać, więc załączam fotkę ze składem.

Czy taki krem w kolorze pudru z SPF 15 (o ile w ogóle jest tam jakiś filtr ) można dać na filtry?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lancome.jpg (79,9 KB, 19 załadowań)
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 10:15   #3036
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja trochę nie na Wasz podkładowy temat, ale muszę się podzielić swoją radością
Kupiłam wczoraj jedwabny puder - dziś premiera. Efekt jest super!!! Mam na twarzy przepisową ilość (13 "machów") hydraphase legere (filtr 15, którego używam zimą kiedy z domu wychodzę na krótko - to chyba uwaga do wątku nt filtrowych zwątpień ), na to puder hauschki - jest super! Puder nie bieli. Mam jasną skórę, ale nie "aż tak" jasną i trochę się bałam że będę wyglądać jak gejsza, ale nie wyglądam bladziej niż zwykle
Jeszcze się trochę poobserwuję, wypróbuję blokery które jadą do mnie z apteki centrum, ale pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne!!!
Dziękuję, bo to dzięki Wam ten puder
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 10:55   #3037
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dodam jeszcze, że ten skład, który Wam podałam wyżej, pochodzi z kremu Lancome , którego używałam zamiast podkładu. On nie ma miki, ani talku. Ma jednak filtr, więc nie wiem, czy nadawałby się do smarowania na LRP lub Avene. No i nie znam się na innych składnikach, więc może czai się tam jakiś 'paskud'

Proszę mądre głowy o odpowiedź
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 18:12   #3038
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czyżby nikt tu nie zaglądał?
Proszę powiedzcie co z tym składem co jest na fotce
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 18:28   #3039
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ściemniają cholernie z tymi wszystkimi kremami, podkładami z filtrami - byle filtr do środka wcisną i już robią SPF10, 15.
Co to tego składu z fotki - jedyny filtr, który widzę, to ethylhexyl methoxycinnamate i tyle. No i standard w "may contain" - tam też mika, tlenki żelaza, dwutlenek tytanu.
Gdyby nie ten filtr w składzie, to dawałabym na filtry - ale w takiej sytuacji zmuszona jestem powiedzieć, że ten niestety się nie nadaje na Parsolowe filtry.
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 18:32   #3040
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziękuję Justyce
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 14:14   #3041
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
filtry a kosmetyki kolorowe

słowo honoru, że szukałam , ale te informacje są porozrzucane po różnych wątkach dość przypadkowo, dlatego zakładam nowy.

Poszukuję kosmetyków kolorowych bezpiecznych dla filtrów z parsolem, chodzi mi przede wszystkim o cienie do powiek i róż;
czy możecie polecić konkretne firmy albo konkretne kosmetyki, które nie mają talku, miki itp.?
czy może nie przejmować się ich zawartością?
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 14:48   #3042
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: filtry a kosmetyki kolorowe

Na początek poszukaj tu:http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115134
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 15:20   #3043
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: filtry a kosmetyki kolorowe

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=108036

ten link i ten podany przez goldfish zawierają wszystko na ten temat.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 16:20   #3044
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: filtry a kosmetyki kolorowe

ale nie chodzi mi o podkłady, tylko te kolorowe, które wymieniłam
powiedzmy mogę olać róż do policzków, bo i tak idzie na pokład, więc jego szkodliwość będzie znikoma, ale nie wiem co z cieniami do powiek;
czy to przesadna ortodoksja?
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 16:32   #3045
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mam problem I licze na mala rade!
Od jakis 3 tyg uzywam Effaclar K na noc a na dzien mleczko 40 Avene, a na to puder prasowany...
Moj problem polega na tym ze jestem SMIERTELNIE blada
Wszyscy sie mnie na Uczelni pytaja czy dobrze sie czuje czy wszystko w porzadkub o tak blado i trupio wygladam... tak wlasnie chorobliwie blado...
Meczy mnie to bo zawsze lubie sie opalac i im dluzej trzyma mi sie opalenizna tym wieksza moja radosc
W zimie zawsze blado wygladam ale teraz po kwasku to juz lekka przesada??
Poradzcie mi cos co zrobic by cera nabrala zdrowego kolorytu?
Tak potwornie sie sobie przez to nie podobam ze na lustra nie moge patrzec
Poradzcie cos prosze...
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 16:45   #3046
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Może samoopalacz? Może ciemniejszy puder? Jeśli używasz avene, to wybór pudrów jest nieograniczony, na szczęście
Ja lubię blade Też używam effaclaru i nie zauważyłam żeby mnie wybielał???
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 17:23   #3047
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: filtry a kosmetyki kolorowe

Cytat:
słowo honoru, że szukałam , ale te informacje są porozrzucane po różnych wątkach dość przypadkowo, dlatego zakładam nowy.
Wątek Filtry UV a makijaż chyba nie jest dzielem przypadku


Cytat:
Poszukuję kosmetyków kolorowych bezpiecznych dla filtrów z parsolem, chodzi mi przede wszystkim o cienie do powiek i róż;
czy możecie polecić konkretne firmy albo konkretne kosmetyki, które nie mają talku, miki itp.?
Z tym może być trudno. W poszukiwaniu beztalkowców warto przyjrzeć się mazidłom w formie kremów, musów, sztyftów i kredek.


L'Oreal, Cashmere Blush & Eyes Liquid Powder, Soft Touch (kremowo-pudrowy róż i cień w jednym)

Skład: Isododecane, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Polymethyl Methacrylate, Dextrin Palmitate, HDI/Trimethylol Hexylacctone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane, Lauroyl Lysine, Silica, Cera Microcristallina, Phenoxyethanol, Methylparaben, Alumina, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, [+/- Mica, CI 77891, CI 77491, CI 75470, CI 77492, CI 77499] FIL B8430/2.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8821


Clarins, Ombre Fondante (Soft Cream Eye Colour) - kremowy cień do oczu

Skład: (odcień 01 Petale) isododecane, cyclopentasiloxane, disteardimonium hectorite, steareth-5 stearate, silica, hydrogenated vegetable oil, beeswax (cera alba), propylene carbonate, acrylates copolymer, methylparaben, propylparaben, tocopherol, ascorbyl palmitate may contain [+/- titanium dioxide (ci 77891), mica (ci 77019), iron oxides (ci 77491, 77492, 77499), ultramarines (ci 77007), chromium hydroxide green (ci 77289), chromium oxide greens (ci 77288) ďż˝ carmine (ci 75470), manganese violet (ci 77742), ferric ferrocyanide (ci 77510), blue 1 lake (ci 42090), yellow 5 lake (ci 19140), bismuth oxychloride (ci 77163)]
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10572


Cienie do powiek w sztyfcie Sante (6 kolorow)

Sklad: Caprylic/Capric Triglyceride, Silica, Ricinus Communis, Candelilla Cera, Hydrogenated Coco Glycerides, Lanolin, Lauryl Lysine, Carnauba, Cera Alba, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, [+/- Mica, CI 75470, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891]
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:38   #3048
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

I ja mam znowu problem... Czym sie malowac? Przetestowalam juz

Lucidity i
Matmate i
Clinique Real Perfectly Makeup

Obecnie uzywam Avene Couvrance 02 natural (kolor przepiekny) ale upiekszenia (choc krycie jak dla mnie jest ok) prawie zadnego (bez wygladzenia, bez optycznego rozswietlenia, o podkresleniu rozszerzonych porow nie wspomne).

Zastanawiam sie nad Chanel Double Perfection... Jaki kolor bylby dla mnie dobry? Bede kupowac raczej w ciemno, bo na allegro

Na allegro sa dostepne na razie takie:
http://www.allegro.pl/item164211254_...mpact_105.html
http://www.allegro.pl/item163866354_...ompact_95.html

Dodam, ze Avene 02 natural jak i Matmate 04 Honey sa idealnymi kolorami dla mnie.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 22:42   #3049
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Filtry UV a makijaż

Witaj Iwonko
Zakup DP to dobra decyzja . Myślę , że dobry byłby dla Ciebie
40 Sable lub 50 Poudre ( tego nie miałam ale wiem ,że to jasny naturalny beż ) .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 07:20   #3050
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: filtry a kosmetyki kolorowe

przyznaję, nieprecyzyjnie napisałam ten pierwszy post, powinnam była zaznaczyć wyraźnie, że nie chodzi mi o podkłady i pudry, bo te są szczegółowo opisane, ale właśnie o całą resztę, dziękuję mentho

jak rozumiem nikt się specjanie nie przejmuje zawartością tych kosmetyków , a nawet jakby chciał się przejąć, to nie ma szans na znalezienie całkowicie bezpiecznych dla filtrów; to idę się wyluzować
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy

Edytowane przez Brewka :)
Czas edycji: 2007-02-06 o 12:44
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 07:45   #3051
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ivv DP kup sobie 40 [/I] sable [/I] - to jest ładny beż bez domieszki różu, ewentualnie 80 contour , 50 poudre będzie za jasna.

Niestety od jakiegoś czasu na A nie ma DP, nie wiem dlaczego, ale ta posucha trwa już jakieś 2 miesiące, albo i dłużej.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 09:34   #3052
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: filtry a kosmetyki kolorowe

Tych kosmetyków używa się w mniejszych ilościach niż pudrów, może dlatego nie przywiązuje się do tego takiej wagi. Znalezienie czegoś parsolubnego jest naprawdę trudne. Nie jest to zresztą moim zmartwieniem, bo nie smaruję powiek kremem z filtrem - są ukryte, a jeśli nałożę coś tłustego, po chwili zbiera się to w załamaniu
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 17:44   #3053
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Witaj Iwonko
Zakup DP to dobra decyzja . Myślę , że dobry byłby dla Ciebie
40 Sable lub 50 Poudre ( tego nie miałam ale wiem ,że to jasny naturalny beż ) .
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ivv DP kup sobie 40 [/i] sable [/i] - to jest ładny beż bez domieszki różu, ewentualnie 80 contour , 50 poudre będzie za jasna.

Niestety od jakiegoś czasu na A nie ma DP, nie wiem dlaczego, ale ta posucha trwa już jakieś 2 miesiące, albo i dłużej.

Dziekuje Wam, kobietki, za rady. Jestescie niezawodne jak zwykle Allegro sledze codziennie i mam nadzieje, ze wkrotce sie pojawi DP, mysle ze sie skusze na 40 Sable. Mniej wiecej kojarze ten kolor z testerow w Douglasie, faktycznie wygladal najkorzystniej ze wszystkich jak dla mnie.



Znalazlam wklad za 119 zl... http://sklep.vea.pl/product_info.php...oducts_id/2731

Intryguje mnie tez kolor 95 Savane...

Edytowane przez Ivvonka
Czas edycji: 2007-02-06 o 20:02
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:24   #3054
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie chcecie spróbowac napisac do osób które wcześniej sprzedawały DP i poprosić o wystawienie?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:53   #3055
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Filtry UV a makijaż

Do kogo konkretnie, Agniesko? Teraz królują na A. jakieś dziwne kolorki,
Tak samo jak z Teint Idole Ultra. W Sephorze jest odcień 03 a na A. nie uwidzisz, same skomplikowane numerki i nazwy (3N, 5C)
A może kojarzycie TIU który jest odpowiednikiem beżowego 03?
http://allegro.pl/search.php?string=...=0&new=0&pay=0
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:29   #3056
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wlasnie powysylam zapytania, czy sa dostepne inne kolory. Nie mam pojecia jednak, jakie jeszcz eosoby wystawialy...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 07:21   #3057
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Wlasnie powysylam zapytania, czy sa dostepne inne kolory. Nie mam pojecia jednak, jakie jeszcz eosoby wystawialy...
kosma44, dalla1
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 07:39   #3058
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam, kobietki, za rady. Jestescie niezawodne jak zwykle Allegro sledze codziennie i mam nadzieje, ze wkrotce sie pojawi DP, mysle ze sie skusze na 40 Sable. Mniej wiecej kojarze ten kolor z testerow w Douglasie, faktycznie wygladal najkorzystniej ze wszystkich jak dla mnie.



Znalazlam wklad za 119 zl... http://sklep.vea.pl/product_info.php...oducts_id/2731
Ivvonka a nie masz nikogo znajomego w Anglii? Ostatnio koleżanka doniosła mi, że tam DP w perfumerii kosztuje 20 Euro
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 07:47   #3059
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez foixna
Ivvonka a nie masz nikogo znajomego w Anglii? Ostatnio koleżanka doniosła mi, że tam DP w perfumerii kosztuje 20 Euro
wow!!!!!!!!
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:04   #3060
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Az chce sie emigracji
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.