Tż-tówki 2017 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-06, 08:26   #3481
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

No właśnie nie zdradziłam, nie popełniłam 'przestępstwa' najgorszego sortu. Tak jak mu powiedziałam wczoraj, wszystko zaczęło się psuć odkąd zmieniał i zmienił pracę i że nie chodzi mi o sam fakt zmiany, a o jego zachowanie i podejście do mojej osoby. Znosiłam to 6 tyg, zanim wyszedł z pierwszych stresów itp. (z resztą wiecie o tym, pisałam), ale było dobrze może tydzień, a potem znowu wracało od nowa. Były momenty dobre, kiedy wychodziliśmy na randki z domu, kiedy spędzaliśmy czas w domu, ale bardzo miło. Ale to było rzadko i nadal widziałam że zaczyna fiksować się na punkcie pracy.Chodziłam ciągle poddenerwowana, zestresowana -czy skoro mamy wolną sobotę to czy w końcu znajdzie czas tylko dla nas. Wkurzałam się o wszystko, jak widziałam, że nie idzie tak jak powinno, że np. zamiast usiąść pogadać o czymkolwiek-on zarzucał seriale. Zamiast rano jak jesteśmy przed pracą, pogadać, to spał aż wyszłam (mimo że wcześniejszego dnia wracał o 22-23 więc nie tak źle, ale jak się siedzi i gra na telefonie do 1-2 to...). Jego granie też mnie strasznie wkurzało. Doszło do tego, że stało się zupełnie inaczej, wku*wiało mnie wszystko co robił, nawet to że jest w domu- bo przecież lepiej już, jak jest w pracy, niż jak siedzi w domu a i tak nie ma z nim kontaktu (bo gra,bo śpi po 12-13h, bo jedzie wszystkim innym pomagać itd.) Byłam straszna, wczoraj przeprosiłam i powiedziałam, że rozumiem jak mógł się czuć, rozumiem czemu w końcu wybuchło i ogólnie powiedziałam jaki był powód zachowania. Że mi go brakuje, że za nim tęsknie, że chcę to naprawić ale do tego trzeba decyzji obu stron. No i wtedy się zaczęło.
No i co ja mam ci powiedzieć. Jest ch*jowo od soboty, jest bardzo źle. Nie mogę ci niczego obiecać, tego że będzie tak jak przedtem, tego że będziemy razem, nic nie mogę ci obiecać. Co nie zrobię to jest źle, więc przestało mi na czymkolwiek zależeć i jest mi wszystko obojętne.
Zapytałam, czy zależy mu na tym związku
Powiem szczerze, że jeżeli patrząc na czas od soboty, że to miałoby tak dalej wyglądać to szczerze mówiąc nie.
Mówię, że zrozumiałam, że poprawię się, ale ma wiedzieć, że on też jest winny, że nigdy nie ma winy jednej strony, oboje jesteśmy odpowiedzialni za tę sytuację.
Tak, ale ja nie wiem czy znowu teraz wszystko sobie powiemy, będzie czas kiedy po tym będzie dobrze, żeby znowu nagle wszystko wróciło i było źle, taka sinsuoida. Nie wiem czy to nie wróci, nie wiem czy za miesiąc znowu będziesz sfochana o wszystko.
Mówię, że jak ma się dowiedzieć nie próbując, nie dając temu szansy.
On po porostu nic nie może mi obiecać.
Powiedział, że tak, praca w tej chwili jest dla niego najważniejsza, przyznaje że ma na jej punkcie obsesję, że po pracy myśli o pracy, jak oglądamy serial też myśli o pracy, że jakby mógł to by pracował i po 12h codziennie (bo jakaż to premia by była!).
I w tym momencie temat zszedł na jego prace... z 30 min gadał mi o jego pracy... ja siedzę zaryczana... a on nawija o pracy.
W końcu ucichł więc pytam, jak ma to teraz wyglądać, na czym stanęliśmy bo ja chcę to naprawiać.
No nic ci nie obiecam. Muszę teraz tak nawalać w pracy, jak dziki osioł przez 1-2-3 lata, żeby potem dostać lepszą i spokojniejszą posadę. Kiedy mam to zrobić jak nie teraz. A! I w grudniu nie będzie mnie w domu, będę robił ile się da nadgodzin, bo wtedy dobre premie są za sprzedaż i dużo wpada klientów.
Pytam: to naprawiamy? No tak. Staramy się przy tym oboje? No tak.
Po wszystkim dotarło do mnie, że on ma inny priorytet, inaczej patrzy, w innym kierunku. MI też zależy na dobrze płatnej pracy, ale nie olewam wszystkiego z tego powodu. Nie zależy mi na kasie tak jak jemu, u mnie priorytetem jest rodzina,bliscy, chłopak etc. a nie kasa.
Po tym wszystkim sama zaczęłam myśleć czy to ma sens. Bo to wygląda jakby nie było już w nim uczuć.
Zapytałam czy da sobie radę w razie rozstania z psem
Tak, mój kierownik będzie musiał mi zrobić krótsze zmiany, ale jak będę dobrze wyrabiał targety to mi zmieni zmiany ()
Powiedziałam, ze ciekawe czy w mieście X (gdzie moja mama jest) jest dla mnie praca i w jakich cenach mieszkania.
To ty już o rozstaniu myślisz, aha.
Ty masz mieszkanie, pracę, rodzinę tutaj a ja w razie rozstania nie mam nic i muszę myśleć też o sobie.
Cisza.
Jak poszliśmy spać, to położył rękę na mojej ręce. Na kilka chwil.

Przepraszam za litanię, musiałam komuś się wygadać.
Wiecie co najgorsze? Że nie usłyszałam ani jednego przepraszam, a przecież to on mnie olewał i zaniedbywał, to on zrobił we wtorek tę aferę z doopy (i powiedziałąm, że należą mi mi się przeprosiny) itd.
Mam w głowie mętlik, chce mi się płakać, jednocześnie czuję plaskacza na policzku i odpycha mnie od niego. Muszę ochłonąć i to przemyśleć, ale ... Wiecie. Widzicie jak to wygląda.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl

Edytowane przez handzia600
Czas edycji: 2018-07-06 o 08:29
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:39   #3482
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
Xylo, a nie ma po nim efektu jak po skarpetach złuszczających?

Zgadzam się z Higu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie, jest znacznie łagodniejszy- złuszczanie niewidoczne ale się dzieje gdyby to był efekt jak w skarpetach, pomyśl ile osob zrobiłoby sobie krzywdę stosując codziennie
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:45   #3483
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Tż-tówki 2017

Jak to rozwinęłaś, to już w ogóle wygląda jakby totalnie włączyły mu się jakiekolwiek uczucia i myślenie o czymś innym niż praca. Ja z jednej strony rozumiem, że czasem trzeba zacisnąć żeby i robić ile się da przez jakiś okres ale... nie takim kosztem. Bo pieniądze to nie wszystko. Fajnie jest żyć na poziomie, nie martwić się rachunkami, moc sobie pozwolić na jakieś wyjazdy czy nowe rzeczy, tylko ze... to tylko rzeczy. I czasem warto sobie odmówić jakiejś głupoty albo odłożyć w czasie jakiś zakup niż robić po 12h. Bo życie jest tylko jedno i może się okazać, że jak ma się już pieniądze, to nie ma nikogo, z kim można się swoim szczęściem podzielić.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:45   #3484
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia ciężka sprawa. Fakt zauważyłam, że faceci mają coś takiego - im więcej się ich czepiamy tym jest gorzej. Teraz staram się nie szczelać z doopy a raczej ładnie prosić lub powiedzieć brakuje mi takich wieczów, spędzmy go tak? co? wtedy jest elegancko jak w zegarku. Jakby mieli jakąś alergię na pretensje po za tym my baby myślimy ,,na gorąco''. facet zazwyczaj potrzebuje trochę czasu na ochłonięcie.

Może za klika dni zaproponuj wyjście, na spacer, na lody, bez gadania i roztrząsania tematu pracy. Po prostu przejść się, pomilczeć i zjeść coś dobrego. Wtedy bez całej tej dramy będzie się łatwiej przytulić i odsapnąć.
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:54   #3485
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Zgadzam sie z powyzszym w calosci. Higu, Xylogic
Powiem od siebie tylko jeszcze, ze moj Tz ostatnio tez mowil mi, ze przed 30 mial taki czas wielkiego parcia na pieniadze. Mieszkanie w apartamencie na 20 pietrze w centrum Warszawy jako glowny cel i zadnej innej opcji. A teraz? Teraz mowi mi uj z tym apartamentowcem, wyjedzmy w Bieszczady, do Kazimierza, podziczejmy, postawmy wioske tipi, krec swoje ziolowe kremy, nauczmy sie jezdzic konno i zyjmy szczesliwie i spokojnie. Ludziom sie zmienia. Rozne okresy w swoim zyciu sie przechodzi. Niewykluczone, ze nawet jak teraz sie rozstaniecie to za rok, dwa lata Wasze drogi znowu sie zlacza.

Masz odemnie ogromne usciski i kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:02   #3486
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Mam w głowie słowotok, ale nie umiem tu nic więcej sensownego napisać. Jest czas na ochłonięcie i przemyślenie wszystkiego, ale nie podoba mi się jego podejście. Jeżeli on się nie otrząśnie i nie dojdą do niego emocje, to nie widzę sensu tego związku.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:12   #3487
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 840
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia kochana moim zdaniem on chyba już nie chce walczyć a sama nie dasz rady taki sam był początek końca mojego 9 letniego związku. Mój były nie wiedział czy chce się starać czy nie, nie widział swojej winy tylko moja :/ w końcu nie wytrzymałam i się wyprowadziłam ale Mam nadzieję że Twój tz to przemysli i pójdzie po rozum do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5e34ff6befca073180cbcc66321058714c7d55ca_5effb872cc7f0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 09:51   #3488
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Kwestia czy mu się zachce. Bo mógł wczoraj to zakończyć. Zadałam mu pytanie ,czy naprawiamy to czy rozchodzimy się’

Wiecie co. To że go kocham, nie powinno mną teraz kierować. Bo jeżeli w przyszłości tez zmieniałby znowu prace, sytuacja powtórzy sie. Poza tym on mnie nie kocha. Tak uważam.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:51   #3489
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Tż-tówki 2017

Nieciekawie. Nieważne jak na to spojrzeć to przekaz jest jasny. Praca jest dla niego ważniejsza niż wasz związek, jak będzie musiał wybierać to priorytety ma już ustalone i niestety priorytetem nie jesteś ty.
Mi by taka "pozycja" nie odpowiadała.

Rozumiem trudniejszy czas. Mój TŻ miał teraz gorszy cały rok, ale ciągle mi powtarzał, że robi to dla nas i dla naszego związku bo chce mi zapewnić bezpieczeństwo w przyszłości. Generalnie pomimo braku czasu związek cały czas był na pierwszym miejscu.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 10:32   #3490
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia, jemu zależy na pracy, nie na Tobie. Ty możesz być, może Cię nie być, nie zrobi mu to różnicy, byle $$$ się zgadzał i w tą stronę kieruje swój cały wysiłek i działania. Tyle dobrego, że szczerze Ci o tym mówi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 10:36   #3491
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Nieciekawie. Nieważne jak na to spojrzeć to przekaz jest jasny. Praca jest dla niego ważniejsza niż wasz związek, jak będzie musiał wybierać to priorytety ma już ustalone i niestety priorytetem nie jesteś ty.
Mi by taka "pozycja" nie odpowiadała.

Rozumiem trudniejszy czas. Mój TŻ miał teraz gorszy cały rok, ale ciągle mi powtarzał, że robi to dla nas i dla naszego związku bo chce mi zapewnić bezpieczeństwo w przyszłości. Generalnie pomimo braku czasu związek cały czas był na pierwszym miejscu.
Prawda. Szkoda, ze nie powiedzial- teraz jest nam ciezko ale robie to dla nas, pomagajac sobie razem przejdziemy przez ten czas.
Zamiast tego- ja sobie a Ty sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 10:49   #3492
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Handzia, nie może Ci obiecać ze zapomni? To co Ty takiego zrobiłaś? Zdradziłaś go czy co? Przyznałaś, że bywałaś nieznośna, ale przyznałaś się do błędu i pracujesz nad tym, a on się zachowuje jakbyś nie wiadomo co zrobiła. Nie podoba mi się to poza tym sama zauważyłaś, że macie trochę inne cele i priorytety...nie znam całej sytuacji tak dobrze jak Ty, ale sama zauważasz, że nie wygląda to dobrze. Mam nadzieje, ze Tż jeszcze się otrząśnie, a jeśli nie... nie daj sobie wmówić, że wszystko to Twoja wina
Zgadzam się, byłaś nieznośna to fakt, ale on zachowuje się jakbyś go zdradziła. Zdobyłaś się na rozmowę, wyjaśniłaś wszystko, PRZEPROSIŁAŚ, a on tylko słuchał...to coś z nim jest nie tak. Przepraszam, ale to on przez ostatnie dni zachowywał się jakby miał focha Powinnien wykazać choć odrobinę skruchy.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość
Handzia ciężka sprawa. Fakt zauważyłam, że faceci mają coś takiego - im więcej się ich czepiamy tym jest gorzej. Teraz staram się nie szczelać z doopy a raczej ładnie prosić lub powiedzieć brakuje mi takich wieczów, spędzmy go tak? co? wtedy jest elegancko jak w zegarku. Jakby mieli jakąś alergię na pretensje po za tym my baby myślimy ,,na gorąco''. facet zazwyczaj potrzebuje trochę czasu na ochłonięcie.

Może za klika dni zaproponuj wyjście, na spacer, na lody, bez gadania i roztrząsania tematu pracy. Po prostu przejść się, pomilczeć i zjeść coś dobrego. Wtedy bez całej tej dramy będzie się łatwiej przytulić i odsapnąć.
Zgadzam się, że faceci inaczej to wszystko przeżywają, ale TŻ handzi jak dla mnie zajechał za daleko.
Mój TŻ też miał taki okres, a nawet ma cały czas z tą pracą, ze swoim gospodarstwem tak dokładniej, ale nie zapomina w tym wszystkim o mnie! Liczę się dla niego cały czas tak samo. Nie cierpie z tego powodu,że musi tyle pracować i to się liczy. TŻ handzi zachowuje się jakby ten związek był tylko dodatkiem, ale to tylko moje zdanie

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Nieciekawie. Nieważne jak na to spojrzeć to przekaz jest jasny. Praca jest dla niego ważniejsza niż wasz związek, jak będzie musiał wybierać to priorytety ma już ustalone i niestety priorytetem nie jesteś ty.
Mi by taka "pozycja" nie odpowiadała.

Rozumiem trudniejszy czas. Mój TŻ miał teraz gorszy cały rok, ale ciągle mi powtarzał, że robi to dla nas i dla naszego związku bo chce mi zapewnić bezpieczeństwo w przyszłości. Generalnie pomimo braku czasu związek cały czas był na pierwszym miejscu.
I u mnie jest tak samo. To jest chyba podstawa, tak mi się wydaje. U TŻ handzi na 1 miejscu jest praca(wiemy co powinno być).
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:33   #3493
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

We wcześniejszych rozmowach mówił, że wie jak jest, ale że robi to żeby kiedyś było nam lepiej. Teraz o tym nie wspomniał.

Wczoraj powiedział, że gdyby nie jego mama to by nie wiązał obecnie koniec z końcem, opłaty, wydatki, kredyt i pożyczka.... że chce zacząć być niezależny od pieniędzy mamy. Że chce chociaż mieć możliwość opcji kupna domu za ileś tam lat, a żeby na to wszystko mieć pieniądze to musi teraz kłaść energię w prace.

No i mu powiedziałam, że to rozumiem. Chociaż tego że stałam się tylko jakas tam opcja to już mi nie odpowiada.

Mówił tez ze jakby miało kiedyś być dziecko, to nie byłby w stanie utrzymać rodziny jakby czegoś nie próbował zmienić. Ogólnie z kontekstu wynika, że jest mu źle z tym że ledwie wiąże koniec z końcem, że musi korzystać z pomocy mamy, że nie chce aby nie było go stać na odkładanie pieniędzy. Ja to rozumiem, myśli o swojej przyszłości. Nie wiem tylko czy ja się w tej sytuacji odnajdę. Bo ja oczekuje związku, w którym jest uczucie większe niż chęć

poświęcenia jej dla pieniędzy. Powiedziałam mu, że jestem w stanie się dostosować jeżeli dojdziemy do kompromisu. Powiedziałam, że skoro po pracy nie ma ochoty rozmawiać z kimkolwiek, to rozumiem (powiedział że po tylu godzinach gadania zwyczajnie jest tym zmęczony i ma ochotę po pracy siedzieć w ciszy, i że może ze mna pisać jak chce.... tak. Taki zamiennik mi proponuje) ale jak mamy wspólnie cały dzień wolny, to chciałabym go spędzić aktywniej. Inaczej niż siedząc przed tv bo to tak jakby nadal był w pracy, milczenie...

Wiecie, sama przez to wszystko zaczęłam myśleć czy to jest facet dla mnie. Co jeżeli byśmy to przetrwali, a on w przyszłości zmieniając prace będzie się tak zachowywał np. już wtedy wobec mnie i dziecka... nie wyobrażam sobie tego.

Związek jego brata, który tez pracuje w tej firmie tylko jest postawiony wyżej, tez się rozpadł ostatnio... mam wrażenie ze oni oboje mają ze sobą problem, u postaw, u wzorców wyniesionych z domu.
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:44   #3494
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
We wcześniejszych rozmowach mówił, że wie jak jest, ale że robi to żeby kiedyś było nam lepiej. Teraz o tym nie wspomniał.

Wczoraj powiedział, że gdyby nie jego mama to by nie wiązał obecnie koniec z końcem, opłaty, wydatki, kredyt i pożyczka.... że chce zacząć być niezależny od pieniędzy mamy. Że chce chociaż mieć możliwość opcji kupna domu za ileś tam lat, a żeby na to wszystko mieć pieniądze to musi teraz kłaść energię w prace.

No i mu powiedziałam, że to rozumiem. Chociaż tego że stałam się tylko jakas tam opcja to już mi nie odpowiada.

Mówił tez ze jakby miało kiedyś być dziecko, to nie byłby w stanie utrzymać rodziny jakby czegoś nie próbował zmienić. Ogólnie z kontekstu wynika, że jest mu źle z tym że ledwie wiąże koniec z końcem, że musi korzystać z pomocy mamy, że nie chce aby nie było go stać na odkładanie pieniędzy. Ja to rozumiem, myśli o swojej przyszłości. Nie wiem tylko czy ja się w tej sytuacji odnajdę. Bo ja oczekuje związku, w którym jest uczucie większe niż chęć

poświęcenia jej dla pieniędzy. Powiedziałam mu, że jestem w stanie się dostosować jeżeli dojdziemy do kompromisu. Powiedziałam, że skoro po pracy nie ma ochoty rozmawiać z kimkolwiek, to rozumiem (powiedział że po tylu godzinach gadania zwyczajnie jest tym zmęczony i ma ochotę po pracy siedzieć w ciszy, i że może ze mna pisać jak chce.... tak. Taki zamiennik mi proponuje) ale jak mamy wspólnie cały dzień wolny, to chciałabym go spędzić aktywniej. Inaczej niż siedząc przed tv bo to tak jakby nadal był w pracy, milczenie...

Wiecie, sama przez to wszystko zaczęłam myśleć czy to jest facet dla mnie. Co jeżeli byśmy to przetrwali, a on w przyszłości zmieniając prace będzie się tak zachowywał np. już wtedy wobec mnie i dziecka... nie wyobrażam sobie tego.

Związek jego brata, który tez pracuje w tej firmie tylko jest postawiony wyżej, tez się rozpadł ostatnio... mam wrażenie ze oni oboje mają ze sobą problem, u postaw, u wzorców wyniesionych z domu.
Wszystko pięknie i fajnie, ale nie wiem czy zauważyłaś- Ciebie w tej przyszłości u niego nie ma albo przynajmniej nie rozmawia jakbyś miała być. Całą rozmowę gada o pracy, pracy, pracy...a gdzie Ty w tym wszystkim? Bo ja Ciebie nie widze w tym z tego co opisujesz. Dobrze, że chłopak chce zmienić swoją sytuacje, chce mieć lepiej. To jest zrozumiałe, ale nie potrafi tym samym żyć w związku, bo zapomina o tym, że ktoś w tym domu na niego czeka i też potrzebuje obecności, rozmowy, przytulenia, wsparcia. Z tego opisu wyłania mi się samolubny facet.
Nie wiem czy to się zmieni, czy się zmieni na lepsze? Może na gorsze? Co wtedy? Nie wiem czy na Twoim miejscu chciałabym w ogóle myśleć o przyszłości z tym Panem. Chyba nie dałabym rady znosić tego wszystkiego.
Teraz Ty musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy jest sens w to dalej brnąć, gdy po tak stosunkowo krótkim czasie już coś się psuje, a facetowi nie zależy.
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:09   #3495
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia, możliwe, że Tż ma jakiś kompleks na tym punkcie. Juz chłopcom wmawia się, że jak urośnie, to musi dużo zarabiać żeby utrzymać siebie, przyszła żonę, dzieci, bla bla. Dlatego temat może być mocno drażliwy (ale to tylko moje daleko wybiegajace przypuszczenia). Co nie zmienia faktu, że jak zauważyła Misia - planuje przyszłość, ale jakby oderwaną od Ciebie. Życzę Ci dużo siły i rozwiązania sytuacji - jakiekolwiek to rozwiązanie by nie było. Bo takie zawieszenie w niepewności chyba meczy najbardziej
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:20   #3496
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Handzia, możliwe, że Tż ma jakiś kompleks na tym punkcie. Juz chłopcom wmawia się, że jak urośnie, to musi dużo zarabiać żeby utrzymać siebie, przyszła żonę, dzieci, bla bla. Dlatego temat może być mocno drażliwy (ale to tylko moje daleko wybiegajace przypuszczenia). Co nie zmienia faktu, że jak zauważyła Misia - planuje przyszłość, ale jakby oderwaną od Ciebie. Życzę Ci dużo siły i rozwiązania sytuacji - jakiekolwiek to rozwiązanie by nie było. Bo takie zawieszenie w niepewności chyba meczy najbardziej
Wiesz, co innego gdyby tak się zachowywał, ale brał pod uwage swoją dziewczyne, ale on chyba o niej totalnie zapomina
Takie zawieszenie to najgorsze co może być, chyba nie ma nic gorszego. Ja nie potrafiłabym tak funkcjonować. Albo w prawo albo w lewo.
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:47   #3497
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Tż-tówki 2017

Ale zaraz, w sensie że w razie ewentualnego rozstania musiałby dostać od szefa krótsze zmiany bo pies, a dla rozpadajacego się związku taka myśl nawet mu nie przeszła przez głowę? Że może nie poświęcenie całej kariery, ale tych paru momentów z 24 godzin dnia by coś pomogło? Lol. Looooool. Z całym szacunkiem, ale mi by się w bani gotowało. W sumie gotuje mi się z samego czytania. Bo najwidoczniej jemu pasuje takie życie, skoro nie robi nic by to poprawić, oczywiście oprócz zwalania winy na Ciebie. Nie chcę się bawić w żadne teorie spiskowe, ale może ktoś mu tam życie umila wystarczająco w tej pracy, bo sorry, ale jakbym ja miała takie parcie na hajs i sławę, to jednak samym tym nie da się żyć. Ludzie potrzebują jakiejś minimalnej bliskości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Xylogic93 Pokaż wiadomość

Błagam nie przycinaj! Rzęsa się zwęża ku koncowi- jak obetniesz zostaniesz z przykimi pienkami. Zob wyrazne zdjecie i podeslij mi na pv. otwarte i zamkniete oko- niech ktos ci pomoze. Powiem czy dobrze zrobione.
aaaaa zazwyczaj babki mi mówia za 1 razem- rany, takie dlugie! a po 2 uzupełnieniach ,, mozemy jeszcze troszkę dłuzsze zrobić?' kwestia przyzwyczajenia lub wykonania
No na jakieś wyjścia to byłyby spoko, ale nie na co dzień.. To są podobno 12, ale mam wrażenie że są takie same na całej szerokości. Wyślę foto jutro przed pracą Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:49   #3498
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Ale zaraz, w sensie że w razie ewentualnego rozstania musiałby dostać od szefa krótsze zmiany bo pies, a dla rozpadajacego się związku taka myśl nawet mu nie przeszła przez głowę? Że może nie poświęcenie całej kariery, ale tych paru momentów z 24 godzin dnia by coś pomogło? Lol. Looooool. Z całym szacunkiem, ale mi by się w bani gotowało. W sumie gotuje mi się z samego czytania. Bo najwidoczniej jemu pasuje takie życie, skoro nie robi nic by to poprawić, oczywiście oprócz zwalania winy na Ciebie. Nie chcę się bawić w żadne teorie spiskowe, ale może ktoś mu tam życie umila wystarczająco w tej pracy, bo sorry, ale jakbym ja miała takie parcie na hajs i sławę, to jednak samym tym nie da się żyć. Ludzie potrzebują jakiejś minimalnej bliskości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------


No na jakieś wyjścia to byłyby spoko, ale nie na co dzień.. To są podobno 12, ale mam wrażenie że są takie same na całej szerokości. Wyślę foto jutro przed pracą Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to zastanawia, strzela fochy, ma wyrąbane na handzie i zero inicjatywy żeby poprawić ten stan. Nie brakuje mu bliskości, pocałunków, czegokolwiek? Nie wierze w to.
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 14:22   #3499
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Macie we wszystkim racje.

Ale jeszcze nie tak dawno temu, planował ze mną budowę domu, mówił że za 5 lat to już dawno będziemy po slubie... ja tego nie rozumiem i nie potrafię zrozumieć. Dlaczego jemu tak w

Jeden dzień odmieniło się o 360 stopni.

Mam alternatywę wyprowadzki z dnia na dzień do przyjaciółki, ale nie wiem ... ja już sama nie wiem.



Co do bliskości. Zaczynało jej być coraz mniej odkąd zmienił prace. Potrafiły być 14-18 dni bez seksu po czym ja się buntowałam i w zamian słyszałam ,tobie tylko na seksie zalezy’ ...
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 14:42   #3500
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
Macie we wszystkim racje.

Ale jeszcze nie tak dawno temu, planował ze mną budowę domu, mówił że za 5 lat to już dawno będziemy po slubie... ja tego nie rozumiem i nie potrafię zrozumieć. Dlaczego jemu tak w

Jeden dzień odmieniło się o 360 stopni.

Mam alternatywę wyprowadzki z dnia na dzień do przyjaciółki, ale nie wiem ... ja już sama nie wiem.



Co do bliskości. Zaczynało jej być coraz mniej odkąd zmienił prace. Potrafiły być 14-18 dni bez seksu po czym ja się buntowałam i w zamian słyszałam ,tobie tylko na seksie zalezy’ ...
Nie mam pytań
Czyli wszystko się zmieniło po zmianie pracy, bardzo zastanawiające. Ja bym była za tym, że ktoś w tej pracy mu przewrócił w głowie, bo sorry nie wierze, że nagle tak zmienił zdanie. Skoro wcześniej mówił o budowie domu, ślubie, a teraz co?
Mnie by po takim tekście już tam nie było

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Jak ja nie lubie jak nie widzimy się z TŻ cały tydzień
Dzisiaj rozmawialiśmy przez telefon i miał taki dziwny głos, jakby miał mnie dosyć
Pewnie sobie coś ubzdurałam, jak zwykle
Dobrze, że już jutro się zobaczymy
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 15:00   #3501
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Tż-tówki 2017

Mniej mnie czytaj to przestaniesz mieć takie przesłuchy



Moje kudły dzień po hennie a

Jeszcze ma 1-2 dni na pełne wybarwienie się ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F33F0400-AC4D-4D17-8D56-7A16454ACD17.jpg (232,6 KB, 35 załadowań)
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 15:06   #3502
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia, boru, jakie włosy!

Ja bardzo przeżywałam zmianę pracy, w tygodniu biegałam między pracą a uczelnią i zasypywałam Tż wszelkimi opowieściami ale nie wyobrażam sobie, żeby nagle z zaabsorbowania przestało mi zależeć na bliskości z nim nie ma to sensu, myślę, że może być jeszcze jakiś powód. Albo jest baardzo wrażliwy na wszelkie fochy i narzekania. Nie wiem, co gorsze
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 15:49   #3503
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Handzia, boru, jakie włosy!

Ja bardzo przeżywałam zmianę pracy, w tygodniu biegałam między pracą a uczelnią i zasypywałam Tż wszelkimi opowieściami ale nie wyobrażam sobie, żeby nagle z zaabsorbowania przestało mi zależeć na bliskości z nim nie ma to sensu, myślę, że może być jeszcze jakiś powód. Albo jest baardzo wrażliwy na wszelkie fochy i narzekania. Nie wiem, co gorsze
Ja też myśle, że jest jeszcze jakiś inny powód
Nie handzia to nie przez to, że Ciebie czytam ja tak mam jak się długo nie widzimy, wtedy nagle mi się wydaje, że coś jest nie tak a potem się okazuje, że wszystko gra i śpiewa
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:13   #3504
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

A mój TŻ za tydzień przyjeżdża na tygodniowy urlop. A w tym tygodniu rozmawialiśmy 2 razy zazwyczaj codziennie gadamy na Skype A od poniedziałku TŻ nie ma Internetu na mieszkaniu bo właściciel nie przedłużył umowy. Zadzwonił we wtorek na 5 minut i dziś rano na chwilę, poza tym zero kontaktu. Też mam czasem wrażenie że po prostu ma mnie dosyć.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:13   #3505
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tż-tówki 2017

Handzia no piekne sa i te falowania
Pracuje dzis w warkoczu zeby wieczorem tez miec fale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:15   #3506
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
A mój TŻ za tydzień przyjeżdża na tygodniowy urlop. A w tym tygodniu rozmawialiśmy 2 razy zazwyczaj codziennie gadamy na Skype A od poniedziałku TŻ nie ma Internetu na mieszkaniu bo właściciel nie przedłużył umowy. Zadzwonił we wtorek na 5 minut i dziś rano na chwilę, poza tym zero kontaktu. Też mam czasem wrażenie że po prostu ma mnie dosyć.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Nie martw się Ważne, że się będziecie widzieć juz niedługo
Nasi TŻci nie są tak wylewni w uczuciach i może dlatego jak z nami rozmawiają to nam się wydaje, że mają nas dosyć
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:38   #3507
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Tż-tówki 2017

Ja w sumie nie rozmawiam z Tż przez telefon czy na skypie, raczej piszemy. Po pierwsze, ja wolę pisać (choć uwielbiam tez go słuchać), a po drugie mamy trochę rozjechany tryb funkcjonowania, bo ja musiałam porzucić życie sowy : p nie martw się, Zuzka, pewnie przyjedzie i będzie ok ewentualnie zasugeruj mu może, że brakuje Ci rozmów z nim?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:41   #3508
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie rozmawiam z Tż przez telefon czy na skypie, raczej piszemy. Po pierwsze, ja wolę pisać (choć uwielbiam tez go słuchać), a po drugie mamy trochę rozjechany tryb funkcjonowania, bo ja musiałam porzucić życie sowy : p nie martw się, Zuzka, pewnie przyjedzie i będzie ok ewentualnie zasugeruj mu może, że brakuje Ci rozmów z nim?
My na początku związku też tylko pisaliśmy, potem dodaliśmy rozmowy(raz dziennie, albo rzadziej), a teraz chyba częściej gadamy niż piszemy
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:43   #3509
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Tż-tówki 2017

Tż dość często rozmawia z kolegami, z którymi jest bliżej, ale ja jakoś nie przepadam za dzwonieniem.

Zapisałam się w końcu do fryzjera, idę za tydzień. A jutro widzę się z Tż
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 16:44   #3510
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Tż-tówki 2017

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja w sumie nie rozmawiam z Tż przez telefon czy na skypie, raczej piszemy. Po pierwsze, ja wolę pisać (choć uwielbiam tez go słuchać), a po drugie mamy trochę rozjechany tryb funkcjonowania, bo ja musiałam porzucić życie sowy : p nie martw się, Zuzka, pewnie przyjedzie i będzie ok ewentualnie zasugeruj mu może, że brakuje Ci rozmów z nim?
Mogłabym zasugerować ale wiem co powie, że to nie jego wina że nie ma Internetu, a za telefon dużo płaci dzwoniąc do Polski. Poza tym po nim nie widać żeby odczuwał ten brak kontaktu więc co ja się będę wychylać

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-06 12:57:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.