Przyjaźń? nie istnieje... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 22:40   #1
kasiula_sg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 96

Przyjaźń? nie istnieje...


Jakie macie o tym zdanie? czy według was istnieje coś takiego jak przyjaźń? czy macie z kim porozmawiać nawet o 4 w nocy jak coś się stanie?
__________________
17.06 -> 78 kg
kasiula_sg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 22:47   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

moj TŻ jest zarowno moja miloscia jak i najlepszym przyjacielem. moge mu wszystko powiedziec, nawet o 4 nad ranem... za to nigdy nie mialam prawdzwiwego przyjaciela (przyjaciolki) poza TŻem... ale to juz chyba ze wzgledu na to, ze ogolnie nie do konca ufam ludziom, raczej utrzymuje wszystkich na bezpieczny dystans. jest jedna kolezanka ktorej mowie wiecej niz innym (kolezankom), jednak nie mowie jej wszystkiego tak jak TŻowi
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 22:52   #3
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

A nie było przypadkiem już takich wątków?

Przyjaźń jak najbardziej istnieje, mam z kim porozmawiać o 4 w nocy, bo mam kogoś tak bardzo bliskiego.

Jeśli pytasz o przyjaźń damsko-męską, to wg mnie nie istnieje bo prędzej czy później jedno chce więcej.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 23:32   #4
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

mój tż jest dla mnie też przyjacielem i zarówno osobą którą kocham,a tak to w przyjaźń nie wierzę
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 06:03   #5
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

ja nie wierze JUZ w przyjaźn. zawodłam się na 2 osobach.. z czego jedna zarzekała się ze jest moją przyjaciółką. było wszsyto super do pewnego czasu. była naprawde wspaniałą osobą, na którą mogłam liczyc. do czasu... az poznała chłopaka z kasą... wszsytko sie zmieniło... i zakonczyło. teraz mam bardzo dobrą koleżankę, ale nie nazwałabym jej przyjaciółką.

z moim byłym TZ mam dobre kontakty.. (choc jestesmy dopiero co po zerwaniu, nie wiadomo czy się przypakiem nie zejdziemy ) choc tak naprawde ciezko mi wyczuc co by było gdybym powiedziała mu ze nie ma juz szans abysmy byli razem.. - czy nadal byłby taki miły dla mnie
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 06:43   #6
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moj TŻ jest zarowno moja miloscia jak i najlepszym przyjacielem. moge mu wszystko powiedziec, nawet o 4 nad ranem... za to nigdy nie mialam prawdzwiwego przyjaciela (przyjaciolki) poza TŻem... ale to juz chyba ze wzgledu na to, ze ogolnie nie do konca ufam ludziom, raczej utrzymuje wszystkich na bezpieczny dystans. jest jedna kolezanka ktorej mowie wiecej niz innym (kolezankom), jednak nie mowie jej wszystkiego tak jak TŻowi
Lain mam tak samo
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 08:40   #7
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

podobno istnieje
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 08:56   #8
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Jak dla mnie istnieje.
Mam do kogo napisać nawet o 4 nad ranem.Wiem,że gdy Jej potrzebuję to wystarczy jedno słowo i będzie przy mnie.Znamy się od małego dzieciaka i choć różnie bywało w życiu to ona ciagle jest dla mnie,a ja dla niej.I mimo,że teraz widujemy się rzadko,bo studiujemy w dwóch różnych miastach to wiem,że nadal jest moją przyjaciółką.Jedną jedyną
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 09:47   #9
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

W moim mniemaniu nie istnieje.
Jedyna przyjaciolka jest dla mnie mama i przyjacielem moj TŻ to tylko im zwierzam sie z najwiekszych sekretow i to tylko na nich moge polegac.
Czasem wydaje mi sie, ze zwykle kolezenstwo nie istnieje...
Nie wiem czy to ja mam pecha do ludzi czy moze ja zbyt duzo oczekuje od nich?
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 09:53   #10
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Mam przyjaciol w dwoch osobach - Mamie i TZ.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 09:58   #11
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Istnieje

Nie ma co się roztrząsać nad tym jaka jest, po co i dlaczego. Ale zapewniam Was, że chodzą po tym świecie osoby, które mają swoje drugie połówki duchowe

Bez przyjaźni ciężko by mi było...
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 10:16   #12
vichy
Raczkowanie
 
Avatar vichy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 317
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Ja osobiscie w przyjazn wierze,ale nie na dluzsza mete (wiem z autopsji..)Tak jak inne wizazanki mam TZ -przyjaciela.Pozatym wszystkie moje "przyjaciolki" niestety sa juz zwyklymi znajomymi... Przychodzi niekiedy taki moment...ze po prostu cos sie psuje i trudno to posklejac....Ale szczerze mowiac doskonale daje sobie rade bez tych przyjaciolek...
vichy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:10   #13
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Według mnie prawdziwa przyjaźń może być tylko pomiędzy osobami, które znały się od dzieciństwa (np. rodzeństwo, mama, przyjaciółka "z piaskownicy") lub też weszły w jakieś pokrewieństwo, związek (np. TŻ).

Ja mam przyjaciółkę - moją siostrę Czasami się śmiejemy, że nawet po największej kłótni (a zdarzają się takie, lepsze niż na filmach) musimy się pogodzić bo w końcu jesteśmy rodzeństwem i to skazuje nas na siebie a zarazem "cementuje" naszą przyjaźń Poza siostrą mam dobre i bardzo dobre koleżanki ale nie ufam na tyle ludziom, żeby się z kimś zaprzyjaźnić na śmierć i życie Życie mnie tego nauczyło.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 12:48   #14
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Według mnie prawdziwa przyjaźń może być tylko pomiędzy osobami, które znały się od dzieciństwa (np. rodzeństwo, mama, przyjaciółka "z piaskownicy") lub też weszły w jakieś pokrewieństwo, związek (np. TŻ).
Wiesz, wg mnie tak nie jest. Ja właśnie się przejechałam na takich przyjazniach. Wydaję mi się, że to jest tak, że w wieku piaskowniczym szukasz kompana do zabaw, a z wraz z upływem lat zauważasz jak bardzo różnisz się od swojego przyjaciela. I wtedy ( zwłaszcza w wieku licealnym) szukasz osoby nie takiej, z którą dobrze by Ci się bawiło, ale kogoś podobnego do siebie, bądź kogoś kto Cię zrozumie i zaakceptuje w czasie kiedy następuję w Tobie najwięcej zmian ( chyba zamotałam troszkę)

Ale jeśli ktoś zadaje pytanie czy przyjaźń istnieje, bo sam jej nie doświadczył to niech wie, że istnieje. I nie tylko pomiędzy członkami rodziny czy TŻ
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:08   #15
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

a ja wierze w przyjazn.
mam dwie najlepsze przyjaciolki i jednego przyjaciela.
ufam im bardzo. oni mi tez.

totalna empatia i zrozumienie. kiedy im zle, mi tez zle.

jesli chodzi o te przyjazn damsko-meska...to owszem. mielismy powazny kryzys. rok zajelo nam pozbieranie tego wszystkiego i odkrycie, ze przyjaciolmi musimy pozostac, bo zyc bez siebie nie mozemy.

jesli chodzi o to wspomniane w pierwszym poscie "dzwonienie do kogos o 4 rano"...mi zdarzylo mi sie o tej 4 rano stanac w drzwiach z rykiem, zupelnie bez zapowiedzi.

z moja mama czy moim TZ tez laczy mnie przyjazn. to jasne. ale jesli chodzi o osoby "postronne"...tak. mam przyjaciol na dobre i na zle
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:10   #16
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

O tak Miałam wiele "przyjaciół", ale zawsze ale to zawsze moją prawdziwą przyjaciółką okazywała się siostra cioteczna. Nigdy sie nie niej nie zawiodłam.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:11   #17
Connect
Wtajemniczenie
 
Avatar Connect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 176
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

moim przyjacielem jest mój TŻ
hmm a tak pozatym to na każdej przyjaźni się zawiodłam, jak nie plotkowanie innych dziewczyn, to dziewczyna przyjaciela ;(
ale mimo to wierze w prawdziwą przyjaźń, zarówno zwykłą jak i damosko-męską
__________________
A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.
(...)
Konstanty Ildefons Gałczyński
Prośba o wyspy szczęśliwe
Connect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:13   #18
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
a ja wierze w przyjazn.
mam dwie najlepsze przyjaciolki i jednego przyjaciela.
ufam im bardzo. oni mi tez.

totalna empatia i zrozumienie. kiedy im zle, mi tez zle.

jesli chodzi o te przyjazn damsko-meska...to owszem. mielismy powazny kryzys. rok zajelo nam pozbieranie tego wszystkiego i odkrycie, ze przyjaciolmi musimy pozostac, bo zyc bez siebie nie mozemy.

jesli chodzi o to wspomniane w pierwszym poscie "dzwonienie do kogos o 4 rano"...mi zdarzylo mi sie o tej 4 rano stanac w drzwiach z rykiem, zupelnie bez zapowiedzi.

z moja mama czy moim TZ tez laczy mnie przyjazn. to jasne. ale jesli chodzi o osoby "postronne"...tak. mam przyjaciol na dobre i na zle
Ale fantastycznie się czyta takie rzeczy Sama mam też 2 przyjaciółki i przyjaciela. Kurczę, jak na razie to najpiękniejsze co mi się przytrafiło w życiu
__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:14   #19
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
moj TŻ jest zarowno moja miloscia jak i najlepszym przyjacielem. moge mu wszystko powiedziec, nawet o 4 nad ranem... za to nigdy nie mialam prawdzwiwego przyjaciela (przyjaciolki) poza TŻem... ale to juz chyba ze wzgledu na to, ze ogolnie nie do konca ufam ludziom, raczej utrzymuje wszystkich na bezpieczny dystans. jest jedna kolezanka ktorej mowie wiecej niz innym (kolezankom), jednak nie mowie jej wszystkiego tak jak TŻowi
Mam takie samo zdanie.

Mam kumpele, lepsz ei gorsze - moge tam powiedziec zle mi i bla bla ale zadnej sie nie wywnetrzam z tego co tam gleboko siedzi we mnie. juz nie.

Przyjaznie sie z moim TZ, on wie o mnie najwiecej - jemu moge powiedziec niemal wszystko.

Nie brakuje mi przyjaciol - znajomi jak najbardziej mi starczaja.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 13:34   #20
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

mam przyjaciolke. miedzy nami jest roznie-raz lepiej, raz gorzej. zawsze jednak sie rozumiemy, pomagamy sobie wzajemnie i mozemy na siebie liczyc.

jesli chodzi o przyjazn z mama...bardzo jej ufam, wiem, ze moge na niej polegac i sie wygadac
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:51   #21
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Wiecie ja zawsze myslalam troche inaczej, chlopak to przyjdzie, odejdzie, uczucie wygasnie i nie wiadomo co jeszcze sie wydarzy po drodze no a przyjaciolka zostaje zawsze. Ona nie powie "wiesz, chyba jednak nie pasujemy do siebie" i nie zniknie tak po prostu. Oczywiscie zwiazek musi sie opierac tez na przyjazni ale potrzebny moim zdaniem jest ktos z zewnatrz, komu w razie np. powaznych problemow w zwiazku mozna sie zwierzyc bo ta osoba bedzie umiala spojrzec obiektywnie.

To jest takie smutne jak patrze na znajomych rodzicow, ona zostala wdowa i siedzi caly czas w domu sama. Do kolezanek nie pojdzie bo "nie chce im przeszkadzac one maja mezow". Takie zamkniecie sie calkowite, jestem w zwiazku/mam meza to juz przyjaciol nie szukam. To tak troche offtopic w sumie chyba
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 13:56   #22
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Wiecie ja zawsze myslalam troche inaczej, chlopak to przyjdzie, odejdzie, uczucie wygasnie i nie wiadomo co jeszcze sie wydarzy po drodze no a przyjaciolka zostaje zawsze. Ona nie powie "wiesz, chyba jednak nie pasujemy do siebie" i nie zniknie tak po prostu.
"W miłości więcej niż
w przyjaźni się zawiera
Bo przyjaźń wszystko oddaje
A miłość wszystko zabiera"

__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:06   #23
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
To jest takie smutne jak patrze na znajomych rodzicow, ona zostala wdowa i siedzi caly czas w domu sama. Do kolezanek nie pojdzie bo "nie chce im przeszkadzac one maja mezow". Takie zamkniecie sie calkowite, jestem w zwiazku/mam meza to juz przyjaciol nie szukam. To tak troche offtopic w sumie chyba
ty juz tu podajesz przyklad calkowitego odciecia sie od ludzi. a ja nie mowie, ze nie mam znajomych. owszem mam i moge sie z nimi spotkac, ale na miano mojego przyjaciela zasluguje tylko TZ, bo tylko jemu ufam na tyle zeby mowic mu takie rzeczy, ktorych obcemu bym nie powiedziala. przyjaciolki na sile nie mam zamiaru szukac. po prostu nie spotkalam zadnej odpowiedniej osoby w zyciu, z ktora nadawalabym na tych samych falach (oprocz TŻa), a byle komu nie bede sie doglebnie zwierzac
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:17   #24
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ty juz tu podajesz przyklad calkowitego odciecia sie od ludzi. a ja nie mowie, ze nie mam znajomych. owszem mam i moge sie z nimi spotkac, ale na miano mojego przyjaciela zasluguje tylko TZ, bo tylko jemu ufam na tyle zeby mowic mu takie rzeczy, ktorych obcemu bym nie powiedziala. przyjaciolki na sile nie mam zamiaru szukac. po prostu nie spotkalam zadnej odpowiedniej osoby w zyciu, z ktora nadawalabym na tych samych falach (oprocz TŻa), a byle komu nie bede sie doglebnie zwierzac
No ja wiem, ze podalam skrajny przyklad i nikogo nie oskarżam przeciez o nic Ja w zyciu zawsze raczej szczescie do przyjaciolek mialam a nie do facetow, wiele osob ma na odwrot .
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:30   #25
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Wiecie ja zawsze myslalam troche inaczej, chlopak to przyjdzie, odejdzie, uczucie wygasnie i nie wiadomo co jeszcze sie wydarzy po drodze no a przyjaciolka zostaje zawsze. Ona nie powie "wiesz, chyba jednak nie pasujemy do siebie" i nie zniknie tak po prostu. juz przyjaciol nie szukam. To tak

bardzo dziwnie patrzysz na sprawe.
jesli o kazdym potencjalnym partnerze myslisz, ze i tak odejdzie, uczucie wygasnie i na pozegnanie uslyszysz, ze do siebie nie pasujecie, to nie dziwie sie, ze przyjaznie wychodza ci lepiej niz zwiazki.

poza tym: nie kazda przyjazn trwa wiecznie. jesli nie umiesz pozwolic przyjacielowi odejsc, robisz sie zwyczajnie toksyczna.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:41   #26
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
bardzo dziwnie patrzysz na sprawe.
jesli o kazdym potencjalnym partnerze myslisz, ze i tak odejdzie, uczucie wygasnie i na pozegnanie uslyszysz, ze do siebie nie pasujecie, to nie dziwie sie, ze przyjaznie wychodza ci lepiej niz zwiazki.

poza tym: nie kazda przyjazn trwa wiecznie. jesli nie umiesz pozwolic przyjacielowi odejsc, robisz sie zwyczajnie toksyczna.
Czy ja napisalam, ze o kazdym potencjalnym partnerze tak mysle? Czy ja napisalam, ze przyjaznie wychodza mi lepiej niż związki? Troche dystansu coccinelle, nie musisz wszystkiego co sie powie traktowac tak doslownie.

Bardzo wiele wartosciowych dziewczyn w swoim zyciu spotkalam, z ktorymi sie przyjaznie/przyjaznilam, facetow rownie wartosciowych - mniej. Dlatego napisalam, ze mam raczej "szczescie do przyjaciol". Tak sie mowi "miec szczescie do ludzi", "nie miec szczescia do ludzi". No tyle w tym temacie.
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:04   #27
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Owszem,w moim zyciu istnieje.
Moja przyjaciolka przerwala kontrakt zagraniczny ,bo napisalam,ze tesknie nie do zniesienia.Wrocila i poszukala pracy w tym samym miescie.
Tak-dzwoni do mnie o polnocy,a ja sie ciesze,ze moge pomoc.
Mąż to tez przyjaciel,za nim rowniez poszlabym do piekla,ale to inny rodzaj przyjazni
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:12   #28
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

mysle, ze istnieje. choc slyszalam teorie, ze nie ma 'bezinteresownej' przyjazni. ze predzej czy pozniej wyjdzie, ze jedna z osob szukala kogos wygodnego dla siebie. wydaje mi sie, ze to nie jest do konca prawda. owszem, napewno sa takie przypadki, ale istnieja tez przyjaznie 'na dobre i na zle'
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:12   #29
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

Istnieje, wiem do kogo moge zadzwonic nawet o 4 w nocy
Co do przyjazni damsko meskiej, wierze w nia
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 16:23   #30
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Przyjaźń? nie istnieje...

wlasnie, nie napisalam o przyjazni damsko-meskiej. nie wierze w nia. za duzo mialam przypadkow (ja i znajomi) zebym mogla potwierdzic teorie, ze istnieje.
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.