Pomózcie mi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 14:39   #1
scoryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 62

Pomózcie mi


Potrzebuje pomocy, on zosatwił mnie miesiac temu, potraktował gorzej niz wroga, a ja nie potrafie sie podniesc, nie potrafie przestac o nim myslec, wariuje, nie chce mi sie zyc. Psychicznie jestem wykonczona, juz nie mam siły.
__________________
--------------------------------------------------------
Mieć siłę by zacząć od nowa...

02.03.

--------------------------------------------------------
scoryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 14:47   #2
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Pomózcie mi

rozzłośc się
znajdx powody żeby byc na niego wściekła
myśl jak o ostatnim padalcu, świnichamie i co tylko Ci do głowy przyjdzie

gniew pomaga, daje siłę
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 15:17   #3
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Pomózcie mi

Cytat:
Napisane przez scoryska Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy, on zosatwił mnie miesiac temu, potraktował gorzej niz wroga, a ja nie potrafie sie podniesc, nie potrafie przestac o nim myslec, wariuje, nie chce mi sie zyc. Psychicznie jestem wykonczona, juz nie mam siły.

zgadzam sioe z ushią, od siebie dodam:

przemyśl sobie:

*jakie miał wady;
*dlaczego będzie Ci LEPIEJ bez niego;

i pamietaj że to on bedzie żałował że zostawił fajną dziewczyne, a Ty znajdziesz sobie kogoś kto jest Ciebie wart.
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:07   #4
scoryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Pomózcie mi

staram sie, myslec zle itp ale ja go wciaz kocham.
__________________
--------------------------------------------------------
Mieć siłę by zacząć od nowa...

02.03.

--------------------------------------------------------
scoryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:13   #5
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pomózcie mi

Cytat:
Napisane przez scoryska Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy, on zosatwił mnie miesiac temu, potraktował gorzej niz wroga, a ja nie potrafie sie podniesc, nie potrafie przestac o nim myslec, wariuje, nie chce mi sie zyc. Psychicznie jestem wykonczona, juz nie mam siły.
jeszcze jakies... 2 tyg. temu przeżywałam to samo. Powiem jedno - jak mnie przeszło to i Tobie przejdzie, zobaczysz, za jakis czas bedzie CI głupio ,ze tak rozpaczałas. niestety kazda to musi przejsc... Jacys naukowcy wykazali, zem ocno przeceniamy ilość czasu jaka upłynie zanim dojdziemy do siebie i pocieszymy ise po rozstaniu. Na pocżatku to zawsze zdaje sie byc tragedia, a czesto jest drogą do lepszego życia, samodoskonalenia, wyciągnięcia wnioskó z popełnionych błędów...
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:15   #6
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Pomózcie mi

Cytat:
Napisane przez scoryska Pokaż wiadomość
staram sie, myslec zle itp ale ja go wciaz kocham.
i nie przestaniesz go kochac, dopoki nie pojawi sie ktos inny (a z doświadczenia móię, ze sie pojawi...) czas i rozłąka też są doskonałym lekarstwem. Jeszcze niedawno sama ubolewałam i zatruwalam krew kochanym wizażankom, a teraz... ehhh
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 17:18   #7
angel_in_black
Raczkowanie
 
Avatar angel_in_black
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: hell or heaven?
Wiadomości: 226
Dot.: Pomózcie mi

to zupenie normalne,ze sie tak czujesz. kochajac kogos gdy nagle wali ci sie caly swiat nie przestaniesz darzyc uczuciem ot tak zaraz. czas jest najlepszym lekarstwem(mowie to z doswiadczenia) ja uporac sie nie moglam przez ponad rok. zycze ci ,zeby u ciebie tak dlugo to nie trwalo.

zajmij sie czyms, skup sie na swojej pasji, zainteresowaniu a jesli takiego nie masz, znajdz. i przede wszystkim wyjdz do ludzi, spotykaj sie ze znajomymi.
bo gdy bedziesz siedziec sama zamknieta w 4 scianach majac kupe czasu by myslec i rozpamietywac to bedzie bolec z podwojna sila.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=244707 zapraszam do nas...
__________________
Żeby mieć kwiatki, wcale nie trzeba ich sadzić

Królowa swojego losu, księżniczka własnej bajki.
angel_in_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 18:33   #8
scoryska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Pomózcie mi

Wiem kochane, ze czas leczy rany, ale to już trwa prawie cały miesiąc, a ja wciąż nie potrafie sobie poradzic. Byłam głupia bo zrobiłabym dla niego wszystko. Kocham go tak mocno. Wiecie boje sie ze nigdy juz nikogo tak nie pokocham, i wogole ze niogo juz nie znajde, wiem moze bezsensu te moje mysli.


Chciałabym juz nie myslec o nim, zasnac i obudzic sie nie myslac o nim. Najgorsze sa wieczoru i noce, budze sie i zaczynam myslec o nim, a wtedy nie potrafie zasnac i potem cały dzien chodze nie przytomna.

Boje sie samotnosci.
__________________
--------------------------------------------------------
Mieć siłę by zacząć od nowa...

02.03.

--------------------------------------------------------
scoryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:39   #9
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Pomózcie mi

Zajmij się czymś konkretnym i pamiętaj, że czas leczy rany, nie mówi się tak bez powodu!
Poza tym, nie ma takiej sytuacji, której człowiek nie jest w stanie przetrwać.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:57   #10
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Pomózcie mi

Rób wszystko żeby o nim nie myśleć, chódź do klubów z przyjaciółmi w których z nim nie byłaś. Rób tak, żeby on nie widział że dla Ciebie to taki cios. Tylko nie siedź w domu cały czas bo to będzie Cie dodatkowo dobijać bo będziesz sama, nie będziesz miała czym myśli zająć. Zmień fryzure, ubierz sie wystrzałowo i idź na impreze bo może tam kogoś poznasza nawet jak nie to jak będziesz wśród ludzi będzie Ci lepiej. Nie pozwól żeby widział że obciął Ci skrzydła. powodzenia
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:26   #11
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Pomózcie mi

Musisz sobie uświadomić, że jego w Twoim życiu już nie ma. On= przeszłość. A życie jest zbyt krótkie, by wiecznie rozpamiętywać to co jest już tylko wspomnieniem. Ty stoisz w miejscu, a życie Ci ucieka. Zacznij myśleć o sobie, znajdź sobie jakieś hobby, zapisz się na kurs tańca, aerobik, jazdę konną, ściankę wspinaczkową- no cokolwiek, by mieć jakieś stałe zajęcie. Bo gdy się coś robi, skupia na tym swoją uwagę, nie ma czasu by myśleć o innych sprawach. Jak najczęściej wychodź do ludzi. Idź ze znajomymi na imprezę, baw się i uwierz, że można się świetnie bawić bez niego. (wiem z doświadczenia, bo sama przez to przechodziłam). By dalej iść, musisz zamknąć tamten etap w swoim życiu. A przede wszystkim uwierzyć, że sobie poradzisz sama. Naprawdę można być szczęśliwą singielką, która nie wie co oznacza samotność. Powodzenia
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-21, 19:29   #12
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Pomózcie mi

Kochana życzę Ci z całego serducha żebyś o nim zapomniała, przechodze przez to samo heh ..
podobno czas leczy rany. Nie zaszkodzi spróbować, a w międzyczasie=może nowe hobby? choćby takie głupie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:36   #13
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Pomózcie mi

Minął dopiero miesiąc,wiec nie dziwota że ci nie przeszło jeszcze.Znajdz sobie może zajęcie które pochłonie twoje myśli.Uwierz mi świat nie kończy się na jednym facecie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 11:37   #14
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: Pomózcie mi

zajmij czyms mysli, znajdz sobie jakies zajecie nie pozwol zebys sie nudzila bo wtedy bedziesz o nim myslec i wszystko bedzie wracac... aktywnie zyj, wychodz z przyjaciolmi.. moze jakis sport plywanie... i kazda mysl o nim zamieniaj na inne, mysl o czyms milym nie doposzczaj go do siebie myslami.. jesli w tym wytrwasz to z biegiem czasu zapomnisz.powodzenia i wszytskiego najlepszego ci zycze buziaczki
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.