Drogie podklady ;) - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 19:44   #361
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez martital Pokaż wiadomość
Tak, przepraszam chodzilo mi o Chanel. Ktorego z nich uzywalas?
ja mat lumiere fajny fajnie matowal al eteraz wporownaniu z clinique to on sie do niego nie umywa
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:44   #362
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
witam dzisaj czy ktoras probowala superfit clinique chyba trafilam na podklad doskonaly prawie musze wysepic gdzie probki tyle ze te kolor kwestia kolorow w Polsce mialam 05 i jest za ciemny ale jedno ze nie wysusza matuje na dlugo dlugo sie trzyma na twarzy cudo
Próbka z TS? Też miałam i mam podobne odczucia - myślę, że trafiłam w dziesiątkę. Pozostaje tylko obadać kolory
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 19:46   #363
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Próbka z TS? Też miałam i mam podobne odczucia - myślę, że trafiłam w dziesiątkę. Pozostaje tylko obadać kolory
zgadza sie i popieram w 100% a jak u niego z kolorami wiesz moze?
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:05   #364
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Drogie podklady ;)

dawno tu nie zaglądałam, a widzę, że dyskutujecie o podkładach, które mam na stanie
(konkretnie, Shiseido Dual Balanced, Chanel Mat Lumiere, Kanebo Cream Finish, Estee Lauder Double Wear)

też testowałam Clinique Superfit z Twojego Stylu i oczywiście za ciemny, ale poza tym super - to będzie mój następny zakup jak wykończę moje zapasy

z powyższych najbardziej byłam zadowolona z Kanebo, ale aktualnie jestem zakochana w Guerlain Fleur De Teint

Shiseido trochę zbyt maślany, Chanel za tępy i zbierał się w zmarszczkach mimicznych, DW w ogóle mi nie pasuje - zbyt widoczny na twarzy...

jakby się ktoś orientował w kolorystyce Clinique to ja też jestem zainteresowana
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:20   #365
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
zgadza sie i popieram w 100% a jak u niego z kolorami wiesz moze?
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też testowałam Clinique Superfit z Twojego Stylu i oczywiście za ciemny, ale poza tym super - to będzie mój następny zakup jak wykończę moje zapasy

jakby się ktoś orientował w kolorystyce Clinique to ja też jestem zainteresowana
Na razie udało mi się jedynie znaleźć na stronie Clinique to http://www.clinique.com/templates/pr...T_ID=PROD13917
Muszę obadać na żywo te najjaśniejsze kolory. Tylko ciekawe czy u nas są wszystkie dostępne?

Edit: Cholera, wydaje mi się, że te najjaśniejsze sa u nas niedostępne. Był artykuł na Luxlux i dostępnych jest 5 odcieni http://www.luxlux.pl/artykul/8658/no...erfit_clinique
__________________
Szymek 26.04.2012

Edytowane przez Kulkaaga
Czas edycji: 2008-11-21 o 20:22
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:27   #366
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Drogie podklady ;)

testowałam ostatnio 2 nowe podkłady (cera sucha)

Shiseido Lifting - dobrze się rozprowadza, całkiem dobrze kryje, buzia wygląda ładnie, generalnie nie mam mu nic do zarzucenia, ale nie jest to mój ideał.

Smashbox High Definition - ma tak ostry zapach, o ile można nazwać to zapachem, dla mnie on po prostu strasznie śmierdzi - na tyle, że ledwo dałam radę wysmarować nim buzię, w połowie myślałam żeby zrezygnować bo było mi po prostu niedobrze. nie wiem, czy to tylko ja tak na niego reaguję, ale dla mnie jest przerażający i przez to całkowicie eliminuje podkład. a sam w sobie jest poprawny, ale bez szału.
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:31   #367
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dawno tu nie zaglądałam, a widzę, że dyskutujecie o podkładach, które mam na stanie
(konkretnie, Shiseido Dual Balanced, Chanel Mat Lumiere, Kanebo Cream Finish, Estee Lauder Double Wear)

też testowałam Clinique Superfit z Twojego Stylu i oczywiście za ciemny, ale poza tym super - to będzie mój następny zakup jak wykończę moje zapasy

z powyższych najbardziej byłam zadowolona z Kanebo, ale aktualnie jestem zakochana w Guerlain Fleur De Teint

Shiseido trochę zbyt maślany, Chanel za tępy i zbierał się w zmarszczkach mimicznych, DW w ogóle mi nie pasuje - zbyt widoczny na twarzy...

jakby się ktoś orientował w kolorystyce Clinique to ja też jestem zainteresowana
zgadzam sie co do mat a pozatym szybko mi sciaga skore i nos sie swieci szybko a mi zalezy zeby nie wysuszyl mi poztsalej czesci a zmatowil tylko nos i clinique sie sprawdza w 100%shiseido jest spoko nie narzekam mialam kilka probek moja skora to niby normalna w kierunku suchej ale swiec sie tylko nos w kazdym razeikremik pod niego koniecznie

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Na razie udało mi się jedynie znaleźć na stronie Clinique to http://www.clinique.com/templates/pr...T_ID=PROD13917
Muszę obadać na żywo te najjaśniejsze kolory. Tylko ciekawe czy u nas są wszystkie dostępne?

Edit: Cholera, wydaje mi się, że te najjaśniejsze sa u nas niedostępne. Był artykuł na Luxlux i dostępnych jest 5 odcieni http://www.luxlux.pl/artykul/8658/no...erfit_clinique
ale my nie Wloszki

a mam on popke?

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2008-11-21 o 20:36
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 03:15   #368
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Drogie podklady ;)

Dziewczyny,czy ktoras z was uzywala moze Clinique Supermoisture Makeup????
Szukam jakiegos fajnego podladu nawilzajacego,ktory nie bedzie wlazil w zmarszczki mimiczne,pory...

Moge natomiast wypowiedziec sie na temat Perfectly Real Makeup.
Nie przepadam za tym podkladem,poniewaz ma slabe krycie.Nie potrzebuje super krycia,ale ten podklad jest jakby "przezroczysty",zawie ra malo barwnika.Po za tym dosc czesto wazyl mi sie pod kremem,albo osadzal w porach,ktorych nie mam specjalnie wielkich.Ogolnie nie polecam,ale kazdy musi sprobowac na wlasnej skorze,w doslownym tego slowa znaczeniu

Dajcie znac jak sie sprawuje Supermoisture Clinique
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 07:13   #369
ultraviolet21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 371
Dot.: Drogie podklady ;)

bylam wczoraj w douglasie ,i chcialam 5 probek podkladow dostalam cudem 3 ,bo pani powiedziala ,ze nie moga dawac wiecej pfff,to co ja niby ??mam kupowac w ciemno bez przetestowania na skorze??.

dzis mam na sobie guerlain parure extreme ...ma ladny kolor ,akurat jestem przed okresem i cera mi sie pogorszyla ,wiec moge zbadac ktory podklad mi ladnie zakryje "niedoskonalosci" czy nie da sobie ztym rady wieczorem napisze jak sie spisal ,przy samym rozsmarowaniu musialam niestety uzyc korektora...ale cera widocznie wygladzona ,mysle ze przy mniejszych probleach by sie sprawdzil.

mam jeszcze probke

lancome idole ultra
HR spectacular


szkoda ze nie mam kanebo cream finish:/
ultraviolet21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 07:23   #370
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
ale my nie Wloszki

a mam on popke?
Miałam niedawno i nie miał, ale ja tak wolę, bo pompka zawsze "wypluje" mi za dużo podkładu

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dajcie znac jak sie sprawuje Supermoisture Clinique
Dostałam w perfumerii tubkę z próbką i to będzie mój następny podkład Dla mojej cery jest idealny. Ładnie nawilża, nie podkreśla skórek, kryje wystarczająco(próbka miała dla mnie zbyt ciemny odcień, a mimo to buzia wyglądała ok) Aha, próbka miała takie opalizujące drobinki, jak dla mnie efekt na zimę super, taka zdrowa, świetlista cera, ale nie każdy lubi drobinki Konsystencja taka troszkę żelowa, dobrze się nakładał. No i typowy dla Clinique zapach, niby fragrance-free, ale każdy kto próbował Clinique wie o co mi chodzi
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 08:17   #371
pinksandals
Raczkowanie
 
Avatar pinksandals
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 190
GG do pinksandals
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
zgadzam sie co do mat a pozatym szybko mi sciaga skore i nos sie swieci szybko a mi zalezy zeby nie wysuszyl mi poztsalej czesci a zmatowil tylko nos i clinique sie sprawdza w 100%shiseido jest spoko nie narzekam mialam kilka probek moja skora to niby normalna w kierunku suchej ale swiec sie tylko nos w kazdym razeikremik pod niego koniecznie

ale my nie Wloszki

a mam on popke?
hej dziewczynki

jestem fanka clinique (superfit jak dla mnie zadawalajacy) ale w sumie to nie o tym chcialam pisac odnosnie kolorkow...tak wiem, na stronie clinique.com jest 15 pieknych kolorkow (szczegolnie te dla typu moderately fair) niestety w PL bedzie dostepnych tylko piec odcieni - z tego co pamietam: honey, healthy, neutral i bodajze caramel i beige (albo vanilla)...glupio hahah, bo nawet jesli chcialabym cos zamowic np. z fragrancex to i tak miloby bylo przetestowac wpierw kolor a nie tak w ciemno

pozdrawiam
__________________
pinksandals jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 09:18   #372
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
Miałam niedawno i nie miał, ale ja tak wolę, bo pompka zawsze "wypluje" mi za dużo podkładu



Dostałam w perfumerii tubkę z próbką i to będzie mój następny podkład Dla mojej cery jest idealny. Ładnie nawilża, nie podkreśla skórek, kryje wystarczająco(próbka miała dla mnie zbyt ciemny odcień, a mimo to buzia wyglądała ok) Aha, próbka miała takie opalizujące drobinki, jak dla mnie efekt na zimę super, taka zdrowa, świetlista cera, ale nie każdy lubi drobinki Konsystencja taka troszkę żelowa, dobrze się nakładał. No i typowy dla Clinique zapach, niby fragrance-free, ale każdy kto próbował Clinique wie o co mi chodzi
szkoda ze nie ma pomkpki ja takie wole a ja z kolei nie lubie tego supermouisture (sorki jelsi zle napisalam nazwe) kolor ok i krycie tez nawilzal super ale te drobinki i to ze sie walkowal poprostu nie dla mnie
Cytat:
Napisane przez pinksandals Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

jestem fanka clinique (superfit jak dla mnie zadawalajacy) ale w sumie to nie o tym chcialam pisac odnosnie kolorkow...tak wiem, na stronie clinique.com jest 15 pieknych kolorkow (szczegolnie te dla typu moderately fair) niestety w PL bedzie dostepnych tylko piec odcieni - z tego co pamietam: honey, healthy, neutral i bodajze caramel i beige (albo vanilla)...glupio hahah, bo nawet jesli chcialabym cos zamowic np. z fragrancex to i tak miloby bylo przetestowac wpierw kolor a nie tak w ciemno

pozdrawiam
genialnie jelsi beda te kolory w polsce to ja chyba moge zapomniec o zakupie bo najasniejszy bedzie dla mnie za ciemny no ale od czego ma sie kolezanke w USA zamowie u niej wciemno trudno odpowiada mi on w 100%
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 09:51   #373
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Dziewczyny,czy ktoras z was uzywala moze Clinique Supermoisture Makeup????
Szukam jakiegos fajnego podladu nawilzajacego,ktory nie bedzie wlazil w zmarszczki mimiczne,pory...

Moge natomiast wypowiedziec sie na temat Perfectly Real Makeup.
Nie przepadam za tym podkladem,poniewaz ma slabe krycie.Nie potrzebuje super krycia,ale ten podklad jest jakby "przezroczysty",zawie ra malo barwnika.Po za tym dosc czesto wazyl mi sie pod kremem,albo osadzal w porach,ktorych nie mam specjalnie wielkich.Ogolnie nie polecam,ale kazdy musi sprobowac na wlasnej skorze,w doslownym tego slowa znaczeniu

Dajcie znac jak sie sprawuje Supermoisture Clinique
Ja miałam cliniquea supermoisture i potwierdzam , bardzo fajny podkład , kiedys znalazłam próbke w cosmopolitanie , odcien 09 vanillia okazał sie ciut za jasny alke dobry z kolei na zime , konsystencja swietna , kremowo-zelowa , idealnie sie rozsmarowuje , posiada mikrodrobinki , nie jakies tam mega drobiny , ladnie ozywia twarz , rozswietla w sposob naturalny , cera wyglada na zadbana i zdrowa , no i niby nie ma zapachu.... w co absolutnie nie uwierze bo dla mnie on zwyczajnie smierdzi... , mialam równiez odcien 10 , idealny na pore wiosna -lato no i nie wiem dlaczego juz mnie tak nie zachwycił , wsiakał szybko w cere i zostawały tylko rozswietlajace drobinki i teraz nasuwa sie pytanie czy aby próbka dołaczona do gazety była lepsza od pełnowymiarowego podkładu ???

aha nawilzał!!! i nie wysuszył , za to ogromny plus , nie czułam zebym miala podklad na twarzy a raczej krem tonujacy

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2008-11-22 o 09:52
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 10:49   #374
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a nie wysusza ci skory?
bo ja tez mam i nie wiem co mam myslec
Jakoś nie zauważyłam żeby mi wysuszał. Ja mam strefę T ciągle tłustą i większość podkładów mi z tej tłustej części skóry wyparowuje dość szybko. Tylko te o przedłużonej trwałości ostają się, choć nie do wieczora samego...
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 10:50   #375
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Ja miałam cliniquea supermoisture i potwierdzam , bardzo fajny podkład , kiedys znalazłam próbke w cosmopolitanie , odcien 09 vanillia okazał sie ciut za jasny alke dobry z kolei na zime , konsystencja swietna , kremowo-zelowa , idealnie sie rozsmarowuje , posiada mikrodrobinki , nie jakies tam mega drobiny , ladnie ozywia twarz , rozswietla w sposob naturalny , cera wyglada na zadbana i zdrowa , no i niby nie ma zapachu.... w co absolutnie nie uwierze bo dla mnie on zwyczajnie smierdzi... , mialam równiez odcien 10 , idealny na pore wiosna -lato no i nie wiem dlaczego juz mnie tak nie zachwycił , wsiakał szybko w cere i zostawały tylko rozswietlajace drobinki i teraz nasuwa sie pytanie czy aby próbka dołaczona do gazety była lepsza od pełnowymiarowego podkładu ???

aha nawilzał!!! i nie wysuszył , za to ogromny plus , nie czułam zebym miala podklad na twarzy a raczej krem tonujacy
zgadza sie czasami probki testery sa lepsze poto aby kupic pelowymiarowy ja tak mialam z signature backham'a probka genialna ale pelnowymiarowy klapa wogole si eni eutrzymywal u mnie dluzej niz1,5h ja mam w domu pelnowymairowy ten podklad i nie moge zniesc tych drobinek nie wiem ni elubie chyba takich podkladow zreszta u mnie podklad ma wygladac tak naturalnie i kryc aby nikt go nie widzial
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:05   #376
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

testery perfum zawsze sa bardziej trwale
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:29   #377
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
zgadza sie czasami probki testery sa lepsze poto aby kupic pelowymiarowy ja tak mialam z signature backham'a probka genialna ale pelnowymiarowy klapa wogole si eni eutrzymywal u mnie dluzej niz1,5h ja mam w domu pelnowymairowy ten podklad i nie moge zniesc tych drobinek nie wiem ni elubie chyba takich podkladow zreszta u mnie podklad ma wygladac tak naturalnie i kryc aby nikt go nie widzial
wiesz pamietam ten pelnowymiarowy i pamietam wlasnie te drobinki swiecace a ze akurat bylo lato no to wiesz... ale ta probka z kolei byla mega wypasem ,no swietna brak słow , bardzo zadowolona bylam , chyba faktycznie cos w tym jest
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 11:49   #378
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wiesz pamietam ten pelnowymiarowy i pamietam wlasnie te drobinki swiecace a ze akurat bylo lato no to wiesz... ale ta probka z kolei byla mega wypasem ,no swietna brak słow , bardzo zadowolona bylam , chyba faktycznie cos w tym jest
no wlasni emamnadzieje ze z superfitem bedzie inaczej ale testery tez sie dluzej trzymaja niz normalnie w kazdym razie ja na bank bede musiala zamowic u koelzanki z usa lub na truskawie bo poprostu w polsce jest zalmka z kolorami
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 13:06   #379
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a jak diorskin forever sie sprawuje ? ja mam w kompakcie , bardzo zadowolona jestem , ten w płynie jest mocno matujacy ? takich za bardzo nie lubie
Witam Mam Diorskin Forever w kompakcie i we fluidzie...Jestem bardzo zadowolona-matowi ale nie jest to pelny mat (jak dla mnie super bo ja lubie jak twarz nie wyglada na przesuszona) a nie wysusza.Tylko mialam na poczatku problemy z nakladaniem (musialam sie nauczyc ) Bardzo dobrze kryje przynajmniej tak na mojej skórze sie zachowuje...Ja go bardzo polecam do cer mieszanych i tlustych i choc moje policzki sa suche jak wiór to mi ich nie przesuszyl z czego sie ciesze
Z Clinique mam natomiat Supermisture,Soft finish makeup , Superfit i jeszcze sypki puder Wszystkie mi pasuja ale chyba najbardziej lubie Supermoisture bo moja cera jest sucha z w kierunku mieszanej.Tamte 2 fluidy maja jak dla mnie niezbyt poreczne opakowanie-z pompka byloby o niebo latwiej wydostac produkt niz przewracac butelke otworkiem w dol i tylko czekac az sie wszystko wyleje jak to jest w przypadku Soft finish.Niby ten Soft finish jest bardziej nawilzajacy ale na mojej buzie zachowuje sie prawie identycznie jak Superfit...Wykonczenie jest super takze polecam równiez i te fluidy.Chyba dlugo nie bede próbowac nowosci bo musze najpierw te wykonczyc

Edytowane przez trihomonas
Czas edycji: 2008-11-22 o 13:08
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 14:16   #380
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
GG do zelka888
Dot.: Drogie podklady ;)

Kobitki może któraś z was ma cerę naczynkową??;>
Szukam, szukam i nie mogę znaleść dobrego pudru do mojej buźki , żeby maskował tak mocno aby te moje czerwone placki na twarzyczce zamaskował
Może któraś się napotkała z Was na puder do cery naczynkowej taki w miare dobry)
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:27   #381
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Witam Mam Diorskin Forever w kompakcie i we fluidzie...Jestem bardzo zadowolona-matowi ale nie jest to pelny mat (jak dla mnie super bo ja lubie jak twarz nie wyglada na przesuszona) a nie wysusza.Tylko mialam na poczatku problemy z nakladaniem (musialam sie nauczyc ) Bardzo dobrze kryje przynajmniej tak na mojej skórze sie zachowuje...Ja go bardzo polecam do cer mieszanych i tlustych i choc moje policzki sa suche jak wiór to mi ich nie przesuszyl z czego sie ciesze
Z Clinique mam natomiat Supermisture,Soft finish makeup , Superfit i jeszcze sypki puder Wszystkie mi pasuja ale chyba najbardziej lubie Supermoisture bo moja cera jest sucha z w kierunku mieszanej.Tamte 2 fluidy maja jak dla mnie niezbyt poreczne opakowanie-z pompka byloby o niebo latwiej wydostac produkt niz przewracac butelke otworkiem w dol i tylko czekac az sie wszystko wyleje jak to jest w przypadku Soft finish.Niby ten Soft finish jest bardziej nawilzajacy ale na mojej buzie zachowuje sie prawie identycznie jak Superfit...Wykonczenie jest super takze polecam równiez i te fluidy.Chyba dlugo nie bede próbowac nowosci bo musze najpierw te wykonczyc
a mam pytanie a jak jest z kolorystyka tego soft finsh?
Cytat:
Napisane przez zelka888 Pokaż wiadomość
Kobitki może któraś z was ma cerę naczynkową??;>
Szukam, szukam i nie mogę znaleść dobrego pudru do mojej buźki , żeby maskował tak mocno aby te moje czerwone placki na twarzyczce zamaskował
Może któraś się napotkała z Was na puder do cery naczynkowej taki w miare dobry)
ja uzywam bazy z clinique takiej zielonej i ona masukuje super + na to puder juz innypolecam ta baze

baza jest wlasnie do cery naczynkowej

Edytowane przez majula
Czas edycji: 2008-11-22 o 14:30
majula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:34   #382
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
a mam pytanie a jak jest z kolorystyka tego soft finsh?

ja uzywam bazy z clinique takiej zielonej i ona masukuje super + na to puder juz innypolecam ta baze
Kurcze szczerze nie powiem Ci bo mialam na oku nr. 5 i taki zakupilam nie patrzac na inne.Taki sam mam kolor superfit-w sam raz dla mojej jasnej choc nie mega jasnej karnacji...Nie wiem jak z kolorami jest w Polsce ale tu gdzie mieszkam (Holandia) maja chyba z 6-7kolorów tego podkladu..Tak jak wspominalam nie widze wielkiej roznicy miedzy superfit a soft finish-ten drugi tylko ciut lepiej nawilza(choc myslalam,ze bedzie bardziej ) a kolorki te same
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:35   #383
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
testery perfum zawsze sa bardziej trwale
Nie. Testery mają dokładnie taką samą trwałość jak produkty.

Cytat:
Napisane przez zelka888 Pokaż wiadomość
Kobitki może któraś z was ma cerę naczynkową??;>
Szukam, szukam i nie mogę znaleść dobrego pudru do mojej buźki , żeby maskował tak mocno aby te moje czerwone placki na twarzyczce zamaskował
Może któraś się napotkała z Was na puder do cery naczynkowej taki w miare dobry)
Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość

ja uzywam bazy z clinique takiej zielonej i ona masukuje super + na to puder juz innypolecam ta baze
Obawiam się,że sam puder nie da rady. Przynajmniej ja na taki jeszcze nie trafiłam. Tak jak majula polecam bazę, lub dobry , łagodny podkład, a na to puder
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:42   #384
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Witam Mam Diorskin Forever w kompakcie i we fluidzie...Jestem bardzo zadowolona-matowi ale nie jest to pelny mat (jak dla mnie super bo ja lubie jak twarz nie wyglada na przesuszona) a nie wysusza.Tylko mialam na poczatku problemy z nakladaniem (musialam sie nauczyc ) Bardzo dobrze kryje przynajmniej tak na mojej skórze sie zachowuje...Ja go bardzo polecam do cer mieszanych i tlustych i choc moje policzki sa suche jak wiór to mi ich nie przesuszyl z czego sie ciesze
Z Clinique mam natomiat Supermisture,Soft finish makeup , Superfit i jeszcze sypki puder Wszystkie mi pasuja ale chyba najbardziej lubie Supermoisture bo moja cera jest sucha z w kierunku mieszanej.Tamte 2 fluidy maja jak dla mnie niezbyt poreczne opakowanie-z pompka byloby o niebo latwiej wydostac produkt niz przewracac butelke otworkiem w dol i tylko czekac az sie wszystko wyleje jak to jest w przypadku Soft finish.Niby ten Soft finish jest bardziej nawilzajacy ale na mojej buzie zachowuje sie prawie identycznie jak Superfit...Wykonczenie jest super takze polecam równiez i te fluidy.Chyba dlugo nie bede próbowac nowosci bo musze najpierw te wykonczyc
Dziękuje ślicznie , juz wszystko rozumiem
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 14:52   #385
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Drogie podklady ;)

Dzieki Dziewuszki za pomocW takim razie zakupie tego nawilzajacego Cliniqua,bo Revlon jest za ciezki,zbyt taptowaty i cera wyglada tak ciezko po nim.Dodatkowo zimowe powietrze rowna sie mega wysuszenie skory.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:12   #386
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Drogie podklady ;)

no wlansie chyba jednak maja, na stronie perfumerii wyczytalam taka informacje, co zreszta zauwazylam tez u siebie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:36   #387
yumm
Raczkowanie
 
Avatar yumm
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lca < 3
Wiadomości: 77
Dot.: Drogie podklady ;)

Infallible z LOREAL'a ;D
mój od dawna, dawna ;d faktycznie jestem zadowolona
nie tworzy efektu 'maski', a makijaż utrzymuje mi sie na długo ;] cena to ok. 50-60 zl
__________________


I love U !
yumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:39   #388
yumm
Raczkowanie
 
Avatar yumm
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lca < 3
Wiadomości: 77
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez zelka888 Pokaż wiadomość
Kobitki może któraś z was ma cerę naczynkową??;>
Szukam, szukam i nie mogę znaleść dobrego pudru do mojej buźki , żeby maskował tak mocno aby te moje czerwone placki na twarzyczce zamaskował
Może któraś się napotkała z Was na puder do cery naczynkowej taki w miare dobry)
Polecam Dermablend Vichy (podklad + puder utrwalajacy), kryje swietnie i
jest bardzo trwaly
__________________


I love U !
yumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:47   #389
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Drogie podklady ;)

A ja nadal szukam idealu...
Dzis wzielam probki Clinique - Superfit po namowach Pani, ktora zawsze dobrze mi radzi. Po jednym tescie jestem zadowolona, ale probka jest tak duza, ze mi na miesiac starczy. Mam odcien 06, doskonale stopil sie ze skora.
Mam tylko pytanie do dziewczyn, ktore go maja w pelnowymiarowej postaci: czy on ma pompke?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 15:52   #390
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Drogie podklady ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
no wlansie chyba jednak maja, na stronie perfumerii wyczytalam taka informacje, co zreszta zauwazylam tez u siebie
jakiej perfumerii?? przecież to bzdura, nie rozumiem jaka perfumeria pozwala sobie na coś takiego.
Jak chcesz to przejrzyj ten wątek
Cytat:
Napisane przez yumm Pokaż wiadomość
Polecam Dermablend Vichy (podklad + puder utrwalajacy), kryje swietnie i
jest bardzo trwaly
Kryje świetnie tylko u mnie na niektórych kremach robi maskę
__________________



Edytowane przez vesenka
Czas edycji: 2008-11-22 o 15:54
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.