China Glaze - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 23:08   #421
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez jestemsobieja Pokaż wiadomość
Witam Ja mam już w swojej kolekcji China Glaze-Peachy Keen i wysuszacz Fast Freeze Quick Dry. Wysuszacz rewelacja,ładnie przyspiesza wysychanie i do tego fajnie pachnie ni to mięta ni to eukaliptus Tylko lakier jakoś tak dziwnie robi smugi, przy żadnym innym pastelowym lakierze nie mam takich smug a przy nim tak, czy Wy też macie takie problemy z nakładaniem tych lakierów czy może to ja trafiłam na jakiś wadliwy?
mam peachy keen i nie mam problemu z jego nakladaniem, pierwsza warstwa moze i lekko smuzy ale druga juz nie
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 19:14   #422
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: China Glaze

ja mam watermelon rind i drinkin my blues away (boski piekny!)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:29   #423
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

Aaaa, odkrylam, ze w moim miescie mozna kupic China Glaze, to mnie zrujnuje finansowo. Co prawda nadal nie umiem sie malowac tymi lakierami, ale to kolory sa cudne, kupilam dzis Ruby pumps
W tym sklepie jest tez Color club...podwojne zlo!
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:21   #424
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: China Glaze

Pewnie w Silhouette? Przyznaj się, że jesteś z Dolnego Śląska
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:39   #425
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

Nie, nie. Z Lublina. To jakas zwykla, niepozorna hurtowania, bardzo sie zdziwilam.
Wzielam tez lakier firmy Colour Alike na probe, maja ladne kolory, niestety nie widze skladu, mam nadzieje, ze nie zrobi mi jakiegos bubu.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:57   #426
compas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Nie, nie. Z Lublina. To jakas zwykla, niepozorna hurtowania, bardzo sie zdziwilam.
Wzielam tez lakier firmy Colour Alike na probe, maja ladne kolory, niestety nie widze skladu, mam nadzieje, ze nie zrobi mi jakiegos bubu.
ja też z Lublina.... gdzie dorawłaś Color Club ?
compas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 14:04   #427
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

Na Zamojskiej (chyba), ale tak z boku, kolo Biedronki. Panie mowily, ze w przyszlym tygodniu beda mialy nowe z CC.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 07:03   #428
compas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Na Zamojskiej (chyba), ale tak z boku, kolo Biedronki. Panie mowily, ze w przyszlym tygodniu beda mialy nowe z CC.
dziekuję za info jakiś czas temu byłam na Zamojskiej w hurtowni
w takiej bocznej uliczce przed Rusałką, nie pamiętam nazwy, ale był mały wybór China Glaze i nic poza tym
compas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 08:18   #429
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

To mysle, ze to to samo...Nie jest to jakis powalajacy wybor, ale cos tam wyszukac (ja sie ciesze, ze jest cokolwiek). Mozesz sprobowac jakos pod koniec przyszlego tyg sie przejsc. to moze beda te nowe Color club.

Ja jestem zachwycona lakierem Colour Alike, blyszczy sie ladnie i ma takie gladkie wykonczenie. Trzeba dac co prawda 3 warstwy i troche szybko schnie, ale jest za jakies 9zl, wiec nie bede wymyslac...Musze kupic wiecej kolorow i potestowac koniecznie. No i wydaje sie, ze to polska firma, wiec fajnie.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:05   #430
compas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 34
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
To mysle, ze to to samo...Nie jest to jakis powalajacy wybor, ale cos tam wyszukac (ja sie ciesze, ze jest cokolwiek). Mozesz sprobowac jakos pod koniec przyszlego tyg sie przejsc. to moze beda te nowe Color club.

Ja jestem zachwycona lakierem Colour Alike, blyszczy sie ladnie i ma takie gladkie wykonczenie. Trzeba dac co prawda 3 warstwy i troche szybko schnie, ale jest za jakies 9zl, wiec nie bede wymyslac...Musze kupic wiecej kolorow i potestowac koniecznie. No i wydaje sie, ze to polska firma, wiec fajnie.
pewnie że fajnie tym bardziej że cena fajna
na Zamojską wybiorę sie w przyszłym tygodniu i zobaczę czy to ta sama hurtownia ale ta moja była chyba po drugiej stronie ulicy niż Biedronka, dam znać co mają
compas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:28   #431
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

To chyba ta sama. Ciezko opisac ta lokalizacje, jest w takiej malej uliczce pomiedzy Biedronka a tymi kamienicami, po stronie kamienic, obok szyldu 'Firany' :P
Ja sie tam chyba przejde jak mina te upaaaaaly.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 16:05   #432
baterflajek
Raczkowanie
 
Avatar baterflajek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: China Glaze

Widzę, że nie tylko ja oszalałam na punkcie lakierów China Glaze zauroczyła mnie mnogością i różnorodnością kolorów Coś czuję, że doprowadzi mnie do małego bankructwa Wklejam moją kolekcję- może komuś foto będzie pomocne

Od lewej : Lemon Fizz, Peachy Keen, Flyin High, Grape Juice, Strawberry Fields, Cherry Pie, Ruby Pumps, Passion. Pierwsze trzy to kremy, reszta z drobinkami.

Marzy mi się jeszcze emerald sparkle, grape pop, heli-yum, four leaf clover.....no i dobra, mogę tak wymieniać bez końca
baterflajek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:43   #433
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez baterflajek Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja oszalałam na punkcie lakierów China Glaze zauroczyła mnie mnogością i różnorodnością kolorów Coś czuję, że doprowadzi mnie do małego bankructwa Wklejam moją kolekcję- może komuś foto będzie pomocne

Od lewej : Lemon Fizz, Peachy Keen, Flyin High, Grape Juice, Strawberry Fields, Cherry Pie, Ruby Pumps, Passion. Pierwsze trzy to kremy, reszta z drobinkami.

Marzy mi się jeszcze emerald sparkle, grape pop, heli-yum, four leaf clover.....no i dobra, mogę tak wymieniać bez końca
jak sie lemon frizz sprawuje? Chcialam go ostatnio kupic i jakos tak sie rozmyslilam mam orly lemonade i zastanawiam sie czy takie same nie beda
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:57   #434
baterflajek
Raczkowanie
 
Avatar baterflajek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: China Glaze

Lemon Fizz jest bardzo udany moim zdaniem Wklejam zdjęcie - mam na nim trzy warstwy - generalnie dwie wystarczają, ale chciałam wyraźniejszy kolor uzyskać. Z pasteli Orly lemonade nie mam, ale za to posiadam pixy stix. Też jestem zadowolona.

A ja się tak ostatnio rozmyśliłam nad four leaf clover.... jakby ktoś miał fotę jak wychodzi to chętnie zobaczę
baterflajek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 17:10   #435
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez baterflajek Pokaż wiadomość
Lemon Fizz jest bardzo udany moim zdaniem Wklejam zdjęcie - mam na nim trzy warstwy - generalnie dwie wystarczają, ale chciałam wyraźniejszy kolor uzyskać. Z pasteli Orly lemonade nie mam, ale za to posiadam pixy stix. Też jestem zadowolona.

A ja się tak ostatnio rozmyśliłam nad four leaf clover.... jakby ktoś miał fotę jak wychodzi to chętnie zobaczę
Poszukaj w klubie lakierowym, z tego co pamietam, Nola wklejala słocze konczynki
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 01:20   #436
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez baterflajek Pokaż wiadomość
Lemon Fizz jest bardzo udany moim zdaniem Wklejam zdjęcie - mam na nim trzy warstwy - generalnie dwie wystarczają, ale chciałam wyraźniejszy kolor uzyskać. Z pasteli Orly lemonade nie mam, ale za to posiadam pixy stix. Też jestem zadowolona.

A ja się tak ostatnio rozmyśliłam nad four leaf clover.... jakby ktoś miał fotę jak wychodzi to chętnie zobaczę
Sliczny jest ale wlasnie minutke temu wylicytowalam zoltego Opika wiec jak narazie tego sobie daruje ale kto wie moze za jakis czas sie skusze bo lubie takie kurczaczki

http://klublakierowy.blogspot.com/20...af-clover.html zdjecia Noli
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:45   #437
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez baterflajek Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja oszalałam na punkcie lakierów China Glaze zauroczyła mnie mnogością i różnorodnością kolorów Coś czuję, że doprowadzi mnie do małego bankructwa Wklejam moją kolekcję- może komuś foto będzie pomocne

Od lewej : Lemon Fizz, Peachy Keen, Flyin High, Grape Juice, Strawberry Fields, Cherry Pie, Ruby Pumps, Passion. Pierwsze trzy to kremy, reszta z drobinkami.

Marzy mi się jeszcze emerald sparkle, grape pop, heli-yum, four leaf clover.....no i dobra, mogę tak wymieniać bez końca
Piekna kolekcja, tez sie czaje na niektore z nich, ale wlasnie szczegolnie mam ochote na four leaf clove, to sie nigdy nie skonczy, ratunku.

A w ogole wiecie cos moze o skladzie ChG? Gdzies w necie czytalam, ze sa bez tych 'zlych' skladnikow, ale na tym kupionym w hurtownii jest polska nalepka i na niej wymienione sa te skladniki. Z oryginalnej nie jestem w stanie przeczytac, bo nic nie widac...
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 16:46   #438
cindi
Rozeznanie
 
Avatar cindi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 588
Dot.: China Glaze

Damaris_ gdzieś na jakimś wątku wpadło mi w oko, że jesteś z Lublina więc chciałam zapytać gdzie się zaopatrujesz w lakiery CHG? (a OPI są gdzieś u nas oprócz Seph? sorry za off)
__________________
17.09.2011

Moja droga do fit sylwetki: http://fitmehard.blogspot.com/
cindi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:22   #439
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez cindi Pokaż wiadomość
Damaris_ gdzieś na jakimś wątku wpadło mi w oko, że jesteś z Lublina więc chciałam zapytać gdzie się zaopatrujesz w lakiery CHG? (a OPI są gdzieś u nas oprócz Seph? sorry za off)
Na Zamojskiej, kolo Biedronki, pisalysmy wyzej, zobacz sobie szczegoly.
Co do Opi to chyba rzeczywiscie tylko w Sephorze, ale tam sie srednio oplaca.

W ogole mam dylemat, poszukuje turkusu, myslalam wlasnie o tym Four leaf clover, ale on jest chyba bardziej zielony. Natomiast Flyin' High wyglada na zbyt niebieski na swatchach. Zawsze myslalam, ze ktorys z nich to wlasnie taki turkus, ale wyglada na to, ze nie. Buuu.

A to moje ostatnie nabytki, Seashell i Ruby pumps
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 17:16   #440
baterflajek
Raczkowanie
 
Avatar baterflajek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 152
Dot.: China Glaze

Flyin High nie jest takim typowym turkusem.....dla mnie to taki niebieski z zielonym podbiciem. Trudno jest to uchwycić na zdjęciu...Mam dzisiaj zrobione tym kolorem wzorki na paznokciach,wklejam, ale....wygląda tu na typowy niebieski

Kupując ten lakier miałam obawy o kolor ale na pazurkach naprawdę fajnie się prezentuje.
baterflajek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:49   #441
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: China Glaze

http://www.alllacqueredup.com/2010/0...html#more-3270 Na dole sa pokazane przyszle kolekcje ChG
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:32   #442
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość
http://www.alllacqueredup.com/2010/0...html#more-3270 Na dole sa pokazane przyszle kolekcje ChG
Widzialam niedawno na Facebooku, mam nadzieje, ze Opi sie postara na jesien/zime, bo na razie chyba bardziej ChG mi sie podoba, dolna polka z Anchors away musi byc moja, uwielbiam takie kolory.
I metaliczny zloty i srebrny, nie moge juz sie doczekac...dobrze, ze jest czas, zeby troche pooszczedzac. :P

Aha i dzieki za swatcha z Flyin high, sama juz nie wiem, pojde chyba w miescie poszukac turkusu, bo chce konkretny turkus.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 23:03   #443
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Na Zamojskiej, kolo Biedronki, pisalysmy wyzej, zobacz sobie szczegoly.
Co do Opi to chyba rzeczywiscie tylko w Sephorze, ale tam sie srednio oplaca.

W ogole mam dylemat, poszukuje turkusu, myslalam wlasnie o tym Four leaf clover, ale on jest chyba bardziej zielony. Natomiast Flyin' High wyglada na zbyt niebieski na swatchach. Zawsze myslalam, ze ktorys z nich to wlasnie taki turkus, ale wyglada na to, ze nie. Buuu.

A to moje ostatnie nabytki, Seashell i Ruby pumps
Koniczyna nie jest turkusowa ani trochę To zieleń, bardzo żywa, jak młoda trawka na wiosnę, bez żadnych niebieskich tonów. Z turkusów polecam Custom Kicks (ma drobniuteńkie złote iskierki, na paznokciu prawie niewidoczne), no i For Audrey oczywiście - ale to bardziej niebieski turkus
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:10   #444
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: China Glaze

Hej dziewczątka
WYbaczcie, ale jestem dziś w protekcjonalnym nastroju
Czy stronka eurofashion miewa dostępny odcień For Audrey? Orientuje się ktoś? Teraz jest niedostępny, ale czy w ogóle można go jakoś w Polsce nabyć?
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:43   #445
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: China Glaze

Cytat:
Napisane przez anka_bunio Pokaż wiadomość
Hej dziewczątka
WYbaczcie, ale jestem dziś w protekcjonalnym nastroju
Czy stronka eurofashion miewa dostępny odcień For Audrey? Orientuje się ktoś? Teraz jest niedostępny, ale czy w ogóle można go jakoś w Polsce nabyć?
Spróbuj napisać do Eurofashion i spytać, czy nie mogliby zamówić Audrey. Kiedy rok temu byłam w Eurofashion w Warszawie, pani mówiła, że przy wiekszych zakupach (wspominałam o kilku dziewczynach, z którymi chciałysmy uskutecznić wspólne zakupy) najlepiej do nich napisać, tak, aby mogli sprowadzić to, czego aktualnie nie mają na stanie. A jedna Audey stała sobie na półeczce, tak więc można ja upolować.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:30   #446
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: China Glaze

Czy któraś z Was orientuje się może gdzie dostanę kolor Channelesque? Czy w ogóle jest on jeszcze do kupienia, bardzo mi zależy
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 11:21   #447
Helge Wodnica
Raczkowanie
 
Avatar Helge Wodnica
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Due South
Wiadomości: 305
Dot.: China Glaze

W sumie będzie to też odpowiedź na pytanie powyżej.


Jak internet głeboki i szeroki wszędzie natrafiam na informację typu Channelesque-discontinued.
Lub też, że jest dostępny tylko trudno na niego trafić.
Ale, ale...





Tak sobie przeglądam to i owo, i natrafiłam na to:

China Glaze Channelesque Returns?


Dobra wiadomość dla poszukiwaczek Channelesque
W wiosennej kolekcji 2011 będzie lakier wyglądający prawie jak Channelesque, lub też sam Channelesque ale pod zmienioną nazwą Below Deck.

Tak czy siak wygląda to naprawdę obiecująco.
__________________

Edytowane przez Helge Wodnica
Czas edycji: 2010-09-18 o 11:27 Powód: dwa dopiski.
Helge Wodnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:59   #448
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: China Glaze

Szukam koralowego lub koralowo-czerwonego lakieru.Coś podobnego do Flip Flop Fantasy.tylko mniej żarówiastego.Macie jakieś typy?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 13:47   #449
KamilaEwa
Raczkowanie
 
Avatar KamilaEwa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 458
Dot.: China Glaze

Nie wiem jakie ma China Glaze odcienie koralowe, ja znalazłam ostatnio takie:

http://www.victoriasbeauty.com/produ...ION-ZP442.html

http://www.victoriasbeauty.com/produ...ION-ZP441.html

niestety nie wiem jak na pazurkach wyglądają :P

ja mam:

http://larte-makeup.blogspot.com/201...-strenght.html

i ślicznie wygląda na paznokciach
__________________
Pielęgnacja włosów
Fitness

I’ve loved and I’ve lost .






Edytowane przez KamilaEwa
Czas edycji: 2010-09-26 o 13:55
KamilaEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 09:53   #450
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: China Glaze

To i ja dołączam, OPI jakoś naturalnie prowadzi do Chinki
Póki co mam 3 sztuki: Thunderbird, Strawberry Fields i Let's Groove! jak dobrze pójdzie to lada chwila powinien zastukać listonosz z jeszcze dwoma, zamówiłam Ruby Pumps i Raspberry Festival
kurczaki, szukam 2030 ale w "moim sklepie" wyprzedali
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-24 09:25:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.