projekt kuchni wykonam - prace do portfolio . - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 11:01   #61
koniczyna111
Raczkowanie
 
Avatar koniczyna111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez koniczyna111 Pokaż wiadomość
Koniec, bardzo podobają mi się Twoje projekty, dlatego, jeśli pozwolisz, ja również poproszę Cię o pomoc. Załączyłam rzut naszej przyszłej kuchni - sama go robiłam, więc jest bardzo amatorski, ale mam nadzieję, że wystarczający. Kuchnia jest na poddaszu, ale akurat skos, który w niej występuje w zasadzie w całości chowa się w spiżarni i w samej kuchni prawie go nie ma. Spiżarnia jest malusieńka i pod skosem, więc nie zmieści się w niej za wiele, dlatego potrzebne będzie miejsce do przechowywania w samej kuchni. Prawa ściana jest już wyłożona jasnymi płytkami (bardzo proste prostokątne błyszczące płytki w kolorze beżowo-śmietankowym) i podobny gres jest na podłodze. Parapet jest z jasnego marmuru.
Ponieważ nie zdecydowaliśmy się jeszcze na konkretny styl wystroju, prosiłabym Cię o przygotowanie dwóch wersji projektu - w stylu prowansalskim (z jasnymi meblami) i w stylu nowoczesnym (ale umiarkowanie nowoczesnym ponieważ nie lubię zimnych wnętrz w stylu laboratorium np. połączenia metalu i szkła, dla mnie kuchnia musi być ciepła i nastrojowa). Marzy mi się też jakiś ożywiający kolor na ścianach, ale niekoniecznie jeden w całym wnętrzu. Z niecierpliwością czekam na Twoje propozycje i z góry serdecznie dziękuję!
Koniec, widzę, że naprawdę zawaliliśmy Cię pracą Jeśli znajdziesz czas na mój projekt, dorzucam Ci jeszcze kilka moich sugestii, które w międzyczasie przyszły mi do głowy - nie chciałabym mieć wolnostojącej kuchenki gazowej, ale zamiast tego - gazową płytę grzewczą i elektryczny piekarnik umiejscowiony wyżej w osobnym słupku. Poza tym będzie potrzebne miejsce na mikrofalówkę (ale nie do zabudowy) i planujemy zmywarkę 60 cm (do zabudowy).
Gorące pozdrówka!
koniczyna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:20   #62
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez Hrabina Dracula Pokaż wiadomość
to i ja proszę o pomoc

potrzebna duuuużo miejsca w szafkach wystrój nowoczesny raczej.

zaznaczyłam wnękę, o której pisałam w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363878
oto moja propozycja (jak nowoczesnie to nowoczesnie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (63,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (72,3 KB, 86 załadowań)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:32   #63
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Suzi_Sun oto propozycja dla twoich rodziców ze stołem i krzesłami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (53,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (57,7 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (57,7 KB, 74 załadowań)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 21:06   #64
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Ok już teraz wiem wszystko tak mi sie zdawało ale wolałam sie upewnić.
Spokojnie projekty powstaną pokoleji tylko to troche potrwa ale do wtorku wieczorem powinny zacząc sie pojawiac kolejne
Koniec dziś w pracy uświadomiłam sobie, że nie napisałam Ci dlaczego narysowałam te krótką ściankę miedzy łazienką, a kuchnią, te prostopadła ściankę, oczywiście nie jest wybudowana to tylko rysunek.
Pozmyślałam, że można za nią schować kuchenkę, albo zrobić taki słupek z szafkami i piecykiem i dopiero później kuchenkę, Ty się na tym znasz ja tylko luźno rzucam hasła. Pomyślałam o tym ponieważ kuchnia jest otwarta i jeżeli kuchenka będzie bliżej pokoju z korytarza będzie się wchodzić na "gary", a za ta ścianka możnaby to ukryć, ale tak jak mówię ja nie mam pojecia w tej dziedzinie, zostawiam ostateczne zdanie zawodowcom.

-------------------------------------------------------------------
Koniec jesteś Aniołem, ostatnio zarzucono mi, że wyobraźnia mi szwankuje bo wymyślam sobie kuchenki narożnikowe, a u Ciebie właśnie zobaczyłam takie rozwiązanie, a co w takim wypadku z okapem lub pochłaniaczem? Są takie narożnikowe czy trzeba je jakoś zabudowywać?
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10

Edytowane przez kamilcia_w
Czas edycji: 2009-09-07 o 21:19
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 06:49   #65
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witaj Kamilcia_w jaknajbardziej są okapy narożnikowe zarówno nowoczesne jak i stylizowane jak bede w pracy dzisiaj to moge podesłać konkretne modele jeśli jesteś zaiteresowana.
P.s projekt kuchni dla ciebie już powstał tylko musze dodac kilka smaczków jak dojade do pracy i odrazu wrzuce tutaj do obejrzenia.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 11:37   #66
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Tak jak obiecałam Projekt dla kamilci_w doczego ma słuzyc ta scianka to sie domysliłam. Stwierdzilam ze nie bardzo macie miejsca na jadalnie a jak przerobisz pokój obok kuchni na goscinny to bedziesz zakazdym razem z jedzeniem latac przez cały dom wiec wstawiłam stół do kuchni. I taka małą fototepete . Kolory do dyskusji ale jakos mi dzis i narazie takie sie podobały Jesli chodzi o szafke pod schodami niewydaje mi sie dobrym pomysłem bo do odległosci do sciany koło schodów mamy 1200 mm a aby schody były łagodne to duzej wysokości pod schodami na tym odcinku nie uzyskamy a robic szafke aby doniej ,,nurkować,, mając piwnice to troche bezsensu. Chyba lepszym rozwiazaniem aby zasłonić ta przestrzen gdzie schody beda niejako wystawały było by do budowanie tam scianki niekoniecznie do sufitu jak jest tamta co juz istnieje ale takiej do biegów schodów. Wrzuciałam ci takie widok schodów umnie w programi przy schodach dość stromych w momecie gdy dochodzi do scianki maja one wysokośc ok 800 mm wiec przy mniej stromych ta wysokość bedzie nizsza.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 12:53   #67
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Jesteś niesamowita!!!!!
Uwielbiam ten kolor, skąd wiedziałaś? Szkoda tylko ze mój S. jest bardziej stonowany. Żarty, żartami ale nie spodziewałam się takiego efektu w tej kuchni. Pierwotnie myślałam o postawieniu stołu tu gdzie ustawiłaś słupki z kuchenkami, a w narożniku gdzie masz stolik myślałam o lodówce, bałam się że przejście będzie za wąskie jeżeli postawię na tej ściance jakieś meble, a ty się odważyłaś. Co do szafki pod schodami to rzeczywiście masz rację, że za mało miejsca. Mówiłam, że takie sprawy zostawia się zawodowcom.

Co do okapów jak najbardziej jestem zainteresowana, chociażby po to żeby udowodnić mamie że takie są.

Jak ja mogę się Tobie odwdzięczyć?
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 13:16   #68
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

okapy narozne w swojej ofercie posiada firma FALMEC sa to linie futura, astra, iris, line, mimosa, penta, plane. Te kilka przykładów powinno przekonac twoja mame ze takie istnieja a to 3 które mam zapisane na kompie w pracy.
przyznam szczerze że dla kogos duzo łatwiej sie cokolwiek projektuje niz dla samej siebie ciesz sie że sie podoba. Jakos szafki mi bardziej paowały na tej scianie niz stół może dlatego ze tworza zwarta kolumnie a stół to tak by mógl wygladac jak wystajacy element ze sciany na wysokości łydek (od scianki która zrobiłam na 650 mm jest do lodówki 700 mm czyli dosc sporo miejsca.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 19:31   #69
kamilcia_w
Zakorzenienie
 
Avatar kamilcia_w
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Malbork/Koszalin
Wiadomości: 3 083
GG do kamilcia_w
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Ślicznie dziękuję, czy mogę się jakoś odwdzięczyć?
__________________
Moja papierkownia i inne cudaki

nowa karteczka 27.10
kamilcia_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:50   #70
gosianixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Bardzo proszę o propozycję dla mojej "trudnej" kuchni. Trudny (przynajmniej dla mnie) jest ten uskok w ścianie na wprost. Jeżeli chodzi o styl, to marzą mi się jasne fronty w stylu angielskim, ale takim uproszczonym, blaty czarne granitowe, na scianach moze być kolor, choć myślałam o białych kaflach "cegiełkach". Myślę, że kuchnia powinna być trochę osłonięta od salonu wyższą ścianką, a może barkiem?
Z niecierpliwością czekam na propozycję.
gosianixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:52   #71
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Hej konieczyna111 oto pierwszy projekt dla ciebie choś coś mi w nim nie pasuje ale jak sie dowiem co to napewno poprawie w stylu prowansalskiem w poniedziałek pozdrawiam. Czy jest jakieś konkretny powód dlaczego w rogu ustawiłaś lodowke (ma to być lodówka do zabudowy czy wolnostojąca jak wolnostojąca to 60 cm czy taka dwudrzwiowa??) i tv? narazie wstawiłam lodowke średnią i do zabudowy, bo jakoś lodówka tam mi wogóle niepasowała ale nad tym też pomyśle może mi jutro tam bedzie pasowała Slupki wstawiłam na tej ścianie bo w rogu tam gdzie wstawiłaś włąsnie lodówkę nawet jak bedzie 60 cm to niezmieści sie w rzadną strone nic wiecej w słupku dlatego uważam że to troche marnowanie miejsca w którym może stanąć stolik. A skoro miałbybyć tam tv to wypadałoby aby był gdzieś stół bo cała kuchnie masz poprzecinej stronie czyli stoisz plecami do tv wiec bezsensy. A jak sie wstawi stół w drugim kącie to blokujemy miesce na słupek z piekarnikiem. Ale wypracowanie ci napisałam. Pozdrawiam
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 17:33   #72
koniczyna111
Raczkowanie
 
Avatar koniczyna111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 283
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Koniec, wybrałaś jeden z moich ulubionych kolorów drewna Ty chyba naprawdę masz jakąś intuicję!! Wow, no powiem Ci, że mnie zaskoczyłaś takim rozwiązaniem bo nawet nie przeszło mi przez myśl, że mozna by piekarnik postawić na ścianie przy drzwiach. Ale może to dlatego, że myślę tendencyjnie. Problem w tej kuchni polega na tym, że już są doprowadzone wszystkie przyłącza i wszystkie gniazdka elektryczne i to było jedynym powodem dla którego lodówka została umiejscowiona tam właśnie. Wiesz, te wszystkie podłącza zostały zaplanowane nie przez nas, więc nie bardzo mieliśmy na to wpływ. Teraz niejako pozostaje nam się w to z pomysłem wpasować i liczę na to, że mi pomożesz, bo Ty naprawdę masz świetne pomysły. A o stole oczywiście myślałam, z tym, że ustawiałam go w myślach w kącie naprzeciwko lodówki, tzn tam gdzie teraz jest słupek z piekarnikiem. Nie pamiętam, ale chyba zaznaczałam na projekcie oświetlenie - jest doprowadzone w dwa miejsca na suficie - centralnie i nad "przyszlym" stołem i nie mam pojęcia czy możnaby było to jeszcze zmienić. Co do rozmiaru lodówki - myślałam raczej o takiej wyższej 60cm (z myślą o przyszłej rodzince ), a czy zabudowana czy nie - to już będzie zależało od całościowego wystroju - przy nowoczesnej kuchni może być niezabudowana. Gorąco pozdrawiam i czekam na ciąg dalszy

Aha, Koniec, jeszcze jedno mi przyszło do głowy, jak tak siedzę i podziwiam Twoje dzieło - nie sądzisz, że przy takim ustawieniu trochę pusto jest na ścianie, na której jest wejście do spiżarki?

Edytowane przez koniczyna111
Czas edycji: 2009-09-09 o 17:41
koniczyna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 14:35   #73
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam, nareszcie miałąm czas na zrobienie rysunku. Przepraszam za jakość ale niestety nie mam nic wspolnego z architekturą i projektowaniemm, mam jednak nadzieję, że wymiary są czytelne. Z góry dziękuję
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 08:13   #74
piotrekt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam,
ja też bym chętnie poprosił o projekt kuchni. Zamieszczam schematy całego mieszkania.

Wracając do kuchni, to na dłuższej ścianie chcemy mieć szafki stojące i wiszące (wiszące otwierane do góry, dolna część z matowym szkłem a górna cały blat), a na ścianie z okne, to tylko szafki stojące.
Na ścanie bez okna, najpierw będzie lodówka (145cm), potem szuflady, potem kuchenka z piecykiem, dalej szafka cargo, a później zlew (narożny).

Co do kolorów....to raczej ciemne fronty i blat też.

Z góry dziękuje

Koniec czy wykonujesz może jeszcze projekty łazienek lub sypialni??
piotrekt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 16:43   #75
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

witam
w załączniku przesyłam kuchnię,ale nie tą o której pisałam tylko inną-mojej siostry
zdjęcie niewyraźne,ale napiszę o wymiarach jeszcze-
długość ściany- 4,45 m
szerokość 1,85 m
długość krótszej ściany wraz z kawałkiem blatu to 2,45m
długość ściany do okna 1,45 m
i długość do zlewu około 75 cm(można przesunąć)
wysokość około 2,95

Prosiłabym o projekt kuchni nowoczesnej,meble gładkie,raczej nowoczesne sięgające do sufitu(górne półki i otwierane do góry-z matowym szkłem?)narożne.ten kawałek między blatem a szafkami są brązowe płytki.Pod oknem stoi stół i raczej tam zostanie bo nie ma go gdzie przestawić.Kuchnia jest rozdzielona ścianką od reszty pokoju.Kuchenka jest razem z piekarnikiem i raczej nie zostanie zmieniona na nową
Nie wiem czy lodówka ma być obudowana czy nie-póki co nie jest zabudowana,ale prosiłabym o wersję też zabudowaną to taka zwykła lodówka,jednodrzwiowa
Za kilka dni narysuję drugą kuchnię-tą mojszą
pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na propozycje

ps.przepraszam za kiepską jakość zdjęcia
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-09-13 o 16:48
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 13:40   #76
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

kamilcia_w drugi projekt dla ciebie pozdrawiam
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:33   #77
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Konieczyna111 dwie propozycje do twojej kuchni nadal nowoczesne ale już sie biore i za stylizowaną
Pozdrawiam

Edytowane przez Koniec
Czas edycji: 2009-09-17 o 14:35
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:04   #78
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Kinolec oto moja interpretacja twojej kuchni. Prosiłas aby na lewej stronie były zabudowane sprzety agd ale skoro piekarnik ma być na wyspie zlew pod oknem wiec zmywarka tez tam musi być skoro zlew to i lodówka na tej scianie wypada wiec ze sprzetu agd została tylko mikrofala do zabudowy do słupka. Niebardzo wiem czemu chciałas zlew do warzyw na wyspie skoro zwykły zlew ma byc pod oknem ( poco prowadzic wode przez puł kucni?? )wiec wstawiłam zlew 1,5 komory z wkładem ociekającym do mycia warzyw . Chyba ze coś zle zrozumiałam.
Pozdrawiam
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:25   #79
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

OMG!! rewelacja, dziękuję Ci bardzo!!
faktycznie wyspę chcę na srodku a co do drugiej umywalki to widziałam w katalogach takie podwójne rozwiązanie i spodobało mi się.
Jeśli mogłabys i niebyłoby to problemem (aż boję się prosić) to mogłabyś pokazac mi jeszcze drugą wersję gdyby fronty szafek były drewniane bo zastanawiam się które rozwiązanie jest lepsze : białe fronty i jasno - nowoczesne wnetrze kuchni - czy ciepły braz z granitowymi czarnymi blatami - czyli ciepły i przytulny klimat

wyspę chciałabym trochę dłuższą zamiast tego stoliczka- z drugiej strony wyspy chciałabym szerszy czarny granit i krzesła barowe. Myślę, że ten kominek-lodówka przy oknie fajniej wyglądałby razem z tymi wysokimi szafami przy ścianie z mikrofalą - myślałam aby ciąg tych szaf zabudować tak że byłaby to jedna równa ściana, zlew chyba pod oknem będzie lepiej wygladał będę patrzeć na drzewa podczas zmywania - dzięki Twojemu projektowi wiele rzeczy i wiele możliwości mi pokazałas dziękuję bardzo!!
__________________
de gustibus non est disputandum

Edytowane przez kinolec
Czas edycji: 2009-09-18 o 07:26
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 16:07   #80
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Konieczyna111 obiecana twoja kuchnia w wersji stylizowanej
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 17:07   #81
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Kinolec oto twoja kuchnia po drobych zmianach i taka sama obcja tylko w innej odsłonie
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:10   #82
kinolec
Zadomowienie
 
Avatar kinolec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 000
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

oj mam trudny orzech do zgryzienia ale dzięki Tobie ułatwioną o wiele bardziej sprawę dziękuję Ci bardzo i zyczę powodzenia i przyjemności w pracy
__________________
de gustibus non est disputandum
kinolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:14   #83
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Gosianixa cos do poogladania dla ciebie
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:23   #84
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Piotrekt zrobiłam wizualizacja do twoich wytycznych w kuchni (prawie bo lodówka ma 902 mm) przy lodówce dwudrzwiowej musisz brac poduwagę że potrzebuje ona 430 przy szerszych drzwiach i 375 przy werzszych do pełnego otwarcia do otwarcia drwiczek wogóle 144 mm. Przy lodówce takiej jak napisałes 145 cm) nie ma szans na zmieszczenie tego co chcesz na tej scianie przy 90,2 szafka cargo ma zaledwie 200 mm a szuflady 450 mm zlew narozny typowy nie wejdzie bo na taka szafke trzeba liczyc 900 mm. A masz sciane 2900 wiec przy takiej lodówce jak chciałes zostaje 1450 mm do zagospodarowania a piekarnik sam ma 600 mm.
Pozdrawiam.

Czasami zdarza mi sie robić inne pomieszczenia niż kuchnie
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 13:39   #85
Befi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Witam Koniec.
Bardzo podobaja mi sie Twoje projekty,mozna znalezc cos dla siebie.Moze i w moim przypadku cos doradzisz?Rozpoczynamy budowe wiec rzadne przylacza "nie maja wyznaczonego miejsca" kuchnia ma byc nowoczesna z kacikiem jadalnianym dla 4 osob.Zmywarka i lodowka nie zabudowane co do reszty chcialabym zobaczyc twoje propozycje.Wklejam caly parterdla lepszej orientacji.Z gory dziekuje.

Edytowane przez Befi
Czas edycji: 2009-09-21 o 13:58
Befi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:38   #86
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Dygotka8 projekt dla twojej siostry. Nadal czekam na twoja kuchnie
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 17:29   #87
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Koniec,dziękuję Ci za ten projekt
bardzo mi sie pododba,ale brakuje mi zlewu
A gdyby piekarnik i płyta były oddzielnie to jakbyś wtedy to rozmieściła??w jakimś słupku też??mogę poprosić jeszcze o taką wizualizację??
dziś źle się czuję,ale jutro narysuję mój projekt i wrzucę fotkę moich bazgrołów
pozdrawiam
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2009-09-21 o 18:03
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:03   #88
piotrekt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Piotrekt zrobiłam wizualizacja do twoich wytycznych w kuchni (prawie bo lodówka ma 902 mm)
Witaj, wielki dzięki
mam tylko małą prośbę, czy mogłabyś zrobić lodówkę pojedyńczą i niższa, tak aby nad nią wrzucić jakąś szafkę wiszącą? mamy lodówkę o wysokości 145cm więc jak szafki na dole wraz z blatem mają 85cm i prześwit pomiędzy dolnymi a wiszącymi ma 60cm więc szafki górne zmieszczą się nad lodowką Węższa lodówka pozwoli tak rozplanować szafki że wejdzie zlew narożny.

Czy mogłabyś jeszcze dorzucić wyciąg kominowy?

Dziękuje

Edytowane przez piotrekt
Czas edycji: 2009-09-21 o 18:17
piotrekt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:17   #89
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

tak mi cos nie pasowała lodówka 145 cm a to było o wysokości projekt po zmianach pojawi sie jutro
Pozdrawiam
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:24   #90
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: projekt kuchni wykonam - prace do portfolio .

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Koniec,dziękuję Ci za ten projekt
bardzo mi sie pododba,ale brakuje mi zlewu
A gdyby piekarnik i płyta były oddzielnie to jakbyś wtedy to rozmieściła??w jakimś słupku też??mogę poprosić jeszcze o taką wizualizację??
dziś źle się czuję,ale jutro narysuję mój projekt i wrzucę fotkę moich bazgrołów
pozdrawiam

Juz zlew sie znalazł przepraszam Warian o który prosisz wstawie jutro
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-05 21:45:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.