Farbowanie henną - część III - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-03, 16:00   #2131
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Farbowanie henną - część III

Przepraszam, że mam tyle pytań, ale to będzie moje pierwsze hennowanie i jeszcze nie wiem co i jak A jak myślisz co lepiej zrobić : zmieszać hennę naturalną z brązową czy najpierw pomalować brązową, a za jakiś czas naturalną? Mam farbowane włosy, kolor spłukany i trochę się obawiam, że jak pomieszam kolory to mogę mieć na głowie nie wiadomo co
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:06   #2132
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Przepraszam, że mam tyle pytań, ale to będzie moje pierwsze hennowanie i jeszcze nie wiem co i jak A jak myślisz co lepiej zrobić : zmieszać hennę naturalną z brązową czy najpierw pomalować brązową, a za jakiś czas naturalną? Mam farbowane włosy, kolor spłukany i trochę się obawiam, że jak pomieszam kolory to mogę mieć na głowie nie wiadomo co
ja bym pomalowała najpierw brązową jakby co można powtórzyć nawet następnego dnia.Zależy też jaki kolor chcesz uzyskać.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933

Edytowane przez sylwka37
Czas edycji: 2013-02-03 o 16:07
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:09   #2133
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Farbowanie henną - część III

Hmmm... Też o tym myślałam i tak zrobię Ostatnie pytanie : czy brązową hennę muszę odstawić na jakiś czas (no właśnie jaki czas - 2h, 12 h ?)czy mogę od razu nakładać na włosy? Czy kolor nie będzie przez to słabszy, mniej intensywny?
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:12   #2134
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Hmmm... Też o tym myślałam i tak zrobię Ostatnie pytanie : czy brązową hennę muszę odstawić na jakiś czas (no właśnie jaki czas - 2h, 12 h ?)czy mogę od razu nakładać na włosy? Czy kolor nie będzie przez to słabszy, mniej intensywny?
nie musisz odstawiać - mieszasz z wodą i na głowę. Jasny brąz jest mieszanką kilku ziół i jest gotowa do nałożenia od razu po rozmieszaniu.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:14   #2135
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziękuję bardzo za pomoc i rozwianie moich wątpliwości
Buziaki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:27   #2136
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Farbowanie henną - część III

Też podpytam bardziej doświadczonych wizażanek
Włosy już kilkakrotnie farbowałam Khadi red (z amlą) i niestety ostatnim razem wyszedł mi ciemniejszy kolor (zamiast mocnego rudego mam raczej ciemny rudy-coś w stylu wiewiórki). I tu moje pytanie - czy można takie włosy potraktować rozjaśniaczem i następnie położyć hennę? Chcę uzyskać bardziej intensywny, marchewkowy rudy ale obawiam się jakiś dziwnych efektów kolorystycznych. Mój naturalny kolor to typowy ciemny mysi blond.
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:34   #2137
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

ja bym nie używała rozjaśniacza strasznie niszczy włosy . Hennuję włosy właśnie dlatego żeby były zdrowe i odstąpiłam od farb chemicznych na rzecz ziołowych. Henna łączy się z keratyną zawartą we włosie i się nie wypłukuje tak jak farba chemiczna i po pewnym czasie można farbować już tylko odrosty bo gdy się będzie kładło cały czas na całość to kolor faktycznie ściemnieje ! Może umyj włosy kilka razy szamponem przeciwłupieżowym - podobno nieźle ściągają kolor
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 16:56   #2138
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ja mam raczej "pancerniki" więc rozjaśniacz mnie tak bardzo nie zaboli wiem, że niszczy, ale myślałam raczej o jakimś słabszym i na trochę, tak żeby faktycznie tylko trochę rozjaśnić i zminimalizować zniszczenia
Chodzi mi raczej o to, czy użycie rozjaśniacza i położenie potem henny da oczekiwany efekt.
Ale i tak dziękuję za odpowiedź
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:05   #2139
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

jeśli nie używałaś indygo to pewnie da oczekiwany efekt. Bo to indygo potrafi zrobić niespodzianki typu niebieskie czy zielonkawe włosy.
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:10   #2140
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez psotka8 Pokaż wiadomość
Ja mam raczej "pancerniki" więc rozjaśniacz mnie tak bardzo nie zaboli wiem, że niszczy, ale myślałam raczej o jakimś słabszym i na trochę, tak żeby faktycznie tylko trochę rozjaśnić i zminimalizować zniszczenia
Chodzi mi raczej o to, czy użycie rozjaśniacza i położenie potem henny da oczekiwany efekt.
Ale i tak dziękuję za odpowiedź
Myślę, że da radę. Rozjaśniacz wypłucze naturalny pigment (mysi), a zostawi czerwony (z henny). No i ważne jest czym dokładnie farbujesz. Bo Khadi "Henna z amlą" (nie z amlą i jatrophą) ma w składzie indygo. Mało ale jednak ma. Dlatego może czasem wyjść ciemniej i do tego ciemnieć przy każdym farbowaniu. Jeśli farbujesz samą henną albo mieszanką henny z niefarbującymi ziołami, to włosy w pewnym momencie są już wysycone czerwonym barwnikiem i dalaj nie ciemnieją. Oczywiście nie sposób z góry przewidziec kiedy nastąpi ten moment
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 17:28   #2141
psotka8
Raczkowanie
 
Avatar psotka8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 129
Dot.: Farbowanie henną - część III

Aż się wystraszyłam, ale na szczęście zawsze używałam tej z amlą i jatrophą więc przynajmniej o indygo nie muszę się martwić.
Wielkie dzięki za takie szybkie odpowiedzi, będę próbować uzyskać marchewkę
psotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 20:39   #2142
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez hennaya Pokaż wiadomość
Jeśli jest solidna baza z henny, czyli była regularnie stosowana przez min 3 miesiące, to indygo może się nieźle trzymać.

Obecność shikakai w tej mieszance mnie zastanawia; ja shikakai myję włosy na zmianę z mydłem z aleppo.

Kalpi tone zawiera samo w sobie całą masę składników:
"Amla Fruit (Phyllanthus Emblica Linn) 10%, Maka Leaves (Eclipa Aba) 10%, Mandoor (Iron Rust) 10%, Jaswandh Flower (Hibiscus Rosa) 9%, Narangichal (Citrus Aurantium) 8%, Shikakai Fruit (Acacia Conncinna) 7%, Kumari Leaves (hedychium Spicatum) 7%, Kapur Kachili (Hedychium Spicatum) 6%, Brahmi (Herpestis Monniera) 5%, Methi Seed (Trigonalafinum Greekum) 5%, Wala (Andropogan Muricatus) 5%, Khadir Stem (Acacia Katechu wild) 3%, Chandan (Santalum Album) 2%, Neem (Azadirachta Indica), Sitaphal Seeed Powder(Squamosa), Sugandh Dravya (Q.S.). "

Może więc samo kalpi tone wystarczy
Dzięki wielkie Tak zrobię. Indygo, kalpi tone i placenta Mam nadzieję, że to już wystarczy aby utrzymać ciemny brąz bez khadi (farbowałam khadi 5 razy w okresie październik - styczeń)
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 11:13   #2143
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

Dziewczyny, a czego dodać, żeby rudy był bardziej miedziany?
Farbowałam Khadi z amlą i jatrophą, kolor jest ładny, ale trochę za mało rudy jak na mój gust Chciałabym następnym razem wydobyć z henny więcej rudości.

I jeszcze - skąd bierzecie neem...? Nigdzie nie mogę znaleźć, trafiam jedynie na gotowe kosmetyki z neem.
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:26   #2144
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Dallila Pokaż wiadomość
I jeszcze - skąd bierzecie neem...? Nigdzie nie mogę znaleźć, trafiam jedynie na gotowe kosmetyki z neem.
Allegro
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 13:45   #2145
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

No właśnie szukałam, znalazłam tylko kosmetyki Z neem, a nie neem solo...

Może rzeczywiście nie ma chwilowo. Macie sprawdzonego sprzedawcę neem na allegro?
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 14:49   #2146
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Dallila Pokaż wiadomość
No właśnie szukałam, znalazłam tylko kosmetyki Z neem, a nie neem solo...

Może rzeczywiście nie ma chwilowo. Macie sprawdzonego sprzedawcę neem na allegro?
stąd zawsze biorę I jest teraz.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:29   #2147
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ooo, dziękuję Ci bardzo!

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

A może ktoś wie, czy dodanie kasji do Khadi z amlą i jatrophą da mi bardziej miedziany efekt...? Nigdy nie używałam kasji, ale ten sprzedawca od neem ma też kasję, no i zamówiłam...
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:49   #2148
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

Amla przyciemnia hennę i tonuje jej rudość- być może obecność amli w mieszance jest przyczyną braku miedzianych odcieni.
Spróbuj zmieszać czystą hennę, albo tą z jatrophą pół na pół z kasją- dodaj wodę i odstaw przykryte folią na 10 godzin w ciepłe miejsce (kaloryfer może być za ciepły, nie chcemy żeby się barwniki zagotowały- w zimie najlepiej postawić miskęz pastą na lodowce- z tyłu dmucha ciepłe powietrze).
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:53   #2149
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

Ok, spróbuję pół na pół z kasją

Wiesz, kiedy kupowałam tę khadi (a to była moja pierwsza henna) zaufałam opisowi, że właśnie ta - z amlą i jatrophą - da odcień nie brązowy, tylko właśnie rudy, czerwony. Obawiałam się zwykłej, że wyjdzie mi brąz, bo miałam dosyć ciemne włosy (niby rude, ale ciemne, nie miedziane). Stąd taki wybór...
Raczkuję w hennowaniu
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 08:28   #2150
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Farbowanie henną - część III

mam pytanko. Farbowałam henną kilka razy ale wróciłam do farb zwykłych, dokładnie to ziołowej Herbatint. Czy jest sens żebym raz na np 3-4miesiące położyła hennę w celu odżywienia włosów? A potem znów robiła odrost Herbatintem?

Za dużo paprania z henną i do tego nie chciała chwycić mi porządnie odrostów. Ale brakuje mi tego blasku który dawała.

I konkretnie pytam o hennę w kolorze jakiegoś brązu. Cassia (wiem, że to nie henna) ale u mnie nie sprawdziła się w roli nabłyszczacza.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:40   #2151
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

Jako nabłyszczacza i odżywiacza możesz użyć neem, jest bezbarwna
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:49   #2152
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez Dallila Pokaż wiadomość
Jako nabłyszczacza i odżywiacza możesz użyć neem, jest bezbarwna
i można użyć jako maseczkę na twarz
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:57   #2153
Dallila
Raczkowanie
 
Avatar Dallila
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Farbowanie henną - część III

O, właśnie
Dallila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:18   #2154
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Farbowanie henną - część III

hennaya, kobieto, jesteś wielka! Dziękuję za szybką przesyłkę! Paczucha z ziółkami jest już u mojej mamy w pracy, jak przyjedzie, rozrabiam i hennujemy Do 100dniówki włosy zdążą dojść do siebie.

Niestety, henna z amlą będzie dojrzewać tylko przez 2 godzinki, ale na ciepłym kaloryferze. Indygo dodam przed samym nałożeniem. Proporcje na początek to 1:1:1 i mam nadzieję, że nie wyjdzie za ciemno Zwłaszcza na długości, bo tam indygo może lepiej łapać. Martwię się trochę odrostem, czy go nie będzie się za bardzo odznaczał. Ale bez ryzyka nie ma zabawy
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:41   #2155
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
Niestety, henna z amlą będzie dojrzewać tylko przez 2 godzinki, ale na ciepłym kaloryferze. Indygo dodam przed samym nałożeniem. Proporcje na początek to 1:1:1 i mam nadzieję, że nie wyjdzie za ciemno Zwłaszcza na długości, bo tam indygo może lepiej łapać. Martwię się trochę odrostem, czy go nie będzie się za bardzo odznaczał. Ale bez ryzyka nie ma zabawy

Rozrabiasz hennę razem z amlą od razu? Czy dodasz ją później?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 15:18   #2156
hahihehy
Rozeznanie
 
Avatar hahihehy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bdg/Poz
Wiadomości: 570
Dot.: Farbowanie henną - część III

Od razu
__________________
2A-3A/F/iii


blogujemy (nie tylko) włosowo
naturalna pielęgnacja, kosmetyki DIY, recenzje, teoria pielęgnacji włosów i inne
hahihehy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 17:35   #2157
MsZet25
Raczkowanie
 
Avatar MsZet25
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 327
Dot.: Farbowanie henną - część III

Hej Piękne mogę się dołączyć ?
Mam pytanie dotyczące hennowania włosów W czwartek będzie 2 tygodnie od farbowania, kiedy mogę nałożyć hennę drugi raz ?
Co do samej henny to użyłam Eld kolor CHNA miałam nadzieję na coś piękniejszego jednak trochę się zawiodłam jeśli chodzi o kolor. Włosy są faktycznie grubsze i nie są aż tak zniszczone jak po farbie chemicznej jednak czasami kolor wydaje się brązowy, czasami żółty a czasami śliczny rudy. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje ;/ Włosy myję codziennie, bo tego wymagają, używam szampony z henną więc generalnie nie powinno być problemu. Fakt porównując hennę z farbą, to po 2 tygodniach prawie codziennego mycia kolor jest taki sam, przy zwykłej farbie w moim wypadku nie było po nim śladu.
Hennowałam włosy pierwszy raz, przez 12-13 godzin "gryzła" się w ciepełku ale kolor jest jakby mało intensywny
Od czego to zależy ?
__________________
05.08.12- Kocham najbardziej na świecie!

02.04.14- Kierowca!

BLOGUJĘ o włosach

Instagram

Szybkie poniedziałki, namiętne wtorki, gorące środy, mocne czwartki, szalone piątki...
MsZet25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 17:59   #2158
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez MsZet25 Pokaż wiadomość
Hej Piękne mogę się dołączyć ?
Mam pytanie dotyczące hennowania włosów W czwartek będzie 2 tygodnie od farbowania, kiedy mogę nałożyć hennę drugi raz ?
Co do samej henny to użyłam Eld kolor CHNA miałam nadzieję na coś piękniejszego jednak trochę się zawiodłam jeśli chodzi o kolor. Włosy są faktycznie grubsze i nie są aż tak zniszczone jak po farbie chemicznej jednak czasami kolor wydaje się brązowy, czasami żółty a czasami śliczny rudy. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje ;/ Włosy myję codziennie, bo tego wymagają, używam szampony z henną więc generalnie nie powinno być problemu. Fakt porównując hennę z farbą, to po 2 tygodniach prawie codziennego mycia kolor jest taki sam, przy zwykłej farbie w moim wypadku nie było po nim śladu.
Hennowałam włosy pierwszy raz, przez 12-13 godzin "gryzła" się w ciepełku ale kolor jest jakby mało intensywny
Od czego to zależy ?
Eld to nie czysta henna, ma chemiczne barwniki, może to one się wypłukują.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 18:38   #2159
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Farbowanie henną - część III

Akurat w kolorze Chna nie ma nic poza lawsonia inermis.
Ja planuję teraz zrobić właśnie eld, bo naturalną nie uzyskam czerwonego koloru
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 19:52   #2160
hennaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Farbowanie henną - część III

Cytat:
Napisane przez hahihehy Pokaż wiadomość
hennaya, kobieto, jesteś wielka! Dziękuję za szybką przesyłkę! Paczucha z ziółkami jest już u mojej mamy w pracy, jak przyjedzie, rozrabiam i hennujemy Do 100dniówki włosy zdążą dojść do siebie.

Niestety, henna z amlą będzie dojrzewać tylko przez 2 godzinki, ale na ciepłym kaloryferze. Indygo dodam przed samym nałożeniem. Proporcje na początek to 1:1:1 i mam nadzieję, że nie wyjdzie za ciemno Zwłaszcza na długości, bo tam indygo może lepiej łapać. Martwię się trochę odrostem, czy go nie będzie się za bardzo odznaczał. Ale bez ryzyka nie ma zabawy
uuu dzięki ci poczto polska

Spróbuj w takim razie trochę dłużej potrzymać mieszankę na włosach. Też jestem ciekawa efektów
Nie miałam pojęcia ze Ty to Ty
hennaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.