AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENEUM - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 21:44   #1
MegaraLila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENEUM


Witam wszytskich serdecznie,
To moj pierwszy "watek" na tej stronie! Mam 23 lata i po 2 latach przerwy bede chciala wrocic na studia(2016/2017), wczesniej ukonczylam Bezpieczenstwo Wewnetrzne na AMW, Szkoly policealne tj. Opiekun Medyczny, Pracownik ds. finansowych, Technik BHP, Technik Administracji.

Ukonczenie ww. szkol pozwolilo mi na doswiadczenie, prace w roznych srodowiskach, teraz wiem co lubie robic i kim chce zostac w przyszlosci - PIELEGNIARKA. Dodatkowo chce studiowac filologie angielska zeby miec kontakt z jezykiem, tak aby 2 lata pobytu w angli nie poszly na marne i abym przez 3 kolejne lata nie zapomniala o pracy nad jezykiem angielskim.

Chcialam sie dowiedziec czy:
1. Ktos wybiera sie na studia - pielegniarstwo w 2016 roku na AP w SLupsku?
2. Ktos studiuje pielegniarstwo na AP Slupsk? I chcialby sie podzielic opinia na ten temat + co mysli o dodatkowym studiowaniu filologi angielskiej w weekendy?
3. Ktos studiuje filologie angielska w ATENEUM Gdansk? (zaoczne) Czy chcialby sie podzielic swoja opinia na ten temat?
4. Czy ktos laczyl juz kiedys pielegniarstwo z drugim kierunkiem studiow? Jak poszlo?
5. Czy ktos wybiera sie na filologie angielska na ATENEUM?
6. Co myslicie o polaczeniu ww. 2 kierunkow studiow?

Z gory dziekuje za wszelkie komentarze/ opinie / podzielenie sie swoimi doswiadczeniami!
MegaraLila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 19:12   #2
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENE

laczenie obu kierunkow jak dla mnie nie ma za bardzo sensu.. lepiej zapisac sie na dodatkowy kurs, poza tym angielski bedziesz miala na pewno na pielegniarstwie co do APu, to na temat tej uczelni krazy mnostwo strasznych opinii, ale uczelnia jak uczelnia.
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 06:47   #3
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENE

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
laczenie obu kierunkow jak dla mnie nie ma za bardzo sensu.. lepiej zapisac sie na dodatkowy kurs, poza tym angielski bedziesz miala na pewno na pielegniarstwie co do APu, to na temat tej uczelni krazy mnostwo strasznych opinii, ale uczelnia jak uczelnia.
Oj tam, uczelnia jak uczelnia. Poziomem nie zachwyca, ale atmosfera jest na plus. Moja siostra studiowała na AP i jedyne na co narzekała, to na same miasto Słupsk, w którym nic się nie dzieje.

A ten licencjat z filo ang faktycznie jest bez sensu, lepiej już pójść na jakiś kurs.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 07:54   #4
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENE

mnostwo moich znajomych tam studiowalo/studiuje. nie narzekaja, znajduja potem prace. co do poziomu to chyba przyzwoity, ale u mnie w liceum wiekszoc nauczycieli twierdzila, ze jesli tam pojdziemy, to mamy sie nie przynawac z jakiego liceum jestesmy..
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 12:58   #5
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENE

Cytat:
Napisane przez Karlie69 Pokaż wiadomość
Oj tam, uczelnia jak uczelnia. Poziomem nie zachwyca, ale atmosfera jest na plus. Moja siostra studiowała na AP i jedyne na co narzekała, to na same miasto Słupsk, w którym nic się nie dzieje.

A ten licencjat z filo ang faktycznie jest bez sensu, lepiej już pójść na jakiś kurs.
Potwierdzam! Nie było źle - choć doceniłam to dopiero po latach. Np. taka botanika czy anatomia była o wiele ciekawiej prowadzona (i więcej z nich wyniosłam) niż na moim obecnym uniwerku.

Jak to się nic nie dzieje? Toż było gotowanie z Magdą Gessler. A teraz przyjadą świąteczne tiry.
__________________

wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-18, 13:05   #6
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 844
Dot.: AP Akademia Pomorska Slupsk Pielegniarstwo 2016 2017 + filologa angielska ATENE

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
laczenie obu kierunkow jak dla mnie nie ma za bardzo sensu.. lepiej zapisac sie na dodatkowy kurs, poza tym angielski bedziesz miala na pewno na pielegniarstwie co do APu, to na temat tej uczelni krazy mnostwo strasznych opinii, ale uczelnia jak uczelnia.
Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
mnostwo moich znajomych tam studiowalo/studiuje. nie narzekaja, znajduja potem prace. co do poziomu to chyba przyzwoity, ale u mnie w liceum wiekszoc nauczycieli twierdzila, ze jesli tam pojdziemy, to mamy sie nie przynawac z jakiego liceum jestesmy..
Ej no, mówisz ciągle o tej samej uczelni? AP nie jest zła, jeśli nie ma się zbyt wysokich wymagań i oczekiwań. Znam sporo osób studiujących na AP lub już będących po i żadna nie pracuje w zawodzie (prócz mojej siostry), więc akurat im się nie udało, jednak samą uczelnię dobrze wspominają.
Karlie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-18 14:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.