Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 21:56   #1351
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Pożarłam prosto z blachy...
Na pocieszenie -kota leżała ze mną w łóżku i razem ze mną poszła na dół i też wciągała chrupki -prawdziwy przyjaciel wie, że żeby zmniejszyć moje wyrzuty sumienia że żrę o tej porze, robi to samo

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Lazurowa, nie wiem jak tż to zrobił. Ja ledwie oddychałam, tak się bałam tego zabiegu. Pierwszy raz oddałam się w jego ręcę i chyba ostatni
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:01   #1352
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Pożarłam prosto z blachy...
Na pocieszenie -kota leżała ze mną w łóżku i razem ze mną poszła na dół i też wciągała chrupki -prawdziwy przyjaciel wie, że żeby zmniejszyć moje wyrzuty sumienia że żrę o tej porze, robi to samo

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Lazurowa, nie wiem jak tż to zrobił. Ja ledwie oddychałam, tak się bałam tego zabiegu. Pierwszy raz oddałam się w jego ręcę i chyba ostatni
Ja mojego nie proszę bo jakby się pojawiła krew to po pierwsze straciłby przytomność a jakby ją odzyskał to nie mógłby sobie wybaczyć, że mnie skrzywdził. Nie wiem czy nie wymierzyłby sobie kary chłosty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:06   #1353
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kurde, już nic nie kumam z tymi urzedami.
Pomocy
Jest tak: Tu gdzie mieszkamy zameldowany na stałe jest T, ja jestem 50 km stąd na stałe, gdzie będę też rodzić.
Po urodzeniu T idzie do USC tutejszego i tam rejestruje dziecko, dostaje PESEL i melduje "przy sobie", tak?
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:12   #1354
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Ja mojego nie proszę bo jakby się pojawiła krew to po pierwsze straciłby przytomność a jakby ją odzyskał to nie mógłby sobie wybaczyć, że mnie skrzywdził. Nie wiem czy nie wymierzyłby sobie kary chłosty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A mój stwierdził, że przesadzam bo jak on się goli to też często ma krew na maszynce i żyje

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Kurde, już nic nie kumam z tymi urzedami.
Pomocy
Jest tak: Tu gdzie mieszkamy zameldowany na stałe jest T, ja jestem 50 km stąd na stałe, gdzie będę też rodzić.
Po urodzeniu T idzie do USC tutejszego i tam rejestruje dziecko, dostaje PESEL i melduje "przy sobie", tak?

Hmmm... U nas wiem, że zarejestrować Młodego/po pesel tż ma jechać do um Poznań - żadne z nas tam nie jest zameldowane, ale Młody tam się urodzi i to chyba ze względu na lokalizację szpitala załatwia tam...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:15   #1355
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość

A mój stwierdził, że przesadzam bo jak on się goli to też często ma krew na maszynce i żyje




Hmmm... U nas wiem, że zarejestrować Młodego/po pesel tż ma jechać do um Poznań - żadne z nas tam nie jest zameldowane, ale Młody tam się urodzi i to chyba ze względu na lokalizację szpitala załatwia tam...
Haha, szkoła życia
No musiał jakoś wybrnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:18   #1356
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Nadrabialam ale przysnelam, więc teraz tylko na szybko się odzywam.
Ja właśnie nie wiem jak to jest z tym meldunkiem, bo my wynajmujemy. Ja jestem zameldowana u moich rodziców, mąż u swojej mamy. I nie wiem gdzie mamy Laure meldowac...
Cały dzień ogarnialam coś plus zaliczyłam ikee na szybko. Jutro mąż do pracy a ja muszę jeszcze kuchnie porozpakowywac i kącik i komody małej zrobić.
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016

Edytowane przez deksterowa
Czas edycji: 2016-06-29 o 22:20
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:20   #1357
aclerya
Raczkowanie
 
Avatar aclerya
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 382
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Kurde, już nic nie kumam z tymi urzedami.
Pomocy
Jest tak: Tu gdzie mieszkamy zameldowany na stałe jest T, ja jestem 50 km stąd na stałe, gdzie będę też rodzić.
Po urodzeniu T idzie do USC tutejszego i tam rejestruje dziecko, dostaje PESEL i melduje "przy sobie", tak?

Rodzisz w A, mieszkasz w B.
Rejestrujesz w usc w A.
W B meldujecie dziecko przy ojcu i występujecie o nadanie peselu rownież w B.
aclerya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 22:20   #1358
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Miałam dziś spać od 20-tej a oczy oczywiście szeroko otwarte. A o 7:45 jak budzik będzie wył, będzie znając życie dramat bo raz że mam za sobą kilka bardzo słabych nocy, a dwa wiem że i tej standardowo bez pobudek nie da rady :/
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:27   #1359
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Chodzi mi o takie coś na ramię do odbijania http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6087138375
Ale mało takich fajnych mogę U nas znaleźć i dlatego myślałam o Ali.
Tak to jest jak się wymyśla już głupoty do zakupu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:29   #1360
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Aclerya- dzięki. Rozwialas moje wątpliwości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:29   #1361
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Rodzisz w A, mieszkasz w B.
Rejestrujesz w usc w A.
W B meldujecie dziecko przy ojcu i występujecie o nadanie peselu rownież w B.
Dzieki
Tylko wyczytałam, że przy rejestracji od razu robią meldunek - to jak zrobić, żeby nie nadali tego meldunku w A, by później nie trzeba było przemeldowywać z A do B?
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 22:31   #1362
aglo_mammy
Zadomowienie
 
Avatar aglo_mammy
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Lazurowa1 Pokaż wiadomość
Ja mojego nie proszę bo jakby się pojawiła krew to po pierwsze straciłby przytomność a jakby ją odzyskał to nie mógłby sobie wybaczyć, że mnie skrzywdził. Nie wiem czy nie wymierzyłby sobie kary chłosty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha on chce być przy porodzie? 😂
Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Kurde, już nic nie kumam z tymi urzedami.
Pomocy
Jest tak: Tu gdzie mieszkamy zameldowany na stałe jest T, ja jestem 50 km stąd na stałe, gdzie będę też rodzić.
Po urodzeniu T idzie do USC tutejszego i tam rejestruje dziecko, dostaje PESEL i melduje "przy sobie", tak?
"Rejestrując noworodka, urzędnik zamelduje go od razu, w miejscu zameldowania stałego bądź tymczasowego rodziców lub u tego z rodziców, u którego dziecko będzie faktycznie mieszkało."
Dziecko zgłasza się w USC według miejsca urodzenia czyli tam gdzie szpital.



Wróciłam 😁 Bozena żyje

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
Chodzi mi o takie coś na ramię do odbijania http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6087138375
Ale mało takich fajnych mogę U nas znaleźć i dlatego myślałam o Ali.
Tak to jest jak się wymyśla już głupoty do zakupu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po za tym przyjdzie Ci to w sierpniu najwcześniej 😀 ja tam pieluche będę stosować
aglo_mammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:31   #1363
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Nad dostawką teraz będę znów myśleć, bo ta z Klupsia, wybrana przez Flower jest o wiele ładniejsza

A z La Millou chcę ten zestaw
http://www.lamillou.com/shop/zestaw-...pack-follow-me
Tylko znów jest chwilowo niedostępny... Ale to się co kilka dni zmienia ostatnio był, klinkęłam zapisanie do newslettera, żeby dostać 10% rabatu na pierwsze zakupy, i jak kod przyszedł to już znów chwilowo zestawu nie było... Później był ale ja już kasy nie miałam... A jak kasa wpłynęła to króliczek znów ucieka ale i tak go za kilka dni upoluję, jak się tylko znów pojawi. 'Mam na stałe zakładkę w telefonie otwartą to pozatało tylko codziennie odświeżyć stronę żeby sprawdzić dostępność
Przepiękny ten zestaw z La Millou Czyli gonisz króliczka mówisz? Opłaca się, zestaw mega!
Dostawka z Klupsia też mi się bardziej podoba
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:39   #1364
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dzięki Aclerya i Aglo

jutro jadę od rana po urzedach po wnioski i inne pierdoły.
Po porodzie będę musiała z T jeździć, bo on sam w życiu tego nie załatwi Tymek chyba z nami będzie chodził siebie meldował i załatwiał sobie zasiłki.

Olutka, komplecik boski, ale dla mnie cena zaporowa
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:54   #1365
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Przepiękny ten zestaw z La Millou Czyli gonisz króliczka mówisz? Opłaca się, zestaw mega!
Dostawka z Klupsia też mi się bardziej podoba
A pościel z tym króliczkiem jaka piękna... Ale cena bardzo mocno przegięta.

Cytat:
Napisane przez MuniaMusia Pokaż wiadomość
Dzięki Aclerya i Aglo

jutro jadę od rana po urzedach po wnioski i inne pierdoły.
Po porodzie będę musiała z T jeździć, bo on sam w życiu tego nie załatwi Tymek chyba z nami będzie chodził siebie meldował i załatwiał sobie zasiłki.

Olutka, komplecik boski, ale dla mnie cena zaporowa

Cenią się, to prawda :/
Kochana, a może męża przeszkol lepiej co i jak albo mu ściągę zrób? Nie wiemy niestety jak po porodzie będziemy dochodzić do siebie, a przy cesarce/operacji to już wcale niewiadoma


Ciekawostka -dziś fozjoterapeutka robiła mi to samo co zawsze, a bolało zdecydowanie bardziej. Spytałam o co chodzi i dowiedziałam się, że przed porodem zmienia sie wydzielanie hormonów i tkliwość tkanek. Kolejny znak, że poród zbliża się wielkimi krokami...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 22:59   #1366
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez aglo_mammy Pokaż wiadomość
Haha on chce być przy porodzie? 😂

"Rejestrując noworodka, urzędnik zamelduje go od razu, w miejscu zameldowania stałego bądź tymczasowego rodziców lub u tego z rodziców, u którego dziecko będzie faktycznie mieszkało."
Dziecko zgłasza się w USC według miejsca urodzenia czyli tam gdzie szpital.



Wróciłam 😁 Bozena żyje

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------


Po za tym przyjdzie Ci to w sierpniu najwcześniej 😀 ja tam pieluche będę stosować
Przy porodzie był już raz i przeszedł samego siebie był niezastąpiony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 23:15   #1367
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
A pościel z tym króliczkiem jaka piękna... Ale cena bardzo mocno przegięta.




Cenią się, to prawda :/
Kochana, a może męża przeszkol lepiej co i jak albo mu ściągę zrób? Nie wiemy niestety jak po porodzie będziemy dochodzić do siebie, a przy cesarce/operacji to już wcale niewiadoma


Ciekawostka -dziś fozjoterapeutka robiła mi to samo co zawsze, a bolało zdecydowanie bardziej. Spytałam o co chodzi i dowiedziałam się, że przed porodem zmienia sie wydzielanie hormonów i tkliwość tkanek. Kolejny znak, że poród zbliża się wielkimi krokami...
Już miałam taką operację, o identycznym przebiegu, wiec na szczęście mogę sobie wyobrazić co i jak się czuje. Jeśli jednak wystąpią komplikacje, albo będzie np masakryczny upał to będzie musiał faktycznie sam jechać. Wolę nie myśleć co i jak załatwi, bo on ma problem nawet z kupieniem biletu mzk

Z tą tkliwością to chyba fakt. Mi np bardzo szybko się siniaki robią teraz. Nawet przez dotknięcie
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 23:17   #1368
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Olutka, ja mam lozeczko w sypialni na wyciagniecie reki, zawsze moge spojrzec czy nie ulal i oddycha, nie wyobrazam sobie mieć go gdzie indziej.

Tym, ktorzy nie są w formalnym.związku przypominam, ze.trzeba z tz isc i.zalatwic ustalenie ojcoostwa. My nie zdazylismy i dlatego jutro razem idziemy do usc.

Eska, no no poród sie zbliza wielkimi krokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 23:43   #1369
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Olutka, ja mam lozeczko w sypialni na wyciagniecie reki, zawsze moge spojrzec czy nie ulal i oddycha, nie wyobrazam sobie mieć go gdzie indziej.

Tym, ktorzy nie są w formalnym.związku przypominam, ze.trzeba z tz isc i.zalatwic ustalenie ojcoostwa. My nie zdazylismy i dlatego jutro razem idziemy do usc.

Eska, no no poród sie zbliza wielkimi krokami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aridko kochana czy to do mnie na pewno?? U mnie się chyba nic nie zapowiada na razie... Dzis się tylko brzuch mega spina az się ciężko oddycha i to tyle...
Cieszę się że tak wspaniale sobie radzicie z Patryczkiem
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 23:44   #1370
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja się dzisiaj znowu na łaziłam po centrum handlowym. Szukałam prezentu na szwagra imieniny. W ogóle minimum raz w tygodniu ktoś ma imieniny, urodziny, rocznice itp., zbankrutować można. Ale sobie też kupiłam kila prezentów na poprawę humoru Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie oszacować jaki będę nosiła rozmiar po ciąży, ale tej kwestii jestem raczej pesymistką. Najlepsze, że jak chodzę po galerii to nic mi nie dolega, żadnych bóli, jestem sprawna i zdrowa jak nigdy . Za to jak od szwagra wracałam to myślałam, że nie dojdę, bo łapały mnie mocne bóle w krzyżu i brzuch twardniał, coś tam się widać dzieje.
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 23:44   #1371
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Chyba do elfki miało być
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 00:38   #1372
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

*misia*- ale się nerwów najadłaś biedna, Mati chciał dobrze, a wyszło jak zawsze . Też właśnie myślę o tej wanience z ikei.
cala_w_kwiatkach- też mieszkałam jeszcze rok temu na parterze i wiem, co to za ból z domofonem, tyle, że problem był w weekendy. A przy małym dziecku to już w ogóle masakra.
Kattoo- to mąż się zdziwi jak zobaczy nowy wystrój mieszkania. W ładnej cenie ta szafa, wydaje się bardzo pojemna.
Iza0808- gratki udanej wizyty. Lilka jest całkiem spora, bardzo ładnie waży i widać, że już się szykuje do startu.
silver89- córeczka bardzo ładnie urosła, gratulacje.
mamaNiny- ale na typiarę trafiłaś. Nie przejmuj się, na końcówce ciąży na każdą nieprawidłowość trzeba już zwracać uwagę. Może po jutrzejszym meczu faktycznie coś ruszy.
Aclerya- lepiej nie ródź w weekend, z takim ogonem jechać na porodówkę
Olutka- czasami trzeba sobie zakupami poprawić humor, działa jak lekarstwo
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 01:12   #1373
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hahaa, ale Ty też sie szykuj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 02:46   #1374
Dreamer9o
Rozeznanie
 
Avatar Dreamer9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 678
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dziewczyny podczytuje Was ale tak bardzo powierzchownie... Sroda super ze po wizycie poloznej jestes spokojniejsza i Twoj maluszek super przebiera na wadze! Brawo za kp, dzieki za rady, odezwe sie na prv jak bedziemy w domu. Dziekuje Wam za kciuki i wsparcie ale powiem Wam ze jest roznie. Raz mam mega dola i rycze jak nie wiem, a potem tz stawia mnie do pionu i jakos die zbieram do kupy dla mojego anioleczka. U nas problem nie polega z brakiem pokarmu tylko z ssaniem. Mala ma bardzo slaby odruch ssania, do tego lekko cofnieta zuchwe (taka jej uroda) i bardzo sie meczymy przy cycu. Pomagaly mi juz z przystawianiem jej z 4 polozne, pani ordynator i dalej slabo... Udalo sie do tej pory ze 3razy ze faktycznie zlapala... Wczoraj mialam mega kryzys bo przez te ciagle proby i nauke dostawiania juz mam takie poranione sutki... Przeszlo mi przez mysl ze nie damy rady i nie powiem... Byla dokarmiana mm... Zaczelam jednak walczyc o swoje karmienie... Odciagam jej pokarm laktatorem i juz ani mysle o mm! Jak troszke sutki sie poprawia bede probowala sie z nia dalej uczyc przystawiania, musi sie udac! juz zmienilismy laktator z recznego na elektryczny, kupilismy kapturki na sutki no i odliczam do spotkania z doradca laktacyjnym bo nie udalo sie sciagnac pani do szpitala. Wychodzimy do domu po poludniu, wierze ze nam sie uda. Jest pokarm to najwazniejsze, a trening czyni mistrza zatem oby moja Zosia chciala sie uczyc to na pewno za jakis czas odstawimy laktator! Chce dla niej wszystkiego co najlepsze... Mam momenty zalamania ze nie wszystko idzie idealnie ale przeciez nie mozna wszystkiego zaplanowac wierze ze damy rade.. Jesli nie, przynajmniej bede wiedziala ze jako mama walczylam o to wszystkimi sposobami. A moj tz - brak mi slow ile mu zawdzieczam! Wiedzial am ze jestem z cudownym facetem, ale ze az z tak to przekonuje sie teraz

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:44 ----------

Nie sroda tylko Arida tam mialo byc! z komorki cos nie moge edytowac posta...
__________________
13.02.2016 narzeczona
11.07.2016 It's a girl !!
Dreamer9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 03:09   #1375
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dreamer, jesteś mega dzielna!!
Podziwiam Cię i zaciskam kciuki, żeby z pomocą doradcy laktacyjnego Wasze karmienie się ułatwiło, bo z laktatorem to dużo pracy...
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 04:49   #1376
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Dreamer, trzymam kciuki za Was, doradca ma duzo doswiadczenia i moze wpadnie na jakis pomysl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:49 ---------- Poprzedni post napisano o 05:47 ----------

A o czopie mialo byc do Laazurowej

Confused sie odzywala??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 05:41   #1377
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Witam się dzisiaj wyjątkowo wcześnie, jakoś spać nie mogę Czuję się jakby ktoś skopał mnie w krocze, spojenie boli tak że nie mogę się przewrócić na łóżku. Chyba wczorajsze siedzenie na tyłku kilka godzin się do tego przyczyniło. Ale- przyszły moje farby do drewna i już pomalowałam skrzynki z Ikei Jak cyknę fotkę to się pochwalę efektem.

Dreamer- jesteś mega dzielna, że tak silnie walczysz o kp Doradca laktacyjny zapewne pomoże zażegnać kryzys i już niedługo cycolenie ruszy pełną parą Super że wracacie do domu! Wahania nastroju są chyba normalne po porodzie, masz wspaniałego TŻ i razem na pewno pokonacie wszystko

Też jestem ciekawa co u Confused, chyba się nie odzywała.
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 05:44   #1378
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Dreamer9o Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczytuje Was ale tak bardzo powierzchownie... Sroda super ze po wizycie poloznej jestes spokojniejsza i Twoj maluszek super przebiera na wadze! Brawo za kp, dzieki za rady, odezwe sie na prv jak bedziemy w domu. Dziekuje Wam za kciuki i wsparcie ale powiem Wam ze jest roznie. Raz mam mega dola i rycze jak nie wiem, a potem tz stawia mnie do pionu i jakos die zbieram do kupy dla mojego anioleczka. U nas problem nie polega z brakiem pokarmu tylko z ssaniem. Mala ma bardzo slaby odruch ssania, do tego lekko cofnieta zuchwe (taka jej uroda) i bardzo sie meczymy przy cycu. Pomagaly mi juz z przystawianiem jej z 4 polozne, pani ordynator i dalej slabo... Udalo sie do tej pory ze 3razy ze faktycznie zlapala... Wczoraj mialam mega kryzys bo przez te ciagle proby i nauke dostawiania juz mam takie poranione sutki... Przeszlo mi przez mysl ze nie damy rady i nie powiem... Byla dokarmiana mm... Zaczelam jednak walczyc o swoje karmienie... Odciagam jej pokarm laktatorem i juz ani mysle o mm! Jak troszke sutki sie poprawia bede probowala sie z nia dalej uczyc przystawiania, musi sie udac! juz zmienilismy laktator z recznego na elektryczny, kupilismy kapturki na sutki no i odliczam do spotkania z doradca laktacyjnym bo nie udalo sie sciagnac pani do szpitala. Wychodzimy do domu po poludniu, wierze ze nam sie uda. Jest pokarm to najwazniejsze, a trening czyni mistrza zatem oby moja Zosia chciala sie uczyc to na pewno za jakis czas odstawimy laktator! Chce dla niej wszystkiego co najlepsze... Mam momenty zalamania ze nie wszystko idzie idealnie ale przeciez nie mozna wszystkiego zaplanowac wierze ze damy rade.. Jesli nie, przynajmniej bede wiedziala ze jako mama walczylam o to wszystkimi sposobami. A moj tz - brak mi slow ile mu zawdzieczam! Wiedzial am ze jestem z cudownym facetem, ale ze az z tak to przekonuje sie teraz

---------- Dopisano o 03:46 ---------- Poprzedni post napisano o 03:44 ----------

Nie sroda tylko Arida tam mialo byc! z komorki cos nie moge edytowac posta...
Jesteś dla Zosi najlepsza mamusia na świecie i ma wielkie szczescie, że To właśnie Ty!
Walczysz o jej zdrówko i o mleczko i to jest najważniejsze. Czasem dla swojego zdrowia psychicznego trzeba się wypłakac, pomarudzic i na koniec wziąć się w garść Ty się wzielas i pięknie
Na pewno jak wyjdziecie do domku to już będzie dużo spokojniej, odpoczniesz od szpitalnego klimatu. A TŻ też na medal

Buziaki dla Zoski
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 05:45   #1379
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

HeLO, dziś ważny dzień, mecz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-30, 05:46   #1380
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

A tak w ogóle to witam się w dwupaku, oznak porodu brak :P

Gdybym nagle zamilkła to proszę się nie martwic: wyłączyli mi internet w domu a na tel nie zawsze działa
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.